BMW Servis

ZA KONTROLU NIC NEDÁTE.

BMW AUTORIZOVANÝ SERVIS.

ZA KONTROLU NIC NEDÁTE.BMW AUTORIZOVANÝ SERVIS.

Dopřejte svému BMW to, co si zaslouží a co skutečně potřebuje. Odbornou péči profesionálů, kvalitní originální díly nebo 100% kontrolu certifikovanými poradci, kterou mají naši zákazníci vždy zdarma.

BMW Autorizovaný servis je pro vás zárukou transparentního a individuálního přístupu k vám i vašemu vozu a také garancí toho, že vaše BMW zůstane i nadále BMW.

V BMW Autorizovaných servisech můžete vybírat i z široké nabídky BMW Originálního příslušenství včetně BMW M Performance Parts, díky němuž váš vůz získá nezaměnitelně sportovní vzhled nebo vyšší výkon.

Zjistěte, který BMW Autorizovaný servis máte nejblíže.

 

  SERVISNÍ KONZULTACE ZDARMA.

  Precizní vstupní prohlídkou vašeho BMW společně s vámi to vždy začíná. Díky 100% kontrole certifikovanými servisními poradci si pak můžete být jisti, že je váš vůz skutečně v dokonalé kondici a že budete platit jen za to, co je opravdu potřeba. Jsme připraveni věnovat vám i vašemu vozu právě tolik času a pozornosti, kolik budete potřebovat. Servisní konzultace je pro všechny naše zákazníky vždy zdarma.

  NECHTE O SVÉ BMW PEČOVAT TAM, KDE JE DOMA.

  Abyste měli jistotu, že se vašemu BMW dostane skutečně odborné péče, spoléhejte se výhradně na BMW Autorizované servisy. U nás se vašemu vozu věnují certifikovaní a pravidelně školení pracovníci. Garantujeme vždy správnou diagnostiku a využíváme nejnovější dostupné technologie. A pouze BMW Originální díly a příslušenství určené pro váš model jsou zárukou kvality pro vaši pohodlnou a vždy bezpečnou jízdu.

  Zvysujeme hodnotu vozu

  ZVYŠUJEME HODNOTU VAŠEHO VOZU.

  Svěřte svůj vůz expertům na BMW. Jedině péče autorizovaného servisu a využívání originálních náhradních dílů a příslušenství vám zaručí, že vaše BMW zůstane i nadále 100% BMW. Postaráme se nejen o to, aby vaše BMW bylo stále v té nejlepší kondici. Naším i vaším společným cílem je také to, aby vaše BMW neztrácelo nic ze své hodnoty.