JEDINEČNOST V KAŽDÉM OKAMŽIKU.

JEDINEČNOST V KAŽDÉM OKAMŽIKU.

JEDINEČNOST V KAŽDÉM OKAMŽIKU.

My v Bayerische Motoren Werke věříme v jednu věc nade vše: v odvahu a nové myšlenky. To jsou vlastnosti pevně integrované v naší DNA a ovlivňující vše, co děláme. Odvaha je nezávislá a provokující, dokáže zaujmout a probouzet. Je troufalá, ptá se na všechno možné a přitom nikdy nepřijme odpověď „ne“. Abyste neustále šli dál a nepřestali se vyvíjet, potřebujete odvahu. To je také důvod, proč vždy směřujeme pouze vpřed a naším cílem je dosažení nejvyšší úrovně dokonalosti v luxusním segmentu. Pomáháme průkopníkům naší doby, aby se zaměřili na budoucnost. Jsme prémiový výrobce automobilů a vytváříme jedinečné inspirující podněty. Protože přesně tímto způsobem vzniká nový druh luxusu.

NOVÝ DRUH LUXUSU.

Více informací o tom, jak jsme znovu objevili sami sebe.

M8 GRAN COUPÉ KONCEPT.

M8 GRAN COUPÉ KONCEPT.

KRÁSA POHYBU.

KRÁSA POHYBU.

Fascinující událost a unikátní okamžik. BMW zaujalo návštěvníky akce Art Basel Miami představením, které všechny přítomné nadchlo: konceptem BMW Concept řady 8 se třemi stovkami osvětlených, autonomně řízených dronů, které létany dle dokonale připravené choreografie. Představení bylo poctou vizionářské technické dokonalosti a okouzlující estetice pohybu.

DVA VIZIONÁŘI, JEDNA VIZE.

Za představením Duo Studio Drift stojí dva umělci: Lonneke Gordijn a Ralph Nauta. Setkali se na půdě nizozemské Designové akademie v Eindhovenu a společně v Amsterdamu v roce 2006 otevřeli Studio Drift. Jejich umělecká tvorba se zaměřuje na interaktivní výstavy utvořené z filmů, soch a dalších objektů. Velkou inspirací je pro ně příroda, kterou se ve své práci snaží napodobit pomocí nejnovějších technologií. Každý z jejich projektů je díky tomuto přístupu nejen vzrušující, ale zároveň i unikátní.

MISTROVSKÉ DÍLO.

Vysoký výkon se potkává s kvalitním uměním: Na akci Art Basel Miami prezentovalo Studio Drift svou poslední kreaci nazvanou Franchise Freedom – dechberoucí představení, v jehož středu stálo BMW Concept řady 8. Hejno 300 osvětlených automomně pilotovaných dronů se vzneslo k obloze. Umělecké představení bylo insirovány letovými návyky špačků. Po důkladném průzkumu letových návyků a pohybů skupin těch ptáků byl vytvořen speciální algoritmus, který následně předváděly drony. Duo pomocí fascinujícího spojení světla a pohybu předvedlo špičkovou reprodukci tohoto přírodního fenoménu.

RETROSPEKTIVA.

Po představení dronů vyjádřilo Studio Drift své poděkování: „BMW věřilo našemu nápadu a jako společnost pochopilo, jak složité a komplexní jsou tyto inovativní procesy,“ řekl Lonneke Gordijn.

X7 CONCEPT IPERFORMANCE.

X7 CONCEPT IPERFORMANCE.

MOŘE EXKLUZIVNÍCH MOŽNOSTÍ.

Dnes, stejně, jako tomu bylo před 25 lety při založení, ctí BMW Individual přístup opírající se o ruční práci. Je to také důvod, proč BMW Individual uvádí při příležitosti svého 25. výročí velmi speciální model: BMW Individual M760Li inspired by Nautor`s Swan. Tento vůz vytvořený ve spolupráci s tradičním finským výrobcem jachet Nautor`s Swan je ódou na luxus a exkluzivitu. Jde o jedinečný automobil s mimořádným designem vytvářejícím propojení mezi silnicí a oceánem pomocí speciálních týkových dekoračních výplní interiéru. S mimořádně výkonným motorem V12 je připraven v každém okamžiku nabídnout nezapomenutelné jízdní zážitky.