NA SERVIS NYNÍ MYSLÍ VAŠE BMW.

BMW Teleservices.

Příští výměna oleje, kontrolní servis vozidla BMW, nové brzdové destičky. Nyní již na tyto servisní úkony nemusíte myslet. BMW Teleservices se o to postará za vás. Jen se klidně opřete a odpočívejte – vaše BMW se o objednání servisu postará za vás.

Více informací

DÁLKOVÁ DIAGNOSTIKA.

Teleservices nabízí možnost opravy některých drobnějších poruch bez toho, že byste s vozem museli jet do servisu. Jak to funguje? S funkcí Teleservice Breakdown Call můžete přímo z vozu kontaktovat asistenční službu. Na dálku je možné nejen problém diagnostikovat, ale také ho opravit.

BMW Teleservices.

Podívejte se na související video.

SERVISNÍ AKTUALIZACE ZASLANÉ PŘÍMO DO VAŠEHO VOZU.

Servis je nutnost – ale se službou Teleservices se o něj už nemusíte starat sami. Vaše BMW automaticky registruje okamžik, kdy nastal čas na pravidelný servis, a s předstihem odešle všechna relevantní servisní data k vašemu servisnímu partnerovi BMW. V každém případě je servisní partner BMW dopředu informován o stavu vašeho vozu, a tím pádem může lépe reagovat na vaše požadavky.

  • Požadavky/dostupnost

    BMW Teleservices je standardní výbavou každého vozu BMW. Některé služby BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. O podrobnostech se informujte u svého autorizovaného dealera BMW.