Zadní část BMW X6 z ptačí perspektivy.

THE X6

Zadní část BMW X6 z ptačí perspektivy.

DETAILY A VÝBAVA BMW X6.

Nové BMW X6 demonstruje svou dominanci na všech úrovních. Vybaveno je technologiemi budoucnosti, jako je Adaptivní M podvozek Professional nebo Adaptivní vzduchové odpružení na obou nápravách a paket xOffroad, a nabízí unikátní jízdní dynamiku. Inovativní technologie, jako je osvětlená maska chladiče ve tvaru ledvinek Iconic Glow nebo laserové světlomety BMW Laserlight v nezávislém X designu, zosobňují extravaganci a průkopnického ducha. Nejnovější generace BMW asistenčních systémů zaručují špičkovou úroveň bezpečnosti. V interiéru cestující vítají další průlomové funkce, jako jsou držáky na nápoje s ovládáním teploty nebo koncept ovládání BMW Operating System 7 s působivým 12,3“ dotykovým displejem.

Více informací
THE X6DETAILY A VÝBAVA BMW X6.

MODELY A VÝBAVA BMW X6.

Autorita může mít mnoho podob.

xLine

BMW xLine vyjadřuje robustní sportovnost. Osobitý X charakter v interiéru vytvářejí výrazné designové prvky, jako je maska chladiče a zadní nárazník v hliníkovém provedení, stejně jako nástavce prahů v hliníkovém provedení, které tak tvoří ideální základ pro další dobrodružství.

BMW X6, xLine, konfigurovat.

BMW xLine vyjadřuje robustní sportovnost. Osobitý X charakter v interiéru vytvářejí výrazné designové prvky, jako je maska chladiče a zadní nárazník v hliníkovém provedení, stejně jako nástavce prahů v hliníkovém provedení, které tak tvoří ideální základ pro další dobrodružství.

 • Exteriér

 • Interiér

M sportovní paket

M sportovní paket vozu dodává ještě sportovnější osobnost. Kromě výraznějšího vzhledu exteriéru a interiéru zaručuje M sportovní paket také více radosti z jízdy. Jízdní dynamiku výrazně optimalizuje Adaptivní M podvozek, převodovka Steptronic Sport, M sportovní výfukový systém, M sportovní brzdový systém a M aerodynamický paket.

BMW X6, M sportovní paket, konfigurovat.

M sportovní paket vozu dodává ještě sportovnější osobnost. Kromě výraznějšího vzhledu exteriéru a interiéru zaručuje M sportovní paket také více radosti z jízdy. Jízdní dynamiku výrazně optimalizuje Adaptivní M podvozek, převodovka Steptronic Sport, M sportovní výfukový systém, M sportovní brzdový systém a M aerodynamický paket.

 • Exteriér

 • Interiér

BMW Individual

Výbavové prvky v podobě exkluzivních laků karoserie, kožených čalounění a obložení interiéru BMW Individual podtrhují výrazný vzhled nového BMW X6.

BMW X6, BMW Individual, konfigurovat.

Výbavové prvky v podobě exkluzivních laků karoserie, kožených čalounění a obložení interiéru BMW Individual podtrhují výrazný vzhled nového BMW X6.

 • Exteriér

 • Interiér

JÍZDNÍ DYNAMIKA NOVÉHO BMW X6.

Ať už BMW X nebo BMW M, žádný terén není ušetřen špičkového výkonu. S prvky zvyšujícími jízdní dynamiku, jako je Adaptivní M podvozek Professional v kombinaci s pohonem všech kol xDrive, je BMW X6 schopno špičkového projevu na každém povrchu. Zažijte tuto dominanci na vlastní kůži.
Detailní pohled na M sportovní výfukový systém BMW X6.

M sportovní výfukový systém.

M sportovní výfukový systém nabízí zvukový doprovod, který lze v režimech SPORT a SPORT+ stiskem tlačítek voliče jízdních režimů ještě zvýraznit. Na komfort zaměřené režimy upřednostňují diskrétnější zvukový projev motoru.
Adaptivní M podvozek BMW X6.

Adaptivní M podvozek.

Indikátor tlaku vzduchu v pneumatikách vždy zobrazuje přesný tlak vzduchu a automaticky vás varuje v případě ztráty tlaku. Systém používá senzory pro monitorování dat pro každou pneumatiku zvlášť a následně data bezdrátově přenáší do řídicí jednotky. Indikátor tlaku v pneumatikách tak může zobrazovat pomalou i rychlou ztrátu tlaku vzduchu.
Detailní záběr na M karbonové kryty zpětných zrcátek BMW X6.

M karbonové kryty zpětných zrcátek.

M karbonové kryty zpětných zrcátek zdůrazňují mohutný, sportovní design vozu.
BMW X6 s detailním záběrem na M zadní karbonový spoiler.

M zadní karbonový spoiler.

M zadní karbonový spoiler zdůrazňuje sportovní siluetu a sportovní design vozu, současně výrazně snižuje nechtěný vztlak na zadní nápravě.
Interiér MW X6 se záběrem na sportovní sedadla.

Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu.

Dynamická a pohodlná: standardně dodávaná a samostatně polohovatelná sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu nabízejí mnoho možností elektrického nastavení, včetně šířky opěradla a sklonu sedáku. Společně s nastavitelnou délkou sedáku a šířkou opěradla poskytují vynikající ergonomii a vysokou úroveň boční opory při rychlých průjezdech zatáček.
BMW X6 s pohonem všech kol xDrive.

xDrive.

Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi kola přední a zadní nápravy pro maximální přilnavost, jízdní dynamiku a bezpečnost v každé jízdní situaci. Elektronicky ovládané rozdělování hnací síly potlačuje náznaky přetáčivosti či nedotáčivosti pro ještě lepší agilitu při průjezdu zatáčkou.
Interiér BMW X6 se záběrem na off-road režimy.

Paket xOffroad.

Nové BMW X6 je vybaveno paketem xOffroad, který za všech okolností umožní bezpečně a rychle cestovat po silnici i po méně zpevněných površích. Čtyři volitelné off-road režimy ještě precizněji přizpůsobují pohon všech kol xDrive aktuálnímu povrchu pro ještě lepší trakci na písku, kamenech, štěrku nebo sněhu.
Interiér BMW X6 se záběrem na tlačítko Driving Experience Control.

Volič jízdních režimů Driving Experience Control.

Volič jízdních režimů Driving Experience Control nabízí řidiči volbu mezi standardním režimem COMFORT, hospodárnějším režimem ECO PRO a režimy SPORT a SPORT+ pro ještě dynamičtější jízdu. Nový interaktivní jízdní režim Adaptive v závislosti na aktuální jízdní situaci neustále upravuje nastavení adaptivního podvozku, řízení a převodovky Steptronic.

SPECIALITY DESIGNU NOVÉHO BMW X6.

Zrychlí tlukot vašeho srdce.

Svalnatá karoserie nového BMW X6 na první pohled ukazuje na čirý výkon, který dřímá v zážehovém 8válci BMW TwinPower Turbo s výkonem 530 koní. Sportovní styl designu korunují robustní 22“ M kola z lehké slitiny a další sportovní detaily. Dalšími výraznými prvky výbavy je BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek Iconic Glow, laserové světlomety BMW Laserlight v designu X a panoramatická prosklená střecha Sky Lounge. Stejně působivý je také interiér se svými exkluzivními designovými detaily, jako jsou skleněné prvky CraftedClarity, sportovní sedadla a prostorové osvětlení.
Muž opírající se o BMW X6 při pohledu z boku před městským prostředím.
Detailní pohled z ptačí perspektivy na přední část BMW X6 s BMW maskou chladiče ve tvaru ledvinek Iconic Glow.

BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek Iconic Glow.

BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek Iconic Glow vypadá nesmírně působivě. S inovativní technologií LED optických vláken zobrazuje atraktivní světelné scénáře – například při jízdě nebo při otevírání a zavírání vozu.
Detailní pohled na BMW X6 se záběrem na laserové světlomety.

Laserové světlomety BMW Laserlight.

V režimu dálkových světel osvětlují laserové světlomety BMW Laserlight v jedinečném X provedení prostor na vzdálenost až 500 m, což je téměř dvojnásobek dosahu běžných světlometů. Lepší viditelnost ve tmě výrazně zvyšuje bezpečnost. Modrý podpis X a nápis „BMW Laser“ podtrhují technologické standardy vozidla.
Boční pohled na BMW X6 se záběrem na uvítací světelný koberec Welcome Light Carpet.

Uvítací světelný koberec Welcome Light Carpet.

Uvítací světelný koberec Welcome Light Carpet promítá světelnou grafiku na zem vedle dveří a vytváří tak přátelské a příjemné prostředí již při nástupu do vozidla. Také vystupování ve tmě je díky němu komfortnější a bezpečnější.
Detailní pohled na panoramatickou prosklenou střechu BMW X6.

Panoramatická prosklená střecha.

Prosklená panoramatická střecha zajišťuje v otevřené poloze bohatý přísun čerstvého vzduchu. Po zavření vytváří v interiéru vzdušnou a světlem zalitou atmosféru. Otevírání i zavírání probíhá automaticky jediným stiskem tlačítka nebo klíčkem. Prosklená střecha je vybavena funkcemi posouvání a vyklápění, sluneční clonou a větrným deflektorem.
Exteriér BMW X6 se záběrem na kola z lehké slitiny.

22'' M kola z lehké slitiny Double-spoke 742 M, s kombinovanými pneumatikami.

22'' M kola z lehké slitiny Double-spoke 742 M Jet Black, s kombinovanými pneumatikami, rozměr vpředu 9,5 J x 22 s pneumatikami 275/35 R22, vzadu 10,5 J x 22 s pneumatikami 315/30 R22.
Kokpit BMW X6 se záběrem na prostorové osvětlení.

Prostorové osvětlení.

Standardně dodávané prostorové osvětlení, včetně barevného osvětlení předních a zadních dveří, vytváří v interiéru uvolněnou a příjemnou světelnou atmosféru. Uvítací světelný koberec Welcome Light Carpet osvětluje prostor vedle dveří, čímž usnadňuje nastupování a vystupování z vozu. K dispozici je šest světelných designů v bílé, modré, oranžové, bronzové, fialové a zelené barvě, jejichž světelnou intenzitu lze regulovat.
Interiér BMW X6 se záběrem na skleněné prvky CraftedClarity.

Skleněné prvky Crafted Clarity v interiéru.

Skleněné prvky Crafted Clarity se vyznačují použitím ručně zpracovaného skla, které viditelně i hapticky zlepšuje atmosféru interiéru. Mezi tyto křišťálové prvky patří volič převodovky, ovladač iDrive, stejně jako tlačítko Start/Stop.
Interiér s detailním pohledem na panoramatickou prosklenou střechu Sky Lounge BMW X6.

Panoramatická prosklená střecha Sky Lounge.

Skleněná panoramatická střechy Sky Lounge ve dne vytváří velkorysý dojem prostornosti a v noci světelným designem, který tvoří více než 15 000 světelných elementů, interiéru propůjčuje speciální atmosféru. Světelné schéma lze měnit v rámci šesti barev prostorového osvětlení.

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE NOVÉHO BMW X6.

Budoucnost je tady.

S BMW X6 je vůdčí role jednoduchá: široká nabídka ultramoderních technologií a prvků výbavy, které zajistí, že každá cesta je navržena s maximálním možným komfortem. Inovativní prvky, jako je digitální klíč Digital Key, držáky nápojů s ovládáním teploty nebo působivý 12,3" dotykový kontrolní displej, pomáhají v každé situaci. Zábavní systém zadních sedadel Professional, komfortní sedadla s masážní funkcí a paket Ambient Air přinášejí maximum zábavy a prostoru k relaxaci.
Detailní pohled na paket zavazadlového prostoru BMW X6.

Paket zavazadlového prostoru.

Paket zavazadlového prostoru nezahrnuje pouze flexibilní upevňující sítě či posuvné a protiskluzové kolejnice v zavazadlovém prostoru, ale také flexibilní síť, kterou lze zaháknout za různá oka a lze ji také použít jako nákupní tašku.
Detailní pohled na interiér BMW se záběrem na držáky nápojů s ovládáním teploty.

Držáky nápojů s ovládáním teploty.

Držáky nápojů s ovládáním teploty ve středové konzole mohou nápoje vychladit, nebo je udržet teplé. Ovládání teploty je aktivované pomocí tlačítek vlevo a vpravo. Prostorové osvětlení taktéž zobrazuje funkci (modrá pro chlazení nebo červená pro vyhřívání).
Kokpit BMW X6 se záběrem na Head-Up Displej.

BMW Head-Up Displej.

Plně barevný Head-Up Displej promítá důležité jízdní informace přímo do zorného pole řidiče, což znamená, že se může plně soustředit na dění na silnici. Tento displej kromě jiného může zobrazovat aktuální rychlost jízdy, pokyny navigačního systému, rychlostní omezení včetně zákazu předjíždění, stejně jako telefonní a zábavní seznamy.
Kokpit BMW X6 se záběrem na BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 10,25" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3". BMW operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.
Detailní pohled na interiér BMW se záběrem na reproduktor.

Prostorový audiosystém Bowers & Wilkins Diamond

Prostorový audiosystém Bowers & Wilkins Diamond se dvěma diamantovými výškovými reproduktory poskytuje vynikající studiovou kvalitu zvuku pro každé sedadlo ve voze. 20 citlivě umístěných reproduktorů má celkový výkon 1500 W a zajišťuje fascinující podání zvuku. Reproduktory jsou specificky osvíceny. Tím je vizuálně zvýrazněna mimořádná kvalita zvuku celého systému.
Detailní pohled na interiér BMW se záběrem na zábavní systém pro zadní sedadla Professional.

Zábavní systém pro zadní sedadla Professional.

Zábavní systém Professional na zadních sedadlech obsahuje dvě samostatné 10,2" barevné dotykové naklápěcí obrazovky s vysokým rozlišením a Blu-ray mechaniku. Díky tomu lze používat funkce navigace a internetu i za jízdy (pokud je uzavřena smlouva s operátorem). Obsahuje dálkové ovládání, USB port a porty pro MP3 přehrávače, herní konzole a sluchátka (včetně bezdrátových).
Detailní záběr na paket vůní Ambient Air BMW X6.

Paket vůní Ambient Air.

Paket vůní Ambient Air se skládá z funkce uvolňování vůně a funkce ionizace vzduchu. Na výběr je osm vůní, přičemž všechny byly speciálně namíchány pro použití v automobilu. Dvě z nich lze mít instalované ve voze a podle potřeby z nich vybírat.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY A PRVKY KONEKTIVITY NOVÉHO BMW X6.

Průkopník dokonalosti.

Kromě všech technologií a funkcí, jako je například BMW Head-up Displej, má nové BMW X6 i tak stále dost kapacity pro řadu asistentů a služeb. BMW X6 s nejnovější generací asistenčních systémů, jako je couvací asistent nebo Driving Assistant Professional s asistentem řízení a udržování v pruhu včetně asistentu jízdy ve stísněných prostorech, vzdálené upozornění na nebezpečí a upozornění na nechtěné opuštění jízdního pruhu s aktivní ochranou proti bočnímu nárazu, zaručuje za všech okolností maximální bezpečnost. Díky inovativnímu, hlasově ovládanému inteligentnímu osobnímu asistentu BMW Intelligent Personal Assistant se můžete soustředit na to, co je důležité: na čistou radost z jízdy.
Kokpit BMW X6 se záběrem na Head-Up Displej.
Kokpit BMW X6 s BMW Inteligentním osobním asistentem na Head-Up Displeji.

BMW Intelligent Personal Assistant.

„Hey, BMW. Who are you?“ Nebylo by to skvělé, kdyby bylo vaše BMW vybaveno osobním asistentem? Komunikujte se svým vozem prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant. Zná vás, každým dnem se zlepšuje a pomůže vám v jakékoliv situaci. Můžete mu přidělit vaše vlastní osobní aktivační slovo. Může vám vysvětlit všechno o vašem voze a pomůže vám tak poznat vaše BMW ještě lépe.
Kokpit BMW X6 s Connected Music na Head-Up Displeji.

Connected Music.

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, ať už jste kdekoliv. Klasickou na dálnici, jazz během dopravní špičky a pop při projížďce. S funkcí Connected Music můžete za pomoci SIM karty instalované ve vozidle bez omezení vybírat až ze 30 milionů písní, které nabízí hudební partner BMW – Spotify.
Kokpit BMW X6 s Parking Assistant Professional na Head-Up Displeji.

Parking Assistant Plus.

Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiných funkcí obsahuje funkci Surround View včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View a také asistenta při podélném parkování, nouzové brzdění, naváděcí linie na displeji a couvací asistent.
Kokpit BMW X6 s Driving Assistant Professional na Head-Up Displeji.

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních dopravních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu s rozšířenými funkcemi, asistent změny jízdního pruhu a nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.
Muž drží v ruce ConnectedPackage Professional.

ConnectedPackage Professional.

Chcete služby Concierge Services, Remote Services, přípravu pro Apple CarPlay®, funkce In-Car Experiences nebo služby Connected Navigation v podobě Real Time Traffic Information či asistentu hledání parkovacích míst? Proč si je pořizovat samostatně? Objednejte si je všechny současně! S paketem Connected Professional můžete využívat všechny tyto služby od BMW ConnectedDrive a současně s tím zdarma vyzkoušet další funkce.
BMW X6, technické údaje

BMW X6, TECHNICKÉ ÚDAJE

Spotřeba paliva a emise CO₂ .

 • BMW X6 M50i:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,7–10,4
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 243–237

  *s mild hybridní technologií

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 ve znění platném v době schválení typu vozidla. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení.

  Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure). U těchto vozidel, se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit hodnoty CO2 od hodnot zde uvedených.