BMW Servis

ZA KONTROLU NIC NEDÁTE.

BMW AUTORIZOVANÝ SERVIS.

ZA KONTROLU NIC NEDÁTE.BMW AUTORIZOVANÝ SERVIS.

Dopřejte svému BMW to, co si zaslouží a co skutečně potřebuje. Odbornou péči profesionálů, kvalitní originální díly nebo 100% kontrolu certifikovanými poradci, kterou mají naši zákazníci vždy zdarma.

BMW Autorizovaný servis je pro vás zárukou transparentního a individuálního přístupu k vám i vašemu vozu a také garancí toho, že vaše BMW zůstane i nadále BMW.

V BMW Autorizovaných servisech můžete vybírat i z široké nabídky BMW Originálního příslušenství včetně BMW M Performance Parts, díky němuž váš vůz získá nezaměnitelně sportovní vzhled nebo vyšší výkon.

Zjistěte, který BMW Autorizovaný servis máte nejblíže.

 

Více informací

  SERVISNÍ KONZULTACE ZDARMA.

  Precizní vstupní prohlídkou vašeho BMW společně s vámi to vždy začíná. Díky 100% kontrole certifikovanými servisními poradci si pak můžete být jisti, že je váš vůz skutečně v dokonalé kondici a že budete platit jen za to, co je opravdu potřeba. Jsme připraveni věnovat vám i vašemu vozu právě tolik času a pozornosti, kolik budete potřebovat. Servisní konzultace je pro všechny naše zákazníky vždy zdarma.

  NECHTE O SVÉ BMW PEČOVAT TAM, KDE JE DOMA.

  Abyste měli jistotu, že se vašemu BMW dostane skutečně odborné péče, spoléhejte se výhradně na BMW Autorizované servisy. U nás se vašemu vozu věnují certifikovaní a pravidelně školení pracovníci. Garantujeme vždy správnou diagnostiku a využíváme nejnovější dostupné technologie. A pouze BMW Originální díly a příslušenství určené pro váš model jsou zárukou kvality pro vaši pohodlnou a vždy bezpečnou jízdu.

  Zvysujeme hodnotu vozu

  ZVYŠUJEME HODNOTU VAŠEHO VOZU.

  Svěřte svůj vůz expertům na BMW. Jedině péče autorizovaného servisu a využívání originálních náhradních dílů a příslušenství vám zaručí, že vaše BMW zůstane i nadále 100% BMW. Postaráme se nejen o to, aby vaše BMW bylo stále v té nejlepší kondici. Naším i vaším společným cílem je také to, aby vaše BMW neztrácelo nic ze své hodnoty.