BMW e-mobilita Nabíjení BMW

NABÍJENÍ S BMW: RYCHLÉ, JEDNODUCHÉ, FLEXIBILNÍ.

Jednoduché nabíjení s BMW Charging.

NABÍJENÍ S BMW: RYCHLÉ, JEDNODUCHÉ, FLEXIBILNÍ.Jednoduché nabíjení s BMW Charging.

Bez ohledu na to, kde právě jste nebo co s vaším elektrickým BMW plánujete podniknout, řešení nabíjení od BMW Charging a četné na míru připravené nabídky zajistí, že budete vždy mít k dispozici všechny možnosti pro nabíjení doma nebo na cestách. Prozkoumejte jednoduchou, flexibilní, individuální a transparentní elektromobilitu, přesně takovou, jakou chcete mít.

Více informací
E-mobilita BMW elektrické vozidlo nabíjecí stanice nabíjení doma

NABÍJENÍ DOMA.

Díky BMW Charging je nabíjení doma jednoduché a pohodlné. Nabíjí se zaparkovaný vůz v době, kdy ho stejně nepoužíváte. Zde máte k dispozici celou řadu různých možností. Například standardní nabíjecí kabel pro domácí zásuvku. Nebo rychlonabíječku Flexible Fast Charger, kterou můžete s pomocí adaptéru libovolně používat s domácí zásuvkou nebo pro ještě rychlejší nabíjení s třífázovou zásuvkou o výkonu 11 kW. Můžete se také rozhodnout pro nabíječku BMW Wallbox, která s výkonem 22 kW nabízí nejpohodlnější způsob nabíjení doma. Alternativně si můžete rovněž vybrat nabíječku Smart Wallbox od našeho partnera (pouze pro vybrané trhy) s rozšířenými funkcemi fakturování a obsluhy. Naše nabídka navíc zahrnuje instalační službu pro nabíječky Wallbox nebo flexibilní rychlonabíječku a speciální tarif na zelenou elektřinu pro nabíjení doma. Váš partner BMW vám rád poradí s výběrem dostupných balíčků připravených na míru.

E-mobilita BMW elektromobil nabíjecí stanice nabíjení v práci

NABÍJENÍ V ZAMĚSTNÁNÍ.

Pokud jezdíte s elektrickým či plug-in hybridním vozidlem BMW do práce, BMW Charging vám i v tomto případě nabízí různé možnosti nabíjení. Stále více společností využívá naše služby, aby jejich zaměstnanci mohli před odjezdem z práce nastoupit do plně nabitého vozu. Můžete také využít neustále se rozšiřující celostátní síť veřejných nabíjecích míst nebo nabíjecích stanic vašeho zaměstnavatele. Nejlepší řešení je využít podrobných informací o dostupnosti veřejné nabíjecí infrastruktury na www.bmw-charging.com nebo jednoduše zobrazit veřejné nabíjecí stanice v navigačním systému či v aplikaci BMW Connected. Rádi poskytneme poradenství a podporu komerčním zákazníkům nebo provozovatelům flotily firemních vozů, kteří by si rádi zřídili nabíjecí stanice v místě sídla jejich společnosti. Jednoduše kontaktujte svého poradce pro firemní klientelu a využijte naší nabídky služeb spojených s nabíjením.

POZNEJTE PRODUKTY A SLUŽBY BMW CHARGING.

E-mobilita BMW BMW Charging
E-mobilita BMW elektromobil nabíjení BMW Wallbox Essential

BMW Wallbox Essential.

Čerpací stanice přímo doma. Trvale nainstalovaná nabíječka BMW Wallbox Essential nabíjí BMW rychle, spolehlivě a pohodlně výkonem až 22 kW. Kromě kompaktních rozměrů v designu BMW nabízí nabíječka BMW Wallbox Essential také pohodlné uskladnění kabelu. Displej umožňuje kdykoliv zkontrolovat aktuální stav nabíječky BMW Wallbox Essential. Integrovaná detekce poruchy dodávky proudu umožňuje snadnou a ekonomickou instalaci.
E-mobilita BMW elektromobil nabíjení flexibilní rychlonabíječkou

Flexibilní rychlonabíječka Flexible Fast Charger.

Ať už doma nebo na cestách – díky voděodolnému pouzdru a šestimetrovému kabelu je flexibilní rychlonabíječka Flexible Fast Charger nejen univerzální, ale také vhodná pro použití na cestách. S nabíjecím výkonem až 11 kW je vhodná jak pro domácí elektrickou síť, tak pro třífázový proud a je dodávána s příslušnými adaptéry. K využití plné kapacity je nutná průmyslová zásuvka se zvýšeným výkonem. V případě potřeby je k dispozici naše instalační služba.
E-mobilita elektromobil nabíjení standardním nabíjecím kabelem

Standardní nabíjecí kabel.

Standardní nabíjecí kabel s kapacitou 2,3 kW je součástí standardní výbavy vašeho elektrického BMW.* S délkou 5 metrů obvykle umožňuje připojení do domácí zásuvky. Používání prodlužovacího kabelu a konektorů s více zásuvkami je zakázáno. Používání prodlužovacího kabelu a konektorů s více zásuvkami je zakázáno. Standardně je nastaveno nabíjení výkonem 1,3 kW při 6 A. Toto omezení proudu můžete vypnout v menu vozidla nebo nastavit nabíjecí střídavý proud na přesnou velikost proudu a podle vaší elektrické sítě. *nabídka pro konkrétní trh
E-mobilita BMW nabíjení elektrických vozů Zelená energie

Zelená energie.

Speciální tarify zelené energie vám umožní nabíjet vaše hybridní a plug-in hybridní BMW výhradně pomocí energie z obnovitelných zdrojů, což vám umožní dále minimalizovat vaši CO₂ stopu. Tento tarif můžete použít buď k nabíjení vašeho BMW, nebo také k pokrytí spotřeby energie celé vaší domácnosti.
E-mobilita BMW nabíjení elektrických vozů Connected Charging

Connected Charging.

S digitálními službami od Connected Charging najdete nejbližší nabíjecí stanici ve vaší zemi rychle a snadno. Systém vás informuje o jejich dostupnosti a nabíjecím výkonu. To vám ušetří čas i cestování při nabíjení elektrického a plug-in hybridního automobilu BMW.
E-mobilita elektromobil nabíjení Nabíjecím kabelem (Mode 3) pro veřejné nabíjení

Nabíjecí kabel (Mode 3) pro veřejné nabíjení.

Pro obzvláště rychlé nabíjení na nabíjecích stanicích se střídavým proudem (AC) je ve vozidle standardně instalována nabíječka s maximálním výkonem 11 kW. Umožňuje baterii vozu, v závislosti na konkrétním modelu, na 100 % nabít během přibližně 7,5 hodiny.
E-mobilita BMW nabíjení elektrických vozů Nabíjení stejnosměrným proudem

Nabíjení stejnosměrným proudem.

Rychlé nabíjení stejnosměrným proudem je novou dimenzí čerpání energie. U stejnosměrných nabíjecích stanic je možné nabíjení výkonem až 50 kW. To znamená, že vysokonapěťový akumulátor je možné na veřejných nabíjecích stanicích, podle daného modelu, nabít na 80 % kapacity za přibližně půl hodiny.
E-mobilita BMW nabíjení elektrických vozů Connected Charging

Connected Charging.

Digitální služby Connected Charging umožní maximálně efektivně prodloužit dojezd vašeho elektrického BMW. Systém vás informuje o nejbližších nabíjecích stanicích na vaší trase a ukazuje zajímavá místa, jako jsou kavárny nebo restaurace, abyste mohli co nejlépe využít čas nabíjení.

OTÁZKY A ODPOVĚDI: NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI OHLEDNĚ NABÍJENÍ DOMA.

 • Co je to BMW Charging?
  E-mobilita BMW BMW domácí nabíjení OTÁZKY A ODPOVĚDI

  Jednoduché nabíjení. BWW Charging nabízí různé produkty a služby, které usnadňují proces nabíjení elektrického vozidla jak při každodenním používání, tak i při spontánních výletech nebo na delších cestách.
  S BMW Charging nabízíme neustále se rozšiřující a nadnárodní síť veřejných nabíjecích stanic včetně vysokorychlostních nabíjecích stanic od různých poskytovatelů. Získejte podrobné informace o dostupnosti veřejné infrastruktury nabíjení. Nejlepším způsobem je navštívit www.bmw-charging.com nebo jednoduše zobrazit veřejné nabíjecí stanice v navigačním systému nebo v aplikaci BMW Connected. Mimochodem, aplikace BMW Charging je vám k dispozici také jako portál pro veřejné nabíjení. Nabíjecí kabel pro veřejné nabíjení a nabíjecí karta BMW Charging Card pro snadné nabíjení na rychlonabíjecích stanicích jsou součástí standardní výbavy. Do 24 hodin po aktivaci budete mít neomezený přístup do sítě veřejných nabíjecích stanic, takže jednoduše začněte nabíjet.

 • Jak si mohu doma nabít elektrický a plug-in hybridní vůz BMW?
 • Jak mohu zkontrolovat úroveň nabití akumulátoru mého elektrického a plug-in hybridního BMW?
 • Jaká je optimální úroveň nabití baterie mého elektrického BMW?
 • Na co bych si měl při nabíjení plug-in hybridního BMW dávat pozor?
 • Na co musím dávat pozor při nabíjení ze zásuvky?
 • Kdo mi u mě doma nainstaluje nabíječku Wallbox nebo třífázovou zásuvku pro flexibilní rychlonabíječku BMW Flexible Fast Charger?
 • Mohu jezdit elektromobilem, když doma nemám nabíjecí stanici?

OTÁZKY A ODPOVĚDI: NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI OHLEDNĚ VEŘEJNÉHO NABÍJENÍ.

 • Co je to BMW Charging?
  BMW e-mobility Otázky a odpovědi týkající se BMW veřejného nabíjení

  Jednoduché nabíjení. BWW Charging nabízí různé produkty a služby, které usnadňují proces nabíjení elektrického vozidla jak při každodenním používání, tak i při spontánních výletech nebo na delších cestách.
  S BMW Charging nabízíme neustále se rozšiřující a nadnárodní síť veřejných nabíjecích stanic včetně vysokorychlostních nabíjecích stanic od různých poskytovatelů. Získejte podrobné informace o dostupnosti veřejné infrastruktury nabíjení. Nejlepším způsobem je navštívit www.bmw-charging.com nebo jednoduše zobrazit veřejné nabíjecí stanice v navigačním systému nebo v aplikaci My BMW*. Mimochodem, aplikace BMW Charging je vám k dispozici také jako portál pro veřejné nabíjení. Nabíjecí kabel pro veřejné nabíjení a nabíjecí karta BMW Charging Card pro snadné nabíjení na rychlonabíjecích stanicích jsou součástí standardní výbavy. Do 24 hodin po aktivaci budete mít neomezený přístup do sítě veřejných nabíjecích stanic, takže jednoduše začněte nabíjet.
  *Vyžaduje výbavu ConnectedDrive Services a kompatibilní chytrý telefon. Dostupnost a funkce aplikace My BMW závisejí na modelu vozu a mohou se lišit v závislosti na trhu. Podrobné informace naleznete na www.bmw.cz.

 • Kde mohu na cestách nabíjet mé elektrické a plug-in hybridní BMW?
 • Jak najdu vhodnou možnost nabíjení na cestách?
 • Jak získám přístup k veřejnému nabíjení a jak se nabíjení fakturuje?
 • Jaký je rozdíl mezi nabíjením střídavým proudem (AC), stejnosměrným proudem (DC) a rychlonabíjecí stanicí (HPC)?
 • Jak mohu zkontrolovat úroveň nabití akumulátoru mého elektrického a plug-in hybridního BMW?
 • Jaká úroveň nabití baterie je pro mé vozidlo optimální?
 • Mohu s elektrickým automobilem BMW jet také na delší vzdálenosti?
BMW e-mobilita BMW dojezd

Chtěl/a bych se dozvědět více o tématu dojezdu.

BMW e-mobilita Přehled BMW e-mobilita

Chtěl/a bych si vrátit na přehled.

BMW e-mobilita BMW elektrický vůz

Chtěl/a bych se dozvědět více o elektrických vozech BMW.

BMW e-mobility BMW plug-in hybrid

Chtěl/a bych se dozvědět více o plug-in hybridních vozech BMW.

BMW e-mobilita BMW udržitelnost

Chtěl/a bych se dozvědět více o tématu udržitelnosti.

SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO2.

BMW iX3
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
Emise CO2 v g/km (kombinované): 0
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 17,8–17,5

 

Plug-in hybridní BMW řady 3 Sedan:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,0–1,5
Emise CO2 v g/km (kombinované): 45–35
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 15,9–13,9

 

Plug-in hybridní BMW řady 3 Touring:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,2–1,7
Emise CO2 v g/km (kombinované): 49–38
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 15,8–14,5

 

Plug-in hybridní BMW řady 5 Sedan:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,2–1,6
Emise CO2 v g/km (kombinované): 50–36
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 15,6–13,8

 

Plug-in hybridní BMW řady 5 Touring(1)*:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1–1,9
Emise CO2 v g/km (kombinované): 47–43
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 15,6–13,8

 

BMW X5 xDrive45e:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,0–1,7
Emise CO2 v g/km (kombinované): 46–38
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 23,5–21,3

 

BMW X3 xDrive30e:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,4–2,1
Emise CO2 v g/km (kombinované): 54–48
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 17,1–16,4

 

BMW řady 2 Active Tourer 225xe:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,9
Emise CO2 v g/km (kombinované): 42
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 13,5

 

Plug-in hybridní BMW řady 7 Sedan:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,5–2,1
Emise CO2 v g/km (kombinované): 57–48
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 16,2–15,1

 

BMW X1 xDrive25e:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,9
Emise CO2 v g/km (kombinované): 43
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 13,8

 

BMW X2 xDrive25e:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1–1,9
Emise CO2 v g/km (kombinované): 47–43
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 14,2–13,7

 

Hodnoty označené (1) jsou předběžné.

 

*BMW 530e Touring bude k dispozici od 11/20.

 

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

 

Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

 

Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW iX3(1):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 0
  Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 17,8–17,5

  Plug-in hybridní BMW řady 3 Sedan:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,0–1,5
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 45–35
  Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 15,9–13,9

  Plug-in hybridní BMW řady 3 Touring:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,2–1,7
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 49–38
  Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 15,8–14,5

  Plug-in hybridní BMW řady 5 Sedan:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,2–1,6
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 50–36
  Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 15,6–13,8

  Plug-in hybridní BMW řady 5 Touring(1)*:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1–1,9
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 47–43
  Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 17,6

  BMW X5 xDrive45e:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,0–1,7
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 46–38
  Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 23,5–21,3

  BMW X3 xDrive30e:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,4–2,1
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 54–48
  Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 17,1–16,4

  BMW řady 2 Active Tourer 225xe:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,9
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 42
  Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 13,5

  Plug-in hybridní BMW řady 7 Sedan:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,5–2,1
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 57–48
  Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 16,2–15,1

  BMW X1 xDrive25e:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,9
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 43
  Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 13,8

  BMW X2 xDrive25e:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1–1,9
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 47–43
  Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 14,2–13,7

  Hodnoty u vozů označených (1) jsou předběžné.

  *BMW 530e Touring se začne prodávat od 11/20.

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

  Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.