PRODUKTY A SLUŽBY.

Speciální nabídky a optimální servis – ať jste kdekoliv.

Jako diplomat neustále čelíte novým výzvám – proto je důležité, aby se vaše BMW nestalo jednou z nich. Ať vás vaše povinnosti zavedou kamkoli, díky celosvětové síti více než 4000 prodejců a osobnímu servisu od našich BMW specialistů si nebudete muset dělat starosti, pokud jde o vaše BMW.

Více informací

VYHLEDÁVAČ MODELŮ.

Ať se jedná o BMW řady 1 pro jízdu ve městě, prostorné BMW řady 5 Touring pro dlouhé vzdálenosti nebo prestižní BMW řady 7 pro recepce a oficiální schůzky – BMW má ideální vůz pro všechny příležitosti. Díky BMW Diplomatic Sales si můžete vybrat ze všech modelů BMW a jejich vybavení, ať už jste kdekoliv na světě. Toužíte po britském pravostranném řízení v New Yorku? Žádný problém. Naši experti vám rádi pomohou sestavit váš ideální vůz podle vašich individuálních potřeb.

Více informací

BMW řady 1

Udejte tón, žijte okamžikem a podmaňte si ulice vašeho velkoměsta sportovními konturami a inovativním designem. Kromě větší radosti z jízdy nabízí BMW řady 1 také vynikající účinnost.
Více informací

BMW řady 2

Typicky dynamický design BMW, který je také kompaktní, funkční a flexibilní – seznamte se s modelem BMW řady 2 Active Tourer. Ať jsou vaše plány jakékoli – sportovní aktivity, dovolená nebo krátký výlet – nemůže se dočkat, až vyrazí na cestu
Více informací

BMW řady 3

Úchvatná dynamika, dokonalé rozměry, působivé technologie a tři modely dodávají BMW řady 3 zcela osobitý vzhled a umožňují mu udávat směr v oblasti hospodárnosti a výkonnosti.
Více informací

BMW řady 4

Sportovní charakter kombinovaný s dechberoucí estetikou: BMW řady 4 Coupé a Cabrio jsou působiví zástupci zcela nové generace vozů BMW. BMW řady 4 Gran Coupé dokonale doplňuje tuto modelovou řadu a ohromuje svou přirozenou elegancí.
Více informací

BMW řady 5

Výjimečně působivé a dokonale přizpůsobené tomu, aby splňovalo nejvyšší nároky na dokonalý cit pro styl. BMW řady 5 zvládá naprosto vše s výkonem a stylem.
Více informací

BMW řady 7

BMW řady 7 je určeno pro ty, kteří dojeli do cíle a chtějí ještě více. Poznejte nejmodernější automobilové technologie, efektivní maximální výkon a komfort na dosud nepoznané úrovni.
Více informací

BMW X

Být flexibilní znamená být mobilní. BMW řady X nabízí nekonečné možnosti ve městě i v terénu, dramatickou energičnost uvnitř i venku a radost, díky které nebudete chtít nic jiného.
Více informací

BMW i

BMW i nabízí revoluční vozy a přepravní služby pro vozové parky a soustředí se na udržitelnost v celém hodnotovém řetězci.
Více informací

BMW i.

Přístup BMW EfficientDynamics – méně emisí, větší radost z jízdy – je v BMW i přetransformován v pokrokové koncepty vozů a služby mobility, s důrazem na přidanou hodnotu a udržitelnost. Stávající technologie BMW EfficientDynamics se prolínají s alternativními koncepty pohonu a klasickými vlastnostmi BMW, aby vznikly vizionářské vozy jako BMW i3 a BMW i8.

SPECIÁLNÍ VOZY.

Lidé s největší odpovědností se potřebují spolehnout na certifikovanou ochranu – aniž by museli obětovat výjimečný zážitek z jízdy, který dokáže nabídnout pouze obrněný vůz BMW Security Vehicle. BMW stanovuje nové standardy v designu a vývoji pancéřovaných vozů již více než 30 let. Naše současná modelová řada v této tradici působivým stylem pokračuje. Nastupte, pohodlně se usaďte a vychutnejte si ten pocit, že nemůžete být v bezpečnějším a klidnějším prostředí. Každý obrněný vůz je vyrobený na zakázku a každá fáze procesu je prováděna s obrovskou pozorností věnovanou každému detailu. Výsledkem je vůz, který splňuje nejvyšší standardy balistické ochrany, přičemž naplňuje také všechny individuální požadavky.

BMW Service

SERVIS BMW.

Kvalita, účinnost a inovace: tři základní kameny odborné údržby vozidel poskytované servisem BMW – dnes i zítra. Ještě dříve, než nový model BMW vstoupí do výroby, vyvíjejí naši inženýři inovativní, praktické a na řidiče zaměřené servisní funkce, které zaručují, že každý vůz BMW dokáže rok co rok poskytovat maximální výkon. Poskytneme vám prvotřídní servis, který zaručuje špičkovou péči o vaše vozidlo a nekompromisní zážitek z jízdy.

 • Globální síť prodejců a servisů

  Pro zajištění vaší bezpečnosti a perfektního servisu uděláme cokoli. Pravidelnou údržbu a opravy bezpečnostních modifikací lze provádět ve vybraných místech po celém světě. Postarají se o ně speciálně vyškolení odborníci, podporovaní specialisty BMW v Mnichově, kteří v případě potřeby přijedou a pomohou přímo na místě.

 • Plná záruka BMW

  Také vozy BMW určené pro diplomatické prodeje jsou pochopitelně pokryty stejnou komplexní zárukou jako standardní modely BMW. Když si pořídíte nové BMW, budete požadovat záruku radosti z jízdy. Proto váš autorizovaný prodejce BMW nyní nabízí záruku 12 let na karoserii a 3 roky na lak. Na celé vozidlo (kromě výměny opotřebovaných dílů), originální díly BMW a originální příslušenství BMW je nabízena dvouletá záruka bez ohledu na počet najetých kilometrů. Servis, na který se můžete spolehnout – ručíme za něj.

 • BMW Service Inclusive

  S různými pakety BMW Service Inclusive zaplatíte pevnou cenu a poté můžete být v klidu díky vědomí, že všechny služby zahrnuté ve vašem servisním balíčku jsou pokryty na stanovené období nebo počet najetých kilometrů, bez ohledu na to, kolikrát je budete požadovat. Další informace vám poskytne autorizovaný prodejce BMW.

BMW EFFICIENTDYNAMICS.

BMW EfficientDynamics je strategie BMW Group, jejímž cílem je vždy kombinovat nejvyšší účinnost a maximální dynamické vlastnosti. Obsahuje všechny přístupy, které se neustále soustřeďují na zvyšování účinnosti a zlepšování dynamických vlastností všech vozů BMW. To ovlivňuje celkový koncept vozu, hnací ústrojí i řízení toků energií. Patří sem též důraz na inteligentní lehkou konstrukci, aerodynamiku, pohon BMW eDrive a motory BMW TwinPower Turbo. Výsledkem není kompromis, ale čistá radost z jízdy. BMW EfficientDynamics proto efektivně překonává mezeru mezi motivací zaměstnanců a optimalizací nákladů.

BMW EfficientDynamics

Výjimečná spotřeba paliva bez kompromisů na straně výkonnosti.

 • Celkový koncept vozu

  Inteligentní lehká konstrukce:
  Využití správných materiálů na správných místech v závislosti na funkci. Výsledkem inteligentní kombinace různých materiálů, jako je ocel, hliník a uhlíková vlákna, není pouze lehká a účinná celková konstrukce. Každý vůz BMW zaručuje vysokou tuhost pro optimální jízdní dynamiku a radost z jízdy.

  Aerodynamika:
  Díky dokonale sladěným aerodynamickým prvkům je dosaženo optimalizovaného odporu vzduchu. Na svědomí jej mají detailní řešení, jako je plochá podlaha podvozku, vzduchové clony v předním nárazníku a průduchy za předními koly, které mají pozitivní vliv na účinnost a spotřebu vozů BMW.

 • Koncept pohonu

  BMW TwinPower Turbo:
  Mnoha cenami ověnčené zážehové a vznětové motory s technologií BMW TwinPower Turbo patří k inovacím v rámci programu BMW EfficientDynamics. Kombinují nejnovější systémy vstřikování paliva, plně variabilní časování a inovativní technologii přeplňování, díky čemuž nabízí pro BMW typický točivý moment a nízkou spotřebu.

  BMW eDrive:
  Zcela nový rozměr radosti z jízdy: koncept pohonu BMW eDrive, zahrnující elektromotor, vysokonapěťový akumulátor a inteligentní řízení toků energií, poskytuje působivé dynamické vlastnosti a při jízdě v čistě elektrickém režimu dokonce nulové emise. Nově vyvinutý synchronní elektromotor oslní silným točivým momentem, který zůstává konstantní od nuly až po maximální otáčky – pro udržitelnou mobilitu s úchvatnou agilitou. BMW eDrive je určen pro elektromobily a plug-in hybridní modely.

  BMW BluePerformance:
  Tato technologie snižuje hladinu oxidů dusíku (NOx), produkovaných vznětovými motory, na minimum. Zatímco samotný spalovací proces není narušen, vysoká účinnost vznětových motorů je rovněž zachována. Modely BMW vybavené technologií BMW BluePerformance splňují požadavky emisní normy EU6, která nařizuje snížení úrovně emisí NOx.

 • Inteligentní řízení energie

  Režim ECO PRO:
  Při aktivaci režimu ECO PRO je vše podřízeno dosažení lepší účinnosti. V závislosti na vašem individuálním stylu jízdy lze dosáhnout snížení spotřeby paliva až o 20 procent (podle interní studie BMW o spotřebě paliva).

  Funkce Auto Start Stop:
  Funkce Auto Start Stop využívá krátké zastávky (např. na semaforech) a přechodně vypíná motor. Když je motor vypnutý, vozidlo nespotřebovává palivo ani neprodukuje emise. V závislosti na převodovce stačí, když řidič uvolní brzdový pedál nebo sešlápne spojku a motor se okamžitě znovu nastartuje. Přechodné vypnutí motoru nemá žádný vliv na bezpečnost ani komfort.

  Rekuperace kinetické energie:
  Když řidič aktivuje brzdy nebo nechá jet vozidlo setrvačností, uvolňuje se kinetická energie. Systém rekuperace kinetické energie ji převádí na elektrickou energii a využívá ji k dobíjení akumulátoru. Tím se snižuje výkon, který motor k nabíjení akumulátoru potřebuje, což vede k nižší spotřebě paliva a produkci emisí.

BMW CONNECTEDDRIVE.

BMW ConnectedDrive – paket technologií plný služeb, aplikací a asistenčních systémů řidiče, které vás spojí se světem kolem vás. Udělejte si pohodlí a proměňte interiér svého vozu v mobilní kancelář. Díky technologiím BMW ConnectedDrive můžete také přijímat, číst a odesílat e-maily. Nebo synchronizovat data s vozidlem, jako je například adresář. A co dalšího se děje ve světě? Vaše BMW ví, co vás zajímá, a přečte vám během jízdy nejnovější zprávy prostřednictvím audiosystému. Při každé cestě se můžete zcela spolehnout na asistenční systémy řidiče. Díky nim je vaše BMW ještě chytřejší a nabídne podporu v každé situaci. Vychutnejte si lepší bezpečnost a komfort: BMW ConnectedDrive bude vždy na vaší straně.

JÍZDA S PŘIPOJENÍM DO SÍTĚ JIŽ NENÍ VIZE. JE TO ZÁŽITEK.

 • Dopravní informace v reálném čase

  Buďte v pohybu, nezůstávejte stát. A vždy dorazíte včas na další schůzku. Přesné informace o aktuální dopravní situaci: díky dopravním informacím v reálném čase budete mít přehled o dopravní situaci a jejím vývoji v reálném čase až do nejbližších 100 metrů. Díky tomu můžete včas reagovat na zácpy a zvolit jednu z navrhovaných alternativních tras. Vaše BMW zná nejrychlejší cestu a bez hektických situací vás dovede do cíle.

 • Diktování zpráv

  Díky diktování e-mailů a textových zpráv nemusíte spouštět ruce z volantu. Chcete poslat e-mail nebo textovou zprávu, ale nemáte čas zastavit? Začněte mluvit a vaše řeč bude převedena do psaného textu. Pak už stačí jen stisknout tlačítko a zprávu odeslat.

 • Asistent jízdy v kolonách

  Uvolněte se a svěřte řízení vašemu BMW. Asistent jízdy v kolonách vás zbaví stresu, když se dostanete do monotónních situací na dálnicích v Evropě a USA. Pokud jedete v hustém provozu rychlostí do 40 km/h, systém vám umožní nechat se "unášet" provozem a zachovat klid při průjezdu dopravní zácpou. Automaticky udržuje požadovanou vzdálenost od vozidla před vámi, nezávisle reguluje vaši rychlost – dokonce dokáže zabrzdit do úplného zastavení – a aktivně ovládá řízení. Díky tomu udržuje automobil v daném jízdním pruhu, stačí mít jen jednu ruku na volantu.