BMW M135i xDrive v černé metalíze Black Sapphire, tříčtvrteční pohled zezadu na vůz parkující před obytnou budovou.

BMW M135i xDRIVE.

BMW M

Přehled všech informací o BMW M135i xDrive: motor, technologie, výbava a technické údaje.

BMW M135i xDRIVE.

BMW M135i xDRIVE.Přehled všech informací o BMW M135i xDrive: motor, technologie, výbava a technické údaje.

BMW M135i xDrive představuje sportovní vrchol BMW řady 1. Objevte detaily interiéru a exteriéru, prvky jízdní dynamiky a inovativní výbavu, nebo prozkoumejte technické údaje a získejte více informací o mimořádném výkonu a hospodárnosti BMW M135i xDrive.

Více informací

DESIGN A VÝKONY.

MOŽNOSTI VZHLEDU, PRVKY JÍZDNÍ DYNAMIKY A M SPORTOVNÍ ŘÍZENÍ BMW M135I XDRIVE.

BMW M135i xDrive dává své dynamické predispozice okamžitě jasně najevo. V sekci Design najdete exkluzivní výběr sportovních prvků výbavy interiéru a exteriéru tohoto fascinujícího sportovního BMW řady 1. V sekci Jízdní dynamika jsou připravené informace o volitelně a standardně nabízených komponentech pohonu a podvozku, navržených pro maximální výkony a agilitu.
BMW řady 1 v černé metalíze Black Sapphire, dynamický tříčtvrteční pohled zepředu.
 • Design.
 • Výkonnost.
BMW M135i xDrive v černé metalíze Black Saphire s BMW maskou chladiče s mřížkami v šedé barvě Cerium Grey.

BMW maska chladiče s mřížkami.

BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek s mřížkami ve tvaru sítě je kompletně lakovaná šedou barvou Cerium Grey a má propracovaný design vnitřních ploch. Tato motorsportem inspirovaná mřížkovaná maska propůjčuje přední části vozu hloubku a vysokou hodnotu.
Pohled zezadu na BMW M135i xDrive v černé metalíze Sapphire Black s M aerodynamickým paketem.

M aerodynamický paket.

M aerodynamický paket s M specifickým předním nárazníkem, zadním nárazníkem a nástavci prahů vyzařuje čistou dynamiku a zdůrazňuje sportovní charakter vozu. Tyto prvky jsou v barvě karoserie a doplněné jsou komponenty v provedení Dark Shadow.
Pohled zezadu na BMW M135i xDrive v černé metalíze Sapphire Black s M zadním karbonovým spoilerem.

M zadní karbonový spoiler.

M zadní karbonový spoiler zdůrazňuje sportovní siluetu vozu a výrazně snižuje nechtěný vztlak. Tím, že generuje přítlak vozu, dodává ve vysokých rychlostech ještě více přilnavosti na zadní nápravě, a tím pádem i lepší směrovou stabilitu.
Interiér BMW M135i xDrive s M bezpečnostními pásy.

M bezpečnostní pásy.

M bezpečnostní pásy s předpínači a omezovači tahu se vyznačují vetkaným detailem v podobě typické M trikolory a zdůrazňují vysoce kvalitní a sportovní prostředí v interiéru.
Kokpit BMW M135i xDrive s M koženým volantem.

M kožený volant.

M kožený volant s multifunkčními tlačítky, logem M a integrovaným airbagem řidiče se vyznačuje tříramenným provedením. Jeho černou kůží Walknappa potažený věnec s černým obšíváním a tvarovanými ploškami pro palce nabízí přímý a sportovní pocit z řízení.
Interiér BMW M135i xDrive s M sportovními sedadly řidiče a spolujezdce vpředu.

M sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu.

M sportovní sedadla s integrovanými opěrkami hlavy, zvýšenými bočnicemi sedáku a výrazně tvarovanými opěradly nabízejí řidiči a spolujezdci vpředu účinnou oporu těla i v rychle projížděných zatáčkách. Navíc díky integrovanému nastavení šířky opěradla lze sedadlo individuálně přizpůsobit velikosti a proporcím těla.
Záběr zezadu na BMW M135i xDrive v černé metalíze Sapphire Black s koncovkami výfuku v šedém provedení Cerium Grey.

Koncovky výfuku.

Exkluzivní pro BMW M135i xDrive: zkosené koncovky výfuku vpravo a vlevo v šedém provedení Cerium Grey. V tomto provedení jsou koncovky vizuálně přitažlivé a podtrhují sportovnost M135i xDrive.
Interiér BMW M135i xDrive s podsvíceným obložením interiéru Illuminated Boston.

Obložení interiéru Illuminated Boston.

Obložení interiéru Illuminated Boston s akcenty v provedení Mesh na palubní desce a dveřních panelech propůjčuje interiéru progresivní nádech s vysokým smyslem pro hodnotu. Třpytivý vzor diskrétně podsvícených povrchových úprav vytváří uvnitř vozu atraktivní a velmi příjemné prostředí.
Zážehový 4válec M TwinPower Turbo v BMW řady 1.

Motor BMW M135i xDrive.

Špičkový sportovec vyjadřující ryzí radost z jízdy. Zážehový 4válec M TwinPower Turbo v BMW M135i xDrive je zásluhou nových pístů, většího turbodmychadla, optimalizovaného sání, výkonného systému chlazení a výfukového systému M Performance s aktivní klapkou mimořádně výkonný.
BMW M135i xDrive s automatickou převodovkou Steptronic Sport.

Automatická převodovka Steptronic Sport.

Osmistupňová převodovka Steptronic Sport nabízí mimořádně sportovní řazení. V automatickém i manuálním režimu lze používat páčky řazení nebo řadicí páku – pro pohodlnou jízdu setrvačností nebo mimořádně dynamickou jízdu. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M se řazení zaměřuje na maximální dynamiku.
BMW M135i xDrive s M sportovním podvozkem.

M sportovní podvozek.

M sportovní podvozek je snížený přibližně o deset milimetrů. Vyznačuje se také kratšími pružinami, tužšími tlumiči a rovněž tvrdšími stabilizátory. Tyto prvky společně přispívají k lepší trakci a menšímu naklánění karoserie, což umožňuje extrémně sportovní jízdní styl.
BMW M135i xDrive s M sportovními brzdami.

M sportovní brzdy.

M sportovní brzdy s vícepístkovými třmeny v tmavě modré barvě Dark Blue a s logem M poskytují výjimečný brzdný výkon. Jsou přizpůsobeny extrémnímu dynamickému potenciálu vozu a zároveň umožňují výrazně dynamičtější jízdní styl a zajišťují vynikající brzdný výkon na mokrém povrchu.
BMW M135i xDrive s M sportovním řízením.

M sportovní řízení.

M sportovní řízení s funkcí Servotronic zajišťuje přímé, agilní reakce, a přitom vyžaduje méně fyzické námahy při otáčení volantem, řidič tak může ovládat vůz ještě přesněji. M sportovní řízení nabízí výrazně optimalizovanou ovladatelnost, zejména při dynamické jízdě ostrými zatáčkami.
BMW M135i xDrive s inteligentním pohonem všech kol BMW xDrive.

BMW xDrive.

Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a proměnlivě rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění maximální trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. S cílem ještě vyšší agility elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například v zatáčkách vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost.
Tříčtvrteční pohled zepředu na BMW M135i xDrive v černé metalíze Black Sapphire s paketem M Performance

BMW M135i xDRIVE S PAKETEM M PERFORMANCE.

M Performance paket umocňuje sportovní potenciál vozu. Snížení hmotnosti, dosažené úsporami v oblasti podvozku podvozku i v interiéru v interiéru a použitím 18" kovaných kol z lehké slitiny, garantuje maximální zrychlení a výrazně vyšší dynamiku. M Performance paket s působivými leskle černými designovými prvky, jako jsou kryty vnějších zpětných zrcátek, BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek a koncovky výfuku, dává zvýšenou dynamiku na odiv také při pohledu zvenku.

*Očekávaná dostupnost od 11/2019

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE.

KONEKTIVITA A DIGITÁLNÍ SLUŽBY V BMW M135I XDRIVE.

Od digitálního osobního asistenta BMW Intelligent Personal Assistant přes volně programovatelný BMW Live Cockpit Professional po komfortní Remote Software Upgrade: nejnovější technologie konektivity a inovativní digitální služby vám nabízejí maximum konektivity a komfortu ve vašem BMW M135i xDrive.
BMW M135i xDrive s BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional s funkcí navigace zahrnuje soustavu velmi kvalitních displejů tvořenou dotykovým 10,25palcovým kontrolním displejem s vysokým rozlišením a plně digitální 10,25palcový přístrojový panel. Ovládací systém BMW Operating System 7.0 lze ovládat také prostřednictvím dotykového ovladače iDrive Touch.
BMW M135I xDrive s BMW Intelligent Personal Assistant

BMW Intelligent Personal Assistant.

„Hey, BMW. Who are you?“ Nebylo by skvělé, kdyby se vaše BMW chovalo jako váš osobní asistent? Pomocí BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým vozem komunikovat novým a jednoduchým způsobem. Aby se zlepšoval, učí se vaše zvyky a pomáhá v každé situaci. Dokáže vám vysvětlit všechno o vašem voze a pomoci vám ho lépe poznat. Můžete mu dokonce přiřadit vlastní aktivační slovo.
Odemkněte BMW M135i xDrive pohodlně digitálním klíčem.

Digitální klíč.

Proč zasouvat klíč do zapalování, když stačí mít u sebe telefon? Funkce digitálního klíče Digital Key umožňuje zamykat a odemykat vaše BMW a dokonce i nastartovat motor, aniž byste fyzicky potřebovali klíč. Tuto funkci si lze stáhnout do vašeho chytrého telefonu se systémem Android* prostřednictvím aplikace BMW Connected a sdílet ji s rodinou a přáteli. *Funkce je k dispozici pouze u vybraných modelů Samsung.
Remote Software Upgrade ve zcela novém BMW M135i xDrive.

Remote Software Upgrade.

Chcete, aby vaše BMW bylo vybaveno vždy nejaktuálnějším softwarem? Díky službě Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy aktuální. Pohodlně, spolehlivě a bez stresu – bez nutnosti navštívit servisního partnera BMW. Aktualizace jsou instalovány bezdrátově, stejně jako v případě vašeho chytrého telefonu.
Služby Remote Services BMW M135i xDrive.

Služby Remote Services.

Zamkl jsem dveře? Kde přesně je zaparkované? Služby vzdálené obsluhy Remote Services umožňují pomocí aplikace BMW Connected přístup k vašemu vozidlu na dálku. Zablikejte světlomety, zapněte klimatizaci uvnitř vašeho vozu nebo uzamkněte svoje BMW odkudkoliv pomocí chytrého telefonu.
Příprava pro telefon s bezdrátovým dobíjením v BMW M135i xDrive.

Příprava pro telefon s bezdrátovým dobíjením.

Bezdrátové nabíjení telefonu zahrnuje bezdrátový nabíjecí dok a další mikrofon pro lepší hands-free kvalitu zvuku pro vás a vašeho spolujezdce. Anténa zabudovaná ve střeše zlepšuje příjem signálu. Pomocí technologie Bluetooth lze najednou připojit dva mobilní telefony a jeden hudební přehrávač. Součástí výbavy je také Wi-Fi hotspot.
BMW M13i xDrive s Wi-Fi hotspotem.

Wi-Fi hotspot.

Účastněte se videokonference na vašem tabletu nebo sdílejte poslední díl vašeho oblíbeného seriálu na vašem chytrém telefonu. Wi-Fi hotspot je cestou, jak se s pomocí SIM karty nainstalované ve vašem vozidle připojit rychlostí LTE (pokud je dostupná). Vy a vaši spolucestující mohou surfovat internetem až na deseti přístrojích.
BMW M135i xDrive s přípravou pro Apple CarPlay®.

Příprava pro Apple CarPlay®.

Proč být při jízdě v BMW bez funkcí vašeho iPhone, když ho pomocí ovládacích prvků vozu můžete obsluhovat obvyklým způsobem? Příprava pro Apple CarPlay® umožňuje vzdálený přístup k telefonu, stejně jako k iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify a Apple Music. Tlačítkem hlasového ovládání na volantu můžete aktivovat hlasovou asistentku Apple Siri

BMW M135i xDRIVE TECHNICAL DATA.

Hmotnost
Pohotovostní hmotnost EU (kg)
1 380
Max. povolená hmotnost (kg)
1 870
Povolené zatížení (kg)
565
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg)
850/1 090
Motor
Válce/ventily
3/4
Zdvihový objem (cm³)
1 499
Zdvih/vrtání (mm)
94,6/82,0
Výkon/otáčky (kW (k)/1/min)
80 (109)/4 250
Max. točivý moment (Nm/1/min)
180/1 250-4 250
Kompresní poměr (:1)
11,0
Jízdní výkony
Maximální rychlost (km/h)
195
Zrychlení 0–100 km/h (s)
10,9
Spotřeba paliva
Město (l/100 km)
6,8-6,3
Mimo město (l/100 km)
4,6-4,2
Kombinovaná (l/100 km)
5,4-5,0
Emise CO₂ (g/km)
126116
Objem palivové nádrže cca (l)
52
Kola
Rozměr pneumatik vpředu
195/55 R16 87 H
Rozměr pneumatik vzadu
195/55 R16 87 H
Rozměr a druh kol vpředu
6,5 J x 16 palců, ocel
Rozměr a druh kol vzadu
6,5 J x 16 palců, ocel
Hmotnost
Pohotovostní hmotnost EU (kg)
1 380 [1 395]
Max. povolená hmotnost (kg)
1 870 [1 885]
Povolené zatížení (kg)
565 [565]
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg)
865/1 090 [865/1 090]
Motor
Válce/ventily
3/4
Zdvihový objem (cm³)
1 499
Zdvih/vrtání (mm)
94,6/82,0
Výkon/otáčky (kW (k)/1/min)
100 (136)/4 400
Max. točivý moment (Nm/1/min)
220/1 250-4 300
Kompresní poměr (:1)
11,0
Jízdní výkony
Maximální rychlost (km/h)
195
Zrychlení 0–100 km/h (s)
8,5 [8,7]
Spotřeba paliva
Město (l/100 km)
6,7-6,2 [6,4-5,9]
Mimo město (l/100 km)
4,7-4,3 [4,6-4,2]
Kombinovaná (l/100 km)
5,4-5,0 [5,2-4,8]
Emise CO₂ (g/km)
126-116 [122-112]
Objem palivové nádrže cca (l)
52
Kola
Rozměr pneumatik vpředu
195/55 R16 87 H
Rozměr pneumatik vzadu
195/55 R16 87 H
Rozměr a druh kol vpředu
6,5 J x 16 palců, ocel
Rozměr a druh kol vzadu
6,5 J x 16 palců, ocel
Hmotnost
Pohotovostní hmotnost EU (kg)
1 445 [1 455]
Max. povolená hmotnost (kg)
1 935 [1 945]
Povolené zatížení (kg)
565 [565]
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg)
910/1 090 [910/1 090]
Motor
Válce/ventily
4/4
Zdvihový objem (cm³)
1 998
Zdvih/vrtání (mm)
94,6/82,0
Výkon/otáčky (kW (k)/1/min)
135 (184)/5 000
Max. točivý moment (Nm/1/min)
290/1 350-4 250 [270/1 350-4 600]
Kompresní poměr (:1)
11,0
Jízdní výkony
Maximální rychlost (km/h)
230 [225]
Zrychlení 0–100 km/h (s)
7,1 [7,1]
Spotřeba paliva
Město (l/100 km)
8,1-7,6 [7,4-7,0]
Mimo město (l/100 km)
5,0-4,7 [5,0-4,7]
Kombinovaná (l/100 km)
6,1-5,7 [5,9-5,5]
Emise CO₂ (g/km)
140-131 [135-126]
Objem palivové nádrže cca (l)
52
Kola
Rozměr pneumatik vpředu
195/55 R16 87W
Rozměr pneumatik vzadu
195/55 R16 87W
Rozměr a druh kol vpředu
7 J x 17 palců, lehká slitina
Rozměr a druh kol vzadu
7 J x 17 palců, lehká slitina
Hmotnost
Pohotovostní hmotnost EU (kg)
1 475
Max. povolená hmotnost (kg)
1 965
Povolené zatížení (kg)
565
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg)
920/1 100
Motor
Válce/ventily
4/4
Zdvihový objem (cm³)
1 998
Zdvih/vrtání (mm)
94,6/82,0
Výkon/otáčky (kW (k)/1/min)
165 (224)/5 200-6 500
Max. točivý moment (Nm/1/min)
310/1 400-5 000
Kompresní poměr (:1)
10,2
Jízdní výkony
Maximální rychlost (km/h)
243
Zrychlení 0–100 km/h (s)
6,1
Spotřeba paliva
Město (l/100 km)
7,4-7,2
Mimo město (l/100 km)
5,0-4,9
Kombinovaná (l/100 km)
5,9-5,7
Emise CO₂ (g/km)
134-130
Objem palivové nádrže cca (l)
52
Kola
Rozměr pneumatik vpředu
205/50 R17 89Y
Rozměr pneumatik vzadu
205/50 R17 89Y
Rozměr a druh kol vpředu
7 J x 17 palců, lehká slitina
Rozměr a druh kol vzadu
7 J x 17 palců, lehká slitina
Hmotnost
Pohotovostní hmotnost EU (kg)
1 525 [1 550]
Max. povolená hmotnost (kg)
2 015 [2 040]
Povolené zatížení (kg)
565 [565]
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg)
970/1 120 [970/1 120]
Motor
Válce/ventily
6/4
Zdvihový objem (cm³)
2 998
Zdvih/vrtání (mm)
94,6/82,0
Výkon/otáčky (kW (k)/1/min)
250 (340)/5 500
Max. točivý moment (Nm/1/min)
500/1 520-4 500
Kompresní poměr (:1)
11,0
Jízdní výkony
Maximální rychlost (km/h)
250 [250]
Zrychlení 0–100 km/h (s)
4,8 [4,6]
Spotřeba paliva
Město (l/100 km)
10,6 [9,4]
Mimo město (l/100 km)
6,2 [5,8]
Kombinovaná (l/100 km)
7,8 [7,1]
Emise CO₂ (g/km)
179 [163]
Objem palivové nádrže cca (l)
52
Kola
Rozměr pneumatik vpředu
225/40 ZR18 88Y
Rozměr pneumatik vzadu
245/35 ZR18 92Y XL
Rozměr a druh kol vpředu
7,5 J x 18 palců, lehká slitina
Rozměr a druh kol vzadu
8 J x 18 palců, lehká slitina
Hmotnost
Pohotovostní hmotnost EU (kg)
1 615
Max. povolená hmotnost (kg)
2 090
Povolené zatížení (kg)
550
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg)
1 040/1 120
Motor
Válce/ventily
6/4
Zdvihový objem (cm³)
2 998
Zdvih/vrtání (mm)
94,6/82,0
Výkon/otáčky (kW (k)/1/min)
250 (340)/5 500
Max. točivý moment (Nm/1/min)
500/1 520-4 500
Kompresní poměr (:1)
11,0
Jízdní výkony
Maximální rychlost (km/h)
250
Zrychlení 0–100 km/h (s)
4,4
Spotřeba paliva
Město (l/100 km)
9,8
Mimo město (l/100 km)
6,0
Kombinovaná (l/100 km)
7,4
Emise CO₂ (g/km)
169
Objem palivové nádrže cca (l)
52
Kola
Rozměr pneumatik vpředu
225/40 ZR18 88Y
Rozměr pneumatik vzadu
245/35 ZR18 92Y XL
Rozměr a druh kol vpředu
7,5 J x 18 palců, lehká slitina
Rozměr a druh kol vzadu
8 J x 18 palců, lehká slitina
Hmotnost
Pohotovostní hmotnost EU (kg)
1 395
Max. povolená hmotnost (kg)
1 885
Povolené zatížení (kg)
565
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg)
855/1 090
Motor
Válce/ventily
3/4
Zdvihový objem (cm³)
1 496
Zdvih/vrtání (mm)
90,0/84,0
Výkon/otáčky (kW (k)/1/min)
70 (95)/4 000
Max. točivý moment (Nm/1/min)
235/1 750-2 250
Kompresní poměr (:1)
16,5
Jízdní výkony
Maximální rychlost (km/h)
185
Zrychlení 0–100 km/h (s)
12,2
Spotřeba paliva
Město (l/100 km)
4,4-3,9
Mimo město (l/100 km)
3,8-3,4
Kombinovaná (l/100 km)
4,0-3,6
Emise CO₂ (g/km)
106-95
Objem palivové nádrže cca (l)
52
Kola
Rozměr pneumatik vpředu
195/55 R16 87 H
Rozměr pneumatik vzadu
195/55 R16 87 H
Rozměr a druh kol vpředu
6,5 J x 16 palců, ocel
Rozměr a druh kol vzadu
6,5 J x 16 palců, ocel
Hmotnost
Pohotovostní hmotnost EU (kg)
1 395 [1 425]
Max. povolená hmotnost (kg)
1 885 [1 915]
Povolené zatížení (kg)
565 [565]
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg)
885/1 090 [885/1 090]
Motor
Válce/ventily
3/4
Zdvihový objem (cm³)
1 496
Zdvih/vrtání (mm)
90,0/84,0
Výkon/otáčky (kW (k)/1/min)
85 (116)/4 000
Max. točivý moment (Nm/1/min)
270/1 750-2 250
Kompresní poměr (:1)
16,5
Jízdní výkony
Maximální rychlost (km/h)
200 [200]
Zrychlení 0–100 km/h (s)
10,3 [10,3]
Spotřeba paliva
Město (l/100 km)
4,7-4,1 [4,6-4,1]
Mimo město (l/100 km)
3,6-3,3 [3,8-3,4]
Kombinovaná (l/100 km)
4,0-3,6 [4,1-3,6]
Emise CO₂ (g/km)
106-94 [107-96]
Objem palivové nádrže cca (l)
52
Kola
Rozměr pneumatik vpředu
195/55 R16 87 H
Rozměr pneumatik vzadu
195/55 R16 87 H
Rozměr a druh kol vpředu
7 J x 16 palců, ocel
Rozměr a druh kol vzadu
7 J x 16 palců, ocel
Hmotnost
Pohotovostní hmotnost EU (kg)
1,395
Max. povolená hmotnost (kg)
1,885
Povolené zatížení (kg)
565
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg)
855/1.090
Motor
Válce/ventily
3/4
Zdvihový objem (cm³)
1.496
Zdvih/vrtání (mm)
90,0/84,0
Výkon/otáčky (kW (k)/1/min)
85 (116)/4.000
Max. točivý moment (Nm/1/min)
270/1.750-2.250
Kompresní poměr (:1)
16,5
Jízdní výkony
Maximální rychlost (km/h)
195
Zrychlení 0–100 km/h (s)
10.4
Spotřeba paliva
Město (l/100 km)
4,4-3,9
Mimo město (l/100 km)
3,5-3,1
Kombinovaná (l/100 km)
3,8-3,4
Emise CO₂ (g/km)
101-89
Objem palivové nádrže cca (l)
52
Kola
Rozměr pneumatik vpředu
205/55 R16 91 V
Rozměr pneumatik vzadu
205/55 R16 91 V
Rozměr a druh kol vpředu
7 J x 16 palců, ocel
Rozměr a druh kol vzadu
7 J x 16 palců, ocel
Hmotnost
Pohotovostní hmotnost EU (kg)
1 425 [1 450]
Max. povolená hmotnost (kg)
1 915 [1 940]
Povolené zatížení (kg)
565 [565]
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg)
900/1 090 [900/1 090]
Motor
Válce/ventily
4/4
Zdvihový objem (cm³)
1 995
Zdvih/vrtání (mm)
90,0/84,0
Výkon/otáčky (kW (k)/1/min)
110 (150)/4 000
Max. točivý moment (Nm/1/min)
320/1 500-3 000
Kompresní poměr (:1)
16,5
Jízdní výkony
Maximální rychlost (km/h)
212 [212]
Zrychlení 0–100 km/h (s)
8,3 [8,1]
Spotřeba paliva
Město (l/100 km)
5,2-4,8 [4,9-4,5]
Mimo město (l/100 km)
3,8-3,5 [3,8-3,4]
Kombinovaná (l/100 km)
4,3-4,0 [4,2-3,8]
Emise CO₂ (g/km)
114-104 [110-99]
Objem palivové nádrže cca (l)
52
Kola
Rozměr pneumatik vpředu
195/55 R16 87 W
Rozměr pneumatik vzadu
195/55 R16 87 W
Rozměr a druh kol vpředu
7 J x 16 palců, ocel
Rozměr a druh kol vzadu
7 J x 16 palců, ocel
Hmotnost
Pohotovostní hmotnost EU (kg)
1,505
Max. povolená hmotnost (kg)
1,980
Povolené zatížení (kg)
550
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg)
940/1 090
Motor
Válce/ventily
4/4
Zdvihový objem (cm³)
1 995
Zdvih/vrtání (mm)
90,0/84,0
Výkon/otáčky (kW (k)/1/min)
110 (150)/4 000
Max. točivý moment (Nm/1/min)
320/1 500-3 000
Kompresní poměr (:1)
16,5
Jízdní výkony
Maximální rychlost (km/h)
210
Zrychlení 0–100 km/h (s)
8.4
Spotřeba paliva
Město (l/100 km)
5,6-5,1
Mimo město (l/100 km)
4,1-3,8
Kombinovaná (l/100 km)
4,7-4,3
Emise CO₂ (g/km)
123-113
Objem palivové nádrže cca (l)
52
Kola
Rozměr pneumatik vpředu
205/55 R16 91 V
Rozměr pneumatik vzadu
205/55 R16 91 V
Rozměr a druh kol vpředu
7 J x 16 palců, ocel
Rozměr a druh kol vzadu
7 J x 16 palců, ocel
Hmotnost
Pohotovostní hmotnost EU (kg)
1 450 [1 465]
Max. povolená hmotnost (kg)
1 940 [1 955]
Povolené zatížení (kg)
565 [565]
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg)
900/1 090 [900/1 090]
Motor
Válce/ventily
4/4
Zdvihový objem (cm³)
1 995
Zdvih/vrtání (mm)
90,0/84,0
Výkon/otáčky (kW (k)/1/min)
140 (190)/4 000
Max. točivý moment (Nm/1/min)
400/1 750-2 500
Kompresní poměr (:1)
16,5
Jízdní výkony
Maximální rychlost (km/h)
228 [228]
Zrychlení 0–100 km/h (s)
7,1 [7,0]
Spotřeba paliva
Město (l/100 km)
5,5-5,0 [5,1-4,6]
Mimo město (l/100 km)
3,9-3,6 [3,9-3,5]
Kombinovaná (l/100 km)
4,5-4,1 [4,3-3,9]
Emise CO₂ (g/km)
118-108 [114-103]
Objem palivové nádrže cca (l)
52
Kola
Rozměr pneumatik vpředu
205/55 R16 91 V
Rozměr pneumatik vzadu
205/55 R16 91 V
Rozměr a druh kol vpředu
7 J x 16 palců, ocel
Rozměr a druh kol vzadu
7 J x 16 palců, ocel
Hmotnost
Pohotovostní hmotnost EU (kg)
1 530
Max. povolená hmotnost (kg)
2 005
Povolené zatížení (kg)
550
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg)
975/1 090
Motor
Válce/ventily
4/4
Zdvihový objem (cm³)
1 995
Zdvih/vrtání (mm)
90,0/84,0
Výkon/otáčky (kW (k)/1/min)
140 (190)/4 000
Max. točivý moment (Nm/1/min)
400/1 750-2 500
Kompresní poměr (:1)
16,5
Jízdní výkony
Maximální rychlost (km/h)
222
Zrychlení 0–100 km/h (s)
6,8
Spotřeba paliva
Město (l/100 km)
5,5-5,1
Mimo město (l/100 km)
4,3-3,9
Kombinovaná (l/100 km)
4,7-4,3
Emise CO₂ (g/km)
124-113
Objem palivové nádrže cca (l)
52
Kola
Rozměr pneumatik vpředu
205/50 R17 89 Y
Rozměr pneumatik vzadu
205/50 R17 89 Y
Rozměr a druh kol vpředu
7 J x 17 palců, lehká slitina
Rozměr a druh kol vzadu
7 J x 17 palců, lehká slitina
Hmotnost
Pohotovostní hmotnost EU (kg)
1 505
Max. povolená hmotnost (kg)
1 995
Povolené zatížení (kg)
565
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg)
940/1 115
Motor
Válce/ventily
4/4
Zdvihový objem (cm³)
1 995
Zdvih/vrtání (mm)
90,0/84,0
Výkon/otáčky (kW (k)/1/min)
165 (224)/4 400
Max. točivý moment (Nm/1/min)
450/1 500-3 000
Kompresní poměr (:1)
16,5
Jízdní výkony
Maximální rychlost (km/h)
240
Zrychlení 0–100 km/h (s)
6,3
Spotřeba paliva
Město (l/100 km)
5,4-5,1
Mimo město (l/100 km)
4,1-3,9
Kombinovaná (l/100 km)
4,6-4,3
Emise CO₂ (g/km)
121-114
Objem palivové nádrže cca (l)
52
Kola
Rozměr pneumatik vpředu
205/50 R17 89 Y
Rozměr pneumatik vzadu
205/50 R17 89 Y
Rozměr a druh kol vpředu
7 J x 17 palců, lehká slitina
Rozměr a druh kol vzadu
7 J x 17 palců, lehká slitina

Spotřeba paliva a emise CO₂ BMW M135i xDrive.

 • BMW M135i xDrive:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,1–6,8
  Emise COv g/km (kombinované): 162–155

  Obrázky zobrazují volitelnou výbavu, obrazovky a displeje se odvíjejí od zvolené výbavy.

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

  Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.