ELEKTRIFIKOVANÝ.

BMW 225xe Plug-in hybrid Active Tourer.

ELEKTRIFIKOVANÝ.BMW 225xe Plug-in hybrid Active Tourer.

Max. výkon v kW (hp) (225xe3)

165 (224)

Zrychlení 0–100 km/h v s (225xe3)

6,7

Kombinovaná spotřeba v l/100 km (225xe3)

2,5–2,3

Kombinované emise CO2 v g/km (225xe3)

57–52

Přesně jako život ve městě. BMW 225xe Plug-in hybrid Active Tourer je naplněno energií. Váš každodenní život a vaše nápady urychluje se stejnou vervou, s jakou zrychluje z 0 na 100 km/h – za 6,7 sekundy. Vychutnejte si radost z jízdy, kterou si budete užívat také na dlouhých trasách. Přesně to, co od BMW očekáváte.

BMW 225xe Plug-in hybrid Active Tourer(3):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,5–2,3
Emise CO2 v g/km (kombinované): 57–52
Spotřeba energie v kWh/100 km (kombinovaná): 13,7–13,4

ELEKTRIZUJE VOZOVKU.

ELEKTRIZUJE VOZOVKU.

Nabíjeno energií: BMW 225xe Plug-in hybrid Active Tourer spojuje osvědčenou flexibilitu a vynikající spotřebu paliva s typickou jízdní dynamikou BMW. Díky technologii BMW eDrive od BMW EfficientDynamics je možné ujet v čistě elektrickém režimu až 41 kilometrů bez lokálních emisí a prakticky neslyšitelně. Ideální pro vyjížďky do města!

Více informací

STANOVUJE VYŠŠÍ MĚŘÍTKA NEŽ HORIZONTY.

STANOVUJE VYŠŠÍ MĚŘÍTKA NEŽ HORIZONTY.

Dosahování nových výšin s velkou účinností: Charakteristickým znakem plug-in hybridního vozu je vysoce účinný koncept pohonu. V podstatě se skládá ze spalovacího motoru v přední části vozidla a elektromotoru na zadní nápravě. V závislosti na situaci a na úrovni nabití vysokonapěťového akumulátoru jsou oba pohony schopny pohánět plug-in hybridní vozidlo buď samostatně, nebo společně. Pokud je aktivní pouze spalovací motor, jsou poháněna jen přední kola, zatímco elektromotor dodává energii zadním kolům. Z toho důvodu se BMW 225xe Plug-in hybrid Active Tourer podle situace stává vozem BMW s pohonem všech kol xDrive.

Více informací

TVARUJE PODOBU MĚSTA. UDRŽITELNÝM ZPŮSOBEM.

Jeho původ odhalíte okamžitě. A co tento vůz pohání, to je také zjevné na první pohled. Charakteristické modré lamely masky chladiče ve tvaru ledivnek a středy kol BMW 225xe Plug-in hybrid Active Tourer představují inovativní a silný výkon. Díky velké masce chladiče ve tvaru ledvinek a velkému nerozdělenému nasávacímu otvoru vytváří BMW 225xe Plug-in hybrid Active Tourer sportovní a velmi dynamický celek. Typické BMW, přesto unikátně jiné.

CENTRUM MĚSTA.

Plné energie také v interiéru. BMW 225xe Plug-in hybrid Active Tourer řidiči navozuje jedinečnou náladu. A rovněž poskytuje jedinečnou pozici za volantem, protože díky zvýšeným sedadlům se všem cestujícím nabízí nerušený výhled ven. Posaďte se a poznejte nové obzory.

„Kromě mimořádné hospodárnosti a perfektní každodenní využitelnosti splňuje pohon BMW eDrive také nejvyšší standardy v oblasti jízdní dynamiky a kvality, které jsou pro BMW tak typické.“
Stefan Juraschek, vedoucí vývoje elektrických pohonných jednotek BMW Group.

JEHO ENERGIE NEZNÁ HRANICE MĚSTA.

JEHO ENERGIE NEZNÁ HRANICE MĚSTA.

Vše elektrifikované: Jedním z hlavních pilířů konceptu BMW Plug-in hybrid je inteligentní řízení toků energií. Tento systém koordinuje interakci všech součástí hnacího elektrického systému BMW s cílem spojit nejlepší možnou účinnost s vynikající jízdní dynamikou a zvýšit dojezd čistě na elektrický proud.

Tlačítko eDrive řidiči umožňuje volit mezi třemi režimy elektrického pohonu: standardním režimem AUTO eDRIVE, čistě elektrickým režimem MAX eDRIVE a režimem SAVE BATTERY, který udržuje stav nabití na konstantní úrovni.

Více informací

POULIČNÍ ŽIVOT. NA DRUHOU.

POULIČNÍ ŽIVOT. NA DRUHOU.

Napětí vzrůstá: BMW eDrive zahrnuje velké množství inovativních produktů a služeb pro pohodlnou, špičkovou každodenní elektromobilitu – od domácího nabíjení a jednoduchého používání stále se rozšiřující sítě veřejných nabíjecích stanic až po propojenou navigaci.

Více informací

ELECTRO KLUB.

BMW Plug-in hybrid: Plug-in hybridní vozy.

ELECTRO KLUB.

BMW Plug-in hybrid: Plug-in hybridní vozy.

Spotřeba paliva, spotřeba energie a emise CO₂.

  • Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

    (1) Do data výroby 31.05.18. Dostupnost ověřte u svého prodejce.

    Hodnoty pro vozidla označená (3) jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

    Specifikace CO2 jsou stanoveny podle směrnice 1999/94/ES a Pkw-EnVKV a jsou založeny na spotřebě paliva a hodnotách CO2 podle testovacího cyklu NEDC.

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html