BMW řady 1 G40 v metalickém laku Misano Blue (modrá), jízdní záběr zepředu
M135i xDrive Hatchback
Shop The Look
Cena vč. DPH664 400 Kč
Spotřeba paliva, kombinovaná (WLTP)8,0–6,8 l/100 km
Druh pohonuBenzínDiesel

THE 1

BMW ŘADY 1.

Cena vč. DPH664 400 Kč
Spotřeba paliva, kombinovaná (WLTP)8,0–6,8 l/100 km
Druh pohonuBenzínDiesel

  BMW řady 1 přichází, aby přitahovalo všechny obdivné pohledy. Dokáže to zásluhou výjimečného designu a progresivního designového stylu, které ho na první pohled odlišují od davu. To stejné platí i pro jeho interiér s moderní atmosférou, která zaujme prémiovou kvalitou a vzdušností. Hospodárné motory, pohon předních kol, který má nyní v BMW řady 1 premiéru, a nejmodernější technologie podvozku jsou zárukou jízdních zážitků plných dynamiky a agility. Inovativní technologie a asistenční systémy se postarají o to, abyste vždy bezpečně a pohodlně dojeli do cíle.

  Více informací

  UKÁZKOVÉ KONFIGURACE BMW ŘADY 1.

  BMW M135i xDrive

  EDICE COLORVISION

  SPORTOVNÍ EXTERIÉR A INTERIÉR BMW ŘADY 1.

  Autorita, která je okamžitě rozpoznatelná: design exteriéru i interiéru BMW řady 1 je velmi působivý. Zaujme dynamickou přední částí s velkou maskou chladiče ve tvaru ledvinek a širokým předním nárazníkem. Jasně definované linie boků vedou souběžně s plynulou linií střechy až k výrazné zádi. Prémiový charakter BMW řady 1 pokračuje i v interiéru. Zde si posádka užívá velkorysý vnitřní prostor a příjemně pohodovou atmosféru. Palubní deska zaujme ergonomicky rozmístěnými ovládacími prvky a systematickou orientací na řidiče.

  Více informací

  DESIGN.

  Kvalitní prvky výbavy pro exteriér a interiér BMW řady 1.

  Prozkoumejte, jak provedení Sport Line posílí sportovnost BMW řady 1. Díky kvalitním prvkům výbavy exteriéru a interiéru si můžete svůj vůz navrhnout zcela podle vlastního vkusu a osobních preferencí.
  BMW řady 1 F40 Model Sport Line v metalické barvě Mineral White (bílá), tříčtvrteční jízdní záběr z boku
  BMW řady 1 G40 maska ve tvaru ledvinek

  BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek.

  Typická BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek je navržena jako propojený element a obsahuje rámeček v leskle chromovaném provedení a vertikální lamely v leskle černém provedení. BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek je hlavním vizuálním prvkem, který z čelního pohledu podtrhuje sportovní styl vozu.
  BMW řady 1 F40 Model Sport Line s černými kryty zrcátek

  Černé kryty zrcátek.

  Kryty vnějších zrcátek v leskle černém provedení namísto provedení v barvě karoserie. Zvýrazňují sportovní siluetu vozu a vytvářejí výrazný individuální vzhled.
  BMW řady 1 F40 Model Sport Line M Shadow Line

  Leskle černé provedení M Shadow Line.

  Provedení M Shadow Line obsahuje mnoho prvků výbavy v leskle černém provedení. Patří sem spodní hrany oken, lišty kolem bočních oken a jejich svislé vodicí lišty, B-sloupky, stejně jako rámečky, základny, držáky a kryty vnějších zpětných zrcátek.
  Koncovky výfuku BMW řady 1 F40 Model Sport Line

  Koncovky výfuku.

  Koncovky výfuku o průměru 90 mm (vlevo u 3válcových motorů, vlevo a vpravo u 4válcových motorů) jsou výrazným prvkem designu zdůrazňujícím sportovní charakter vozu.
  Palubní deska BMW řady 1 F40 Model Sport Line se sportovním koženým volantem

  Sportovní kožený volant.

  Černý sportovní tříramenný kožený volant se vyznačuje galvanizovaným ozdobným obložením. Tlustý věnec a vybrání na palce zajišťují mimořádně příjemné držení.
  BMW řady 1 F40 Model Sport Line, obložení interiéru Illuminated Berlin

  Obložení interiéru v provedení Illuminated Berlin.

  Obložení interiéru v provedení Illuminated Berlin s matnými akcentními prvky na palubní desce a panelech dveří propůjčují interiéru progresivní vzhled a působí velmi hodnotně. Třpytivý vzor diskrétně podsvícených povrchových úprav vytváří uvnitř vozu nejen atraktivní, ale i příjemnou atmosféru.
  BMW řady 1 F40 Model Sport Line s panoramatickou skleněnou střechou

  Panoramatická skleněná střecha.

  Když je panoramatická skleněná střecha otevřená, poskytuje dostatek čerstvého vzduchu. Když je zavřená, vytváří v interiéru jasnou a prosvětlenou atmosféru. Otevírá a zavírá se zcela automaticky stisknutím tlačítka nebo dálkově klíčkem od vozu. Je posuvná a je vybavena roletovou sluneční clonou a větrným deflektorem.

  NOVÉ EDICE COLORVISION BMW ŘADY 1.

  Součástí výbavy ColorVision jsou kromě jiných následující položky:
  • M sportovní paket s M koženým volantem
  • Kvalitní laky karoserie
  • Pro tuto edici specifická 18'' kola z lehké slitiny
  BMW řady 1 F40 Edice ColorVision
  Design přední části BMW řady 1 F40 Edice ColorVision

  Design přední části.

  BMW maska ve tvaru ledvinek je umístěna mezi sebevědomě působícími a pro BMW ikonickými světlomety. Přední část zaujme svojí moderní přitažlivostí a dynamikou.

  Design zadní části BMW řady 1 F40 Edice ColorVision

  Design zadní části.

  Zadní část BMW řady 1 je sportovním a nezaměnitelným zakončením designu exteriéru. Výrazné boky zdůrazňující široký a pevný postoj na silnici.    

  18" M kola z lehké slitiny Bicolour BMW řady 1 F40 Edice ColorVision

  18" M kola z lehké slitiny Bicolour.

  Stylová 18" M kola z lehké slitiny Y-spoke 553 M Bicolour s lesklým povrchem dodávají edici ColorVision BMW řady 1 díky svému exkluzivnímu dvoubarevnému provedení mimořádně dynamický vzhled.

  M sportovní sedadla s designem specifickým pro tuto edici BMW řady 1 F40 Edice ColorVision

  M sportovní sedadla.

  M sportovní sedadla čalouněná luxusní kůží Dakota v kombinaci Black/Mamba Red (černá/červená) nebo Black/Ivory White (černá/bílá) jsou ve dvoubarevném provedení znakem sportovního ducha. Loga „Edition“ vyšitá na hlavových opěrkách zdůrazňují exkluzivitu a vysokou kvalitu zpracování.

  Pro danou edici specifické podlahové koberce BMW řady 1 F40 Edice ColorVision

  Pro danou edici specifické podlahové koberce.

  Podmanivý vzhled a vysoká kvalita zpracování edice ColorVision BMW řady 1 jsou zřejmé z každého detailu. Tento přístup dokládají také pro danou edici specifické podlahové koberce s černými luxusními lemy vyrobenými ze syntetické kůže.

  Exkluzivní prahové lišty BMW řady 1 F40 Edice ColorVision

  Exkluzivní prahové lišty.

  Už pouhé nastupování do edice ColorVision BMW řady 1 prozrazuje její exkluzivní pojetí. Tento efekt vytvářejí prahové lišty s integrovaným logem Edition a fluorescenčním efektem při dopadu světla.

  JÍZDNÍ DYNAMIKA.

  Pohon, podvozek a M sportovní řízení BMW řady 1.

  Ať už jde o intenzivní akceleraci, agilní ovládání nebo jízdní stabilitu, BMW řady 1 promění každou cestu v neopakovatelný zážitek. Má k tomu připravené výkonné motory a sadu dynamických komponentů hnacího ústrojí a podvozku. Poznejte vybrané aspekty jízdní dynamiky a nakonfigurujte si BMW řady 1 na míru.
  BMW řady 1 F40 s M sportovním řízením

  M sportovní řízení.

  M sportovní řízení s funkcí Servotronic zajišťuje přímé, agilní reakce, a přitom snižuje námahu při řízení. Díky tomu můžete ovládat vůz ještě přesněji a s větší jistotou, a obzvláště v zatáčkách si naplno užít sportovní jízdu.
  BMW řady 1 F40, 8stupňová automatická převodovka Steptronic Sport

  Automatická převodovka Steptronic Sport.

  Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. V automatickém i manuálním režimu lze pro pohodovou komfortní jízdu i pro mimořádně dynamické svezení používat řadicí páčky na volantu nebo volič převodovky. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.
  Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive v BMW řady 1 F40

  BMW xDrive.

  Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění maximální trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách a jeho cílem je také další zlepšení agility.
  BMW řady 1 F40 s Adaptivním podvozkem

  Adaptivní podvozek.

  Adaptivní podvozek umožňuje upravit charakteristiku tlumičů tak, aby odpovídala dané jízdní situaci a nabídla vynikající komfort a jízdní dynamiku při maximální míře bezpečnosti. Voličem jízdních režimů můžete vybírat mezi módy COMFORT a SPORT.
  BMW řady 1 F40 metalický lak Missanu Blue (modrá), pohled z boku na parkovacím místě

  ASISTENČNÍ SYSTÉMY A KONEKTIVITA.

  Inteligentní technologie a asistenční systémy BMW řady 1.

  Ovládejte palubní počítač gesty, nechte vůz samostatně zajet na parkovací místo nebo se inteligentního hlasového asistenta zeptejte, kde je nejbližší čerpací stanice. BMW řady 1 nabízí velké množství užitečných funkcí, digitálních služeb a asistenčních systémů, jimiž maximalizuje poskytovaný komfort a bezpečnost.
  BMW řady 1 F40 kontrolní displej s asistenčním systémem Driving Asssistant

  Driving Assistant.

  Bezpečnostní paket Driving Assistant obsahuje kamerové systémy upozornění na nebezpečí kolize s brzdnou funkcí, ukazatel rychlostních limitů s indikací zákazu předjíždění a systém varování při opuštění jízdního pruhu. A navíc systém radarů pro varování před projíždějícími vozidly při couvání, systém varování při změně jízdního pruhu a systém prevence nárazu zezadu.
  BMW řady 1 F40 s praktickými funkcemi Parkovacího asistentu

  Parkovací asistent.

  Parkovací asistent usnadňuje parkování. Zadní kamera poskytuje jasný výhled za vůz. Funkce Active Park Distance Control zajišťuje účinnější ochranu před poškozením vozu při parkování. Parkovací asistent zaparkuje vůz zcela automaticky podélně nebo kolmo k vozovce a nechá další podélná místa k parkování. Couvací asistent pomáhá řidiči při couvání, například v úzkých ulicích.
  BMW řady 1 F40 s BMW ovládání gesty

  BMW ovládání gesty.

  Možnost ovládání gesty BMW Gesture Control umožňuje obsluhovat vybrané funkce vozu zvolenými pohyby ruky. Systém například rozpozná mávnutí rukou nebo ukázání prstem, kterými lze aktivovat funkce odmítnutí či přijmutí telefonního hovoru. Hlasitost je možné ovládat krouživými pohyby ukazováčku.
  BMW řady 1 F40, Head-Up Displej

  BMW Head-Up Displej.

  Velký barevný BMW Head-Up Displej promítá důležité informace o jízdě přímo do zorného pole řidiče, a ten se tak m