BMW řady 1 G40 v metalickém laku Misano Blue (modrá), jízdní záběr zepředu
M135i xDrive Hatchback
Shop The Look
Cena vč. DPH760 500 Kč
Spotřeba paliva, kombinovaná (WLTP)8,0–6,8 l/100 km
Druh pohonuBenzínDiesel

THE 1

BMW ŘADY 1.

Cena vč. DPH760 500 Kč
Spotřeba paliva, kombinovaná (WLTP)8,0–6,8 l/100 km
Druh pohonuBenzínDiesel

  BMW řady 1 přichází, aby přitahovalo všechny obdivné pohledy. Dokáže to zásluhou výjimečného designu a progresivního designového stylu, které ho na první pohled odlišují od davu. To stejné platí i pro jeho interiér s moderní atmosférou, která zaujme prémiovou kvalitou a vzdušností. Hospodárné motory, pohon předních kol, který má nyní v BMW řady 1 premiéru, a nejmodernější technologie podvozku jsou zárukou jízdních zážitků plných dynamiky a agility. Inovativní technologie a asistenční systémy se postarají o to, abyste vždy bezpečně a pohodlně dojeli do cíle.

  Více informací

  UKÁZKOVÉ KONFIGURACE BMW ŘADY 1.

  BMW M135i xDrive

  EDICE COLORVISION

  SPORTOVNÍ EXTERIÉR A INTERIÉR BMW ŘADY 1.

  Autorita, která je okamžitě rozpoznatelná: design exteriéru i interiéru BMW řady 1 je velmi působivý. Zaujme dynamickou přední částí s velkou maskou chladiče ve tvaru ledvinek a širokým předním nárazníkem. Jasně definované linie boků vedou souběžně s plynulou linií střechy až k výrazné zádi. Prémiový charakter BMW řady 1 pokračuje i v interiéru. Zde si posádka užívá velkorysý vnitřní prostor a příjemně pohodovou atmosféru. Palubní deska zaujme ergonomicky rozmístěnými ovládacími prvky a systematickou orientací na řidiče.

  Více informací

  DESIGN.

  Kvalitní prvky výbavy pro exteriér a interiér BMW řady 1.

  Prozkoumejte, jak provedení Sport Line posílí sportovnost BMW řady 1. Díky kvalitním prvkům výbavy exteriéru a interiéru si můžete svůj vůz navrhnout zcela podle vlastního vkusu a osobních preferencí.
  BMW řady 1 F40 Model Sport Line v metalické barvě Mineral White (bílá), tříčtvrteční jízdní záběr z boku
  BMW řady 1 G40 maska ve tvaru ledvinek

  BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek.

  Typická BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek je navržena jako propojený element a obsahuje rámeček v leskle chromovaném provedení a vertikální lamely v leskle černém provedení. BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek je hlavním vizuálním prvkem, který z čelního pohledu podtrhuje sportovní styl vozu.
  BMW řady 1 F40 Model Sport Line s černými kryty zrcátek

  Černé kryty zrcátek.

  Kryty vnějších zrcátek v leskle černém provedení namísto provedení v barvě karoserie. Zvýrazňují sportovní siluetu vozu a vytvářejí výrazný individuální vzhled.
  BMW řady 1 F40 Model Sport Line M Shadow Line

  Leskle černé provedení M Shadow Line.

  Provedení M Shadow Line obsahuje mnoho prvků výbavy v leskle černém provedení. Patří sem spodní hrany oken, lišty kolem bočních oken a jejich svislé vodicí lišty, B-sloupky, stejně jako rámečky, základny, držáky a kryty vnějších zpětných zrcátek.
  Koncovky výfuku BMW řady 1 F40 Model Sport Line

  Koncovky výfuku.

  Koncovky výfuku o průměru 90 mm (vlevo u 3válcových motorů, vlevo a vpravo u 4válcových motorů) jsou výrazným prvkem designu zdůrazňujícím sportovní charakter vozu.
  Palubní deska BMW řady 1 F40 Model Sport Line se sportovním koženým volantem

  Sportovní volant

  Černý sportovní třípaprskový volant vyrobený metodou vstřikování má pokovené ozdobné obložení. Tlustý věnec a tvarované opěrky pro palce zajišťují mimořádně příjemný pocit při jeho držení.

  BMW řady 1 F40 Model Sport Line, obložení interiéru Illuminated Berlin

  Obložení interiéru v provedení Illuminated Berlin.

  Obložení interiéru v provedení Illuminated Berlin s matnými akcentními prvky na palubní desce a panelech dveří propůjčují interiéru progresivní vzhled a působí velmi hodnotně. Třpytivý vzor diskrétně podsvícených povrchových úprav vytváří uvnitř vozu nejen atraktivní, ale i příjemnou atmosféru.
  BMW řady 1 F40 Model Sport Line s panoramatickou skleněnou střechou

  Panoramatická skleněná střecha.

  Když je panoramatická skleněná střecha otevřená, poskytuje dostatek čerstvého vzduchu. Když je zavřená, vytváří v interiéru jasnou a prosvětlenou atmosféru. Otevírá a zavírá se zcela automaticky stisknutím tlačítka nebo dálkově klíčkem od vozu. Je posuvná a je vybavena roletovou sluneční clonou a větrným deflektorem.

  NOVÉ EDICE COLORVISION BMW ŘADY 1.

  Součástí výbavy ColorVision jsou kromě jiných následující položky:
  • M sportovní paket s M volantem
  • Kvalitní laky karoserie
  • Pro tuto edici specifická 18'' kola z lehké slitiny
  BMW řady 1 F40 Edice ColorVision
  Design přední části BMW řady 1 F40 Edice ColorVision

  Design přední části.

  BMW maska ve tvaru ledvinek je umístěna mezi sebevědomě působícími a pro BMW ikonickými světlomety. Přední část zaujme svojí moderní přitažlivostí a dynamikou.

  Design zadní části BMW řady 1 F40 Edice ColorVision

  Design zadní části.

  Zadní část BMW řady 1 je sportovním a nezaměnitelným zakončením designu exteriéru. Výrazné boky zdůrazňující široký a pevný postoj na silnici.    

  18" M kola z lehké slitiny Bicolour BMW řady 1 F40 Edice ColorVision

  18" M kola z lehké slitiny Bicolour.

  Stylová 18" M kola z lehké slitiny Y-spoke 553 M Bicolour s lesklým povrchem dodávají edici ColorVision BMW řady 1 díky svému exkluzivnímu dvoubarevnému provedení mimořádně dynamický vzhled.

  M sportovní sedadla s designem specifickým pro tuto edici BMW řady 1 F40 Edice ColorVision

  M sportovní sedadla.

  M sportovní sedadla čalouněná luxusní kůží Dakota v kombinaci Black/Mamba Red (černá/červená) nebo Black/Ivory White (černá/bílá) jsou ve dvoubarevném provedení znakem sportovního ducha. Loga „Edition“ vyšitá na hlavových opěrkách zdůrazňují exkluzivitu a vysokou kvalitu zpracování.

  Pro danou edici specifické podlahové koberce BMW řady 1 F40 Edice ColorVision

  Pro danou edici specifické podlahové koberce.

  Podmanivý vzhled a vysoká kvalita zpracování edice ColorVision BMW řady 1 jsou zřejmé z každého detailu. Tento přístup dokládají také pro danou edici specifické podlahové koberce s černými luxusními lemy vyrobenými ze syntetické kůže.

  Exkluzivní prahové lišty BMW řady 1 F40 Edice ColorVision

  Exkluzivní prahové lišty.

  Už pouhé nastupování do edice ColorVision BMW řady 1 prozrazuje její exkluzivní pojetí. Tento efekt vytvářejí prahové lišty s integrovaným logem Edition a fluorescenčním efektem při dopadu světla.

  JÍZDNÍ DYNAMIKA.

  Pohon, podvozek a M sportovní řízení BMW řady 1.

  Ať už jde o intenzivní akceleraci, agilní ovládání nebo jízdní stabilitu, BMW řady 1 promění každou cestu v neopakovatelný zážitek. Má k tomu připravené výkonné motory a sadu dynamických komponentů hnacího ústrojí a podvozku. Poznejte vybrané aspekty jízdní dynamiky a nakonfigurujte si BMW řady 1 na míru.
  BMW řady 1 F40 s M sportovním řízením

  M sportovní řízení.

  M sportovní řízení s funkcí Servotronic zajišťuje přímé, agilní reakce, a přitom snižuje námahu při řízení. Díky tomu můžete ovládat vůz ještě přesněji a s větší jistotou, a obzvláště v zatáčkách si naplno užít sportovní jízdu.
  BMW řady 1 F40, 8stupňová automatická převodovka Steptronic Sport

  Automatická převodovka Steptronic Sport.

  Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. V automatickém i manuálním režimu lze pro pohodovou komfortní jízdu i pro mimořádně dynamické svezení používat řadicí páčky na volantu nebo volič převodovky. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.
  Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive v BMW řady 1 F40

  BMW xDrive.

  Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění maximální trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách a jeho cílem je také další zlepšení agility.
  BMW řady 1 F40 s Adaptivním podvozkem

  Adaptivní podvozek.

  Adaptivní podvozek umožňuje upravit charakteristiku tlumičů tak, aby odpovídala dané jízdní situaci a nabídla vynikající komfort a jízdní dynamiku při maximální míře bezpečnosti. Voličem jízdních režimů můžete vybírat mezi módy COMFORT a SPORT.
  BMW řady 1 F40 metalický lak Missanu Blue (modrá), pohled z boku na parkovacím místě

  ASISTENČNÍ SYSTÉMY A KONEKTIVITA.

  Inteligentní technologie a asistenční systémy BMW řady 1.

  Nechte vůz samostatně zajet na parkovací místo nebo se inteligentního hlasového asistenta zeptejte, kde je nejbližší čerpací stanice. BMW řady 1 nabízí velké množství užitečných funkcí, digitálních služeb a asistenčních systémů, jimiž maximalizuje poskytovaný komfort a bezpečnost.
  BMW řady 1 F40 kontrolní displej s asistenčním systémem Driving Asssistant

  Driving Assistant.

  Bezpečnostní paket Driving Assistant obsahuje kamerové systémy upozornění na nebezpečí kolize s brzdnou funkcí, ukazatel rychlostních limitů s indikací zákazu předjíždění a systém varování při opuštění jízdního pruhu. A navíc systém radarů pro varování před projíždějícími vozidly při couvání, systém varování při změně jízdního pruhu a systém prevence nárazu zezadu.
  BMW řady 1 F40 s praktickými funkcemi Parkovacího asistentu

  Parkovací asistent.

  Parkovací asistent usnadňuje parkování. Zadní kamera poskytuje jasný výhled za vůz. Funkce Active Park Distance Control zajišťuje účinnější ochranu před poškozením vozu při parkování. Parkovací asistent zaparkuje vůz zcela automaticky podélně nebo kolmo k vozovce a nechá další podélná místa k parkování. Couvací asistent pomáhá řidiči při couvání, například v úzkých ulicích.
  BMW řady 1 F40, Head-Up Displej

  BMW Head-Up Displej.

  Velký barevný BMW Head-Up Displej promítá důležité informace o jízdě přímo do zorného pole řidiče, a ten se tak může plně koncentrovat na řízení. Displej zobrazuje na základě výbavy například informace o aktuální rychlosti, navigační pokyny, informace o omezení rychlosti včetně upozornění na zákaz předjíždění, telefonní seznam nebo seznamy skladeb.
  Přístroje BMW Live Cockpit Professional v BMW řady 1 F40

  BMW Live Cockpit Professional.

  Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 10,25" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 10,25". BMW Operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.
  Chytré hlasové ovládání BMW Intelligent Personal Assistant BMW řady 1 F40

  BMW Intelligent Personal Assistant.

  „Hey, BMW, I¨M hungry“. Váš BMW Intelligent Personal Assistant najde nejbližší restauraci a naplánuje k němu trasu. Ale umí toho mnohem více. Váš BMW Intelligent Personal Assistant Vám také pomůže s mnoha funkcemi vozu. Praktické vlastnosti Vám srozumitelně vysvětlí. Tím zajistí, že funkce svého BMW budete snadno a intuitivně využívat.

  Remote Software Upgrade nového BMW řady 1 F40

  Remote Software Upgrade.

  Tímto způsobem bude Vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace Remote Software Upgrades lze stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo přímo ve vozidle a následně je nainstalovat.

  BMW řady 1 s Integrací telefonu

  Integrace chytrého telefonu.

   Proč nastoupit do Vašeho BMW bez funkcí chytrého telefonu, když jej můžete obsluhovat tak, jak jste zvyklí? Výbava Integrace chytrého telefonu bezdrátově propojí Váš telefon s vozidlem prostřednictvím Apple CarPlay nebo Android Auto. Díky tomu můžete na kontrolním displeji ve voze pohodlně používat různé funkce a aplikace.

  BMW řady 1 (F40) Digitální klíč

  BMW Digitální klíč.

  BMW Digitální klíč promění Váš kompatibilní telefon* na klíč od vozidla. Vůz odemknete jednoduše tím, že podržíte chytrý telefon u kliky dveří; než své BMW nastartujete, svůj telefon uložte do připravené přihrádky. A navíc, svůj digitální klíč můžete sdílet až s pěti přáteli, a například omezit maximální rychlost – což je ideální pro řidiče začátečníky.

   

  * BMW Digitální klíč je kompatibilní pouze s vybranými typy telefonů. Seznam kompatibilních telefonů je k dispozici na bmw.com/digitalkey. Používání BMW Digitálního klíče vyžaduje výbavu Teleservices.

  MODELY A VÝBAVA.

  Výrazně odlišené modely BMW řady 1.

  Model Sport Line.

  • 17" kola z lehké slitiny Double-spoke 549; k dispozici jsou také další kola
  • M Shadow Line
  • Sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce vpředu v černé kombinaci látka/Sensatec v barvě antracitu s šedými akcenty, volitelně s oranžovými akcenty; další možnosti čalounění k dispozici
  • Sportovní volant
  M Shadow Line

  Model M Sport.

  • 17" kola z lehké slitiny Double-spoke 550 M Bicolour; k dispozici jsou také další kola
  • M sportovní podvozek s M sportovním řízením; další podvozky k dispozici
  • Sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce vpředu s látkovým čalouněním Trigon/Sensatec Black (černá); další možnosti čalounění k dispozici
  • M volant
  BMW řady 1 F40 Model M Sport v metalické barvě Melbourne Red (červená), tříčtvrteční pohled z boku

  Model Advantage.

  • 16" kola z lehké slitiny Star-spoke 517 (pouze pro 116i/116d)
  • Systém pro automatické udržování rychlosti s brzdnou funkcí
  • Ukazatel vzdálenosti při parkování PDC
  • Odkládací paket
  BMW řady 1 F40 Model Advantage, černý, tříčtvrteční pohled z boku
  • Model Sport Line.
  • Model M Sport.
  • Model Advantage.

  BMW ŘADY 1 128ti.

  Design a jízdní dynamika BMW řady 1 128ti.

  Díky svému výraznému vzhledu a technickým detailům je BMW 128ti mimořádně sportovním zástupcem své modelové řady. Jeho na míru navržené designové prvky, zážehový motor s technologií BMW TwinPower Turbo a samosvorný přední diferenciál zajišťují prvotřídní jízdní dynamiku.
  BMW řady 1 128ti F40 Boční prahy s nápisy „ti“

  Boční prahy s nápisy „ti“.

  Boční prahy s červenými obdobnými prvky a nápisy „ti“ důmyslným způsobem zvýrazňují sportovní vzhled vozu.
  BMW řady 1 128ti F40 18" M kola z lehké slitiny Y-spoke 553 M Bicolour s vysokovýkonnými pneumatikami

  18" M kola z lehké slitiny.

  18" M kola z lehké slitiny Y-spoke 553 M Bicolour Orbit Grey, lesklá, s vysokovýkonnými pneumatikami, rozměr kol 8 J x 18 s pneumatikami 225/40 R18.
  BMW řady 1 128ti F40 Designové prvky interiéru

  Designové prvky interiéru.

  Interiér má díky pro model 128ti specifickým designovým prvkům výrazně sportovní a elegantní atmosféru. Vytvářejí ji detaily, jako je M volant s červeným kontrastním prošíváním, exkluzivní sportovní sedadla s červenými ozdobnými prvky, sladěné exkluzivní podlahové koberce s červeným lemováním a vyšité logo „ti“ na středové loketní opěrce.

  BMW řady 1 128ti F40 100% sDrive & Samosvorný diferenciál

  100% sDrive & Samosvorný diferenciál.

  Sériově dodávaný samosvorný diferenciál zlepšuje trakci a jízdní stabilitu BMW 128ti ve výjezdech ze zatáček, v rychle projížděných zatáčkách a na površích a měnící se přilnavostí. V každé situaci mění podle potřeby rozdělení hnací síly mezi předními koly. Výsledkem jsou suverénní a dynamické jízdní vlastnosti.
  BMW řady 1 128ti F40 Motor BMW 128ti

  Motor BMW 128ti

  Kompaktní sportovní vůz poskytující ryzí radost z jízdy: Zážehový 4válec M TwinPower Turbo BMW 128ti je výjimečně výkonný zejména proto, že je vybaven novými písty, větším turbodmychadlem, upraveným vedením nasávaného vzduchu a výfukovým systémem s klapkou.
  BMW řady 1 128ti F40 M sportovní podvozek

  M sportovní podvozek.

  M sportovní podvozek je snížený o přibližně deset milimetrů. Vyznačuje se také kratšími pružinami, tužšími tlumiči naladěnými přímo pro model 128ti, a rovněž tvrdšími stabilizátory. Kombinace těchto prvků společně přispívá k přímějšímu nastavení podvozku, který je ještě lépe připraven na sportovní jízdní styl.
  BMW řady 1 128ti F40 Řízení

  Řízení.

  Pro model 128ti na míru nastavené řízení zajišťuje přímé a rychlé reakce. Řidič tak může ovládat vůz ještě přesněji a s větší jistotou, a obzvláště v zatáčkách si naplno užít sportovní jízdu.

  TECHNICKÉ ÚDAJE BMW ŘADY 1.

  BMW 128ti.

  Výkon motoru v kW (k):

  195 (265)

  Zrychlení 0–100 km/h v s:

  6,1

  Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km:

  7,4–6,8

  Kombinované emise CO₂ v g/km:

  170–156

  BMW řady 1 F40 metalický lak Misano Blue (modrá), jízdní tříčtvrteční záběr zezadu

  CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW ŘADY 1.

  BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW ŘADY 1.

  BMW řady 1 F40 metalický lak Misano Blue (modrá), tříčtvrteční záběr zepředu parkující u silnice ze ženou

  Na míru připravené finanční služby od BMW Financial Services Vás rychle a flexibilně odvezou do Vašeho cíle. Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním. Zjistěte více o atraktivních možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro Vaše nové BMW řady 1.

  BMW SLUŽBY.

  Zaměstnanec BMW podává ruku zákazníkovi
  BMW Servis Vám zajistí absolutní bezstarostnost:
   
  • S BMW Service Inclusive si užijete 100% transparentnost díky servisním úkonům, jako je kontrola vozidla či kontrola mikrofiltru nebo brzdové kapaliny za pevnou cenu
  • Teleservices od BMW ConnectedDrive poskytují Vašemu BMW Servisu veškeré relevantní informace o voze v případě, že je potřeba jeho servis
  • BMW Asistenční služba je k dispozici zdarma, nepřetržitě po 365 dní v roce

   

  BMW zaměstnanec radí zákaznici

  CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

  Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW řady 1, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW Vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  BMW M135i xDrive:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,0–7,4
  Emise CO₂ v g/km (kombinované): 180–167

  BMW 128ti:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4–6,8
  Emise CO₂ v g/km (kombinované): 170–156

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují hodnoty pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.cz/wltp

  Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO₂ nových osobních automobilů lze získat z „Příručky spotřeby paliva, emisí CO₂ a spotřeby energie nových osobních automobilů“, která je k dispozici na všech prodejních místech a na Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Germany, and under https://www.dat.de/co2

  Více informací

  Spotřeba paliva a emise CO2.

  BMW M135i xDrive:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,8–7,4
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 179–168


  BMW 128ti

  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4–6,9
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 170–157

   

  Uvedené oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2, spotřeby elektrické energie a dojezdu vozidla byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp

  Více informací

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • BMW M135i xDrive:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,0–7,4
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 180–167

   BMW 128ti:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4–6,8
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 170–156

   Uvedené oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2, spotřeby elektrické energie a dojezdu vozidla byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp