BMW i5 G60 2023 BMW M Performance Parts

NAVRŽENO NA MÍRU.

DOPLŇKY M PERFORMANCE PARTS.

BMW M3 Touring G81 doplňky BMW M Performance Parts design exteriéru

SPORTOVNÍ BEZ KOMPROMISŮ.

BMW řady 3 Sedan G20 doplňky BMW M Performance Parts design exteriéru

VZRUŠUJÍCÍ. ENERGICKÉ.

NAVRŽENO NA MÍRU.

DOPLŇKY M PERFORMANCE PARTS.

SPORTOVNÍ BEZ KOMPROMISŮ.

VZRUŠUJÍCÍ. ENERGICKÉ.

  Doplňky BMW M PERFORMANCE PARTS.

  Doplňky BMW M Performance Parts zajistí Vašemu BMW jedinečnost a dokonalý emotivní náboj. Široká nabídka doplňků doplní vzhled, posílí zvuk a dodá Vašemu BMW ještě více dynamiky.

  Více informací

  BMW i5 s doplňky BMW M Performance Parts.

  BMW i5 G60 2023 BMW M Performance Parts Exteriér

  První BMW i5 nastavuje měřítka: elegantní komfort manažerského sedanu se sprinterským výkonem elektrického pohonu. Exkluzivní BMW M Performance, včetně lehkých karbonových komponentů, brzd s vnitřním chlazením nebo podlahových rohoží s logem BMW M, povyšují sportovní charakter nového BMW i5 na novou úroveň.

  Více informací

  CHARAKTER: ELEKTRICKÝ. VÝRAZNÝ. DYNAMICKÝ.

  BMW M Performance Parts 2023 BMW i5 G60 M Performance přední splitter, karbonový, střední část

  M Performance Přední splitter, karbonový, střední část


  Dejte najevo svůj názor: M Performance Karbonová střední část předního splitteru zvýrazňuje velmi exkluzivním způsobem sportcvni vzhled vozu. Jedinečný vzhled ze světa motorsportu pro každého, kdo odmítá kompromisy.

  Více informací
  BMW M Performance Parts 2023 BMW i5 G60 M Performance zadní difuzor, aramidový

  M Performance Zadní difuzor, aramidový


  100procentně high-tech. 100procentně závodní charakter. 100procentní nadšení. Aramidový M Performance Zadní difuzor dodává vozu ještě modernější vzhled a působivě podtrhuje jeho sportovnost. Bezkontaktní otevírání víka zavazadlového prostoru je samozřejmě stále k dispozici.

  Více informací
  BMW M Performance Parts 2023 BMW i5 G60 M Performance rozšíření prahů, karbonové, levé

  M Performance Rozšíření prahů, karbonové, levé


  Dynamická elegance a individuální sportovnost: karbonové M Performance Nástavce bočních prahů důrazně podtrhují sportovní vzhled. Zároveň zaujmou nízkou hmotností, tvarovou stálostí a dokonale padnoucím tvarem.

  Více informací
  BMW M Performance Parts 2023 BMW i5 G60 M Performance 20" brzdový systém

  M Performance 20" brzdový systém


  Pro krátké brzdné dráhy i při vysokém teplotním namáhání: 20" brzdový systém M Performance je vybaven lehkými sportovními brzdovými kotouči s vnitřním chlazením. Disponuje šestipístkovými hliníkovými pevnými třmeny vpředu a jednopístkovými hliníkovými plovoucími třmeny vzadu. V červené barvě M Performance. S barevným logem M.

  Více informací
  BMW M Performance Parts BMW i5 G60 21" M Performance kolo z lehké slitiny Cross-spoke 943 M Bicolour

  21" M Performance Kolo z lehké slitiny Cross-spoke 943 M Bicolour


  Vysoce kvalitní 21" M Performance Kola z lehké slitiny Cross-spoke 943 M v černém provedení Bicolour Jet Black, frézovaná do vysokého lesku a doplněná logem M Performance. Kompletní sada letních kol s kontrolou tlaku v pneumatikách, rozměr kola 8,5 J x 21 s pneumatikou HL 255/35 R21 101Y XL vpředu a 9,5 J x 21 s pneumatikou HL 285/30 R21 103Y XL vzadu.

  Více informací
  BMW M Performance Parts 2023 BMW i5 G60 M Performance podlahové rohože

  M Performance Podlahové rohože


  Prémiový vzhled, mimořádný grip: M Performance Podlahové rohože dodávají prostoru pro nohy více individuální sportovnosti a celému vozu propůjčují ještě dynamičtější charakter. S vyšitým nápisem M Performance. Jejich prémiový vzhled dokresluje kožený lem s kontrastním dekorativním prošíváním a proužek s typickou M trikolorou.

  Více informací

  BMW ŘADY M2 s doplňky BMW M Performance Parts.

  Doplňky BMW M Performance Parts BMW M2 Coupé G87 video

  Nové BMW M2 Coupé[1] je neodolatelnou kombinací úchvatné dynamiky, síly a agility, která vždy nabízí neobyčejně podmanivé zážitky z jízdy. Exkluzivní díly BMW M Performance jsou ideálními doplňky pro další posílení sportovního charakteru a radosti z jízdy. Další zajímavostí je výjimečný sportovní design kola s centrální aretací, který doslova přenáší závodní styl z okruhu na silnici.

  Více informací
  Doplňky BMW M Performance Parts tříčtvrteční pohled zepředu

  OBJEVTE DOPLNKY BMW M PERFORMANCE PARTS.

  Doplňky BMW M Performance přinášejí na silnice vzrušující atmosféru motoristického sportu. S exkluzivním příslušenstvím si můžete vytvořit vlastní BMW. Vyznačuje se nejvyšší kvalitou, která zajistí maximální výkonnost a výrazně sportovní vzhled spolu s maximální bezpečností a životností.

  BMW ŘADY M3 Competition Touring s doplňky BMW M Performance Parts.

  Doplňky BMW M Performance Parts BMW M3 Touring G81 video

  První BMW M3 Competition Touring s pohonem M xDrive kombinuje mimořádnou jízdní dynamiku BMW M3 s flexibilitou a funkčností modelů Touring. Používání technologií z motorsportu s sebou přináší mimořádné jízdní schopnosti a dynamiku. Exkluzivní a na míru navržené doplňky BMW M Performance jsou třešinkou na dortu. 

  Více informací

  Doplňky BMW M Performance Parts pro další modely.

  Ze závodní trati do každodenního života.

  BMW X7 G07 BMW M Performance Parts design exteriéru

  BMW ŘADY X7.

  Na BMW X7 je fascinující jeho kombinace výkonu, luxusem podtrženého komfortu a suverénního designu. Ve spojení s kvalitními, v některých případech ručně vyráběnými doplňky M Performance Parts je výsledkem individualistické Sports Activity Vehicle s výrazným charakterem. 

  M Performance karbonový kryt vnějšího zpětného zrcátka BMW M Performance Parts detail

  M Performance karbonový kryt vnějšího zpětného zrcátka.

  Výrazné kryty vnějších zpětných zrcátek M Performance jsou pečlivě ručně vyráběné z karbonu a podtrhují vysokou technickou úroveň vozu. Jejich dynamický design posiluje celkovou přitažlivost a dodává vozu dotyk individuální sportovnosti.

  M Performance rámečky koncovek výfuku, matně černé BMW M Performance Parts detail

  M Performance rámečky koncovek výfuku, matně černé.

  Vsaďte na výrazné detaily: Kvalitní ocelové M Performance rámečky koncovek výfuku v provedení matný černý chrom dodávají zadní části ještě sportovnější vzhled. 

  M Performance černá maska ve tvaru ledvinek BMW M Performance Parts detail

  M Performance černá maska ve tvaru ledvinek.

  Silný charakter: M maska ve tvaru ledvinek je tvořena lamelami a rámečkem v leskle černém provedení. Dodává přední části ještě mohutnější a asertivnější výraz. Pro jedinečný vzhled, který sděluje jasné poselství. 

  22" M kolo z lehké slitiny V-spoke 755 M v matném provedení Jet Black BMW M Performance Parts detail

  22" M kolo z lehké slitiny V-spoke 755 M.

  Sportovní 22" M kolo z lehké slitiny V-spoke 755 M v matně černém provedení Jet Black svým stylem dodává vozu velmi sportovní vzhled. Kompletní zimní kolo se systémem kontroly tlaku v pneumatikách, kola vpředu 9,5 J x 22 s pneumatikami 275/40 R22 107V XL a vzadu 10,5 J x 22 s pneumatikami 315/35 R22 111V XL.

  21" M kolo z lehké slitiny Double-spoke 754 M Bicolour BMW M Performance Parts detail

  21" M kola z lehké slitiny Double-spoke 754 M.

  Kvalitní 21" M kolo z lehké slitiny Double-spoke 754 M v lesklém provedení Bicolour Orbit Grey svým velmi sportovním vzhledem propůjčuje vozu exkluzivní vzhled. Kompletní zimní kolo se systémem kontroly tlaku a pneumatikou runflat, rozměr kola 9,5 J x 21 s pneumatikou 285/45 R21 113V XL RSC.

  M Performance volant BMW M Performance Parts detail

  M Performance volant.

  Pevně uchopitelná fakta: Alcantara použitá v oblastech úchopu volantu M Performance zajistí jeho mimořádně příjemné a pevné držení, což přináší ještě přímější zážitek ze zatáčení. Jeho výrazné tvary a středová značka vyrobená z červené kůže dále posilují odkaz motorsportu.

  BMW M8 Gran Coupé F93 BMW M Performance Parts design exteriéru

  BMW ŘADY M8.

  BMW M8 Gran Coupé kombinuje M geny s nejvyšší úrovní exkluzivity. Tvary vytvořené avantgardním designem definují nový vzhled 4dveřových luxusních sportovních vozů. Exkluzivní vzhled podtrhují na míru navržené doplňky z karbonu a dalších nádherných materiálů.

  M boční průduch, karbon BMW M Performance Parts detail

  M boční průduch, karbon.

  Sportovnost na jedné straně. Individualita na druhé. M průduch na boku z prémiového karbonu. Elegantní vizuální specialita boční části vozidla.

  M Performance přední spoiler, karbon BMW M Performance Parts detail

  M Performance přední spoiler, karbon.

  Jasná zpráva pro okolí: M přední spoiler ze 100 procent vyrobený z karbonu mimořádně exkluzivním způsobem vyzdvihuje svalnatý vzhled vozidla. Jedinečný vzhled motorsportu pro každého, kdo odmítá kompromisy. 

  M Performance maska ve tvaru ledvinek, karbon BMW M Performance Parts detail

  M Performance maska ve tvaru ledvinek, karbon.

  Předveď svůj styl: M Performance rámeček masky chladiče ve tvaru ledvinek je vyroben z kvalitního, 100procentně ručně zpracovaného karbonu, lamely jsou z velmi odolného plastu. Optická specialita dodávající přední části vozu výjimečně elegantní, sportovní a individuální vzhled. S logem M8.

  M Performance maska ve tvaru ledvinek, karbon BMW M Performance Parts detail

  M zadní karbonový spoiler.

  Ještě působivější: Karbonový M zadní spoiler zdůrazňuje prémiový a dynamický vzhled vozu. Technologicky špičkový materiál karbon je extrémně lehký, a zároveň velmi pevný. Je ručně vyrobený z vysoce kvalitních uhlíkových vláken a jeho tvar dokonale ladí s designem vozu a dalšími M komponenty vyrobenými ze stejného materiálu.

  M kryt vnějšího zrcátka, karbon BMW M Performance Parts detail

  M kryt vnějšího zrcátka, karbon.

  Nastavte ten správný výraz pomocí nejpropracovanější techniky. M kryt vnějšího zpětného zrcátka je ze 100 procent pečlivě ručně vyroben z uhlíkových vláken. Jejich dynamický, prémiový design okamžitě křičí do světa, že individualita je vše.

  20" M Performance kované kolo Y-spoke 863 M Ferric Grey, matné, BMW M Performance Parts detail

  20" M Performance kované kolo Y-spoke 863 M.

  Kvalitní kovaná 20" M Performance kola z lehké slitiny Y-spoke 863 M v matném provedení Ferric Grey s barevným logem M svým stylem automobilu propůjčují velmi sportovní vzhled. Kompletní sada letních kol se systémem TMPS, kola vpředu 9,5 J x 20 s pneumatikami 275/35 ZR20 (102Y) XL a vzadu 10,5 J x 20 s pneumatikami 285/35 ZR20 (104Y) XL.

  BMW M Performance Parts BMW zaměstnanec radí zákazníkovi

  VÁŠ BMW AUTORIZOVANÝ DEALER SE O VÁS S RADOSTÍ POSTARÁ.

  Váš BMW Servisní Partner Vám s radostí poradí s výběrem jakýchkoliv vhodných produktů, servisních služeb a dílů M Performance Parts pro Vaše BMW. Kontaktujte svůj BMW Servis právě teď!

  Spotřeba paliva a emise CO2.

  BMW i5 eDrive40:
  Spotřeba elektřiny, kombinované podle WLTP v kWh/100 km: 18,9–15,9
  Dojezd na elektřinu, WLTP v km: 497–582

  BMW M2 Coupé[2]:
  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 10,2–9,6
  Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 231–218

  BMW M3 Competition Touring:
  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 10,4–10,1
  Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 235–229

  BMW řady 3 Sedan:
  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 8,5–1,3
  Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 192–29

  BMW řady 3 Touring:
  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 8,8–1,4
  Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 197–31

  BMW X7 M60i:
  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 12,9–12,1
  Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 292–273

  BMW řady 7 Sedan:
  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 6,8–1,0
  Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 178–22

  BMW M8 Gran Coupé:
  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 11,6–11,2
  Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 265–256

  Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp


   

  Více informací