BMW řady 3 Touring (G21), boční jízdní záběr před domy a horami v pozadí
Cena894 400 Kč
Spotřeba paliva, kombinovaná7,8 - 1,4 l/100 km
Motor a druh palivaBenzínDieselPlug-in Hybrid

THE 3

BMW ŘADY 3 TOURING.

Cena894 400 Kč
Spotřeba paliva, kombinovaná7,8 - 1,4 l/100 km
Motor a druh palivaBenzínDieselPlug-in Hybrid
THE 3BMW ŘADY 3 TOURING.

BMW řady 3 Touring je dokonalým ztělesněním propojení inovací, praktičnosti a sportovní dynamiky. Mezi prakticky koncipovanými vozy je ve svém segmentu nedostižným sportovním strojem. Doslova ohromí hospodárnými motory BMW TwinPower Turbo, dokonale naladěným podvozkem a prvotřídními asistenčními systémy. Na silnici představuje dokonalost, a to i v situaci, kdy stojí na místě. Zásluhou inovativních řešení interiéru a inteligentních schopností digitálního asistentu BMW Intelligent Personal Assistant Vám pomůže vyřešit mnoho požadavků, takže vám zbyde více času na opravdu důležité věci v životě.

Více informací

DESIGN BMW ŘADY 3 TOURING.

Sportovec tělem i duší: sportovní geny BMW řady 3 Touring jsou jasně zřetelné na první pohled. Moderní a nízká příď zaujme působivou souhrou tradiční masky chladiče ve tvaru ledvinek a dvou párů světlometů po jejích stranách. Celek působí extrémně sportovně. Jasně definované linie a měkce tvarované povrchy vytvářejí typickou siluetu modelů Touring od BMW. Ve spojení s výrazně tvarovanými boky z nich vyzařuje ryzí síla a mimořádné aerodynamické vlastnosti. V interiéru se propojuje elegance se sportovností v jeden moderní a komfortní celek s inovativními praktickými řešeními.

Více informací

INOVATIVNÍ FUNKČNOST BMW ŘADY 3 TOURING.

BMW řady 3 Touring je připraveno pohodlně zvládat všechny úkoly běžného života, ať už jde o rodinnou dovolenou, víkendový výlet nebo nákupní šílenství. Je vybaveno mnoha inovativními řešeními pro lepší využití interiéru a zavazadlového prostoru, takže místo se uvnitř najde pro všechno. Opěradla zadních sedadel lze během sekundy snadno sklopit pouhým stiskem tlačítka, takže i převoz velkých předmětů je snadný. Inovativní protiskluzové kolejnice v podlaze zavazadlového prostoru zajistí bezpečný převoz i těžkých předmětů: po rozjetí se automaticky zvýší a zajistí tak náklad v jeho pozici. Díky komfortnímu přístupovému systému stačí jediný pohyb nohy pod zadním nárazníkem a víko zavazadlového prostoru se otevře nebo naopak zavře. Tyto a mnoho dalších vlastností BMW řady 3 Touring z něj dělají nejsportovnější prostorový zázrak své třídy.
BMW řady 3 Touring (G21), samostatně otevírané zadní okno

Samostatně otevírané zadní okno.

Samostatně otevíratelné zadní okno je velmi praktické, protože umožňuje nakládání nebo vyjímání menších předmětů bez nutnosti otevírat celé víko zavazadlového prostoru.
BMW řady 3 Touring (G20), Laserové světlomety BMW Laserlight

Laserové světlomety BMW Laserlight.

Adaptivní laserové světlomety BMW Laserlight v režimu dálkových světel a v závislosti na rychlosti vyzařují světlo do vzdálenosti až 530 metrů, což je téměř dvojnásobná vzdálenost než u běžných světlometů. Lépe osvětlená silnice ve tmě výrazně zvyšuje bezpečnost. Modré prvky a nápisy BMW Laser podtrhují technologické standardy a sportovní charakter vozidla.
BMW řady 3 Touring (G21), uvítací světelný koberec

Uvítací světelný koberec.

Uvítací světelný koberec projektuje na zem vedle předních dveří světelnou grafiku, kterou posádku zve k nastoupení. Navíc je ve tmě vystupování z vozu nejen komfortnější, ale také bezpečnější.
BMW řady 3 Touring (G21), možnost přepravy dlouhých předmětů

Možnost přepravy dlouhých předmětů.

Opěradla zadních sedadel dělená v poměru 40:20:40 s otvorem pro přepravu dlouhých předmětů nabízejí maximální flexibilitu. Na zadních sedadlech se mohou například pohodlně usadit dva cestující a současně je možné přepravovat předměty, jako jsou vaky na lyže a snowboardy. Praktickým prvkem jsou dva držáky nápojů ve středové loketní opěrce.
BMW řady 3 Touring (G21), odkládací paket

Odkládací paket.

Odkládací paket se skládá z výklopného prostoru na řidičově straně palubní desky, sítí na zadních stranách opěradel předních sedadel a také dvou USB portů s dobíjecí funkcí ve středové konzole vzadu. Na pravé straně zavazadlového prostoru je také další síť na ukládání menších předmětů a nechybí ani napínací pás na pravé straně.
BMW řady 3 Touring (G21), nepřímé osvětlení

Nepřímé osvětlení.

Nepřímé osvětlení včetně světelných ozdobných linek v předních a zadních dveřích vytváří v interiéru pohodovou a útulnou světelnou atmosféru. Šest světelných designů s nastavitelným jasem doplňuje i dynamická funkce pro čtyři různé situace. Světelný koberec Welcome Light Carpet osvětluje při nastupování a vystupování oblast vedle vozidla.

PLUG-IN HYBRIDNÍ MODELY BMW ŘADY 3 TOURING.

Poznejte modely BMW 320e, BMW 320e xDrive, BMW 330e a BMW 330e xDrive Touring s inovativním hybridním pohonem.

To nejlepší z obou světů. V plug-in hybridních BMW řady 3 Touring v podobě modelů BMW 320e, BMW 320e xDrive, BMW 330e a BMW 330e xDrive zažijete udržitelnou mobilitu a současně hospodárnou jízdní dynamiku. Poznejte mnoho předností tohoto pokrokového hybridního modelu BMW a zjistěte více o jeho technice, jízdní dynamice, nabíjecích službách BMW Charging a praktických digitálních službách od BMW ConnectedDrive.
Plug-in hybridní BMW řady 3 Touring 2021 G21 z tříčtvrtečního pohledu z boku u nabíječky BMW Wallbox s modelem

Plug-in hybridní technika BMW řady 3 Touring.

V dokonalé harmonii. Plug-in hybridní BMW řady 3 Touring v podobě modelů BMW 320e, BMW 320e xDrive, BMW 330e a BMW 330e xDrive kombinuje technologii elektrického pohonu BMW eDrive s výkonným spalovacím motorem. Společně tyto zdroje síly vytvářejí jízdní zážitky, v nichž se spojuje maximální hospodárnost a mimořádná radost z jízdy. A v závislosti na jízdním režimu také lokálně bezemisní a téměř neslyšná jízda s podmanivě vysokým točivým momentem a dostatečným dojezdem pro cesty na dlouhé vzdálenosti. BMW 320e xDrive a BMW 330e xDrive jsou vybavena pohonem všech kol BMW xDrive, který je v této třídě plug-in hybridních vozů unikátní a dále přispívá k vynikající dynamice a trakci. K hospodárnosti jízdy přispívá i takzvaná rekuperace, během níž se kinetická energie při brzdění mění na elektrickou, která se následně ukládá do baterie.
Plug-in hybridní BMW řady 3 Touring 2021 G21 ze tříčtvrtečního pohledu zepředu na silnici

Jízdní režimy plug-in hybridních BMW BMW řady 3 Touring.

Čistě elektrická a bezemisní jízda při cestě do práce nebo působivě dynamické svezení s potřebným dojezdem pro víkendové cesty – plug-in hybridní BMW řady 3 Touring v podobě modelů 320e, 320e xDrive, 330e a 330e xDrive má odpovědi na všechny požadavky. Budete využívat inteligentní jízdní režimy zajišťující v každé situaci ideální souhru mezi spalovacím motorem a elektromotorem a zažijete fascinaci technikou budoucnosti a unikátní jízdní vlastnosti.
Plug-in hybridní BMW řady 3 Touring 2021 G21 ze tříčtvrtečního pohledu zepředu při nabíjení před budovou

Nabíjení plug-in hybridních BMW řady 3 Touring.

Doma nebo na cestách: BMW Charging nabízí na míru navržená řešení pro nabíjení vašeho plug-in hybridního BMW řady 3 Touring. Kromě kabelu pro nabíjení z běžné domácí zásuvky (mode 2), který je součástí standardní výbavy, zajistí extrémně komfortní, bezpečné a rychlé nabíjení doma také nabíječka BMW Wallbox. Nabíječka Smart Wallbox dodávaná našimi partnery nabízí dodatečné služby pro chytré nabíjení. Bezproblémové zprovoznění a instalaci zajistí naše instalační služba. Pro maximální flexibilitu nabíjení doma je připravena rovněž univerzální nabíječka Flexible Fast Charger, umožňující pomocí různých adaptérů vaše plug-in hybridní BMW nabíjet jak z domácí, tak z průmyslové zásuvky. Standardní výbavou plug-in hybridních BMW řady 3 Touring je kromě nabíjecího kabelu pro domácí zásuvky (mode 2) také kabel pro nabíjení na veřejných nabíjecích stanicích (mode 3), stejně jako nabíjecí karta BMW Charging Card s atraktivními tarify pro nabíjení na veřejných nabíjecích stanicích*. Nabíjecí čas (0–100 %) BMW řady 3 Touring v podobě modelů BMW 320e, BMW 320e xDrive, BMW 330e a BMW 330e xDrive je přibližně 3,6 hodiny při nabíjecím výkonu 3,7 kW (BMW Wallbox, Flexible Fast Charger, veřejné nabíjecí stanice) a asi 6 hodin při nabíjení výkonem 2,3 kW (běžná domácí zásuvka).

* Liší se podle trhu.

Plug-in hybridní BMW řady 3 Touring 2021 G21 navigační systém, detail

Digitální služby pro plug-in hybridní modely BMW řady 3 Touring.

Využijte každý metr cesty na maximum: BMW nabízí inovativní digitální služby, které vám usnadní a zpříjemní každodenní život s modely 320e, 320e xDrive, 330e nebo 330e xDrive BMW řady 3 Touring. BMW Connected Charging vás navede přímo k nejbližší nabíjecí stanici na vaší cestě a současně vám o ní zprostředkuje detailnější informace, například v podobě obsazenosti jednotlivých přípojek, cen, ale také to, jak můžete nejlépe strávit čas v okolí při nabíjení. Aplikace My BMW vám poskytne informaci o aktuálním stavu nabití a o posledních nabíjecích cyklech. Jakmile je vozidlo nabité, aplikace vám o tom pošle oznámení. Další digitální služby, jako je BMW Intelligent Personal Assistant nebo integrace chytrého telefonu, vám usnadní každodenní mobilitu. Tím zažijete uvolněnou radost z jízdy ve vašem BMW řady 3 Touring s plug-in hybridním pohonem.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY A KONEKTIVITA BMW ŘADY 3 TOURING.

BMW řady 3 Touring (G21), přední sedadla a palubní deska ze sedadla spolujezdce

BMW řady 3 Touring Vás do každého cíle doveze bezpečně a přitom každou Vaši cestu přemění ve sportovní zážitek. K tomu jsou připraveny inteligentní funkce výbavy Driving Assistant Professional a Parkovacího asistentu, které již nyní disponují funkcemi částečně automatické jízdy. Kromě aktivního systému pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go, včetně upozornění na nebezpečí kolize s chodci a cyklisty s brzdnou funkcí, vám až do rychlosti 210 km/h pomáhá asistent řízení a jízdy v pruzích. Cestu k plně autonomní jízdě pomáhá prošlapávat také parkovací asistent, který dokáže do parkovacích míst samostatně zajet i vyjet z nich, a taktéž couvací asistent usnadňující manévrování s vozem. Tím ve všech jízdních situacích zvyšují komfort a maximalizují bezpečnost. Všechny tyto funkce navíc doplňuje inovativní asistent BMW Intelligent Personal Assistant, který je na cestách Vaším virtuálním společníkem. Dokáže vnímat Vaše chování a zvyky, a zná vás proto každým dnem lépe. Když je to nutné, ovládá navigaci, zábavní či kancelářské funkce a vždy zná nejlepší cestu k Vaší oblíbené italské restauraci. Jako správný asistent odpovídá na dotazy týkající se vozidla, takže se lépe seznámíte se svým BMW řady 3 Touring a jeho inovativními prvky a funkcemi.

INTUITIVNÍ A PŘEDVÍDAVÉ.

BMW řady 3 Touring (G21), Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent při změně jízdního pruhu a nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.
BMW řady 3 Touring (G21), Parkovací asistent Plus

Parking Assistant Plus.

Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiného obsahuje funkce Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View a 3D Remote View, pomoc s příčným parkování, funkci nouzového brzdění Active Park Distance Control, automatický parkovací asistent s vodicími linkami a couvací asistent.
BMW Drive Recorder

BMW Drive Recorder.

Funkce BMW Drive Recorder Vám umožňuje nahrát video z okolí vozidla a následně si ho přehrát, například na středovém kontrolním displeji, nebo ho pomocí USB exportovat do jiného zařízení. Společně s videem se synchronně ukládají důležité informace týkající se vozidla, jako například rychlost a GPS pozice. BMW Drive Recorder obsahuje dvě další funkce: Event Recorder (nahrává situaci kolem vozu) a Crash Recorder (automaticky se spouští v případě nehody).
BMW řady 3 Touring, BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional.

Součástí výbavy BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Dotykový kontrolní displej o úhlopříčce 10,25" doplňuje digitální přístrojový panel s úhlopříčkou 12,3". BMW Operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.
Vzdálená aktualizace softwaru

Remote Software Upgrade.

Chcete, aby Vaše BMW mělo aktuální verzi softwaru? S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude Vaše BMW vždy jako nové. Aktualizace se instalují dálkově, tedy stejně jako na vašem chytrém telefonu. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce Vašeho vozidla.
BMW Maps

BMW Maps.

BMW Maps přináší zcela nové zkušenosti při používání navigačního systému. A to nejen během cesty, ale již při jejím plánování, při přípravách, a dokonce i při parkování. Protože navigace dokonale zná svého řidiče a její obsluha je zcela intuitivní, samotné cestování s ní je ještě komfortnější a přizpůsobené osobním preferencím.

JÍZDNÍ DYNAMIKA

BMW řady 3 Touring (G21), šedá Dravit Grey, jízdní tříčtvrteční záběr zepředu ve venkovském prostředí

Suverénní nárůst výkonu.

Ještě ani nevystartovalo a už je první: BMW řady 3 Touring je vedoucím vozem svého segmentu v otázkách výkonnosti a jízdní dynamiky. To je důsledek silných motorů BMW TwinPower Turbo s rychlými reakcemi na pohyby plynového pedálu a maximální radostí z jízdy již od nízkých otáček. Podle situace si můžete vždy zvolit míru sportovnosti. K dispozici je systém volby jízdních režimů Driving Experience Control, umožňující nastavení Adaptivního M podvozku a převodovky Steptronic Sport na komfortní nebo mimořádně sportovní projev. Vše doplňuje volitelný M sportovní diferenciál a Variabilní sportovní řízení zajišťující excelentně agilní jízdní projev.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW ŘADY 3 TOURING.

BMW řady 3 Touring (G21), Adaptivní M podvozek

ADAPTIVNÍ M PODVOZEK.

Adaptivní M podvozek je o 10 milimetrů snížený a lze jej kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby odpovídal stavu vozovky a jízdní situaci. Řidič může kdykoliv pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control upravit vlastnosti podvozku také s ohledem na preferovaný styl jízdy – od komfortního až po extrémně sportovní s výrazně agilním chováním.
BMW řady 3 Touring (G21), M sportovní brzdy

M SPORTOVNÍ BRZDY.

M sportovní brzdy mají čtyřpístkové pevné třmeny vpředu a jednopístkové plovoucí třmeny vzadu v modrém provedení s logem M. Používají větší brzdové kotouče, a tak zaručují mimořádný brzdný výkon.
BMW řady 3 Touring (G21), Variabilní sportovní řízení

VARIABILNÍ SPORTOVNÍ ŘÍZENÍ.

Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímou a agilní odezvu řízení a současně vyžaduje méně fyzické námahy při otáčení volantem. V principu funguje tak, že mění převod řízení v závislosti na úhlu natočení volantu. Tím se zlepšuje ovládání vozidla při dynamičtějším stylu jízdy a omezuje se síla potřebná k otáčení volantu při parkování a zatáčení.
BMW řady 3 Touring (G21), automatická převodovka Steptronic Sport

AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA STEPTRONIC SPORT.

Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. V automatickém i manuálním režimu lze pro pohodovou komfortní jízdu i pro mimořádně dynamické svezení používat řadicí páčky na volantu nebo volič převodovky. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.

MODELY BMW ŘADY 3 TOURING.

Model Advantage

Model Advantage žije svým jménem a nabízí zákazníkům hmatatelné výhody. V interiéru ho lze rozpoznat podle celé řady funkčních prvků, které zvyšují komfort a bezpečnost.
BMW řady 3 Touring (G21), Model Advantage

Model Sport Line

Zásluhou výbavy Model Sport Line vypadá vozidlo ještě sportovněji. Výrazné detaily exteriéru a interiéru v leskle černém provedení podtrhují sportovní charakter vozidla. Sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce v černé kombinaci látka/Sensatec poskytují maximální komfort a účinnou boční oporu. Součástí Modelu Sport Line je výbava Modelu Advantage doplněná o nepřímé osvětlení interiéru.
BMW řady 3 Touring (G21), Model Sport Line

Model Luxury Line

Model Luxury Line předvádí elegantní stránku vozidla. Elegantní designové elementy v leskle chromovaném provedení dodávají exteriéru jedinečný vzhled. Stylový dojem pokračuje i v interiéru. Luxus zde charakterizují prvotřídní kůže a vysoce kvalitní obložení interiéru.
BMW řady 3 Touring (G21), Model Luxury Line

Model M Sport

Model M Sport dodává vozu ještě sportovnější výraz. K vybroušenějšímu vzhledu exteriéru a interiéru přidává další porci radosti z jízdy. Například M sportovní podvozek a M aerodynamický paket významně zlepšují jízdní dynamiku.
BMW řady 3 Touring (G21), Model M Sport
 • Model Advantage
 • Model Sport Line
 • Model Luxury Line
 • Model M Sport

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW ŘADY 3 TOURING.

BMW 330i Touring

Výkon motoru v kW (k) při 1/min:

 190 (258)/5000–6500

Zrychlení 0–100 km/h v s:

6

Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km:

6,8 - 7,3

Kombinované emise CO2 v g/km:

155 - 166

BMW řady 3 Touring (G21) v šedé barvě Dravit Grey, 7/8 jízdní záběr zezadu před budovou

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW ŘADY 3 TOURING.

Žena přechází ulici před BMW řady 3 Touring (G21) před dřevařským obchodem.

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW ŘADY 3 TOURING

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční produkty od BMW Financial Services. Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena podle vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro vaše nové BMW řady 3 Touring

BMW SERVIS

SERVIS A ASISTENČNÍ SLUŽBA PRO BMW ŘADY 3 TOURING.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: Bezstarostné cestování s elektrickými vozy: tento paket přináší 100% transparentnost a pohodlně snadné plánování. Zvolíte si dobu kontraktu 4 nebo 6 let, v případě využití financování činí tato doba 3 roky. Obsah servisního balíčku:
 • Prohlídka vozu
 • Výměna mikrofiltru
 • Výměna brzdové kapaliny
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

S inovativními službami Teleservices od BMW ConnectedDrive vám vaše BMW pomůže udržet si čistou hlavu: pokud je třeba údržba nebo v případě poruchy poskytne vašemu preferovanému BMW Servisu všechna relevantní data vozidla. Vybraný servisní partner vás poté kontaktuje a dohodne schůzku. Takže se můžete spolehnout na rychlou a přímočarou službu a nemusíte na všechno myslet sami. Jediné, co je třeba: Musíte vaše vozidlo online zaregistrovat na portálu BMW ConnectedDrive a vybrat BMW Autorizovaný servis. Objevte, jakým způsobem služby BMW Teleservices přinesou do vašeho života více pohodlí.
BMW Asistenční služba

Asistenční služba BMW Mobile care.

BMW Asistenční služba je zdarma a dostupná všem řidičům BMW nonstop, 365 dní v roce. Jeden telefonát – a naši specialisté jsou vám k službám, ať už po telefonu nebo přímo na místě.
Více informací o BMW Asistenční službě
Zaměstnanec BMW si podává ruku se zákazníkem

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW řady 3 Touring, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO2.

BMW 330i Touring:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,7–6,8
Emise CO2 v g/km (kombinované): 176–155

 

Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp

Více informací

Spotřeba paliva a emise CO2.

 • BMW 330i Touring:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,8 - 7,3
  Emise CO₂ v g/km (kombinované): 155 - 166

  Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp