PRODUKTY A SLUŽBY.

Speciální nabídky a optimální servis – ať jste kdekoliv.

Jako diplomat neustále čelíte novým výzvám – proto je důležité, aby se vaše BMW nestalo jednou z nich. Ať vás vaše povinnosti zavedou kamkoli, díky celosvětové síti více než 4000 prodejců a osobnímu servisu od našich BMW specialistů si nebudete muset dělat starosti, pokud jde o vaše BMW.

Více informací

VYHLEDÁVAČ MODELŮ.

Ať se jedná o BMW řady 1 pro jízdu ve městě, prostorné BMW řady 5 Touring pro dlouhé vzdálenosti nebo prestižní BMW řady 7 pro recepce a oficiální schůzky – BMW má ideální vůz pro všechny příležitosti. Díky BMW Diplomatic Sales si můžete vybrat ze všech modelů BMW a jejich vybavení, ať už jste kdekoliv na světě. Toužíte po britském pravostranném řízení v New Yorku? Žádný problém. Naši experti vám rádi pomohou sestavit váš ideální vůz podle vašich individuálních potřeb.

Více informací

BMW řady 1

Udejte tón, žijte okamžikem a podmaňte si ulice vašeho velkoměsta sportovními konturami a inovativním designem. Kromě větší radosti z jízdy nabízí BMW řady 1 také vynikající účinnost.
Více informací

BMW řady 2

Typicky dynamický design BMW, který je také kompaktní, funkční a flexibilní – seznamte se s modelem BMW řady 2 Active Tourer. Ať jsou vaše plány jakékoli – sportovní aktivity, dovolená nebo krátký výlet – nemůže se dočkat, až vyrazí na cestu
Více informací

BMW řady 3

Úchvatná dynamika, dokonalé rozměry, působivé technologie a tři modely dodávají BMW řady 3 zcela osobitý vzhled a umožňují mu udávat směr v oblasti hospodárnosti a výkonnosti.
Více informací

BMW řady 4

Sportovní charakter kombinovaný s dechberoucí estetikou: BMW řady 4 Coupé a Cabrio jsou působiví zástupci zcela nové generace vozů BMW. BMW řady 4 Gran Coupé dokonale doplňuje tuto modelovou řadu a ohromuje svou přirozenou elegancí.
Více informací

BMW řady 5

Výjimečně působivé a dokonale přizpůsobené tomu, aby splňovalo nejvyšší nároky na dokonalý cit pro styl. BMW řady 5 zvládá naprosto vše s výkonem a stylem.
Více informací

BMW řady 7

BMW řady 7 je určeno pro ty, kteří dojeli do cíle a chtějí ještě více. Poznejte nejmodernější automobilové technologie, efektivní maximální výkon a komfort na dosud nepoznané úrovni.
Více informací

BMW X

Být flexibilní znamená být mobilní. BMW řady X nabízí nekonečné možnosti ve městě i v terénu, dramatickou energičnost uvnitř i venku a radost, díky které nebudete chtít nic jiného.
Více informací

BMW i

BMW i nabízí revoluční vozy a přepravní služby pro vozové parky a soustředí se na udržitelnost v celém hodnotovém řetězci.
Více informací

BMW i.

Přístup BMW EfficientDynamics – méně emisí, větší radost z jízdy – je v BMW i přetransformován v pokrokové koncepty vozů a služby mobility, s důrazem na přidanou hodnotu a udržitelnost. Stávající technologie BMW EfficientDynamics se prolínají s alternativními koncepty pohonu a klasickými vlastnostmi BMW, aby vznikly vizionářské vozy jako BMW i3 a BMW i8.

SPECIÁLNÍ VOZY.

Lidé s největší odpovědností se potřebují spolehnout na certifikovanou ochranu – aniž by museli obětovat výjimečný zážitek z jízdy, který dokáže nabídnout pouze obrněný vůz BMW Security Vehicle. BMW stanovuje nové standardy v designu a vývoji pancéřovaných vozů již více než 30 let. Naše současná modelová řada v této tradici působivým stylem pokračuje. Nastupte, pohodlně se usaďte a vychutnejte si ten pocit, že nemůžete být v bezpečnějším a klidnějším prostředí. Každý obrněný vůz je vyrobený na zakázku a každá fáze procesu je prováděna s obrovskou pozorností věnovanou každému detailu. Výsledkem je vůz, který splňuje nejvyšší standardy balistické ochrany, přičemž naplňuje také všechny individuální požadavky.

BMW Service

SERVIS BMW.

Kvalita, účinnost a inovace: tři základní kameny odborné údržby vozidel poskytované servisem BMW – dnes i zítra. Ještě dříve, než nový model BMW vstoupí do výroby, vyvíjejí naši inženýři inovativní, praktické a na řidiče zaměřené servisní funkce, které zaručují, že každý vůz BMW dokáže rok co rok poskytovat maximální výkon. Poskytneme vám prvotřídní servis, který zaručuje špičkovou péči o vaše vozidlo a nekompromisní zážitek z jízdy.

  • Globální síť prodejců a servisů
  • Plná záruka BMW
  • BMW Service Inclusive

BMW EFFICIENTDYNAMICS.

BMW EfficientDynamics je strategie BMW Group, jejímž cílem je vždy kombinovat nejvyšší účinnost a maximální dynamické vlastnosti. Obsahuje všechny přístupy, které se neustále soustřeďují na zvyšování účinnosti a zlepšování dynamických vlastností všech vozů BMW. To ovlivňuje celkový koncept vozu, hnací ústrojí i řízení toků energií. Patří sem též důraz na inteligentní lehkou konstrukci, aerodynamiku, pohon BMW eDrive a motory BMW TwinPower Turbo. Výsledkem není kompromis, ale čistá radost z jízdy. BMW EfficientDynamics proto efektivně překonává mezeru mezi motivací zaměstnanců a optimalizací nákladů.

BMW EfficientDynamics

Výjimečná spotřeba paliva bez kompromisů na straně výkonnosti.

  • Celkový koncept vozu
  • Koncept pohonu
  • Inteligentní řízení energie

BMW CONNECTEDDRIVE.

BMW ConnectedDrive – paket technologií plný služeb, aplikací a asistenčních systémů řidiče, které vás spojí se světem kolem vás. Udělejte si pohodlí a proměňte interiér svého vozu v mobilní kancelář. Díky technologiím BMW ConnectedDrive můžete také přijímat, číst a odesílat e-maily. Nebo synchronizovat data s vozidlem, jako je například adresář. A co dalšího se děje ve světě? Vaše BMW ví, co vás zajímá, a přečte vám během jízdy nejnovější zprávy prostřednictvím audiosystému. Při každé cestě se můžete zcela spolehnout na asistenční systémy řidiče. Díky nim je vaše BMW ještě chytřejší a nabídne podporu v každé situaci. Vychutnejte si lepší bezpečnost a komfort: BMW ConnectedDrive bude vždy na vaší straně.

JÍZDA S PŘIPOJENÍM DO SÍTĚ JIŽ NENÍ VIZE. JE TO ZÁŽITEK.

  • Dopravní informace v reálném čase
  • Diktování zpráv
  • Asistent jízdy v kolonách