BMW řady 5 Sedan G30 Facelift 2020 v barvě Phytonic Blue ze tříčtvrtečního pohledu zpředu za jízdy
530e Sedan
Shop The Look
Cena vč. DPH1 457 300 Kč
Motor a druh palivaBenzínDieselPlug-in Hybrid

THE 5

BMW ŘADY 5 SEDAN.

Cena vč. DPH1 457 300 Kč
Motor a druh palivaBenzínDieselPlug-in Hybrid

 

BMW řady 5 je ztělesněním sportovního manažerského sedanu. Už na první pohled přesvědčí jasně rozpoznatelnou stylovou sportovností, která je vyjádřena hlavně dynamickou siluetou a vytříbeným stylem designu. Čisté plochy a jednoznačné kontury propůjčují elegantnímu exteriéru moderní a technicistní výraz. Elegantní a funkční interiér doplňuje inovativnost vozu vytvořená spojením pokrokových technologií a sportovních prvků výbavy. V kombinaci s působivou jízdní dynamikou a průkopnickou technikou poskytuje BMW řady 5 Sedan komfort, sebevědomí a především výjimečnou úroveň ryzí radosti z jízdy, které se projeví na krátkých i dlouhých cestách.

  VYBERTE SI VZHLED BMW ŘADY 5 TOURING.

  520d Sedan

  ESSENCE.

  530e Sedan

  BALANCE.

  530d xDrive Sedan

  SIGNATURE.

  DESIGN BMW ŘADY 5 SEDAN.

  Sportovnost a sebevědomý postoj BMW řady 5 Sedan posunuté na novou úroveň vytváří kromě jiného pro BMW typické proporce v podobě kombinace dlouhého rozvoru, protažené kapoty a plynule se svažující linie střechy. Precizní kontury tvoří s jednoduchými liniemi a redukovanými povrchy fascinující kontrast, který ohromí moderně puristickým celkovým výrazem. Přední části dodávají dynamický a inovativní vzhled především BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek a laserové světlomety BMW Laserlight. Světlomety jsou propojené s maskou do jednoho celku, který automobil opticky účinně rozšiřuje a dodává mu výraz nezaměnitelné elegance a nepřehlédnutelnosti. Tento dojem pokračuje i na zádi, kde zaujmou lichoběžníkové koncovky výfuku v zadním nárazníku. Výsledkem je stylový, a přitom sportovní celkový vzhled.

  Více informací

  PLUG-IN HYBRIDNÍ MODELY BMW ŘADY 5 SEDAN.

  Plug-in hybridní modely BMW: BMW řady 2 Active Tourer F45 LCI, BMW řady 3 Sedan G20, BMW řady 3 Touring G21, BMW řady 5 Sedan G30 LCI, BMW řady 5 Touring G31 LCI, BMW řady 7 Saloon G11/G12 LCI, BMW X1 LCI F48, BMW X2 F39, BMW X3 G01 LCI, BMW X5 G05 LCI