BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red (červená) před pobřežím
Cena2 067 000 Kč
Dojezd630 km*
Motor a druh palivaElektrická energie

THE iX

BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red (červená) před pobřežím

Akce místo slov.

Cena2 067 000 Kč
Dojezd630 km*
Motor a druh palivaElektrická energie

BMW iX OD 24.999 Kč BEZ DPH* MĚSÍČNĚ VČ. POJIŠTĚNÍ.

Ztělesnění vize, to je Akce místo slov. Nové BMW iX s elektrickým dojezdem až 630* km a mimořadnými jízdními vlastnostmi, je doslova pohlcující.  Přelomový interiér hýčká nejen atmosférou obytného prostoru, ale hlavně technologiemi “Shy Tech”, BMW Operačním sýstémem 8, nebo efektivním zatmavením střešního okna pomocí tekutých krystalů.

Více informací

NAVRHNĚTE SI SVÉ BMW iX!

DOJEZD BMW iX.

Objevte dlouhý dojezd BMW iX! Použijte možnosti nastavení a uvidíte, jak překvapivě daleko můžete dojet, pokud vezmete v úvahu jen několik faktorů.
Vybrat model
 • iX xDrive40

  397 - 425 km WLTP 0 g/km CO2
 • iX xDrive50

  590 - 630 km WLTP 0 g/km CO2

Jízdní profil
OverlandHighway
Venkovní teplota
-10°35°
BMW Konfigurátor a cenyTechnické údaje

Jízdní profil
OverlandHighway
Venkovní teplota
-10°35°
BMW Konfigurátor a cenyTechnické údaje

Používáním Google Mapy uživatelé webových stránek podléhají dodatečným smluvním podmínkám služby Google Mapy / Google Earth (včetně zásad ochrany osobních údajů společnosti Google).
Další smluvní podmínky služby Google Mapy / Google Earth a Zásady ochrany osobních údajů Google .

 • Proč se dojezdy liší?
 • Můžete být konkrétnější?
 • Obecné údaje o dojezdu a konkrétní hodnoty dojezdu zobrazované ve vozidle
 • Jaké předpoklady se přiřazují jednotlivým udávaným hodnotám podle stylu jízdy?

ČASY NABÍJENÍ PRO DOJEZD 100 KM.

Se svým BMW iX a BMW Charging můžete využívat řadu nabídek na míru pro nabíjení doma, na cestách i v práci. Stejně jako působivý nabíjecí výkon, který Vám umožní nabít energii na dalších 150 km* jízdy za pouhých 10 minut u BMW iX xDrive50 (BMW iX xDrive40: přes 95 km* za 10 minut) nebo celou kapacitu baterie za méně než 40 minut na veřejných rychlonabíjecích stanicích IONITY.

*Hodnoty se vztahují k počátečnímu stavu nabití 10 %.

BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red (červená) se nabíjí nabíječkou BMW Wallbox

Domácí nabíjení dojezdu 100 km.

01:41 h –Wallbox (11kW)

01:41 h – Univerzální nabíječka Flexible Fast Charger (11 kW) z průmyslové zásuvky

08:31 h – Standardní nabíjecí kabel nebo univerzální nabíječka Flexible Fast Charger (2,3 kW) z běžné domácí zásuvky
Pro informace o možnostech nabíjení kontaktujte svého dealera
BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red (červená) se nabíjí na veřejné vysokovýkonné nabíjecí stanici

Nabíjení dojezdu 100 km na cestách.

00:06 h – Vysokovýkonná nabíjecí stanice (maximální nabíjecí výkon vozidla)

00:21 h – Rychlonabíjecí stanice (50 kW)

01:41 h – AC nabíjecí stanice (maximální nabíjecí výkon vozidla)
Vypočítat trasu a dojezd
BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW iX xDrive40 Sophisto Grey (šedá) se nabíjí nabíječkou BMW Wallbox

Domácí nabíjení dojezdu 100 km.

01:39 h – Wallbox (11 kW)

01:39 h – Univerzální nabíječka Flexible Fast Charger (11 kW) z průmyslové zásuvky

08:18 h – Standardní nabíjecí kabel nebo univerzální nabíječka Flexible Fast Charger (2,3 kW) z běžné domácí zásuvky
Pro informace o možnostech nabíjení kontaktujte svého dealera
BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW iX xDrive40 Sophisto Grey (šedá) se nabíjí na veřejné vysokovýkonné nabíjecí stanici

Nabíjení dojezdu 100 km na cestách.

00:08 h – Vysokovýkonná nabíjecí stanice (maximální nabíjecí výkon vozidla)

00:21 h – Rychlonabíjecí stanice (50 kW)

01:39 h – AC nabíjecí stanice (maximální nabíjecí výkon vozidla)
Vypočítat trasu a dojezd

DOJEZD BMW iX AŽ 630 KM*.

BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red (červená) jedoucí po silnici dojezd

S dojezdem až 630 km* je BMW iX xDrive50 (BMW iX xDrive40: 425 km*) ideálním společníkem do města i pro jízdy na dlouhé vzdálenosti. Díky své mimořádně efektivní konstrukci vyniká extrémně nízkou spotřebou energie – méně než 23 kWh/100 km – a s koeficientem aerodynamického odporu jen 0,25 je rekordmanem ve svém segmentu. Pokud ve svém BMW iX zvolíte režim My Mode Efficient, již tak působivou hospodárnost dále vylepšíte.

JEDNODUCHÉ NABÍJENÍ S BMW CHARGING.

BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red (červená) jedoucí po silnici jízdní výkony

Bez ohledu na to, kde se nacházíte nebo co se svým elektrifikovaným BMW plánujete, řešení nabíjení od BMW Charging a jeho na míru šité nabídky zajistí, že vždy máte k dispozici všechny způsoby nabíjení doma, na cestách nebo v práci. Prozkoumejte jednoduchou, flexibilní, individuální a transparentní elektromobilitu, přesně takovou, jakou chcete mít. 

Už v základním provedení je Vaše BMW vždy vybaveno vším potřebným pro nabíjení doma i na cestách. Konkrétně máme na mysli například kartu BMW Charging a v Evropě i nabíjecí kabel (Mode 3) pro veřejné nabíjení. Dále si pak můžete jednoduše vybrat produkty a služby od BMW Charging, které se Vám nejlépe hodí. Váš BMW Autorizovaný Dealer se o Vás s radostí postará.

BMW iX S VÝKONEM 523 KONÍ*.

BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red (červená) jedoucí po silnici jízdní výkony

BMW iX nabízí zásluhou dvojice výkonných elektromotorů a elektrického pohonu všech kol BMW xDrive mimořádnou elektrickou dynamiku: Výkon 523 k* zajistí modelu BMW iX xDrive50 zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 4,6 sekundy (BMW iX xDrive40: 326 k*; 0–100 km/h za 6,1 s). Okamžitě dostupný točivý moment a plynulé zrychlení z místa umožňují BMW iX přesně a spontánně reagovat na každý pohyb plynového pedálu a vytvářet tím neopakovatelné jízdní zážitky.

VEŘEJNÉ NABÍJENÍ S BMW CHARGING: 12 MĚSÍCŮ BEZ ZÁKLADNÍHO POPLATKU**.

BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red (červená) se nabíjí na veřejné vysokovýkonné nabíjecí stanici

Karta BMW Charging je součástí dodávky a je Vaším klíčem k neustále se rozšiřující síti veřejných nabíjecích stanic. S tarifem Active můžete za výjimečně výhodných podmínek nabíjet po celé Evropě a prvních 12 měsíců nemusíte platit paušální poplatek. S novým BMW iX si můžete pořídit i balíček IONITY Plus s ročním odpuštěním paušálního poplatku a díky němu využívat i jednu z ultra rychlých vysokovýkonných nabíjecích stanic IONITY.

 

BMW iDRIVE.

BMW iX i20 2021 elektrické SUV ovladač BMW iDrive interiér Suite kokpit

Nový systém BMW iDrive Vás doslova vtáhne do zcela nového, pohlcujícího zážitku z interiéru. Poprvé můžete se svým BMW komunikovat přirozeně a intuitivně. Kromě nového haptického rozhraní BMW iDrive můžete obsluhovat informační a zábavní systém za pomoci inteligentního digitálního asistentu, který reaguje na Váš hlas a gesta, a tím maximálně zpříjemňuje Váš pobyt v BMW iX.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY BMW iX.

BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red (červená) jedoucí po městě

BMW iX už ve standardní výbavě nabízí extrémně širokou paletu asistenčních systémů: Driving Assistant Professional přináší větší míru pohodlí a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Mezi jeho funkce patří kromě jiných asistent řízení a udržování v jízdním pruhu s rozšířenými funkcemi, asistent nouzového řízení a rovněž funkce zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem. Parkovací asistent Plus pomáhá při parkování a manévrování v úzkých prostorách a k zobrazení celého okolí vašeho vozidla, včetně 3D pohledu, používá celou řadu kamer.

NOVÉ POJETÍ DESIGNU BMW iX.

BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red (červená) boční pohled exteriér
Velkoryse pojaté povrchy a charakteristické linie dodávají BMW iX jeho unikátně monolitický vzhled. Každý detail vhodně zapadá do moderního designérského stylu a dodává vozu výraz, jako by byl vymodelován z jednoho kusu. Aerodynamicky účinné řešení panelů karoserie je zásadní pro dosažení skvělého koeficientu odporu vzduchu jen 0,25. Mezi vzrušující detaily patří například grafika bočních oken, která se směrem vzad zužuje a vytváří dojem proudění vzduchu. Vůbec poprvé se na SAV od BMW objevují zapuštěné kliky dveří a bezrámová boční okna, které na první pohled ukazují jeho pokrokového ducha.

BMW iX A KONCEPT SHY TECH.

BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red (červená) přední pohled na BMW ledviny Shy Tech

Přístup Shy Tech se zaměřuje na cestující a vytváří efekt, v němž jsou moderní technologie BMW iX ukryté v pozadí namísto toho, aby byly vystavené na odiv. Tuto neviditelnou inteligenci lze spatřit v mnoha řešeních exteriéru i interiéru, jako například u masky chladiče ve tvaru ledvinek, v jejíž inteligentní ploše jsou umístěné kamery, radar, pokroková senzorika a vyhřívání. Pozornost zaslouží také další prvky, mezi než patří skrytě integrované reproduktory audiosystému či minimalisticky řešená tlačítka v interiéru.

 

PRVKY DESIGNU EXTERIÉRU BMW iX.

BMW iX elektrické SUV Aventurin Red i20 zepředu

Design přední části.

Přední část BMW iX byla navržena v novém, futuristickém stylu. Progresivní vzhled vozu SAV vytvářejí také vertikálně orientované ledvinky tvořící BMW masku chladiče ve spojení s nejnižšími dvojitými světlomety, které kdy byly na sériovém voze BMW použité.
BMW iX elektrické SUV Aventurin Red i20 pohled z boku

Pohled z boku.

Velkoryse pojaté mírně obdélníkové výřezy blatníků neustále přitahují pozornost ke kolům. Zapuštěné kliky dveří, bezrámová okna a tvar bočních oken vypadají, jako by byly vytvarovány proudem vzduchu, který harmonicky proudí směrem k zádi.
BMW iX elektrické SUV Aventurin Red i20 zadní pohled

Design zadní části.

Moderní charakter vytvářejí rozměrné povrchy, nejtenčí zadní světla v rámci BMW Group a rovněž takřka neviditelně zakomponované páté dveře. Velký zadní difuzor nejenže zlepšuje aerodynamiku, ale spolu se zcela rovnou podlahou také prodlužuje dojezd.

PROSTOR JAKO ŽÁDNÝ JINÝ.

BMW iX i20 2021 elektrické SUV interiér Suite kůže Castanea

Vnitřní prostor BMW iX, navržený s přístupem využívaným v moderních obytných prostorách, je jedinečným místem k odpočinku. Jeho prvky v podobě například ploché palubní desky s velkým BMW Prohnutým displejem a tenkých sedadel s pečlivě vybranými barvami a materiály svým vzhledem připomínají kusy nábytku. Samostatně stojící plovoucí středová konzola, absence středového tunelu a největší skleněná střecha Panorama, která kdy byla ve voze BMW použita, vytvářejí působivý pocit prostoru, který Vás doslova vybízí k pobytu uvnitř.

INTERIÉR BMW iX.

Minimalistický design interiéru.

Minimalistický design interiéru.

Design interiéru je moderní a zaměřený jen na to podstatné – důraz je kladený na displeje a ovládací prvky. Centrálním ovládacím prvkem je skleněný ovladač iDrive na středové konzole, který je umístěný na panelu vyrobeném z FSC certifikovaného dřeva.
BMW iX i20 elektrické SUV zadní část interiéru Suite Castanea

Zadní sedadla ve stylu klubovky.

Díky absenci středového tunelu nabízí BMW iX prostor a klubovou atmosféru i pro zadní cestující. Zadní sedadla lze na přání vybavit vyhříváním a 3D reproduktory integrovanými do hlavových opěrek. Opěradlo zadních sedadel je možné sklopit v poměru 40: 20: 40, takže umožní zvětšit zavazadlový prostor.
BMW iX i20 elektrické SUV Panoramatická skleněná střecha interiér

Panoramatická skleněná střecha.

Vnitřní prostředí s pocitem velkého prostoru a pohodlného salónku pomáhá navozovat rozměrná prosklená střecha Sky Lounge po celé délce střechy. Pro více soukromí se umí elektrochromaticky zatmavit, takže není potřeba její vnitřní stínítko. To působí nejen moderně, ale přináší to také dojem většího prostoru pro hlavou.
BMW iX i20 elektrické SUV BMW Prohnutý displej interiér

BMW Prohnutý displej.

BMW Prohnutý displej, který se v sériovém voze objevuje vůbec poprvé, je hlavním ovládacím prvkem a současně vstupní branou do digitálního světa BMW iX. Přístrojový panel s úhlopříčkou 12,3″ je propojený se 14,9″ kontrolním displejem, s nímž vytváří jeden celek připomínající moderní rámeček na fotografie vznášející se nad palubní deskou.

BMW iX ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ.

BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW matně černá ochranná podlaha zavazadlového prostoru

Přesně pasující BMW Ochranná podlaha zavazadlového prostoru.

BMW Ochranná podlaha zavazadlového prostoru je vodě odolná, neklouže a díky tomu efektivně chrání prostor pro zavazadla před špínou a vlhkostí. Má černou barvu a logo BMW.
BMW iX i20 2021 Originální BMW Střešní box 520 černá/stříbrná titanová

BMW Střešní box 520 černá/stříbrná Titanium.

BMW Uzamykatelný střešní box v provedení černá/stříbrná titanová je přístupný z obou stran, má objem 520 litrů a je kompatibilní se všemi systémy BMW střešních nosičů.
BMW iX i20 2021 Originální BMW Zadní držák kol Pro 2.0

BMW Zadní držák kol Pro 2.0.

Lehký, stabilní BMW Zadní držák kol Pro 2.0 pro dvě kola/elektrokola Maximální zatížení je 60 kg, držák lze efektivně složit.

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ UDRŽITELNOSTI V BMW iX.

BMW iX xDrive50 i20 2021 elektrické SUV při jízdě na pobřeží udržitelnost
Ve srovnání s SAV vybaveným srovnatelně výkonným spalovacím motorem vyprodukuje BMW iX zásluhou svého komplexního přístupu k udržitelnosti během svého celého životního cyklu o 45 % méně emisí CO2. Důvodem je fakt, že během výroby je využívána pouze obnovitelná energie a taktéž přírodní a recyklované materiály – například koberce se vyrábějí ze 100% Econylu.

VYBERTE SI Z NAŠICH DOPORUČENÍ PRO BMW iX.

BMW iX xDrive40

ESSENCE

BMW iX xDrive40 konfigurovat elektrické SUV
 • Dojezd na elektřinu: 411 km, 0–100 km/h: 6,1 s
 • Nabíjecí kabel & Nabíjecí karta na 1 rok
 • Komfortní přístupový systém, Multifunkční sedadla řidiče a spolujezdce & Parking Assistant Plus

BMW iX xDrive50

BALANCE

BMW iX xDrive50 konfigurovat elektrické SUV
 • Dojezd na elektřinu: 598 km, 0–100 km/h: 4,6 s
 • Nabíjecí kabel & Nabíjecí karta na 1 rok
 • Sportovní paket, Panoramatické skleněné el. ovládané střešní okno Sky Lounge, Paket Heat Comfort

BMW iX xDrive50

SIGNATURE

BMW iX xDrive50 konfigurovat elektrické SUV
 • Dojezd na elektřinu: 599 km, 0–100 km/h: 4,6 s
 • Nabíjecí kabel & Nabíjecí karta na 1 rok
 • Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System, Adaptivní vzduchové odpružení na obou nápravách

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW iX.

BMW iX xDrive50.

Výkon v kW (k):

 

385 (523)

Maximální rychlost v km/h:

200

Elektrický dojezd v km (WLTP):

549 - 630

Spotřeba elektřiny v kWh/100 km:

23,0 - 19,8

BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW iX xDrive50 technické údaje model
BMW Kola a pneumatiky Detail evropského štítku pro označování pneumatik

BMW KOLA & PNEUMATIKY.

Pneumatiky používané na našich vozech musí splňovat až 50 různých náročných kvalitativních kritérií, což je významně více, než předepisuje evropská legislativa pro označování pneumatik standardizovanými štítky. Na těchto štítcích najdete všechny informace o vlastnostech pneumatik používaných BMW.

Financování & Leasing BMW iX.

BMW iX xDrive50 i20 2021 elektrické SUV financování a leasing
Objevte na míru připravené nabídky financování a leasingu od BMW Financial Services. Electrify program je dokonale přizpůsoben vašim potřebám mobility a obsahuje atraktivní pakety kombinující financování nebo leasingové smlouvy s celou řadou služeb – jako například pojištěním nebo službami souvisejícími s vozidlem a mobilitou. Berte prosím v potaz, že nabídky služeb od BMW Financial Services se mohou v jednotlivých zemích lišit.
Allianz

BMW iX OD 24.999 Kč BEZ DPH* MĚSÍČNĚ VČ. POJIŠTĚNÍ.

*Uvedená splátka operativního leasingu je kalkulována na vůz BMW iX xDrive40 za podmínek 0 % akontace, 60 měsíců, nájezdu 20 000 km/rok a obsahuje balíček pojištění od pojišťovny Allianz**. Splátka s DPH je 30 249 Kč. Nabídka je určená pro podnikatele - plátce DPH. Nabídka platí od 01. 10. 2021 do 31. 12. 2021. Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Detailní kalkulaci financování poskytne autorizovaný partner BMW v České republice. **Balíček pojištění Allianz obsahuje: povinné ručení s limity na věcné škody a ušlý zisk / na škody na zdraví a usmrcením 100/100 mil. Kč, havarijní pojištění se spoluúčastí 10 %, min. 10 000 Kč, náhradní vozidlo na 10 dní při opravě vozidla v síti autorizovaných servisů BMW, pojištění všech skel do 50 000 Kč, právní poradenství a Asistenci Plus.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW iX xDrive50 Služby BMW Autorizovaný Dealer

#whateverhappens: Bezstarostné cestování s elektrickými vozy. Tento paket přináší 100% transparentnost a komfortně snadné plánování. Sami si vyberete délku trvání 4 nebo 6 let – nebo v případě leasingu dobu trvání 3 roky.

Obsah tohoto servisního balíčku:

 • Kompletní prohlídka vozidla
 • Výměna mikrofiltru
 • Výměna brzdové kapaliny

Spotřeba energie a emise CO2.

* měřeno podle testovacího cyklu WLTP

 

** Pro konkrétní trh určená nabídka platná pro nová vozidla od BMW Autorizovaných Dealerů a poboček v Evropě v síti BMW Charging

 

BMW iX xDrive40(1):
Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 19,4–22,5
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
Emise CO2 v g/km (kombinované): 0

BMW iX xDrive50(1):
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 19,8–23,0
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
Emise CO2 v g/km (kombinované): 0

Hodnoty pro vozidlo označené (1) jsou předběžné.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdie.


Čas nabíjení dojezdu 100 km se určuje na základě spotřeby elektrické energie. Hodnoty jsou získané při startu s baterií a okolí o teplotě 23 stupňů Celsia a určují se bez dalších doplňkových spotřebičů, jako je vyhřívání sedadel, displeje, klimatizace. Spotřeba se při individuálním používání může lišit (profil jízdy, teplota, okolní podmínky). Spotřeba se určuje na základě nejlepšího výsledku cyklu WLTP.

1)
Minimální časy nabíjení s použitím nabíječky Wallbox a univerzální rychlonabíječky Flexible Fast Charger s výkonem 11 kW, napětím 400 V, proudem 16 A (3fázovým), platné pro všech 28 zemí EU.

2)
Při nabíjení nabíječkou Wallbox je nabíjecí proces pročítán s využitím střídavého proudu pro nabití z 0 do 100 % při použití výkonu 11 kW.

3)
S univerzální rychlonabíječkou Flexible Fast Charger můžete svůj vůz dle potřeby nabíjet z různých domácích zdrojů. Je to nabíjecí proces s využitím střídavého proudu (AC) pro nabití z 0 na 100 % výkonem 11 kW z průmyslové zásuvky.

4)
Minimální čas nabíjení domácí zásuvkou výkonem 2,3 kW, při napětí 230 V a proudu 10 A (1fázový) platí pro všech 28 zemí EU.

5)
Pokud je to nutné, svůj vůz můžete nabíjet z domácí zásuvky. Jde o nabíjecí proces střídavým proudem (AC) od 0 do 100 % nabití výkonem 2,3 kW. Pro rychlé, bezpečné a pohodlné nabíjení doporučujeme použít nabíječku BMW Wallbox.

6)
Minimální čas nabíjení ve veřejné stejnosměrné nabíjecí stanici (DC) s maximálním výkonem 350 kW.

7)
S vysokovýkonnou nabíjecí stanicí, například v síti IONITY, můžete nabíjet svůj vůz maximálním výkonem. Toto je proces nabíjení v rozmezí nabití od 10 do 80 %.

8)
Minimální čas nabíjení ve veřejné stejnosměrné nabíjecí stanici (DC) s maximálním výkonem 50 kW.

9)
U rychlé nabíjecí stanice můžete svůj vůz nabít rychle, a to ve městě i na cestách. Toto je proces nabíjení v rozmezí nabití od 10 do 80 % s maximálním výkonem 50 kW.

10)
Minimální čas nabíjení u střídavé nabíjecí stanice (AC) s výkonem 22 kW, napětím 400 V, proudem 32 A (3fázový).

11)
Své vozidlo můžete téměř kdekoliv nabít z veřejné nabíjecí stanice. Toto je proces nabíjení střídavým proudem v rozmezí nabití od 0 do 100 % při využití maximálního nabíjecího výkonu. 

Více informací

Spotřeba energie a emise CO₂.

 • *Měřeno podle testovacího cyklu WLTP

  **Pro konkrétní trh určená nabídka platná pro nová vozidla od BMW Autorizovaných Dealerů a poboček v Evropě v síti BMW Charging

  ***Očekává se, že zákazníci v Německu, Číně, Japonsku a USA si budou moci osobní eSIM aktivovat od konce roku 2021 prostřednictvím spolupracujících síťových operátorů

  BMW iX xDrive40:
  Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 19,4–22,5
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 0

  BMW iX xDrive50:
  Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 19,8–23,0
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 0

  Uvedené údaje o spotřebě elektřiny a elektrickém dojezdu byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje WLTP případnou příplatkovou výbavu. U nově typově schválených vozidel od 1. 1. 2021 již neexistují oficiální údaje podle NEDC, ale pouze podle WLTP. Více informací o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.de/wltp.

  Čas nabíjení pro dalších 100 km jízdy se určuje na základě spotřeby elektrické energie. Hodnoty jsou získané při startu s baterií a okolí o teplotě 23 stupňů Celsia a určují se bez dalších doplňkových spotřebičů, jako je vyhřívání sedadel, displeje, klimatizace. Spotřeba se při individuálním používání může lišit (profil jízdy, teplota, okolní podmínky). Spotřeba se určuje na základě nejlepšího výsledku cyklu WLTP.