BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 G82 2020 v metalické barvě Individual Frozen Portimao Blue (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu

1 843 400 Kč

Cena

374 hp (275 kW)

Výkon

Benzín

Motor a druh paliva

THE 4

BMW M

ZCELA NOVÉ BMW M440i xDRIVE CABRIO

1 843 400 Kč

Cena

374 hp (275 kW)

Výkon

Benzín

Motor a druh paliva

THE 4ZCELA NOVÉ BMW M440i xDRIVE CABRIO

Ověřte si vaši individuální svobodu: BMW M440i xDrive Cabrio ignoruje konvence. Toto dynamické Cabrio zcela novým a emotivním způsobem provokuje k novým zážitkům nejen svým progresivním designem, ale také neustálou chutí po jízdě. V BMW M440i xDrive Cabrio začíná vaše nezávislost okamžitě, jakmile zažijete první přísun jeho výkonu.

Více informací

BMW M440i xDrive Cabrio(1):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4–6,9
Emise CO2 v g/km (kombinované): 169–159

Více informací

SPORTOVNÍ FAKTA O M MODELU BMW ŘADY 4 CABRIO.

Poháněcí soustava, podvozek a výkonnost.

BMW M440i xDrive Cabrio.

Otevřená sportovnost a mimořádná jízdní dynamika spojené s neomezenou použitelností v každodenním provozu.
 • Zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo s výkonem 374 k
 • 8stupňová automatická převodovka Steptronic Sport
 • BMW xDrive
 • 275 kW (374 k), 500 Nm, 0–100 km/h za 4,9 s
BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 v metalické barvě Individual Frozen Portimao Blue (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu

BMW M440i xDRIVE CABRIO – PŘEHLED VLASTNOSTÍ.

Jízdní dynamika a design BMW M440i xDrive Cabrio.

Radikální volnost: zde si můžete prohlédnout výběr exkluzivních prvků sportovní výbavy BMW M440i xDrive Cabrio. Přitažlivé M specifické designové prvky v barvě Cerium Grey a speciální prvky komfortního interiéru jednoznačně ukazují touhu tohoto sportovního kabrioletu po svobodě.

BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 G82 2020 v metalické barvě Individual Frozen Portimao Blue (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu zezadu s modelem
Zážehový řadový 6válec BMW TwinPower Turbo BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 v detailním pohledu

Zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo.

Dominantní výkon, sametový chod a vzrušující zvuk jsou typické znaky zážehového řadového 6válce BMW M TwinPower Turbo z nejnovější generace motorů řady BMW EfficientDynamics. Díky technologiím Double-VANOS, Valvetronic, přímému vstřikování paliva High Precision Injection a dvoukomorovému turbodmychadlu TwinScroll je výjimečně výkonný a zároveň hospodárný.
Adaptivní M podvozek BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 metalický lak BMW Individual Frozen Portimao Blue (modrá) detailní pohled na zadní nárazník

Adaptivní M podvozek.

Adaptivní M podvozek lze kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby odpovídal stavu vozovky a jízdním podmínkám. Kdykoliv můžete pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control upravit vlastnosti podvozku také s ohledem na preferovaný styl jízdy. Nabídne vše od komfortního až po extrémně sportovní chování s výraznou agilitou.
M kožený volant Variabilní sportovní řízení Servotronic BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 Interiér

Variabilní sportovní řízení.

Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímou a agilní odezvu řízení a současně vyžaduje méně fyzické námahy při otáčení volantem. V principu funguje tak, že mění převod řízení v závislosti na úhlu natočení volantu. Tím se zlepšuje ovládání vozidla při dynamičtějším stylu jízdy a omezuje se síla potřebná k otáčení volantu při parkování a zatáčení.
BMW M440i xDrive Cabrio metalický lak BMW Individual Frozen Portimao Blue (modrá) G23 2020 tříčtvrteční pohled z boku

M sportovní diferenciál.

M sportovní diferenciál zlepšuje trakci a jízdní stabilitu při změně jízdního pruhu nebo akceleraci ze zatáčky, při projíždění zatáček vysokými rychlostmi nebo na měnících se površích silnice. Trakci zlepšuje elektronicky regulovaná svornost diferenciálu, která omezuje rozdíly v rychlosti otáčení jednotlivých zadních kol.
Automatická převodovka Steptronic Sport BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 interiér detailní pohled na volič převodovky

Automatická převodovka Steptronic Sport.

Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. To platí pro automatický i manuální režim, při němž se k řazení používá volič převodovky nebo řadicí páčky umístěné na volantu. Tím je zaručena jak klidná, tak mimořádně dynamická jízda. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.
M sportovní brzdy BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 detailní pohled na kola z lehké slitiny

M sportovní brzdy.

M sportovní brzdy mají čtyřpístkové pevné třmeny vpředu a jednopístkové plovoucí třmeny vzadu v modrém provedení s logem M. Používají větší brzdové kotouče, zaručující mimořádný brzdný výkon. Jsou přizpůsobeny velmi vysokému dynamickému potenciálu vozu i mimořádně sportovnímu jízdnímu stylu, zajišťují vynikající brzdný výkon za mokra.
BMW M440i xDrive Cabrio metalický lak BMW Individual Frozen Portimao Blue (modrá) G23 2020 pohled zepředu na BMW masku chladiče v barvě Cerium Grey

Rámeček M masky chladiče ve tvaru ledvinek v barvě Cerium Grey.

Výrazná vertikální BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek vzdává hold legendám motorsportu v čele s BMW 328. Rámeček v šedé barvě Cerium Grey propůjčuje progresivní masce chladiče výjimečný vzhled a je reinterpretací tradice BMW.
BMW M440i xDrive Cabrio metalický lak BMW Individual Frozen Portimao Blue (modrá) G23 2020 detail M aerodynamický paket

M aerodynamický paket.

M aerodynamický paket se skládá z M specifických nárazníků a nástavců prahů lakovaných v barvě karoserie a dvoudílného difuzoru kombinujícího metalickou barvu Dark Shadow a leskle černý povrch. Celek vyzdvihuje čistou dynamiku a sportovnost. Vložka difuzoru modelu M440i má kompletně leskle černé provedení.
18" M kola z lehké slitiny Double-spoke 848 Bicolour Jet Black BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 detail

18" M kola z lehké slitiny Double-spoke 848 M Bicolour Jet Black.

18" M kola z lehké slitiny Double-spoke 848 M v provedení Bicolour Jet Black, lesklá, s kombinovanými pneumatikami, přední 7,5 J x 18 s pneumatikami 225/45 R18, zadní 8,5 J x 18 s pneumatikami 255/40 R18.
M sportovní sedadla BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 interiér detailní pohled

M sportovní sedadla.

M sportovní sedadla skořepinového typu s částečně integrovanými opěrkami hlavy a širokými možnostmi nastavení poskytují výjimečnou boční oporu vám a vašemu spolujezdci vpředu. Individuálně lze nastavit i šířku jejich opěradel. Jejich specifický tvar s černým logem M zdůrazňuje sportovní schopnosti vozu.
M kožený volant BMW M440i xDrive G23 2020 interiér detailní pohled

M kožený volant.

Tříramenný M kožený volant s multifunkčními tlačítky, logem M a integrovaným airbagem řidiče. Zásluhou věnce z černé kůže Walknappa s černým prošíváním a vybráním na palce poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy.

MÍSTO ŘIDIČE & TECHNOLOGIE.

Způsob obsluhy, digitální služby a asistenční systémy BMW M440i xDrive Cabrio.

Nejvyšší úroveň přehlednosti, komfortu a bezpečnosti: mnoho inovativních technologií vám na cestách různými způsoby pomáhá. BMW M440i xDrive Cabrio se zaměřuje na to podstatné, na radost ze sportovní jízdy.

Kokpit BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 Interiér
BMW Live Cockpit Professional BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 Interiér

BMW Live Cockpit Professional.

Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 10,25" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3". BMW operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.
BMW operační systém 7 BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 Interiér kontrolní displej

BMW operační systém 7.

Inovativní koncept ovládání s BMW operačním systémem 7 umožňuje ještě snadnější a intuitivnější obsluhu funkcí vozu pomocí mluveného slova, dotykového displeje a ovladače iDrive. Zdokonalena byla i funkčnost ovladače iDrive. Nyní lze například do menu Aplikace vstoupit napřímo.
BMW Intelligent Personal Assistant BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 Interiér kontrolní displej

BMW Intelligent Personal Assistant.

„Hej BMW. Kdo jsi?“ Nebylo by skvělé, kdyby se vaše BMW stalo i vaším osobním asistentem? Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat. Pozná vás, každým dnem se zlepšuje a pomáhá ve všech situacích. Můžete mu dokonce i přiřadit vlastní aktivační slovo. Umí vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete vaše BMW lépe poznat.
Driving Assistant Professional BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 Interiér kontrolní displej

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent při změně jízdního pruhu a nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.
Parkovací asietrnt Plus BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 Interiér kontrolní displej

Parkovací asistent Plus.

Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiného obsahuje funkce Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View, 3D Remote View, pomoc s příčným parkováním, funkci nouzového brzdění Active Park Distance Control, automatický parkovací asistent s vodicími příčnými a podélnými linkami a couvací asistent.
Integrace chytrého telefonu BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 Interiér kontrolní displej

Integrace chytrého telefonu.

Proč se ve svém BMW obejít bez funkcí svého chytrého telefonu, když je můžete používat tak, jak jste zvyklí? Těsné propojení chytrého telefonu s vozidlem například zajišťuje bezdrátové fungování funkcí Apple CarPlay® a Android Auto®. Díky nim můžete i ve voze snadno používat oblíbené funkce a různé aplikace.
Digitální klíč BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 dveře vozu s chytrým telefonem

Digitální klíč.

Proč si brát klíč od vozu, když s sebou máte svůj chytrý telefon? Digitální klíč vám dovoluje uzamknout nebo odemknout vaše BMW a dokonce i nastartovat motor. K přístupu do vašeho BMW můžete s telefony iPhone* – pokud jsou kompatibilní – autorizovat až pět osob. Kromě jiného je možné omezit výkon a maximální rychlost vozu, například pro řidiče začátečníky. *BMW Digitální klíč je kompatibilní pouze s některými modely iPhone. Seznam kompatibilních telefonů iPhone je k dispozici na bmw.com/digitalkey
Remote Software Upgrade BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 Interiér kontrolní displej

Remote Software Upgrade.

Chcete, aby vaše BMW mělo aktuální verzi softwaru? S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace se instalují dálkově, tedy stejně jako na vašem chytrém telefonu. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce vašeho vozidla.

TECHNICKÉ ÚDAJE M MODELŮ BMW ŘADY 4 CARRIO.

BMW M440i xDrive Cabrio.

Výkon motoru v kW (k) při 1/min:

275 (374)/5500–6500

Max. točivý moment v Nm při 1/min:

500/1900–5000

Zrychlení 0–100 km/h v s:

4,9

Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km:

7,4–6,9

BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 G82 2020 v metalické barvě Individual Frozen Portimao Blue (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu zezadu s modelem

BMW ŘADY 4 CABRIO.

Nejelegantnější podoba svobody: kromě mimořádné jízdní dynamiky a unikátního vzhledu BMW řady 4 Cabrio zaujme také sportovně-elegantním interiérem a technicky propracovanou plátěnou skládací střechou.

APLIKACE BMW BROCHURE.

Aplikace BMW Brochure pro chytrý telefon

Zažijte svět BMW interaktivně ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu. Aplikace BMW Brochure obsahuje digitální brožury všech aktuálních modelů BMW. U vámi vybraného BMW si užijte detailní informace o produktu, úžasné obrázky, pozoruhodná videa a fascinující příběhy ze zákulisí. A samozřejmě zde samozřejmě najdete i detaily z oblasti designu, možností výbav, služeb a technologií, týkající se zcela nového BMW řady 4 Cabrio.

SERVIS A ASISTENCE PRO BMW M440i xDRIVE CABRIO.

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW M440i xDrive Cabrio, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení servisní specialisté BMW vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW M440i xDRIVE CABRIO*.

Objevte speciální výbavu a praktické příslušenství pro M modely BMW řady 4 Cabrio.

BMW M440i xDrive Cabrio poskytuje intenzivní jízdní dynamiku a mnoho prvků sportovní výbavy. BMW Originální příslušenství je připraveno splnit vaše speciální požadavky. Nabízíme celou řadu jednotlivých doplňků, které se k tomuto výjimečnému sportovnímu kabrioletu dokonale hodí a svojí kvalitou, designem a vlastnostmi poskytují maximální přidanou hodnotu, ať už máte na mysli cokoliv. *Na ilustračních fotografiích je zobrazeno BMW 430i Cabrio.

BMW řady 4 Cabrio G23 v metalickém laku Sanremo Green (zelená) 2020 tříčtvrteční pohled zezadu BMW zadní držák kol Pro 2.0
BMW Advanced Car Eye 2.0 BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 je citlivá full-HD kamera snímající oblast před a za vozem, i když je zaparkovaný. V případě narušení nebo mimořádného pohybu mimo vozidlo kamera automaticky zaznamená situaci, aby zdokumentovala možné nehody nebo (pokus o) vloupání.
Přejít na produkt
Zadní držák kol BMW Pro 2.0 BMW řady 4 Cabrio G23 2020 BMW originální příslušenství

Zadní držák kol BMW Pro 2.0.

Zadní držák kol BMW Pro 2.0 je lehký, avšak bytelný, a unese až 60 kg. Mimořádně snadno se montuje a uveze dvě jízdní kola nebo elektrokola (lze ho rozšířit na převoz až tří kol). Funkce sklápění usnadňuje přístup do zavazadlového prostoru.
Přejít na produkt
18" M Performance kolo z lehké slitiny Double-spoke style 796 M v matném provedení Jet Black BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020

18" M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke style 796 M, kompletní sada letních kol.

Kvalitní 18" M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke style 796 M jsou navržena v matném provedení Jet Black s barevným logem M. Kompletní sada letních kol se systémem TPMS a pneumatikami runflat, rozměr předních kol 7,5 J x 18 s pneumatikami 225/45 R18 95Y RSC a zadních kol 8,5 J x 18 s pneumatikami 255/40 R18 99Y RSC.
Přejít na produkt
BMW vana do zavazadlového prostoru BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020

BMW vana do zavazadlového prostoru.

Protiskluzová, vodě odolná BMW vana do zavazadlového prostoru se zvýšenými okraji na všech stranách a přesným tvarem ochraňuje prostor před špínou a vlhkostí. Je navržena v černé barvě a vybavena kvalitní vsadkou z nerezové oceli a dokonale pasuje do zavazadlového prostoru.
Přejít na produkt
BMW gumové koberce BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020

BMW gumové koberce do každého počasí.

Dokonale padnoucí, odolné BMW gumové koberce se zvýšenými okraji a elegantním designem ochraňují prostor pro nohy cestujících vpředu před vlhkostí a špínou. Jsou černé a mají vložku z nerezové oceli.
Přejít na produkt
BMW LED dveřní projektory BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020

BMW LED dveřní projektory.

Inovativní BMW LED dveřní projektory se automaticky aktivují při otevření dveří a promítají obraz na zem vedle vozu pomocí výměnného posuvného prvku. K dispozici je několik motivů, které individuálním stylem dokonale osvětlí nástupní prostor.
Přejít na produkt

BMW SLUŽBY PRO BMW M440i xDRIVE CABRIO.

Nabídky služeb a paketů pro M modely BMW řady 4 Cabrio.

BMW z hlediska servisu nastavuje měřítka a je tu vždy pro vás a pro vaše BMW m440i xDrive Cabrio. Díky BMW Asistenční službě v případě poruchy nebo nehody jsou naši experti vždy připraveni vám pomoci – 365 dní v roce. Díky inovativní službě BMW Teleservices vaše BMW m440i xDrive Cabrio automaticky upozorní vašeho BMW Autorizovaného Dealera na potřebu údržby nebo v případě závady, takže vás následně může nezávisle kontaktovat. Se službou BMW Service Inclusive jsou tyto a všechny ostatní služby na vámi určenou dobu finančně pokryty. S rozsáhlou nabídkou služeb od BMW jste vždy v bezpečí a zajistíte si více času pro důležitější věci vašeho života. S širokou nabídkou příslušenství od BMW máte vždy jistotu kvalitního produktu a bezpečí.

BMW Service Inclusive muž řídící BMW

BMW Service Inclusive.

Prostě to nechte být a soustřeďte se na to, na čem skutečně záleží – užívat si jízdu ve vašem BMW M440i xDrive Cabrio. Se službami BMW Service Inclusive můžete právě tohle udělat. Jednorázovou platbou získáte všechny zahrnuté služby a údržbové úkoly na dobu dle vašeho výběru.
Více informací
BMW Teleservices žena s chytrým telefonem vedle dveří BMW

BMW Teleservices.

S inovativní službou Teleservices od BMW ConnectedDrive vám vaše BMW M440i xDrive Cabrio pomůže udržet si čistou mysl: V případě poruchy nebo když je potřeba údržby, poskytnou vámi preferovanému Autorizovanému servisu BMW všechna relevantní data o vozidle. Vybraný servisní partner vás poté kontaktuje a dohodne schůzku. Takže se můžete spolehnout na rychlou a přímočarou službu a nemusíte na všechno myslet sami. Jediné požadavky: své BMW M440i xDrive Cabrio musíte registrovat online na portálu BMW ConnecteDrive a zvolit si servisního partnera. Objevte, jakým způsobem služby BMW Teleservices přinesou do vašeho života více pohodlí.
Více informací
BMW Asistence žena stojící před otevřenými dveřmi BMW

BMW Asistenční služba.

BMW Asistenční služba je zdarma a dostupná všem řidičům BMW nonstop, 365 dní v roce. Stačí jeden telefonát a naši specialisté jsou vám k službám, ať už po telefonu nebo přímo na místě.
Více informací

Spotřeba paliva a emise СО₂ BMW M440i xDrive Cabrio.

BMW M440i xDrive Cabrio:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4–6,9
Emise CO2 v g/km (kombinované): 169–159


Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.


Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.


Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací

Spotřeba paliva a emise СО₂ BMW M440i xDrive Cabrio.

 • BMW M440i xDrive Cabrio:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4–6,9
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 169–159

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 ve znění platném v době schválení typu vozidla. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení.

  Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure). U těchto vozidel, se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit hodnoty CO2 od hodnot zde uvedených.