Žena dotykem ovládá funkci MyModes obsaženou v BMW iDrive

BMW iDRIVE.

Na základě přirozeného dialogu mezi řidičem a vozem Vám BMW iDrive nabízí zážitky z jízdy přizpůsobené Vašim osobním preferencím.

BMW iDRIVE.Na základě přirozeného dialogu mezi řidičem a vozem Vám BMW iDrive nabízí zážitky z jízdy přizpůsobené Vašim osobním preferencím.

BMW iDrive Vám umožní ve voze poznat neobyčejné zážitky opírající se o intuitivní obsluhu. V BMW iDrive se spojuje BMW Operační systém, mimořádně rozsáhlá konektivita a nová generace displejů a ovládacích prvků. Správné informace na správném místě přímo na BMW Prohnutém displeji promění interiér Vašeho vozu v zážitky pro všechny smysly.

Více informací

BMW iDRIVE S FUNKCÍ QUICK SELECT.

Evoluce BMW Operačního systému Vám přináší uživatelské rozhraní s intuitivním přehledným seznamem, živými dlaždicemi a operačním systémem navrženým pro dotykové a hlasové ovládání.
BMW interiér Uživatelské rozhraní na BMW Prohnutém displeji

Uživatelské rozhraní s funkcí rychlé volby QuickSelect.

Nové uživatelské rozhraní s funkcí rychlé volby QuickSelect je přehledné a intuitivní. Jeho zdokonalená struktura menu s ikonami přímé volby a tlačítkem Home ve spodní části displeje Vás kdykoli přenese přímo na úvodní obrazovku nebo do jiných často používaných menu, jako je například klimatizace. Na pozadí zůstává neustále viditelná mapa navigace nebo jiná individuálně volitelná zobrazení, jako například jízdní režimy My Modes. 

BMW interiér BMW Prohnutý displej s dlaždicemi a režimy My Modes

Personalizované a interaktivní živé dlaždice.

Na displeji na straně blíže k řidiči jsou umístěné živé dlaždice, které na první pohled, bez nutnosti jejich rozkliknutí, zobrazují klíčové informace. Mezi dlaždicemi se přepíná máchnutím prstu ve svislém směru. Zobrazují se různé informace včetně aktuálního stavu vozu nebo počasí. Na první pohled vidíte, co je důležité. Na pozadí, které je viditelné vždy, lze individuálně zvolit různé funkce, jako například režimy My Modes. 

BMW interiér BMW Prohnutý displej žena dotykově ovládá menu

Intuitivní obsluha dotykem nebo hlasem.

Design a menu byly navrženy v duchu chytrých telefonů a jsou cíleně navrženy pro dotykové a hlasové ovládání. Živé dlaždice umožňují intuitivní procházení pomocí přejetí prstem. Dotykové ovládání umožňuje přímý přístup k různým funkcím a konfiguraci dalších nastavení. 

POZNEJTE BMW iDRIVE S FUNKCÍ QUICK SELECT.

BMW iDrive s funkcí QuickSelect ve videu

BMW OPERAČNÍ SYSTÉM 8.5.

BMW interiér muž se dívá na BMW Maps na displeji s Operačním systémem 8.5

BMW Operační systém 8.5 umožňuje dotykem, hlasovým ovládáním nebo pomocí ovladače BMW iDrive procházet všemi menu umístěnými na jediné úrovni. Úvodní obrazovka s funkcí rychlé volby QuickSelect je přehledně a intuitivně navržena přímo pro BMW Prohnutý displej. Pomocí ikon na spodním okraji displeje můžete kdykoli přejít přímo do daného menu v podobě médií, klimatizace, hlavního menu, telefonu či navigace, nebo se vrátit na úvodní obrazovku. Hry AirConsole a funkce streamování videí přinášejí nové druhy digitálního obsahu na dosah ruky[1] 

BMW OPERAČNÍ SYSTÉM 9.

BMW interiér BMW Maps na displeji s Operačním systémem 9

BMW Operační systém 9 se ovládá stejně snadno, intuitivně a jednoduše jako BMW Operační systém 8.5, tedy dotykem a hlasem. Můžete také neomezeně využívat mnoho služeb a aplikací pro konektivitu, jako je navigace, telefon či digitální asistent BMW Intelligent Personal Assistant. Volitelná výbava BMW Digital Premium rozšiřuje Vaše digitální zážitky o doplňkové funkce BMW Maps, další aplikace a streamování zábavy, a to včetně potřebného objemu dat.[2] 

VŠESTRANNÁ KONEKTIVITA.

Digitální produkty a služby BMW ConnectedDrive Vám přinášejí spoustu praktických funkcí, jako například digitálního asistenta BMW Intelligent Personal Assistant. Tyto chytré a inovativní funkce jsou navržené tak, aby zpříjemnily Váš zážitek z BMW iDrive.
BMW interiér žena se dívá na BMW Prohnutý displej

Personalizace prostřednictvím BMW ID.

Vytvořte si vlastní BMW. Díky Vašemu osobnímu BMW ID zná každé BMW Vaše vlastní nastavení různých funkcí. Kromě polohy sedadel a zrcátek, režimů My Modes a displejů přizpůsobí vůz Vašim předem definovaným preferencím a potřebám. 

BMW interior BMW Curved Display and steering wheel

BMW ConnectedDrive Upgrades.

Výbava BMW ConnectedDrive Upgrades udržuje digitální funkce Vašeho BMW aktuální. Prostřednictvím Remote Software Upgrades získáváte pravidelné aktualizace a vylepšení funkcí. V obchodě BMW ConnectedDrive Store si také můžete flexibilně objednávat další nové individuální funkce a balíčky.[3]

Více informací o funkcích na přání BMW ConnectedDrive Upgrades
BMW interiér BMW Prohnutý displej a volant

BMW Intelligent Personal Assistant.

Vždy připraven k Vašim službám: digitální asistent BMW Intelligent Personal Assistant. Pomocí své přirozené mluvy můžete intuitivně ovládat různé funkce vozu nebo získat informace o stavu vozu a trase. Váš digitální expert Vám také rád vysvětlí všechny funkce Vašeho BMW. 

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI O BMW iDRIVE.

 • Co je to BMW iDrive?
 • Jaké další funkce přináší do mého vozu se systémem BMW iDrive digitální asistent BMW Intelligent Personal Assistant?
 • Kdy a ve kterých modelech BMW bude představen nový systém BMW iDrive s BMW Operačním systémem 8.5 a BMW Operačním systémem 9?
 • Jaké přínosy poskytuje BMW Operační systém 8.5 a BMW Operační systém 9?
 • Co mají BMW Operační systém 8.5 a BMW Operační systém 9 společného?
 • Jaké jsou největší rozdíly mezi BMW Operačním systémem 8.5 a BMW Operačním systémem 9?
 • Jaké výhody přináší předplatné výbavy BMW Digital Premium?
 • Je možné BMW Operační systém 8 nebo BMW Operační systém 8.5 pomocí volitelné výbavy BMW Premium upgradovat na BMW Operační systém 9?
 • Jaké rysy mají BMW Operační systém 8.5 a BMW Operační systém 8 společné?
 • Jaké jsou rozdíly mezi BMW Operačním systémem 8.5 a BMW Operačním systémem 8?
 • Je možná aktualizace z BMW Operačního systému 8 na BMW Operační systém 8.5?

BMW CONNECTED DRIVE: DALŠÍ INFORMACE & ODKAZY.

BMW ConnectedDrive přehled digitálních služeb žena s chytrým telefonem stojí před BMW

ZPĚT NA PŘEHLED.

Chcete poznat další služby a produkty od BMW ConnectedDrive? Pro návrat na přehled klikněte sem.
BMW ConnectedDrive Store muž sedící s telefonem na pohovce

BMW CONNECTED DRIVE STORE.

Navštivte online obchod BMW ConnectedDrive Store a objednejte si pro své BMW nové digitální služby, které můžete na své cestě okamžitě použít.
BMW Zákaznický servis Zaměstnanec BMW servisu předává klíčky zákazníkovi

BMW ZÁKAZNICKÝ SERVIS.

V případě dotazů nebo potřeby dalších informací o službách a produktech BMW ConnectedDrive jednoduše kontaktujte zákaznický servis BMW.