BMW ConnectedDrive Online služby & Konektivita

BMW CONNECTED DRIVE.

Ve spojení s celým světem.

Co pro Vás může vaše BMW udělat? Dovézt Vás do cíle na čas? Poskytnout Vám odpovědi na všechny Vaše otázky? Nebo Vás neustále bavit? Digitální služby od BMW ConnectedDrive nabízejí širokou škálu praktických funkcí. S inteligencí a inovací sobě vlastní Vám ulehčují život a každou cestu změní v unikátní zážitek.

Více informací
BMW CONNECTED DRIVE.Ve spojení s celým světem.

  CHYTRÉ FUNKCE.

  Tyto inovativní digitální produkty a služby od BMW ConnectedDrive zaručují Vaši bezstarostnou a pohodlnou mobilitu.

  Žena používá aplikaci My BMW od BMW ConnectedDrive na chytrém telefonu před bílým BMW X5.

  APLIKACE My BMW.

  Vaše přímé spojení s vaším vozem a světem BMW.

  Od praktických ovládacích funkcí přes inteligentní plánování trasy až po aktualizaci softwaru vašeho vozu: aplikace My BMW zaujme jak moderním a intuitivním konceptem ovládání, tak mnoha chytrými funkcemi, které komplexně zkvalitní vaši každodenní mobilitu.

  Žena používá BMW Intelligent Personal Assistant od BMW ConnectedDrive ve svém BMW

  INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

  Zná každý detail vašeho BMW a pomůže vám v každé situaci.

  S BMW Intelligent Personal Assistant máte svého osobního asistenta neustále u sebe na palubě. Komunikujte se svým BMW a funkce vozu pohodlně ovládejte hlasovými pokyny. Pokud chcete, BMW Intelligent Personal Assistant vám řekne vše o vašem BMW a pomůže vám ho lépe poznat.

  Žena čeká, až funkce Remote Software Upgrade aktualizuje software BMW X5.

  REMOTE SOFTWARE UPGRADE.

  Tím máte jistotu, že vaše BMW bude vždy na úrovni doby.

  Remote Software Upgrade zajišťuje, že vaše BMW má vždy nejnovější verzi softwaru. Aktualizujte software svého vozu snadno a rychle pomocí bezdrátového přenosu. Kromě toho můžete vzdálenou aktualizací do vozu instalovat nové funkce.

  PŘED CESTOU.

  Pomocí aplikace My BMW si můžete snadno plánovat své cesty.

  Dobré plánování usnadňuje život: využijte inovativní funkce aplikace My BMW ještě předtím, než vyrazíte na cestu. Na dálku tak můžete snadno zkontrolovat, zda má Vaše BMW dostatečný dojezd, nebo ho můžete pohodlně vyvětrat. V aplikaci My BMW můžete také vyhledat nové cíle a ze svého chytrého telefonu je odeslat přímo do Vašeho BMW.

  Muž používá aplikaci My BMW od BMW ConnectedDrive na chytrém telefonu při nabíjení jeho plug-in hybridního BMW X5

  APLIKACE My BMW.

  Chytré, propracované a vždy aktuální: S novým designem a intuitivním ovládáním Vám aplikace My BMW zprostředkuje nový zážitek z mobility. Naplánujte si další cestu, zkontrolujte stav svého BMW, domluvte si další servisní prohlídku nebo využijte některou z mnoha funkcí ovládaných na dálku – vše pohodlně z chytrého telefonu.
  Více informací o aplikaci My BMW
  Muž používá aplikaci My BMW od BMW ConnectedDrive na chytrém telefonu před BMW řady 4 Coupé

  Kontrola stavu vozu.

  S aplikací My BMW máte neustále k dispozici všechny informace, aniž byste museli jít do svého BMW. Mám dostatečný dojezd pro spontánní výlet? Potřebuje Vaše BMW servis? Je software aktuální? Než vyrazíte, zkontrolujte si pohodlně prostřednictvím Vašeho chytrého telefonu informace týkající se jízdy a těšte se na uvolněnou cestu Vaším BMW.

  Více informací o aplikaci My BMW
  Muž z domova odesílá cíl cesty do svého BMW prostřednictvím aplikace My BMW

  Zasílání cílů do vozu.

  Kam pojedeme? Nový cíl cesty můžete najít v aplikaci My BMW a následně jej zaslat přímo do Vašeho BMW. Jakmile nastoupíte do vozu, zaslaný cíl se objeví ve zprávách, odkud ho lze použít k navádění jedním kliknutím.

  Více informací o aplikaci My BMW
  Vzdálená obsluha funkcí vozu prostřednictví aplikace My BMW žena řídící na ledu

  Vzdálená obsluha vozu.

  Aplikace My BMW umožňuje na dálku obsluhovat mnoho funkcí Vašeho vozu. Pokud například chcete před jízdou vyvětrat interiér, můžete tak snadno učinit pomocí chytrého telefonu. Vaše BMW nemusíte mít ani v dohledu.

  Více informací o aplikaci My BMW
  Najít vůz pomocí funkce Vehicle Finder v aplikaci My BMW v chytrém telefonu

  Nalezení vozu chytrým telefonem.

  Nejste si jisti, kde jste zaparkovali v neznámém městě? Nebo naposledy řídil Vaše vozidlo někdo jiný a vy nevíte, kam ho zaparkoval? S vyhledávací funkcí aplikace My BMW to není žádný problém: zobrazuje polohu Vašeho BMW na mapě. Pro maximální pohodlí a více času na věci, které jsou pro Vás důležité.

  Více informací o aplikaci My BMW
  Odemkněte vozidlo pomocí chytrého telefonu s BMW Digitálním klíčem a aplikací My BMW

  BMW DIGITÁLNÍ KLÍČ.

  Vytvořte z Vašeho chytrého telefonu digitální klíč: V aplikaci My BMW si můžete vytvořit vlastní BMW Digitální klíč a uložit jej ve svém kompatibilním telefonu iPhone. Dovoluje Vám uzamknout nebo odemknout Vaše BMW a dokonce i nastartovat motor bez fyzického použití klíče. K přístupu do Vašeho BMW můžete také autorizovat pět osob.

  BĚHEM CESTY.

  Užijte si uvolněnou cestu díky mnoha chytrým funkcím a službám BMW ConnectedDrive.

  BMW ConnectedDrive nabízí širokou škálu digitálních produktů a služeb, které zlepší Vaši každodenní mobilitu a dále zpříjemní řízení Vašeho BMW. Objevte inteligentní asistenty i inovativní služby pro více komfortu a zábavy.

  Průkopnický ovládací koncept BMW iDrive od BMW ConnectedDrive

  BMW iDrive.

  Zažijte, jak Vám neustálý vývoj BMW iDrive přináší zcela nový a inovativní zážitek z jízdy – komplexní koncept ovládání kombinující moderní přístup a inteligentní technologie, který Vám nabídne komfortní a vzrušující zážitky z jízdy. Kombinací senzorů s umělou inteligencí nabízí systém BMW iDrive intuitivní a bezprostřední interakci mezi řidičem a vozidlem, která znamená novou éru řízení.
  Žena používá BMW Intelligent Personal Assistant od BMW ConnectedDrive ve svém BMW

  BMW Intelligent Personal Assistant.

  Hey BMW, who are you? Nebylo by skvělé, kdyby se Vaše BMW stalo i Vaším osobním expertem na Váš vůz? Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat. Pro pohodlné ovládání mnoha funkcí vozu stačí přirozeně vyslovit pokyny. Umí vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete Vaše BMW lépe poznat. *Hlasové ovládání není aktuálně k dispozici v českém jazyce.

  Více informací o BMW Intelligent Personal Assistant
  Pár sedí uvolněně v BMW díky službě Concierge Service od BMW ConnectedDrive

  Concierge Service.

  Bude zítra v Římě slunečno? Kdy mi letí letadlo? Služba Concierge Service Vám při cestách pomůže a pouhým stiskem tlačítka Vám nabídne odpovědi na jakékoliv požadavky. Ať už jde o zamluvení restaurace, hotelu nebo kina. Dokonce s ní můžete i platit. Ať jste kdekoliv a potřebujete cokoliv: služba Concierge Service je pro Vás k dispozici vždy.

  Žena relaxuje při řízení svého BMW s využitím In-Car Experiences

  In-Car Experiences.

  Vaše BMW se o vás postará. Posílí Vás, když se cítíte unaveni, zajistí relaxaci po dni plném stresu a interiér dokonale přizpůsobí Vaší náladě. S paketem In-Car Experiences, do něhož patří programy Caring Car a režimy Experiences, se Váš vůz postará o to, že se budete cítit nejlépe, jak to jen půjde.

  Osobní profil řidiče na BMW kontrolním displeji

  Osobní profil řidiče.

  Jako doma. Vaše BMW Vás osobně přivítá a jakmile otevřete dveře automobilu, Vaše sedadlo, vnější zpětná zrcátka nebo navigace budou pro Vás připraveny přesně na míru. Stačí pouze naprogramovat Váš profil řidiče a propojit ho s klíčem od vozu. V případě potřeby můžete svůj profil převést do jiného BMW. Předpokladem pro použití Vašeho profilu řidiče je vůz s BMW operačním systémem 7 nebo novějším. Na jedno vozidlo lze naprogramovat až tři profily řidiče.

  BMW Drive Recorder ConnectedDrive Digital Services

  BMW Drive Recorder.

  Funkce BMW Drive Recorder Vám umožňuje nahrát video z okolí vozidla a následně si ho přehrát, například na středovém kontrolním displeji, nebo ho pomocí USB exportovat do jiného zařízení. Společně s videem se synchronně ukládají důležité informace týkající se vozidla, jako například rychlost a GPS pozice. BMW Drive Recorder obsahuje dvě další funkce: Event Recorder (nahrává situaci kolem vozu) a Crash Recorder (automaticky se spouští v případě nehody).

  Internet ve vozidle s Wi-Fi hotspotem od BMW ConnectedDrive

  WiFi hotspot.

  Účastněte se videokonference na Vašem tabletu nebo sdílejte poslední díl oblíbeného seriálu na Vašem chytrém telefonu. WiFi hotspot je cestou, jak se s pomocí SIM karty nainstalované ve voze připojit k internetu rychlostí LTE (pokud je dostupná). Vy a Vaši spolucestující mohou surfovat internetem až na deseti přístrojích.

  Žena při jízdě v jejím BMW mluví s Amazon Alexa

  AMAZON ALEXA*.

  „Alexo, jaké je dnes počasí?“ Za volantem svého BMW můžete používat hlasového asistenta Amazonu stejně pohodlně jako doma. Požádejte Alexu, aby Vám přehrála oblíbené skladby z Amazon Music, vytvořila seznamy úkolů nebo Vám nahlas přečetla Váš kalendář. Díky široké škále funkcí Amazon Alexa bude řízení Vašeho BMW ještě zábavnější. *Amazon, Alexa a související loga jsou chráněnými značkami společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích poboček.
  Mapa navigace BMW Maps na BMW kontrolním displeji

  BMW MAPS.

  Perfektní společník na jakoukoli cestu: BMW Maps se svými inovativními službami navrhnou trasu s Vaším BMW na míru podle vašich preferencí, takže cestování bude ještě příjemnější. Využijte výhod navigace Connected Navigation a jejích přesně vypočítaných časů příjezdu, extrémně rychlého výpočtu trasy a efektivního zadávání cílů. Inteligentní funkce Connected Parking Vám ušetří zdlouhavé hledání parkovacího místa a spolehlivě Vás nasměruje k nejbližšímu volnému parkovacímu místu v blízkosti Vašeho cíle. Jako řidič elektrického nebo plug-in hybridního BMW se můžete pomocí funkce Connected Charging nechat navést přímo k nejbližší veřejné nabíjecí stanici na Vaší trase. Systém Vás informuje o jejich dostupnosti a nabíjecím výkonu.
  Integrace chytrého telefonu s Apple CarPlay od BMW ConnectedDrive kontrolní displej

  APPLE CARPLAY©.

  Nechcete se při řízení Vašeho BMW vzdát funkcí vašeho chytrého telefonu iPhone, ale hodláte je nadále používat jako obvykle? V tom případě používejte Apple CarPlay, inteligentní a bezpečný způsob používání chytrého telefonu na cestách. CarPlay funguje bezdrátově a nabízí přístup k funkcím jako Apple Music, iMessage, telefonování, Siri, Apple Maps a vybraným aplikacím třetích stran, včetně Spotify nebo Google Maps. Celý obsah se zobrazí na displeji uvnitř vozu. To znamená, že vždy máte navigační pokyny od Apple Maps v zorném poli, třeba na BMW Head-Up Displeji.
  Integrace chytrých telefonů do vozu s Android Auto od BMW ConnectedDrive kontrolní displej

  ANDROID AUTO.

  Android Auto ve Vašem BMW je jednoduchý a snadný způsob, jak během jízdy používat funkce chytrého telefonu, jako je hudba, média nebo odesílání zpráv. Díky bezdrátové komunikaci je propojení mezi Vaším vozidlem a zařízeními Android mimořádně snadné. Android Auto je přímo integrován do plně digitálního kokpitu vozu. Dokonce Vám zobrazuje navigační pokyny z Google Maps na BMW Head-Up Displeji přímo ve Vašem zorném poli. Google Assistant, integrovaný digitální hlasový asistent od společnosti Google, se ve Vašem BMW používá velmi snadno. Jednoduše Google řekněte, aby se postaral o úkoly, diktujte cíle pro navigaci nebo si vyberte hudbu podle Vašeho přání, a přitom neustále sledujte cestu.
  Žena s chytrým telefonem používá BMW Teleservices před BMW

  TELESERVICES.

  Nutnost pamatovat si schůzky v servisu je věcí minulosti. Díky službě Teleservices Vaše BMW samo ví, kdy vyžaduje rutinní nebo neplánovanou opravu, a samo zašle všechny relevantní data Vašemu servisnímu partnerovi BMW. Následně budete co nejrychleji kontaktováni, aby mohla být naplánována návštěva.

  PO CESTĚ.

  BMW ConnectedDrive a aplikace My BMW Vám pomáhají inovativními službami a funkcemi i potom, co Vaše cesta skončí.

  S aplikací My BMW a digitálními službami od BMW ConnectedDrive bude Vaše mobilita jednodušší a pohodlnější než kdykoli předtím, a to i poté, co dorazíte do cíle. Je například snadné udržovat Vaše BMW aktuální pomocí bezdrátové aktualizace softwaru na dálku Remote Software Upgrade. V chytré aplikaci My BMW můžete například pomocí funkce Remote 3D View zkontrolovat, zda je vše v pořádku – nebo v případě potřeby zpětně zamknout dveře.

  Žena pije z šálku, zatímco BMW Remote Software Upgrade aktualizuje software jejího BMW X5

  Remote Software Upgrade.

  Vždy nejnovější verze softwaru na palubě. S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude Vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace si můžete jednoduše stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo prostřednictvím SIM karty ve Vašem vozidle a poté je nainstalovat. Takto se také aktivují i další dostupné funkce ve Vašem BMW.
  Více o BMW Remote Software Upgrade
  Pár získává přístup k funkcím BMW přes aplikaci My BMW a vzdáleným službám Remote Services

  Ovládání vozu chytrým telefonem.

  Zamkl jsem dveře svého vozu a kde přesně je zaparkovaný? Služby Remote Services vám pomocí aplikace My BMW umožní vzdálený přístup k Vašemu vozu. Odkudkoliv lze na dálku pomocí chytrého telefonu aktivovat ventilaci Vašeho BMW.

  Více informací o aplikaci My BMW
  BMW Maps Connected Charging zobrazuje elektrický dojezd vozu na kontrolním displeji v podobě modrého kruhu na mapě

  Connected Charging.

  Connected Charging nabízí řadu inovativních funkcí, které zpříjemní Vaši elektromobilitu, a ještě více usnadní nabíjení Vašeho elektrického nebo plug-in hybridního BMW. V aplikaci My BMW můžete například naprogramovat dobu nabíjení Vašeho vozu a až se jeho baterie zcela nabije, obdržíte zprávu. Můžete také sledovat historii nabíjení Vašeho BMW nebo se podívat na probíhající proces nabíjení, včetně spotřebované energie, přestávek v nabíjení, odhadovaných nákladů na nabíjení a úspor nákladů.

  Více o Connected Charging

  BMW CONNECTED DRIVE: DALŠÍ INFORMACE & ODKAZY.

  BMW ConnectedDrive Store muž s chytrým telefonem sedí na gauči

  BMW CONNECTED DRIVE STORE.

  Navštivte online obchod BMW ConnectedDrive Store a objednejte si pro své BMW nové digitální služby, které můžete používat ihned během Vaší další cesty.
  BMW ConnectedDrive Portál žena s telefonem

  PORTÁL BMW CONNECTED DRIVE.

  BMW ConnectedDrive propojuje Vaše data, Vaše služby a Vaše nastavení s Vaším BMW a okolním světem. Pro více komfortu, bezpečnosti a zábavy se registrujte nyní.
  Otázky a odpovědi BMW ConnectedDrive žena s telefonem u okna

  OTÁZKY A ODPOVĚDI.

  Naše sekce otázek přináší odpovědi na často kladené otázky o službách a produktech BMW ConnectedDrive.
  BMW ConnectedDrive Zákaznický servis

  BMW ZÁKAZNICKÝ SERVIS.

  V případě dotazů nebo potřebě dalších informací o službách a produktech aplikace My BMW nebo BMW ConnectedDrive jednoduše kontaktujte zákaznický servis BMW.