BMW X2 M35i v metalické barvě Sapphire Black (černá) F39 ze tříčtvrtečního pohledu zezadu

THE X2

BMW M

BMW X2 M35i: MODELY & VÝBAVA

Působivý nárůst výkonu se propojuje se sportovním duchem a příkladnou variabilitou. Z BMW X2 M35i budete mít husí kůži. Značný rozsah exkluzivní výbavy a specifické prvky designu, inteligentní asistenční systémy a inovativní digitální služby poskytují vše, co potřebujete při jízdě v rychlém pruhu.

Více informací
THE X2BMW X2 M35i: MODELY & VÝBAVA

  JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X2 M35i.

  Špičková výkonnost v nejlepší formě.

  BMW X2 M35i ohromí sportovním duchem, extrémně dynamickým potenciálem a unikátní variabilitou. Poznejte atraktivní výbavu pro oblast designu, pohonu a podvozku.

  Zážehový 4válec BMW M TwinPower Turbo BMW X2 M35i 2018 F39

  Zážehový 4válec BMW M TwinPower Turbo.

  Nejnovější generace zážehového 4válce BMW TwinPower Turbo o objemu 2,0 l zaručuje maximální radost z jízdy. Motor je pozoruhodný agilním zátahem a bezprostřední odezvou i v nízkých otáčkách, přitom ale překvapí nízkou spotřebou i minimálními hodnotami emisí.
  BMW xDrive BMW X2 M35i v metalické barvě Sapphire Black (černá) F39 detailní pohled na záď

  BMW xDrive.

  Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a proměnlivě rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění maximální trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách a jeho cílem je také další posílení agility.
  Sportovní převodovka BMW X2 M35i F39 interiér

  8stupňová automatická převodovka Steptronic Sport.

  Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport nabízí mimořádně sportovní řazení. V automatickém i manuálním režimu lze pro pohodlnou jízdu setrvačností nebo mimořádně dynamickou jízdu používat řadicí páčky nebo volič převodovky. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.
  M sportovní podvozek BMW X2 F39

  M sportovní podvozek.

  Agilita, přesné a komunikativní řízení a působivý komfort, to jsou hlavní charakteristiky podvozku a jízdních vlastností. Přední náprava s oddělenými spodními příčnými rameny, kompaktní víceprvkové zadní zavěšení s oddělenými tlumiči a pružinami jsou spolu s vysokou tuhostí karoserie základem pro vynikající jízdní vlastnosti. Pro dynamickou jízdu jsou navrženy jak plynokapalinové tlumiče a stabilizátory, tak celá kinematika náprav.
  M sportovní brzdy BMW X2 M35i v metalické barvě Sapphire Black (černá) F39 detailní pohled na kolo

  M sportovní brzdy.

  M sportovní brzdy s vícepístkovými pevnými třmeny v tmavě modrém provedení a s logem M se vyznačují mimořádným brzdným výkonem. Jsou přizpůsobeny extrémně vysokému dynamickému potenciálu vozu i výrazně sportovnějšímu jízdnímu stylu a zajišťují vynikající brzdný výkon za mokra.
  BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek v mřížkovaném provedení BMW X2 M35i metalický lak Sapphire Black (černá) F39 tříčtvrteční pohled zepředu

  BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek v mřížkovaném provedení.

  Maska chladiče BMW ve tvaru ledvinek má uvnitř propracovanou mřížkovanou strukturu a rámeček v metalické barvě Cerium Grey. Struktura mřížky, inspirovaná motorsportem, propůjčuje přední části hloubku a svými detaily umocňuje vysokou kvalitu dynamického designu.
  M zadní spoiler BMW X2 M35i v metalické barvě Sapphire Black (černá) F39 detailní pohled na záď

  M zadní spoiler.

  M zadní spoiler zdůrazňuje sportovní siluetu vozu a redukuje vztlak. Spoiler zvyšuje aerodynamický přítlak na zadní nápravě, a tím zajišťuje větší stabilitu.
  M kola z lehké slitiny BMW X2 M35i v metalické barvě Sapphire Black (černá) F39 detailní pohled na kolo

  M kola z lehké slitiny Double-spoke 716 M.

  20" M kola z lehké slitiny Double-spoke 716 M v lesklém provedení Jet Black, s pneumatikami runflat, rozměr kol 8 J x 20 s pneumatikami 225/45 R20.
  Kryty zrcátek v barvě Cerium Grey BMW X2 M35i v metalické barvě Sapphire Black (černá) F39 exteriér

  Kryty zrcátek v šedé barvě Cerium Grey.

  Unikátní sportovní vzhled BMW X2 M35i je zvýrazněn specifickými detaily v barvě Cerium Grey. Patří mezi ně například kryty zpětných zrcátek.
  M sportovní sedadla BMW X2 M35i F39 interiér

  M sportovní sedadla.

  Mají bohaté polstrování sedáku i opěradla a poskytují optimální podporu řidiči a spolujezdci dokonce i při velmi dynamické jízdě v zatáčkách. Oproti standardním sedadlům lze u sedadla řidiče nastavit i úhel sklonu sedáku, jeho hloubku a délku, stejně jako šířku opěradla. Specifický design sportovních sedadel zdůrazňuje sportovní charakter vozu.

  ASISTENČNÍ SYSTÉMY BMW X2 M35i.

  Digitální služby a inteligentní asistenční systémy BMW X2 M35i.

  Díky inovativním službám BMW Connected+, které jsou součástí aplikace BMW Connected v BMW X2 M35i, si můžete vždy užívat optimální propojení mezi vaším chytrým telefonem a vozem. Bez ohledu na to, zda plánujete schůzku na určité adrese nebo konkrétní cestu, si je můžete poslat do navigačního systému a současně lze s ostatními v reálném čase sdílet aktuální pozici. Na telefonu si také můžete zobrazit zbytek cesty od zaparkovaného vozu do cílové adresy. Poznejte aplikaci, která zjednoduší váš život. To vše umožňuje BMW Connected.

  Tříčtvrteční pohled zepředu BMW X2 M35i 2018 F39 v metalické barvě Sapphire Black (černá)
  Palubní deska Aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go BMW X2 M35i 2018 F39 interiér

  Aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go.

  Aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go, včetně upozornění na nebezpečí kolize s vozem jedoucím vpředu s brzdnou funkcí, udržuje rychlost předvolenou řidičem a rovněž vzdálenost od vozidla jedoucího vpředu. Vozidlo samo zrychluje i brzdí a udržuje předem stanovenou vzdálenost od vozidla jedoucího vpředu, a to i v pomalém provozu nebo při jízdě v kolonách, kdy dokáže i zcela zastavit a znovu se rozjet.
  Kožený volant BMW X2 M35i 2018 F39 interiér

  Asistent jízdy v kolonách.

  Asistent jízdy v kolonách zbavuje řidiče stresu během jízdy na dálnicích a v jiných monotónních situacích: V hustém provozu do rychlosti 60 km/h systém umožňuje „splynutí“ s okolním provozem a snižuje tak stres při jízdě v koloně. Automaticky udržuje požadovanou vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla a reguluje rychlost jízdy až do úplného zastavení. Aktivně ovládá také řízení.
  Driving Assistant Plus BMW X2 M35i 2018 F39 přístrojový panel

  Driving Assistant Plus.

  Výbava Driving Assistant Plus přispívá ke zlepšení v oblasti bezpečnosti a komfortu. Obsahuje upozornění na nebezpečí kolize s vozem jedoucím vpředu a upozornění na přítomnost chodců s funkcí samočinného brzdění ve městě, varování při opuštění jízdního pruhu, asistent dálkových světel, ukazatel rychlostních limitů, kamerový systém pro automatické udržování rychlosti s funkcí Stop&Go a rovněž asistent jízdy v kolonách.
  Head-Up Displej BMW X2 M35i 2018 F39 interiér přístrojový panel

  BMW Head-Up Displej.

  Plnobarevný BMW Head-Up Displej zobrazuje všechny důležité jízdní informace přímo do zorného pole řidiče a umožňuje mu tak plně se soustředit na řízení. Displej obsahuje například informace o aktuální rychlosti, navigační pokyny, informace o omezení rychlosti včetně upozornění na zákaz předjíždění, může však zobrazovat také telefonní seznam nebo seznamy skladeb.
  Online Entertainment BMW X2 M35i 2018 F39 interiér

  Online Entertainment.

  Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, ať jste kdekoliv. Klasickou hudbu na dálnici, jazz během dopravní špičky a pop, když se jen tak projíždíte. Díky službám Online Entertainment můžete s pomocí SIM karty zabudované ve vašem voze poslouchat až 30 milionů skladeb bez jakýchkoliv omezení, a to díky hudebnímu partneru BMW – službě Spotify.
  Navigační systém Plus BMW X2 M35i 2018 F39 interiér

  Navigační systém Plus.

  Navigační systém Plus obsahuje BMW Head-Up Displej, iDrive s dotykovým ovladačem, integrovaný 8,8" dotykový barevný displej a 5,7" displej s vysokým rozlišením v přístrojích. Obsluhuje se intuitivně pomocí dotykového ovladače iDrive Touch, tlačítek přímé volby, osmi funkčními záložkami, hlasem nebo dotykem na interaktivní dlaždice na displeji.
  Real Time Traffic Information RTTI BMW X2 M35i 2018 F39 interiér přístrojový panel

  Real Time Traffic Information

  Proč ztrácet čas v dopravních zácpách? Se službou Real Time Traffic Information dojedete do cíle své cesty rychleji a pohodlněji. Sleduje aktuální dopravní situaci a v reálném čase kalkuluje alternativní trasy. Další funkcí je upozornění na nebezpečí, které řidiče varuje například před špatnými povětrnostními podmínkami nebo nehodami.
  Concierge Service BMW X2 M35i 2018 F39 interiér

  Concierge Service.

  Bude zítra v Římě slunečno? Kdy mi letí letadlo a kde je nejlepší restaurace ve městě? Služba Concierge Services vám při cestách pomůže a pouhým stiskem tlačítka vám nabídne odpovědi na jakékoliv požadavky – individuálně, osobně a rychle. Kdekoliv jste, cokoliv potřebujete.
  Příprava pro Apple CarPlay® BMW X2 M35i 2018 F39 interiér

  Příprava pro Apple CarPlay®.

  Proč se ve vašem BMW vzdávat funkcí vašeho iPhonu, když ho můžete i nadále používat tak, jak jste zvyklí? Příprava pro Apple CarPlay® vám zpřístupní funkce telefonu a zároveň umožní používat aplikace jako iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify a Apple Music. Aktivace hlasové asistentky Siri od Apple se může provádět tlačítkem hlasového ovládání přímo na volantu.
  Including of /content/bmw/marketCZ/bmw_cz/cs_CZ/publicPools/teaser-pool/medium-teasers/f39/jcr:content/par-2col1/mediumcontentteaser__1397280940 failed

  SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO2.

  BMW X2 M35i:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,1–6,8
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 163–154

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

  Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.
   

  Více informací

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • BMW X2 M35i:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,1–6,8
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 163–154

   Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 ve znění platném v době schválení typu vozidla. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení.

   Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure). U těchto vozidel, se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit hodnoty CO2 od hodnot zde uvedených.