BMW řady 4 Coupé G22 2020 tříčtvrteční pohled zepředu s modelem
Cena vč. DPH1 307 800 Kč
Spotřeba paliva, kombinovaná (WLTP)6,6 - 7,4 l/100 km*
Druh pohonuBenzínDiesel

THE 4 COUPÉ

BMW ŘADY 4 COUPÉ.

Cena vč. DPH1 307 800 Kč
Spotřeba paliva, kombinovaná (WLTP)6,6 - 7,4 l/100 km*
Druh pohonuBenzínDiesel
THE 4 COUPÉBMW ŘADY 4 COUPÉ.

  Nové BMW řady 4 Coupé zaujme unikátním vzhledem, sportovními a agilními jízdními vlastnostmi a kvalitním interiérem. Kombinace jedinečného designu a působivé agility vytváří mimořádně přitažlivý celek.

  Více informací

  DESIGN EXTERIÉRU BMW ŘADY 4 COUPÉ.

  Provokativní, nezávislé, vyhraněné: s nezaměnitelným designem exteriéru BMW řady 4 Coupé sebe sama představuje jako rebelujícího individualistu. Výrazná přední část s unikátní BMW maskou ve tvaru ledvinek posiluje maximální nezávislost a symbolizuje vyzývavý vzhled nového BMW řady 4 Coupé.

  Více informací
  BMW řady 4 Coupé G22 2020 v metalické barvě Arctic Race Blue (modrá) z bočního pohledu s detailem na kolo model ve voze s otevřenými dveřmi

  DESIGN INTERIÉRU BMW ŘADY 4 COUPÉ.

  Jednoduchá podoba komplexnosti: design interiéru BMW řady 4 Coupé dává do středu pozornosti řidiče. Kromě funkčního řešení interiéru je aura modernosti a nezávislosti dokreslena přesným designovým jazykem a vysoce kvalitními designovými prvky.

  Více informací
  BMW řady 4 Coupé G22 2020 interiér strana u spolujezdce

  JÍZDNÍ DYNAMIKA.

  Pohon a podvozek BMW řady 4 Coupé.

  Sportovní projev, vynikající přilnavost a mimořádná agilita: z pohledu výkonu a jízdní dynamiky splňuje nové BMW řady 4 Coupé všechna očekávání na vzrušující radost z jízdy. S výkonnými motory TwinPower Turbo a dokonale sladěnými komponenty podvozku je sportovní kupé připraveno na každou výzvu.
  Zážehový 4válec BMW TwinPower Turbo BMW řady 4 Coupé G22 2020

  Zážehový 4válec TwinPower Turbo.

  Nejnovější generace zážehového 4válce TwinPower Turbo o objemu 2,0 l zaručuje maximální radost z jízdy. Motor je pozoruhodný agilním zátahem a bezprostřední odezvou i v nízkých otáčkách, přitom ale překvapí nízkou spotřebou i minimálními hodnotami emisí.
  Vznětový 4válec BMW TwinPower Turbo BMW řady 4 Coupé G22 2020

  Vznětový 4válec TwinPower Turbo.

  Nová generace vznětových 4válců TwinPower Turbo o objemu 2,0 l se vyznačuje působivým zátahem a bezprostřední odezvou i v nízkých otáčkách. Variabilní geometrie lopatek turbodmychadla a přímé vstřikování Common Rail zajišťují mimořádně nízkou spotřebu paliva a nízké hodnoty emisí.
  Logo xDrive BMW řady 4 Coupé G22 2020

  BMW xDrive.

  Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění nejlepší možné trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách, a tím dále zlepšuje agilitu.
  Podvozek BMW řady 4 Coupé G22 2020

  Podvozek.

  Standardní podvozek poskytuje vysokou úroveň přesnosti, agility a komfortu odpružení. Těchto vlastností umožňuje dosáhnout dokonalé sladění všech komponentů přední nápravy z hliníku s dvojicí spodních příčných ramen doplněných svislou pružicí a tlumicí vzpěrou a důmyslně navržená pětiprvková zadní náprava.
  Automatická převodovka Steptronic Sport BMW řady 4 Coupé G22 2020

  Automatická převodovka Steptronic Sport.

  Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. To platí pro automatický i manuální režim, při němž se k řazení používá volič převodovky nebo řadicí páčky umístěné na volantu. Tím je zaručena jak klidná, tak mimořádně dynamická jízda. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.

  INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE.

  Digitální služby a asistenční systémy v BMW řady 4 Coupé.

  Driving Assistant Professional BMW řady 4 Coupé G22 2020

  Driving Assistant Professional.

  Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.
  Parking Assistant Plus BMW řady 4 Coupé G22 2020

  Parkovací asistent Plus.

  Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiného obsahuje funkce Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View, Remote 3D View, pomoc s příčným parkováním, funkci nouzového brzdění Active Park Distance Control, automatický parkovací asistent s vodicími příčnými a podélnými linkami a couvací asistent.
  Integrace chytrého telefonu BMW řady 4 Coupé G22 2020

  Integrace chytrého telefonu.

  Proč se ve svém BMW obejít bez funkcí svého chytrého telefonu, když je můžete používat tak, jak jste zvyklí? Těsné propojení chytrého telefonu s vozidlem například zajišťuje bezdrátové fungování funkcí Apple CarPlay® a Android Auto®. To vám umožní ve vašem vozidle pohodlně používat známé funkce a různé aplikace.
  Remote Software Upgrade BMW řady 4 Coupé G22 2020

  Remote Software Upgrade.

  Nejnovější verze softwaru na palubě. S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace si můžete jednoduše stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo SIM karty nainstalované ve vozidle a poté je nainstalovat. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce vašeho BMW.

  MODELY BMW ŘADY 4 COUPÉ.

  BMW ŘADY 4 COUPÉ.

  • 8stupňová samočinná převodovka Steptronic
  • 17" kola z lehké slitiny
  • LED světlomety
  • Sportovní sedadla
  • BMW Live Cockpit Professional
  BMW řady 4 Coupé G22 sériové provedení v metalické barvě Sunset Orange (oranžová)

  PAKET M SPORT.

  • 18" M kola z lehké slitiny
  • M sportovní podvozek
  • M aerodynamický paket
  • M sportovní kožený volant
  BMW řady 4 Coupé G22 2020 paket M Sport Pro v metalické barvě Brooklyn Grey (šedá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu
  • BMW ŘADY 4 COUPÉ.
  • PAKET M SPORT.

  BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ A DÍLY BMW M PERFORMANCE PARTS PRO BMW ŘADY 4 COUPÉ.

  Cítit se dobře, cítit se důvěrně.

  Ve sportovním BMW řady 4 Coupé je radost z jízdy standardní výbavou. BMW Originální příslušenství je zde proto, aby splnilo vaše speciální přání. Nabízíme ucelenou řadu samostatných doplňků, které se k BMW řady 4 Coupé dokonale hodí a svojí kvalitou, designem a vlastnostmi poskytují maximální přidanou hodnotu, ať už tím máte na mysli cokoliv. Mimořádně kvalitní příslušenství od BMW M Performance Parts podtrhuje dynamický charakter tohoto výrazného sportovního kupé.
  BMW Držák lyží a snowboardů rozšiřitelný do stran BMW 4 Coupé G22 2020

  BMW Držák lyží a snowboardů rozšiřitelný do stran.

  Uzamykatelný BMW Držák lyží a snowboardů rozšiřitelný do stran zajišťuje bezpečný převoz až pěti párů lyží nebo snowboardů a usnadňuje nakládání na vyšší vozidla. Lze jej připevnit na všechny BMW Střešní nosiče a mohou převážet také lyžařské hole.
  Zadní držák kol BMW Pro 2.0 BMW řady 4 Coupé G22 2020

  BMW Zadní držák kol Pro 2.0

  BMW Zadní nosič kol Pro 2.0 je lehký, ale robustní a unese až 60 kg. Nabízí mimořádně snadné použití a umožňuje přepravu dvou jízdních kol/elektrokol (s možností rozšíření na tři kola). Jeho sklopná funkce umožňuje snadný přístup do zavazadlového prostoru.
  BMW Univerzální bezdrátová nabíječka BMW iXřady 4 Coupé G22 2020

  BMW univerzální bezdrátová nabíjecí stanice.

  Bezdrátové nabíjení kdykoliv a kdekoliv: Díky BMW Univerzální bezdrátové nabíjecí stanici lze ve voze nabíjet chytrý telefon pohodlně a efektivně bez kabelu. Mobilní telefon je pevně a bezpečně uložen. Obzvláště chytré: Integrovanou powerbanku lze vyjmout a dovoluje bezdrátové nabíjení mimo vůz.
  M Performance přední karbonový splitter BMW 4 Coupé G22 2020 detail

  M Performance přední karbonový splitter.

  Vyjádření síly: M Performance přední spoiler je ze 100 procent vyrobený z karbonu, a proto mimořádně exkluzivním způsobem vyzdvihuje svalnatý vzhled vozidla. Jedinečný vzhled motorsportu pro každého, kdo odmítá kompromisy.
  M Performance leskle černé aerodynamické plošky, pravé BMW řady 4 Coupé G22 2020 detailní

  M Performance leskle černé aerodynamické plošky, levé.

  Ryzí atmosféra motorsportu: mimořádně kvalitní M Performance doplňkové plošky předního nárazníku byly navrženy v aerodynamickém tunelu a přinášejí proto ještě sportovnější ovladatelnost. Jsou vyrobené z vysokopevnostního polyuretanu a v leskle černém provedení vytvářejí vzrušující výraz závodního vozu.
  M Performance volant BMW řady 4 Coupé G22 2020 detail

  M Performance volant.

  Pevně uchopitelná fakta: Díky úchopům z Alcantary padne volant M Performance skvěle do ruky a neklouže. Díky tomu poskytuje ještě sportovnější pocit z řízení. Jeho výrazné tvary a středová značka vyrobená z červené kůže dále posilují odkaz motorsportu.

  TECHNICKÉ ÚDAJE BMW ŘADY 4 COUPÉ.

  BMW 430i Coupé.

  Výkon motoru v kW (k) při 1/min:

  180 (245)/4500–6500

  Zrychlení 0–100 km/h v s:

  5,9

  Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km:

  6,6 - 7,4

  Kombinované emise CO2 v g/km:

  149-167

  BMW řady 4 Coupé G22 technické údaje a skici

  CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW ŘADY 4 COUPÉ.

  BMW řady 4 Coupé (G22), Artic Race Blue (modrá) pohled na zadní část s osobou

  BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW ŘADY 4 COUPÉ.

  Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční produkty od BMW Financial Services. Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena podle Vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro Vaše nové BMW řady 4 Coupé.