NA SERVIS NYNÍ MYSLÍ VAŠE BMW.

BMW Teleservices.

Příští výměna oleje, kontrolní servis vozidla BMW, nové brzdové destičky. Nyní již na tyto servisní úkony nemusíte myslet. BMW Teleservices se o to postará za vás. Jen se klidně opřete a odpočívejte – vaše BMW se o objednání servisu postará za vás.

Více informací

DÁLKOVÁ DIAGNOSTIKA.

Teleservices nabízí možnost opravy některých drobnějších poruch bez toho, že byste s vozem museli jet do servisu. Jak to funguje? S funkcí Teleservice Breakdown Call můžete přímo z vozu kontaktovat asistenční službu. 

BMW Teleservices.

Podívejte se na související video.

SERVISNÍ AKTUALIZACE ZASLANÉ PŘÍMO DO VAŠEHO VOZU.

Servis je nutnost – ale se službou Teleservices se o něj už nemusíte starat sami. Vaše BMW automaticky registruje okamžik, kdy nastal čas na pravidelný servis, a s předstihem odešle všechna relevantní servisní data k vašemu servisnímu partnerovi BMW. V každém případě je servisní partner BMW dopředu informován o stavu vašeho vozu, a tím pádem může lépe reagovat na vaše požadavky.

  • Požadavky/dostupnost

    BMW Teleservices je standardní výbavou každého vozu BMW. Některé služby BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. O podrobnostech se informujte u svého autorizovaného dealera BMW.