BMW e-mobilita Nabíjení BMW

NABÍJENÍ S BMW: RYCHLÉ, JEDNODUCHÉ, FLEXIBILNÍ.

Jednoduché nabíjení s BMW Charging.

NABÍJENÍ S BMW: RYCHLÉ, JEDNODUCHÉ, FLEXIBILNÍ.Jednoduché nabíjení s BMW Charging.

Bez ohledu na to, kde právě jste nebo co s vaším elektrickým BMW plánujete podniknout, řešení nabíjení od BMW Charging a četné na míru připravené nabídky zajistí, že budete vždy mít k dispozici všechny možnosti pro nabíjení doma nebo na cestách. Prozkoumejte jednoduchou, flexibilní, individuální a transparentní elektromobilitu, přesně takovou, jakou chcete mít.

Více informací
E-mobilita BMW elektrické vozidlo nabíjecí stanice nabíjení doma

NABÍJENÍ DOMA.

Díky BMW Charging je nabíjení doma jednoduché a pohodlné. Nabíjí se zaparkovaný vůz v době, kdy ho stejně nepoužíváte. Zde máte k dispozici celou řadu různých možností. Například standardní nabíjecí kabel pro domácí zásuvku. Nebo rychlonabíječku Flexible Fast Charger, kterou můžete s pomocí adaptéru libovolně používat s domácí zásuvkou nebo pro ještě rychlejší nabíjení s třífázovou zásuvkou o výkonu 11 kW. Můžete se také rozhodnout pro nabíječku BMW Wallbox, která s výkonem 22 kW nabízí nejpohodlnější způsob nabíjení doma. Alternativně si můžete rovněž vybrat nabíječku Smart Wallbox od našeho partnera (pouze pro vybrané trhy) s rozšířenými funkcemi fakturování a obsluhy. Naše nabídka navíc zahrnuje instalační službu pro nabíječky Wallbox nebo flexibilní rychlonabíječku a speciální tarif na zelenou elektřinu pro nabíjení doma. Váš partner BMW vám rád poradí s výběrem dostupných balíčků připravených na míru.

E-mobilita BMW elektromobil nabíjecí stanice nabíjení v práci

NABÍJENÍ V ZAMĚSTNÁNÍ.

Pokud jezdíte s elektrickým či plug-in hybridním vozidlem BMW do práce, BMW Charging vám i v tomto případě nabízí různé možnosti nabíjení. Stále více společností využívá naše služby, aby jejich zaměstnanci mohli před odjezdem z práce nastoupit do plně nabitého vozu. Můžete také využít neustále se rozšiřující celostátní síť veřejných nabíjecích míst nebo nabíjecích stanic vašeho zaměstnavatele. Nejlepší řešení je využít podrobných informací o dostupnosti veřejné nabíjecí infrastruktury na www.bmw-charging.com nebo jednoduše zobrazit veřejné nabíjecí stanice v navigačním systému či v aplikaci BMW Connected. Rádi poskytneme poradenství a podporu komerčním zákazníkům nebo provozovatelům flotily firemních vozů, kteří by si rádi zřídili nabíjecí stanice v místě sídla jejich společnosti. Jednoduše kontaktujte svého poradce pro firemní klientelu a využijte naší nabídky služeb spojených s nabíjením.

POZNEJTE PRODUKTY A SLUŽBY BMW CHARGING.

E-mobilita BMW BMW Charging
E-mobilita BMW elektromobil nabíjení BMW Wallbox Essential

BMW Wallbox Essential.

Čerpací stanice přímo doma. Trvale nainstalovaná nabíječka BMW Wallbox Essential nabíjí BMW rychle, spolehlivě a pohodlně výkonem až 22 kW. Kromě kompaktních rozměrů v designu BMW nabízí nabíječka BMW Wallbox Essential také pohodlné uskladnění kabelu. Displej umožňuje kdykoliv zkontrolovat aktuální stav nabíječky BMW Wallbox Essential. Integrovaná detekce poruchy dodávky proudu umožňuje snadnou a ekonomickou instalaci.
E-mobilita BMW elektromobil nabíjení flexibilní rychlonabíječkou

Flexibilní rychlonabíječka Flexible Fast Charger.

Ať už doma nebo na cestách – díky voděodolnému pouzdru a šestimetrovému kabelu je flexibilní rychlonabíječka Flexible Fast Charger nejen univerzální, ale také vhodná pro použití na cestách. S nabíjecím výkonem až 11 kW je vhodná jak pro domácí elektrickou síť, tak pro třífázový proud a je dodávána s příslušnými adaptéry. K využití plné kapacity je nutná průmyslová zásuvka se zvýšeným výkonem. V případě potřeby je k dispozici naše instalační služba.
E-mobilita elektromobil nabíjení standardním nabíjecím kabelem

Standardní nabíjecí kabel.

Standardní nabíjecí kabel s kapacitou 2,3 kW je součástí standardní výbavy vašeho elektrického BMW.* S délkou 5 metrů obvykle umožňuje připojení do domácí zásuvky. Používání prodlužovacího kabelu a konektorů s více zásuvkami je zakázáno. Používání prodlužovacího kabelu a konektorů s více zásuvkami je zakázáno. Standardně je nastaveno nabíjení výkonem 1,3 kW při 6 A. Toto omezení proudu můžete vypnout v menu vozidla nebo nastavit nabíjecí střídavý proud na přesnou velikost proudu a podle vaší elektrické sítě. *nabídka pro konkrétní trh
E-mobilita BMW nabíjení elektrických vozů Zelená energie

Zelená energie.

Speciální tarify zelené energie vám umožní nabíjet vaše hybridní a plug-in hybridní BMW výhradně pomocí energie z obnovitelných zdrojů, což vám umožní dále minimalizovat vaši CO₂ stopu. Tento tarif můžete použít buď k nabíjení vašeho BMW, nebo také k pokrytí spotřeby energie celé vaší domácnosti.
E-mobilita BMW nabíjení elektrických vozů Connected Charging

Connected Charging.

S digitálními službami od Connected Charging najdete nejbližší nabíjecí stanici ve vaší zemi rychle a snadno. Systém vás informuje o jejich dostupnosti a nabíjecím výkonu. To vám ušetří čas i cestování při nabíjení elektrického a plug-in hybridního automobilu BMW.
E-mobilita elektromobil nabíjení Nabíjecím kabelem (Mode 3) pro veřejné nabíjení

Nabíjecí kabel (Mode 3) pro veřejné nabíjení.

Pro obzvláště rychlé nabíjení na nabíjecích stanicích se střídavým proudem (AC) je ve vozidle standardně instalována nabíječka s maximálním výkonem 11 kW. Umožňuje baterii vozu, v závislosti na konkrétním modelu, na 100 % nabít během přibližně 7,5 hodiny.
E-mobilita BMW nabíjení elektrických vozů Nabíjení stejnosměrným proudem

Nabíjení stejnosměrným proudem.

Rychlé nabíjení stejnosměrným proudem je novou dimenzí čerpání energie. U stejnosměrných nabíjecích stanic je možné nabíjení výkonem až 50 kW. To znamená, že vysokonapěťový akumulátor je možné na veřejných nabíjecích stanicích, podle daného modelu, nabít na 80 % kapacity za přibližně půl hodiny.
E-mobilita BMW nabíjení elektrických vozů Connected Charging

Connected Charging.

Digitální služby Connected Charging umožní maximálně efektivně prodloužit dojezd vašeho elektrického BMW. Systém vás informuje o nejbližších nabíjecích stanicích na vaší trase a ukazuje zajímavá místa, jako jsou kavárny nebo restaurace, abyste mohli co nejlépe využít čas nabíjení.

OTÁZKY A ODPOVĚDI: NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI OHLEDNĚ NABÍJENÍ DOMA.

 • Co je to BMW Charging?
  E-mobilita BMW BMW domácí nabíjení OTÁZKY A ODPOVĚDI

  Jednoduché nabíjení. BWW Charging nabízí různé produkty a služby, které usnadňují proces nabíjení elektrického vozidla jak při každodenním používání, tak i při spontánních výletech nebo na delších cestách.
  S BMW Charging nabízíme neustále se rozšiřující a nadnárodní síť veřejných nabíjecích stanic včetně vysokorychlostních nabíjecích stanic od různých poskytovatelů. Získejte podrobné informace o dostupnosti veřejné infrastruktury nabíjení. Nejlepším způsobem je navštívit www.bmw-charging.com nebo jednoduše zobrazit veřejné nabíjecí stanice v navigačním systému nebo v aplikaci BMW Connected. Mimochodem, aplikace BMW Charging je vám k dispozici také jako portál pro veřejné nabíjení. Nabíjecí kabel pro veřejné nabíjení a nabíjecí karta BMW Charging Card pro snadné nabíjení na rychlonabíjecích stanicích jsou součástí standardní výbavy. Do 24 hodin po aktivaci budete mít neomezený přístup do sítě veřejných nabíjecích stanic, takže jednoduše začněte nabíjet.

 • Jak si mohu doma nabít elektrický a plug-in hybridní vůz BMW?

  Standardní nabíjecí kabel s výkonem 2,3 kW je standardní výbavou vašeho elektrického BMW.* S délkou 5 metrů obvykle umožňuje připojení do domácí zásuvky. Používání prodlužovacího kabelu a konektorů s více zásuvkami je zakázáno. Standardně je nastaveno nabíjení výkonem 1,3 kW při 6 A. Toto omezení proudu můžete zcela vypnout v menu vozidla nebo nastavit nabíjecí střídavý proud na přesnou velikost proudu a podle vaší elektrické sítě.
  Nabíječka Wallbox je obzvláště pohodlný, rychlý a bezpečný způsob nabíjení, který ve srovnání s domácí elektrickou zásuvkou výrazně zkracuje dobu nabízení. V nabídce jsou dva typy:
  BMW WALLBOX ESSENTIAL.
  Nabíjecí výkon až 22 kW, povětrnostním vlivům odolný design, integrované uložení kabelu
  SMART WALLBOX.
  Smart Wallbox od našeho partnera nabízí rozšířené funkce pro konektivitu a inteligentní ovládání pro nabíjení doma.
  Kromě toho je zcela snadné rezervovat si instalační službu spolu s vaší nabíjecí stanicí Wallbox nebo uzavřít speciální smlouvu na zelenou elektřinu pro nabíjení vašeho vozu. Váš BMW Autorizovaný Dealer vám rád poradí s dostupnými balíčky připravenými na míru.
  Připravena je také flexibilní rychlonabíječka Flexible Fast Charger s výkonem až 11 kW a voděodolným pouzdrem, takže je nejen univerzální, ale také vhodná pro použití na cestách. K využití plného výkonu je nutná průmyslová zástrčka se zvýšeným výkonem. K dispozici je v případě potřeby také naše instalační služba. Flexibilní rychlonabíječka Flexible Fast Charger je vhodná pro nabíjení výkonem 2,3 kW také z domácích elektrických zásuvek.

  *nabídka se liší podle trhu

 • Jak mohu zkontrolovat úroveň nabití akumulátoru mého elektrického a plug-in hybridního BMW?

  Je to velmi snadné díky aplikaci My BMW* ve vašem chytrém telefonu, nebo můžete zjistit aktuální úroveň nabití a aktuální dojezd vašeho elektrického a plug-in hybridního BMW ve vozidle samotném.


  *Vyžaduje výbavu ConnectedDrive Services a kompatibilní chytrý telefon. Dostupnost a funkce aplikace My BMW závisejí na modelu vozu a mohou se lišit v závislosti na trhu. Podrobné informace naleznete na www.bmw.cz.

 • Jaká je optimální úroveň nabití baterie mého elektrického BMW?

  Ideální úroveň nabití je mezi 20 a 80 %. Ačkoliv je možná nižší nebo vyšší úroveň nabití, pro optimalizaci životnosti baterie se doporučuje právě rozmezí mezi 20 a 80 %.


  Z 80 % nabitá baterie pokryje veškeré běžné každodenní cesty. Pokud opravdu občas potřebujete větší dojezd, můžete jednoduše nastavit vyšší úroveň nabití.

 • Na co bych si měl při nabíjení plug-in hybridního BMW dávat pozor?

  Jak již samotný název napovídá, plug-in hybrid lze nabíjet ze zásuvky, nabíječkou Wallbox nebo z veřejné nabíjecí stanice. Maximální účinnosti plug-in hybrid dosahuje s plně nabitou baterií, což znamená, že nabíjecí zařízení by mělo být k dispozici doma i na pracovišti. Nabíjejte plug-in hybrid BMW tak často, jak je to možné, abyste mohli co nejčastěji využít jeho elektrický pohon.

 • Na co musím dávat pozor při nabíjení ze zásuvky?

  Standardní nabíjecí kabel s výkonem 2,3 kW je standardní výbavou vašeho elektrického BMW.* S délkou 5 metrů obvykle umožňuje připojení do domácí zásuvky. Používání prodlužovacího kabelu a konektorů s více zásuvkami je zakázáno. Standardně je nastaveno nabíjení výkonem 1,3 kW při 6 A. Toto omezení proudu můžete zcela vypnout v menu vozidla nebo nastavit nabíjecí střídavý proud na přesnou velikost proudu podle vaší elektrické sítě.


  *nabídka se liší podle trhu

 • Kdo mi u mě doma nainstaluje nabíječku Wallbox nebo třífázovou zásuvku pro flexibilní rychlonabíječku BMW Flexible Fast Charger?

  Společně s nabíječkou Wallbox si můžete jednoduše zarezervovat naši instalační službu. Tím je zaručeno, že vaše nabíječka Wallbox bude nainstalována a nastavena bezpečně a profesionálně. Pokud chcete doma používat flexibilní rychlonabíječku BMW Flexible Fast Charger s příslušným adaptérem, lze si samozřejmě instalační službu rezervovat také pro naši hospodárnou třífázovou zásuvku.

 • Mohu jezdit elektromobilem, když doma nemám nabíjecí stanici?

  Můžete také využít neustále se rozšiřující celostátní síť veřejných nabíjecích míst nebo nabíjecích stanic vašeho zaměstnavatele. Aplikace BMW Conneted nebo navigační systém ve vašem vozidle zobrazuje veřejné nabíjecí stanice ve vašem okolí. Mapu infrastruktury veřejných nabíjecích stanic naleznete také na www.bmw-charging.com.

OTÁZKY A ODPOVĚDI: NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI OHLEDNĚ VEŘEJNÉHO NABÍJENÍ.

 • Co je to BMW Charging?
  BMW e-mobility Otázky a odpovědi týkající se BMW veřejného nabíjení

  Jednoduché nabíjení. BWW Charging nabízí různé produkty a služby, které usnadňují proces nabíjení elektrického vozidla jak při každodenním používání, tak i při spontánních výletech nebo na delších cestách.
  S BMW Charging nabízíme neustále se rozšiřující a nadnárodní síť veřejných nabíjecích stanic včetně vysokorychlostních nabíjecích stanic od různých poskytovatelů. Získejte podrobné informace o dostupnosti veřejné infrastruktury nabíjení. Nejlepším způsobem je navštívit www.bmw-charging.com nebo jednoduše zobrazit veřejné nabíjecí stanice v navigačním systému nebo v aplikaci My BMW*. Mimochodem, aplikace BMW Charging je vám k dispozici také jako portál pro veřejné nabíjení. Nabíjecí kabel pro veřejné nabíjení a nabíjecí karta BMW Charging Card pro snadné nabíjení na rychlonabíjecích stanicích jsou součástí standardní výbavy. Do 24 hodin po aktivaci budete mít neomezený přístup do sítě veřejných nabíjecích stanic, takže jednoduše začněte nabíjet.
  *Vyžaduje výbavu ConnectedDrive Services a kompatibilní chytrý telefon. Dostupnost a funkce aplikace My BMW závisejí na modelu vozu a mohou se lišit v závislosti na trhu. Podrobné informace naleznete na www.bmw.cz.

 • Kde mohu na cestách nabíjet mé elektrické a plug-in hybridní BMW?

  Neustále se rozšiřující síť veřejného nabíjení BMW Charging znamená, že máte k dispozici nejen množství nabíjecích stanic od různých provozovatelů ve městských částech nebo na parkovištích, ale také vysokorychlostní nabíjecí stanice pro váš elektrický automobil na dálnicích, jako jsou například stanice našeho partnera IONITY. Získejte podrobné informace o dostupnosti veřejné infrastruktury nabíjení. Nejlepším způsobem je navštívit www.bmw-charging.com nebo jednoduše zobrazit veřejné nabíjecí stanice v navigačním systému nebo aplikaci BMW Conneted. Mimochodem, aplikace BMW Charging je vám k dispozici také jako portál pro veřejné nabíjení.

 • Jak najdu vhodnou možnost nabíjení na cestách?

  Navigační systém můžete nastavit tak, aby filtroval nabíjecí stanice podle toho, zda nabízejí střídavý proud (AC), stejnosměrný proud (DC) nebo vysokovýkonné nabíjení (HPC). Nebo můžete zobrazit pouze veřejná dobíjecí místa s ověřenou kvalitou a dostupností („Preferované“). Vhodná nabíjecí stanice se zobrazí přímo v navigačním systému vozidla nebo prostřednictvím aplikace BMW Connected, vždy s vyznačenými nabíjecími místy a s rozšířenými funkcemi, jako jsou body zájmu, jakož i obsazenosti a další informace o jednotlivých nabíjecích stanicích.

 • Jak získám přístup k veřejnému nabíjení a jak se nabíjení fakturuje?

  Při převzetí vašeho elektrického automobilu získáte přístup do světa BMW Charging v podobě vaší osobní karty BMW Charging. Nyní se stačí přihlásit na www.bmw-charging.com pomocí svého BMW ID, zdarma uzavřít smlouvu o nabíjení a aktivovat svoji kartu BMW Charging. Do 24 hodin budete připojeni do rozsáhlé nadnárodní sítě veřejných nabíjecích stanic a můžete začít nabíjet! Vaše nabíjení jsou jednoduše a pohodlně spravována prostřednictvím BMW Charging. V rámci měsíční fakturace obdržíte celkový rozpis s podrobnostmi o všech nabíjeních. Můžete si zvolit, zda fakturu obdržíte prostřednictvím online portálu, e-mailu nebo poštou.


  Nezapomeňte si také ihned sjednat další lokální tarif pro vysokorychlostní nabíjení. Prostřednictvím BMW Charging pak budete mít v Evropě možnost nabíjet například v síti stanic společnosti IONITY, a to s exkluzivními výhodami.

 • Jaký je rozdíl mezi nabíjením střídavým proudem (AC), stejnosměrným proudem (DC) a rychlonabíjecí stanicí (HPC)?

  V podstatě jde o dobu nabíjení. Čas potřebný k nabití elektrických vozů (samozřejmě dle kabelu a typu nabíjecí stanice) je v případě použití střídavého proudu (AC) delší, zatímco stejnosměrný proud (DC) nabíjí výrazně rychleji. Velmi rychlé nabíjení stejnosměrným proudem (DC) je možné prostřednictvím vysokovýkonných nabíjecích stanic (HPC), jako například těch, které v Evropě provozuje náš partner IONITY. Například baterie BMW iX3 se prostřednictvím 150kW nabíjecí stanice dobije z 0 na 80 % kapacity za pouhých 34 minut. Maximální nabíjecí výkon závisí na pro daný trh specifické infrastruktuře.
  Vezměte prosím na vědomí, že v případě nabíjení DC a HPC byste měli držet zástrčku v zásuvce, dokud nezapadne pojistka. Tímto způsobem máte jistotu, že nabíjení začalo bez problémů.

  Plug-in hybridy se nabíjejí výhradně střídavým proudem (AC), tedy pohodlně elektrickou zásuvkou, nabíječkou Wallbox nebo veřejnou nabíjecí stanicí se střídavým proudem.

 • Jak mohu zkontrolovat úroveň nabití akumulátoru mého elektrického a plug-in hybridního BMW?

  To je velmi snadné díky aplikaci My BMW* ve vašem chytrém telefonu, nebo můžete zjistit aktuální úroveň nabití a aktuální dojezd vašeho elektrického a plug-in hybridního BMW ve vozidle samotném.


  *Vyžaduje výbavu ConnectedDrive Services a kompatibilní chytrý telefon. Dostupnost a funkce aplikace My BMW závisejí na modelu vozu a mohou se lišit v závislosti na trhu. Podrobné informace naleznete na www.bmw.cz.

 • Jaká úroveň nabití baterie je pro mé vozidlo optimální?

  Ideální úroveň nabití je mezi 20 a 80 %. Jsou možné nižší nebo vyšší úrovně nabití baterie, ale pro prodloužení životnosti baterie se doporučuje právě rozmezí mezi 20 a 80 procenty. Z 80 % nabitá baterie pokryje veškeré běžné každodenní cesty. Pokud opravdu občas potřebujete větší dojezd, můžete jednoduše nastavit vyšší úroveň nabití.

 • Mohu s elektrickým automobilem BMW jet také na delší vzdálenosti?

  Ano, to není žádný problém. Jako obzvláště rychlou možnost nabíjení můžete využít například vysokovýkonné nabíjecí stanice našeho partnera IONITY podél hlavních silničních tahů po celé Evropě, které se zobrazují v aplikaci My BMW* nebo v navigačním systému vašeho vozidla. Vše, co musíte udělat, je nastavit příslušný filtr. Pak se například u BMW iX3 můžete těšit z obzvláště vysokého nabíjecího výkonu až 150 kW, který zajistí prodloužení dojezdu o 100 km za přibližně 10 minut. A to je přesně čas třeba na kávu. Pokud si uděláte delší přestávku, bude s tímto nabíjecím výkonem stačit 34 minut k tomu, abyste baterii nabili na 80 % kapacity. Maximální nabíjecí výkon závisí na infrastruktuře specifické pro daný trh.


  *Vyžaduje výbavu ConnectedDrive Services a kompatibilní chytrý telefon. Dostupnost a funkce aplikace My BMW závisejí na modelu vozu a mohou se lišit v závislosti na trhu. Detailnější informace jsou k dispozici na www.bmw.de.

BMW e-mobilita BMW dojezd

Chtěl/a bych se dozvědět více o tématu dojezdu.

BMW e-mobilita Přehled BMW e-mobilita

Chtěl/a bych si vrátit na přehled.

BMW e-mobilita BMW elektrický vůz

Chtěl/a bych se dozvědět více o elektrických vozech BMW.

BMW e-mobility BMW plug-in hybrid

Chtěl/a bych se dozvědět více o plug-in hybridních vozech BMW.

BMW e-mobilita BMW udržitelnost

Chtěl/a bych se dozvědět více o tématu udržitelnosti.

SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO2.

BMW iX3
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
Emise CO2 v g/km (kombinované): 0
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 17,8–17,5

 

Plug-in hybridní BMW řady 3 Sedan:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,0–1,5
Emise CO2 v g/km (kombinované): 45–35
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 15,9–13,9

 

Plug-in hybridní BMW řady 3 Touring:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,2–1,7
Emise CO2 v g/km (kombinované): 49–38
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 15,8–14,5

 

Plug-in hybridní BMW řady 5 Sedan:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,2–1,6
Emise CO2 v g/km (kombinované): 50–36
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 15,6–13,8

 

Plug-in hybridní BMW řady 5 Touring(1)*:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1–1,9
Emise CO2 v g/km (kombinované): 47–43
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 15,6–13,8

 

BMW X5 xDrive45e:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,0–1,7
Emise CO2 v g/km (kombinované): 46–38
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 23,5–21,3

 

BMW X3 xDrive30e:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,4–2,1
Emise CO2 v g/km (kombinované): 54–48
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 17,1–16,4

 

BMW řady 2 Active Tourer 225xe:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,9
Emise CO2 v g/km (kombinované): 42
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 13,5

 

Plug-in hybridní BMW řady 7 Sedan:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,5–2,1
Emise CO2 v g/km (kombinované): 57–48
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 16,2–15,1

 

BMW X1 xDrive25e:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,9
Emise CO2 v g/km (kombinované): 43
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 13,8

 

BMW X2 xDrive25e:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1–1,9
Emise CO2 v g/km (kombinované): 47–43
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 14,2–13,7

 

Hodnoty označené (1) jsou předběžné.

 

*BMW 530e Touring bude k dispozici od 11/20.

 

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

 

Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

 

Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW iX3(1):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 0
  Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 17,8–17,5

  Plug-in hybridní BMW řady 3 Sedan:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,0–1,5
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 45–35
  Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 15,9–13,9

  Plug-in hybridní BMW řady 3 Touring:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,2–1,7
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 49–38
  Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 15,8–14,5

  Plug-in hybridní BMW řady 5 Sedan:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,2–1,6
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 50–36
  Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 15,6–13,8

  Plug-in hybridní BMW řady 5 Touring(1)*:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1–1,9
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 47–43
  Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 17,6

  BMW X5 xDrive45e:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,0–1,7
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 46–38
  Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 23,5–21,3

  BMW X3 xDrive30e:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,4–2,1
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 54–48
  Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 17,1–16,4

  BMW řady 2 Active Tourer 225xe:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,9
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 42
  Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 13,5

  Plug-in hybridní BMW řady 7 Sedan:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,5–2,1
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 57–48
  Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 16,2–15,1

  BMW X1 xDrive25e:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,9
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 43
  Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 13,8

  BMW X2 xDrive25e:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1–1,9
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 47–43
  Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 14,2–13,7

  Hodnoty u vozů označených (1) jsou předběžné.

  *BMW 530e Touring se začne prodávat od 11/20.

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

  Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.