MĚSTSKÝ HRÁČ.

Nové BMW řady 2 Active Tourer

MĚSTSKÝ HRÁČ.Nové BMW řady 2 Active Tourer

Výkon motoru v kW (PS) při 1/min (220i)

141 (192)/5000–6000

Kombinovaná spotřeba v l/100 km (220i3)

5,8

Kombinované emise CO2 v g/km (220i3)

133

Objem zavazadlového prostoru

468 až 1510 litrů

Udává pulz velkoměsta: s radostí, stylem a charakterem. Nové BMW řady 2 Active Tourer je součástí dnešních velkých měst. Stejně jako jejich náměstí a kavárny, bulváry a křižovatky. Se zábavou a šarmem se potýká s výzvami metropole a zkušeně je zvládá. Ať už se s dynamikou a obratností proplétá úzkými uličkami nebo s všestranností a efektivitou zvládá nabitý program – stále je to perfektní vůz pro kohokoliv, kdo je aktivní a v pohybu.

BMW 220i Active Tourer(3):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,8
Emise CO2 v g/km (kombinované): 133

PASTVA PRO OČI KOLEMJDOUCÍCH.

Zaujme nejen na první pohled: nové BMW řady 2 Active Tourer zapůsobí z každého úhlu a každým detailem. Velká maska chladiče s dvojicí ledvinek a široké vstupy vzduchu vpředu dávají najevo jeho hlad po akci. LED světlomety pak podtrhují charakteristický vzhled. Dynamická silueta s horizontálním prolisem a působivými konturami prahů dává BMW řady 2 sportovní a moderní charakter.

„BMW řady 2 Active Tourer je pro mě nejpraktičtějším BMW a novým způsobem interpretuje čistou radost z jízdy.“
Dr. Norbert Reithofer, předseda dozorčí rady BMW AG

KAŽDÉ MÍSTO JE OBKLOPENO TRENDY OKOLÍM.

Spousta místa ve městě? Nic nemůže být snazší než pohybovat se městskou džunglí s BMW řady 2 Active Tourer. Nabízí spoustu prostoru a flexibility. S variabilním zavazadlovým prostorem o objemu až 1510 litrů je vždy připraveno na nové aktivity. Zároveň je neobyčejně přitažlivé: díky velkým dveřím se snadno nastupuje i vystupuje, na přání dodávané bezkontaktní otevírání a zavírání pátých dveří usnadňuje nakládání a nabízí maximální komfort. Zvládne prostě všechno.

SURFING VE MĚSTĚ.

S BMW ConnectedDrive cestujete vždy v pohodě. Propojené digitální služby a aplikace, spolu s inteligentními systémy asistence řidiče sdružené v BMW Personal CoPilot, vám nabízejí širokou podporu na cestách, ať už jsou krátké nebo dlouhé. Zajistí, že se dostanete do cíle bezpečně, bez toho, abyste ztratili přehled o nových cílech.

Více informací

Odpověď na všechno.

Bude zítra v Římě slunečno? Kdy mi letí letadlo a kde ve městě je nejlepší restaurace? Služby Concierge Services jsou zde, aby vám při cestách pomohly a pouhým stiskem tlačítka splnily jakékoliv vaše požadavky – individuálně, osobně a rychle. Ať už jste kdekoliv a potřebujete cokoliv. Smlouva je uzavřena na tři roky.

Více informací

Vše v dohledu.

Plně barevný Head-Up Displej promítá důležité jízdní informace na panel umístěný přímo do zorného pole řidiče, což znamená, že se může plně soustředit na dění na silnici. Tento displej kromě jiného zobrazuje aktuální rychlost, pokyny navigačního systému, rychlostní omezení včetně zákazu předjíždění a telefonní a zábavní seznamy.
Více informací

Vše v bezpečné vzdálenosti.

Výbava Driving Assistant Plus nabízí výrazné zlepšení bezpečnosti a komfortu. Zahrnuje systém varující před čelním nárazem a systém varování před chodci s brzdnou funkcí, upozornění na nechtěné opuštění jízdního pruhu, asistent dálkových světel, upozornění na rychlostní omezení, kamerový aktivní systém pro automatické udržování rychlosti s funkcí Stop&Go a také asistent jízdy v kolonách.
Více informací

Jednoduše z místa A do místa B.

Přijeďte včas a uvolnění. Navigace od dveří ke dveřím vás navede poslední metry od vašeho vozu do cíle vaší cesty a zpět. Získejte rychlý přístup k navigační službě pro pěší na vašem chytrém telefonu s podporou informací od Connected Onboard a notifikacemi aplikace BMW Connected.

Více informací

Vždy včas

Přijďte na další schůzku vždy včas. Upozornění na čas odjezdu aplikace BMW Connected vám prostřednictvím chytrého telefonu a chytrých hodinek v předstihu připomene, kdy je čas odjet. Dopravní informace v reálném čase RTTI pomáhají vypočítat optimální čas odjezdu, abyste měli jistotu, že do cíle dorazíte včas.

Více informací

Všechno a ještě víc.

Se špičkovou konektivitou a BMW ConnectedDrive vás nic nezastaví. Pro ještě pohodlnější cestování neustále zůstáváte v kontaktu se vším, co je pro vás důležité. Přesvědčte se sami.
Více informací

NEZNÁ DOPRAVNÍ ZÁCPU.

NEZNÁ DOPRAVNÍ ZÁCPU.

S BMW řady 2 Active Tourer se město stává dobrodružstvím. Točivé a hospodárné motory jsou připraveny na každý sprint. Adaptivní podvozek a řada aerodynamických prvků současně zajišťuje optimální kontakt s vozovkou. Tlačítko Driving Experience Control vám umožňuje přepínat mezi různými jízdními režimy jeho jediným stiskem. K dispozici jsou nastavení od velmi komfortního jízdního režimu až po extrémně sportovní. Ryzí jízdní dynamika při dobývání městské džungle.

Více informací

SILNIČNÍ RYCHLÍK.

Výkon. Síla. Ovladatelnost. Od mimořádně hospodárného tříválcového vznětového motoru až po vysokootáčkový charakter a působivý točivý moment čtyřválcového zážehového motoru. BMW řady 2 Active Tourer neustále nabízí sportovní výkony. A díky sportovně naladěné 7stupňové dvouspojkové převodovce nebo inteligentnímu systému pohonu všech kol xDrive je zvládá extrémně hladce. Pro optimální trakci a větší radost z jízdy.

ELEKTRIFIKOVANÝ.

BMW 225xe Plug-in hybrid Active Tourer.

ELEKTRIFIKOVANÝ.

BMW 225xe Plug-in hybrid Active Tourer.

VYBAVENÉ PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST.

Široká škála prvků volitelné výbavy umožňuje BMW řady 2 Active Tourer individuálně přizpůsobit zcela v souladu s vašimi osobními preferencemi. Ať už jde o dodatečné příslušenství interiéru pro ještě větší zavazadlový prostor nebo stylové doplňky pro pocit výjimečnosti – jednoduše vylepšete už beztak dokonalý vzhled.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

    (1) Do data výroby 31.05.18. Dostupnost ověřte u svého prodejce.

    Hodnoty pro vozidla označená (3) jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

    Specifikace CO2 jsou stanoveny podle směrnice 1999/94/ES a Pkw-EnVKV a jsou založeny na spotřebě paliva a hodnotách CO2 podle testovacího cyklu NEDC.

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html