BMW iX M60 i20 2022 elektrické SUV metalický lak Storm Bay (šedá) pohled zepředu nabíjení před domem nabíječkou BMW Wallbox
iX xDrive50
Shop The Look
Cena vč. DPH3 460 600 Kč
Výkon619 k (455 kW)
Druh pohonuElektrická energie

THE iX

BMW iX M60 i20 2022 elektrické SUV metalický lak Storm Bay (šedá) pohled zepředu nabíjení před domem nabíječkou BMW Wallbox

NOVÉ BMW iX M60.

Cena vč. DPH3 460 600 Kč
Výkon619 k (455 kW)
Druh pohonuElektrická energie

THE BMW iX M60: ELEKTRICKÁ JÍZDNÍ DYNAMIKA NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI.

BMW iX M60 v sobě spojuje inovativní výkonnost divizí BMW i a BMW M. Objevte první čistě elektrický M model BMW v segmentu výkonných vozů Sports Activity Vehicle (SAV):
 

 • Čistě elektrický pohon se dvěma elektromotory BMW M eDrive, elektrický pohon všech kol BMW xDrive, 455 kW/619 k** a 1100 Nm*** točivého momentu.
 • Adrenalinem podpořená ryzí radost z jízdy s nulovými lokálními emisemi CO₂ a dojezdem až 566* kilometrů (WLTP).
 • Čistý designový styl, velkoryse pojatý interiér a velmi moderní vnitřní prostředí.
 • Špičková technika a výjimečně komplexní soubor základní výbavy.

BMW iX M60:
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (WLTP): 24,7–21,7*
Dojezd na elektřinu v km (WLTP): až 499–566*
Emise CO₂ v g/km: 0

Více informací

VÝKONNOST BMW iX M60.

Čistě elektrický pohon, dojezd, podvozek a výkonnost BMW iX M60.

BMW iX M60

Sportovní elektrická radost z jízdy s nulovými lokálními emisemi.
 • Dva motory BMW M eDrive s inteligentním pohonem všech kol BMW xDrive
 • Expresivní zvuk tvořený BMW M IconicSounds Electric
 • Adaptivní podvozek se vzduchovým odpružením na obou nápravách a Integrálním aktivním řízením
 • 455 kW/619 k**, zrychlení 0–100 km/h za 3,8 s, maximální rychlost 250 km/h.
 • Dojezd až 566 km* (WLTP)
BMW iX M60 i20 2022 elektrické SUV metalický lak Storm Bay (šedá) tříčtvrteční pohled zepředu

DOJEZD BMW iX M60.

Objevte dlouhý dojezd BMW iX! Použijte možnosti nastavení a uvidíte, jak překvapivě daleko můžete dojet, pokud vezmete v úvahu jen několik faktorů.
Vybrat model
 • iX xDrive40

  407 - 435 km WLTP 0 g/km CO2
 • iX xDrive50

  590 - 632 km WLTP 0 g/km CO2
 • iX M60

  501 - 566 km WLTP 0 g/km CO2

Jízdní profil
Okresní silniceDálnice
Venkovní teplota
-10°35°
BMW Konfigurátor a cenyTechnické údaje

Jízdní profil
Okresní silniceDálnice
Venkovní teplota
-10°35°
BMW Konfigurátor a cenyTechnické údaje

Používáním Google Mapy uživatelé webových stránek podléhají dodatečným smluvním podmínkám služby Google Mapy / Google Earth (včetně zásad ochrany osobních údajů společnosti Google).
Další smluvní podmínky služby Google Mapy / Google Earth a Zásady ochrany osobních údajů Google .

BMW iX M60 – DYNAMICKÉ VLASTNOSTI.

BMW iX M60 nabízí vzrušující elektrický pohon M Power, precizní jízdní vlastnosti a inovativní prvky výbavy:

 • Dva silné elektromotory BMW M eDrive se 455 kW/619 k* a 1100 Nm***.
 • Díky elektrickému pohonu všech kol BMW xDrive a funkci Launch Control zrychlí z 0 na 100 km/h za sportovních 3,8 sekundy. Maximální rychlost: 250 km/h.
 • Precizní jízdní vlastnosti a podmanivá ovladatelnost jsou zajištěny aktivními tlumiči, adaptivním vzduchovým odpružením na obou nápravách, Integrálním aktivním řízením a M sportovními brzdami.
 • Emotivní zvuková kulisa od BMW M IconicSounds Electric podtrhuje typický jízdní zážitek M modelů.
BMW iX M60 i20 2022 elektrické SUV metalický lak BMW Individual Storm Bay (šedá) detailní pohled na předek s vertikální maskou chladiče BMW
BMW iX M60 i20 2022 elektrické SUV elektrický vůz podvozek

Pohon BMW iX M60.

Vysokovýkonné hnací ústrojí modelu iX M60 se dvěma výkonnými elektromotory BMW M eDrive zaručuje rychlou dodávku síly. Sportovní charakter podtrhuje uspořádání pohonu všech kol s preferencí zadních kol a emotivní zvuk. Velká vysokonapěťová baterie s dlouhým dojezdem zajišťuje radost z jízdy i na delších trasách.
BMW iX M60 i20 2022 elektrické SUV metalický lak BMW Individual Storm Bay (šedá) Adaptivní vzduchové odpružení na obou nápravách pohled z boku

Adaptivní 2nápravové vzduchové odpružení.

Adaptivní vzduchové odpružení na obou nápravách trvale udržuje světlou výšku a zásluhou M specifických stabilizátorů a dalších prvků zajišťuje extrémní jízdní komfort a vynikající jízdní dynamiku. Světlá výška zůstává bez ohledu na náklad stále stejná a je automaticky upravována podle zvoleného jízdního režimu. Pro vyšší komfort, agilitu, stabilitu a bezpečnost při jízdě.
BMW iX M60 i20 2022 elektrické SUV metalický lak BMW Individual Storm Bay (šedá) Integrální aktivní řízení pohled šikmo zezadu

Integrální aktivní řízení.

Integrální aktivní řízení kombinuje v závislosti na úhlu natočení volantu proměnný převod řízení s aktivním řízením zadních kol. V rychlostech pod 60 km/h se zadní kola natáčejí v opačném směru než kola přední, a tím vylepšují manévrovatelnost a obratnost. Od rychlosti přibližně 60 až 80 km/h se zadní kola natáčejí stejným směrem jako přední. Tím se zvyšuje stabilita a zlepšuje komfort.

PROGRESIVNÍ DESIGN BMW iX M60.

Z vnějšího pohledu vypadá BMW iX M60 jako monolit s estetikou typickou pro M modely, zatímco futuristický vnitřní prostor přivítá řidiče a jeho spolucestující luxusně sportovním nádechem:

 • Výrazná přední část s velkou vertikální maskou chladiče, nízké dvojité světlomety a třídílný přední nárazník.
 • Dynamický vzhled s volitelnými 22" aerodynamickými koly v barvě Titanium Bronze a taktéž volitelná výbava BMW Exterior Line Titanium Bronze.
 • Velmi moderní interiér s nízkou palubní deskou, BMW Prohnutým displejem a elegantními doplňky.
BMW iX M60 i20 2022 elektrické SUV metalický lak BMW Individual Storm Bay (šedá) pohled z boku parkující
BMW iX M60 i20 2022 elektrické SUV metalický lak BMW Individual Storm Bay (šedá) 22" M aerodynamická kola 1023 Bicolour Titanium Bronze 3D leštěná

22" M aerodynamická kola 1023 Bicolour Titanium Bronze.

22" M kola z lehké slitiny 1023 ve dvoubarevném provedení Bicolour Titanium Bronze, 3D leštěná, rozměr kol 9,5 J x 22 s pneumatikami 275/40 R22.
BMW iX M60 i20 2022 elektrické SUV metalický lak Storm Bay (šedá) M logo zadní

M logo.

Označení M60 na pravé straně víka zavazadlového prostoru naznačuje výjimečný dynamický potenciál vozu.
BMW iX M60 i20 2022 elektrické SUV elektrický vůz metalický lak Oxide Grey (šedá) multifunkční přední sedadla

Design interiéru Suite Amido.

Exkluzivní přírodní kůže vyčiněná olivovými listy v designu interiéru Suite Amido na přístrojové desce, obložení dveří, středové konzole a sedadlech vytváří moderní atmosféru udržitelného luxusu. Čalounění působí luxusně a pohodlně zejména díky propracovaným prošívaným švům. Vše doplňují ozdobné prvky v barvě Gold Bronze na opěrkách hlavy.

BMW iX M60 – KONCEPT SHY TECH.

BMW iX M60 i20 2022 elektrické SUV metalický lak BMW Individual Storm Bay (šedá) pohled zepředu vertikální maska chladiče BMW Shy Tech

Koncept Shy Tech upřednostňuje posádku vozu a do designu elegantním způsobem integruje moderní technologie:

 • Tuto neviditelnou inteligenci lze spatřit v mnoha řešeních exteriéru i interiéru.
 • Například u masky chladiče ve tvaru ledvinek, v jejíž inteligentní ploše jsou umístěné kamery, radar, další pokroková senzorika a vyhřívání.
 • Reproduktory audiosystému jsou skrytě zakomponovány do interiéru, přítomnost tlačítek a ovladačů je vizuálně důsledně potlačena.
BMW iX M60 i20 2022 metalický lak BMW Individual Storm Bay (šedá) akcelerace režim SPORT+ Launch Control Start BMW M IconicSounds Electric Video

LAUNCH CONTROL.

Funkce Launch Control katapultuje BMW iX M60 z 0 na 100 km/h za 3,8 sekundy. Vzrušují jízdní zážitek s maximální rychlostí 250 km/h je doplněn emotivním zvukovým doprovodem v interiéru od BMW M IconicSounds Electric.

LAUNCH CONTROL.

Funkce Launch Control katapultuje BMW iX M60 z 0 na 100 km/h za 3,8 sekundy. Vzrušují jízdní zážitek s maximální rychlostí 250 km/h je doplněn emotivním zvukovým doprovodem v interiéru od BMW M IconicSounds Electric.

BMW iX M60: MÍSTO ŘIDIČE & TECHNOLOGIE.

Zažijte inovativní technologie v ultramoderním prostředí: BMW iX M60 s novým ovládacím konceptem BMW iDrive nabízí v rámci základní výbavy digitální služby, chytré asistenční systémy řidiče a připojení 5G.

BMW iX M60 i20 2022 elektrické SUV elektrický vůz BMW Prohnutý displej BMW iDrive
BMW iX M60 i20 2022 elektrické SUV Launch Control pohled zezadu při jízdě

Launch Control.

Maximální zrychlení díky optimální trakci – s funkcí Launch Control dosáhnete dokonalého startu z místa. Inteligentně řízené rozdělení hnací síly zajišťuje dokonalý přenos koncentrovaného výkonu obou elektromotorů na asfalt.
BMW iX i20 2022 elektrické SUV ovladač BMW iDrive středová konzola interiér

BMW iDrive.

Díky BMW iDrive pokračuje váš každodenní digitální zážitek i v pokrokově navrženém interiéru se snadno dosažitelnými ovládacími prvky. Interakce s vaším infotainmentem pomocí dotykového displeje a hlasového ovládání je vždy přímá a přirozená, takže z ní budete mít v každém okamžiku dobrý pocit. Pořád na špičce.
BMW iX M60 2022 elektrické SUV BMW Live Cockpit Professional BMW Prohnutý displej

BMW Live Cockpit Professional s BMW Prohnutým displejem.

BMW Live Cockpit Professional tvoří bezrámečkový BMW Prohnutý displej kombinující 12,3'' přístrojový panel a 14,9'' dotykový kontrolní displej. Kromě toho se příslušné informace promítají na čelní sklo prostřednictvím BMW Head-Up Displeje. Služba Augmented View představuje inovativní způsob navádění k cíli.
BMW iX M60 i20 2022 elektrické SUV MyModes

MyModes.

S funkcí MyModes tvoří nastavení jízdní dynamiky a interiéru sladěný celkový zážitek. Ať už zvolíte sportovní, hospodárný nebo vyvážený režim, interiér vozidla se mu přizpůsobí nastavením displejů, světel a dalších vlastností. Osobní zážitek a pocit doplní odpovídající změny v nastavení podvozku, pohonu a řízení.
BMW iX M60 2022 elektrické SUV elektrické vozidlo Remote Software Upgrade BMW Prohnutý displej

Remote Software Upgrade.

Nejnovější verze softwaru na palubě. S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace si můžete jednoduše stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo SIM karty nainstalované ve vozidle a poté je nainstalovat. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce vašeho BMW.
BMW iX M60 i20 2022 elektrické SUV elektrické vozidlo žena u přední části vozu při nabíjení BMW iX

Connected Charging.

Služby BMW Charging pokrývají všechno, co potřebujete k nabíjení vašeho elektrického BMW. Dostanete základní výbavu pro nabíjení doma i na cestách. Produkty a služby od BMW Charging si pak můžete vybrat podle svého – na míru vašim požadavkům.
BMW iX M60 2022 elektrické SUV elektrický vůz paket Connected Professional BMW Prohnutý displej

Paket Connected Professional.

Concierge Service, Remote Services, BMW Maps, integrace chytrého telefonu včetně Apple CarPlay a Android Auto, Connected Music nebo BMW Maps s propojenou navi