Nové BMW řady 2 Active Tourer

NOVÉ BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER.

Připraven na každou výzvu
na cestě zvané život.

NOVÉ BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER.Připraven na každou výzvu <br> na cestě zvané život.

 

 

PLUG-IN HYBRIDNÍ BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER.

Plug-in hybridní BMW řady 2 Active Tourer

Snadné připojení a bezproblémové nabíjení – BMW řady 2 Active Tourer PHEV nabízí výjimečnou kombinaci hospodárnosti při jízdě ve městě a sportovní dynamiky na delších cestách mimo město. Jeho dojezd na elektřinu až 80 kilometrů umožňuje řidiči užívat si tichou radost z jízdy bez lokálně produkovaných emisí. Je standardně vybaven vším, co je potřeba pro snadné nabíjení na veřejných dobíjecích stanicích i doma. Na výběr jsou dvě verze: BMW 225e xDrive nebo výkonnější BMW 230e xDrive. S každou z nich se připravte na nový způsob jízdy.

  ENERGIČTĚJŠÍ.

  Sportovnější vzhled jasně vyjadřuje charakter.

  Přepracovaný vzhled dodává komfortně kompaktnímu BMW řady 2 Active Tourer svěží image a energický charakter. Aerodynamicky zdokonalený tvar s prodlouženými bočními okny a vzrušující zádí podtrhuje celkově dynamickou siluetu. Zvětšená osmiúhelníková maska chladiče a elegantní LED světlomety zajišťují výrazně sportovní vzhled. Nové BMW řady 2 Active Tourer představuje jedinečnou kombinaci sportovního vzhledu a funkční univerzálnosti.
  Světlomety s technologií LED

  SVĚTLOMETY S LED TECHNOLOGIÍ.

  Nízké a ostře vyrýsované světlomety s LED technologií byly umístěny výše, takže ještě více podtrhují sportovní charakter vozu. Volitelně dodávané Adaptivní LED světlomety propůjčují vozu jeho ikonický „čtyřoký“ vzhled. Mnoho světelných funkcí, jako například neoslňující dálková světla, zvyšují jízdní komfort a bezpečnost. 

  Boční okna a skleněná střecha

  BOČNÍ OKNA A SKLENĚNÁ STŘECHA.

  Elegantně protažená grafika bočních oken a výrazný A-sloupek posilují celkově dynamický výraz. Velká, elektricky ovládaná panoramatická skleněná střecha propouští dovnitř další porci světla, takže již tak prostorný interiér působí ještě velkoryseji. Sluneční roletka umožňuje kdykoli snadno regulovat intenzitu přicházejícího světla. 

  Design zadní části

  DESIGN ZÁDI.

  Progresivnější a dynamičtější design se projevuje také v zadní části nového BMW řady 2 Active Tourer. Užší D-sloupky spolu s tenčími zadními světly vytvářejí smělý a mimořádně přitažlivý celek. Rámečky světel ve tvaru písmene L zlepšují aerodynamické vlastnosti zadní části a skryté koncovky výfuku posilují dojem celkové uhlazenosti.

  Nová osmiúhelníková maska ve tvaru ledvinek

  NOVÁ OSMIÚHELNÍKOVÁ MASKA VE TVARU LEDVINEK.

  Nejpřitažlivějším designovým prvkem nového BMW řady 2 Active Tourer je výrazná osmiúhelníková dvojitá maska ve tvaru ledvinek. Její výrazně větší rozměry a mohutné rámečky zdůrazňují sportovní temperament. Ve střední části masky jsou integrované radarové senzory, vše doplňují aktivní vzduchové lamely. 

  Mild hybridní modely pro vyšší účinnost

  MILD HYBRIDNÍ MODELY PRO LEPŠÍ HOSPODÁRNOST.

  Nové BMW řady 2 Active Tourer je připraveno následovat změny. Modely 220i a 223i jsou vybaveny výkonnou a zároveň úspornou 48voltovou mild hybridní technologií s elektromotorem integrovaným do převodovky. Proces rekuperace přeměňuje kinetickou energii na elektřinu, což zlepšuje celkovou hospodárnost. Snižují se tím také emise CO2 a spotřeba paliva a zároveň se zvyšuje výkon o 10 kW (14 k) a točivý moment o 40 Nm.

  Nový iDrive s BMW Prohnutým displejem

  NOVÝ iDRIVE S BMW PROHNUTÝM DISPLEJEM.

  Důkladně přepracovaný nový systém BMW iDrive zcela nově definuje představu o interakci řidiče s vozem. Nejmodernější BMW Operační systém 8 umožňuje intuitivní uživatelský zážitek postavený na dotykové obsluze a rozpoznávání přirozeného mluveného slova. Nově představený BMW Prohnutý displej integrovaný na palubní desce obsahuje digitální informační a zábavní systém. Jeho ohromující grafika a ostrost jsou sladěny s dalšími designovými prvky interiéru. 

  Asistenční systémy

  ASISTENČNÍ SYSTÉMY.

  Nové BMW řady 2 Active Tourer je vybaveno mnoha asistenčními systémy, přinášejícími maximum jízdního komfortu.

  Asistent pozornosti a Aktivní ochrana zajišťují dodatečnou bezpečnost a osvědčují se zejména na delších cestách. Parkovací asistent usnadní parkování na kolmá i podélná místa vůči vozovce. Můžete si objednat také další pokročilejší asistenční systémy, které vyhoví Vašim konkrétním potřebám.

  BMW Intelligent Personal Assistant

  BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

  BMW Intelligent Personal Assistant je neuvěřitelně užitečná funkce, která posouvá interakci řidiče s vozem na zcela novou úroveň. Svému vozidlu můžete zadávat hlasové příkazy ve větách přirozenou mluvou. Stačí říct „je mi zima“ a Váš vůz okamžitě zareaguje odpovídajícím nastavením klimatizace. Digitální asistent BMW Intelligent Personal Assistant dokáže také sám plnit různé úkoly, takže se řidič může plně soustředit na jízdu. 

  Komfort a moderní design

  KOMFORT A MODERNÍ DESIGN.

  Nově navržený interiér se vyznačuje výjimečnou prostorností, která je pro vůz s tak kompaktními rozměry jedinečná. Prostornost příjemně koresponduje s čistým, redukovaným a moderním designovým stylem. Interiér nového BMW řady 2 Active Tourer působí velmi pokrokovým dojmem a spojuje sportovní charakter s klasickou elegancí. 

  Funkce na přání

  FUNKCE NA PŘÁNÍ.

  Přestože je nové BMW řady 2 Active Tourer standardně vybaveno ohromujícím množstvím nejmodernější výbavy, řidič si ji může kdykoli rozšířit na úroveň, která vyhovuje jeho osobním potřebám a preferencím. Různé doplňkové funkce a individuálně vybrané prvky lze doplnit do výbavy později a prostřednictvím BMW Shopu je dálkově nainstalovat. 

  Bezdrátová nabíjecí přihrádka

  BEZDRÁTOVÁ NABÍJECÍ PŘIHRÁDKA.

  Nové BMW řady 2 Active Tourer je vybaveno bezdrátovou nabíjecí přihrádkou. Držák, pohodlně umístěný v blízkosti držáků nápojů, umožňuje indukční nabíjení a současně zajistí, že můžete váš telefon používat v kterémkoli bodě Vaší cesty bez jakýchkoli omezení. 

  Vaše zbrusu nové BMW řady 2 Active Tourer je blíže, než si myslíte.

  Najděte si své dokonalé BMW řady 2 Active Tourer na cestu zvanou život!

  BMW 000 model

  BMW 000 model

  BMW 2 Series Active Tourer
  from 56 000
  • M Sportpaket
  • Driving Assistant
  • Komfortzugang 2.0

  BMW 000 model

  BMW 000 model

  BMW 2 Series Active Tourer
  from 69 000
  • Head-Up Display
  • Cocktail Leather Seats
  • Ambient Light Package

  BMW 000 model

  BMW 000 model

  BMW 2 Series Active Tourer
  from 71 000
  • Leather Interieur
  • 19" Alloy Wheels
  • Laser LED Lights

  SEZNAMTE SE S RODINOU BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER.

  Nové BMW řady 2 Active Tourer

  Objevte celou nabídku.

  Vyberte si BMW řady 2 Active Tourer dokonale odpovídající Vašim specifickým potřebám. 

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • BMW 220i Active Tourer:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,5 (NEDC) / 6,5-6,1 (WLTP)
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 125 (NEDC) / 147-140 (WLTP)

   Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

   Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

   Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.