BMW Corporate Aftersales: Muž nastupuje do svého BMW

NA STEJNÉ CESTĚ.

Corporate Aftersales.

K úspěchu vedou různé cesty. A ne vždy je to ta nejkratší a nejrovnější; koneckonců, svět obchodu se otáčí rychleji než kdy dřív. Klíčovými tématy je získání času, kontrola nákladů, organizace a důvěra. Moci se spolehnout na partnera sledujícího stejný cíl je k nezaplacení. Objevte, jak vám služby BMW Corporate Aftersales mohou pomoci na cestě k lepšímu výkonu ve vašem byznysu.

Pokud máte otázky týkající se služeb Corporate Aftersales, prosím, kontaktujte nás na tomto čísle:

Více informací
NA STEJNÉ CESTĚ.Corporate Aftersales.

  PŘEHLED VAŠICH VÝHOD.

  Corporate Aftersales.

  BMW Servis: Muž stojí před BMW

  ZÍSKANÝ ČAS.

  Ať už jste kdekoliv, s na míru připravenými službami BMW Corporate Aftersales budete vždy mobilní a můžete si užívat tu nejdůležitější ze všech komodit: čas.

  BMW Corporate Aftersales: Muž jí zmrzlinu a přes chytrý telefon kontroluje své finance

  KONTROLA NÁKLADŮ.

  Mějte přínos z úplné kontroly nákladů a transparentnosti – s individuálními řešeními a službami, které jsou na míru ušité vám a vaší společnosti.

  BMW ConnectedDrive: Žena stojí před BMW

  PROFESIONÁLNÍ MANAGEMENT.

  Zjistěte víc o inovativních řešeních mobility a digitálních službách, jako je BMW ConnectedDrive, které vám usnadní každý pracovní den.

  Dokonalá služba: Muž ukládá batoh do zavazadlového prostoru BMW

  DOKONALÁ SLUŽBA.

  Mobilita na nejvyšší úrovni – to platí pro cestu v BMW a zejména pro případy, kdy se stane něco nečekaného. V takových chvílích jsme tu pro vás a jednáme rychle a efektivně.

  BMW Corporate Aftersales: Muž a žena sedí v kavárně, v pozadí stojí BMW

  ZKRATKA K ÚSPĚCHU.

  Corporate Aftersales.

  ZKRATKA K ÚSPĚCHU.

  Corporate Aftersales.

  ZÍSKANÝ ČAS.

  Mobilita není práce od devíti do pěti.

  Zaneprázdnění lidé snadno ztrácejí pojem o čase. Schůzky s klienty, rozvrhy a konečně ani jejich osobní volný čas by ale neměly čekat. Proto nabízíme vám a vaší flotile maximální úroveň služeb s minimální časovou ztrátou. Tato konkurenční výhoda vám umožní generovat zisk – a dokonce si včas užít výhody.

  BMW Služby: Muž hledí do dálky
  BMW Fast Lane Service a Guaranteed Scheduling: Muž před BMW hledí do fotoaparátu

  BMW Fast Lane Service a Guaranteed Scheduling.

  Nikdo nechce trpět dlouhými prostoji. Abychom zajistili, že vy i vaše flotila budete zpět na cestách tak rychle, jak je to jen možné, jsou pro naše obchodní partnery exkluzivně dostupné služby BMW Fast Lane Service s garantovaným časovým plánem. Naši speciálně vyškolení pracovníci zajistí, že budete opět mobilní tak rychle, jak to jen půjde.
  BMW Autorizovaný Dealer: Muž kráčí směrem k mobilnímu rychlému občerstvení

  Váš místní BMW Autorizovaný Dealer.

  Myslíme globálně, ale když se věci stanou rychle, pomáháme na lokální úrovni: Právě proto jsou Servisní partneři BMW umístěni všude. A to znamená, že máte ve své oblasti vždy spolehlivý kontakt, bez ohledu na to, kde se zrovna ocitnete.
  BMW Service Partner: Muž konverzuje u mobilního rychlého občerstvení

  Know-how z jednoho zdroje: všechno na jednom místě.

  Úspěch projektu zásadně stojí na organizaci. Všechno je vždy lepší, když máte k dispozici spolehlivého partnera, který dokáže splnit všechny vaše potřeby. Se Servisním partnerem BMW jste vždy v nejlepších rukách, při běžné prohlídce nebo na míru připravených službách. To šetří náklady, nervy a ze všeho nejvíc čas.
  Service Management: Dvě ruce drží balíček hranolků

  Nejlepší praxe řízení služeb.

  Univerzální standardy snižují ve vašem obchodním prostředí třecí plochy. Pokud jsou „standardy“ na vysoké úrovni, nic nestojí v cestě efektivnímu a rychlému procesování. Proto vám nabízíme optimální řízení služeb a transparentní standardy služeb BMW Group.
  BMW Workshop Service: Muž se sklání proti BMW a pojídá hranolky

  BMW servis a odbornost dílny.

  Ve světě obchodu je důležité mít partnera, který je 100% spolehlivý. U flotily vašich vozidel to neplatí o nic méně. Váš BMW Autorizovaný Dealer má experty, kteří plní nejvyšší standardy a jsou připraveni vám pomoci. Koneckonců, důvěra se tvoří především jednou věcí: prvotřídní prací.

  KONTROLA NÁKLADŮ.

  Protože míle navíc nemusí stát čas navíc.

  Nejlepší náklady jsou ty, které se vůbec neobjeví. S komplexní kontrolou nákladů můžete tímto směrem vyrazit. BMW Corporate Aftersales vám nabízí širokou paletu řešení navržených na míru podle potřeb vaší společnosti.

  BMW, Kontrola nákladů: Muž hledí do svého chytrého telefonu
  BMW Service Inclusive: Muž sedí v BMW a hledí do zpětného zrcátka

  BMW Service Inclusive.

  Udržet nízké náklady flotily vozidel je jednou z největších výzev. Se službou BMW Service Inclusive dostanete plnou kontrolu nad náklady a transparentnost. Všechny služby a údržbové práce jsou na vámi zvolené období zahrnuty do atraktivní fixní ceny. A platí to pro všechny zúčastněné servisní partnery po celém světě.
  BMW Partneři: Jeden muž podává zmrzlinu druhému

  BMW Autorizovaní Dealeři.

  Pokud chcete, aby váš byznys zůstal v popředí, musíte držet konkurenci zkrátka. Právě to vám umožní naši BMW Partneři – uznávané autority ve vaší oblasti, kteří garantují maximální kvalitu služeb. Díky tomu získáte velkou spolehlivost a řešení mobility, které vám umožní dosáhnout snížení nákladů a maximalizace hodnot.
  Originální díly BMW: Muž mluví s prodavačem zmrzliny

  Originální díly BMW.

  Všímáme si detailů; protože je to jediná cesta, jak zajistit maximální výkon, trvale zachovat hodnotu i nejvyšší možnou úroveň bezpečnosti. Právě proto jsou servis a opravárenské práce na firemních a fleetových vozech exkluzivně zajišťovány Servisními partnery BMW. To abychom splnili kvalitativní předpisy a nabídli vysoce kvalitní Originální díly BMW.
  Originální opravy a Servis BMW: Muž s chytrým telefonem v ruce stojí u BMW

  Originální opravy a servis BMW.

  Naše firemní auta přinášejí vaší společnosti skutečnou přidanou hodnotu. Originální opravy a servis BMW jsou zde proto, aby tomu tak bylo i po poškození způsobeném nehodou nebo vlivy počasí. Naši specialisté servisu s profesionálními znalostmi a moderními metodami oprav profesionálně opraví váš vůz, takže opět dosáhne na kvalitu a bezpečnostní požadavky BMW Group.
  Více informací
  BMW Silniční asistence: Prodavač zmrzliny mává na muže v BMW.

  BMW Asistenční služba.

  Ve světě obchodu je dobré vědět, na koho přesně se můžete obrátit, aby to stálo za to. S poruchovými a havarijními službami BMW je kontakt na experta vždy k dispozici. Díky tomu budete mobilní, ať už jste kdekoliv, nonstop, 365 dní v roce.
  Více informací

  PROFESIONÁLNÍ MANAGEMENT.

  Nejdůležitější je dojet bezpečně. A především je to předpoklad pro všechno ostatní.

  Ať už jste na cestě za přáteli, kolegy nebo zákazníky: Dojet v pořádku je vždy zásadní. A právě proto v BMW Corporate Aftersales přemýšlíme za hranicemi klasických řešení mobility. S digitálními službami, jako například s BMW ConnectedDrive, vám usnadníme váš náročný pracovní den. Díky tomu budete pracovat v efektivnějším, cílenějším a relaxovanějším stylu.

  BMW Corporate Aftersales: Muž hovoří se ženou. V pozadí stojí BMW
  BMW Fleet Data: Muž se ženou v kavárně. V pozadí stojí BMW

  BMW Fleet Data.

  Takhle vypadá nákladově efektivní fleetový management: BMW Fleet Data vám kdykoliv umožní přístup ke všem relevantním informacím o vozidle, takže můžete sledovat aktuální stav vaší flotily. Abychom zajistili maximální bezpečnost informací a dat, ukládáme všechny telemetrické údaje uživatelů pouze na serverech BMW.
  BMW ConnectedDrive: Žena a muž sedí u stolu a pijí kávu. BMW stojí v pozadí

  BMW ConnectedDrive.

  Díky BMW je vaše flotila na silnici rychlejší a efektivnější. S pomocí služeb BMW ConnectedDrive zároveň určujete cestu v digitálním světě. Digitální služby spojí ve vnějším světě vás a vaše zaměstnance s vašimi vozidly. Ať už analogově nebo digitálně, s pomocí BMW budete mít nejlepší spojení.
  Prediktivní údržba: Žena sedí u stolu s kabelkou v ruce

  Prediktivní údržba

  Jen si představte, že spravujete vozidla, která vaše pracovní zatížení spíše snižují než způsobují. Informují vás předtím, než chyba nastane, takže nevznikne žádný prostoj. Prediktivní údržba je jedním z nejefektivnějších způsobů, jak vaši flotilu trvale udržet v optimální kondici. Pro vás to znamená následující: Spolehlivost, bezpečnost a klid na duši, který potřebujete k tomu, abyste se mohli soustředit na svůj byznys.
  BMW Služba založená na aktuálním stavu: Žena před budovou

  Servis podle potřeby.

  Když se obchodní aktivity stanou dynamičtějšími, stejné chování můžete očekávat od své flotily. Pevné servisní intervaly jsou věcí minulosti, nyní vaše vozidla přesně vědí, kdy potřebují do servisu. A pokud je čas na servis, BMW vám to oznámí. A vyměněno bude pouze to, co je skutečně nutné. To vám ušetří zbytečné náklady a prostoje.
  BMW Teleservices: Žena nastupuje do BMW

  BMW Teleservices.

  Další výměna oleje, kontrola vozidla, nové brzdové destičky: to jsou všechno schůzky, na které už nemusíte myslet. Díky službě BMW Teleservices vaše vozidlo přesně ví, kdy potřebuje servis, a všechny související data nám podle požadavků odešle. Pokud máte flotilu s velkým počtem vozidel, tato funkce pracuje ve spojení s fleetovými managementem i ve větším měřítku.

  DOKONALÁ SLUŽBA.

  Úspěch vyžaduje správný pohon. Nejlépe i na čtyřech kolech.

  Z dlouhodobého hlediska vás samotná rychlost do cíle nedovede. Z dlouhodobého pohledu rostou nároky na kvalitu a bezpečnost, stejně jako touha po dokonalých službách. Je to právě tato síla, která způsobuje, že ze sebe každý den dáváme to nejlepší. V BMW Corporate Aftersales nabízíme služby na nejvyšší úrovni – služby, na něž se můžete spolehnout. A nejsou pouze rychlé, ale během stresujícího dne vám nabízejí i relax a bezpečí.

  BMW Servis: Muž s batohem na zádech vstupuje do dveří
  Aplikace My BMW muž balí tačku v BMW

  Aplikace My BMW*.

  Dokonce i když zrovna nemáte svůj vůz na dohled, máte vše pod kontrolou. Aplikace My BMW je vaším dálkovým ovladačem, osobním asistentem mobility a mnohým dalším.
  Více informací
  Náhradní vozidlo BMW: Zavazadlový prostor BMW s batohem a skateboardem

  Náhradní vozidlo BMW.

  V nabitém pracovním dni není prostor pro stagnaci. Spolehněte se na nás: zatímco je váš vůz opravován, váš BMW partner vám poskytne náhradní vozidlo. Díky tomu se rychle vrátíte na cestu a v klidu dorazíte na další schůzku. Nebo si po práci můžete užít zasloužený odpočinek.
  Originální kola BMW: pohled muže na kolo vozu BMW

  Originální kompletní sady zimních a letních kol BMW.

  Bezpečná, spolehlivá a stylová mobilita by neměla být omezována předpovědí počasí. Abychom zajistili, že se můžete s čistým svědomím vydat na krátké i dlouhé cesty 365 dní v roce, jsou naše vozidla vybavena kompletními originálními sadami zimních a letních kol.
  Originální pneumatiky BMW: Muž na skateboardu

  Originální pneumatiky BMW s hvězdou.

  Aby pneumatiky mohly nést znak hvězdy, musí projít komplexním testovacím programem. Do něj patří mnohem více zkoušek, než je požadováno zákonem. Optimální valivý odpor šetří palivo, což se projeví v rozvahové tabulce vaší flotily. A navíc, pneumatiky montované přesně pro model a podvozek konkrétního BMW zajišťují optimální výkon.

  *Aplikace My BMW je kompatibilní se všemi vozy BMW od modelového roku 2014, které jsou vybavené volitelnou výbavou ConnectedDrive Services, a odpovídajícími typy chytrých telefonů. Dostupnost a funkčnost aplikace My BMW závisí na konkrétním trhu.

  Více informací