#ATSESTANECOKOLIV. BMW SERVICE.

BEZSTAROSTNÁ RADOST Z JÍZDY. PRO KAŽDÉHO ŘIDIČE A KAŽDÉ BMW.

Vy a Vaše BMW budete ve Vašem BMW Servisu v nejlepších možných rukách.
 

To platí pro dlouhodobé servisní balíčky jako je BMW Service Inclusive, atraktivní komplexní ceny BMW FIT Servisu, program BMW Opravy a Péče a mnoho dalších servisních služeb.
 

Vždy máme ideální nabídku pro každé BMW, pro Vaše individuální potřeby a pro mnoho bezstarostných kilometrů, které jsou stále před Vámi.

  Muž zapíná svůj telefon

  DOMLUVTE SI NÁVŠTĚVU SERVISU ONLINE – RYCHLE A JEDNODUŠE.

  Dobrý service začíná online. Je přístupný rychle, snadno a kdykoli. Ať už se jedná o service brzd, výměnu oleje nebo cokoli jiného, s BMW online systémem pro plánování návštěv servisu nabízíme pohodlný způsob, jak domluvit nejvhodnější termín. Nikdo přece nezná Váš vůz tak dobře jako naši BMW servisní specialisté. Stačí jen zvolit servisní úkon, který potřebujete provést, a pak se podívat na dostupné termíny u Vašeho servisního partnera BMW.

  APLIKACE My BMW.

  Žena s chytrým telefonem před BMW

  Přínosy pro Vás.

  • Flexibilní online sjednání návštěvy servisu
  • Přehled možností servisu a plánovaných servisních úkonu na Vašem BMW
  • Rychlá BMW Asistenční služba díky automatickému přenosu údajů o vozidle a lokaci
  • Pohodlná obsluha a monitorování vozu, bez ohledu na Vaši lokaci
  • Nové funkce a aktualizace připravené pro Vaše BMW
  Více informací
  Žena s chytrým telefonem sedí v BMW

  Tři kroky ke zprovoznění aplikace My BMW.

  1. Aplikaci My BMW si zdarma stáhněte z obchodu Apple Store nebo Google Play Store.
  2. Přihlaste se do ní svým BMW ID nebo si vytvořte nový účet.
  3. Zadejte identifikační číslo (VIN) Vašeho BMW a propojte Váš vůz s aplikací My BMW.
  Více informací

  BMW PROHLÍDKA A ÚDRŽBA.

  BMW SERVICE INCLUSIVE.

  BMW Service Inclusive BMW před letní scenérií s modelkou

  Jednoduše si vyjeďte a soustřeďte se na to, co je opravdu důležité – na čistou radost z jízdy. BMW Service Inclusive Vám to umožní. Pouze jednou zaplatíte pevně danou částku a po zvolenou dobu máte zajištěný kompletní service a údržbu Vašeho vozu. Zároveň je Vaše BMW vždy v těch nejlepších rukou, protože se o něj mohou starat všechny zúčastněné BMW Service po celém světě.

  BMW FIT SERVICE.

  BMW FIT Service BMW stojící před garáží s modelkou

  Na něco se dá spolehnout: BMW FIT Service. Ať už jsou to brzdy, olej nebo mikrofiltr, jedna věc je jasná: v rámci programu BMW FIT Service jsou díly a servisní práce nabízeny dohromady za jednu atraktivní a transparentní cenu. Tato prvotřídní nabídka platí pro všechny vozy BMW starší pěti let a čím je vozidlo starší, tím jsou naše podmínky atraktivnější.

  BMW PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA.

  BMW Prodloužená záruka Žena a muž sedí v BMW a dívají se z okna

  Užijte si více bezpečí podobu až 5 let. BMW Prodloužená záruka umožňuje rozšířit Vaši standardní dvouletou záruku na 3 až 5 let nebo do ujetí 200 000 kilometrů. Můžete se tak spolehnout na rozsáhlé servisní služby, jako jsou třeba rychlé opravy s využitím BMW Originálních dílů, a současně si užívat příjemný pocit, že jste připraveni na vše.

  DALŠÍ BMW SERVISNÍ SLUŽBY PRO VÁS.

  S našimi experty, nejmodernějšími servisními technikami a BMW Originálními díly jsme tu vždy připraveni pro Vás. Naši specialisté zajistí, že váš vůz bude opraven rychle a profesionálně do svého původního stavu, takže Vaše BMW zůstane skutečným BMW. I v případě nehody nebo poruchy jsou naši specialisté připraveni kdekoli a kdykoli poskytnout svoji pomoc. K dispozici máte BMW Asistenční službu, která Vám pomůže rychle a jednoduše.
  BMW Asistenční služba BMW Asistenční služba specialista mluví s řidičem

  BMW Asistenční služba.

  BMW Asistenční služba je k dispozici zdarma nepřetržitě po 365 dní v roce. Kontaktujte nás prostřednictvím aplikace My BMW nebo přímo z Vašeho vozu přes menu BMW ConnectedDrive systému iDrive a naši odborníci Vám budou k dispozici s kompetentní pomocí buď telefonicky, nebo přímo na místě.

  Více informací
  BMW Opravy a Péče. BMW Oprava světlometu.

  BMW Opravy a Péče.

  Ať už se jedná o opravu po nehodě nebo kosmetickou retuš, vždy se můžete spolehnout na naše BMW Certifikované karosárny a lakovny. Opraví jakékoli poškození, větší i menší, a to vždy při dodržení nejvyšších standardů kvality a způsobem navrženým na míru Vašemu BMW.

  Více informací
  Svolávací akce Dva muži konverzují

  BMW Svolávací akce.

  Bezpečnost našich zákazníků a produktů je pro nás na prvním místě. Proto průběžně provádíme kontroly kvality. Pomocí identifikačního čísla vozu můžete zkontrolovat, zda se na Vaše BMW aktuálně nevztahují svolávací akce. V takových případech nese BMW veškeré náklady na svolávací akce a servisní úkony.

  Více informací
  BMW Teleservices Žena ovládá displej v BMW

  BMW Teleservices.

  BMW Teleservices Vám usnadňují život: Jakmile je potřeba údržba vozu,  nebo v případě poruchy, Vámi zvolený BMW Service dostane všechny potřebné informace o vozidle a následně Vás bude kontaktovat pro domluvení návštěvy servisu. Třeba je pouze to, že Váš vůz musí být online zaregistrován na portálu BMW ConnectedDrive a musíte mít zvolený BMW Service.

  Více informací
  BMW Originální díly Brzdové kotouče na testovací stolici

  BMW Originální díly.

  Nejlepší volbou jsou BMW Originální díly. Byly speciálně vyvinuty, vyrobeny a intenzivně testovány přímo pro Vaše BMW. Ať už jde o nové nebo repasované BMW Originální díly, vždy poskytují nejvyšší kvalitu, zajišťují prvotřídní výkon a zvyšují hodnotu vozu při jeho dalším prodeji.

  Více informací

  BMW SERVICE: NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI.

  • Proč BMW Service?
  • Jak často bych měl plánovat návštěvy BMW Servisu a jaké jsou doporučené servisní intervaly pro můj vůz?
  • Jak zjistím, jaké servisní úkony mé BMW potřebuje?
  • Kde je můj nejbližší BMW Service?
  • Kolik stojí servisní prohlídka v BMW Servisu?
  • Co je to číslo VIN mého BMW a kde ho najdu?