Exteriér modely BMW M2 G87 G42
M2 Coupe
Shop The Look
Cena vč. DPH1 400 100 Kč
VýkonAž 460 k (338 kW)
Druh pohonuBenzín

THE M2

BMW M

M MODELY BMW ŘADY 2 COUPÉ.

Cena vč. DPH1 400 100 Kč
VýkonAž 460 k (338 kW)
Druh pohonuBenzín
THE M2M MODELY BMW ŘADY 2 COUPÉ.

  NOVÉ BMW M2 COUPÉ, BMW M240i COUPÉ A BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

  BMW M2 Coupé*:
  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 10,2–9,6
  Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 231–218


  BMW M240i Coupé:
  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 8,5–7,8
  Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 192–177


  BMW M240i xDrive Coupé:
  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 8,8–8,1
  Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 200–185

  *Předběžné hodnoty

  Více informací

  SROVNÁNÍ M MODELŮ BMW ŘADY 2 COUPÉ.

  Přehled sportovních vlastností.

  BMW M2 COUPÉ.

  Exkluzivní feeling motorsportu díky přesvědčivým dynamickým schopnostem.
  • Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo s výkonem 460 k
  • Adaptivní M podvozek s Aktivním M diferenciálem a pohonem zadních kol
  • Manuální převodovka nebo převodovka M Steptronic s ovládáním Drivelogic
  • 338 kW, 550 Nm, 0–100 km/h za 4,1 s (M Steptronic)
  Konfigurátor BMW M2 Coupé G87

  BMW M240i COUPÉ.

  Sportovní výkony a působivá agilita.
  • Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo s výkonem 374 k
  • M sportovní podvozek, M sportovní diferenciál a M sportovní brzdy jako standardní výbava
  • 275 kW, 500 Nm, 0–100 km/h za 4,7 s
  Konfigurátor BMW M240i Coupé G82

  BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

  Adrenalinová dynamika s neomezenou každodenní použitelností.
  • Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo s výkonem 374 k
  • M sportovní podvozek, M sportovní diferenciál a M sportovní brzdy jako standardní výbava
  • Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive
  • 275 kW, 500 Nm, 0–100 km/h za 4,3 s
  Konfigurátor BMW M240i xDrive Coupé G42
  • BMW M2 COUPÉ.
  • BMW M240i COUPÉ.
  • BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

  BMW M2 COUPÉ – PŘEHLED VLASTNOSTÍ.

  Jízdní dynamika a design nového BMW M2 Coupé.

  Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo BMW M2 G87

  Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo.

  Prvotřídní sportovec přinášející ryzí radost z jízdy: Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje působivým podáním výkonu a vzrušujícím zvukem typickým pro M motory. Mimořádný výkon je dán použitím technologií Double VANOS, Valvetronic, vstřikování paliva High Precision Injection a dvoukomorového turbodmychadla TwinScroll.

  Manuální převodovka BMW M2 G87

  Manuální převodovka.

  Šestistupňová manuální převodovka slibuje ryzí radost z jízdy. Možnost vlastní volby převodu a jeho manuálního zařazení umožňuje ve srovnání s automatickou převodovkou při jízdě zažít přímé a jednoznačné spojení s Vaším BMW, a tím i puristickou podobu radosti z jízdy. Přínosem je také nízká hmotnost této převodovky.*

  Adaptivní M podvozek BMW M2 G87

  Adaptivní M podvozek.

  Adaptivní M podvozek s aktivními tlumiči umožňuje individuálně přizpůsobit nastavení podvozku od komfortního až po výrazně sportovní, přinášející působivě agilní jízdní vlastnosti. Volič jízdních režimů Vám umožní rychlé a snadné přizpůsobení charakteristiky elektronicky řízeného podvozku typu silnice a jízdní situaci.

  Design přední části BMW M2 G87

  Design přední části.

  Kompaktní rozměry a jasně definované proporce jsou charakteristickými rysy designu BMW M2 Coupé. Světlomety jsou ve stylu BMW 2002 navrženy jako výrazné samostatné jednotky.

  M karbonová střecha BMW M2 G87

  M karbonová střecha.

  Součástí koncepce inteligentní lehké konstrukce je M karbonová střecha výrazně snižující hmotnost vozu. Díky tomu, že je vyrobena z karbonovými vlákny vyztuženého plastu (CFRP), je o přibližně 6 kg lehčí než srovnatelná ocelová střecha. Posunuje těžiště blíže k silnici, a tím zlepšuje jízdní dynamiku.*

  Design zadní části BMW M2 G87

  Design zadní části.

  V typickém M duchu rozšířené výrazné blatníky dodávají BMW M2 Coupé jeho široký a dravý postoj a působivým způsobem vyjadřují jeho výkon a sportovnost. Zadní světla, která působivým způsobem přecházejí do stran, odhalují zcela novou interpretaci charakteristického tvaru písmene L.

  M karbonová skořepinová sedadla BMW M2 G87

  M karbonová skořepinová sedadla.

  M karbonová skořepinová sedadla s osvětleným logem M2 a ozdobnými prvky v barvách M spojují nízkou hmotnost a závodní charakter skořepinových sedadel s mnoha funkcemi M sportovních sedadel. Jejich tvar poskytuje účinnou boční oporu a vysoký komfort při cestách na dlouhé vzdálenosti. Lze s nimi používat vícebodové bezpečnostními pásy, takže jsou vhodná i pro závodní použití.**

  M volant BMW M2 G87

  M volant.

  M kožený volant Vám umožní užít si sportovní a přímý pocit z řízení a přitom pohodlně, pouhým stiskem tlačítka, ovládat uložená nastavení systému M Drive.

  BMW Prohnutý displej BMW M2 G87

  BMW Prohnutý displej.

  Jednodílný digitální BMW Prohnutý displej zobrazuje všechny informace o Vašem BMW přehledně a na velké ploše. Kombinuje 12,3" přístrojový panel se 14,9" dotykovým kontrolním displejem. Jeho obsluha je ergonomická a intuitivní. Zakřivený a téměř se vznášející displej působí propracovaně a moderně.

  BMW M240i COUPÉ A BMW M240i xDRIVE COUPÉ – PŘEHLED VLASTNOSTÍ.

  Jízdní dynamika a designové prvky BMW M240i Coupé a BMW M240i xDrive Coupé.

  Exteriér BMW M240i G42
  Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo BMW M240i G42

  Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo.

  Vrcholový sportovec přinášející ryzí radost z jízdy: Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje špičkovým výkonem, kultivovaným chodem a sportovním zvukovým projevem. Díky technologiím Double-VANOS, Valvetronic, přímému vstřikování paliva High Precision Injection a dvoukomorovému turbodmychadlu TwinScroll nabízí excelentní výkon.

  Automatická převodovka Steptronic Sport BMW M240i G42

  Automatická převodovka Steptronic Sport.

  Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. V automatickém i manuálním režimu lze pro pohodovou komfortní jízdu i pro mimořádně dynamické svezení používat řadicí páčky na volantu nebo volič převodovky. V režimu SPORT PLUS a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.

  BMW M240i G42 Převodovka Steptronic Sport

  Adaptivní M podvozek a variabilní sportovní řízení.

  Adaptivní M podvozek lze kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby odpovídal stavu vozovky a jízdním podmínkám. Kdykoliv můžete pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control upravit vlastnosti podvozku také s ohledem na preferovaný styl jízdy. Nabídne vše od komfortního až po extrémně sportovní chování s výraznou agilitou. Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímou a agilní odezvu řízení a současně vyžaduje méně fyzické námahy při otáčení volantem. V principu funguje tak, že mění převod řízení v závislosti na úhlu natočení volantu. Tím se zlepšuje ovládání vozidla při dynamičtějším stylu jízdy a omezuje se síla potřebná k otáčení volantu při parkování a zatáčení.

  Design přední části BMW M240i G42

  Design přední části.

  Vyboulení kapoty motoru Powerdome, expresivní maska chladiče ve tvaru ledvinek, M specifický přední nárazník s výraznými tvary a trojúhelníkové nasávací otvory podtrhují dynamiku BMW M240i Coupé a BMW M240i xDrive Coupé.

  Design boků BMW M240i G42

  Pohled z boku.

  Dynamický tříprostorový tvar BMW M240i Coupé a BMW M240i xDrive Coupé s dlouhou kapotou, krátkými převisy a dozadu posunutým prostorem pro posádku vytváří siluetu klasického sportovního kupé.

  Design zadní části BMW M240i G42

  Design zadní části.

  Sportovní prvky zadních částí BMW M240i Coupé a BMW M240i xDrive Coupé v podobě M specifického zadního nárazníku a spoileru s barvě karoserie jsou součástí standardní výbavy. Koncovky výfuku s nepravidelným tvarem v provedení Cerium Grey dotvářejí sportovní vzhled.

  M sportovní sedadla BMW M240i G42

  M sportovní sedadla.

  M sportovní skořepinová sedadla s částečně integrovanými opěrkami hlavy a širokými možnostmi nastavení poskytují výjimečnou boční oporu Vám a Vašemu spolujezdci vpředu. Individuálně lze nastavit i šířku jejich opěradel. Jejich specifický tvar s černým logem M zdůrazňuje sportovní schopnosti vozu.

  M kožený volant BMW M240i G42

  M kožený volant.

  Tříramenný M kožený volant s multifunkčními tlačítky, logem M a integrovaným airbagem řidiče. Zásluhou věnce z černé kůže Walknappa s černým prošíváním a vybráním na palce poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy.

  M osvětlené obložení interiéru BMW M240i G42

  M osvětlené obložení interiéru.

  M osvětlené obložení interiéru M jedinečným způsobem prezentuje klasické M barvy a vytváří celek, který jistě upoutá pozornost každého. Výplně dveří podsvícené v barvách M zdůrazňují exkluzivní sportovní charakter vozu. Efekt plynulého ztlumení podtrhuje dynamiku, kterou je nejsilnější písmeno na světě proslulé.