BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 2020 Black Sapphire (černá) tříčtvrteční pohled zepředu
M235i xDrive Gran Coupé
Shop The Look
Cena vč. DPH1 357 200 Kč
VýkonAž 306 k (225 kW)
Druh pohonuBenzín

THE 2 GRAN COUPÉ

BMW M

BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ.

Cena vč. DPH1 357 200 Kč
VýkonAž 306 k (225 kW)
Druh pohonuBenzín
THE 2 GRAN COUPÉBMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ.

  Extrovertní sportovnost BMW M235i xDrive Gran Coupé dominuje z každého pohledu: díky svalnaté linii boků, plynule se svažující linii střechy a mohutné zádi. Dokonale naladěné prvky jízdní dynamiky a extrémně výkonný motor pomáhají tomuto špičkovému sportovnímu vozu ve svém segmentu nastavit nová měřítka. Interiéru dominují exkluzivní M prvky a nejmodernější technologie, jako je například systém hlasového ovládání BMW Intelligent Personal Assistant. Za novým cílem – a bez limitů.

  Více informací

  EXTERIÉR A INTERIÉR BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ.

  Uvnitř sportovní, zvenčí atletický: BMW M235i xDrive Gran Coupé ukazuje v každém svém detailu svoji nekompromisní dynamiku. Zaujme nejen M aerodynamickým paketem, ale také exkluzivními M doplňky v šedé barvě Cerium Grey. Svalnaté tvary a kontury tohoto sportovního kupé doplňují výrazné prvky, jako je BMW maska ve tvaru ledvinek s mřížkovým designem, nepravidelně tvarované koncovky výfuku nebo M zadní spoiler. Zaměření na maximální výkonnost v interiéru dotvářejí M sportovní sedadla či M pedály.
  BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek s mřížkovaným designem BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 Black Sapphire (černá) detail

  BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek s mřížkovaným designem.

  Maska chladiče BMW ve tvaru ledvinek v mřížkovaném designu v metalické barvě Cerium Grey má uvnitř propracovanou mřížku. Struktura mřížky, inspirovaná závody, propůjčuje přední části hloubku a svými detaily umocňuje vysokou kvalitu dynamického designu.
  M aerodynamický paket BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 Black Sapphire (černá) příď

  M aerodynamický paket.

  M aerodynamický paket se specifickým předním i zadním nárazníkem a nástavci prahů maximálně zdůrazňuje sportovní charakter a dynamický styl. Prvky paketu jsou lakovány v barvě karoserie s detaily v odstínu Dark Shadow. U modelu BMW M235i jsou vložky leskle černé.
  M zadní spoiler BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 Black Sapphire (černá) pohled zezadu

  M zadní spoiler.

  M zadní spoiler zdůrazňuje sportovní siluetu vozu a redukuje nechtěný aerodynamický vztlak. Spoiler vytváří aerodynamický přítlak na zadní nápravě, a tím zajišťuje větší stabilitu.
  M výfukový systém BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 Black Sapphire (černá) pohled zezadu

  M výfukový systém.

  M specifický výfukový systém s dvojicí koncovek minimalizuje protitlaky výfukových plynů a podporuje tím působivý nárůst výkonu motoru. Jeho charakteristický zvuk lze měnit pomocí integrované aktivní klapky, takže účinně podtrhuje sportovní přitažlivost tohoto vozu. Koncovky výfuku s nepravidelným tvarem v barvě Cerium Grey jsou výrazným vizuálním doplňkem.
  M sportovní sedadla BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 interiér

  M sportovní sedadla.

  M sportovní sedadla s integrovanými opěrkami hlavy poskytují řidiči a spolujezdci vynikající boční oporu díky hlubokým sedákům a výrazným bočnicím opěradel.

  M bezpečnostní pásy BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 interiér

  M bezpečnostní pásy.

  M bezpečnostní pásy jsou vybavené předpínači a omezovači tahu. Mají všitou exkluzivní M trikoloru a dokreslují vysoce kvalitní a sportovní vzhled interiéru.
  M kožený volant BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 palubní deska

  M volant.

  Tříramenný M volant s multifunkčními tlačítky, logem M a integrovaným airbagem řidiče. Zásluhou pěnového věnce s vybráním na palce poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy.

  Osvětlené obložení interiéru Illuminated Brooklyn BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 interiér

  Osvětlené obložení interiéru Illuminated Brooklyn.

  Obložení interiéru v provedení Illuminated Brooklyn s akcentními prvky Triangle na palubní desce a panelech dveří propůjčují interiéru progresivní vzhled a vypadají velmi hodnotně. Třpytivý vzor diskrétně podsvícených povrchových úprav vytváří ve vozidle nejen atraktivní, ale i příjemnou atmosféru.

  JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ.

  S M sportovním řízením, 8stupňovou automatickou převodovkou Steptronic a M sportovním podvozkem se BMW M235i xDrive Gran Coupé ve svém segmentu pohybuje v rychlém pruhu. V kombinaci s výkonným a mimořádně hospodárným zážehovým motorem M TwinPower Turbo se suverénně odlišuje od ostatních a poskytuje výjimečnou sebejistotu při každé jízdě.
  M sportovní podvozek BMW M235i xDrive Gran Coupé F44

  M sportovní podvozek.

  M sportovní podvozek je snížený o přibližně deset milimetrů. Vyznačuje se také kratšími pružinami, tužšími tlumiči a rovněž tvrdšími stabilizátory. Kombinace těchto prvků společně přispívá k přímějšímu nastavení podvozku, který se ještě lépe hodí pro sportovní jízdní styl.
  M sportovní brzdy BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 Black Sapphire (černá)

  M sportovní brzdy.

  M sportovní brzdy mají čtyřpístkové pevné třmeny vpředu a jednopístkové plovoucí třmeny vzadu v modrém provedení s logem M. Používají větší brzdové kotouče, a tak zaručují mimořádný brzdný výkon.
  Zážehový 4válec M TwinPower Turbo BMW M235i xDrive Gran Coupé F44

  BMW M235i xDrive.

  Prvotřídní sportovní vůz pro ryzí radost z jízdy: Zážehový 4válec M TwinPower Turbo v BMW M235i je výjimečně výkonný zejména proto, že je vybaven novými písty, větším turbodmychadlem, efektivnějším sáním, vysokovýkonným chlazením a M výfukovým systémem s klapkou.
  M sportovní řízení BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 palubní deska

  M sportovní řízení.

  M sportovní řízení s funkcí Servotronic zajišťuje přímé, agilní reakce, a přitom snižuje námahu při řízení. Díky tomu můžete ovládat vůz ještě přesněji a s větší jistotou, a obzvláště v zatáčkách si naplno užít sportovní jízdu.
  Paket M Performance BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 Black Sapphire (černá) tříčtvrteční pohled z boku

  PAKET M PERFORMANCE.

  Paket M Performance dále zvyšuje sportovní potenciál vozidla a zajišťuje maximální výkon při akceleraci. Snížení hmotnosti navíc výrazně zvyšuje jízdní dynamiku. Díky výrazným designovým prvkům v černém provedení a kovaným 18" M kolům z lehké slitiny je paket M Performance jasně patrný už při prvním pohledu zvenku

  ASISTENČNÍ SYSTÉMY A KOMFORTNÍ FUNKCE BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ.

  BMW M235i xDrive Gran Coupé předvádí technickou pokrokovost v každém svém detailu. Inovativní asistenční systémy, jako je couvací asistent, Vám pomáhají během jízdy, zatímco BMW Intelligent Personal Assistant posouvá komunikaci mezi řidičem a vozem na zcela novou úroveň a Digitální klíč přináší větší pohodlí tím, že umožňuje vůz zamykat a odemykat pomocí chytrého telefonu.
  Bezpečnostní paket Driving Assistant BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 interiér

  Driving Assistant.

  Bezpečnostní paket Driving Assistant obsahuje kamerové systémy upozornění na nebezpečí kolize s brzdnou funkcí, ukazatel rychlostních limitů s indikací zákazu předjíždění a systém varování při opuštění jízdního pruhu. A navíc systém radarů pro varování před projíždějícími vozidly při couvání, systém varování při změně jízdního pruhu a systém prevence nárazu zezadu.
  Parkovací asistent BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 interiér

  Parkovací asistent.

  Parkovací asistent usnadňuje parkování. Zadní kamera poskytuje jasný výhled za vůz. Funkce Active Park Distance Control zajišťuje účinnější ochranu před poškozením vozu při parkování. Parkovací asistent zaparkuje vůz zcela automaticky podélně nebo kolmo k vozovce a nechá další podélná místa k parkování. Couvací asistent pomáhá řidiči při couvání, například v úzkých ulicích.
  Aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go BMW M235i xDrive Gran Coupé F44

  Aktivní systém udržování rychlosti.

  Aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go udržuje v rychlostech mezi 30 a 160 km/h předem stanovenou vzdálenost od vozidla vpředu, v dopravních kolonách dokáže zastavit a opět se rozjet. Asistent rychlostních limitů umožní předat aktuální hodnotu rychlostního omezení systému udržování rychlosti. Upozornění na nebezpečí kolize s brzdnou funkcí detekuje stojící vozidla, chodce a cyklisty.
  BMW Live Cockpit Professional BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 interiér

  BMW Live Cockpit Professional.

  Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 10,25" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 10,25". BMW Operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.
  Remote Software Upgrade BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 interiér

  Remote Software Upgrade.

  Tímto způsobem bude Vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace Remote Software Upgrades lze stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo přímo ve vozidle a následně je nainstalovat.

  Integrace telefonu BMW M235i xDrive Gran Coupé F44

  Integrace chytrého telefonu.

  Proč nastoupit do Vašeho BMW bez funkcí chytrého telefonu, když jej můžete obsluhovat tak, jak jste zvyklí? S výbavou integrace chytrého telefonu Vaše vozidlo podporuje Apple CarPlay a Android Auto a bezdrátově propojí Váš chytrý telefon se systémem vozu. To vám umožní ve Vašem vozidle pohodlně používat známé funkce a různé aplikace.

  Digitální klíč BMW M235i xDrive Gran Coupé (F44 MP)

  BMW Digitální klíč

  BMW Digitální klíč změní váš kompatibilní chytrý telefon* na klíč od vozidla. Odemčení provedete jednoduše tak, že podržíte svůj telefon u kliky dveří; před nastartováním vašeho BMW uložte telefon do přihrádky na chytré telefony. Digitální klíč můžete navíc poslat až pěti přátelům a například omezit maximální rychlost, což je ideální pro řidiče začátečníky.

  *BMW Digitální klíč je kompatibilní pouze s vybranými telefony. Seznam kompatibilních telefonů je k dispozici na stránkách BMW Digitální klíč. Použití BMW Digitálního klíče vyžaduje výbavu Teleservices.

  TECHNICKÉ ÚDAJE BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ.

  The BMW M235i xDrive.

  Výkon motoru v kW (k):

  225 (306)

  Zrychlení 0–100 km/h v s:

  4,9

  Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km:

  7,8–7,1

  Kombinované emise CO2 v g/km:

  177–162

  BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 metalický lak Black Sapphire (černá) tříčtvrteční jízdní záběr zezadu

  CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW ŘADY M235i xDRIVE GRAN COUPÉ.

  BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ.

  BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 metalický lak Snapper Rocks Blue (modrá) pohled zepředu se ženou v popředí

  Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční produkty od BMW Financial Services. Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena podle Vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro Vaše nové BMW M235i xDrive Gran Coupé.

  BMW SLUŽBY.

  SERVIS A ASISTENCE PRO BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ.

  BMW Service Inclusive

  BMW Service Inclusive.

  #whateverhappens: Bezstarostné cestování s elektrickými vozy: tento paket přináší 100% transparentnost a pohodlně snadné plánování. Zvolíte si dobu kontraktu 4 nebo 6 let, v případě využití financování činí tato doba 3 roky. Obsah servisního balíčku:
  • Prohlídka vozu
  • Výměna mikrofiltru
  • Výměna brzdové kapaliny
  Zjistěte více o BMW Service Inclusive
  BMW Teleservices

  BMW Teleservices.

  S inovativními službami Teleservices od BMW ConnectedDrive Vám Vaše BMW pomůže udržet si čistou hlavu: pokud je třeba údržba nebo v případě poruchy poskytne Vašemu preferovanému BMW Servisu všechna relevantní data vozidla. Vybraný servisní partner Vás poté kontaktuje a dohodne schůzku. Takže se můžete spolehnout na rychlou a přímočarou službu a nemusíte na všechno myslet sami. Jediné, co je třeba: Musíte Vaše vozidlo online zaregistrovat na portálu BMW ConnectedDrive a vybrat BMW Autorizovaný servis. Objevte, jakým způsobem služby BMW Teleservices přinesou do Vašeho života více pohodlí.

  Více informací o BMW Teleservices
  BMW Asistenční služba

  Asistenční služba BMW Mobile care.

  BMW Asistenční služba je zdarma a dostupná všem řidičům BMW nonstop, 365 dní v roce. Jeden telefonát – a naši specialisté jsou Vám k službám, ať už po telefonu nebo přímo na místě.

  Více informací o BMW Asistenční službě
  Zaměstnanec BMW si podává ruku se zákazníkem

  CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

  Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW M235i xDrive Gran Coupé, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  BMW M235i xDrive Gran Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,8–7,1
  Emise CO₂ v g/km (kombinované): 177–162

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují hodnoty pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.cz/wltp

   

  Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO₂ nových osobních automobilů lze získat z „Příručky spotřeby paliva, emisí CO₂ a spotřeby energie nových osobních automobilů“, která je k dispozici na všech prodejních místech a na Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Germany, a https://www.dat.de/co2

  Více informací

  Spotřeba paliva a emise CO2.

  • BMW M235i xDrive Gran Coupé:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,8–7,1
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 177–162

   Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.cz/wltp.