BMW řady 5 Sedan G30 Facelift 2020 v barvě Phytonic Blue ze tříčtvrtečního pohledu zpředu za jízdy Shop The Look
Cena1 423 500 Kč
Motor a druh palivaBenzínDieselPlug-in Hybrid

THE 5

BMW ŘADY 5 SEDAN.

Cena1 423 500 Kč
Motor a druh palivaBenzínDieselPlug-in Hybrid

 

BMW řady 5 je ztělesněním sportovního manažerského sedanu. Už na první pohled přesvědčí jasně rozpoznatelnou stylovou sportovností, která je vyjádřena hlavně dynamickou siluetou a vytříbeným stylem designu. Čisté plochy a jednoznačné kontury propůjčují elegantnímu exteriéru moderní a technicistní výraz. Elegantní a funkční interiér doplňuje inovativnost vozu vytvořená spojením pokrokových technologií a sportovních prvků výbavy. V kombinaci s působivou jízdní dynamikou a průkopnickou technikou poskytuje BMW řady 5 Sedan komfort, sebevědomí a především výjimečnou úroveň ryzí radosti z jízdy, které se projeví na krátkých i dlouhých cestách.

  DESIGN BMW ŘADY 5 SEDAN.

  Sportovnost a sebevědomý postoj BMW řady 5 Sedan posunuté na novou úroveň vytváří kromě jiného pro BMW typické proporce v podobě kombinace dlouhého rozvoru, protažené kapoty a plynule se svažující linie střechy. Precizní kontury tvoří s jednoduchými liniemi a redukovanými povrchy fascinující kontrast, který ohromí moderně puristickým celkovým výrazem. Přední části dodávají dynamický a inovativní vzhled především BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek a laserové světlomety BMW Laserlight. Světlomety jsou propojené s maskou do jednoho celku, který automobil opticky účinně rozšiřuje a dodává mu výraz nezaměnitelné elegance a nepřehlédnutelnosti. Tento dojem pokračuje i na zádi, kde zaujmou lichoběžníkové koncovky výfuku v zadním nárazníku. Výsledkem je stylový, a přitom sportovní celkový vzhled.

  Více informací

  PLUG-IN HYBRIDNÍ MODELY BMW ŘADY 5 SEDAN.

  Plug-in hybridní modely BMW: BMW řady 2 Active Tourer F45 LCI, BMW řady 3 Sedan G20, BMW řady 3 Touring G21, BMW řady 5 Sedan G30 LCI, BMW řady 5 Touring G31 LCI, BMW řady 7 Saloon G11/G12 LCI, BMW X1 LCI F48, BMW X2 F39, BMW X3 G01 LCI, BMW X5 G05 LCI

  VLASTNOSTI PLUG-IN HYBRIDNÍCH MODELŮ BMW ŘADY 5 SEDAN.

  Poznejte přednosti a techniku modelů BMW 520e, 530e, 530e xDrive a 545e xDrive BMW řady 5 Sedan s inovativním hybridním pohonem.

  To nejlepší z obou světů. V plug-in hybridních BMW řady 5 Sedan v podobě modelů BMW 520e**, BMW 530e**, BMW 530e xDrive** a BMW 545e xDrive** zažijete udržitelnou mobilitu a současně hospodárnou jízdní dynamiku. Poznejte mnoho předností tohoto pokrokového hybridního modelu BMW a zjistěte více o jeho technice, jízdní dynamice, nabíjecích službách BMW Charging a praktických digitálních službách od BMW ConnectedDrive.
  Plug-in hybridní BMW řady 5 Sedan 2021 G30 pohled z boku u nabíječky BMW Wallbox

  Plug-in hybridní technika BMW řady 5 Sedan.

  V dokonalé harmonii. Plug-in hybridní BMW řady BMW 5 sedan podobě modelů BMW 520e**, BMW 530e**, BMW 530e xDrive** a BMW 545e xDrive** kombinuje technologii elektrického pohonu BMW eDrive s výkonným spalovacím motorem. Společně tyto zdroje síly vytvářejí jízdní zážitky, v nichž se spojuje maximální hospodárnost a mimořádná radost z jízdy. A v závislosti na jízdním režimu také lokálně bezemisní a téměř neslyšná jízda s podmanivě vysokým točivým momentem a dostatečným dojezdem pro cesty na dlouhé vzdálenosti. Modely BMW 530e xDrive** a BMW 545e xDrive** jsou vybaveny pohonem všech kol BMW xDrive, který dále přispívá k vynikající dynamice a trakci. K hospodárnosti jízdy přispívá i takzvaná rekuperace, během níž se kinetická energie při brzdění mění na elektrickou, která se následně ukládá do baterie.
  Více informací o plug-in hybridním pohonu BMW
  Plug-in hybridní BMW řady 5 Sedan 2021 G30 tříčtvrteční jízdní záběr zepředu na silnici

  Jízdní režimy plug-in hybridních BMW BMW řady 5 Sedan.

  Čistě elektrická a bezemisní jízda při cestě do práce nebo působivě dynamické svezení s potřebným dojezdem pro víkendové cesty – plug-in hybridní BMW řady 5 Sedan v podobě modelů 520e**, 530e**, 530e xDrive a 545e xDrive** má odpovědi na všechny požadavky. Budete využívat inteligentní jízdní režimy zajišťující v každé situaci ideální souhru mezi spalovacím motorem a elektromotorem a zažijete fascinaci technikou budoucnosti a unikátní jízdní vlastnosti.
  Více informací o inteligentních jízdních režimech
  Plug-in hybridní BMW řady 5 Sedan 2021 G30 tříčtvrteční pohled zepředu při nabíjení s modelem

  Nabíjení plug-in hybridních BMW řady 5 Sedan.

  Ať už doma, nebo na cestách: BMW Charging nabízí na míru navržená řešení pro nabíjení Vašeho plug-in hybridního BMW řady 5 Sedan. Kromě nabíjecího kabelu (Mode 2) pro domácí zásuvky, který se dodává jako standardní výbava, poskytují mimořádně pohodlný, bezpečný a rychlý způsob doplňování elektřiny nabíječky BMW Wallbox. Smart Wallbox od našeho partnera nabízí další doplňkové služby pro inteligentní nabíjení. Instalační služba zajišťuje jednoduchou a správnou montáž těchto nabíječek. Flexibilní nabíječka Flexible Fast Charger poskytuje maximální univerzálnost při nabíjení doma. Umožňuje nabíjet Vaše plug-in hybridní BMW z každé domácí nebo průmyslové zásuvky pomocí různých adaptérů. Kromě nabíjecího kabelu (Mode 2) je součástí standardní výbavy plug-in hybridních BMW řady 5 Sedan také nabíjecí kabel (Mode 3) pro použití na veřejných nabíjecích stanicích. Nechybí ani nabíjecí karta BMW Charging Card, která nabízí atraktivní podmínky pro veřejné nabíjení*. Doba nabíjení (0–100 %) BMW řady 5 Sedan v podobě modelů BMW 520e**, BMW 530e**, BMW 530e xDrive** a BMW 545e xDrive** je při nabíjecím výkonu 3,7 kW (BMW Wallbox, Flexible Fast Charger, veřejné nabíjecí stanice) přibližně 3,6 hodiny a přibližně 6,0 hodin s nabíjecím výkonem 2,3 kWh (domácí zásuvka). *Nabídky se liší podle konkrétního trhu.

  Více informací o BMW Charging
  Plug-in hybridní BMW řady 5 Sedan 2021 G30 navigační systém, detail

  Digitální služby pro plug-in hybridní modely BMW řady 5 Sedan.

  Využijte každý metr své cesty na maximum: BMW nabízí inovativní digitální služby, které usnadňují a zpříjemňují každodenní život s Vaším 520e**, 530e**, 530e xDrive** a 545e xDrive. BMW Connected Charging vás spolehlivě navede k nejbližším nabíjecím stanicím na Vaší trase a poskytne vám další podrobné informace, například o tom, které nabíjecí místo je volné, o cenách nabíjení nebo o tom, kde v okolí můžete nejlépe využít dobu nabíjení. Aplikace My BMW poskytuje přesné informace o aktuálním stavu nabití a o posledních nabíjecích cyklech. Jakmile je Vaše vozidlo plně nabité, aplikace Vás na to upozorní. Další digitální služby jako digitální asistent BMW Intelligent Personal Assistant nebo integrace chytrých telefonů Vám navíc usnadní vaše každodenní cestování. To vše pro pohodovou radost z jízdy s vaším plug-in hybridním BMW řady 5 Sedan.

  Více informací o digitálních službách

  TECHNOLOGIE BMW ŘADY 5 SEDAN.

  Informační displej BMW řady 5 Sedan G30 Facelift 2020 interiér kokpit
  Driving Assistant Professional BMW řady 5 Sedan G30 Facelift 2020 interiér kokpit

  Driving Assistant Professional.

  Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.
  Couvací asistent BMW řady 5 Sedan G30 Facelift 2020 interiér kokpit

  Couvací asistent.

  Couvací asistent si zapamatuje nejméně 50 m cesty při jízdě dopředu rychlostí do 35 km/h a v případě potřeby je schopen ji zopakovat při couvání. Řidiči tím usnadní práci, protože ten se může soustředit pouze na sledování okolí vozu.
  BMW Laserlight BMW řady 5 Sedan G30 Facelift 2020 v barvě Phytonic Blue (modrá) detailní pohled na přední část

  Laserové světlomety BMW Laserlight

  Laserové světlomety BMW Laserlight v režimu dálkových světel a v závislosti na rychlosti jízdy vyzařují světlo do vzdálenosti až 650 metrů, což je téměř dvojnásobná vzdálenost než u běžných světlometů. Lépe osvětlená silnice ve tmě výrazně zvyšuje bezpečnost. Modré prvky a nápisy BMW Laser jednoznačně podtrhují technologické standardy a sportovní charakter vozu.
  BMW Live Cockpit Professional BMW řady 5 Sedan G30 Facelift 2020 interiér kokpit

  BMW Live Cockpit Professional.

  Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 12,3" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3". BMW Operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.
  BMW Intelligent Personal Assistant BMW řady 5 Sedan G30 Facelift 2020 interiér kokpit

  BMW Intelligent Personal Assistant.

  Nebylo by skvělé, kdyby se Vaše BMW stalo i Vaším osobním expertem na váš vůz? Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat. Pro pohodlné ovládání mnoha funkcí vozu stačí přirozeně vyslovit pokyny. Umí také vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete Vaše BMW lépe poznat.

  Vzdálená aktualizace softwaru BMW řady 5 Sedan G30 Facelift 2020 interiér kokpit

  Remote Software Upgrade.

  Nejnovější verze softwaru na palubě. S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude Vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace si můžete jednoduše stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo SIM karty nainstalované ve vozidle a poté je nainstalovat. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce Vašeho BMW.

  Integrace chytrého telefonu BMW řady 5 Sedan G30 Facelift 2020 interiér kokpit

  Integrace chytrého telefonu.

  Proč nastoupit do Vašeho BMW bez funkcí chytrého telefonu, když jej můžete obsluhovat tak, jak jste zvyklí? S výbavou integrace chytrého telefonu Vaše vozidlo podporuje Apple CarPlay a Android Auto a bezdrátově propojí Váš chytrý telefon se systémem vozu. To Vám umožní ve Vašem vozidle pohodlně používat známé funkce a různé aplikace.

  JÍZDNÍ DYNAMIKA ŘADY 5 SEDAN.

  Přehled technologií pohonu a podvozku.

  Více výkonu, více kontroly. Od výjimečně hospodárného vznětového 4válce až po točivý charakter a působivý zátah zážehového 6válce. BMW řady 5 Sedan změní každou jízdu ve sportovní výkon. Optimální trakci a maximální radost z jízdy zajistí dokonale naladěné systémy pohonu a podvozku, mezi něž patří adaptivní tlumiče, integrální aktivní řízení či inteligentní pohon všech kol xDrive.
  Mild hybridní technologie v BMW řady 5 Sedan G30 podvozek

  Mild hybridní technologie BMW řady 5 Sedan.

  Mild hybridní technologie slouží k rekuperaci kinetické energie při brzdění a jejímu dalšímu použití pro pomoc spalovacímu motoru při akceleraci. Svojí činností snižuje spotřebu paliva, omezuje produkci emisí a současně zvyšuje dynamiku. Mild hybridní technologie zároveň zlepšuje činnost funkce Auto Start/Stop, která pracuje rychleji a mnohem komfortněji.
  BMW řady 5 Sedan G30 Facelift 2020 v barvě Phytonic Blue ze tříčtvrtečního pohledu zepředu za jízdy na silnici

  Adaptivní podvozek.

  Adaptivní podvozek upravuje charakteristiku tlumičů tak, aby odpovídala dané jízdní situaci, a tím přispívá ke zlepšení komfortu i jízdní dynamiky. Kromě standardního režimu COMFORT zajišťujícího vyšší jízdní komfort může řidič zvolit také režim SPORT se sportovní charakteristikou tlumičů.
  Integrální aktivní řízení v BMW řady 5 Sedan G30 facelift 2020 jízdní tříčtvrteční záběr zezadu

  Integrální aktivní řízení.

  Integrální aktivní řízení kombinuje v závislosti na úhlu natočení volantu proměnný převod řízení s aktivním řízením zadních kol. V nižších rychlostech se zadní kola natáčejí opačně než přední. Tím se usnadňuje manévrování a zlepšuje agilita. Od rychlosti přibližně 60 až 80 km/h se zadní kola natáčejí stejným směrem jako přední. Tím se zvyšuje stabilita a zlepšuje komfort.
  BMW xDrive BMW řady 5 Sedan G30 Facelift 2020

  BMW xDrive.

  Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění nejlepší možné trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách, a tím dále zlepšuje agilitu.

  BMW ŘADY 5 SEDAN.

  Sériové provedení

  • 17" kola z lehké slitiny V-spoke 618
  • LED světlomety
  • Převodovka Steptronic
  • BMW Live Cockpit Professional
  • Sportovní kožený volant
  BMW řady 5 Sedan 540i G30 2020 v sériovém provedení v barvě Sophisto Grey ze tříčtvrtečního pohledu zepředu

  Luxury Line

  • 18" kola z lehké slitiny W-spoke 632, Reflex Silver
  • Hliníkové prahové lišty s nápisem "Luxury Line"
  • Sedadla v kůži "Dakota" se specifickým prošíváním
  • Kožená přístrojová deska (černá umělá kůže Sensatec)
  • Dřevěné obložení interiéru Fineline Ridge s akcentní lištou Pearl Chrome
  BMW řady 5 Sedan xDrive G30 2020 v provedení Luxury Line v barvě Bernina Grey (šedá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu

  M Sportovní paket

  • M aerodynamický paket s doplňky M Shadowline
  • 18" M kola z lehké slitiny Double-spoke 662 M, Orbit Grey
  • Odpružení M Sport
  • Sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce
  • Obložení interiéru Aluminium Rhombicle Smoke Grey s lištou Pearl Chrome
  BMW řady 5 Sedan xDrive G30 2020 s M sportovním paketem v barvě Alpine White (bílá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu
  • Sériové provedení
  • Luxury Line
  • M Sportovní paket

  BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ A DÍLY BMW M PERFORMANCE PARTS PRO BMW ŘADY 5 SEDAN.

  Cítit se dobře, cítit se důvěrně.

  Všichni řidiči BMW mají radost z jízdy ve standardní výbavě. BMW Originální příslušenství je zde proto, aby splnilo vaše speciální přání. Nabízíme celou řadu samostatných doplňků, které se k BMW řady 5 sedan hodí a svojí kvalitou, designem a vlastnostmi poskytují maximální přidanou hodnotu, ať už tím máte na mysli cokoliv.
  BMW řady 5 Sedan G30 s BMW střešním boxem 520

  BMW střešní box 520.

  Moderní střešní box v černé barvě s bočními panely v titanově stříbrném provedení má objem 520 litrů a je kompatibilní se všemi systémy střešních nosičů BMW. Vzhledem k tomu, že jej lze otevřít z obou stran a má na každé straně trojité centrální zamykání, se snadno nakládá i vykládá a je chráněn před zloději.
  BMW vana do zavazadlového prostoru BMW řady 5 Sedan G30

  BMW rohož do zavazadlového prostoru.

  Odolná vkládaná vana z protiskluzového a nepromokavého materiálu má po celém obvodu zvýšenou hranu a chrání zavazadlový prostor proti znečištění a vlhkosti. Je navržena v černé barvě s vložkou z nerezové oceli a dokonale ladí s interiérem.
  Univerzální držák BMW pro bezpečnostní pouzdro, Travel & Comfort BMW řady 5 Sedan G30

  Univerzální držák BMW pro bezpečnostní pouzdro, Travel & Comfort.

  Univerzální držák tabletů je nastavitelný pro různé velikosti zařízení a uchycuje se do základního držáku systému Travel & Comfort, který je dostupný samostatně. BMW bezpečnostní obal zaručuje bezpečné uchycení široké palety tabletů značek Apple a Samsung o úhlopříčkách 7" až 11". Lze jej naklápět, otáčet jím o 360° a zafixovat jej v požadované pozici.
  M Performance přední karbonový splitter BMW řady 5 Sedan G30

  M Performance přední karbonový splitter.

  Jasně ukazuje na výkonnost: M Performance karbonový spoiler předního nárazníku zlepšuje aerodynamické vlastnosti a exkluzivním způsobem vyzdvihuje svalnatý výraz vozu. Individuální vzhled z motorsportu pro ty nejnáročnější požadavky.
  20" BMW M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke 669 M BMW řady 5 Sedan G30

  20" M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke 669 M.

  Kvalitní 20" M Performance kola z lehké slitiny jsou kovaná, vyznačují se dvoubarevným provedením Orbit Grey, vynikají použitím jedinečné kombinace frézování a leštění na čelních plochách a logem M. Kompletní sada kol se systémem TMPS a kombinovanými pneumatikami runflat. Rozměr kol vpředu 8 J x 20 s pneumatikami 245/35 R20 95Y XL RSC a vzadu 9 J x 20 s pneumatikami 275/30 R20 97Y XL RSC.
  Volant M Performance BMW řady 5 Sedan G30

  M Performance volant.

  Přesvědčivé argumenty přímo v ruce: Alcantara použitá v oblastech úchopu volantu M Performance zajistí jeho mimořádně příjemné a pevné držení přinášející ještě přímější zážitek ze zatáčení. Jeho výrazné tvary a středová značka vyrobená z červené kůže dále posilují individualistický vzhled s odkazem motorsportu.

  TECHNICKÉ ÚDAJE BMW ŘADY 5 SEDAN.

  BMW 530e Sedan.

  Výkon motoru v kW (k) při 1/min:

  135 (184) / 5000-6500

  Zrychlení 0–100 km/h v s:

  5,9

  Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km:

  1,3–1,7

  Emise CO2 v g/km (kombinované):

  42–30

  BMW řady 5 Sedan G30 technické údaje

  CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW ŘADY 5 SEDAN.