Doplňky BMW M PERFORMANCE PARTS.

  Doplňky BMW M Performance Parts zajistí Vašemu BMW jedinečnost a dokonalý emotivní náboj. Široká nabídka doplňků doplní vzhled, posílí zvuk a dodá Vašemu BMW ještě více dynamiky.

  Více informací

  BMW ŘADY M2 s doplňky BMW M Performance Parts.

  Doplňky BMW M Performance Parts BMW M2 Coupé G87 video

  Nové BMW M2 Coupé[1] je neodolatelnou kombinací úchvatné dynamiky, síly a agility, která vždy nabízí neobyčejně podmanivé zážitky z jízdy. Exkluzivní doplňky BMW M Performance jsou ideálními doplňky pro další zvýraznění sportovního charakteru a radosti z jízdy.

  Více informací
  Doplňky BMW M Performance Parts tříčtvrteční pohled zepředu

  OBJEVTE DOPLNKY BMW M PERFORMANCE PARTS.

  Doplňky BMW M Performance přinášejí na silnice vzrušující atmosféru motoristického sportu. S exkluzivním příslušenstvím si můžete vytvořit vlastní BMW. Vyznačuje se nejvyšší kvalitou, která zajistí maximální výkonnost a výrazně sportovní vzhled spolu s maximální bezpečností a životností.

  BMW ŘADY M3 Competition Touring s doplňky BMW M Performance Parts.

  Doplňky BMW M Performance Parts BMW M3 Touring G81 video

  První BMW M3 Competition Touring s pohonem M xDrive kombinuje mimořádnou jízdní dynamiku BMW M3 s flexibilitou a funkčností modelů Touring. Používání technologií z motorsportu s sebou přináší mimořádné jízdní schopnosti a dynamiku. Exkluzivní a na míru navržené doplňky BMW M Performance jsou třešinkou na dortu. 

  Více informací

  Prozkoumejte BMW ŘADY 3.

  BMW řady 3 Sedan G20 BMW M Performance Parts design exteriéru
  BMW řady 3 Touring G21 BMW M Performance Parts design exteriéru

  Od okamžiku, kdy se BMW řady 3 Sedan a BMW řady 3 Touring objevila na silnicích, v sobě unikátním způsobem spojují sportovní design a jízdní dynamiku s nejvyšší úrovní každodenní praktičnosti. Doplňky BMW M Performance jsou ideálními doplňky pro zvýraznění sportovní DNA a současně pro zlepšení aerodynamických vlastností.

  BMW ŘADY 3 s doplňky BMW M Performance Parts.

  Poznejte pocit motorsportu.

  M Performance zadní difuzor BMW M Performance Parts detail

  M Performance zadní difuzor, karbon.

  100procentně high-tech. 100procentně závodní charakter. 100procentní nadšení. Výroba M Performance karbonového zadního difuzoru probíhala ručně s největší pečlivostí. Vytváří ještě modernější vzhled a podtrhuje sportovní působivost.

  Více informací
  M Performance zadní spoiler BMW M Performance Parts detail

  M Performance zadní spoiler, karbon.

  Proti proudu. M Performance zadní spoiler s aerodynamickým tvarem je ze 100 procent vyroben z kvalitního karbonu a zadní části dodává výrazný nádech motoristického sportu. Díky optimalizované aerodynamice výrazně zlepšuje sportovní jízdní výkony. Dynamika ve své nejunikátnější formě.

  Více informací
  M Performance střešní spoiler BMW M Performance Parts detail

  M Performance střešní spoiler, leskle černý.

  Design pohybu. M Performance střešní spoiler je vyroben z materiálu PUR a je leskle černým, elegantně sportovním doplňkem zadní části vozu. Současně přispívá ke zlepšení aerodynamiky. Tvar spoileru je dokonale sladěný s designem vozu a může být nalakován v barvě karoserie.

  Více informací
  19" M Performance kolo z lehké slitiny 898 M BMW M Performance Parts detail

  19" M Performance kolo z lehké slitiny Y-spoke 898 M v matně šedém provedení Frozen Gunmetal Grey, kompletní letní kolo.

  Sportovní 19" M Performance kolo z lehké slitiny Y-spoke 898 M v matně šedém provedení Frozen Gunmetal Grey s nápisem M Performance. Kompletní sada kombinovaných zimních kol se systémem kontroly tlaku a pneumatikami runflat, kola vpředu 8 J x 19 s pneumatikami 225/40 R19 93H XL RSC a vzadu 8,5 J x 19 s pneumatikami 255/35 R19 96H XL RSC.

  Více informací
  19" M Performance kolo z lehké slitiny 791 M BMW M Performance Parts detail

  19" M kolo z lehké slitiny Double-spoke 791 M Bicolour (Jet Black, lesklé), kompletní letní kolo.

  Kvalitní 19" BMW kolo z lehké slitiny Double-spoke 791 M v leskle černém provedení Jet Black. Kompletní letní kolo se systémem kontroly tlaku a pneumatikami runflat, vpředu 8 J x 19 s pneumatikami 225/40 R19 93Y XL a vzadu 8,5 J x 19 s pneumatikami 255/35 R19 96Y XL.

  Více informací
  20" M Performance kované kolo 795 M BMW M Performance Parts detail

  20" M Performance kované kolo Y-spoke 795 M Bicolour (Ferric Grey, matné, frézované), kompletní letní kolo.

  Kvalitní 20" M Performance kované kolo Y-spoke 795 M v matném provedení Bicolour Ferric Grey, frézované a doplněné barevným logem M a vyfrézovaným nápisem M Performance. Kompletní sada kombinovaných letních kol se systémem kontroly tlaku a pneumatikami runflat, kola vpředu 8 J x 20 s pneumatikami 225/35 R20 90Y XL RSC a vzadu 8,5 J x 20 s pneumatikami 255/30 R20 92Y XL RSC.

  Více informací
  18" M Performance kolo z lehké slitiny 796 M BMW M Performance Parts detail

  18'' M Performance kolo z lehké slitiny Double-spoke 796 M, matné Jet Black, kompletní zimní kolo.

  Kvalitní 18" M Performance kolo z lehké slitiny Double-spoke 796 M v matně černém provedení Jet Black s barevným logem M, které lze použít ve spojení se sněhovými řetězy. Kompletní zimní kolo se systémem kontroly tlaku a pneumatikami runflat, rozměr kola 7,5 J x 18 s pneumatikou 225/45 R18 95H XL.

  Více informací
  M Performance zadní strana opěradla BMW M Performance Parts detail

  M Performance zadní strana opěradla.

  M Performance kryt zadní strany opěradla vytváří dojem vysoké kvality a závodního vzhledu. Rámeček hlavové opěrky karbonu má na sobě polyuretanový lak a je vyleštěn do vysokého lesku. Zbývající zadní panel tvoří jemná Alcantara. Samozřejmostí je integrovaná hliníková plaketa M Performance.

  Více informací

  Doplňky BMW M Performance Parts pro další modely.

  Ze závodní trati do každodenního života.

  BMW X7 G07 BMW M Performance Parts design exteriéru

  BMW ŘADY X7.

  Na BMW X7 je fascinující jeho kombinace výkonu, luxusem podtrženého komfortu a suverénního designu. Ve spojení s kvalitními, v některých případech ručně vyráběnými doplňky M Performance Parts je výsledkem individualistické Sports Activity Vehicle s výrazným charakterem. 

  M Performance karbonový kryt vnějšího zpětného zrcátka BMW M Performance Parts detail

  M Performance karbonový kryt vnějšího zpětného zrcátka.

  Výrazné kryty vnějších zpětných zrcátek M Performance jsou pečlivě ručně vyráběné z karbonu a podtrhují vysokou technickou úroveň vozu. Jejich dynamický design posiluje celkovou přitažlivost a dodává vozu dotyk individuální sportovnosti.

  M Performance rámečky koncovek výfuku, matně černé BMW M Performance Parts detail

  M Performance rámečky koncovek výfuku, matně černé.

  Vsaďte na výrazné detaily: Kvalitní ocelové M Performance rámečky koncovek výfuku v provedení matný černý chrom dodávají zadní části ještě sportovnější vzhled. 

  M Performance černá maska ve tvaru ledvinek BMW M Performance Parts detail

  M Performance černá maska ve tvaru ledvinek.

  Silný charakter: M maska ve tvaru ledvinek je tvořena lamelami a rámečkem v leskle černém provedení. Dodává přední části ještě mohutnější a asertivnější výraz. Pro jedinečný vzhled, který sděluje jasné poselství. 

  22" M kolo z lehké slitiny V-spoke 755 M v matném provedení Jet Black BMW M Performance Parts detail

  22" M kolo z lehké slitiny V-spoke 755 M v matném provedení Jet Black, zimní kolo s pneumatikou.

  Sportovní 22" M kolo z lehké slitiny V-spoke 755 M v matně černém provedení Jet Black svým stylem dodává vozu velmi sportovní vzhled. Kompletní zimní kolo se systémem kontroly tlaku v pneumatikách, kola vpředu 9,5 J x 22 s pneumatikami 275/40 R22 107V XL a vzadu 10,5 J x 22 s pneumatikami 315/35 R22 111V XL.

  21" M kolo z lehké slitiny Double-spoke 754 M Bicolour BMW M Performance Parts detail

  21" M kolo z lehké slitiny Double-spoke 754 M Bicolour (Orbit Grey, lesklé), kompletní zimní kolo.

  Kvalitní 21" M kolo z lehké slitiny Double-spoke 754 M v lesklém provedení Bicolour Orbit Grey svým velmi sportovním vzhledem propůjčuje vozu exkluzivní vzhled. Kompletní zimní kolo se systémem kontroly tlaku a pneumatikou runflat, rozměr kola 9,5 J x 21 s pneumatikou 285/45 R21 113V XL RSC.

  M Performance volant BMW M Performance Parts detail

  M Performance volant.

  Pevně uchopitelná fakta: Alcantara použitá v oblastech úchopu volantu M Performance zajistí jeho mimořádně příjemné a pevné držení, což přináší ještě přímější zážitek ze zatáčení. Jeho výrazné tvary a středová značka vyrobená z červené kůže dále posilují odkaz motorsportu.

  BMW řady 7 Sedan G70 BMW M Performance Parts design exteriéru

  BMW ŘADY 7.

  Ryzí elegance a okouzlení pro všechny smysly vytváří v novém BMW řady 7 Sedan[2] dokonale prémiové jízdní zážitky. Pro přidání špetky motorsportu se podívejte na možnosti individualizace designu od BMW M Performance Parts.

  21'' M aerodynamické kolo 909 M Bicolour BMW aerodynamika Parts detail

  21'' M aerodynamické kolo 909 M Bicolour, kompletní zimní kolo.

  Kvalitní 21'' M aerodynamické kolo 909 M Bicolour (černé Jet Black, lesklé) svým propracovaným designem dodá Vašemu vozu opravdovou exkluzivitu. Kompletní zimní kolo se systémem kontroly tlaku v pneumatikách, kola vpředu 9 J x 21 s pneumatikami 255/40 R21 102H XL a vzadu 10,5 J x 21 s pneumatikami 285/35 R21 105H XL.

  20" M Performance kola z lehké slitiny Y-spoke 911 M Jet Black, matné BMW M Performance Parts detail

  20" M Performance kola z lehké slitiny Y-spoke 911 M Jet Black, matná, kompletní sada letních. kol.

  Kvalitní 20" M Performance kola z lehké slitiny Y-spoke 911 M jsou navržena v matném provedení Jet Black. Kompletní sada kombinovaných letních kol se systémem kontroly tlaku v pneumatikách, kola vpředu 9 J x 20 s pneumatikami 255/45 R20 105Y XL a vzadu 10,5 J x 20 s pneumatikami 285/40 R20 108Y XL. 

  BMW M8 Gran Coupé F93 BMW M Performance Parts design exteriéru

  BMW ŘADY M8.

  BMW M8 Gran Coupé kombinuje M geny s nejvyšší úrovní exkluzivity. Tvary vytvořené avantgardním designem definují nový vzhled 4dveřových luxusních sportovních vozů. Exkluzivní vzhled podtrhují na míru navržené doplňky z karbonu a dalších nádherných materiálů.

  M boční průduch, karbon BMW M Performance Parts detail

  M boční průduch, karbon.

  Sportovnost na jedné straně. Individualita na druhé. M průduch na boku z prémiového karbonu. Elegantní vizuální specialita boční části vozidla.

  M Performance přední spoiler, karbon BMW M Performance Parts detail

  M Performance přední spoiler, karbon.

  Jasná zpráva pro okolí: M přední spoiler ze 100 procent vyrobený z karbonu mimořádně exkluzivním způsobem vyzdvihuje svalnatý vzhled vozidla. Jedinečný vzhled motorsportu pro každého, kdo odmítá kompromisy. 

  M Performance maska ve tvaru ledvinek, karbon BMW M Performance Parts detail

  M Performance maska ve tvaru ledvinek, karbon.

  Předveď svůj styl: M Performance rámeček masky chladiče ve tvaru ledvinek je vyroben z kvalitního, 100procentně ručně zpracovaného karbonu, lamely jsou z velmi odolného plastu. Optická specialita dodávající přední části vozu výjimečně elegantní, sportovní a individuální vzhled. S logem M8.

  M Performance maska ve tvaru ledvinek, karbon BMW M Performance Parts detail

  M zadní karbonový spoiler.

  Ještě působivější: Karbonový M zadní spoiler zdůrazňuje prémiový a dynamický vzhled vozu. Technologicky špičkový materiál karbon je extrémně lehký, a zároveň velmi pevný. Je ručně vyrobený z vysoce kvalitních uhlíkových vláken a jeho tvar dokonale ladí s designem vozu a dalšími M komponenty vyrobenými ze stejného materiálu.

  M kryt vnějšího zrcátka, karbon BMW M Performance Parts detail

  M kryt vnějšího zrcátka, karbon.

  Nastavte ten správný výraz pomocí nejpropracovanější techniky. M kryt vnějšího zpětného zrcátka je ze 100 procent pečlivě ručně vyroben z uhlíkových vláken. Jejich dynamický, prémiový design okamžitě křičí do světa, že individualita je vše.

  20" M Performance kované kolo Y-spoke 863 M Ferric Grey, matné, BMW M Performance Parts detail

  20" M Performance kované kolo Y-spoke 863 M Ferric Grey, matné, kompletní letní kolo.

  Kvalitní kovaná 20" M Performance kola z lehké slitiny Y-spoke 863 M v matném provedení Ferric Grey s barevným logem M svým stylem automobilu propůjčují velmi sportovní vzhled. Kompletní sada letních kol se systémem TMPS, kola vpředu 9,5 J x 20 s pneumatikami 275/35 ZR20 (102Y) XL a vzadu 10,5 J x 20 s pneumatikami 285/35 ZR20 (104Y) XL.

  BMW M Performance Parts BMW zaměstnanec radí zákazníkovi

  VÁŠ BMW AUTORIZOVANÝ DEALER SE O VÁS S RADOSTÍ POSTARÁ.

  Váš BMW Servisní Partner Vám s radostí poradí s výběrem jakýchkoliv vhodných produktů, servisních služeb a dílů M Performance Parts pro Vaše BMW. Kontaktujte svůj BMW Servis právě teď!

  Spotřeba paliva a emise CO2.

  BMW M2 Coupé[3]:
  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 10,2–9,6
  Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 231–218

  BMW M3 Competition Touring:
  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 10,4–10,1
  Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 235–229

  BMW řady 3 Sedan:
  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 8,5–1,3
  Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 192–29

  BMW řady 3 Touring:
  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 8,8–1,4
  Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 197–31

  BMW X7:
  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 12,9–7,7
  Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 292–203

  BMW řady 7 Sedan:
  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 6,8–1,0
  Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 178–22

  BMW M8 Gran Coupé:
  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 11,0–6,7
  Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 251–174

  Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp


   

  Více informací