MĚSTSKÝ HRÁČ.

Nové BMW řady 2 Active Tourer

MĚSTSKÝ HRÁČ.

Nové BMW řady 2 Active Tourer

MĚSTSKÝ HRÁČ.Nové BMW řady 2 Active Tourer

Výkon motoru v kW (PS) při 1/min (220i)

141 (192)/5000–6000

Kombinovaná spotřeba v l/100 km (220i)

5,9–5,6(1)

Kombinované emise CO2 v g/km (220i)

134–127(1)

Objem zavazadlového prostoru

468 až 1510 litrů

Udává pulz velkoměsta: s radostí, stylem a charakterem. Nové BMW řady 2 Active Tourer je součástí dnešních velkých měst. Stejně jako jejich náměstí a kavárny, bulváry a křižovatky. Se zábavou a šarmem se potýká s výzvami metropole a zkušeně je zvládá. Ať už se s dynamikou a obratností proplétá úzkými uličkami nebo s všestranností a efektivitou zvládá nabitý program – stále je to perfektní vůz pro kohokoliv, kdo je aktivní a v pohybu.

BMW 220i Active Tourer(1):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,9–5,6 
Emise CO2 v g/km (kombinované): 134–127

PASTVA PRO OČI KOLEMJDOUCÍCH.

Zaujme nejen na první pohled: nové BMW řady 2 Active Tourer zapůsobí z každého úhlu a každým detailem. Velká maska chladiče s dvojicí ledvinek a široké vstupy vzduchu vpředu dávají najevo jeho hlad po akci. LED světlomety pak podtrhují charakteristický vzhled. Dynamická silueta s horizontálním prolisem a působivými konturami prahů dává BMW řady 2 sportovní a moderní charakter.

„BMW řady 2 Active Tourer je pro mě nejpraktičtějším BMW a novým způsobem interpretuje čistou radost z jízdy.“
Dr. Norbert Reithofer, předseda dozorčí rady BMW AG

KAŽDÉ MÍSTO JE OBKLOPENO TRENDY OKOLÍM.

Spousta místa ve městě? Nic nemůže být snazší než pohybovat se městskou džunglí s BMW řady 2 Active Tourer. Nabízí spoustu prostoru a flexibility. S variabilním zavazadlovým prostorem o objemu až 1510 litrů je vždy připraveno na nové aktivity. Zároveň je neobyčejně přitažlivé: díky velkým dveřím se snadno nastupuje i vystupuje, na přání dodávané bezkontaktní otevírání a zavírání pátých dveří usnadňuje nakládání a nabízí maximální komfort. Zvládne prostě všechno.

SURFING VE MĚSTĚ.

S BMW ConnectedDrive cestujete vždy v pohodě. Propojené digitální služby a aplikace, spolu s inteligentními systémy asistence řidiče sdružené v BMW Personal CoPilot, vám nabízejí širokou podporu na cestách, ať už jsou krátké nebo dlouhé. Zajistí, že se dostanete do cíle bezpečně, bez toho, abyste ztratili přehled o nových cílech.

Read more

Odpověď na všechno.

Služba Concierge Service vás stiskem tlačítka spojí se zaměstnancem telefonického centra BMW Call Centre. Ten potom dokáže najít konkrétní restauraci, nejbližší bankomat nebo lékárnu a poslat detaily adresy přímo do navigačního systému vašeho BMW.
Read more

Vše v dohledu.

Plně barevný Head-Up Displej promítá důležité jízdní informace na panel umístěný přímo do zorného pole řidiče, což znamená, že se může plně soustředit na dění na silnici. Tento displej kromě jiného zobrazuje aktuální rychlost, pokyny navigačního systému, rychlostní omezení včetně zákazu předjíždění a telefonní a zábavní seznamy.
Read more

Vše v bezpečné vzdálenosti.

Výbava Driving Assistant Plus nabízí výrazné zlepšení bezpečnosti a komfortu. Zahrnuje systém varující před čelním nárazem a systém varování před chodci s brzdnou funkcí, upozornění na nechtěné opuštění jízdního pruhu, asistent dálkových světel, upozornění na rychlostní omezení, kamerový aktivní systém pro automatické udržování rychlosti s funkcí Stop&Go a také asistent jízdy v kolonách.
Read more

Jednoduše z místa A do místa B.

Dostavte se na vaše schůzky uvolnění a včas. S navigací „od dveří ke dveřím“, ktrerá je jednou z funkcí aplikace BMW Connected, to není žádný problém. Po příjezdu na místo určení můžete pro pěší navigaci od zaparkovaného vozu až do cílové destinace využít chytrý telefon nebo chytré hodinky.
Read more

Vždy včas

BMW Connected vás prostřednictvím kompatibilního chytrého telefonu nebo inteligentních hodinek informuje o nejvhodnějším čase odjezdu a vy tak máte jistotu, že do svého dalšího cíle dorazíte včas. Doporučený čas odjezdu systém vypočítá na základě dopravních informací v reálném čase RTTI.
Read more

Všechno a ještě víc.

Se špičkovou konektivitou a BMW ConnectedDrive vás nic nezastaví. Pro ještě pohodlnější cestování neustále zůstáváte v kontaktu se vším, co je pro vás důležité. Přesvědčte se sami.
Read more

NEZNÁ DOPRAVNÍ ZÁCPU.

NEZNÁ DOPRAVNÍ ZÁCPU.

S BMW řady 2 Active Tourer se město stává dobrodružstvím. Točivé a hospodárné motory jsou připraveny na každý sprint. Adaptivní podvozek a řada aerodynamických prvků současně zajišťuje optimální kontakt s vozovkou. Tlačítko Driving Experience Control vám umožňuje přepínat mezi různými jízdními režimy jeho jediným stiskem. K dispozici jsou nastavení od velmi komfortního jízdního režimu až po extrémně sportovní. Ryzí jízdní dynamika při dobývání městské džungle.

Read more

SILNIČNÍ RYCHLÍK.

Výkon. Síla. Ovladatelnost. Od mimořádně hospodárného tříválcového vznětového motoru až po vysokootáčkový charakter a působivý točivý moment čtyřválcového zážehového motoru. BMW řady 2 Active Tourer neustále nabízí sportovní výkony. A díky sportovně naladěné 7stupňové dvouspojkové převodovce nebo inteligentnímu systému pohonu všech kol xDrive je zvládá extrémně hladce. Pro optimální trakci a větší radost z jízdy.

ELEKTRIFIKOVANÝ.

BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

ELEKTRIFIKOVANÝ.

BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

VYBAVENÉ PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST.

Široká škála prvků volitelné výbavy umožňuje BMW řady 2 Active Tourer individuálně přizpůsobit zcela v souladu s vašimi osobními preferencemi. Ať už jde o dodatečné příslušenství interiéru pro ještě větší zavazadlový prostor nebo stylové doplňky pro pocit výjimečnosti – jednoduše vylepšete už beztak dokonalý vzhled.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

    (1) Do data výroby 31.05.18. Dostupnost ověřte u svého prodejce.

    Hodnoty pro vozidla označená (3) jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

    Specifikace CO2 jsou stanoveny podle směrnice 1999/94/ES a Pkw-EnVKV a jsou založeny na spotřebě paliva a hodnotách CO2 podle testovacího cyklu NEDC.

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html