Žena a muž se smějí na sněhu.

BUĎTE VŠESTRANNÍ JAKO SAMOTNÁ ZIMA.

JSME DOSTUPNĚJŠÍ, NEŽ SI MYSLÍTE.

Když se mění roční období, je čas prozkoumat krajinu. Ani deštivé a chladné počasí přeci není důvodem k tomu, abychom zůstávali doma. Je to příležitost objevit kouzelnou stránku našeho světa. Nabízíme dokonalé vybavení k tomu, abyste zůstali bezpečně na silnici a užili si každý okamžik výletu, ať už Vás zavede kamkoliv. Poznejte BMW Servis, BMW kompletní sady zimních kol a BMW příslušenství pro podzim a zimu, které jsou navržené přímo pro Vaše BMW.

Více informací
Buďte všestranní jako samotná zima.JSME DOSTUPNĚJŠÍ, NEŽ SI MYSLÍTE.

  BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PODZIM A ZIMU URČENÉ PRO INTERIÉR.

  Výjimečné zevnitř.

  BMW Originální příslušenství je věrné svému názvu, je navrženo s precizností a pro maximální účelnost. Rozšiřte svůj prostor, zvýrazněte styl, zlepšete bezpečnost, anebo udělejte všechno dohromady. Toto je snadný způsob, jak spojit bezpečnost a eleganci.

  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Bezpečnostní pouzdro na 10,5" tablet Apple iPad™ Pro pro systém Travel & Comfort

  BMW Bezpečnostní pouzdro na 10,5" tablet Apple iPad™ Pro pro systém Travel & Comfort.

  Bezpečnostní pouzdro poskytuje účinnou ochranu pro všechny 10,5" tablety Apple iPad™ Pro. Obal vyrobený z černého silikonu účinně chrání tablety před poškrábáním a nárazy. Když se používá s přední průhlednou fólií na displeji, chrání tablet také proti polití vodou. Při použití ve spojení s univerzálním držákem systému Travel & Comfort (dodává se samostatně) jej lze napevno umístit ve voze a přizpůsobit si polohu pohodlnému sledování. Uchycení je bezpečné i v případě nehody.
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Univerzální držák pro tablety s BMW Bezpečnostním pouzdrem pro systém Travel & Comfort

  BMW Univerzální držák pro tablety s BMW Bezpečnostním pouzdrem pro systém Travel & Comfort.

  Univerzální držák tabletů je nastavitelný pro různé velikosti zařízení a uchycuje se do základního držáku systému Travel & Comfort, který je dostupný samostatně. BMW bezpečnostní obal zaručuje bezpečné uchycení široké palety tabletů značek Apple a Samsung o úhlopříčkách 7" až 11". Otáčí se o 360° a lze jej uzamknout v libovolném úhlu.
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Univerzální háček pro systém Travel & Comfort

  BMW Univerzální háček pro systém Travel & Comfort.

  Univerzální háček systému Travel & Comfort umožňuje pověsit oblečení nebo lehké tašky na zadní stranu opěradel předních sedadel, a tím je chránit před znečištěním od podlahy. Nasazovací spojka byla testována pro případ nehody a snadno se spojuje se samostatně dodávaným univerzálním držákem nebo s volitelně dodávaným systémem Travel & Comfort.
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Ramínko na šaty pro systém Travel & Comfort

  BMW Ramínko na šaty pro systém Travel & Comfort.

  BMW Ramínko na šaty umožňuje převážet oblečení na zadní straně opěradla sedadla. Nasazovací spojka byla testována pro případ nehody a snadno se spojuje se samostatně dodávaným hlavním držákem systému Travel & Comfort. Ramínko má také hotelovou funkci (běžné ramínko s háčkem), takže jej lze používat i mimo vozidlo.
  BMW Příslušenství pro jaro a léto BMW Gumové koberce, přední

  BMW Rohože se zvýšenými okraji, přední.

  Dokonale padnoucí a odolné BMW Rohože se zvýšenými okraji a elegantním designem ochraňují prostor pro nohy cestujících vpředu před vlhkostí a špínou. Mají černé provedení s vložkou z nerezové oceli ve tvaru číslice 5.
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Gumové koberce, zadní

  BMW Rohože se zvýšenými okraji, zadní.

  Dokonale padnoucí a odolné BMW Rohože se zvýšenými okraji a elegantním designem ochraňují prostor pro nohy cestujících vzadu před vlhkostí a špínou a současně zabraňují jeho promáčení. Mají černé provedení s vložkou z nerezové oceli ve tvaru číslice 5.
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Advanced Car Eye 2.0

  Kamera BMW Advanced Car Eye 2.0.

  BMW Advanced Car Eye 2.0 je citlivá full-HD kamera snímající oblast před a za vozem, i když je zaparkovaný. V případě narušení nebo mimořádného pohybu v okolí vozidla kamera automaticky zaznamená situaci, aby zdokumentovala možné nehody nebo (pokus o) vloupání.
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW LED svítilna, nabíjecí

  BMW LED svítilna, nabíjecí.

  BMW LED svítilna má elegantní design z nerezové oceli a zaujme velmi nízkou spotřebou energie, životností až 3000 nabití a mimořádně dlouhým dosvitem. Výkonný akumulátor se nabíjí jednoduchým zapojením svítilny do 12voltové palubní zásuvky.

  BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PODZIM A ZIMU URČENÉ PRO EXTERIÉR.

  Inspirující, ať se podíváte kamkoliv.

  Pokud si chcete užít zimní počasí, měli byste být připraveni. S BMW Originálním příslušenstvím to není žádný problém. Užijte si více jízdního komfortu a poznejte širokou nabídku navrženou tak, aby se Vaše BMW stalo ve Vašich zimních plánech Vaším dokonalým společníkem.

  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Střešní box 420 černá/stříbrná Titanium

  BMW Střešní box 420 černá/stříbrná Titanium.

  Moderní střešní box v černé barvě s bočními panely v titanově stříbrném provedení má objem 420 litrů a je kompatibilní se všemi systémy střešních nosičů BMW. Vzhledem k tomu, že jej lze otevřít z obou stran a má na každé straně trojité centrální zamykání, snadno se nakládá i vykládá a je chráněn před zloději.
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Střešní nosič

  BMW Střešní nosič.

  Střešní nosiče mohou být kombinovány se všemi střešními držáky a střešními boxy BMW a jsou dokonalým vizuálním doplňkem vozu jako celku. Snadno se instalují bez nářadí a díky své robustní konstrukci a zamykání proti krádeži splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Držák lyží a snowboardů rozšiřitelný do stran

  BMW Držák lyží a snowboardů výsuvný do stran.

  Uzamykatelný BMW Držák lyží a snowboardů výsuvný do stran zajišťuje bezpečné uchycení až pěti párů lyží nebo čtyř snowboardů a usnadňuje nakládání na vyšší vozidla. Lze jej připevnit na všechny BMW Střešní nosiče a mohou převážet také lyžařské hole.
  BMW Příslušenství pro jaro a léto BMW Ochranná podlaha zavazadlového prostoru

  BMW Rohož zavazadlového prostoru.

  Odolná ochranná rohož z protiskluzového a nepromokavého materiálu má po celém obvodu zvýšenou hranu a chrání zavazadlový prostor proti znečištění a vlhkosti. Je navržena v černé barvě a vybavena kvalitní vsadkou z nerezové oceli s číslem 5, svým tvarem dokonale pasuje do zavazadlového prostoru.
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW LED dveřní projektory

  BMW LED projektory ve dveřích.

  Inovativní BMW LED projektory ve dveřích se automaticky aktivují při otevření dveří a promítají obraz s výměnným motivem na zem vedle vozu. K dispozici je několik motivů, které individuálním stylem dokonale osvětlí nástupní prostor.

  BMW ORIGINÁLNÍ KOLA Z LEHKÉ SLITINY A PŘÍSLUŠENSTVÍ.

  Radost z jízdy nezávislá na počasí.

  Pro řidiče, kteří chtějí nasadit nový dezén a užít si optimální přilnavost na podzim a v zimě, jsme ve spolupráci s prémiovými výrobci pneumatik (např. Dunlop, Goodyear, Michelin a Pirelli) připravili speciální sezónní nabídky na pneumatiky označené hvězdičkou. Pneumatiky BMW se symbolem hvězdy poskytují pohodlnou jízdu, prvotřídní přilnavost a vysokou míru bezpečnosti. Jedna věc je přitom jasná: BMW Originální zimní kola a pneumatiky neznají kompromisy ani v otázkách stylu a výrazu.
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu 17" BMW kolo z lehké slitiny V-spoke 618 Reflex Silver, kompletní sada zimních kol

  17" BMW kolo z lehké slitiny V-spoke 618 Reflex Silver, kompletní sada zimních kol.

  Kvalitní 17" BMW kolo z lehké slitiny V-spoke 618 ve stříbrné barvě Reflex Silver dodává vozu velmi sportovní vzhled. Kompletní zimní kolo se systémem kontroly tlaku, vhodné pro použití se sněhovými řetězy, rozměr kola 7,5 J x 17 s pneumatikou 225/55 R17 97H. EU kvalitativní normy
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu 18" BMW V-spoke 684 Orbit Grey, zimní sada

  18" BMW V-spoke 684 Orbit Grey, kompletní sada zimních kol.

  Kvalitní 18" BMW kolo z lehké slitiny V-spoke 684 v šedé barvě Orbit Grey dodává vozu výrazně sportovní vzhled. Kompletní zimní kolo se systémem kontroly tlaku a pneumatikami runflat, rozměr kola 8 J x 18 s pneumatikou 245/45 R18 100V XL. EU kvalitativní normy
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu 19" M kolo z lehké slitiny V-spoke 635 M Bicolour (Night Gold, lesklá), zimní sada

  19" M kolo z lehké slitiny V-spoke 635 M Bicolour (Night Gold, lesklá), kompletní sada zimních kol.

  Elegantní 19" BMW kola z lehké slitiny V-spoke 635 v leštěném provedení Bicolour Night Gold dodávají vozu okázalý vzhled. Kompletní sada kombinovaných zimních kol se systémem kontroly tlaku a pneumatikami runflat, kola vpředu 8 J x 19 s pneumatikami 245/40 R19 98V XL RSC a vzadu 9 J x 19 s pneumatikami 275/35 R19 100V XL RSC. EU kvalitativní normy
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Systém uzamykatelných šroubů kol

  BMW Systém uzamykatelných šroubů kol.

  Extrémně spolehlivý systém zamykání šroubů kol v prémiové kvalitě tvoří čtyři bezpečnostní šrouby se speciálním leštěným kódováním BMW. Šrouby lze povolit pouze s použitím speciálního nářadí, které je součástí dodávky, takže poskytují mimořádně účinnou ochranu před odcizením kol.
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Sněhové řetězy Comfort

  BMW Sněhové řetězy Comfort.

  BMW Sněhové řetězy Comfort se snadno montují a poskytují nejlepší možnou trakci. Protože jsou dokonale připevněny k pneumatikám, nevyžadují žádnou dodatečnou ochranu ráfku a díky integrované ocelové obruči je jejich montáž velmi snadná.
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu M Performance Obaly na kola

  M Performance Obaly na kola.

  Exkluzivní závodní pocit v garáži: M Performance Obaly na kola chrání před ušpiněním řidiče i automobil. Masivní madla umožňují komfortní převoz kol. Zásluhou přesného označení je vždy jasné, jaké kolo kam patří. Sportovní design M Performance.
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Nerotující kryt středu kola

  BMW Nerotující kryt středu kola.

  Nerotující kryt středu kola s logem BMW se neotáčí společně s kolem, ale zůstává ve vodorovné poloze. Kryt středu kola lze instalovat na všechna BMW kola z lehké slitiny s průměrem středu 112 mm.
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Čepičky ventilků s logem

  BMW Čepičky ventilků s logem.

  Kvalitní hliníkové BMW čepičky účinně chrání hliníkové ventilky se systémem kontroly tlaku před špínou a vlhkostí. Současně zatraktivní vzhled kola. S logem BMW.
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Čepičky ventilů s logem M

  BMW Čepičky ventilků s logem M.

  Kvalitní hliníkové BMW čepičky účinně chrání hliníkové ventilky se systémem kontroly tlaku před špínou a vlhkostí. Současně zatraktivní vzhled kola. S logem M.
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Sada pro opravu pneumatik

  BMW Sada pro opravu pneumatik.

  Intuitivní používání BMW Sady pro opravu pneumatik usnadňuje návrat na silnici v případě defektu pneumatiky. Bez ohledu na rozměry pneumatiky lze opravit poškození běhounu do velikosti 4 mm, což umožňuje pokračovat v jízdě do nejbližšího BMW Servisu.

  BMW SERVIS KOL A PNEUMATIK.

  BMW Servis kol a pneumatik

  Je dobré vědět, že důležité věci jsou v těch nejlepších rukách.

  Správné pneumatiky pro zimní období zajistí BMW Servis pro pneumatiky. Nejenže Vám je přezujeme, ale také Vám zkontrolujeme hloubku jejich dezénu a současně i Vaše brzdy. Pro Váš maximální komfort letní kola umyjeme a současně je uskladníme až do jara.

  BMW ORIGINÁLNÍ PNEUMATIKY SE SYMBOLEM HVĚZDY.

  BMW Originální pneumatiky se symbolem hvězdy

  Hlavními prioritami kol a pneumatik jsou kvalita, jízdní projev a bezpečnost.

  Symbol hvězdy znamená, že pneumatika byla vyrobena speciálně pro BMW, tedy v souladu s nejvyššími standardy BMW. Také vývoj pneumatik začíná již v rané fázi vývoje vozidla a může trvat až tři roky. Vývoj pneumatiky je zakončen rozsáhlými zkouškami. Pneumatiky se symbolem hvězdy jsou testovány v šesti hlavních oblastech: bezpečnost, opotřebení, komfort, hospodárnost a dále, v typickém duchu BMW, také ve dvou disciplínách radosti z jízdy – jízdním projevu a sportovních vlastnostech. Kromě toho jsou vyvíjeny ve spolupráci s vybranými prémiovými výrobci, jako například Dunlop, Goodyear, Michelin a Pirelli. Jednoduše požádejte svůj BMW Servis o pneumatiky se symbolem hvězdy, protože ty dokonale „sednou“ Vašemu vozu, jsou otestované a bezpečné.

  Žena a muž se ve sněhu dívají na tablet

  POZNEJTE BMW PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PODZIM A ZIMU.

  Pro Vás není problém vydat se na horský pas, strávit volný den ve městě nebo vyrazit na spontánní výlet. S BMW Originálním příslušenstvím pro podzim a zimu zažijte fascinující okamžiky, které tato roční období nabízejí. Vyberte si z řady možností a vytvořte si svůj vlastní podzimní a zimní vzhled pro své BMW. Ukažte svůj styl, aniž byste museli dělat kompromisy v oblasti bezpečnosti.

  BMW CAR CARE - PÉČE O VŮZ.

  Kvalitní a šetrná péče o Vaše BMW.

  Pečujte o svůj vůz. Nabízíme Vám správné produkty pro nerušený výhled a skvělý vzhled za každé situace. Vaše kola přeci nebyla vyrobena proto, aby zářila pro nic za nic.

  Více informací
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Kapalina do ostřikovačů, nemrznoucí

  BMW Kapalina do ostřikovačů, nemrznoucí.

  Zabraňuje zamrzání ostřikovačů čelního skla a díky vysoce kvalitním čisticím látkám zajišťuje v chladném počasí dokonalý výhled beze šmouh. S příjemnou vůní Apricelle, která je typická pro BMW Car Care.

  Více informací
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Odmrazovač oken

  BMW Odmrazovač oken.

  Odstraňuje námrazu ze zamrzlých oken během několika sekund. Chrání před opětovným zamrznutím a zajišťuje jasný výhled do všech stran. S příjemnou vůní Apricelle, která je typická pro produkty BMW Car Care. Spolehlivě odstraňuje námrazu v zorném poli.

  Více informací
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Čistič ráfků

  BMW Čistič ráfků.

  BMW Čistič ráfků bez námahy odstraňuje i odolné nečistoty, jako je připečený prach z brzd nebo zbytky oleje a gumy.

  Více informací

  TO NEJLEPŠÍ Z MOTORSPORTU: DÍLY M PERFORMANCE PARTS.

  S exkluzivními díly BMW M Performance Parts zažijete vzrušující pocit z motorsportu.

  Motorsport je všudypřítomný. Každý jednotlivý díl z programu M Performance Parts je jedinečný a dodává Vašemu BMW skutečný závodní charakter. K dispozici je široká paleta příslušenství z oblasti aerodynamiky, pohonu, designu exteriéru, kokpitu, podvozku a kol. Jste připraveni poznat sportovní individualitu?

  Více informací
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu 20" M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke 669 M Jet Black, matná/lesklá, letní sada

  20" M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke 669 M Jet Black, matná/lesklá, kompletní sada letních kol.

  Kvalitní 20" M Performance kola z lehké slitiny jsou kovaná, vyznačují se matným dvoubarevným provedením Bicolour Black, zaujmou exkluzivní kombinací frézování a leštění na čelních plochách s logem BMW M. Kompletní sada kol s kombinovanými pneumatikami runflat. Rozměr kol vpředu 8 J x 20 s pneumatikami 245/35 R20 95Y XL RSC a vzadu 9 J x 20 s pneumatikami 275/30 R20 97Y XL RSC. EU kvalitativní normy 

  Více informací
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu M Performance maska ve tvaru ledvinek Iconic Glow

  M Performance maska ve tvaru ledvinek Iconic Glow.

  M Performance maska ve tvaru ledvinek Iconic Glow je působivým vizuálním prvkem. Její LED osvětlení exkluzivně zvýrazňuje typickou BMW masku ve tvaru ledvinek a prostor před vozem. Svítí od odemknutí po nastartování a od vypnutí zapalování až po zamknutí vozu.

  Více informací
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu M Performance rozšířené nástavce prahů, karbonové

  M Performance rozšířené nástavce prahů, karbonové.

  Inspirující vizuální prvek: ručně vyráběné BMW M Performance rozšířené nástavce bočních prahů z prémiového karbonu. Opticky prodlužují proporce vozidla a dodávají mu ještě dynamičtější vzhled. Pro extrémně sportovní a elegantní vzhled.

  Více informací
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu M Performance zadní spoiler Pro, karbonový

  M Performance zadní spoiler Pro, karbonový.

  Ještě působivější: M Performance zadní karbonový spoiler Pro zdůrazňuje prémiový a dynamický vzhled vozu. Zlepšuje aerodynamiku a přináší tak ještě sportovnější jízdní vlastnosti.

  Více informací
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu M Performance volant

  M Performance volant.

  Alcantara použitá v oblastech úchopu volantu M Performance zajistí jeho mimořádně příjemné a pevné držení, což přináší ještě přímější zážitek ze zatáčení. Jeho výrazné tvary a středová značka vyrobená z červené kůže dále posilují odkaz motorsportu.

  Více informací
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu M Performance Podlahové koberce

  M Performance podlahové koberce.

  Prémiový vzhled, působivý grip: M Performance podlahové koberce dodávají prostoru pro nohy nádech individuální sportovnosti a celému vozidlu přinášejí ještě dynamičtější vzhled. S nápisem M Performance. Jejich prémiový vzhled dokresluje lem imitující kůži s kontrastním dekorativním prošíváním a proužek s typickou trojicí barev M.

  Více informací
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu M Performance Obaly na kola

  M Performance Obaly na kola.

  Závodní duch přímo ve Vaší garáži: M Performance Obaly na kola chrání před ušpiněním řidiče i vozidlo. Masivní madla umožňují komfortní převoz kol. Zásluhou přesného označení je vždy jasné, jaké kolo kam patří. Sportovní design M Performance.  

  Více informací

  BMW SERVIS NA MÍRU.

  Počítejte s bezpočtem možností.

  Užijte si chladné období naplno a využijte vynikající služby BMW Servisů, kde se o Váš vůz postarají naši odborníci. Naším úkolem je zajistit, aby Vaše BMW bylo vždy v perfektním stavu, a vy jste si mohli podzim a zimu užít bezpečně a s neomezenou radostí z jízdy.
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu žena se dívá z okna BMW
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Value Servis

  BMW FIT Servis.

  Pro modely starší 5 let je připraven kvalitní BMW FIT Servis, který je navržen přímo pro Váš vůz. Je transparentní a za atraktivní ceny. Ve Vašem BMW Servisu tak Vaše BMW dostane vždy přesně takový servis, jaký si zaslouží, aby s Vámi zůstalo ještě hodně dlouho.
  Najít BMW Servis
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Service Inclusive

  BMW Service Inclusive.

  Není vždy snadné zvládat vše s lehkostí. Pro Váš větší klid máme připravenou službu BMW Service Inclusive. Stačí jednorázová platba a jste kryti po dobu, kterou si sami vyberete, a to za všechny obsažené úkony servisu a údržby. Bez dalších skrytých nákladů. Takže dobře víte, co můžete v budoucnu čekat: perfektní servis pro Vaše BMW bez ohledu na to, jak staré je. Naše nabídka je atraktivní také pro vozy BMW s mnoha najetými kilometry.
  Najít BMW Servis
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu Bezkontaktní BMW Servis

  Bezkontaktní BMW Servis.

  Servis BMW – kdykoliv a kdekoliv. Mnoho služeb BMW si můžete pohodlně objednat a sledovat online. A ušetřený čas můžete využít na skutečně důležité věci v životě.
  Najít BMW Servis
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Kola/pneumatiky

  BMW Kola a pneumatiky.

  Správné pneumatiky pro zimní období zajistí BMW Servis pro pneumatiky. Nejenže Vám je přezujeme, ale také Vám zkontrolujeme hloubku jejich dezénu a současně i Vaše brzdy. Pro Váš maximální komfort letní kola umyjeme a současně je uskladníme až do jara.
  Najít BMW Servis