M modely BMW X6 v metalické barvě BMW Individual Urban Green (zelená) F96 2020 SUV z tříčtvrtečního pohledu zepředu
Cena vč. DPH2 642 900 Kč
VýkonAž 625 k (460 kW)
Motor a druh palivaBenzínDiesel

THE X6 M

M modely BMW X6 v metalické barvě BMW Individual Urban Green (zelená) F96 2020 SUV z tříčtvrtečního pohledu zepředu

M MODELY BMW X6.

Cena vč. DPH2 642 900 Kč
VýkonAž 625 k (460 kW)
Motor a druh palivaBenzínDiesel

  BMW X6 M Competition, BMW X6 M, BMW X6 M50i.

  M modely BMW X6 demonstrují svoji extrovertní dominanci mimořádnou jízdní dynamikou, expresivním M designem a nezaměnitelnou agilitou. Vyzkoušejte čtyři extrovertní vozy Sports Activity Coupé (SAC): modely BMW X6 M50i zaujmou jedinečnou kombinací výkonu, komfortu a hospodárnosti. BMW X6 M s pohonem M xDrive nadchne luxusním interiérem a jízdní dynamikou definovanou závodními geny. Adrenalinem nabité zážitky z jízdy, které dostávají další náboj v ještě výkonnějším a okázalejším BMW X6 M Competition s pohonem M xDrive.

   

  BMW X6 M Competition:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,3–13,1
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 305–299

   

  BMW X6 M:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,3–13,1
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 305–299

   

  BMW X6 M50i:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12,0–11,2
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 275–256

   

  Více informací

  SROVNÁNÍ M MODELŮ BMW X6.

  Přehled nejdůležitějších prvků pro jízdní dynamiku: pohon, podvozek a výkon motoru.

  BMW X6 M COMPETITION

  Maximální jízdní dynamika a prvotřídní exkluzivita.
  BMW X6 M Competition F96 2020 SUV v metalické barvě BMW Individual Urban Green (zelená) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu

  BMW X6 M

  Jízdní dynamika a exkluzivita nejvyšší úrovně.
  BMW X6 M F96 2020 SUV ze tříčtvrtečního pohledu zepředu

  BMW X6 M50i

  Působivý výkon se sportovním stylem.
  BMW X6 M50i G06 2018 SUV metalický lak Manhattan (zelená) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu
  • BMW X6 M COMPETITION
  • BMW X6 M
  • BMW X6 M50i

  BMW X6 M COMPETITION A BMW X6 M – ZAMĚŘENÍ NA VÝKON.

  BMW X6 M COMPETITION A BMW X6 M – ZAMĚŘENÍ NA VÝKON.

  Výjimečný výkon a dynamika BMW X6 M Competition a BMW X6 M stojí na souboru pečlivě vyvinutých technologií pohonného ústrojí a podvozku pocházejících z motorsportu. Ať už pohodlně cestujete, nebo si užíváte na okruhu, mimořádná přesnost a agilita v každém okamžiku definují typický pocit z jízdy s vozem divize M.
  Vysokovýkonný zážehový 8válec BMW M TwinPower Turbo BMW X6 M Competition F96 2020 SUV

  Vysokovýkonný zážehový 8válec BMW M TwinPower Turbo.

  Nejnovější verze vysokovýkonného zážehového 8válce BMW M TwinPower Turbo poskytuje nejvyšší úroveň jízdní dynamiky. Vysokootáčková jednotka produkuje až 460 kW (625 k). Dvě turbodmychadla spojená s motorem kříženými výfukovými svody zajišťují extrémně rychlou odezvu na pohyby plynového pedálu. Motor V8 je současně navržen pro extrémní zatížení při použití na závodním okruhu.
  M specifický podvozek BMW X6 M Competition F96 2020 SUV

  M specifický podvozek.

  Součástí M specifického podvozku je Aktivní M diferenciál, který významným způsobem zvyšuje dynamický potenciál vozu. Spolu se třemi jízdními režimy COMFORT, SPORT a SPORT+ si můžete vybrat mezi třemi různými nastaveními stabilizačního systému (DSC), a tím přizpůsobit podporu elektroniky podvozku vámi preferovanému stylu jízdy.
  BMW X6 M Competition s M xDrive v metalické barvě BMW Individual Urban Green (zelená) SUV F96 2020 SUV pohled z boku

  M xDrive.

  Pohon M xDrive s Aktivním M diferenciálem garantuje maximum trakce a jízdní dynamiky jak při každodenních cestách, tak na závodním okruhu. Od BMW M vyvinutá technika kombinuje agilitu pohonu zadních kol s účinností pohonu všech kol. Můžete si vybrat mezi dvěma verzemi 4WD a 4WD Sport.
  8stupňová převodovka M Steptronic s logikou řazení Drivelogic BMW X6 M Competition F96 2020 SUV interiér

  8stupňová převodovka M Steptronic Sport s logikou řazení Drivelogic.

  Osmistupňová převodovka M Steptronic Sport s řízením Drivelogic nabízí mnoho způsobů řazení: od extrémně dynamického až po výjimečně komfortní a hladké, směřující ke snížení spotřeby paliva. S pomocí voliče převodovky nebo páček řazení na volantu můžete řadit manuálně, nebo lze přepnout do režimu automatického řazení a nechat převodovku pracovat samostatně.
  BMW X6 M Competition s M Servotronic F96 2020 SUV palubní deska

  M Servotronic.

  Řízení M Servotronic se přizpůsobuje aktuální rychlosti a zajišťuje tak v každé jízdní situaci optimální účinek posilovače. Současně přináší ve všech rychlostech přímou a precizní zpětnou vazbu. Systém je pro M automobily specificky nastaven a nabízí možnost volby jedné ze dvou charakteristik.
  M dvoudílné brzdy BMW X6 M Competition F96 2020 SUV detail

  M dvoudílné brzdy.

  Díky kombinaci různých materiálů umožňují M brzdy s dvoudílnými kotouči dosahovat vynikajících hodnot zpomalení, jsou extrémně stabilní a vysoce odolné. Jsou také výrazně lehčí, což má pozitivní vliv na agilitu, dynamiku a akceleraci. Modře lakované třmeny s logy M jsou charakteristickým znakem vysokovýkonných M specifických brzd.
  M sportovní výfukový systém BMW X6 M Competition v metalické barvě BMW Individual Urban Green (zelená) F96 2020 SUV pohled zezadu

  M sportovní výfukový systém.

  M sportovní výfuk vytváří dynamický zvuk, který lze modifikovat pomocí integrované klapky v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Režimy SPORT a SPORT+ aktivované voličem jízdních režimů jsou doprovázeny ještě výraznějším zvukem motoru, zatímco v komfortních nastaveních je prioritou spíše tlumený zvukový projev.

  BMW X6 M COMPETITION – DESIGN.

  Fascinující M designové prvky exteriéru a interiéru.

  Prvotřídní sportovní vůz s vlastním charakterem: BMW X6 M Competition vysílá signál nejen o vynikajících dynamických schopnostech, ale také o svém progresivním designu. Výrazné prvky v černé barvě nebo volitelně v karbonovém provedení doplňují dynamický vzhled tohoto vysokovýkonného SAC, a to od jeho mohutně tvarované přední části až po působivý zadní nárazník. V interiéru orientovaném na řidiče podtrhují exkluzivní sportovní charakter M prvky, jako jsou M multifunkční sedadla s osvětleným logem X6 M a integrovanými opěrkami hlavy nebo M specifický volič převodovky.
  BMW X6 M Competition F96 2020 SUV v metalické barvě BMW Individual Urban Green (zelená) ze tříčtvrtečního pohledu z boku
  M specifická maska chladiče BMW X6 M Competition F96 2020 SUV v metalické barvě BMW Individual Urban Green (zelená) exteriér

  M specifická maska ve tvaru ledvinek.

  M specificky tvarovaná maska chladiče ve tvaru ledvinek s černými dvojitými lamelami a černým rámečkem je doplněna logem X6 M a umocňuje tak výrazný sportovní charakter vozu.
  M boční ozdobné prvky BMW X6 M Competition F96 2020 SUV v metalické barvě BMW Individual Urban Green (zelená) exteriér

  Černé M boční ozdobné prvky.

  M boční ozdobné žábry na předních blatnících s integrovaným logem X6 M jsou u modelu X6 M Competition vyvedeny v černé barvě.
  M karbonové kryty zpětných zrcátek BMW X6 M Competition F96 2020 SUV v metalické barvě BMW Individual Urban Green (zelená) exteriér

  M karbonové kryty zpětných zrcátek.

  Volitelné M karbonové kryty zpětných zrcátek podtrhují výkonnost a sportovnost celého vozu.
  M karbonový zadní spoiler BMW X6 M Competition F96 2020 SUV v metalické barvě BMW Individual Urban Green (zelená) exteriér

  M karbonový zadní spoiler.

  M karbonový zadní spoiler zvýrazňuje dynamický a sportovní vzhled a současně výrazně snižuje nechtěný vztlak zadní nápravy.
  Koncovky výfuku v provedení černý chrom BMW X6 M Competition F96 SUV v metalické barvě BMW Individual Urban Green (zelená) exteriér

  Koncovky výfuku v provedení černý chrom.

  Exkluzivní specifické koncovky výfuku M Competition v černě chromovaném provedení jsou umístěny vlevo a vpravo kolem zadního difuzoru a podkreslují výjimečně sportovní dynamiku.
  Prahové lišty s nápisem „X6 M Competition“ BMW X6 M Competition F96 2020 SUV detail

  Prahové lišty s nápisem „X6 M Competition“.

  Vy a váš spolujezdec vpředu budete při nastupování do vozu uvítáni osvětlenými prahovými lištami s nápisem X6 M Competition. Nápis na černých krytech prahových lišt vpředu vlevo a vpravo posiluje dojem kvality a exkluzivity.
  M multifunkční sedadla s koženým čalouněním Merino BMW X6 M Competition F96 2020 SUV interiér

  M multifunkční sedadla.

  M multifunkční sedadla řidiče a spolujezdce vpředu v exkluzivním designu s osvětleným logem X6 M na opěrce hlavy odrážejí sportovní vzhled vozidla. Nízko položené sedáky a výrazné bočnice zdůrazňují sportovní vzhled skořepinových sedadel a zajišťují vynikající oporu těla. Spolu s kompletními možnostmi nastavení nabízejí maximální komfort. Dvoubarevné celokožené čalounění Merino Black (černá) s kontrastními částmi v provedení Midrand Beige (béžová) je exkluzivně rezervované pro X6 M Competition. Tato výbava je doplněna bočními výplněmi a opěrkami kolen na středovém tunelu z Alcantary.
  Kolenní opěrky BMW X6 M Competition F96 2020 SUV interiér detail

  Kolenní opěrky.

  Středová konzola BMW X6 M Competition je doplněna měkčenými opěrkami kolen pro řidiče a spolujezdce vpředu, které poskytnou další boční oporu. Ta přijde vhod zejména při velmi sportovní jízdě.
  M bezpečnostní pásy BMW X6 M Competition F96 2020 SUV interiér

  M bezpečnostní pásy.

  M bezpečnostní pásy jsou vybavené předpínači a omezovači tahu. Mají vyšitou exkluzivní M trikoloru a dokreslují výjimečně kvalitní a sportovní vzhled interiéru.
  M volič převodovky s přepínačem Drivelogic BMW X6 M Competition F96 2020 SUV interiér středová konzola

  M volič převodovky s přepínačem Drivelogic.

  M volič převodovky v novém designu s přepínačem Drivelogic a tlačítkem P se extrémně snadno používá a přesně padne do ruky řidiče.
  M specifický přístrojový panel BMW X6 M Competition F96 2020 SUV palubní deska

  M specifický přístrojový panel.

  Plně digitální M specifický přístrojový panel vám poskytuje všechny relevantní informace včetně možnosti upravit si výběr zobrazeného obsahu. Navíc si můžete v režimu M View zvolit pouze zobrazení základních informací, takže při vysoce sportovní jízdě nebudete nijak rušeni.
  M maska ve tvaru ledvinek BMW X6 M F96 2020 SUV pohled zepředu
  21'' M kola z lehké slitiny Bicolour Orbit Grey BMW X6 M F96 2020 SUV detail
  Zadní nárazník BMW X6 M F96 2020 SUV pohled zezadu
  M kožený volant s kontrastním prošíváním BMW X6 M F96 2020 SUV palubní deska
  M multifunkční sedadla s osvětleným logem X6 M BMW X6 M F96 2020 SUV interiér

  DESIGN BMW X6 M.

  Od rámečku mohutné M masky ve tvaru ledvinek, přes M boční ozdobné prvky a kryty zrcátek až po koncovky výfuku a logo M na zádi – chromované designové prvky dodávají exteriéru BMW X6 M sportovní a přitom elegantní výraz. Dojem výkonnosti posilují také velká 21'‘ kola z lehké slitiny v provedení Bicolour Orbit Grey. Exkluzivní charakter pokračuje i v interiéru. Počínaje osvětlenými prahovými lištami s logem X6 M v provedení broušený chrom se v interiéru objevují další exkluzivní detaily, jako je M kožený volant s kontrastním prošíváním nebo M multifunkční sedadla řidiče a spolujezdce čalouněná elegantní jemnozrnnou kůží Merino. Výjimečnou atmosféru dotváří bohatá výbava, do níž patří například BMW Live Cockpit Professional s 12,3'' kontrolním displejem s vysokým rozlišením a plně digitálním 12,3'' přístrojovým panelem.

  BMW X6 M50i – PŘEHLED VLASTNOSTÍ.

  Jízdní dynamika a designové prvky BMW X6 M50i.

  Dejte s bohem průměrnosti: Díky převratným technologiím pohonu, jako jsou výkonné zážehové a vznětové motory BMW M TwinPower Turbo, a mimořádně propracovaný prvků jízdní dynamiky, jako je Adaptivní M podvozek M Professional a systém pohonu všech kol xDrive, nabízí nové BMW X6 M50i agilitu nejvyšší úrovně.
  Můž stojící vedle BMW X6 M50i G06 2018 SUV ze tříčtvrtečního pohledu zezadu
  Zážehový 8válec BMW M TwinPower Turbo BMW X6 M50i G06 2018 SUV

  BMW X6 M50i.

  Zážehový 8válec BMW M TwinPower Turbo modelu BMW X6 M50i kombinuje dvě turbodmychadla s plně variabilním rozvodem ventilů Valvetronic a vysokotlakým přímým vstřikováním paliva. Výsledkem je největší výkon 390 kW (530 k) a maximální točivý moment 750 Nm. Obě turbodmychadla jsou umístěna úhledně mezi řadami válců.
  BMW X6 M50i G06 2018 SUV převodovka Steptronic Sport palubní deska M kožený volant

  Automatická převodovka Steptronic Sport.

  8stupňová převodovka Steptronic Sport se vyznačuje mimořádně sportovním řazením, a to jak v automatickém, tak manuálním režimu pomocí voliče nebo řadicích páček na volantu – pro komfortní či relaxovaný jízdní styl. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.
  BMW X6 M50i a M50d Adaptivní M podvozkem G06 2018 SUV

  Adaptivní M podvozek.

  Adaptivní M podvozek lze kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby odpovídal stavu vozovky a jízdním podmínkám. Kdykoliv můžete pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control upravit vlastnosti podvozku také s ohledem na preferovaný styl jízdy. Nabídne vše od komfortního až po extrémně sportovní chování s výraznou agilitou.
  Detail na volič převodovky s logem M BMW X6 M50i G06 2018 SUV

  Volič převodovky s logem M.

  Středový panel je ve spodní části před voličem převodovky doplněn barevným logem M, které v interiéru posiluje sportovní atmosféru a poukazuje na dynamické kvality vozidla.
  BMW X6 M50i záď M sportovní výfukový systém G06 2018 SUV

  M sportovní výfukový systém.

  Režimy SPORT a SPORT+ aktivované prostřednictvím tlačítek jízdní dynamiky jsou doprovázeny ještě výraznějším zvukem M sportovního výfukového systému*, zatímco v komfortních režimech je prioritou spíše tlumený zvuk motoru. 

  BMW X6 M50i s inteligentním pohonem všech kol xDrive G06 2018 SUV

  BMW xDrive.

  Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění maximální trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronic