BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 BMW Individual metalický lak Frozen Pure Grey (šedá) pohled zepředu
Cena vč. DPH1 829 100 Kč
VýkonAž 374 k (275 kW)
Druh pohonuBenzín

THE 4 GRAN COUPÉ

BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 BMW Individual metalický lak Frozen Pure Grey (šedá) pohled zepředu

BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ.

Cena vč. DPH1 829 100 Kč
VýkonAž 374 k (275 kW)
Druh pohonuBenzín
THE 4 GRAN COUPÉBMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ.

  Výkon, přesnost a čistá estetika. Srdcem zcela nového BMW M440i xDrive Gran Coupé je zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower o výkonu 275 kW (374 k). V součinnosti s dokonale přizpůsobenými M specifickými komponenty podvozku vytváří sportovní jízdní dynamiku, která posunuje BMW M440i xDrive Gran Coupé na vlastní úroveň. To platí i pro progresivně navržený exteriér s M typickými designovými prvky a sportovně moderní interiér s velkorysou nabídkou prostoru. Celkově toto pětidveřové Gran Coupé nabízí fascinující spojení výkonu, komfortu a vysoké úrovně každodenní praktičnosti.

  Více informací

  BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ – JÍZDNÍ DYNAMIKA.

  Poháněcí soustava, podvozek a výkonnost.

  BMW M440i xDrive Gran Coupé.

  Výkonnost a sportovní jízdní dynamika spojené s funkčností a neomezenou použitelností v každodenním provozu.
  • Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo o výkonu 374 k
  • 8stupňová automatická převodovka Steptronic Sport
  • Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive
  • 275 kW (374 k), 500 Nm, 0–100 km/h za 4,7 s
  BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 BMW Individual metalický lak Frozen Pure Grey (šedá) tříčtvrteční pohled zepředu

  BMW M440i xDRIVE COUPÉ – PŘEHLED VLASTNOSTÍ.

  Jízdní dynamika a design BMW M440i xDrive Gran Coupé.

  Sportovní styl do nejmenších detailů: působivá výkonnost BMW M440i xDrive Gran Coupé je dána souborem pokrokových technologií pohonu a podvozku, které jsou speciálně naladěné přímo pro tento model. Výkonný a otáčky milující motor BMW M TwinPower Turbo, přímá odezva řízení a precizní ovladatelnost definují pocit z jízdy typický pro M. M specifické designové prvky v barvě Cerium Grey a typické doplňky v interiéru dále podtrhují celkově sportovní charakter vozu.
  BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 BMW Individual metalický lak Frozen Pure Grey (šedá) statický pohled z boku
  Zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021

  Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo.

  Špičkový sportovec, který přináší čistou radost z jízdy: zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo ohromí působivou dodávkou výkonu a vzrušujícím zvukem charakteristickým pro M modely. Jeho excelentní výkon je výsledkem souhry systémům Double-VANOS, Valvetronic, přímého vstřikování a turbodmychadla Twin-Scroll.

  Adaptivní M podvozek BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 BMW Individual metalický lak Frozen Pure Grey (šedá) detailní tříčtvrteční pohled zepředu

  Adaptivní M podvozek.

  Adaptivní M podvozek neustále elektronicky mění charakteristiku tlumičů tak, aby se přizpůsobila povrchu vozovky a jízdní situaci. Kdykoliv můžete pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control upravit také vlastnosti podvozku s ohledem na preferovaný styl jízdy – od komfortního až po extrémně sportovní s výrazně agilním chováním.

  Variabilní sportovní řízení BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 palubní deska s M koženým volantem

  Variabilní sportovní řízení.

  Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímou a agilní odezvu řízení a současně vyžaduje méně fyzické námahy při otáčení volantem. V principu funguje tak, že mění převod řízení v závislosti na úhlu natočení volantu. Tím se zlepšuje ovládání vozidla při dynamičtějším stylu jízdy a omezuje se síla potřebná k otáčení volantu při parkování a zatáčení.
  8stupňová převodovka Steptronic Sport BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 volič převodovky na středové konzole

  Automatická převodovka Steptronic Sport.

  Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. To platí pro automatický i manuální režim, při němž se k řazení používá volič převodovky nebo řadicí páčky umístěné na volantu. Tím je zaručena jak klidná, tak mimořádně dynamická jízda. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.
  M sportovní brzdy BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 detailní pohled na M kola z lehké slitiny

  M sportovní brzdy.

  M sportovní brzdy mají modře lakované, volitelně leskle červené čtyřpístkové pevné třmeny vpředu a jednopístkové plovoucí třmeny vzadu s logem M. Mají zvětšené brzdové kotouče, zaručující mimořádný brzdný výkon. Jsou přizpůsobeny velmi vysokému dynamickému potenciálu vozu i mimořádně sportovnímu jízdnímu stylu, zajišťují vynikající brzdný výkon za mokra.
  M maska chladiče ve tvaru ledvinek BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 BMW Individual metalický lak Frozen Pure Grey (šedá)

  M maska chladiče ve tvaru ledvinek.

  M Shadow Line obsahuje následující prvky karoserie v leskle černém provedení: lišty kolem bočních oken, spodní hrany oken, kryty, držáky a rámečky zpětných zrcátek, obložení B- a C-sloupků, vodicí lišty zadních bočních oken a rámeček masky chladiče.
  M aerodynamický paket BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 BMW Individual metalický lak Frozen Pure Grey (šedá) pohled zepředu

  M aerodynamický paket.

  M aerodynamický paket se skládá z M specifického předního a zadního nárazníku v barvě karoserie, bočních prahů s leskle černými ozdobnými prvky a vícedílného difuzoru v leskle černém provedení. Celek vyzdvihuje čistou dynamiku a sportovnost.
  BMW Individual kola z lehké slitiny 862 I BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 metalický lak Frozen Pure Grey (šedá)

  20" BMW Individual aerodynamická kola 862 I.

  20" BMW Individual aerodynamická kola 862 I Bicolour Black Grey, lesklá, s kombinovanými pneumatikami, přední kola 8,5 J x 20 s pneumatikami 245/35 R20, zadní kola 9 J x 20 s pneumatikami 255/35 R20.
  Sportovní sedadla BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 interiér

  Sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce.

  Sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce poskytují optimální boční oporu díky vyšším bočnicím a manuálně nastavitelné opoře stehen. Podélná poloha, výška sedadla a sklon sedáku lze nastavit manuálně.
  M kožený volant BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 interiér palubní deska

  M kožený volant.

  Tříramenný M kožený volant s multifunkčními tlačítky, logem M a integrovaným airbagem řidiče. Zásluhou tlustého věnce z černé kůže Walknappa s černým prošíváním a vybráním na palce poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy.

  MÍSTO ŘIDIČE & TECHNOLOGIE.

  Způsob obsluhy, digitální služby a asistenční systémy BMW M440i xDrive Gran Coupé.

  Nejvyšší úroveň přehlednosti, komfortu a bezpečnosti: mnoho inovativních technologií Vám na cestách různými způsoby pomáhá. BMW M440i xDrive Gran Coupé se zaměřuje na to podstatné, na radost ze sportovní jízdy.

  BMW Live Cockpit Professional BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 Interiér

  BMW Live Cockpit Professional.

  BMW Live Cockpit Professional s prohnutým displejem rozšiřuje BMW Live Cockpit Plus o barevný head-up displej, který promítá důležité informace, jako je rychlost jízdy nebo pokyny navigace, přímo do zorného pole, a poskytuje tak lepší přehled a zvyšuje bezpečnost.

  BMW Intelligent Personal Assistant BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 Interiér kontrolní displej

  BMW Intelligent Personal Assistant.

  „Hey, BMW, I'm hungry“. Váš BMW Intelligent Personal Assistant najde nejbližší restauraci a naplánuje k němu trasu. Ale umí toho mnohem více. Váš BMW Intelligent Personal Assistant Vám také pomůže s mnoha funkcemi vozu. Praktické vlastnosti Vám srozumitelně vysvětlí. Tím zajistí, že funkce svého BMW budete snadno a intuitivně využívat.

  Driving Assistant Professional BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 Interiér kontrolní displej

  Driving Assistant Professional.

  Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.
  Parkovací asistent Plus BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 Interiér kontrolní displej

  Parkovací asistent Plus.

  Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiného obsahuje funkce Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View, Remote 3D View, pomoc s příčným parkováním, funkci nouzového brzdění Active Park Distance Control, automatický parkovací asistent s vodicími příčnými a podélnými linkami a couvací asistent.
  Integrace chytrých telefonů Apple CarPlay Android Auto BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 interiér kontrolní displej

  Integrace chytrého telefonu.

  Proč nastoupit do Vašeho BMW bez funkcí chytrého telefonu, když jej můžete obsluhovat tak, jak jste zvyklí? S výbavou integrace chytrého telefonu Vaše vozidlo podporuje Apple CarPlay a Android Auto a bezdrátově propojí Váš chytrý telefon se systémem vozu. To Vám umožní ve Vašem vozidle pohodlně používat známé funkce a různé aplikace.

  BMW Digitální klíč BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 dveře vozu s chytrým telefonem

  BMW Digitální klíč.

  Když s sebou máte svůj iPhone, nemusíte si brát klíč od vozu. Digitální klíč Vám dovoluje uzamknout nebo odemknout Vaše BMW a dokonce i nastartovat motor. K přístupu do Vašeho BMW můžete také autorizovat pět osob s kompatibilními telefony iPhone*. Kromě jiného je možné omezit maximální rychlost, což je praktická funkce například při půjčení vozu řidiči začátečníkovi. *BMW Digitální klíč je kompatibilní pouze s některými modely iPhone. Seznam kompatibilních telefonů iPhone je dostupný na bmw.cz/digitalkey.

  Remote Software Upgrade BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 Interiér kontrolní displej

  Remote Software Upgrade.

  S funkcí Remote Remote Software Upgrade bude Vaše BMW aktualizované. Jednoduše si aktualizace stáhněte aplikací My BMW nebo přímo z vozu.

  BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ – TECHNICKÉ ÚDAJE.

  BMW M440i xDrive Gran Coupé.

  Výkon motoru v kW (k):

  275 (374)

  Max. točivý moment v Nm:

  500

  Zrychlení 0–100 km/h v s:
  4,7

  Kombinovaná spotřeba v l/100 km/h:

  8,5–8,0

  BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 data skica
  BMW Kola a pneumatiky Detail evropského štítku pro označování pneumatik

  BMW KOLA & PNEUMATIKY.

  Pneumatiky používané na našich vozech musí splňovat až 50 různých náročných kvalitativních kritérií, což je významně více, než předepisuje evropská legislativa pro označování pneumatik standardizovanými štítky. Na těchto štítcích najdete všechny informace o vlastnostech pneumatik používaných BMW.
  BMW řady 4 Gran Coupé G26 BMW Individual Aventurine Red (červená) tříčtvrteční pohled zepředu

  M MODELY BMW ŘADY 4 GRAN COUPÉ.

  Pětidveřové BMW řady 4 Gran Coupé zaujme dynamikou, funkčností a kvalitním a prostorným interiérem.

  CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING M MODELŮ BMW ŘADY 4 GRAN COUPÉ.

  BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ.

  BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 tříčtvrteční pohled zezadu s modelem

  Na míru připravené finanční služby od BMW Financial Services Vás rychle a flexibilně odvezou do Vašeho cíle. Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí vašim potřebám a přáním. Zjistěte více informací o atraktivních možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro Vaše nové BMW M440i xDrive Gran Coupé.

  SERVIS A ASISTENCE PRO BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ.

  Zaměstnanec BMW Servisu pomáhá zákazníkovi

  CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

  Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW M440i xDrive Gran Coupé, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení specialisté BMW vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

  BMW M PERFORMANCE PARTS A PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ.

  Objevte speciální výbavu a praktické příslušenství pro M modely BMW řady 4 Gran Coupé.

  BMW M440i xDrive Gran Coupé poskytuje intenzivní jízdní dynamiku a mnoho prvků sportovní výbavy. Výrazné designové možnosti programu BMW M Performance Parts navíc přinášejí nejvyšší úroveň závodního stylu pro exteriér i interiér. BMW Originální příslušenství, které je z hlediska kvality a designu navržené přímo pro konkrétní model, umožní Vaše BMW M440i xDrive Gran Coupé dokonale přizpůsobit Vašim preferencím.
  M Performance Karbonová maska chladiče ve tvaru ledvinek BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021

  M Performance karbonová maska ve tvaru ledvinek.

  Předveďte svůj styl: M Performance rámeček masky chladiče ve tvaru ledvinek je vyroben z kvalitního karbonu. Pro extrémně elegantní, sportovní a individuální vzhled.
  M Performance Karbonové kryty zpětných zrcátek BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021

  M Performance karbonové kryty zpětných zrcátek.

  Nepřehlédnutelné M karbonové kryty vnějších zpětných zrcátek podtrhují high-tech charakter vozu a dodávají mu individualistický a sportovní nádech.
  M Performance Karbonový zadní difuzor BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021

  M Performance karbonový zadní difuzor.

  M Performance karbonový zadní difuzor vytváří ještě modernější vzhled a současně posunuje sportovní výraz vozu na novou úroveň.

  20" M Performance kolo z lehké slitiny Double-spoke 868 M Bicolour (Night Gold, frézované), kompletní letní kolo BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021

  20" M Performance kolo z lehké slitiny Double-Spoke 868 M Bicolour (Night Gold, frézované), kompletní letní kolo.

  Exkluzivní 20" M Performance kola z lehké slitiny Double-Spoke 868 M Bicolour Night Gold, frézovaná. Kompletní sada letních kol se systémem kontroly tlaku v pneumatikách.

  M Performance kožený volant BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021

  M Performance volant.

  Pevně uchopitelná fakta: Díky místům úchopu čalouněným Alcantarou padne volant skvěle do ruky a neklouže. Poskytuje tak ještě sportovnější pocit z řízení.
  M Performance Alcantarová loketní opěrka BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021

  Loketní opěrka M Performance čalouněná Alcantarou.

  Protože malé detaily dělají velké rozdíly: středová loketní opěrka M Performance z Alcantary dodává interiéru exkluzivní styl motorsportu.
  18" BMW kolo z lehké slitiny Double-spoke 853 Gunmetal Grey (šedá) BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021

  18" BMW kolo z lehké slitiny Double-Spoke 853 Gunmetal Grey (šedá).

  18" BMW kolo z lehké slitiny Double-Spoke 853 Gunmetal Grey (šedá). Kompletní zimní kolo se systémem kontroly tlaku, vhodné pro sněhové řetězy, rozměr kola 8,5 J x 18.

  BMW Střešní box 320 Black Titan Silver (černo-stříbrný) BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021

  BMW Střešní box 320 černá/stříbrná Titanium.

  Uzamykatelný střešní box v provedení černá/stříbrná titanová je přístupný z obou stran a má objem 320 litrů, je kompatibilní se všemi systémy střešních nosičů BMW.
  BMW Střešní nosič na kola BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021

  BMW Střešní nosič na kola.

  BMW Střešní nosič na kola zajistí bezpečný převoz silničních, cestovních nebo dětských kol, stejně jako horských kol s hmotností do 20 kg.
  BMW Gumové koberce, přední BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021

  BMW gumové koberce.

  Dokonale padnoucí BMW Gumové koberce ochraňují přední prostor pro nohy vpředu před vlhkostí a špínou. Mají černou barvu a logo BMW.
  BMW Ochranná podlaha do zavazadlového prostoru BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021

  BMW Ochranná podlaha do zavazadlového prostoru.

  BMW Ochranná podlaha zavazadlového prostoru je vodě odolná, neklouže a díky tomu efektivně chrání prostor pro zavazadla před špínou a vlhkostí. Má černou barvu a logo BMW.
  BMW Advanced Car Eye 2 BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021

  Kamera BMW Advanced Car Eye 2.

  V případě narušení nebo mimořádného pohybu tato vysoce citlivá Full HD kamera automaticky zaznamená situaci před vozidlem a za ním.

  BMW SLUŽBY PRO BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ.

  Nabídky služeb a paketů pro M modely BMW řady 4 Gran Coupé.

  BMW z hlediska služeb nastavuje měřítka a je tu vždy pro Vás a pro Vaše BMW M440i xDrive Gran Coupé. Díky BMW Asistenční službě jsou v případě poruchy nebo nehody naši experti vždy připraveni Vám pomoci – 365 dní v roce. Díky inovativní službě BMW Teleservices Vaše BMW M440i xDrive Grand Coupé automaticky upozorní Vašeho BMW Autorizovaného Dealera na potřebu údržby nebo v případě závady, takže Vás následně může nezávisle kontaktovat. Se službou BMW Service Inclusive jsou tyto a všechny ostatní služby na Vámi určenou dobu finančně pokryty. S rozsáhlou nabídkou služeb od BMW jste vždy v bezpečí a zajistíte si více času pro důležitější věci Vašeho života. S širokou nabídkou příslušenství od BMW máte vždy jistotu kvalitního produktu a bezpečí.
  BMW Service Inclusive žena před BMW Servisem

  BMW Service Inclusive.

  Prostě na nic nemyslete a soustřeďte se na to, na čem skutečně záleží – užívat si jízdu ve Vašem BMW M440i xDrive Gran Coupé. Se službami BMW Service Inclusive můžete právě tohle udělat. Jednorázovou platbou získáte všechny zahrnuté služby a údržbové úkony na dobu dle Vašeho výběru.

  Více informací
  BMW Teleservices Žena s chytrým telefonem stojí před dveřmi svého BMW

  BMW Teleservices.

  S inovativními službami Teleservices od BMW ConnectedDrive se s Vaším BMW M440i xDrive Gran Coupé nebudete muset o nic starat: pokud je třeba údržba nebo v případě poruchy vůz poskytne Vašemu preferovanému BMW Servisu všechna relevantní data. Vybraný servisní partner Vás poté kontaktuje a dohodne schůzku. Takže se můžete spolehnout na rychlou a přímočarou službu a nemusíte na všechno myslet sami. Jediná podmínka: musíte Vaše BMW M440i xDrive Gran Coupé zaregistrovat na portálu BMW ConnectedDrive a vybrat BMW Servis. Objevte, jakým způsobem služby BMW Teleservices přinesou do Vašeho života více pohodlí.

  Více informací
  BMW Asistenční služba žena s chytrým telefonem před BMW

  Asistenční služba BMW Mobile care.

  BMW Asistenční služba je zdarma a dostupná všem řidičům BMW nonstop, 365 dní v roce. Jeden telefonát – a naši specialisté jsou Vám k službám, ať už po telefonu nebo přímo na místě.

  Více informací

  Spotřeba paliva a emise CO2 BMW M440i xDrive Gran Coupé.

  Očekávaná dostupnost výbavy BMW Individual pro BMW M440i xDrive Gran Coupé od 03/2022.

   

  BMW M440i xDrive Gran Coupé:

  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,5–8,0

  Emise CO2 v g/km (kombinované): 194–181

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing eli Aenean commodo ligula eget dolor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing eli Aenean commodo ligula eget dolor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing eli Aenean commodo ligula eget dolor.

  Více informací

  Spotřeba paliva a emise CO₂ BMW M440i xDrive Gran Coupé.

  BMW M440i xDrive Gran Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,5–8,0
  Emise CO₂ v g/km (kombinované): 193–181

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují hodnoty pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.cz/wltp

  Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO₂ nových osobních automobilů lze získat z „Příručky spotřeby paliva, emisí CO₂ a spotřeby energie nových osobních automobilů“, která je k dispozici na všech prodejních místech a na Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Germany, and under https://www.dat.de/co2

  Více informací

  Spotřeba paliva a emise CO₂ BMW M440i xDrive Gran Coupé.

  • BMW M440i xDrive Gran Coupé:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,5–8,0
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 194–181

   Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích COa spotřebě energie byly stanoveny podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 ve znění platném v době schválení typu vozidla. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení. Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure). U vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit hodnoty CO2 od hodnot zde uvedených.