BMW řady 5 Sedan G30 Facelift 2020 muž stojící za parkujícím BMW

THE 5

BMW ŘADY 5 SEDAN: NABÍDKY & SLUŽBY

Vaše BMW řady 5 Sedan je u nás v nejlepších rukách. Naše široká nabídka BMW Originálního příslušenství dodá vašemu BMW více osobitosti. Díly BMW M Performance Parts přinesou na běžné silnice skutečné pocity ze světa motorsportu. Široký rozsah služeb BMW zajišťuje kompletní ochranu v případě nouze, servisní služby a údržbu, takže se můžete plně soustředit na radost z jízdy.

Více informací
THE 5 BMW ŘADY 5 SEDAN: NABÍDKY & SLUŽBY

  BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW ŘADY 5.

  Dodatečná výbava a doplňky designu pro BMW řady 5 Sedan.

  Všichni řidiči BMW si užívají radost z jízdy jako standardní výbavu. BMW Originální příslušenství existuje proto, aby splnilo vaše speciální přání. Nabízí široký výběr individuálních doplňků a specialit, které se z hlediska kvality, designu a výkonu skvěle hodí k vašemu BMW řady 5 Sedan a nabízejí přidanou hodnotu, ať už tím máte na mysli cokoliv.

  BMW řady 5 Sedan G30 s BMW střešním boxem 520
  BMW střešní box 520 BMW řady 5 Sedan G30

  BMW střešní box 520.

  Moderní střešní box v černé barvě s bočními panely v titanově stříbrném provedení má objem 520 litrů a je kompatibilní se všemi systémy střešních nosičů BMW. Vzhledem k tomu, že jej lze otevřít z obou stran a má na každé straně trojité centrální zamykání, se snadno nakládá i vykládá a je chráněn před zloději.
  20" kola z lehké slitiny Cross-spoke 636 BMW řady 5 Sedan G30

  20" kola z lehké slitiny Cross-spoke 636 ve dvoubarevném provedení, jedno kolo bez pneumatiky.

  Prémiová 20" kola z lehké slitiny ve dvoubarevném provedení Orbit Grey, lesklé čelní plochy, válcované lemy ráfků. Jedno přední kolo, rozměr kola 8 J x 20, bez pneumatik.
  20" kola z lehké slitiny Cross-spoke 636 Liquid Black BMW řady 5 Sedan G30

  20" kola z lehké slitiny Cross-spoke 636 Liquid Black.

  Kvalitní 20" kola z lehké slitiny v exkluzivním barevném provedení Liquid Black mají válcované lemy ráfků. Kompletní sada kol s kombinovanými pneumatikami, velikost kola vpředu 8 J x 20 s pneumatikami 245/35 R 20 95Y XL RSC, vzadu 9 J x 20 s pneumatikami 275/30 97Y XL RSC.
  BMW vana do zavazadlového prostoru BMW řady 5 Sedan G30

  BMW vana do zavazadlového prostoru.

  Odolná vkládaná vana z protiskluzového a nepromokavého materiálu má po celém obvodu zvýšenou hranu a chrání zavazadlový prostor proti znečištění a vlhkosti. Je navržena v černé barvě s vložkou z nerezové oceli a dokonale ladí s interiérem.
  Univerzální držák BMW pro bezpečnostní pouzdro, Travel & Comfort BMW řady 5 Sedan G30

  Univerzální držák BMW pro bezpečnostní pouzdro, Travel & Comfort.

  Univerzální držák tabletů je nastavitelný pro různé velikosti zařízení a uchycuje se do základního držáku systému Travel & Comfort, který je dostupný samostatně. BMW bezpečnostní obal zaručuje bezpečné uchycení široké palety tabletů značek Apple a Samsung o úhlopříčkách 7" až 11". Lze jej naklápět, otáčet jím o 360° a zafixovat jej v požadované pozici.
  BMW gumové koberce do každého počasí BMW řady 5 Sedan G30

  BMW gumové koberce do každého počasí.

  Perfektně padnoucí, odolné gumové koberce do každého počasí se zvýšeným okrajem a elegantním designem chrání prostor pro nohy vpředu před vlhkostí a nečistotami. Jsou černé a mají vložku z nerezové oceli.

  Objevte více BMW příslušenství pro BMW řady 5 Sedan rozdělené podle kategorií.

  BMW SERVIS PRO BMW ŘADY 5 SEDAN.

  Servisní balíčky, práce a partneři BMW řady 5 Sedan.

  BMW nastavuje měřítka v oblasti servisu a je pro vás vždy k dispozici. Díky asistenční službě v případě poruchy a nehody jsou naši experti vždy připraveni vám pomoci – 365 dní v roce. Inovativní služba BMW Teleservices vašeho BMW automaticky oznámí vašemu BMW Servisu potřebu údržby či chybnou funkci vozu, takže ten se vám může nezávisle ozvat. Služba BMW Service Inclusive finančně kryje po určenou dobu všechny ostatní servisní práce. S rozsáhlou nabídkou servisních služeb od BMW jste vždy v bezpečí a zajistíte si více času pro důležitější věci vašeho života.

  Muž řídí BMW a dívá se vpřed přes čelní sklo BMW řady 5 Sedan G30

  BMW Service Inclusive.

  Nechte všechno za sebou a soustřeďte se na to, na čem skutečně záleží – užít si řízení. Se službami BMW Service Inclusive můžete právě tohle udělat. Jednorázovou platbou získáte všechny zahrnuté služby a údržbové úkoly na dobu dle vašeho výběru.
  Žena vystupuje z BMW a dívá se na chytrý telefon BMW řady 5 Sedan G30

  BMW Teleservices.

  S inovativními službami Teleservices od BMW ConnectedDrive vám vaše BMW pomůže udržet si čistou mysl: Když je potřeba údržba nebo v případě poruchy, poskytnou vámi preferovanému Autorizovanému servisu BMW všechna relevantní data o vozidle. Vybraný servisní partner vás poté kontaktuje a dohodne schůzku. Takže se můžete spolehnout na rychlou a přímočarou službu a nemusíte na všechno myslet sami. Jediné požadavky: Musíte vaše vozidlo online zaregistrovat na portálu BMW ConnectedDrive a vybrat Autorizovaný servis BMW. Objevte, jakým způsobem služby BMW Teleservices přinesou do vašeho života více pohodlí.
  Přejít na produkt
  Muž stojí za zavazadlovým prostorem BMW s chytrým telefonem a varovným trojúhelníkem BMW řady 5 Sedan G30

  Asistenční služba BMW Mobile care.

  Asistenční služba BMW Mobile care je zdarma a dostupná všem řidičům BMW nonstop, 365 dní v roce. Jeden telefonát – a naši specialisté jsou vám k službám, ať už po telefonu nebo přímo na místě.
  Přejít na produkt

  DÍLY BMW M PERFORMANCE PARTS PRO BMW ŘADY 5 SEDAN.

  Sportovní výbava BMW řady 5 Sedan.

  BMW řady 5 Sedan kombinuje eleganci se sportovností: Vysoce kvalitní díly z nabídky příslušenství BMW M Performance Parts podtrhují dynamický charakter tohoto výjimečného sedanu.

  Díly M Performance Parts BMW řady 5 Sedan G30
  M Performance karbonová maska chladiče BMW řady 5 Sedan G30

  M Performance karbonová maska chladiče.

  Předvést svůj charakter: M Performance rámeček masky chladiče ve tvaru ledvinek je vyroben z kvalitního, ručně zpracovaného karbonu, lamely jsou vyrobeny z velmi odolného plastu. Tato optická specialita dodává přední části vozu výjimečně elegantní, sportovní a individuální vzhled.
  M Performance přední karbonový splitter BMW řady 5 Sedan G30

  M Performance přední karbonový splitter.

  Dává jasný náznak: přední splitter z řady M Performance je vyroben z karbonu. Optimalizuje aerodynamické vlastnosti a výjimečným způsobem vyzdvihuje svalnatý vzhled vozidla. Individuální vzhled z motorsportu pro ty nejnáročnější požadavky.
  20" M Performance kovaná kola z lehké slitiny Multi-spoke 732 M Bicolor BMW řady 5 Sedan G30

  20" M Performance kovaná kola z lehké slitiny Multi-spoke 732 M Bicolor.

  Kvalitní kovaná 20" M Performance kola z lehké slitiny Multi-spoke 732 M jsou navržena v dvoubarevném provedení Bicolor Night Gold, broušená a leštěná s logem M. Kompletní sada letních kol se systémem TMPS a pneumatikami runflat, rozměr kol vpředu 8 J x 20 s pneumatikami 245/35 R20 95Y XL RSC a vzadu 9 J x 20 s pneumatikami 275/30 R20 97Y XL RSC.
  20" M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke 669 M Bicolor BMW řady 5 Sedan G30

  20" M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke 669 M.

  Kvalitní 20" M Performance kola z lehké slitiny jsou kovaná, vyznačují se dvoubarevným provedením Orbit Grey, vynikají použitím jedinečné kombinace frézování a leštění na čelních plochách a logem M. Kompletní sada kol se systémem TMPS a kombinovanými pneumatikami runflat. Rozměr kol vpředu 8 J x 20 s pneumatikami 245/35 R20 95Y XL RSC a vzadu 9 J x 20 s pneumatikami 275/30 R20 97Y XL RSC.
  Volant M Performance BMW řady 5 Sedan G30

  Volant M Performance.

  Přesvědčivé argumenty po ruce: Alcantara použitá v oblastech úchopu volantu M Performance zajistí jeho mimořádně příjemné a pevné držení, takže přináší ještě přímější zážitek ze zatáčení. Jeho výrazné tvary a středová značka vyrobená z červené kůže dále posilují individualistický vzhled s odkazem motorsportu.

  BMW CONNECTED DRIVE SLUŽBY & APLIKACE.

  Inovativní technologie a služby BMW řady 5 Sedan.

  V obchodě BMW ConnectedDrive Store najdete spoustu inovativních aplikací a digitálních služeb, díky nimž propojíte vaše BMW s okolním světem. Klikněte na tlačítko dole a zobrazte si přehled široké nabídky služeb od BMW ConnectedDrive. Objevte praktické aplikace, jako například Real Time Traffic Information, poskytující neustále aktualizovaný přehled dopravní situace, nebo služby Remote Services, které vám umožní ovládat vaše BMW pomocí chytrého telefonu na dálku. Zjistěte, které ze služeb BMW ConnectedDrive jsou pro vaše vozidlo dostupné a které můžete obnovit. Co tím získáte? Dokonce i když už BMW vlastníte, můžete si do něj později přes BMW ConnectedDrive Store pohodlně objednat nové služby a aplikace.

  Více informací
  BMW ConnectedDrive Store BMW řady 5 Sedan G30

  BMW CONNECTED DRIVE STORE.

  SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO2.

  BMW 530e Sedan:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,8–1,6
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 40–36


  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

   

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

   

  Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

  Více informací

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • BMW 530e Sedan:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,8–1,6
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 40–36

   Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 ve znění platném v době schválení typu vozidla. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení.

   Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure). U těchto vozidel, se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit hodnoty CO2 od hodnot zde uvedených.