BMW řady 2 Gran Coupé F44
M235i xDrive Gran Coupé
Shop The Look
Cena vč. DPH808 600 Kč
Spotřeba paliva, kombinovaná (WLTP)7.8–6.5 l/100 km
Druh pohonuBenzínDiesel

THE 2 GRAN COUPÉ

BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ.

Cena vč. DPH808 600 Kč
Spotřeba paliva, kombinovaná (WLTP)7.8–6.5 l/100 km
Druh pohonuBenzínDiesel
THE 2 GRAN COUPÉBMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ.

  První BMW řady 2 Gran Coupé do kompaktní třídy svým smělým charakterem přináší novou formu sebevědomí. Je to především nekompromisní estetika ztělesňující výkonnost, která jednoznačně prozrazuje jeho ambice. V souladu se špičkovými technologiemi a dokonale naladěnými prvky podvozku BMW řady 2 Gran Coupé jednoznačně vystupuje z davu a jde si svou vlastní cestou.

  Více informací

  UKÁZKOVÉ KONFIGURACE PRO BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ.

  BMW 218i Gran Coupé

  ADVANTAGE

  BMW 220i Gran Coupé

  SPORT LINE

  BMW M235i xDrive

  EDICE COLORVISION

  EXTERIÉR A INTERIÉR BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ.

  První BMW řady 2 Gran Coupé vypadá na kolech o průměru až 19 palců neobyčejně lehce. Výrazná BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek, LED světlomety a zadní světla, bezrámová boční okna, široké boky a sportovní záď vytvářejí osobitost, která prostupuje i dále do interiéru. S osvětlenými obloženími interiéru a volitelnými sportovními sedadly vytváří palubní deska orientovaná na řidiče atmosféru plnou exkluzivity a dynamiky. Dva 10,25″ displeje Live Cockpit Professional a BMW Head-Up Displej Vás o všem dokonale informují.
  BMW řady 2 Gran Coupé F442018 modrý metalický lak Snapper Rocks tříčtvrteční pohled zepředu seshora na střechu
  BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek s mřížkovaným designem BMW řady 2 Gran Coupé F44 modrný metalický lak Snapper Rocks Blue detail na příď

  BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek s mřížkovaným designem.

  Maska chladiče BMW ve tvaru ledvinek v mřížkovaném designu v metalické barvě Cerium Grey má uvnitř propracovanou mřížku. Struktura mřížky, inspirovaná závody, propůjčuje přední části hloubku a svými detaily umocňuje vysokou kvalitu dynamického designu.
  Bezrámová okna BMW řady 2 Gran Coupé F44 modrý metalický lak Snapper Rocks Blue exteriér

  Bezrámová okna.

  Elegantní bezrámová okna doplňují elegantní linie vozu a zvýrazňují jeho sportovní charakter.

  Viditelné koncovky výfuku BMW řady 2 Gran Coupé F44 modrný metalický lak Snapper Rocks Blue detail zádi

  Koncovky výfuku.

  Koncovky výfuku s průměrem 90 mm jsou nepřehlédnutelné a dodávají vozu ještě sportovnější vzhled.
  Sportovní sedadla BMW řady 2 Gran Coupé F44 interiér

  Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu.

  Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu jsou charakteristická výraznějšími bočnicemi sedáků i opěradel než u standardních sedadel. Spolu s nastavitelnou oporou stehen poskytují mimořádný komfort a boční vedení i při rychlé jízdě v zatáčkách. Kromě sklonu sedáku (manuálně) lze u sedadla řidiče nastavit i šířku opěradla (elektricky).
  Osvětlené obložení interiéru Illuminated Brooklyn BMW řady 2 Gran Coupé F44 interiér

  Osvětlené obložení interiéru Illuminated Brooklyn.

  Obložení interiéru v provedení Illuminated Brooklyn s akcentními prvky Triangle na palubní desce a panelech dveří propůjčují interiéru progresivní vzhled a vypadají velmi hodnotně. Třpytivý vzor diskrétně podsvícených povrchových úprav vytváří ve vozidle nejen atraktivní, ale i příjemnou atmosféru.
  Panoramatická skleněná střecha BMW řady 2 Gran Coupé F44 pohled z ptačí perspektivy

  Panoramatická skleněná střecha.

  Když je panoramatická skleněná střecha otevřená, poskytuje dostatek čerstvého vzduchu. Když je zavřená, vytváří v interiéru jasnou a prosvětlenou atmosféru. Otevírá a zavírá se zcela automaticky stisknutím tlačítka nebo dálkově klíčkem od vozu. Je posuvná a je vybavena roletovou sluneční clonou a větrným deflektorem.

  NOVÁ EDICE COLORVISION BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ.

  Součástí výbavy edice ColorVision jsou kromě jiných následující položky:
  • M sportovní paket s M volantem
  • Kvalitní laky karoserie
  • Pro tuto edici specifická 18'' kola z lehké slitiny
  BMW řady 2 Gran Coupé F44 tříčtvrteční pohled zepředu edice ColorVision červený metalický lak Melbourne Red před budovou
  Design přední části BMW řady 2 Gran Coupé F44 edice ColorVision

  Design přední části.

  Charakteristická BMW maska ve tvaru ledvinek edice ColorVision díky svému autoritativnímu provedení na svých stranách míří na ikonické BMW světlomety, které zaujmou soustředěným pohledem vpřed.

  Design zadní části BMW řady 2 Gran Coupé F44 edice ColorVision

  Design zadní části.

  Zadní část je výrazným a sportovním zakončením nového BMW řady 2 Gran Coupé. Společně s výrazně tvarovanými zadními blatníky a nízkými zadními světly ve tvaru písmene L působí na silnici zcela suverénně.

  18" M kola z lehké slitiny Bicolour BMW řady 2 Gran Coupé F44 Edice ColorVision

  18" M kola z lehké slitiny Bicolour.

  Stylová 18" M kola z lehké slitiny Y-spoke 553 M Bicolour s lesklým povrchem dodávají edici ColorVision BMW řady 2 Gran Coupé díky svému exkluzivnímu dvoubarevnému provedení mimořádně dynamický vzhled.

  M sportovní sedadla s designem specifickým pro tuto edici BMW řady 2 Gran Coupé F44 Edice ColorVision

  M sportovní sedadla s designem specifickým pro tuto edici.

  M sportovní sedadla čalouněná luxusní kůží Dakota v kombinaci Black/Mamba Red (černá/červená) nebo Black/Ivory White (černá/bílá) jsou ve dvoubarevném provedení znakem sportovního ducha. Loga „Edition“ vyšitá na hlavových opěrkách zdůrazňují exkluzivitu a vysokou kvalitu zpracování.

  Pro danou edici specifické podlahové koberce BMW řady 2 Gran Coupé F44 Edice ColorVision

  Pro danou edici specifické podlahové koberce.

  Podmanivý vzhled a vysoká kvalita zpracování edice ColorVision BMW řady 2 Gran Coupé jsou zřejmé z každého detailu. Tento přístup dokládají také pro danou edici specifické podlahové koberce s černými luxusními lemy vyrobenými ze syntetické kůže.

  Exkluzivní prahové lišty BMW řady 2 Gran Coupé F44 edice ColorVision

  Exkluzivní prahové lišty.

  Už pouhé nastupování do edice ColorVision BMW řady 2 Gran Coupé prozrazuje její exkluzivní pojetí. Tento efekt vytvářejí prahové lišty s integrovaným logem Edition a fluorescenčním efektem při dopadu světla.

  JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ.

  Motor, technologie pohonu a podvozku BMW řady 2 Gran Coupé.

  Díky špičkové výbavě, jako je Adaptivní podvozek, dvouspojková automatická převodovka a pohon všech kol xDrive, zaujímá BMW řady 2 Gran Coupé ve svém segmentu v oblasti agility vedoucí postavení. V kombinaci s výkonnými a mimořádně hospodárnými zážehovými a vznětovými motory TwinPower Turbo se suverénně odlišuje od ostatních a poskytuje výjimečnou sebejistotu na každé cestě.
  M sportovní řízení Servotronic BMW řady 2 Gran Coupé F44 palubní deska

  M sportovní řízení.

  M sportovní řízení s funkcí Servotronic zajišťuje přímé, agilní reakce, a přitom snižuje námahu při řízení. Díky tomu můžete ovládat vůz ještě přesněji a s větší jistotou, a obzvláště v zatáčkách si naplno užít sportovní jízdu.
  8stupňová automatická převodovka Steptronic Sport BMW řady 2 Gran Coupé F44

  8stupňová automatická převodovka Steptronic Sport.

  Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. V automatickém i manuálním režimu lze pro pohodovou komfortní jízdu i pro mimořádně dynamické svezení používat řadicí páčky na volantu nebo volič převodovky. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.
  BMW řady 2 Gran Coupé F44 s BMW xDrive detail na záď

  BMW xDrive.

  Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění maximální trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách a jeho cílem je také další zlepšení agility.
  M sportovní podvozek BMW řady 2 Gran Coupé F44

  M sportovní podvozek.

  M sportovní podvozek je snížený o přibližně deset milimetrů. Vyznačuje se také kratšími pružinami, tužšími tlumiči a rovněž tvrdšími stabilizátory. Kombinace těchto prvků společně přispívá k přímějšímu nastavení podvozku, který se ještě lépe hodí pro sportovní jízdní styl.

  ASISTENČNÍ SYSTÉMY A KOMFORTNÍ FUNKCE BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ.

  BMW řady 2 Gran Coupé předvádí technickou pokrokovost v každém svém nejmenším detailu. Inovativní asistenční systémy, jako je couvací asistent, Vám pomáhají během jízdy, zatímco BMW Intelligent Personal Assistant posouvá komunikaci mezi řidičem a vozem na zcela novou úroveň a Digitální klíč přináší větší pohodlí tím, že umožňuje vůz zamykat a odemykat pomocí chytrého telefonu.
  Bezpečnostní paket Driving Assistant BMW řady 2 Gran Coupé F44 interiér

  Driving Assistant.

  Bezpečnostní paket Driving Assistant obsahuje kamerové systémy upozornění na nebezpečí kolize s brzdnou funkcí, ukazatel rychlostních limitů s indikací zákazu předjíždění a systém varování při opuštění jízdního pruhu. A navíc systém radarů pro varování před projíždějícími vozidly při couvání, systém varování při změně jízdního pruhu a systém prevence nárazu zezadu.
  Parkovací asistent BMW řady 2 Gran Coupé F44 interiér

  Parkovací asistent.

  Parkovací asistent usnadňuje parkování. Zadní kamera poskytuje jasný výhled za vůz. Funkce Active Park Distance Control zajišťuje účinnější ochranu před poškozením vozu při parkování. Parkovací asistent zaparkuje vůz zcela automaticky podélně nebo kolmo k vozovce a nechá další podélná místa k parkování. Couvací asistent pomáhá řidiči při couvání, například v úzkých ulicích.
  Aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go BMW řady 2 Gran Coupé F44

  Aktivní systém udržování rychlosti.

  Aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go udržuje v rychlostech mezi 30 a 160 km/h předem stanovenou vzdálenost od vozidla vpředu, v dopravních kolonách dokáže zastavit a opět se rozjet. Asistent rychlostních limitů umožní předat aktuální hodnotu rychlostního omezení systému udržování rychlosti. Upozornění na nebezpečí kolize s brzdnou funkcí detekuje stojící vozidla, chodce a cyklisty.
  BMW Live Cockpit Professional BMW řady 2 Gran Coupé F44 interiér

  BMW Live Cockpit Professional.

  Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 10,25" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 10,25". BMW Operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.
  BMW Intelligent Personal Assistant BMW řady 2 Gran Coupé F44 interiér

  BMW Intelligent Personal Assistant.

  „Hey, BMW, I¨M hungry“. Váš BMW Intelligent Personal Assistant najde nejbližší restauraci a naplánuje k němu trasu. Ale umí toho mnohem více. Váš BMW Intelligent Personal Assistant Vám také pomůže s mnoha funkcemi vozu. Praktické vlastnosti Vám srozumitelně vysvětlí. Tím zajistí, že funkce svého BMW budete snadno a intuitivně využívat.

  Remote Software Upgrade BMW řady 2 Gran Coupé F44 interiér

  Remote Software Upgrade.

  Tímto způsobem bude Vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace Remote Software Upgrades lze stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo přímo ve vozidle a následně je nainstalovat.

  Integrace chytrých telefonů BMW řady 2 Gran Coupé F44

  Integrace chytrého telefonu.

  Proč nastoupit do Vašeho BMW bez funkcí chytrého telefonu, když jej můžete obsluhovat tak, jak jste zvyklí? Výbava Integrace chytrého telefonu bezdrátově propojí Váš telefon s vozidlem prostřednictvím Apple CarPlay nebo Android Auto. Díky tomu můžete na kontrolním displeji ve voze pohodlně používat různé funkce a aplikace.

  BMW řady 2 F44 BMW Digitální klíč

  BMW Digitální klíč.

  BMW Digitální klíč promění váš kompatibilní telefon* na klíč od vozidla. Vůz odemknete jednoduše tím, že podržíte chytrý telefon u kliky dveří; než své BMW nastartujete, svůj telefon uložte do připravené přihrádky. A navíc, svůj digitální klíč můžete sdílet až s pěti přáteli, a například omezit maximální rychlost – což je ideální pro řidiče začátečníky.

  * BMW Digitální klíč je kompatibilní pouze s vybranými typy telefonů. Seznam kompatibilních telefonů je k dispozici na bmw.com/digitalkey. Používání BMW Digitálního klíče vyžaduje výbavu Teleservices.

  BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ MODELY.

  Model Advantage.

  Model Advantage nabízí celou řadu funkčních prvků výbavy pro interiér i exteriér, které zvyšují komfort a bezpečnost.
  • Ukazatel vzdálenosti při parkování PDC
  • Odkládací paket
  • Systém pro automatické udržování rychlosti s brzdnou funkcí
  BMW řady 2 Gran Coupé F44 Model Advantage Mineral White (bílá) tříčtvrteční pohled zepředu

  Model Sport Line.

  Zásluhou výbavy Model Sport Line vypadá vozidlo ještě sportovněji. Výrazné designové prvky v leskle černém provedení podtrhují sportovní charakter vozu. Sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce vpředu poskytují maximální komfort a optimální boční oporu. Výbavu doplňují prvky Modelu Advantage a světelný paket
  • BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek s chromovaným rámečkem a exkluzivně navrženými vertikálními lamelami v leskle černém provedení
  • M Shadow Line
  • Sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce, čalouněná kombinací látka/Sensatec v barvě Anthracite s šedými akcenty; k dispozici jsou také další druhy čalounění
  • Sportovní volant
  BMW řady 2 Gran Coupé F44 Model Sport Line Melbourne Red (červená) tříčtvrteční pohled zepředu

  Model M Sport.

  Model M Sport dodává BMW řady 3 Sedan ještě sportovnější výraz. K vybroušenějšímu vzhledu exteriéru a interiéru přidává model M Sport další porci radosti z jízdy. M sportovní podvozek s M sportovním řízením, M sportovní brzdy a M aerodynamický paket významně zlepšují jízdní dynamiku. Výbavu doplňují prvky Modelu Advantage a LED mlhová světla.
  • 18" kola z lehké slitiny Double-spoke 819 M Bicolour; k dispozici jsou také další kola
  • M sportovní podvozek s M sportovním řízením; další podvozky k dispozici
  • Sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce vpředu s látkovým čalouněním Trigon/Sensatec Black (černá); další možnosti čalounění k dispozici
  • M volant
  BMW řady 2 Gran Coupé F44 Model M Sport metalický lak Misano Blue (modrá) tříčtvrteční pohled zepředu
  • Model Advantage.
  • Model Sport Line.
  • Model M Sport.

  BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ.

  Cítit se dobře, cítit se důvěrně.

  Všichni řidiči BMW mají radost z jízdy ve standardní výbavě. BMW Originální příslušenství je zde proto, aby splnilo Vaše speciální přání. Nabízí širokou paletu jednotlivých doplňků, které se k Vašemu vozu dokonale hodí z pohledu kvality, designu a funkčnosti. Ať už se bavíme o jakékoliv položce, vždy přináší maximální přidanou hodnotu.
  19" M Performance kolo z lehké slitiny Double-spoke 555 M Bicolour BMW řady 2 Gran Coupé modrý metalický lak Snapper Rocks Blue F44 exteriér

  19" M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke 555 M Bicolour.

  Kvalitní, odlehčená 19" M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke 555 M v matném provedení Bicolour Jet Black, leštěná a s reverzně otočenými paprsky, dokreslují sportovnost vozu až do nejmenšího detailu. Kompletní letní kolo se systémem TPMS, rozměr kola 8 J x 19 s pneumatikou 235/35 R19 91Y XL.
  Přejít na produkt
  BMW držák surfu pro přepravu na střeše BMW řady 2 Gran Coupé modrý metalický lak Snapper Rocks Blue F44 exteriér

  BMW držák surfu pro přepravu na střeše.

  Držák bezpečně uchytí surf a lze jej použít na všechny systémy střešních nosičů BMW. Disponuje inovativním úchytným systémem a potěší také jednoduchostí své obsluhy.
  Přejít na produkt
  BMW LED dveřní projektory BMW řady 2 Gran Coupé modrý metalický lak Snapper Rocks Blue F44 exteriér

  BMW LED dveřní projektory.

  Nové BMW LED dveřní projektory se zdokonalenou kvalitou zobrazení a nadstandardní životností vytvoří z nastupování i vystupování unikátní zážitek. Automaticky se aktivují při otevření dveří a zcela individuálním způsobem osvětlují nástupní prostor promítáním obrazu na zem vedle vozidla. Řidič si může vybrat promítanou grafiku prostřednictvím měnitelných diapozitivů a vybrat si mezi logem BMW a logem BMW M.
  Přejít na produkt
  BMW přední gumové koberce do každého počasí BMW řady 2 Gran Coupé modrý metalický lak Snapper Rocks Blue F44 Interiér

  BMW gumové koberce do každého počasí.

  Perfektně padnoucí, odolné gumové koberce do každého počasí se zvýšeným okrajem a elegantním designem chrání prostor pro nohy před vlhkostí a nečistotami. Jsou navržené v černé barvě.
  Přejít na produkt
  BMW univerzální bezdrátová nabíječka BMW řady 2 Gran Coupé F44 interiér

  BMW Univerzální bezdrátová nabíjecí stanice.

  Bezdrátové nabíjení kdykoliv a kdekoliv: Díky BMW Univerzální bezdrátové nabíjecí stanici lze ve voze nabíjet chytrý telefon pohodlně a efektivně bez kabelu. Mobilní telefon je pevně a bezpečně uložen. Obzvláště chytré: Integrovanou nabíjecí stanici lze vyjmout a dovoluje bezdrátové nabíjení mimo vůz.
  Přejít na produkt
  BMW Ochranná podlaha do zavazadlového prostoru BMW řady 2 Gran Coupé modrý metalický lak Snapper Rocks Blue F44 Interiér

  BMW Ochranná podlaha do zavazadlového prostoru.

  Dokonale padnoucí, protiskluzová a vysoce odolná ochranná podlaha se zvýšeným okrajem na všech stranách chrání zavazadlový prostor před nečistotami a vlhkostí. Je navržena v černé barvě.
  Přejít na produkt

  TECHNICKÉ ÚDAJE BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ.

  The BMW 220i xDrive.

  Výkon motoru v kW (k):

  131 (178) / 5000-5500

  Zrychlení 0–100 km/h v s:

  7,1

  Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km:

  6,5 - 7,3

  Kombinované emise CO₂ v g/km:

  149 - 166

  BMW řady 2 Gran Coupé F44 Snapper Rocks Blue (modrá), pohled zepředu s otevřenými dveřmi a dvěma osobami u vozidla

  CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ.

  BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ.

  BMW řady 2 Gran Coupé F44 metalický lak Snapper Rocks Blue (modrá) pohled zezadu se ženou v popředí

  Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční produkty od BMW Financial Services. Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena podle Vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro Vaše nové BMW řady 2 Gran Coupé.

  BMW SLUŽBY.

  Zaměstnanec BMW podává ruku zákazníkovi

  BMW Servis Vám zajistí absolutní bezstarostnost:

   • S BMW Service Inclusive si užijete 100% transparentnost díky servisním úkonům, jako je kontrola vozidla či kontrola mikrofiltru nebo brzdové kapaliny za pevnou cenu
   • Teleservices od BMW ConnectedDrive poskytují Vašemu BMW Servisu veškeré relevantní informace o voze v případě, že je potřeba jeho servis
   • BMW Asistenční služba je k dispozici zdarma, nepřetržitě po 365 dní v roce
   Zaměstnanec BMW si podává ruku se zákazníkem

   CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

   Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW řady 2 Gran Coupé, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW Vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

   Spotřeba paliva a emise CO₂.

   BMW M235i xDrive Gran Coupé:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,8–7,2
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 175–162

   BMW 220i xDrive:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4–6,5
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 166–149

   Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují hodnoty pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.cz/wltp

   Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO₂ nových osobních automobilů lze získat z „Příručky spotřeby paliva, emisí CO₂ a spotřeby energie nových osobních automobilů“, která je k dispozici na všech prodejních místech a na Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Germany, and under https://www.dat.de/co2

   Více informací

   Spotřeba paliva a emise CO₂.

   • BMW M235i xDrive Gran Coupé:
    Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,8–7,2
    Emise CO2 v g/km (kombinované): 175–162

    BMW 220i xDrive:
    Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4–6,5
    Emise CO2 v g/km (kombinované): 166–149

    Uvedené oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2, spotřeby elektrické energie a dojezdu vozidla byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.cz/wltp