BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 Sophisto Grey (šedá) 7/8 jízdní záběr zepředu na okraji města
530e Touring
Shop The Look
Cena vč. DPH1 530 100 Kč
Motor a druh palivaBenzínDieselPlug-in Hybrid

THE 5

BMW ŘADY 5 TOURING

Cena vč. DPH1 530 100 Kč
Motor a druh palivaBenzínDieselPlug-in Hybrid
THE 5BMW ŘADY 5 TOURINGMistr své třídy: BMW řady 5 Touring v sobě spojuje výjimečnou úroveň funkčnosti a komfortu na dlouhé vzdálenosti, které jsou pro modely BMW Touring typické, s ikonickým vzhledem a jízdní dynamikou známou z ostatních modelů BMW řady 5. Exteriér je sebevědomější a modernější než kdy před tím zásluhou dlouhého rozvoru, hladce tvarovaných ploch a jedinečných designových prvků. Elegantní a extrémně variabilní interiér nabízí zásluhou promyšleně navrženého zavazadlového prostoru mnoho možností pro uložení nákladu. V kombinaci s působivou jízdní dynamikou a průkopnickou technikou poskytuje BMW řady 5 Touring zcela novou úroveň komfortu a flexibility.

VYBERTE SI VZHLED BMW ŘADY 5 TOURING.

520d Touring

ESSENCE.

530e Touring

BALANCE.

530d xDrive Touring

SIGNATURE.

DESIGN BMW ŘADY 5 TOURING.

BMW řady 5 Touring stanovuje nové standardy pro sportovně praktickou eleganci. Dlouhý rozvor a protažená kapota dodávají vozu důstojnost, zatímco precizně navržené hrany a hladce tvarované plochy společně vytvářejí moderní vzhled. Přední části dodávají dynamický a inovativní vzhled především BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek a laserové světlomety BMW Laserlight. Světlomety jsou propojené s maskou do jednoho celku, který automobil opticky účinně rozšiřuje. Celkový výsledek působí unikátní sportovní elegancí, která pokračuje až k zádi s lichoběžníkovými koncovkami výfuku.

Více informací

PLUG-IN HYBRIDNÍ MODELY BMW ŘADY 5 TOURING.

Plug-in hybridní modely BMW

VLASTNOSTI PLUG-IN HYBRIDNÍCH MODELŮ BMW ŘADY 5 TOURING.

Poznejte přednosti a techniku modelů BMW 520e, 530e a 530e xDrive BMW řady 5 Touring s inovativním hybridním pohonem.

To nejlepší z obou světů. V plug-in hybridních BMW řady 5 Touring podobě modelů BMW 520e**, BMW 530e** a BMW 530e xDrive** zažijete udržitelnou mobilitu a současně hospodárnou jízdní dynamiku. Poznejte mnoho předností tohoto pokrokového hybridního modelu BMW a zjistěte více o jeho technice, jízdní dynamice, nabíjecích službách BMW Charging a praktických digitálních službách od BMW ConnectedDrive.
Plug-in hybridní BMW řady 5 Touring ze tříčtvrtečního pohledu zepředu při nabíjení s modelem
Plug-in hybridní BMW řady 5 Touring 2021 G31 LCI ze tříčtvrtečního pohledu z boku při nabíjení s modelem

Plug-in hybridní technika BMW řady 5 Touring.

V dokonalé harmonii. Plug-in hybridní BMW řady 5 Touring v podobě modelů BMW 520e**, BMW 530e** a BMW 530e xDrive** kombinuje technologii elektrického pohonu BMW eDrive s výkonným spalovacím motorem. Společně tyto zdroje síly vytvářejí jízdní zážitky, v nichž se spojuje maximální hospodárnost a mimořádná radost z jízdy. A v závislosti na jízdním režimu také lokálně bezemisní a téměř neslyšná jízda s podmanivě vysokým točivým momentem a dostatečným dojezdem pro cesty na dlouhé vzdálenosti. BMW 530e xDrive** Touring je vybaveno pohonem všech kol BMW xDrive, který je v této třídě plug-in hybridních vozů unikátní a dále přispívá k vynikající dynamice a trakci. K hospodárnosti jízdy přispívá i takzvaná rekuperace, během níž se kinetická energie při brzdění mění na elektrickou, která se následně ukládá do baterie.
Více informací o plug-in hybridním pohonu BMW
Plug-in hybridní BMW řady 5 Touring 2021 G31 LCI ze tříčtvrtečního pohledu zepředu jedoucí po silnici

Jízdní režimy plug-in hybridních BMW BMW řady 5 Touring.

Čistě elektrická a bezemisní jízda při cestě do práce nebo působivě dynamické svezení s potřebným dojezdem pro víkendové cesty – plug-in hybridní BMW řady 5 Touring v podobě modelů 520e**, BMW 530e** a BMW 530e xDrive** má odpovědi na všechny požadavky. Budete využívat inteligentní jízdní režimy zajišťující v každé situaci ideální souhru mezi spalovacím motorem a elektromotorem a zažijete fascinaci technikou budoucnosti a unikátní jízdní vlastnosti.