BMW Příslušenství pro jaro a léto Vozidla BMW u jezera s horskou scenérií v pozadí

„NAŠE KOMFORTNÍ ZÓNA: NA SLUNCI.“

BMW Originální příslušenství pro jaro a léto.

„NAŠE KOMFORTNÍ ZÓNA: NA SLUNCI.“BMW Originální příslušenství pro jaro a léto.

  Ať je to léto podle vašich představ. S BMW Originálním příslušenstvím, letními koly a pneumatikami, servisem a nabíjením.

  Léto je tu a společně se slunečným počasím se objevují nové možnosti, jak poznávat okolní svět. Už čeká, až ho objevíte právě vy. S BMW Originálním příslušenstvím si užijete každičkou zatáčku silnice, ale i čerstvý vzduch a fascinující výhledy do krajiny.
  K působivým zážitkům přispějí i BMW kola a pneumatiky. Služby BMW Servis a BMW Charging vás v naprostém bezpečí dovedou do vašich letních destinací. Každý okamžik letních dnů by se měl prožít naplno a bez nečekaných událostí. Jedině tak si léto podle vašich představ vychutnáte na maximum.

  Více informací

  „NA SLUNCE JSME VŽDY PŘIPRAVENI.“

  Letní BMW Originální příslušenství pro interiér a exteriér.

  Pokud to má být léto podle vašich představ, měli byste být připraveni. Už při plánování vašich cest si budete jisti, že máte potřebné vybavení pro převoz všech věcí a vybavení, které budete potřebovat. Užijte si naši širokou nabídku BMW Originálního příslušenství pro interiér a exteriér, která zajistí, že vaše BMW bude dokonale ladit s létem podle vašich představ.

  BMW Příslušenství pro jaro a léto Muž sedí v BMW s otevřenými dveřmi
   Ochranné sklo

  BMW Ochranné sklo pro dotykový displej.

  BMW ochranné sklo pro dotykový displej poskytuje efektivní ochranu proti poškození ovládacího displeje. Díky tomu pomáhá zachovat zůstatkovou hodnotu vozu. Kromě ochranné funkce disponuje i antireflexní vrstvou, která snižuje odrazivost o 30%. Zároveň je povrch ošetřen oleofobní vrstvou, která zabraňuje ulpívání otisků a zlepšuje odezvu dotyku.
  BMW Příslušenství pro jaro a léto BMW Kabel s konektorem pro Apple iPhone/iPod™

  BMW Kabel s konektorem pro Apple iPhone/iPod™.

  Kabel s kovovými konektory zajistí ve vozidle potěšení z poslechu vlastní hudby. Kompatibilní modely Apple iPod™ nebo iPhone™ lze propojit s vozem a současně je nabíjet. USB kabel umožní jednoduše přehrávat hudbu ze zařízení přes reproduktory vozidla. Externí zdroje hudby lze ovládat pomocí ovladače iDrive, multifunkčních tlačítek na volantu nebo středovém panelu.
  BMW Příslušenství pro jaro a léto Kamera BMW Advanced Car Eye 2.0

  Kamera BMW Advanced Car Eye 2.0.

  BMW Advanced Car Eye 2.0 je citlivá full-HD kamera snímající oblast před a za vozem, i když je zaparkovaný. V případě narušení nebo mimořádného pohybu mimo vozidlo kamera automaticky zaznamená situaci, aby zdokumentovala možné nehody nebo (pokus o) vloupání.
  BMW Příslušenství pro jaro a léto BMW Dvojitý USB nabíjecí adaptér pro konektory typů A a C

  BMW Dvojitý USB nabíjecí adaptér s konektory typů A a C.

  Dvojitý USB nabíjecí adaptér se jednoduše zapojí do zapalovače. Umožňuje snadno a pohodlně dobíjet dvě externí mobilní zařízení najednou. Vysoký nabíjecí proud maximálně 2 x 3 ampéry s maximálním výkonem 2 x 18 wattů zajistí extrémně rychlé nabíjení. Integrovaná elektronika zabraňuje přehřívání. Díky technologii nabíjení za pomoci cílených dodávek energie obsahuje USB port typu C různé profily, které dokážou do zařízení posílat pro něj přizpůsobené optimální proudy a napětí. Tato technologie umožňuje nejlepší možné nabíjení a zároveň s tím chrání baterii zařízení.
  BMW Příslušenství pro jaro a léto BMW Celoroční podlahové koberce, přední

  BMW Celoroční podlahové koberce, přední.

  Dokonale padnoucí, odolné BMW gumové koberce se zvýšenými okraji a elegantním designem ochraňují prostor pro nohy cestujících vpředu před vlhkostí a špínou. Jsou černé a mají vložku z kvalitní nerezové oceli.
  BMW Příslušenství pro jaro a léto BMW Univerzální bezdrátová nabíjecí stanice

  BMW Univerzální bezdrátová nabíjecí stanice.

  Bezdrátové nabíjení kdykoliv a kdekoliv: Díky BMW Univerzální bezdrátové nabíjecí stanici lze ve voze nabíjet chytrý telefon pohodlně a efektivně bez kabelu. Mobilní telefon je pevně a bezpečně uložen. Obzvláště chytré: Integrovanou nabíjecí stanici lze vyjmout a dovoluje bezdrátové nabíjení mimo vůz.
  BMW Příslušenství pro jaro a léto BMW Organizér na opěradlo antracit/modrá

  BMW Organizér na opěradlo antracit/modrá.

  Ideální pro cestování s dětmi. Kvalitní organizér je uchycen zezadu na opěradlo předního sedadla a poskytuje celou řadu úložných prostor pro cestující vzadu. Všechny cestovní náležitosti tak mají pořád na očích a jsou snadno dostupné. Je vybaven kapsami různých velikostí, z nichž některé lze zavřít, úchytem na lahev a taktéž umožňuje umístění boxu s papírovými kapesníky. Organizér na opěradlo je vyroben z odolné, snadno umývatelné polyesterové tkaniny. Díky skvrnitému černo/šedému prémiovému designu a modrým designovým zipům dokonale ladí s vysoce kvalitním interiérem BMW. Mimo vozidlo ho lze snadno složit nebo pohodlně nosit.
  BMW Příslušenství pro jaro a léto BMW Bezpečnostní pouzdro na 11palcový Apple iPad Pro™ pro systém Travel & Comfort

  BMW Bezpečnostní pouzdro na 11palcový Apple iPad Pro™ pro systém Travel & Comfort.

  Bezpečnostní pouzdro poskytuje účinnou ochranu pro všechny 10,5" tablety Apple iPad™ Pro. Obal vyrobený z černého silikonu účinně chrání tablety před poškrábáním a nárazy. Když se používá s přední průhlednou fólií na displeji, chrání tablet také proti polití vodou. Při použití ve spojení s univerzálním držákem systému Travel & Comfort (dodává se samostatně) jej lze napevno umístit ve voze a přizpůsobit si polohu pohodlnému sledování. Uchycení je bezpečné i v případě nehody. *dostupné i pro 7,9'' Apple iPad mini 4, 10,5" Apple iPad Pro, 9,7" Apple iPad Air 1, 9,7" Apple iPad Air 2, 9,7" Apple iPad Pro, 9,7" Samsung Galaxy Tab A, 9,7" Samsung Galaxy Tab S2
  BMW Příslušenství pro jaro a léto BMW Střešní box 420 černá/stříbrná titanová

  BMW Střešní box 420 černá/stříbrná Titanium.

  Moderní uzamykatelný BMW Střešní box v černém provedení nabízí dalších 420 litrů úložného prostoru. Objemný střešní box se snadno montuje na střešní příčníky a je kompatibilní se všemi systémy střešních nosičů BMW. Obal je vyroben z ABS plastu, který je nejen odolný vůči UV záření, ale je také odolný proti nárazu. Box lze otevřít z obou stran a má na každé straně trojité centrální zamykání, takže se snadno nakládá i vykládá a zároveň je chráněn před zloději. Střešní box váží 19 kg a splňuje nejpřísnější bezpečnostní standardy BMW z hlediska chování při nárazu, provozní bezpečnosti a dlouhodobého používání.
  BMW Příslušenství pro jaro a léto BMW Střešní nosič

  BMW Střešní nosič.

  Multifunkční systém střešních nosičů lze kombinovat se všemi střešními nosiči a střešními boxy BMW. Výjimečně snadno se instaluje a díky své robustní konstrukci a zamykání proti krádeži splňuje nejvyšší standardy z hlediska kvality a bezpečnosti. Svým specifickým designem BMW Střešní nosič zároveň vhodně doplňuje vzhled vozidla.
  BMW Příslušenství pro jaro a léto BMW Vana do zavazadlového prostoru

  BMW Vana do zavazadlového prostoru.

  Dokonale padnoucí BMW Vana do zavazadlového prostoru efektivně chrání prostor pro zavazadla před špínou a vlhkostí. Maximální ochranu poskytuje zvýšená hrana na všech stranách a výjimečná kvalita odolného, neklouzavého a nepromokavého materiálu. S elegantním designem v černé barvě vana dokonale ladí s provedením zavazadlového prostoru. Další specialitou je vysoce kvalitní nerezová vsadka s logem BMW. Přesně padnoucí vana podtrhuje individuální charakter vozidla a vhodně doplňuje samostatně dodávané celoroční podlahové koberce BMW.
  BMW Příslušenství pro jaro a léto BMW Zadní držák kol BMW Pro 2.0

  BMW Zadní držák kol Pro 2.0.

  BMW Zadní držák kol Pro 2.0 byl vyvinut, aby bezpečně převezl dvě kola/elektrokola na kulové hlavici tažného zařízení BMW. Lehká, leč velmi odolná konstrukce držáku z ocele/hliníku má maximální nosnost 60 kg a je určena pro jízdní kola s rozvorem až 130 cm. Dále je držák kol vybaven systémem s kulovou hlavou pro ovládání jednou rukou, odnímatelnými podpěrnými rameny a utahovacím systémem pro velmi snadné zajištění kol. Funkce sklápění zadního držáku kol umožňuje kdykoliv snadný přístup do zavazadlového prostoru. Zadní držák kol Pro 2.0 taktéž splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy a když není potřeba, lze ho snadno složit. Dostupná jsou i rozšíření systému pro třetí jízdní kolo a přepravní taška. Celkově vzato je držák kol dokonalým společníkem, ať už při dovolené, nebo při kratším výletě s BMW.
  BMW Příslušenství pro jaro a léto BMW WaterBlade

  BMW WaterBlade.

  BMW WaterBlade je stěrač čelního skla vybavený inovativní technologií lišty. Čisticí kapalina je z ostřikovače přes trysky v liště stěrače aplikována rovnou na čelní okno. Tím se sklo lépe čistí, snižuje se množství rozprášené mlhy bránící výhledu a přínosem je též menší spotřeba kapaliny. Díky přesnému zacílení ostřikovací směsi se vozidlo méně špiní. A navíc: BMW WaterBlade se nemusí měnit tak často jako běžné lišty stěračů.
  BMW Příslušenství pro jaro a léto Čistič skel s extraktem z bio zázvoru

  BMW ČISTIČ SKEL S EXTRAKTEM Z BIO ZÁZVORU.

  Čistič skel s extraktem z bio zázvoru sice obsahuje pouze jemné přísady, ale jedná se o velmi účinný a efektivní čisticí prostředek na okna a jiné skleněné povrchy, který nezanechává šmouhy. Použití: Čistič rovnoměrně nastříkejte na špinavé povrchy a poté stáhněte hadříkem, který nepouští vlákna. Bio zázvorový extrakt odstraní i odolné nečistoty bez toho, aby je rozmazal po povrchu. Nepoužívejte na horké povrchy a chraňte před teplotami pod nulou.

  „MOJE KOLA: PŘIPRAVENA NA LÉTO.“

  Kvalitní BMW Originální letní kola a pneumatiky & příslušenství.

  S BMW Originálními kompletními sadami kol s přehledem zvládnete jakékoliv nástrahy na silnici i mimo ni. Přesně na míru se hodí k vašemu BMW, splňují nejvyšší kvalitativní standardy a byly vyvinuty v úzké spolupráci s hlavními výrobci pneumatik (například Bridgestone, Dunlop, Goodyear a Pirelli). Každá kompletní sada kol je samozřejmě vybavena runflat pneumatikami označenými hvězdičkou a obsahuje senzory tlaku. Kola tak vždy zůstanou pevně na asfaltu, a to dokonce i na tom rozbitém.

  BMW kola z lehké slitiny nejen dokonale dotvářejí vzhled a design vozidla, ale zároveň splňují nejvyšší kvalitativní požadavky. Jsou speciálně navržena pro použití s pneumatikami runflat a vybavena zvýšenými patkami, které zabraňují sklouznutí pneumatik z ráfků, a to i při jízdě v zatáčkách. Kromě optimální životnosti vynikají i absolutní stabilitou. Pro zajištění výjimečné kvality při dlouhodobém používání podstupují kola komplexní zkoušky a testy, samozřejmě v souladu s nejvyššími bezpečnostními standardy BMW.

  BMW Příslušenství pro jaro a léto Muž se psem se sklánějí proti BMW
  20" M kola z lehké slitiny Star-spoke 748 M v matném provedení Jet Black, kompletní sada letních kol

  20" M Star-spoke 748 M.

  Kvalitní 20" M kola z lehké slitiny Star-spoke 748 M jsou navržena v matném provedení Jet Black s barevným logem M. Kompletní sada kombinovaných letních kol se systémem TMPS a pneumatikami runflat, kola vpředu 9 J x 20 s pneumatikami 275/45 R20 110Y XL RSC a vzadu 10,5 J x 20 s pneumatikami 305/40 R20 112Y XL RSC.
  EU kvalitativní normy
  22" M Performance kolo z lehké slitiny Star-spoke 749 M Bicolour

  22" M Performance Star-spoke 749 M.

  Kvalitní odlehčená 22" M Performance kola z lehké slitiny Star-spoke 749 M jsou navržena ve dvoubarevném provedení Bicolor Jet Black, jsou lesklá, s nápisem M Performance a mají barevné logo M. Kompletní sada letních kol se systémem TPMS, přední kola: 9,5 J x 22 s pneumatikami 275/35 R22 104Y XL, zadní kola: 10,5 J x 22 s pneumatikami 315/30 R22 107Y XL.
  EU kvalitativní normy
  21" M kolo z lehké slitiny Y-spoke 741 M v provedení Bicolor (Night Gold, lesklá), kompletní sada letních kol

  21" M Y-spoke 741 M Bicolor.

  Kvalitní 21" M kola z lehké slitiny Y-spoke 741 M jsou lesklá a navržená v provedení Bicolor Night Gold. Kompletní sada kombinovaných letních kol se systémem kontroly tlaku a pneumatikami runflat, kola vpředu 9,5 J x 21 s pneumatikami 275/40 R21 107Y XL RSC a vzadu 10,5 J x 21 s pneumatikami 315/35 R21 111Y XL RSC.
  EU kvalitativní normy
  19" M Performance kolo z lehké slitiny Y-spoke 898 M v matně šedém provedení Frozen Gunmetal Grey, kompletní sada letních kol

  19" M Performance Y-spoke 898 M.

  Kvalitní 19" M Performance kola z lehké slitiny Y-spoke 898 M jsou navržena v matně šedém provedení Gunmetal Grey a nesou nápis M Performance. Kompletní sada kombinovaných letních kol se systémem kontroly tlaku v pneumatikách, kola vpředu 8 J x 19 s pneumatikami 225/40 R19 93Y XL a vzadu 8,5 J x 19 s pneumatikami 255/35 R19 96Y XL.
  EU kvalitativní normy
  18" M Performance kolo z lehké slitiny Double-spoke 796 M v matném provedení Jet Black, kompletní sada letních kol

  18" M Performance Double-spoke 796 M.

  Kvalitní 18" M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke style 796 M jsou navržena v matném provedení Jet Black s barevným logem M. Kompletní sada kombinovaných letních kol se systémem kontroly tlaku a pneumatikami runflat, kola vpředu 7,5 J x 18 s pneumatikami 225/45 R18 95Y RSC a vzadu 8,5 J x 18 s pneumatikami 255/40 R18 99Y RSC.
  EU kvalitativní normy
  19" BMW kolo z lehké slitiny Double-spoke 793 M Bicolor Night Gold

  19" BMW kolo z lehké slitiny Double-spoke 793 M Bicolor Night Gold.

  Kvalitní 19" BMW kola z lehké slitiny Double-spoke 793 jsou lesklá a navržená v provedení Bicolor Night Gold. Kompletní sada kombinovaných letních kol se systémem kontroly tlaku a pneumatikami runflat, kola vpředu 8 J x 19 s pneumatikami 225/40 R19 93Y XL RSC a vzadu 8,5 J x 19 s pneumatikami 255/35 R19 96Y XL RSC.
  EU kvalitativní normy
  BMW Kola Pneumatiky Příslušenství BMW Nerotující kryt středu kola

  BMW Nerotující kryt středu kola.

  BMW Nerotující kryt středu kola s logem BMW se neotáčí společně s kolem, ale zůstává ve vodorovné poloze. Kryt středu kola lze instalovat na všechna BMW kola z lehké slitiny s průměrem středu 112 mm.
  BMW Kola Pneumatiky Příslušenství BMW Čepičky ventilků s logem

  BMW Čepičky ventilků s logem.

  Kvalitní hliníkové BMW čepičky účinně chrání hliníkové ventilky se systémem kontroly tlaku před špínou a vlhkostí. Současně zatraktivní vzhled kola. Sada čtyř čepiček ventilků. S logem BMW.
  BMW Kola Pneumatiky Příslušenství BMW Čepičky ventilků s logem M

  BMW Čepičky ventilků s logem M.

  Kvalitní hliníkové BMW Čepičky ventilků účinně chrání hliníkové ventilky se systémem kontroly tlaku před špínou a vlhkostí. Současně zatraktivní vzhled kola. S logem M.
  BMW Kola Pneumatiky Příslušenství M Performance Tašky na kola

  M Performance Tašky na kola.

  Exkluzivní závodní pocit v garáži: M Performance Tašky na kola chrání před ušpiněním řidiče i automobil. Pohodlná manipulace s koly je zajištěna pevnými úchyty. Zásluhou přesného označení je vždy jasné, jaké kolo kam patří. Tašky lze snadno a rychle použít a jsou navrženy ve výrazném designu M Performance. Jak letní, tak i zimní kompletní sady kol jsou v nich jedinečným způsobem bezpečně uklizeny až do další výměny.
  BMW Příslušenství pro jaro a léto Muž jde vedle BMW s horskou scenérií v pozadí

  BMW SERVIS KOL A PNEUMATIK.

  Nejen že vám přezujeme vaše zimní a letní pneumatiky, ale zároveň zkontrolujeme hloubku vzorku a brzdy. Nabízíme přezutí kol a pneumatik (včetně vyvážení) s prvotřídním poměrem ceny a hodnoty. Kontroly a údržbu provádíme s nejvyšší možnou péčí a maximální odborností. S naším profesionálním systémem uskladnění pneumatik (včetně mytí a vyvažování) se vyhnete stresu a ušetříte místo.
  BMW pojisteni

  BMW POJIŠTĚNÍ KOL A PNEUMATIK.

  Všechna BMW Originální kompletní kola a pneumatiky s označením hvězdy, která si koupíte u BMW Servisního partnera, mohou využít BMW Pojištění pneumatik. Je platné po 36 měsíců od data koupě a nabízí optimální ochranu s až 100% proplacením nákladů.

  „NABITÝ LETNÍMI POCITY: MŮJ ROAD TRIP.“

  BMW Originální příslušenství pro nabíjení.

  Když chcete být připraveni na léto, kromě vybavení byste neměli zapomenout ani na plně nabitou baterii. Prohlédněte si naše BMW Originální příslušenství pro nabíjení a zjistěte, které se dokonale hodí k vašemu elektrickému vozu. Toto léto se stane létem podle vašich představ.

  Více informací
  BMW Produkty pro nabíjení BMW Nabíjecí kabel 5 m pro veřejné nabíjení

  BMW Nabíjecí kabel 5 m pro veřejné nabíjení.

  BMW Nabíjecí kabel je 5 metrů dlouhý a zajišťuje rychlé a snadné nabíjení u veřejných stanic, které podporují připojení typu mode 3. Elektrická a plug-in hybridní BMW lze nabíjet jednofázově, takže výrazně rychleji než se standardně dodávaným nabíjecím kabelem. Použít lze v celé Evropě standardizovanou zásuvku. Kabel dokonale ladí s designem nabíječky BMW Wallbox a splňuje nejvyšší kvalitativní standardy BMW. Optimální přenos výkonu a dlouhou životnost zajišťují postříbřené a koroziodolné kontakty.

  Více informací
  BMW Produkty pro nabíjení BMW Wallbox

  BMW Wallbox.

  Jako čerpací stanice přímo doma. S trvale nainstalovanou nabíječkou BMW Wallbox Essential se BMW nabíjí rychle, spolehlivě a pohodlně výkonem až 22 kW. Kromě kompaktních rozměrů a designu BMW nabízí nabíječka BMW Wallbox také snadnou manipulaci s kabely, protože je vybavena držákem pro jeho navinutí a otvorem pro konektor. Aktuální stav nabíječky BMW Wallbox lze kdykoliv zkontrolovat na displeji. Integrovaná detekce zbytkového proudu a servisní aplikace umožňují snadnou a nákladově efektivní instalaci.

  Více informací

  „MŮJ SPECIÁLNÍ NÁDECH LÉTA.“

  Díly BMW M Performance pro vaše jaro a léto.

  Je to vaše léto a vaše příležitost zazářit. S díly BMW M Performance Parts dodáte vašemu BMW maximální úroveň individuality a ryzí závodní charakter. Tím získáte pro vaše BMW maximální pozornost a ještě lépe a bez kompromisů si tak užijete léto podle vašich představ.

  Více informací
   20" BMW M Performance kolo z lehké slitiny Star-spoke 748 M v matném provedení Jet Black

  20" M kolo z lehké slitiny Star-spoke 748 M v matném provedení Jet Black.

  Kvalitní 20" M kolo z lehké slitiny Star-spoke 748 v matném provedení Jet Black svým stylem dodává vozu velmi sportovní vzhled. Kompletní kolo s terénní pneumatikou a systémem kontroly tlaku, rozměr kola 9 J x 20 s pneumatikou 275/45 R20 110V XL, vhodné pro ježdění v terénu i pro použití se sněhovými řetězy.

  BMW kola z lehké slitiny nejen dokonale dotvářejí vzhled a design vozidla, ale zároveň splňují nejvyšší kvalitativní standardy. Jsou speciálně navrženy pro použití s pneumatikami runflat a vybaveny zvýšenými patkami, které zabraňují sklouznutí pneumatik z ráfků, a to i při jízdě v zatáčkách. Kromě dlouhé životnosti vynikají i absolutní stabilitou. Pro zajištění výjimečné kvality při dlouhodobém používání podstupují kola komplexní zkoušky a testy, samozřejmě v souladu s nejvyššími bezpečnostními standardy BMW.
  EU kvalitativní normy

  Více informací
  BMW M Performance Parts M Performance Karbonová maska chladiče

  BMW M Performance Karbonová maska chladiče.

  Předveďte svůj styl: M Performance Karbonová maska chladiče ve tvaru ledvinek je vyroben z kvalitního, ručně zpracovaného karbonu, dekorativní lamely masky jsou vyrobeny z velmi odolného plastu. Optická specialita dodávající přední části vozu výjimečně elegantní, sportovní a individuální vzhled.

  Více informací
  BMW M Performance Parts M Performance Podlahové koberce

  BMW M Performance Podlahové koberce.

  Prémiový vzhled, neuklouznou ani o milimetr: M Performance Podlahové koberce dodávají prostoru pro nohy více individuální sportovnosti a celému vozu propůjčují ještě dynamičtější charakter. Je na nich umístěné logo M a nápis M Performance. Jejich prémiový vzhled dokresluje kožený lem s kontrastním dekorativním prošíváním a proužek s typickou trojicí barev M.

  Více informací
  BMW M Performance Parts M Performance Karbonové kryty zpětných zrcátek

  BMW M Performance Karbonové kryty zpětných zrcátek.

  Výrazné kryty vnějších zpětných zrcátek jsou pečlivě ručně vyrobeny z karbonu a podtrhují vysokou technickou úroveň vozidla. Jejich dynamický design posiluje celkovou přitažlivost a dodává vozu dotyk individuální sportovnosti.

  Více informací
  BMW M Performance Parts M Performance Karbonový přední nasávací otvor

  BMW M Performance Karbonový přední nasávací otvor.

  Prostor k nádechu: M Performance přední nasávací otvory mají lemy vyrobené z karbonu a dodávají přední části vozu výrazný vzhled inspirovaný motorsportem. Jejich viditelná mimořádná kvalita podtrhuje celkově sportovní a exkluzivní vzhled. Lemy jsou dokonale sladěny s designem nárazníku a zároveň vytvářejí dokonalou souhru s dalšími exteriérovými doplňky z karbonu.

  Více informací
  BMW M Performance Parts M Performance Štítek s označením

  BMW M Performance Štítek označením.

  M Performance Štítek s označením dokonale doplňuje fólii na bočním prahu v provedení Frozen Black nebo leskle černé nástavce prahů. Zároveň je další vizuální specialitou a posiluje individuální vzhled boční části vozu.

  Více informací

  BMW SERVIS.

  BMW SERVICE INCLUSIVE.

  BMW Příslušenství pro jaro a léto Muž se sklání proti BMW před horskou scenérií

  Nechte všechno za sebou a soustřeďte se na to, na čem skutečně záleží – užít si řízení. Se službami BMW Service Inclusive můžete právě tohle udělat. Jednorázovou platbou získáte všechny zahrnuté služby a údržbové úkony na dobu dle vašeho výběru.

  Hlavní přednosti:

  • Finanční úspora ve srovnání s pořizováním jednotlivých služeb samostatně.
  • Kontrola nad výdaji a transparentnost.
  • Různé pakety pro různé potřeby nových a ojetých vozů.
  • Servisní specialisté s BMW zkušenostmi a BMW Originálními díly.
  • Automatický přenos na nové majitele zvyšuje zůstatkovou hodnotu.
  • Platnost u všech participujících BMW Servisů po celém světě.

  BMW TELESERVICES.

  BMW Příslušenství pro jaro a léto Žena sedí na molu a dívá se do svého chytrého telefonu

  S inovativními službami BMW Teleservices od BMW ConnectedDrive vám vaše BMW pomůže udržet si čistou hlavu: pokud je třeba údržba nebo v případě poruchy poskytne vašemu preferovanému BMW Autorizovanému servisu všechna relevantní data vozidla. Vybraný servisní partner vás poté kontaktuje a dohodne schůzku. Takže se můžete spolehnout na rychlou a přímočarou službu a nemusíte na všechno myslet sami. Jediné, co je třeba: Musíte vaše vozidlo online zaregistrovat na portálu BMW ConnectedDrive a vybrat BMW Autorizovaný servis. Zjistěte, jakým způsobem služby BMW Teleservices přinesou do vašeho života více pohodlí.

  BEZKONTAKTNÍ BMW SERVIS.

  BMW Příslušenství pro jaro a léto Muž sedí v BMW a dívá se do svého chytrého telefonu

  Se službou My BMW Servis bude váš život v těchto dnech jednodušší. Domluvte si schůzku online nebo přivezte vaše BMW, nechte u nás klíče a pak se pohodlně dívejte na online přenos servisní prohlídky. Projděte si naše různé dostupné nabídky.

  Hlavní přednosti:

  • Online sjednání schůzky
  • Personalizované video ze servisu
  • Digitální platba
  • Asistenční služba
  • Vyzvednutí vozu & jeho přistavení.

  BMW FIT SERVICE.

  BMW Příslušenství pro jaro a léto Muži sedí na molu a dívají se na sebe

  Se svým BMW jste už ujeli mnoho kilometrů a zažili tolik různých dobrodružství, že už ho znáte do posledního detailu. A právě proto ho milujete. Aby tato láska pokračovala i nadále, potřebujete servisního partnera, který zná nejen vaše BMW, ale i vaše požadavky. A tady přichází na scénu služba BMW Value: prémiový servis za atraktivních a transparentních cenových podmínek. Takže přesně víte, co čekat.

  Hlavní přednosti:

  • Vysoce kvalitní, komfortní a nákladově efektivní servis od specialistů BMW, samozřejmě s použitím BMW Originálních dílů.
  • Všechny díly a služby jsou obsaženy v celkové ceně.
  • Ceny jsou vždy transparentní a srozumitelné.
  • Služba BMW Value nabízí vhodný servis pro každý model BMW.
  BMW Příslušenství pro jaro a léto Vozidla BMW před budovou s BMW Servisním poradenstvím

  BMW SERVIS.

  Vy a vaše BMW budete ve vašem BMW Servisu v nejlepších možných rukách. Ať už se bavíme o dlouhodobých servisních balíčcích, jako je například BMW Service Inclusive, nebo o atraktivní all-inclusive službě BMW Value službách bezkontaktního servisu nebo BMW Originálních olejích a mnoha dalších individuálních službách, vždy pro vás máme optimální řešení. A to pro každý model BMW podle vašich individuálních potřeb a pro mnoho bezproblémových kilometrů, které jsou ještě před vámi.