BMW řady 1 G40 v metalickém laku Misano Blue (modrá), jízdní záběr zepředu
Cena634 400 Kč
Motor a druh palivaBenzínDiesel

THE 1

BMW ŘADY 1.

Cena634 400 Kč
Motor a druh palivaBenzínDiesel
THE 1BMW ŘADY 1.

ORIGINÁLNÍ BMW ŘADY 1.

BMW řady 1 přichází, aby přitahovalo všechny obdivné pohledy. Dokáže to zásluhou výjimečného designu a progresivního designového stylu, které ho na první pohled odlišují od davu. To stejné platí i pro jeho interiér s moderní atmosférou, která zaujme prémiovou kvalitou a vzdušností. Hospodárné motory, pohon předních kol, který má nyní v BMW řady 1 premiéru, a nejmodernější technologie podvozku jsou zárukou jízdních zážitků plných dynamiky a agility. Inovativní technologie a asistenční systémy se postarají o to, abyste vždy bezpečně a pohodlně dojeli do cíle.

  SPORTOVNÍ EXTERIÉR A INTERIÉR BMW ŘADY 1.

  Autorita, která je okamžitě rozpoznatelná: design exteriéru i interiéru BMW řady 1 je velmi působivý. Zaujme dynamickou přední částí s velkou maskou chladiče ve tvaru ledvinek a širokým předním nárazníkem. Jasně definované linie boků vedou souběžně s plynulou linií střechy až k výrazné zádi. Prémiový charakter BMW řady 1 pokračuje i v interiéru. Zde si posádka užívá velkorysý vnitřní prostor a příjemně pohodovou atmosféru. Palubní deska zaujme ergonomicky rozmístěnými ovládacími prvky a systematickou orientací na řidiče.

  Více informací

  DESIGN.

  Kvalitní prvky výbavy pro exteriér a interiér BMW řady 1.

  Prozkoumejte, jak provedení Sport Line posílí sportovnost BMW řady 1. Díky kvalitním prvkům výbavy exteriéru a interiéru si můžete svůj vůz navrhnout zcela podle vlastního vkusu a osobních preferencí.
  BMW řady 1 F40 Model Sport Line v metalické barvě Mineral White (bílá), tříčtvrteční jízdní záběr z boku
  BMW řady 1 G40 maska ve tvaru ledvinek

  BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek.

  Typická BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek je navržena jako propojený element a obsahuje rámeček v leskle chromovaném provedení a vertikální lamely v leskle černém provedení. BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek je hlavním vizuálním prvkem, který z čelního pohledu podtrhuje sportovní styl vozu.
  BMW řady 1 F40 Černé kryty zrcátek

  Černé kryty zrcátek.

  Kryty vnějších zrcátek v leskle černém provedení namísto provedení v barvě karoserie. Zvýrazňují sportovní siluetu vozu a vytvářejí výrazný individuální vzhled.
  BMW řady 1 F40 Model Sport Line M Shadow Line

  M Shadow Line.

  Provedení M Shadow Line obsahuje mnoho prvků výbavy v leskle černém provedení. Patří sem spodní hrany oken, lišty kolem bočních oken a jejich svislé vodicí lišty, B-sloupky, stejně jako rámečky, základny, držáky a kryty vnějších zpětných zrcátek.
  Koncovky výfuku BMW řady 1 F40 Model Sport Line

  Koncovky výfuku.

  Koncovky výfuku o průměru 90 mm (vlevo u 3válcových motorů, vlevo a vpravo u 4válcových motorů) jsou výrazným prvkem designu zdůrazňujícím sportovní charakter vozu.
  Palubní deska BMW řady 1 F40 Model Sport Line se sportovním koženým volantem

  Sportovní kožený volant.

  Černý sportovní tříramenný kožený volant se vyznačuje galvanizovaným ozdobným obložením. Tlustý věnec a vybrání na palce zajišťují mimořádně příjemné držení.
  BMW řady 1 F40 Obložení interiéru v provedení Illuminated Berlin

  Obložení interiéru v provedení Illuminated Berlin.

  Obložení interiéru v provedení Illuminated Berlin s matnými akcentními prvky na palubní desce a panelech dveří propůjčují interiéru progresivní vzhled a působí velmi hodnotně. Třpytivý vzor diskrétně podsvícených povrchových úprav vytváří uvnitř vozu nejen atraktivní, ale i příjemnou atmosféru.
  BMW řady 1 F40 Model Sport Line s panoramatickou skleněnou střechou

  Panoramatická skleněná střecha.

  Když je panoramatická skleněná střecha otevřená, poskytuje dostatek čerstvého vzduchu. Když je zavřená, vytváří v interiéru jasnou a prosvětlenou atmosféru. Otevírá a zavírá se zcela automaticky stisknutím tlačítka nebo dálkově klíčkem od vozu. Je posuvná a je vybavena roletovou sluneční clonou a větrným deflektorem.
  BMW řady 1 128ti F40 M kožený volant s kontrastním červeným prošíváním

  M kožený volant s kontrastním červeným prošíváním.

  M kožený volant s multifunkčními tlačítky, logem M a integrovaným airbagem řidiče ve tříramenném designu. Zásluhou věnce z černé kůže Walknappa s kontrastním červeným prošíváním a vybráním na palce poskytuje přímý zážitek ze sportovní jízdy.

  JÍZDNÍ DYNAMIKA.

  Pohon, podvozek a M sportovní řízení BMW řady 1.

  Ať už jde o intenzivní akceleraci, agilní ovládání nebo jízdní stabilitu, BMW řady 1 promění každou cestu v neopakovatelný zážitek. Má k tomu připravené výkonné motory a sadu dynamických komponentů hnacího ústrojí a podvozku. Poznejte vybrané aspekty jízdní dynamiky a nakonfigurujte si BMW řady 1 na míru.
  BMW řady 1 F40 s M sportovním řízením

  M sportovní řízení.

  M sportovní řízení s funkcí Servotronic zajišťuje přímé, agilní reakce, a přitom snižuje námahu při řízení. Díky tomu můžete ovládat vůz ještě přesněji a s větší jistotou, a obzvláště v zatáčkách si naplno užít sportovní jízdu.
  BMW řady 1 F40, 8stupňová automatická převodovka Steptronic Sport

  Automatická převodovka Steptronic Sport.

  Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. V automatickém i manuálním režimu lze pro pohodovou komfortní jízdu i pro mimořádně dynamické svezení používat řadicí páčky na volantu nebo volič převodovky. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.
  Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive v BMW řady 1 F40

  BMW xDrive.

  Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění maximální trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách a jeho cílem je také další zlepšení agility.
  BMW řady 1 F40 s Adaptivním podvozkem

  Adaptivní podvozek.

  Adaptivní podvozek umožňuje upravit charakteristiku tlumičů tak, aby odpovídala dané jízdní situaci a nabídla vynikající komfort a jízdní dynamiku při maximální míře bezpečnosti. Voličem jízdních režimů můžete vybírat mezi módy COMFORT a SPORT.
  BMW řady 1 F40 metalický lak Missanu Blue (modrá), pohled z boku na parkovacím místě

  ASISTENČNÍ SYSTÉMY A KONEKTIVITA.

  Inteligentní technologie a asistenční systémy BMW řady 1.

  Ovládejte palubní počítač gesty, nechte vůz samostatně zajet na parkovací místo nebo se inteligentního hlasového asistenta zeptejte, kde je nejbližší čerpací stanice. BMW řady 1 nabízí velké množství užitečných funkcí, digitálních služeb a asistenčních systémů, jimiž maximalizuje poskytovaný komfort a bezpečnost.
  BMW řady 1 F40 kontrolní displej s asistenčním systémem Driving Asssistant

  Driving Assistant.

  Bezpečnostní paket Driving Assistant obsahuje kamerové systémy upozornění na nebezpečí kolize s brzdnou funkcí, ukazatel rychlostních limitů s indikací zákazu předjíždění a systém varování při opuštění jízdního pruhu. A navíc systém radarů pro varování před projíždějícími vozidly při couvání, systém varování při změně jízdního pruhu a systém prevence nárazu zezadu.
  BMW řady 1 F40 s praktickými funkcemi Parkovacího asistentu

  Parkovací asistent.

  Parkovací asistent usnadňuje parkování. Zadní kamera poskytuje jasný výhled za vůz. Funkce Active Park Distance Control zajišťuje účinnější ochranu před poškozením vozu při parkování. Parkovací asistent zaparkuje vůz zcela automaticky podélně nebo kolmo k vozovce a nechá další podélná místa k parkování. Couvací asistent pomáhá řidiči při couvání, například v úzkých ulicích.
  BMW řady 1 F40 s BMW ovládání gesty

  BMW ovládání gesty.

  Možnost ovládání gesty BMW Gesture Control umožňuje obsluhovat vybrané funkce vozu zvolenými pohyby ruky. Systém například rozpozná mávnutí rukou nebo ukázání prstem, kterými lze aktivovat funkce odmítnutí či přijmutí telefonního hovoru. Hlasitost je možné ovládat krouživými pohyby ukazováčku.
  BMW řady 1 F40, Head-Up Displej

  BMW Head-Up Displej.

  Velký barevný BMW Head-Up Displej promítá důležité informace o jízdě přímo do zorného pole řidiče, a ten se tak může plně koncentrovat na řízení. Displej zobrazuje na základě výbavy například informace o aktuální rychlosti, navigační pokyny, informace o omezení rychlosti včetně upozornění na zákaz předjíždění, telefonní seznam nebo seznamy skladeb.
  Přístroje BMW Live Cockpit Professional v BMW řady 1 F40

  BMW Live Cockpit Professional.

  Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 10,25" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 10,25". BMW Operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.
  Chytré hlasové ovládání BMW Intelligent Personal Assistant BMW řady 1 F40

  BMW Intelligent Personal Assistant.

  Nebylo by skvělé, kdyby se vaše BMW stalo i Vaším osobním expertem na Váš vůz? Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat. Pro pohodlné ovládání mnoha funkcí vozu stačí přirozeně vyslovit pokyny. Umí také vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete Vaše BMW lépe poznat.

  Remote Software Upgrade nového BMW řady 1 F40

  Remote Software Upgrade.

  Nejnovější verze softwaru na palubě. S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude Vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace si můžete jednoduše stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo SIM karty nainstalované ve vozidle a poté je nainstalovat. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce Vašeho BMW.

  BMW řady 1 s Integrací telefonu

  Integrace chytrého telefonu.

  Proč nastoupit do Vašeho BMW bez funkcí chytrého telefonu, když jej můžete obsluhovat tak, jak jste zvyklí? S výbavou integrace chytrého telefonu Vaše vozidlo podporuje Apple CarPlay a Android Auto a bezdrátově propojí Váš chytrý telefon se systémem vozu. To Vám umožní ve Vašem vozidle pohodlně používat známé funkce a různé aplikace.

  MODELY A MOŽNOSTI VÝBAVY.

  Výrazně odlišené modely BMW řady 1.

  Model Luxury Line

  • 17" kola z lehké slitiny Multi-spoke 547
  • BMW Individual hliníkové vnější prvky v provedení Aluminium Satinated
  • Sportovní kožený volant
  • Obložení interiéru "Illuminated Berlin" s osvětlením
  BMW řady 1 F40 Model Luxury Line v metalické barvě Storm Bay, tříčtvrteční boční pohled

  Model Sport Line

  • 17" kola z lehké slitiny Double-spoke 549
  • M Shadowline černé vysoce lesklé okenní lišty
  • Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce
  • Sportovní kožený volant
  BMW řady 1 F40 Model Sport Line v metalíze Mineral White, studiový záběr ze tří čtvrtin vpředu

  Model M Sport

  • 17" M kola z lehké slitiny Double-spoke 550 M Bicolour
  • M sportovní podvozek
  • Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce
  • M sportovní kožený volant
  BMW řady 1 F40 Model M Sport v červené metalíze Melbourne, tříčtvrteční boční pohled
  • Model Luxury Line
  • Model Sport Line
  • Model M Sport

  BMW ŘADY 1 128ti.

  Design a jízdní dynamika BMW řady 1 128ti.

  Díky svému výraznému vzhledu a technickým detailům je BMW 128ti mimořádně sportovním zástupcem své modelové řady. Jeho na míru navržené designové prvky, zážehový motor s technologií BMW TwinPower Turbo a samosvorný přední diferenciál zajišťují prvotřídní jízdní dynamiku.
  BMW řady 1 128ti F40 Boční prahy s nápisy „ti“

  Boční prahy s nápisy „ti“.

  Boční prahy s červenými obdobnými prvky a nápisy „ti“ důmyslným způsobem zvýrazňují sportovní vzhled vozu.
  BMW řady 1 128ti F40 18" M kola z lehké slitiny Y-spoke 553 M Bicolour s vysokovýkonnými pneumatikami

  18" M kola z lehké slitiny Y-spoke 553 M Bicolour s vysokovýkonnými pneumatikami.

  18" M kola z lehké slitiny Y-spoke 553 M Bicolour Orbit Grey, lesklá, s vysokovýkonnými pneumatikami, rozměr kol 8 J x 18 s pneumatikami 225/40 R18.
  BMW řady 1 128ti F40 Designové prvky interiéru

  Designové prvky interiéru.

  Interiér má díky pro model 128ti specifickým designovým prvkům výrazně sportovní a elegantní atmosféru. Vytvářejí ji detaily, jako je M kožený volant s červeným kontrastním prošíváním, exkluzivní sportovní sedadla s červenými ozdobnými prvky, sladěné exkluzivní podlahové koberce s červeným lemováním a vyšité logo „ti“ na středové loketní opěrce.
  BMW řady 1 128ti F40 100% sDrive & Samosvorný diferenciál

  100% sDrive & Samosvorný diferenciál.

  Sériově dodávaný samosvorný diferenciál zlepšuje trakci a jízdní stabilitu BMW 128ti ve výjezdech ze zatáček, v rychle projížděných zatáčkách a na površích a měnící se přilnavostí. V každé situaci mění podle potřeby rozdělení hnací síly mezi předními koly. Výsledkem jsou suverénní a dynamické jízdní vlastnosti.
  BMW řady 1 128ti F40 Motor BMW 128ti

  Motor BMW 128ti.

  Kompaktní sportovní vůz poskytující ryzí radost z jízdy: Zážehový 4válec M TwinPower Turbo BMW 128ti je výjimečně výkonný zejména proto, že je vybaven novými písty, větším turbodmychadlem, upraveným vedením nasávaného vzduchu a výfukovým systémem s klapkou.
  BMW řady 1 128ti F40 M sportovní podvozek

  M sportovní podvozek.

  M sportovní podvozek je snížený o přibližně deset milimetrů. Vyznačuje se také kratšími pružinami, tužšími tlumiči naladěnými přímo pro model 128ti, a rovněž tvrdšími stabilizátory. Kombinace těchto prvků společně přispívá k přímějšímu nastavení podvozku, který je ještě lépe připraven na sportovní jízdní styl.
  BMW řady 1 128ti F40 Řízení

  Řízení.

  Pro model 128ti na míru nastavené řízení zajišťuje přímé a rychlé reakce. Řidič tak může ovládat vůz ještě přesněji a s větší jistotou, a obzvláště v zatáčkách si naplno užít sportovní jízdu.

  TECHNICKÉ ÚDAJE BMW ŘADY 1.

  BMW 128ti.

  Výkon motoru v kW (k) při 1/min:

  195 (265) / 4750-6500

  Zrychlení z 0 na 100 km/h v s:

  6,1

  Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km:

  6,9 - 7,4

  Kombinované emise CO2 v g/km:

  157-170

  BMW řady 1 F40 metalický lak Misano Blue (modrá), jízdní tříčtvrteční záběr zezadu

  CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW ŘADY 1.

  BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW ŘADY 1.

  BMW řady 1 F40 metalický lak Misano Blue (modrá), tříčtvrteční záběr zepředu parkující u silnice ze ženou

  Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční produkty od BMW Financial Services. Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena podle Vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro Vaše nové BMW řady 1.

  BMW SLUŽBY.

  SERVIS A ASISTENCE PRO BMW ŘADY 1.

  BMW Service Inclusive

  BMW Service Inclusive.

  #whateverhappens: Bezstarostné cestování s elektrickými vozy: tento paket přináší 100% transparentnost a pohodlně snadné plánování. Zvolíte si dobu kontraktu 4 nebo 6 let, v případě využití financování činí tato doba 3 roky. Obsah servisního balíčku:
  • Prohlídka vozu
  • Výměna mikrofiltru
  • Výměna brzdové kapaliny
  Zjistěte více o BMW Service Inclusive
  BMW Teleservices

  BMW Teleservices.

  S inovativními službami Teleservices od BMW ConnectedDrive Vám Vaše BMW pomůže udržet si čistou hlavu: pokud je třeba údržba nebo v případě poruchy poskytne Vašemu preferovanému BMW Servisu všechna relevantní data vozidla. Vybraný servisní partner Vás poté kontaktuje a dohodne schůzku. Takže se můžete spolehnout na rychlou a přímočarou službu a nemusíte na všechno myslet sami. Jediné, co je třeba: Musíte Vaše vozidlo online zaregistrovat na portálu BMW ConnectedDrive a vybrat BMW Autorizovaný servis. Objevte, jakým způsobem služby BMW Teleservices přinesou do Vašeho života více pohodlí.

  Více informací o BMW Teleservices
  BMW Asistenční služba

  Asistenční služba BMW Mobile care.

  BMW Asistenční služba je zdarma a dostupná všem řidičům BMW nonstop, 365 dní v roce. Jeden telefonát – a naši specialisté jsou Vám k službám, ať už po telefonu nebo přímo na místě.

  Více informací o BMW Asistenční službě
  Zaměstnanec BMW si podává ruku se zákazníkem

  CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

  Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW řady 1, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW Vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

  Spotřeba paliva a emise CO2.

  BMW M135i xDrive:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,9–7,4
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 178–167

   

  BMW 128ti
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,5–6,8
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 178–168

  Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp

  Více informací

  Spotřeba paliva a emise CO₂ BMW řady 1.

  • BMW M135i xDrive:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4 - 7,8
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 168 - 179

   Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp.