Exteriér modely BMW M2 G87 G42
M2 Coupe
Shop The Look
Cena vč. DPH1 864 200 Kč
VýkonAž 460 k (338 kW)
Druh pohonuBenzín

THE M2

BMW M

M MODELY BMW ŘADY 2 COUPÉ.

Cena vč. DPH1 864 200 Kč
VýkonAž 460 k (338 kW)
Druh pohonuBenzín
THE M2M MODELY BMW ŘADY 2 COUPÉ.

  BMW M2 COUPÉ, BMW M240i COUPÉ A BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

  BMW M2 Coupé*:
  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 9,9–9,6
  Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 223–218


  BMW M240i Coupé:
  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 8,5–7,8
  Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 192–177


  BMW M240i xDrive Coupé:
  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 8,8–8,1
  Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 200–185

  *Předběžné hodnoty

  Více informací

  SROVNÁNÍ M MODELŮ BMW ŘADY 2 COUPÉ.

  Přehled sportovních vlastností.

  BMW M2 COUPÉ.

  Exkluzivní feeling motorsportu díky přesvědčivým dynamickým schopnostem.
  • Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo s výkonem 460 k
  • Adaptivní M podvozek s Aktivním M diferenciálem a pohonem zadních kol
  • Manuální převodovka nebo převodovka M Steptronic s ovládáním Drivelogic
  • 338 kW, 550 Nm, 0–100 km/h za 4,1 s (M Steptronic)
  Konfigurátor BMW M2 Coupé G87

  BMW M240i COUPÉ.

  Sportovní výkony a působivá agilita.
  • Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo s výkonem 374 k
  • M sportovní podvozek, M sportovní diferenciál a M sportovní brzdy jako standardní výbava
  • 275 kW, 500 Nm, 0–100 km/h za 4,7 s
  Konfigurátor BMW M240i Coupé G82

  BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

  Adrenalinová dynamika s neomezenou každodenní použitelností.
  • Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo s výkonem 374 k
  • M sportovní podvozek, M sportovní diferenciál a M sportovní brzdy jako standardní výbava
  • Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive
  • 275 kW, 500 Nm, 0–100 km/h za 4,3 s
  Konfigurátor BMW M240i xDrive Coupé G42
  • BMW M2 COUPÉ.
  • BMW M240i COUPÉ.
  • BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

  BMW M2 COUPÉ – PŘEHLED VLASTNOSTÍ.

  Jízdní dynamika a design nového BMW M2 Coupé.

  Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo BMW M2 G87

  Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo.

  Prvotřídní sportovec přinášející ryzí radost z jízdy: Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje působivým podáním výkonu a vzrušujícím zvukem typickým pro M motory. Mimořádný výkon je dán použitím technologií Double VANOS, Valvetronic, vstřikování paliva High Precision Injection a dvoukomorového turbodmychadla TwinScroll.

  Manuální převodovka BMW M2 G87

  Manuální převodovka.

  Šestistupňová manuální převodovka slibuje ryzí radost z jízdy. Možnost vlastní volby převodu a jeho manuálního zařazení umožňuje ve srovnání s automatickou převodovkou při jízdě zažít přímé a jednoznačné spojení s Vaším BMW, a tím i puristickou podobu radosti z jízdy. Přínosem je také nízká hmotnost této převodovky.*

  Adaptivní M podvozek BMW M2 G87

  Adaptivní M podvozek.

  Adaptivní M podvozek s aktivními tlumiči umožňuje individuálně přizpůsobit nastavení podvozku od komfortního až po výrazně sportovní, přinášející působivě agilní jízdní vlastnosti. Volič jízdních režimů Vám umožní rychlé a snadné přizpůsobení charakteristiky elektronicky řízeného podvozku typu silnice a jízdní situaci.

  Design přední části BMW M2 G87

  Design přední části.

  Kompaktní rozměry a jasně definované proporce jsou charakteristickými rysy designu BMW M2 Coupé. Světlomety jsou ve stylu BMW 2002 navrženy jako výrazné samostatné jednotky.

  M karbonová střecha BMW M2 G87

  M karbonová střecha.

  Součástí koncepce inteligentní lehké konstrukce je M karbonová střecha výrazně snižující hmotnost vozu. Díky tomu, že je vyrobena z karbonovými vlákny vyztuženého plastu (CFRP), je o přibližně 6 kg lehčí než srovnatelná ocelová střecha. Posunuje těžiště blíže k silnici, a tím zlepšuje jízdní dynamiku.*

  Design zadní části BMW M2 G87

  Design zadní části.

  V typickém M duchu rozšířené výrazné blatníky dodávají BMW M2 Coupé jeho široký a dravý postoj a působivým způsobem vyjadřují jeho výkon a sportovnost. Zadní světla, která působivým způsobem přecházejí do stran, odhalují zcela novou interpretaci charakteristického tvaru písmene L.

  M karbonová skořepinová sedadla BMW M2 G87

  M karbonová skořepinová sedadla.

  M karbonová skořepinová sedadla s osvětleným logem M2 a ozdobnými prvky v barvách M spojují nízkou hmotnost a závodní charakter skořepinových sedadel s mnoha funkcemi M sportovních sedadel. Jejich tvar poskytuje účinnou boční oporu a vysoký komfort při cestách na dlouhé vzdálenosti. Lze s nimi používat vícebodové bezpečnostními pásy, takže jsou vhodná i pro závodní použití.**

  M volant BMW M2 G87

  M volant.

  M kožený volant Vám umožní užít si sportovní a přímý pocit z řízení a přitom pohodlně, pouhým stiskem tlačítka, ovládat uložená nastavení systému M Drive.

  BMW Prohnutý displej BMW M2 G87

  BMW Prohnutý displej.

  Jednodílný digitální BMW Prohnutý displej zobrazuje všechny informace o Vašem BMW přehledně a na velké ploše. Kombinuje 12,3" přístrojový panel se 14,9" dotykovým kontrolním displejem. Jeho obsluha je ergonomická a intuitivní. Zakřivený a téměř se vznášející displej působí propracovaně a moderně.

  BMW M240i COUPÉ A BMW M240i xDRIVE COUPÉ – PŘEHLED VLASTNOSTÍ.

  Jízdní dynamika a designové prvky BMW M240i Coupé a BMW M240i xDrive Coupé.

  Exteriér BMW M240i G42
  Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo BMW M240i G42

  Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo.

  Vrcholový sportovec přinášející ryzí radost z jízdy: Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje špičkovým výkonem, kultivovaným chodem a sportovním zvukovým projevem. Díky technologiím Double-VANOS, Valvetronic, přímému vstřikování paliva High Precision Injection a dvoukomorovému turbodmychadlu TwinScroll nabízí excelentní výkon.

  Automatická převodovka Steptronic Sport BMW M240i G42

  Automatická převodovka Steptronic Sport.

  Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. V automatickém i manuálním režimu lze pro pohodovou komfortní jízdu i pro mimořádně dynamické svezení používat řadicí páčky na volantu nebo volič převodovky. V režimu SPORT PLUS a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.

  BMW M240i G42 Převodovka Steptronic Sport

  Adaptivní M podvozek a variabilní sportovní řízení.

  Adaptivní M podvozek lze kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby odpovídal stavu vozovky a jízdním podmínkám. Kdykoliv můžete pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control upravit vlastnosti podvozku také s ohledem na preferovaný styl jízdy. Nabídne vše od komfortního až po extrémně sportovní chování s výraznou agilitou. Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímou a agilní odezvu řízení a současně vyžaduje méně fyzické námahy při otáčení volantem. V principu funguje tak, že mění převod řízení v závislosti na úhlu natočení volantu. Tím se zlepšuje ovládání vozidla při dynamičtějším stylu jízdy a omezuje se síla potřebná k otáčení volantu při parkování a zatáčení.

  Design přední části BMW M240i G42

  Design přední části.

  Vyboulení kapoty motoru Powerdome, expresivní maska chladiče ve tvaru ledvinek, M specifický přední nárazník s výraznými tvary a trojúhelníkové nasávací otvory podtrhují dynamiku BMW M240i Coupé a BMW M240i xDrive Coupé.

  Design boků BMW M240i G42

  Pohled z boku.

  Dynamický tříprostorový tvar BMW M240i Coupé a BMW M240i xDrive Coupé s dlouhou kapotou, krátkými převisy a dozadu posunutým prostorem pro posádku vytváří siluetu klasického sportovního kupé.

  Design zadní části BMW M240i G42

  Design zadní části.

  Sportovní prvky zadních částí BMW M240i Coupé a BMW M240i xDrive Coupé v podobě M specifického zadního nárazníku a spoileru s barvě karoserie jsou součástí standardní výbavy. Koncovky výfuku s nepravidelným tvarem v provedení Cerium Grey dotvářejí sportovní vzhled.

  M sportovní sedadla BMW M240i G42

  M sportovní sedadla.

  M sportovní skořepinová sedadla s částečně integrovanými opěrkami hlavy a širokými možnostmi nastavení poskytují výjimečnou boční oporu Vám a Vašemu spolujezdci vpředu. Individuálně lze nastavit i šířku jejich opěradel. Jejich specifický tvar s černým logem M zdůrazňuje sportovní schopnosti vozu.

  M kožený volant BMW M240i G42

  M kožený volant.

  Tříramenný M kožený volant s multifunkčními tlačítky, logem M a integrovaným airbagem řidiče. Zásluhou věnce z černé kůže Walknappa s černým prošíváním a vybráním na palce poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy.

  M osvětlené obložení interiéru BMW M240i G42

  M osvětlené obložení interiéru.

  M osvětlené obložení interiéru M jedinečným způsobem prezentuje klasické M barvy a vytváří celek, který jistě upoutá pozornost každého. Výplně dveří podsvícené v barvách M zdůrazňují exkluzivní sportovní charakter vozu. Efekt plynulého ztlumení podtrhuje dynamiku, kterou je nejsilnější písmeno na světě proslulé.

  NEJMODERNĚJŠÍ TECHNIKA.

  Způsob obsluhy, digitální služby a asistenční systémy BMW M2 Coupé, BMW M240i Coupé a BMW M240i xDrive Coupé.

  Technika M modelů BMW řady 2 Coupé G87 G42
  BMW Live Cockpit Professional M modely BMW řady 2 Coupé G87 G42

  BMW Live Cockpit Professional.

  Výbava BMW Live Cockpit Professional s prohnutým displejem doplňuje BMW Live Cockpit Plus o barevný Head-Up Displej, který promítá informace o jízdě nebo pokyny navigace přímo do zorného pole. Tím přináší lepší přehled a více bezpečnosti.

  BMW Operační systém 8 M modely BMW řady 2 Coupé G87 G42

  M specifický koncept zobrazení BMW Operačního systému 8.

  BMW Operační systém 8 zjednodušuje obsluhu vozu například možností ovládání hlasem nebo dotykovým displejem. Charakteristickou vlastností je M specifická grafika: obsah zobrazovaný ve 2D podobě je snadno čitelný; v zobrazovaném obsahu je umístěno logo M. Dvojice režimů M Mode – ROAD a SPORT – vytváří individuálně přizpůsobené a velmi emotivní jízdní zážitky.

  Bezdrátová nabíjecí přihrádka M modelů BMW řady 2 Coupé G87 G42

  Bezdrátová nabíjecí přihrádka.

  Přihrádka pro bezdrátové nabíjení doplní Váš telefon energií bez použití kabelu, a tudíž mimořádně komfortně. Do zvětšené přihrádky, která je ve snadném dosahu, lze umístit i větší zařízení bez dodatečných krytů a zamotaných kabelů. Indukční nabíjecí systém je vybaven integrovaným chlazením, které chrání Vaše zařízení před přehřátím.

  BMW Remote Software Upgrade M modely BMW řady 2 Coupé G87 G42

  BMW Remote Software Upgrade.

  S funkcí Remote Remote Software Upgrade bude Vaše BMW aktualizované. Jednoduše si aktualizace stáhněte aplikací My BMW nebo přímo z vozu.

  Driving Assistant M modely BMW řady 2 Coupé G87 G42

  Driving Assistant.

  S výbavou Driving Assistant dojedete do cíle ještě bezpečněji. Tento soubor asistenčních systémů Vám pomůže v nebezpečných situacích zásluhou svých funkcí, jako je upozornění na nebezpečí nárazu vpředu a vzadu, nechtěné opuštění jízdního pruhu, změna jízdního pruhu, asistent rychlostních limitů nebo varování před dopravou přijíždějící ze stran. V případě nebezpečí automaticky použije brzdy.

  Parkovací asistent Plus M modely BMW řady 2 Coupé G87 G42

  Parkovací asistent Plus.

  Lepší výhled při parkování a manévrování: Parkovací asistent Plus doplňuje ukazatel vzdálenosti při parkování PDC kamerovým systémem. Díky panoramatickému a 3D pohledu na okolí vozidla můžete bez problémů manévrovat i ve stísněných prostorech. Předejdete tak poškozením při parkování a srážkám v nepřehledných situacích.

  TECHNICKÉ ÚDAJE M MODELŮ BMW ŘADY 2 COUPÉ.

  NOVÉ BMW M2 COUPÉ, BMW M240i COUPÉ A BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

  Výkon motoru v kW (k):

  338 (460)

  Zrychlení 0–100 km/h v s:

  4,1

  Spotřeba paliva, kombinovaná  v l/100 km:

  9,9–9,6

  Emise CO₂, kombinované v g/km:


  *Předběžné hodnoty

  223–218*

  Exteriérový motiv M modely BMW řady 2 Coupé

  BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ A DÍLY BMW M PERFORMANCE PARTS PRO M MODELY BMW ŘADY 2 COUPÉ.

  S díly BMW M Performance Parts dodáte Vašemu BMW M2 Coupé maximálně sportovní charakter, nebo si můžete vybrat doplňky z programu BMW Originálního příslušenství a vůz přizpůsobit vlastním potřebám.

  20"/21" M Performance kovaná kola Cross-spoke 1000 M v provedení Gold Bronze BMW M2 G87

  20"/21" M Performance kované kolo Cross-spoke.

  20"/21" M Performance kovaná kola Cross-spoke 1000 M v provedení Frozen Gold Bronze. Kompletní sada letních kol se systémem kontroly tlaku v pneumatikách.

  Přejít na produkt
  M Performance modul koncovek výfuku, titanový BMW M2 G87

  M Performance modul koncovek výfuku, titanový.

  Ukažte, co všechno je za tím. M Performance modul koncovek výfuku vyrobený z prémiového titanu je výjimečnou designovou lahůdkou.

  Přejít na produkt
  M Performance karbonová maska ve tvaru ledvinek BMW M240i G42

  M Performance karbonová maska chladiče ve tvaru ledvinek.

  Předveďte svůj styl: M Performance rámeček masky chladiče ve tvaru ledvinek je vyroben z kvalitního karbonu. Pro extrémně elegantní, sportovní a individuální vzhled.

  Přejít na produkt
  M Performance zadní karbonový spoiler BMW M240i G42

  M Performance zadní karbonový spoiler.

  M Performance zadní karbonový spoiler posiluje dojem prémiové kvality, umocňuje dynamický vzhled a současně zlepšuje aerodynamiku.

  Přejít na produkt
  M Performance karbonový zadní difuzor BMW M240i G42

  M Performance zadní karbonový difuzor.

  M Performance karbonový zadní difuzor vytváří ještě modernější vzhled a současně posunuje sportovní výraz vozu na novou úroveň.

  Přejít na produkt
  BMW Střešní box 320 černá/stříbrná Titanium BMW M240i G42

  BMW Střešní box 320 černá/stříbrná Titanium.

  Uzamykatelný střešní box v provedení černá/stříbrná titanová je přístupný z obou stran, má objem 320 litrů a je kompatibilní se všemi systémy BMW střešních nosičů.

  Přejít na produkt
  BMW Zadní držák kol Pro 2.0 BMW M240i G42

  BMW Zadní nosič kol Pro 2.0.

  Lehký, stabilní BMW Zadní nosič kol Pro 2.0 pro dvě kola/elektrokola Maximální zatížení je 60 kg, nosič lze efektivně složit.

  Přejít na produkt
  BMW All-Weather rohože, přední BMW M240i G42

  BMW Přední gumové koberce.

  Dokonale padnoucí BMW Gumové koberce ochraňují přední prostor pro nohy vpředu před vlhkostí a špínou. Jsou černé a mají vložku z nerezové oceli.

  Přejít na produkt

  CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING M MODELŮ BMW ŘADY 2 COUPÉ.

  BMW FINANCIAL SERVICES PRO M MODELY BMW ŘADY 2 COUPÉ.

  Financial Services M modely BMW řady 2 Coupé

  Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

  SERVIS A KONZULTACE PRO M MODELY BMW ŘADY 2 COUPÉ.

  BMW SERVIS: PROAKTIVNÍ PÉČE PRO M MODELY BMW ŘADY 2 COUPÉ.

  BMW Proaktivní péče BMW M2 G87

  Proaktivní péče automaticky rozpozná blížící se servis nebo opravu Vašeho vozu a proaktivně Vás kontaktuje.
   

  • Okamžitá pomoc od expertů BMW.
  • Řešení problémů dálkovým servisem.
  • Předcházení možným poruchám.
  • Další individuální nabídky služeb.
  • Bezplatná součást aktivní smlouvy ConnectedDrive.

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  *Volitelná výbava

  **Výbava je k dispozici ve spojení s volitelným paketem M Race Track

  BMW M2 Coupé***:
  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 9,9–9,6
  Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 223–218

   

  BMW M240i Coupé:
  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 8,5–7,8
  Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 192–177

   

  BMW M240i xDrive Coupé:
  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 8,8–8,1
  Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 200–185

   

  ***Předběžné hodnoty
   

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují hodnoty pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.cz/wltp

  Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO2 nových osobních automobilů lze získat z „Příručky spotřeby paliva, emisí CO2 a spotřeby energie nových osobních automobilů“, která je k dispozici na všech prodejních místech a na Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Germany, and under https://www.dat.de/co2

  Více informací

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • *Volitelná výbava

   **Výbava je k dispozici ve spojení s volitelným paketem M Race Track

   BMW M2 Coupé***:
   Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 10,2–9,6
   Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 231–218

   BMW M240i Coupé:
   Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 8,5–7,8
   Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 192–177

   BMW M240i xDrive Coupé:
   Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 8,8–8,1
   Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 200–185

   ***Předběžné hodnoty

   Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.de/wltp