Servis BMW Prodejci BMW a zákazníci BMW stojí před dílnou BMW

RADOST Z JÍZDY BEZ STAROSTÍ. PRO KAŽDÉHO ŘIDIČE A KAŽDÉ BMW.

BMW Servis.

Proč se starat o stáří? Místo let je mnohem příjemnější počítat nezapomenutelné okamžiky života. To samé platí i pro vaše BMW. Nejde o to, jak je staré, ale o to, co s ním ještě zažijete. Proto je tu BMW Servis.

S nabídkou prvotřídního servisu BMW jste vy i vaše BMW v dobrých rukou. Zkušení specialisté používají BMW Originální díly, protože jedině tak vaše BMW zůstane originálem. Od dlouhodobých servisních balíčků, jako je BMW Service Inclusive, přes bezkontaktní servisní nabídky My BMW až po prodlouženou záruku a BMW Asistenční službu: přinášíme komplexní nabídku. Prémiové služby pro každý model BMW, pro vaše individuální potřeby a pro mnoho bezstarostných kilometrů, které máte před sebou. 

Více informací
RADOST Z JÍZDY BEZ STAROSTÍ. PRO KAŽDÉHO ŘIDIČE A KAŽDÉ BMW.BMW Servis.

ABY ZŮSTALO SKUTEČNÝM BMW.

Více o BMW Servisu.

BMW opravář ve společnosti BMW

SERVIS Z PRVNÍ RUKY.

Bezstarostná radost z jízdy díky BMW Servisu.

Se svým BMW servisním partnerem jste vy i vaše BMW vždy v dobrých rukou: Objevte naše atraktivní servisní řešení a balíčky navržené pro každé BMW, pro vaše individuální potřeby a pro mnoho bezstarostných kilometrů, které máte před sebou.

Servis BMW Bezkontaktní servis BMW online

MY BMW SERVICE.

Individuální servis bez ohledu na to, kde se nacházíte.

BMW Servis – kdykoliv a kdekoliv. Mnoho servisních služeb BMW si můžete pohodlně objednat a sledovat online. A využijte svůj čas na skutečně důležité věci v životě. 

Servis BMW Servis BMW Incluzivní Muž uvolněně sedící v obchodním zastoupení BMW

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Komplexní a bezstarostný servis pro vaše BMW.

Není vždy snadné dělat v životě všechno najednou. Pro větší klid a pohodu je tu BMW Service Inclusive. Stačí jedna platba a máte zajištěny všechny zahrnuté servisní a údržbové práce po dobu, kterou si zvolíte. Bez dalších skrytých servisních nákladů. Abyste věděli, co můžete očekávat i v budoucnu: perfektní servis pro vaše BMW bez ohledu na jeho stáří. Naše nabídka je atraktivní i pro modely BMW s mnoha najetými kilometry. 

Servis BMW Originální motorový olej BMW Muž a žena leží uvolněně na kapotě BMW

BMW ORIGINÁLNÍ MOTOROVÝ OLEJ.

Výkon. Efektivita. Ochrana.

BMW Originální motorové oleje vhodně podporují vlastnosti motorů BMW a zajišťují plný výkon, vysokou účinnost a maximální ochranu, a tím i maximální životnost motoru BMW. 

Servis BMW Servis BMW vyhledejte kontakt na servis BMW

VÁŠ BMW SERVISNÍ PARTNER VÁM RÁD PORADÍ.

Váš BMW Servisní partner vám rád osobně poradí se všemi produkty a službami pro vaše BMW. Udělejte si více času na krásné věci v životě a domluvte si schůzku s BMW Servisním partnerem ve vašem okolí již nyní!

BMW SERVIS.

S jednou z největších dealerských sítí na světě a vysokou dostupností originálních dílů BMW jsou prémiové služby k dispozici pro vaše potřeby v lokálním dosahu po celém světě.

Více informací

VAŠE EXKLUZIVNÍ VÝHODY

 • 01 Nejlepší poměr ceny a kvality
 • 02 Použití BMW Originálních dílů
 • 03 Zkušení servisní specialisté s know-how BMW
 • 04 Atraktivní a transparentní ceny all-inclusive
 • 05 Každé BMW je vítáno

MY BMW SERVICE.

My BMW Service nabízí funkce, které vám usnadní život jako nikdy předtím. Vždy v centru pozornosti: myšlenka spojení nejlepšího servisu a digitálnosti. Maximální nezávislost a úspora času. Rezervujte si například termíny v servisu pomocí online systému: nepřetržitě, ať jste kdekoliv. Aplikace My BMW vám umožní, abyste se svým BMW byli neustále v kontaktu. Je to váš osobní asistent se stále novými funkcemi.

S naší inteligentní videokomunikací můžete doslova nahlížet přes rameno našim odborníkům, kteří se v servisu starají o vaše BMW. Máte tak všechny informace k tomu, abyste rozhodli o dodatečných servisních pracích. S naším digitálním servisním příjmem můžete své BMW bezkontaktně předat zúčastněným servisním partnerům k servisnímu zásahu a vyhnout se tak čekacím dobám. 

Více informací

VAŠE EXKLUZIVNÍ VÝHODY

 • 01 My BMW Servis. Kdykoliv. Kdekoliv. Bezkontaktně.
 • 02 Všechny důležité informace a neustálé spojení s vaším BMW díky aplikaci My BMW.
 • 03 Maximální flexibilita díky BMW online systému sjednávání schůzek.
 • 04 Potvrzení dodatečných servisních doporučení na základě videa zaslaného přímo servisem prostřednictvím BMW Smart Video Communication.
 • 05 Bezkontaktní vyřízení servisních úkonů včetně přistavení a vyzvednutí vozidla.

SERVIS V NOVÉM POJETÍ.

My BMW Servis. Kdykoliv a bez ohledu na to, kde se nacházíte. Mnoho servisních služeb BMW si můžete pohodlně objednat a sledovat online. Abyste mohli svůj čas využít pro důležité věci v životě.

Servis BMW Bezkontaktní aktualizace softwaru BMW Service Remote

Aplikace My BMW.

S aplikací My BMW můžete zůstat ve spojení s vozem, i když nejste ve svém BMW. Aplikace plánuje cesty, pomáhá v případě poruchy, připomíná vám, abyste si domluvili návštěvu servisu, a mnoho dalšího.
Více informací
Servis BMW Bezkontaktní schůzky BMW Servis online

BMW Online sjednání návštěvy.

Ať už se jedná o servis brzd, výměnu oleje nebo jinou službu: S BMW online plánováním návštěvy servisu vám nabízíme pohodlné řešení pro rezervaci vaší příští servisní prohlídky. Rychle, snadno, online a kdykoliv.
Více informací
Servis BMW Bezkontaktní servis BMW Servisní video BMW

BMW Smart Video Communication.

S BMW Smart Video Communication je údržba vašeho BMW ještě jednodušší. Po odevzdání vašeho BMW do našeho servisu obdržíte na svůj chytrý telefon servisní video vašeho vozu a přehled nákladů. Poté můžete individuálně schválit jednotlivé servisní úkony a až potom servis začne s jejich prováděním.
Více informací

Bezkontaktní potvrzení servisních služeb.

V našich servisech máte možnost v určených terminálech bezkontaktně odevzdat své BMW. Chcete-li tak učinit, objednejte se u svého servisního partnera online nebo telefonicky a zvolte možnost bezkontaktního předání vozu do servisu. Několik dní před schůzkou obdržíte odkaz, s nímž můžete provést předběžné přihlášení. Po tomto předběžném přihlášení obdržíte kód pro svou osobní skříňku, kam po příjezdu vložíte klíček.
Více informací

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Dobrý pocit, že se nemusíte o nic starat.

Prostě se uvolněte a soustřeďte se jen na to, co je opravdu důležité – na radost z jízdy. Přesně to vám umožní BMW Service Inclusive. Při jeho objednání zaplatíte jen jednou a všechny potřebné zahrnuté servisní práce a práce údržby vozu jsou pokryty po vámi zvolenou dobu. Vaše BMW bude vždy v těch nejlepších rukou, a to u všech zúčastněných servisních partnerů BMW.

Více informací

VAŠE EXKLUZIVNÍ VÝHODY

 • 01 Různé servisní balíčky pro různé potřeby.
 • 02 Atraktivní cenové zvýhodnění oproti samostatným návštěvám servisu s plnou kontrolou nákladů a transparentností.
 • 03 Možnost volby délky kontraktu od 3 do 6 let nebo nájezdu kilometrů od 40 000 do 120 000 km.*
 • 04 Servisní specialisté se zkušenostmi a BMW Originálními díly.
 • 05 Vysoká hodnota vozu při dalším prodeji díky automatickému převodu kontraktu na dalšího majitele.

*Možnost prodloužení rozsahu, délky trvání a počtu ujetých kilometrů až na 10 let a 200 000 km do 9 měsíců po vypršení smlouvy. Doba trvání/počet najetých kilometrů začíná dnem první registrace.

Více informací

PŘEHLED BMW SERVISNÍCH BALÍČKŮ.

Není vždy snadné čelit věcem s klidem. Pro větší klid vám nabízíme BMW Service Inclusive. Stačí jedna platba a všechny zahrnuté práce servisu a údržby jsou pokryty po vámi zvolenou dobu. Bez jakýchkoliv skrytých nákladů. Do budoucna se tak můžete spolehnout na jediné: perfektní servis pro vaše BMW bez ohledu na jeho stáří. Naše nabídka je atraktivní i pro modely BMW s mnoha najetými kilometry. Vyberte si balíček navržený přesně na míru vašim potřebám. S kalkulačkou cen BMW Service Inclusive si můžete snadno z domova spočítat náklady na různé konfigurace BMW Service Inclusive. Najděte si balíček, který optimálně splňuje vaše osobní požadavky na dokonalý servis.

Více informací
BMW Service BMW Service Inclusive pro nová auta

BMW Service Inclusive pro nové vozy.

Tento balíček je ideální pro vozidla, která ještě neprošla první servisní prohlídkou. Doba platnosti nebo počet ujetých kilometrů zvoleného balíčku začíná dnem první registrace vozu.

Servisní práce:
 

 • Servisní prohlídka
 • Výměna motorového oleje, včetně doplnění oleje
 • Výměna prachového filtru
 • Výměna palivového filtru (pro vznětové motory)
 • Výměna vložky vzduchového filtru
 • Výměna zapalovacích svíček (pro zážehové motory)
 • Výměna brzdové kapaliny

 

Více informací
Servis BMW Služba BMW Inclusive pro ojeté vozy

BMW Service Inclusive pro ojeté vozy.

Tento balíček je ideální pro vozidla, která mají za sebou první servisní prohlídku. Termín nebo počet ujetých kilometrů pro balíček Service Inclusive objednaný pro ojetá vozidla začíná automaticky běžet v den další plánované servisní prohlídky vašeho BMW.

Servisní práce:

 • Výměna motorového oleje, včetně doplnění oleje
 • Servisní prohlídka
 • Výměna vzduchového filtru
 • Výměna palivového filtru (pro vznětové motory)
 • Výměna prachového filtru
 • Výměna zapalovacích svíček (pro zážehové motory)
 • Výměna brzdové kapaliny
Více informací
Servis BMW Služba BMW Inclusive pro elektromobily

BMW Service Inclusive pro elektrické vozy.

Bezstarostné cestování na elektrický pohon: tento balíček vám přináší 100% transparentnost a snadné plánování. Sami si zvolíte dobu trvání 4 nebo 6 let.

Servisní práce:
 

 • Servisní prohlídka
 • Výměna prachového filtru
 • Výměna brzdové kapaliny
Více informací
Servis BMW Servis BMW vyhledejte kontakt na servis BMW

VÁŠ BMW SERVISNÍ PARTNER VÁM RÁD PORADÍ.

Váš BMW Servisní partner vám rád osobně poradí se všemi produkty a službami pro vaše BMW. Udělejte si více času na krásné věci v životě a domluvte si schůzku s BMW Servisním partnerem ve vašem okolí již nyní!

BMW ORIGINÁLNÍ MOTOROVÝ OLEJ.

VAŠE EXKLUZIVNÍ VÝHODY:

 • 01 Snížení spotřeby paliva a tím i snížení emisí CO2.*
 • 02 Ochrana proti tvorbě kalů prodlužuje životnost motoru.**
 • 03 Vázání částic nečistot omezuje tvorbu usazenin uvnitř motoru.
 • 04 Nižší sklon k odpařování snižuje spotřebu oleje, a tím i potřebu jeho doplňování.***
 • 05 Vynikající nízkoteplotní vlastnosti, a to i při extrémních teplotách do –40 °C, a tím zlepšené vlastnosti při studeném startu.****

*Prokázaná úspora paliva u motorových olejů BMW Longlife-01 FE (LL01 FE 0W-30), LL12FE 0W-30, LL17FE + 0W-20 v testu WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test) ve srovnání s motorovými oleji BMW Longlife-01 testovanými v BMW.
**Podle výsledků standardních průmyslových kalových testů.
***Podle výsledků testů NOACK obvyklých v tomto odvětví.
****Platí pro všechny třídy 0W, třídy 5W garantují vlastnosti do extrémně nízkých teplot (–35 °C).

Více informací

PŘEHLED BMW ORIGINÁLNÍCH MOTOROVÝCH OLEJŮ.

Výkon. Účinnost. Ochrana.

Motorové oleje BMW TwinPower Turbo podporují vlastnosti motorů BMW a zajišťují plný výkon s vysokou účinností. Pomáhají chránit motor před opotřebením a korozí a pomáhají tak udržovat motor v čistotě a prodlužovat jeho životnost. S BMW Originálními motorovými oleji BMW TwinPower Turbo máte vždy jistotu, a to ať už se jedná o motorové oleje Select ve stříbrné kategorii, motorové oleje s prémiovou účinností ve zlaté kategorii nebo motorové oleje BMW M Performance v červené kategorii. Objevte ideální BMW Originální motorový olej pro váš motor BMW a užijte jeho výkon po dlouhou dobu.

Originální motorový olej BMW BMW TwinPower Turbo Silver

BMW TwinPower Turbo Silver.

BMW TwinPower Turbo Silver. Motorové oleje pro trvalou radost z jízdy. Tyto oleje přispívají nejen k dobrému výkonu motoru, ale také pomáhají udržovat jeho nejdůležitější součásti v čistotě a chránit je.
Více informací
Originální motorový olej BMW BMW TwinPower Turbo Gold

BMW TwinPower Turbo Gold.

BMW TwinPower Turbo Gold. Motorové oleje určené pro motory s vysokým výkonem se vyznačují jejich zvýšenou ochranou před opotřebením. Oleje s dodatkem FE na štítku (= Fuel Economy; spotřeba paliva) vykazují také úsporu paliva v NEDC ve srovnání s motorovými oleji BMW Longlife 01.
Více informací
Originální motorový olej BMW BMW TwinPower Turbo Red

BMW TwinPower Turbo Red.

Adrenalin k doplnění. Motorové oleje kategorie M TwinPower Turbo jsou přizpůsobeny specifickým požadavkům vysokovýkonných motorů BMW M a nabízejí vynikající ochranu ložisek i při extrémních výkonnostních požadavcích a v závodních podmínkách.
Více informací
Kupte si originální motorový olej BMW Servis BMW Kontakt Najít dílnu BMW

BMW ORIGINÁLNÍ MOTOROVÝ OLEJ: PRODUKTY A SERVIS.

Chraňte své BMW originálním motorovým olejem a vychutnejte si naplno jeho vynikající výkon a dlouhou životnost. Váš BMW Servis vám rád poradí se všemi produkty a službami, s nimiž můžete dosáhnout maximálního výkonu motoru BMW a udržet jeho životnost. Udělejte si více času na krásné věci v životě a domluvte si schůzku v BMW Servisu ve vašem okolí již nyní!
„MYSLÍM, ŽE DOBRÉ NEMUSÍ BÝT DRAHÉ. ANI DOBRÝ SERVIS.“

„NEJLEPŠÍ POCIT NA SVĚTĚ? KDYŽ VŠECHNO PERFEKTNĚ FUNGUJE.“

Dvě ženy jsou ve svém BMW šťastné

Původní pocit. S BMW Originálními díly.

Vaše BMW podává maximální výkon každý den a pro plnou funkčnost je nezbytná souhra všech jeho komponentů. Proto byste se měli spolehnout na BMW Originální díly: dokonalého výkonu lze dosáhnout pouze tehdy, pokud jsou všechny díly přesně sladěny s požadavky každého jednotlivého modelu BMW. BMW Originální nové díly podléhají stejným standardům kvality jako vozidla BMW, a to od jejich návrhu až po kvalitu při jejich výrobě. Přesné pasování a vysoce kvalitní zpracování každého BMW Originálního nového dílu zajišťují, že všechny komponenty vašeho BMW spolu dokonale spolupracují a přispívají tak k optimálnímu výkonu, maximální bezpečnosti a dlouhé životnosti.

ZÁRUKA OD BMW.

RADOST Z JÍZDY ZARUČENA.

Každý, kdo si koupí nové BMW, má zaručenou radost z jízdy. A ještě víc: výjimečně vysoký standard kvality, který je stále uplatňován i v té nejmenší součástce, je navržen tak, aby platil i po mnoha letech a mnoha tisících najetých kilometrech od první registrace. Na to se můžete spolehnout.

Váš BMW Servis prodloužil záruku na karoserii na celkových dvanáct let a na lak na tři roky. Na celý automobil (s výjimkou dílů podléhajících běžnému opotřebení), veškeré BMW Originální díly a BMW Originální příslušenství je poskytována dvouletá záruka bez omezení počtu ujetých kilometrů od okamžiku jejich předání zákazníkovi. Dlouhodobá radost z jízdy je tím garantována. 

BMW SERVIS: NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI.

 • Co je to BMW Servis?
 • Co je BMW Service Inclusive nebo BMW Service Inclusive Plus?
 • Kolik stojí balíček BMW Service Inclusive?

  Ceny balíčků BMW Service Inclusive závisí na vašich přáních. Své potřeby, jako je počet ujetých kilometrů nebo dobu trvání kontraktu, si můžete nastavit přímo na místě u svého BMW Autorizovaného Dealera. Na základě vašich informací obdržíte individuální nabídku.

 • V jakých intervalech má smysl objednat se do servisu BMW a jaké jsou doporučené intervaly údržby mého vozidla?
 • Kolik stojí prohlídka u servisního partnera BMW?
 • Kolik stojí výměna oleje v BMW Servisu?
 • Jaký olej potřebuje moje BMW?
 • Co je to VIN číslo BMW a kde ho najdu?

DALŠÍ PRODUKTY & SLUŽBY PRO BMW.

Servis BMW Originální příslušenství BMW

PROHLÍDKY & ÚDRŽBA.

Řidička BMW čeká na poruchu BMW a pomoc při nehodě před svým BMW

BMW ASISTENČNÍ SLUŽBA.

Servis BMW Opravy a péče o BMW

BMR OPRAVY & PÉČE.

Servis BMW Teleservices BMW

BMW TELESERVICES.

Servis BMW Moje aplikace BMW

NOVÁ APLIKACE MY BMW.