BMW Originální díly výměnné díly BMW Nové díly BMW Repasované díly

BMW ORIGINÁLNÍ DÍLY.

BMW ORIGINÁLNÍ DÍLY.

  Aby Vaše BMW zůstalo původní.

  Vaše BMW každý den podává špičkové výkony, pro zajištění jeho dokonalé funkčnosti je důležitá vzájemná interakce jeho součástí. To je důvod, proč byste měli spoléhat na BMW Originální díly: dokonalého výkonu se dosáhne pouze tehdy, když všechny součásti přesně splňují veškeré požadavky jednotlivých modelů BMW. Ať už se jedná o BMW Originální nové díly nebo BMW Originální repasované díly, každý BMW Originální díl podléhá stejným standardům kvality jako vozy BMW, a to již od počátku jejich vývoje až po důraz na kvalitu. Precizní a vysoce kvalitní konstrukce každého BMW Originálního dílu zaručuje, že všechny komponenty ve Vašem BMW dokonale spolupracují, aby společně poskytly prvotřídní výkonnost, maximální bezpečnost a dlouhou životnost.

  Více informací

  VAŠE VÝHODY:

  • 01 Nejvyšší kvalita ve všech ohledech
  • 02 Nejlepší poměr cena/výkon
  • 03 Zaručené dlouhodobé zachování hodnoty Vašeho BMW
  • 04 Prvotřídní odborné znalosti BMW
  • 05 Až 24měsíční záruka*

  * platí na BMW Originální nové díly a BMW Originální repasované díly

  Více informací
  BMW Originální díly BMW Servis BMW sjednání návštěvy servisu

  VÁŠ BMW AUTORIZOVANÝ DEALER SE O VÁS S RADOSTÍ POSTARÁ.

  Váš BMW Servis Vám s radostí poradí s výběrem jakýchkoliv vhodných produktů a servisních služeb pro Vaše BMW. Věnujte více svého času příjemným věcem a pohodlně si domluvte návštěvu ve Vašem nejbližším BMW Servisu právě teď!

  POUZE TO NEJLEPŠÍ JE DOST DOBRÉ.

  BMW ORIGINÁLNÍ NOVÉ DÍLY.

  V případě opotřebení, poškození nebo závady je v nabídce BMW Originálních nových dílů každý díl pro daný model od počátku jeho uvedení na trh až po dobu nejméně 12 let od ukončení jeho výroby. Tím je po celou dobu životnosti vozidla zajištěna jeho spolehlivost, zachování hodnoty a radost z jízdy.

  BMW Originální díly nové díly brzdové kotouče brzdové destičky

  BMW Originální brzdové kotouče a destičky.

  BMW Originální brzdové kotouče a destičky dokonale spolupracují se všemi komponenty vozidla a zaručují vysoký brzdný výkon a spolehlivost. Například systém ABS Vašeho BMW je také navržen přesně tak, aby fungoval v kombinaci s BMW Originálními brzdovými kotouči a destičkami. Excelentní brzdný výkon je mimo jiné výsledkem velkého průměru brzdového kotouče, který je přesně vypočítán pro každý jednotlivý model BMW. BMW Originální brzdové destičky se vyznačují vysokou pevností, a proto jsou efektivní i při extrémním zatížení a zásluhou nízkého opotřebení vykazují dlouhou životnost.

  Najít BMW Servis
  BMW Originální díly nové díly BMW baterie

  BMW Originální baterie s technologií AGM & BMW Originální baterie s vápníkovou technologií

  BMW Originální baterie s technologií AGM (AGM je zkratka pro „Absorbent Glass Mat“) jsou ideální pro plnění neustále rostoucích energetických požadavků moderních elektrických systémů. Jakmile je vozidlo z výroby vybaveno technologií AGM, nesmí být baterie v budoucnu nikdy nahrazena baterií jiného druhu. BMW Originální baterie s vápníkovou technologií se může pochlubit vysokým elektrickým výkonem i při extrémních teplotách a spolehlivostí při studených startech. Je vhodná zejména pro vozidla BMW bez funkcí EfficientDynamics.
  Najít svůj BMW Servis
  BMW Originální díly nové díly

  BMW Originální filtry do interiéru, vzduchový filtr, palivový filtr & prachový filtr

  Pevné částice, pyl nebo znečišťující látky: BMW Originální filtry do interiéru nepouštějí žádné tyto nebezpečné prvky a výrazně zlepšují kvalitu vzduchu v interiéru vozidla. BMW Originální vzduchové filtry jsou přesně přizpůsobeny příslušným motorům BMW a poskytují jim správné množství vyčištěného vzduchu. Ať už je Váš motor benzínový nebo naftový, BMW Originální palivový filtr umožňuje motoru optimálně rozvinout jeho výkon a působí proti znečištění vstřikovacího systému. Jakmile nasednete do svého BMW, můžete se zhluboka nadechnout a cítit se svěží a v pohodě. Díky novému BMW Originálnímu jemnému prachovému filtru a jeho inovativní filtrační technologii jsou škodlivé částice obsažené ve vzduchu vstupujícím do Vašeho vozidla redukovány na absolutní minimum.

  Najít svůj BMW Servis
  BMW Originální díly nové díly lišty stěračů

  BMW Originální lišty stěračů.

  Sníh, voda nebo špína: BMW Originální lišty stěračů se vyznačují vysokou účinností čištění a schopností fungovat v jakémkoliv počasí, a to i po 300 hodinách používání. BMW Originální lišty stěračů kombinují dvě různé směsi materiálů. Tvrdá a odolná stírací nosná lišta pro optimální rozložení přítlaku a měkká gumová stírací hrana, která zajišťuje účinnost stírání a tichý chod.
  Najít BMW Servis
  BMW Originální díly nové díly LED zadní světla

  BMW Originální LED zadní světla.

  BMW Originální zadní světla s technologií LED zaujmou nejen svým přitažlivým vzhledem a vysoce kvalitním a odolným materiálem, ale především svojí hospodárností a bezpečností. LED technologie přináší až 50% úsporu energie ve srovnání s běžnými žárovkami a zároveň zaručuje dlouhou životnost a větší bezpečnost při poruše. Díky jejich rychlé době odezvy dostávají účastníci provozu za vámi informace bez jakéhokoliv zpoždění a mohou díky tomu rychleji reagovat. To vede k větší bezpečnosti v silničním provozu. BMW Originální zadní světla a přední světlomety jsou instalovány v kvalitě výrobce originálního vybavení a obsahují BMW Originální žárovky odpovídající příslušným platným národním právním normám (ECE v Evropě, SAE v USA).
  Najít BMW Servis
  BMW Originální díly nové díly tlumiče

  BMW Originální tlumiče.

  BMW Originální tlumiče jsou zárukou maximální bezpečnosti a vynikajícího jízdního komfortu. Jejich plynová dvouplášťová konstrukce přináší tři zásadní výhody: lepší jízdní vlastnosti díky přesnému vedení kol a přímé odezvě, znatelné snížení hlučnosti a díky použití speciálního oleje výrazně zvýšenou funkční stabilitu i za extrémních podmínek. Tato konstrukce a dokonalé naladění pro každý konkrétní model BMW zaručují jízdní vlastnosti typické pro BMW spojující unikátním způsobem vysoký komfort a špičkovou dynamiku. Efektivní tlumení rázů navíc udržuje pevnost struktury karoserie a minimalizuje opotřebení pneumatik i namáhání komponentů podvozku.
  Najít BMW Servis

  BMW ORIGINÁLNÍ REPASOVANÉ DÍLY.

  STEJNĚ DOBRÉ JAKO NOVÉ, JEN LEVNĚJŠÍ.

  Základní myšlenkou je recyklace: až 90 % všech součástí lze použít znovu. BMW Originální repasované díly podléhají stejným pravidlům kvality jako BMW Originální nové díly a navíc se na ně vztahuje 24měsíční záruka. Všechny komponenty, které nelze zpracovat přímo, jsou až z 95 % recyklovány. To je kalkulace, která se vyplatí – pro životní prostředí i pro vaši peněženku.

  Více informací

  BMW Originální repasované díly.

  • BMW Originální repasované motory.
  • BMW Originální repasované automatické převodovky.
  • BMW Originální repasované rozvodovky.
  • BMW Originální repasované převodky řízení.
  • BMW Originální repasovaná turbodmychadla.
  • BMW Originální repasované startéry.

  PRŮBĚH REPASE U BMW.

  BMW Originální díly BMW Originální repasované díly průběh repase demontáž

  Profesionální demontáž.

  Vhodné díly jsou buď vráceny zpět do cyklu náhradních dílů prostřednictvím dealerské sítě, nebo jsou odborně demontovány z ojetých vozidel.
  BMW Originální díly BMW Originální repasované díly průběh repase čištění

  Důkladné čištění.

  Na začátku procesu regenerace jsou všechny budoucí repasované díly podrobeny komplexnímu procesu čištění (např. pomocí suchého ledu).
  BMW Originální díly BMW Originální repasované díly průběh repase zkoušky

  Vizuální a funkční zkoušky.

  Před repasováním musí díly projít vizuálními a funkčními zkouškami, které potvrdí jejich způsobilost k použití jako BMW Originální repasovaný díl.
  BMW Originální díly BMW Originální repasované díly průběh repase regenerace

  Nejmodernější regenerace.

  NejmodernějšíBěhem repasování jsou díly odborně demontovány, komponenty jsou následně zkoušeny a v případě závady během průmyslově prováděné montáže nahrazeny. Zpracované díly pak procházejí opětovnou kontrolou. Díly podléhající opotřebení jsou preventivně vyměněny a pokud je to možné, elektronika je aktualizována na nejnovější stav softwaru.; regenerace.
  BMW Originální díly BMW Originální repasované díly průběh repase důraz na kvalitu

  Přísný důraz na kvalitu.

  BMW Originální repasované díly podléhají stejným standardům kvality jako nové díly a musí projít stejně přísnými kontrolními postupy. Kontrola kvality spolu s 24měsíční zárukou zajišťují, že výsledná kvalita repasovaného výrobku odpovídá kvalitě nově vyrobeného dílu.