BMW FIT Sevis muž a žena před garáží s BMW X5

ATRAKTIVNÍ SERVISNÍ NABÍDKY PRO VAŠE BMW STARŠÍ PĚTI LET.

#AŤSESTANECOKOLIV. BMW FIT SERVIS.

ATRAKTIVNÍ SERVISNÍ NABÍDKY PRO VAŠE BMW STARŠÍ PĚTI LET.#AŤSESTANECOKOLIV. BMW FIT SERVIS.


  Je Vaše BMW starší než 5 let? Pokud ano, BMW FIT Servis je ideálním řešením pro zajištění bezpečnosti a zachování hodnoty Vašeho BMW. Ať už se jedná o kontrolu vozidla nebo výměnu opotřebovaných dílů, s BMW FIT Servisem získáte požadovanou práci s cenovým zvýhodněním. Využijte atraktivních podmínek a mějte příjemný pocit z toho, že je Vaše BMW v těch nejlepších rukou. #atsedejecokoli

  Více informací
  Lorem ipsum

  ZÍSKAT VAŠI CENOVOU NABÍDKU BMW FIT SERVISU.

  Lorem Ipsum Lorem Ipsum

  VAŠE EXKLUZIVNÍ BENEFITY PROGRAMU BMW FIT SERVIS.

  • 01 Atraktivní cenová úspora u modelů starších 5 let
  • 02 Nejvyšší úroveň kvality služeb díky expertům BMW
  • 03 Dlouhodobé zachování hodnoty vašeho BMW
  • 04 Použití BMW Originálních dílů
  • 05 Udržitelný životní cyklus dílů s programem Value Repair

  CO JE TO BMW FIT SERVIS?

  BMW FIT Servis je exkluzivní nabídka pro vozy BMW starší 5 let. Ať už potřebujete výměnu oleje, servis brzd nebo kontrolu vozu: naše atraktivní cenová zvýhodnění se vztahují na práci i všechny potřebné BMW Originální díly.

  Více informací

  OBSAH BMW FIT SERVIS.

  Jsme ideálním partnerem, který Vám pomůže a zajistí, abyste si mohli se svým BMW ještě dlouho užívat čisté radosti z jízdy. S BMW FIT Servisem Vám přinášíme servisní služby, které jsou díky odborným znalostem expertů BMW a použití BMW Originálních dílů kvalitní a cenově výhodné.

  BMW FIT Servis zaměstnanec servisu se dívá do vozidla

  KONTROLA VOZU.

  S využitím našich inovativních diagnostických a programovacích technologií zkontrolujeme důležité funkce Vašeho BMW a okamžitě odstraníme všechny závady související s jeho stářím. To je klíčový faktor, který zajistí, že Váš vůz zůstane bezpečný a zachová si svou hodnotu.
  BMW FIT Servis zaměstnanec servisu pracuje na vozidle

  VÝMĚNA OPOTŘEBENÝCH DÍLŮ.

  I vysoce kvalitní díly se časem opotřebují. Proto pro Vás kontrolujeme brzdy, mikrofiltry a lišty stěračů. V případě potřeby je vyměňujeme výhradně za BMW Originální díly.

  BMW FIT Servis zaměstnanec servisu drží alternátor

  BMW FIT Servis.

  U vozů BMW starších 5 let používáme pečlivě repasované BMW Originální díly, které podléhají stejným BMW požadavkům na kvalitu jako nové díly. S naším programem BMW FIT Servis zajistíme, že opravy budou udržitelné a pro Vás za atraktivní ceny.

  • Servisní prohlídka – detaily
  • Výměna dílů podléhajících opotřebení – detaily
  • BMW FIT Servis – detaily

  JE BMW FIT SERVIS K DISPOZICI PRO MÉ BMW?

  BMW FIT Servis je k dispozici pro vybrané modely BMW starší 5 let (počítáno od první registrace a data objednání do servisu). Zjistěte, které modelové řady jsou zahrnuty do naší exkluzivní nabídky:

  Více informací
  • Zjistit nyní
  BMW Service Inclusive muž před BMW i4 na pobřeží

  BMW SERVICE INCLUSIVE.

  Nechtěli byste zažít zcela bezstarostné používání Vašeho vozu? BMW Service Inclusive nám umožňuje vytvořit na míru navržené nabídky, které Vám v dlouhodobém horizontu sníží náklady na údržbu vozu. K dispozici je také program BMW Service Inclusive Plus, jehož součástí jsou navíc také díly podléhající běžnému opotřebení. Na základě celkové jednorázové platby máte po dobu platnosti smlouvy nebo do daného počtu najetých kilometrů vyřešené všechny náklady spojené se servisem.
  BMW Sevis muž a žena před BMW iX u BMW servisního partnera

  CELÝ ROZSAH SLUŽEB BMW SERVICE.

  Poznejte naše další atraktivní servisní nabídky a najděte si dokonalý servis pro Vaše BMW, Vaše individuální potřeby a pro bezstarostnou radost z jízdy.

  BMW FIT SERVIS: NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI.

  • Co je to BMW FIT Servis?
  • Jaké možnosti BMW Servisu kromě BMW FIT Servisu jsou k dispozici pro ojetá vozidla?
  • Proč je důležité, aby se v programu BMW FIT Servisu používaly BMW Originální díly a nikoliv neoriginální univerzální díly?