BMW řady 2 Gran Coupé F44
M235i xDrive Gran Coupé
Shop The Look
Cena vč. DPH795 600 Kč
Dojezd7.8–6.5 l/100 km
Motor a druh palivaBenzínDiesel

THE 2

BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ.

Cena vč. DPH795 600 Kč
Dojezd7.8–6.5 l/100 km
Motor a druh palivaBenzínDiesel
THE 2BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ.

  První BMW řady 2 Gran Coupé do kompaktní třídy svým smělým charakterem přináší novou formu sebevědomí. Je to především nekompromisní estetika ztělesňující výkonnost, která jednoznačně prozrazuje jeho ambice. V souladu se špičkovými technologiemi a dokonale naladěnými prvky podvozku BMW řady 2 Gran Coupé jednoznačně vystupuje z davu a jde si svou vlastní cestou.

  Více informací

  UKÁZKOVÉ KONFIGURACE PRO BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ.

  BMW 218i Gran Coupé

  ADVANTAGE

  BMW 220i Gran Coupé

  SPORT LINE

  BMW M135i xDrive

  EDICE COLORVISION

  EXTERIÉR A INTERIÉR BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ.

  První BMW řady 2 Gran Coupé vypadá na kolech o průměru až 19 palců neobyčejně lehce. Výrazná BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek, LED světlomety a zadní světla, bezrámová boční okna, široké boky a sportovní záď vytvářejí osobitost, která prostupuje i dále do interiéru. S osvětlenými obloženími interiéru a volitelnými sportovními sedadly vytváří palubní deska orientovaná na řidiče atmosféru plnou exkluzivity a dynamiky. Dva 10,25″ displeje Live Cockpit Professional a BMW Head-Up Displej vás o všem dokonale informují.
  BMW řady 2 Gran Coupé F442018 modrý metalický lak Snapper Rocks tříčtvrteční pohled zepředu seshora na střechu
  BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek s mřížkovaným designem BMW řady 2 Gran Coupé F44 modrný metalický lak Snapper Rocks Blue detail na příď

  BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek s mřížkovaným designem.

  Maska chladiče BMW ve tvaru ledvinek v mřížkovaném designu v metalické barvě Cerium Grey má uvnitř propracovanou mřížku. Struktura mřížky, inspirovaná závody, propůjčuje přední části hloubku a svými detaily umocňuje vysokou kvalitu dynamického designu.
  Bezrámová okna BMW řady 2 Gran Coupé F44 modrý metalický lak Snapper Rocks Blue exteriér

  Bezrámová okna.

  Elegantní bezrámová okna doplňují elegantní linie vozu a zvýrazňují jeho sportovní charakter.

  Viditelné koncovky výfuku BMW řady 2 Gran Coupé F44 modrný metalický lak Snapper Rocks Blue detail zádi

  Koncovky výfuku.

  Koncovky výfuku s průměrem 90 mm jsou nepřehlédnutelné a dodávají vozu ještě sportovnější vzhled.
  Sportovní sedadla BMW řady 2 Gran Coupé F44 interiér

  Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu.

  Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu jsou charakteristická výraznějšími bočnicemi sedáků i opěradel než u standardních sedadel. Spolu s nastavitelnou oporou stehen poskytují mimořádný komfort a boční vedení i při rychlé jízdě v zatáčkách. Kromě sklonu sedáku (manuálně) lze u sedadla řidiče nastavit i šířku opěradla (elektricky).
  Osvětlené obložení interiéru Illuminated Brooklyn BMW řady 2 Gran Coupé F44 interiér

  Osvětlené obložení interiéru Illuminated Brooklyn.

  Obložení interiéru v provedení Illuminated Brooklyn s akcentními prvky Triangle na palubní desce a panelech dveří propůjčují interiéru progresivní vzhled a vypadají velmi hodnotně. Třpytivý vzor diskrétně podsvícených povrchových úprav vytváří ve vozidle nejen atraktivní, ale i příjemnou atmosféru.
  Panoramatická skleněná střecha BMW řady 2 Gran Coupé F44 pohled z ptačí perspektivy

  Panoramatická skleněná střecha.

  Když je panoramatická skleněná střecha otevřená, poskytuje dostatek čerstvého vzduchu. Když je zavřená, vytváří v interiéru jasnou a prosvětlenou atmosféru. Otevírá a zavírá se zcela automaticky stisknutím tlačítka nebo dálkově klíčkem od vozu. Je posuvná a je vybavena roletovou sluneční clonou a větrným deflektorem.

  NOVÁ EDICE COLORVISION BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ.

  Součástí výbavy edice ColorVision jsou kromě jiných následující položky:
  • M sportovní paket s M koženým volantem
  • Kvalitní laky karoserie
  • Pro tuto edici specifická 18'' kola z lehké slitiny
  BMW řady 2 Gran Coupé F44 tříčtvrteční pohled zepředu edice ColorVision červený metalický lak Melbourne Red před budovou
  Design přední části BMW řady 2 Gran Coupé F44 edice ColorVision

  Design přední části.

  Charakteristická BMW maska ve tvaru ledvinek edice ColorVision díky svému autoritativnímu provedení na svých stranách míří na ikonické BMW světlomety, které zaujmou soustředěným pohledem vpřed.

  Design zadní části BMW řady 2 Gran Coupé F44 edice ColorVision

  Design zadní části.

  Zadní část je výrazným a sportovním zakončením nového BMW řady 2 Gran Coupé. Společně s výrazně tvarovanými zadními blatníky a nízkými zadními světly ve tvaru písmene L působí na silnici zcela suverénně.

  18" M kola z lehké slitiny Bicolour BMW řady 2 Gran Coupé F44 Edice ColorVision

  18" M kola z lehké slitiny Bicolour.

  Stylová 18" M kola z lehké slitiny Y-spoke 553 M Bicolour s lesklým povrchem dodávají edici ColorVision BMW řady 2 Gran Coupé díky svému exkluzivnímu dvoubarevnému provedení mimořádně dynamický vzhled.

  M sportovní sedadla s designem specifickým pro tuto edici BMW řady 2 Gran Coupé F44 Edice ColorVision

  M sportovní sedadla s designem specifickým pro tuto edici.

  M sportovní sedadla čalouněná luxusní kůží Dakota v kombinaci Black/Mamba Red (černá/červená) nebo Black/Ivory White (černá/bílá) jsou ve dvoubarevném provedení znakem sportovního ducha. Loga „Edition“ vyšitá na hlavových opěrkách zdůrazňují exkluzivitu a vysokou kvalitu zpracování.

  Pro danou edici specifické podlahové koberce BMW řady 2 Gran Coupé F44 Edice ColorVision

  Pro danou edici specifické podlahové koberce.

  Podmanivý vzhled a vysoká kvalita zpracování edice ColorVision BMW řady 2 Gran Coupé jsou zřejmé z každého detailu. Tento přístup dokládají také pro danou edici specifické podlahové koberce s černými luxusními lemy vyrobenými ze syntetické kůže.

  Exkluzivní prahové lišty BMW řady 2 Gran Coupé F44 edice ColorVision

  Exkluzivní prahové lišty.

  Už pouhé nastupování do edice ColorVision BMW řady 2 Gran Coupé prozrazuje její exkluzivní pojetí. Tento efekt vytvářejí prahové lišty s integrovaným logem Edition a fluorescenčním efektem při dopadu světla.

  JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ.

  Motor, technologie pohonu a podvozku BMW řady 2 Gran Coupé.

  Díky špičkové výbavě, jako je Adaptivní podvozek, dvouspojková automatická převodovka a pohon všech kol xDrive, zaujímá BMW řady 2 Gran Coupé ve svém segmentu v oblasti agility vedoucí postavení. V kombinaci s výkonnými a mimořádně hospodárnými zážehovými a vznětovými motory TwinPower Turbo se suverénně odlišuje od ostatních a poskytuje výjimečnou sebejistotu na každé cestě.
  M sportovní řízení Servotronic BMW řady 2 Gran Coupé F44 palubní deska

  M sportovní řízení.

  M sportovní řízení s funkcí Servotronic zajišťuje přímé, agilní reakce, a přitom snižuje námahu při řízení. Díky tomu můžete ovládat vůz ještě přesněji a s větší jistotou, a obzvláště v zatáčkách si naplno užít sportovní jízdu.
  8stupňová automatická převodovka Steptronic Sport BMW řady 2 Gran Coupé F44

  8stupňová automatická převodovka Steptronic Sport.

  Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. V automatickém i manuálním režimu lze pro pohodovou komfortní jízdu i pro mimořádně dynamické svezení používat řadicí páčky na volantu nebo volič převodovky. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.
  BMW řady 2 Gran Coupé F44 s BMW xDrive detail na záď

  BMW xDrive.

  Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění maximální trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách a jeho cílem je také další zlepšení agility.
  M sportovní podvozek BMW řady 2 Gran Coupé F44

  M sportovní podvozek.

  M sportovní podvozek je snížený o přibližně deset milimetrů. Vyznačuje se také kratšími pružinami, tužšími tlumiči a rovněž tvrdšími stabilizátory. Kombinace těchto prvků společně přispívá k přímějšímu nastavení podvozku, který se ještě lépe hodí pro sportovní jízdní styl.

  ASISTENČNÍ SYSTÉMY A KOMFORTNÍ FUNKCE BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ.

  BMW řady 2 Gran Coupé předvádí technickou pokrokovost v každém svém nejmenším detailu. Inovativní asistenční systémy, jako je couvací asistent, Vám pomáhají během jízdy, zatímco BMW Intelligent Personal Assistant posouvá komunikaci mezi řidičem a vozem na zcela novou úroveň a Digitální klíč přináší větší pohodlí tím, že umožňuje vůz zamykat a odemykat pomocí chytrého telefonu.
  Bezpečnostní paket Driving Assistant BMW řady 2 Gran Coupé F44 interiér

  Driving Assistant.

  Bezpečnostní paket Driving Assistant obsahuje kamerové systémy upozornění na nebezpečí kolize s brzdnou funkcí, ukazatel rychlostních limitů s indikací zákazu předjíždění a systém varování při opuštění jízdního pruhu. A navíc systém radarů pro varování před projíždějícími vozidly při couvání, systém varování při změně jízdního pruhu a systém prevence nárazu zezadu.
  Parkovací asistent BMW řady 2 Gran Coupé F44 interiér

  Parkovací asistent.

  Parkovací asistent usnadňuje parkování. Zadní kamera poskytuje jasný výhled za vůz. Funkce Active Park Distance Control zajišťuje účinnější ochranu před poškozením vozu při parkování. Parkovací asistent zaparkuje vůz zcela automaticky podélně nebo kolmo k vozovce a nechá další podélná místa k parkování. Couvací asistent pomáhá řidiči při couvání, například v úzkých ulicích.
  Aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go BMW řady 2 Gran Coupé F44

  Aktivní systém udržování rychlosti.

  Aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go udržuje v rychlostech mezi 30 a 160 km/h předem stanovenou vzdálenost od vozidla vpředu, v dopravních kolonách dokáže zastavit a opět se rozjet. Asistent rychlostních limitů umožní předat aktuální hodnotu rychlostního omezení systému udržování rychlosti. Upozornění na nebezpečí kolize s brzdnou funkcí detekuje stojící vozidla, chodce a cyklisty.
  BMW Live Cockpit Professional BMW řady 2 Gran Coupé F44 interiér

  BMW Live Cockpit Professional.

  Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 10,25" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 10,25". BMW Operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.
  BMW Intelligent Personal Assistant BMW řady 2 Gran Coupé F44 interiér

  BMW Intelligent Personal Assistant.

  Nebylo by skvělé, kdyby se Vaše BMW stalo i vaším osobním expertem na Váš vůz? Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat. Pro pohodlné ovládání mnoha funkcí vozu stačí přirozeně vyslovit pokyny. Umí také vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete Vaše BMW lépe poznat.

  Remote Software Upgrade BMW řady 2 Gran Coupé F44 interiér

  Remote Software Upgrade.

  Nejnovější verze softwaru na palubě. S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude Vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace si můžete jednoduše stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo SIM karty nainstalované ve vozidle a poté je nainstalovat. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce Vašeho BMW.

  Integrace chytrých telefonů BMW řady 2 Gran Coupé F44

  Integrace chytrého telefonu.

  Proč nastoupit do Vašeho BMW bez funkcí chytrého telefonu, když jej můžete obsluhovat tak, jak jste zvyklí? Výbava Integrace chytrého telefonu bezdrátově propojí Váš telefon s vozidlem prostřednictvím Apple CarPlay nebo Android Auto. Díky tomu můžete na kontrolním displeji ve voze pohodlně používat různé funkce a aplikace.

  BMW řady 2 F44 BMW Digitální klíč

  BMW Digitální klíč.

  BMW Digitální klíč promění váš kompatibilní telefon* na klíč od vozidla. Vůz odemknete jednoduše tím, že podržíte chytrý telefon u kliky dveří; než své BMW nastartujete, svůj telefon uložte do připravené přihrádky. A navíc, svůj digitální klíč můžete sdílet až s pěti přáteli, a například omezit maximální rychlost – což je ideální pro řidiče začátečníky.

   

   

  *BMW Digitální klíč funguje pouze v kompatibilních telefonech. Seznam kompatibilních telefonů je dostupný na bmw.com/digitalkey. Pro používání BMW Digitálního klíče je nutná výbava Teleservices.