BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 Sophisto Grey (šedá) 7/8 jízdní záběr zepředu na okraji města
530e Touring
Shop The Look
Cena vč. DPH1 540 500 Kč
Spotřeba paliva, kombinovaná (WLTP)1,5 - 1,9 l/100 km*
Druh pohonuBenzínDieselPlug-in Hybrid

THE 5 TOURING

BMW ŘADY 5 TOURING. JIŽ OD 19 990 Kč BEZ DPH MĚSÍČNĚ VČETNĚ POJIŠTĚNÍ*

Cena vč. DPH1 540 500 Kč
Spotřeba paliva, kombinovaná (WLTP)1,5 - 1,9 l/100 km*
Druh pohonuBenzínDieselPlug-in Hybrid
THE 5 TOURINGBMW ŘADY 5 TOURING. JIŽ OD 19 990 Kč BEZ DPH MĚSÍČNĚ VČETNĚ POJIŠTĚNÍ*

BMW ŘADY 5 TOURING JIŽ OD 19 990 KČ BEZ DPH MĚSÍČNĚ VČ. POJIŠTĚNÍ*


Dopřejte si ikonickou radost z jízdy v BMW řady 5 Touring.

 • Limitovaná nabídka operativního leasingu vč. pojištění.
 • Pohon všech kol xDrive v ceně.
 • Vč. prodloužené záruky a servisního balíčku v ceně.


Mistr své třídy: BMW řady 5 Touring v sobě spojuje výjimečnou úroveň funkčnosti a komfortu na dlouhé vzdálenosti, které jsou pro modely BMW Touring typické, s ikonickým vzhledem a jízdní dynamikou známou z ostatních modelů BMW řady 5. Exteriér je sebevědomější a modernější než kdy před tím zásluhou dlouhého rozvoru, hladce tvarovaných ploch a jedinečných designových prvků. Elegantní a extrémně variabilní interiér nabízí zásluhou promyšleně navrženého zavazadlového prostoru mnoho možností pro uložení nákladu. V kombinaci s působivou jízdní dynamikou a průkopnickou technikou poskytuje BMW řady 5 Touring zcela novou úroveň komfortu a flexibility.

VYBERTE SI VZHLED BMW ŘADY 5 TOURING.

520d Touring

ESSENCE.

530e Touring

BALANCE.

530d xDrive Touring

SIGNATURE.

DESIGN BMW ŘADY 5 TOURING.

BMW řady 5 Touring stanovuje nové standardy pro sportovně praktickou eleganci. Dlouhý rozvor a protažená kapota dodávají vozu důstojnost, zatímco precizně navržené hrany a hladce tvarované plochy společně vytvářejí moderní vzhled. Přední části dodávají dynamický a inovativní vzhled především BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek a laserové světlomety BMW Laserlight. Světlomety jsou propojené s maskou do jednoho celku, který automobil opticky účinně rozšiřuje. Celkový výsledek působí unikátní sportovní elegancí, která pokračuje až k zádi s lichoběžníkovými koncovkami výfuku.

Více informací

PLUG-IN HYBRIDNÍ MODELY BMW ŘADY 5 TOURING.

Plug-in hybridní modely BMW

VLASTNOSTI PLUG-IN HYBRIDNÍCH MODELŮ BMW ŘADY 5 TOURING.

Poznejte přednosti a techniku modelů BMW 520e, 530e a 530e xDrive BMW řady 5 Touring s inovativním hybridním pohonem.

To nejlepší z obou světů. V plug-in hybridních BMW řady 5 Touring podobě modelů BMW 520e**, BMW 530e** a BMW 530e xDrive** zažijete udržitelnou mobilitu a současně hospodárnou jízdní dynamiku. Poznejte mnoho předností tohoto pokrokového hybridního modelu BMW a zjistěte více o jeho technice, jízdní dynamice, nabíjecích službách BMW Charging a praktických digitálních službách od BMW ConnectedDrive.
Plug-in hybridní BMW řady 5 Touring ze tříčtvrtečního pohledu zepředu při nabíjení s modelem
Plug-in hybridní BMW řady 5 Touring 2021 G31 LCI ze tříčtvrtečního pohledu z boku při nabíjení s modelem

Plug-in hybridní technika BMW řady 5 Touring.

V dokonalé harmonii. Plug-in hybridní BMW řady 5 Touring v podobě modelů BMW 520e**, BMW 530e** a BMW 530e xDrive** kombinuje technologii elektrického pohonu BMW eDrive s výkonným spalovacím motorem. Společně tyto zdroje síly vytvářejí jízdní zážitky, v nichž se spojuje maximální hospodárnost a mimořádná radost z jízdy. A v závislosti na jízdním režimu také lokálně bezemisní a téměř neslyšná jízda s podmanivě vysokým točivým momentem a dostatečným dojezdem pro cesty na dlouhé vzdálenosti. BMW 530e xDrive** Touring je vybaveno pohonem všech kol BMW xDrive, který je v této třídě plug-in hybridních vozů unikátní a dále přispívá k vynikající dynamice a trakci. K hospodárnosti jízdy přispívá i takzvaná rekuperace, během níž se kinetická energie při brzdění mění na elektrickou, která se následně ukládá do baterie.
Více informací o plug-in hybridním pohonu BMW
Plug-in hybridní BMW řady 5 Touring 2021 G31 LCI ze tříčtvrtečního pohledu zepředu jedoucí po silnici

Jízdní režimy plug-in hybridních BMW BMW řady 5 Touring.

Čistě elektrická a bezemisní jízda při cestě do práce nebo působivě dynamické svezení s potřebným dojezdem pro víkendové cesty – plug-in hybridní BMW řady 5 Touring v podobě modelů 520e**, BMW 530e** a BMW 530e xDrive** má odpovědi na všechny požadavky. Budete využívat inteligentní jízdní režimy zajišťující v každé situaci ideální souhru mezi spalovacím motorem a elektromotorem a zažijete fascinaci technikou budoucnosti a unikátní jízdní vlastnosti.
Více informací o inteligentních jízdních režimech
Plug-in hybridní BMW řady 5 Touring 2021 G31 LCI pohled z boku při nabíjení s modelem

Nabíjení plug-in hybridních BMW řady 5 Touring.

Ať už doma, nebo na cestách: BMW Charging nabízí na míru navržená řešení pro nabíjení Vašeho plug-in hybridního BMW řady 5 Touring. Kromě nabíjecího kabelu (Mode 2) pro domácí zásuvky, který se dodává jako standardní výbava, poskytují mimořádně pohodlný, bezpečný a rychlý způsob doplňování elektřiny nabíječky BMW Wallbox. Smart Wallbox od našeho partnera nabízí další doplňkové služby pro inteligentní nabíjení. Instalační služba zajišťuje jednoduchou a správnou montáž těchto nabíječek. Flexibilní nabíječka Flexible Fast Charger poskytuje maximální univerzálnost při nabíjení doma. Umožňuje nabíjet Vaše plug-in hybridní BMW z každé domácí nebo průmyslové zásuvky pomocí různých adaptérů. Kromě nabíjecího kabelu (Mode 2) je součástí standardní výbavy plug-in hybridních BMW řady 5 Touring také nabíjecí kabel (Mode 3) pro použití na veřejných nabíjecích stanicích. Nechybí ani nabíjecí karta BMW Charging Card, která nabízí atraktivní podmínky pro veřejné nabíjení*. 

Doba nabíjení (0–100 %) BMW řady 5 Touring v podobě modelů BMW 520e**, BMW 530e** a BMW 530e xDrive** je při nabíjecím výkonu 3,7 kW (BMW Wallbox, Flexible Fast Charger, veřejné nabíjecí stanice) přibližně 3,6 hodiny a přibližně 6,0 hodin s nabíjecím výkonem 2,3 kWh (domácí zásuvka).
*Nabídky se liší podle konkrétního trhu.

 

Více informací o BMW Charging
Plug-in hybridní BMW řady 5 Touring 2021 G31 LCI navigační systém, detail

Digitální služby pro plug-in hybridní modely BMW řady 5 Touring.

Využijte každý metr cesty na maximum: BMW Vám nabízí inovativní digitální služby, které usnadňují a zpříjemňují každodenní život s Vaším BMW 520e**, BMW 530e** a BMW 530e xDrive**. BMW Connected Charging Vás navede přímo k nejbližší nabíjecí stanici na Vaší cestě a současně Vám o ní zprostředkuje detailnější informace, například v podobě obsazenosti jednotlivých přípojek, cen, ale také to, jak můžete nejlépe strávit čas v okolí při nabíjení. Aplikace My BMW Vám poskytne informaci o aktuálním stavu nabití a o posledních nabíjecích cyklech. Jakmile je vozidlo nabité, aplikace Vám o tom pošle oznámení. Další digitální služby, jako je BMW Intelligent Personal Assistant nebo integrace chytrého telefonu, Vám usnadní každodenní mobilitu. Tím zažijete uvolněnou radost z jízdy ve Vašem BMW řady 5 Touring s plug-in hybridním pohonem.

Více informací o digitálních službách

DESIGN A FUNKČNOST BMW ŘADY 5 TOURING.

Panoramatická skleněná střecha BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 (šedá) interiér

Panoramatická skleněná střecha.

Když je panoramatická skleněná střecha otevřená, poskytuje dostatek čerstvého vzduchu. Když je zavřená, vytváří v interiéru jasnou a prosvětlenou atmosféru. Otevírá a zavírá se zcela automaticky stisknutím tlačítka nebo dálkově klíčkem od vozu. Je posuvná a je vybavena elektrickou roletovou sluneční clonou a větrným deflektorem.
Tažné zařízení BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 detail

Tažné zařízení.

Tažné zařízení s elektricky výklopnou hlavicí a funkcí stabilizace přívěsu je schválené pro zatížení až 2 000 kg. Pokud se přívěs začne kývat, stabilizační systém jej pomocí zásahů brzd na tažném vozidle stabilizuje. Elektronicky sklopná hlavice tažného zařízení není po sklopení pod zadní nárazník vidět.
Paket zavazadlového prostoru BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020

Paket zavazadlového prostoru.

Paket pro zavazadlový prostor zlepšuje funkčnost zavazadlového prostoru díky téměř nekonečné variabilitě nastavení úhlu sklopení opěradla, včetně polohy pro přepravu nákladu, levé a pravé lišty s dvěma posuvnými úchytnými oky, dvojici napínacích popruhů s plastovými rámečky v pravém panelu obložení a rovněž multifunkčnímu háčku.

TECHNOLOGIE BMW ŘADY 5 TOURING.

BMW řady 5 Touring Vám je kdykoliv k službám. Špičkové asistenční systémy a prvky konektivity zajišťují maximální úroveň bezpečnosti a komfortu, zatímco inovativní funkce pro práci i zábavu fascinují a informují zároveň. Díky chytrým digitálním službám zůstanete pro bezstarostné a klidné cestování po celou Vaši jízdu nepřetržitě propojeni.
BMW řady 5 Touring LCI G31 BMW Live Cockpit Professional 12,3” kontrolní displej, detail
Driving Assistant Professional BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.
Couvací asistent BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

Couvací asistent.

Couvací asistent si zapamatuje nejméně 50 m cesty při jízdě dopředu rychlostí do 35 km/h a v případě potřeby je schopen ji zopakovat při couvání. Řidiči tím usnadní práci, protože ten se může soustředit pouze na sledování okolí vozu.
Laserové světlomety BMW Laserlight BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 detail přídě

Laserové světlomety BMW Laserlight.

Laserové světlomety BMW Laserlight v režimu dálkových světel a v závislosti na rychlosti jízdy vyzařují světlo do vzdálenosti až 650 metrů, což je téměř dvojnásobná vzdálenost než u běžných světlometů. Lépe osvětlená silnice ve tmě výrazně zvyšuje bezpečnost. Modré prvky a nápisy BMW Laser jednoznačně podtrhují technologické standardy a sportovní charakter vozu.
BMW Live Cockpit Professional BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

BMW Live Cockpit Professional.

Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 12,3" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3". BMW Operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.
Remote Software Upgrade BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

Remote Software Upgrade.

Nejnovější verze softwaru na palubě. S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude Vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace si můžete jednoduše stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo SIM karty nainstalované ve vozidle a poté je nainstalovat. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce Vašeho BMW.

Integrace chytrého telefonu BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

Integrace chytrého telefonu.

Proč nastoupit do Vašeho BMW bez funkcí chytrého telefonu, když jej můžete obsluhovat tak, jak jste zvyklí? S výbavou integrace chytrého telefonu vaše vozidlo podporuje Apple CarPlay a Android Auto a bezdrátově propojí váš chytrý telefon se systémem vozu. To vám umožní ve Vašem vozidle pohodlně používat známé funkce a různé aplikace.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW ŘADY 5 TOURING.

Přehled technologií pohonu a podvozku.

Všechny pokyny vedou k ryzí radosti z jízdy. Od výjimečně hospodárného vznětového 4válce až po točivý charakter a působivý zátah zážehového 6válce. BMW řady 5 Touring změní každou jízdu ve sportovní výkon. Optimální trakci a maximální radost z jízdy zajistí dokonale naladěné systémy pohonu a podvozku, mezi něž patří adaptivní tlumiče, integrální aktivní řízení či inteligentní pohon všech kol xDrive.
Mild hybridní technologie BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 podvozek

Mild hybridní technologie.

Mild hybridní technologie slouží k rekuperaci kinetické energie při brzdění a jejímu dalšímu použití pro pomoc spalovacímu motoru při akceleraci. Svojí činností snižuje spotřebu paliva, omezuje produkci emisí a současně zvyšuje dynamiku. Zároveň zlepšuje činnost funkce Auto Start/Stop, která pracuje rychleji a mnohem komfortněji.

Adaptivní podvozek BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 detail na startovací tlačítko

Adaptivní podvozek.

Adaptivní podvozek upravuje charakteristiku tlumičů tak, aby odpovídala dané jízdní situaci, a tím přispívá ke zlepšení komfortu i jízdní dynamiky. Kromě standardního režimu COMFORT zajišťujícího vyšší jízdní komfort může řidič zvolit také režim SPORT se sportovní charakteristikou tlumičů.
Integrální aktivní řízení BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 jízdní tříčtvrteční záběr zepředu

Integrální aktivní řízení.

Integrální aktivní řízení kombinuje v závislosti na úhlu natočení volantu proměnný převod řízení s aktivním řízením zadních kol. V nižších rychlostech se zadní kola natáčejí opačně než přední. Tím se usnadňuje manévrování a zlepšuje agilita. Od rychlosti přibližně 60 až 80 km/h se zadní kola natáčejí stejným směrem jako přední. Tím se zvyšuje stabilita a zlepšuje komfort.
BMW xDrive BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 označení

BMW xDrive.

Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění nejlepší možné trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách, a tím dále zlepšuje agilitu.

MODELY BMW ŘADY 5 TOURING.

Sériové provedení:

 • 18" kola z lehké slitiny Double-spoke 844
 • BMW Individual Exterior Line ze saténově lesklého hliníku
 • Sportovní sedadla v kůži Dakota
 • Automatická klimatizace
 • Ambientní osvětlení
BMW řady 5 Touring 530i G31 2020 v sériovém provedení v barvě Sophisto Grey (šedá)

Luxury line:

 • 18" kola z lehké slitiny W-spoke 632, Reflex Silver
 • Hliníkové prahové lišty s nápisem "Luxury Line"
 • Sedadla v kůži "Dakota" se specifickým prošíváním
 • Kožená přístrojová deska (černá umělá kůže Sensatec)
 • Dřevěné obložení interiéru Fineline Ridge s akcentní lištou Pearl Chrome
BMW řady 5 Touring 530i G31 2020 Luxury Line v barvě Mineral White (bílá)

M Sportovní paket:

 • M aerodynamický paket s doplňky M Shadowline
 • 18" M kola z lehké slitiny Double-spoke 662 M, Orbit Grey
 • Odpružení M Sport
 • Sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce
 • Obložení interiéru Aluminium Rhombicle Smoke Grey s lištou Pearl Chrome
BMW řady 5 Touring 530e G31 2020 M sportovní paket v metalickém laku Tansanite Blue II (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu
 • Sériové provedení:
 • Luxury line:
 • M Sportovní paket:

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ A DÍLY BMW M PERFORMANCE PARTS PRO BMW ŘADY 5 TOURING.

Cítit se dobře, cítit se důvěrně.

Všichni řidiči BMW mají radost z jízdy ve standardní výbavě. BMW Originální příslušenství je zde proto, aby splnilo Vaše speciální přání. Nabízíme celou řadu samostatných doplňků, které se k BMW řady 5 Touring hodí a svojí kvalitou, designem a vlastnostmi poskytují maximální přidanou hodnotu, ať už tím máte na mysli cokoliv.
BMW Univerzální držák pro tablety s BMW bezpečnostním pouzdrem BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020

BMW Univerzální držák pro tablety s BMW bezpečnostním pouzdrem.

Univerzální držák tabletů je nastavitelný pro různé velikosti zařízení a uchycuje se do základního držáku systému Travel & Comfort, který je dostupný samostatně. BMW bezpečnostní obal zaručuje bezpečné uchycení široké palety tabletů značek Apple a Samsung o úhlopříčkách 7" až 11". Lze jej naklápět, otáčet jím o 360° a zafixovat jej v požadované pozici.
BMW vana do zavazadlového prostoru BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020

BMW vana do zavazadlového prostoru.

Odolná vkládaná vana z protiskluzového a nepromokavého materiálu má po celém obvodu zvýšenou hranu a chrání zavazadlový prostor proti znečištění a vlhkosti. Je navržena v černé barvě s vložkou z nerezové oceli a dokonale ladí s interiérem.
BMW LED dveřní projektory BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020

BMW LED dveřní projektory.

Nové BMW LED dveřní projektory se zdokonalenou kvalitou zobrazení a nadstandardní životností vytvoří z nastupování i vystupování unikátní zážitek. Automaticky se aktivují při otevření dveří a zcela individuálním způsobem osvětlují nástupní prostor promítáním obrazu na zem vedle vozidla. Řidič si může vybrat promítanou grafiku prostřednictvím měnitelných diapozitivů a vybrat si mezi logem BMW a logem BMW M.
M Performance kryt zpětného zrcátka, karbon BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020

M Performance kryty zpětných zrcátek, karbon.

Výrazné kryty vnějších zpětných zrcátek M Performance jsou ručně vyrobeny z karbonu a podtrhují vysokou technickou úroveň vozidla. Jejich dynamický design posiluje celkovou přitažlivost a dodává vozu individuální dotyk sportovnosti.
20" M Performance kovaná kola z lehké slitiny Multi-spoke 732 M Bicolor BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020

20" M Performance kovaná kola z lehké slitiny Multi-spoke 732 M Bicolor.

Kvalitní kovaná 20" M Performance kola z lehké slitiny Multi-spoke 732 M jsou navržena v dvoubarevném provedení Bicolor Night Gold, broušená a leštěná s logem M. Kompletní sada letních kol se systémem TMPS a pneumatikami runflat, rozměr kol vpředu 8 J x 20 s pneumatikami 245/35 R20 95Y XL RSC a vzadu 9 J x 20 s pneumatikami 275/30 R20 97Y XL RSC.
Volant M Performance BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020

M Performance volant.

Přesvědčivé argumenty přímo v ruce: Alcantara použitá v oblastech úchopu volantu M Performance zajistí jeho mimořádně příjemné a pevné držení přinášející ještě přímější zážitek ze zatáčení. Jeho výrazné tvary a středová značka vyrobená z červené kůže dále posilují individualistický vzhled s odkazem motorsportu.

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW ŘADY 5 TOURING.

BMW 530e Touring.

Celkový výkon v kW (k):

135 (184) / 5000-6500

Zrychlení 0–100 km/h v s:

6,1

Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km:

1,5 - 1,9

Kombinované emise CO2 v g/km:

35 - 43

BMW 530e Touring G31 LCI Sophisto Grey (šedá), jízdní záběr v městské dopravě

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW ŘADY 5 TOURING.

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW ŘADY 5 TOURING.

Žena před parkujícím BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 Sophisto Grey (šedá), 7/8 záběr z boku

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční produkty od BMW Financial Services. Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena podle Vašich potřeb a přání. Zjistěte více informací o atraktivních možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro Vaše nové BMW řady 5 Touring.

BMW SLUŽBY.

SERVIS A ASISTENČNÍ SLUŽBA PRO BMW ŘADY 5 TOURING.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: Bezstarostné cestování s elektrickými vozy: tento paket přináší 100% transparentnost a pohodlně snadné plánování. Zvolíte si dobu kontraktu 4 nebo 6 let, v případě využití financování činí tato doba 3 roky. Obsah servisního balíčku:
 • Prohlídka vozu
 • Výměna mikrofiltru
 • Výměna brzdové kapaliny
Více informací o BMW Service Inclusive
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

S inovativními službami Teleservices od BMW ConnectedDrive Vám Vaše BMW pomůže udržet si čistou hlavu: pokud je třeba údržba nebo v případě poruchy poskytne Vašemu preferovanému BMW Servisu všechna relevantní data vozidla. Vybraný servisní partner Vás poté kontaktuje a dohodne schůzku. Takže se můžete spolehnout na rychlou a přímočarou službu a nemusíte na všechno myslet sami. Jediné, co je třeba: Musíte vaše vozidlo online zaregistrovat na portálu BMW ConnectedDrive a vybrat BMW Autorizovaný servis. Objevte, jakým způsobem služby BMW Teleservices přinesou do Vašeho života více pohodlí.

BMW Asistenční služba

Asistenční služba BMW Mobile care.

BMW Asistenční služba je zdarma a dostupná všem řidičům BMW nonstop, 365 dní v roce. Jeden telefonát – a naši specialisté jsou vám k službám, ať už po telefonu nebo přímo na místě.
Více informací o BMW Asistenční službě
Zaměstnanec BMW si podává ruku se zákazníkem

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW řady 5 Touring, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW Vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW ŘADY 5 TOURING.

BMW řady 5 touring již od 19 990 Kč měsíčně vč. pojištění*

*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW 520d xDrive Touring s pořizovací cenou 1 685 543 Kč vč. DPH. Uvedená splátka operativního leasingu je kalkulována pro délku nájmu 60 měsíců a roční nájezd 20 000 km a s DPH činí 24 188 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky operativního leasingu jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 30.06.2023. Uvedená fotografie je ilustrativní.

Více informací

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW ŘADY 5 TOURING.

BMW 5 Touring

BMW řady 5 Touring již od 19 990 Kč měsíčně vč. pojištění*

*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW 520d xDrive Touring s pořizovací cenou 1 685 543 Kč vč. DPH. Uvedená splátka operativního leasingu je kalkulována pro délku nájmu 60 měsíců a roční nájezd 20 000 km a s DPH činí 24 188 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky operativního leasingu jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 30.06.2023. Uvedená fotografie je ilustrativní.

SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO2.

 • BMW 530e** Touring:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,5 - 1,9
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 35 - 43

  Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp

  ** Při teplotách pod 0 stupňů Celsia je čistě elektrický jízdní režim tohoto plug-in hybridního modelu k dispozici až po zahřátí baterie na provozní teplotu po ujetí několika kilometrů.