M modely BMW X6 v metalické barvě BMW Individual Urban Green (zelená) F96 2020 SUV z tříčtvrtečního pohledu zepředu
Cena2 650 700 Kč
VýkonAž 625 k (460 kW)
Motor a druh palivaBenzínDiesel

THE X6 M

M modely BMW X6 v metalické barvě BMW Individual Urban Green (zelená) F96 2020 SUV z tříčtvrtečního pohledu zepředu

M MODELY BMW X6.

Cena2 650 700 Kč
VýkonAž 625 k (460 kW)
Motor a druh palivaBenzínDiesel
THE X6 MM MODELY BMW X6.

  BMW X6 M Competition, BMW X6 M, BMW X6 M50i.

  M modely BMW X6 demonstrují svoji extrovertní dominanci mimořádnou jízdní dynamikou, expresivním M designem a nezaměnitelnou agilitou. Vyzkoušejte čtyři extrovertní vozy Sports Activity Coupé (SAC): modely BMW X6 M50i zaujmou jedinečnou kombinací výkonu, komfortu a hospodárnosti. BMW X6 M s pohonem M xDrive nadchne luxusním interiérem a jízdní dynamikou definovanou závodními geny. Adrenalinem nabité zážitky z jízdy, které dostávají další náboj v ještě výkonnějším a okázalejším BMW X6 M Competition s pohonem M xDrive.

   

  BMW X6 M Competition:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,3–13,1
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 305–299

   

  BMW X6 M:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,3–13,1
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 305–299

   

  BMW X6 M50i:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12,0–11,2
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 275–256

   

  Více informací

  SROVNÁNÍ M MODELŮ BMW X6.

  Přehled nejdůležitějších prvků pro jízdní dynamiku: pohon, podvozek a výkon motoru.

  BMW X6 M COMPETITION

  Maximální jízdní dynamika a prvotřídní exkluzivita.
  BMW X6 M Competition F96 2020 SUV v metalické barvě BMW Individual Urban Green (zelená) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu

  BMW X6 M

  Jízdní dynamika a exkluzivita nejvyšší úrovně.
  BMW X6 M F96 2020 SUV ze tříčtvrtečního pohledu zepředu

  BMW X6 M50i

  Působivý výkon se sportovním stylem.
  BMW X6 M50i G06 2018 SUV metalický lak Manhattan (zelená) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu
  • BMW X6 M COMPETITION
  • BMW X6 M
  • BMW X6 M50i

  BMW X6 M COMPETITION A BMW X6 M – ZAMĚŘENÍ NA VÝKON.

  BMW X6 M COMPETITION A BMW X6 M – ZAMĚŘENÍ NA VÝKON.

  Výjimečný výkon a dynamika BMW X6 M Competition a BMW X6 M stojí na souboru pečlivě vyvinutých technologií pohonného ústrojí a podvozku pocházejících z motorsportu. Ať už pohodlně cestujete, nebo si užíváte na okruhu, mimořádná přesnost a agilita v každém okamžiku definují typický pocit z jízdy s vozem divize M.
  Vysokovýkonný zážehový 8válec BMW M TwinPower Turbo BMW X6 M Competition F96 2020 SUV

  Vysokovýkonný zážehový 8válec BMW M TwinPower Turbo.

  Nejnovější verze vysokovýkonného zážehového 8válce BMW M TwinPower Turbo poskytuje nejvyšší úroveň jízdní dynamiky. Vysokootáčková jednotka produkuje až 460 kW (625 k). Dvě turbodmychadla spojená s motorem kříženými výfukovými svody zajišťují extrémně rychlou odezvu na pohyby plynového pedálu. Motor V8 je současně navržen pro extrémní zatížení při použití na závodním okruhu.
  M specifický podvozek BMW X6 M Competition F96 2020 SUV

  M specifický podvozek.

  Součástí M specifického podvozku je Aktivní M diferenciál, který významným způsobem zvyšuje dynamický potenciál vozu. Spolu se třemi jízdními režimy COMFORT, SPORT a SPORT+ si můžete vybrat mezi třemi různými nastaveními stabilizačního systému (DSC), a tím přizpůsobit podporu elektroniky podvozku vámi preferovanému stylu jízdy.
  BMW X6 M Competition s M xDrive v metalické barvě BMW Individual Urban Green (zelená) SUV F96 2020 SUV pohled z boku

  M xDrive.

  Pohon M xDrive s Aktivním M diferenciálem garantuje maximum trakce a jízdní dynamiky jak při každodenních cestách, tak na závodním okruhu. Od BMW M vyvinutá technika kombinuje agilitu pohonu zadních kol s účinností pohonu všech kol. Můžete si vybrat mezi dvěma verzemi 4WD a 4WD Sport.
  8stupňová převodovka M Steptronic s logikou řazení Drivelogic BMW X6 M Competition F96 2020 SUV interiér

  8stupňová převodovka M Steptronic Sport s logikou řazení Drivelogic.

  Osmistupňová převodovka M Steptronic Sport s řízením Drivelogic nabízí mnoho způsobů řazení: od extrémně dynamického až po výjimečně komfortní a hladké, směřující ke snížení spotřeby paliva. S pomocí voliče převodovky nebo páček řazení na volantu můžete řadit manuálně, nebo lze přepnout do režimu automatického řazení a nechat převodovku pracovat samostatně.
  BMW X6 M Competition s M Servotronic F96 2020 SUV palubní deska

  M Servotronic.

  Řízení M Servotronic se přizpůsobuje aktuální rychlosti a zajišťuje tak v každé jízdní situaci optimální účinek posilovače. Současně přináší ve všech rychlostech přímou a precizní zpětnou vazbu. Systém je pro M automobily specificky nastaven a nabízí možnost volby jedné ze dvou charakteristik.
  M dvoudílné brzdy BMW X6 M Competition F96 2020 SUV detail

  M dvoudílné brzdy.

  Díky kombinaci různých materiálů umožňují M brzdy s dvoudílnými kotouči dosahovat vynikajících hodnot zpomalení, jsou extrémně stabilní a vysoce odolné. Jsou také výrazně lehčí, což má pozitivní vliv na agilitu, dynamiku a akceleraci. Modře lakované třmeny s logy M jsou charakteristickým znakem vysokovýkonných M specifických brzd.
  M sportovní výfukový systém BMW X6 M Competition v metalické barvě BMW Individual Urban Green (zelená) F96 2020 SUV pohled zezadu

  M sportovní výfukový systém.

  M sportovní výfuk vytváří dynamický zvuk, který lze modifikovat pomocí integrované klapky v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Režimy SPORT a SPORT+ aktivované voličem jízdních režimů jsou doprovázeny ještě výraznějším zvukem motoru, zatímco v komfortních nastaveních je prioritou spíše tlumený zvukový projev.

  BMW X6 M COMPETITION – DESIGN.

  Fascinující M designové prvky exteriéru a interiéru.

  Prvotřídní sportovní vůz s vlastním charakterem: BMW X6 M Competition vysílá signál nejen o vynikajících dynamických schopnostech, ale také o svém progresivním designu. Výrazné prvky v černé barvě nebo volitelně v karbonovém provedení doplňují dynamický vzhled tohoto vysokovýkonného SAC, a to od jeho mohutně tvarované přední části až po působivý zadní nárazník. V interiéru orientovaném na řidiče podtrhují exkluzivní sportovní charakter M prvky, jako jsou M multifunkční sedadla s osvětleným logem X6 M a integrovanými opěrkami hlavy nebo M specifický volič převodovky.
  BMW X6 M Competition F96 2020 SUV v metalické barvě BMW Individual Urban Green (zelená) ze tříčtvrtečního pohledu z boku
  M specifická maska chladiče BMW X6 M Competition F96 2020 SUV v metalické barvě BMW Individual Urban Green (zelená) exteriér

  M specifická maska ve tvaru ledvinek.

  M specificky tvarovaná maska chladiče ve tvaru ledvinek s černými dvojitými lamelami a černým rámečkem je doplněna logem X6 M a umocňuje tak výrazný sportovní charakter vozu.
  M boční ozdobné prvky BMW X6 M Competition F96 2020 SUV v metalické barvě BMW Individual Urban Green (zelená) exteriér

  Černé M boční ozdobné prvky.

  M boční ozdobné žábry na předních blatnících s integrovaným logem X6 M jsou u modelu X6 M Competition vyvedeny v černé barvě.
  M karbonové kryty zpětných zrcátek BMW X6 M Competition F96 2020 SUV v metalické barvě BMW Individual Urban Green (zelená) exteriér

  M karbonové kryty zpětných zrcátek.

  Volitelné M karbonové kryty zpětných zrcátek podtrhují výkonnost a sportovnost celého vozu.
  M karbonový zadní spoiler BMW X6 M Competition F96 2020 SUV v metalické barvě BMW Individual Urban Green (zelená) exteriér

  M karbonový zadní spoiler.

  M karbonový zadní spoiler zvýrazňuje dynamický a sportovní vzhled a současně výrazně snižuje nechtěný vztlak zadní nápravy.
  Koncovky výfuku v provedení černý chrom BMW X6 M Competition F96 SUV v metalické barvě BMW Individual Urban Green (zelená) exteriér

  Koncovky výfuku v provedení černý chrom.

  Exkluzivní specifické koncovky výfuku M Competition v černě chromovaném provedení jsou umístěny vlevo a vpravo kolem zadního difuzoru a podkreslují výjimečně sportovní dynamiku.
  Prahové lišty s nápisem „X6 M Competition“ BMW X6 M Competition F96 2020 SUV detail

  Prahové lišty s nápisem „X6 M Competition“.

  Vy a váš spolujezdec vpředu budete při nastupování do vozu uvítáni osvětlenými prahovými lištami s nápisem X6 M Competition. Nápis na černých krytech prahových lišt vpředu vlevo a vpravo posiluje dojem kvality a exkluzivity.
  M multifunkční sedadla s koženým čalouněním Merino BMW X6 M Competition F96 2020 SUV interiér

  M multifunkční sedadla.

  M multifunkční sedadla řidiče a spolujezdce vpředu v exkluzivním designu s osvětleným logem X6 M na opěrce hlavy odrážejí sportovní vzhled vozidla. Nízko položené sedáky a výrazné bočnice zdůrazňují sportovní vzhled skořepinových sedadel a zajišťují vynikající oporu těla. Spolu s kompletními možnostmi nastavení nabízejí maximální komfort. Dvoubarevné celokožené čalounění Merino Black (černá) s kontrastními částmi v provedení Midrand Beige (béžová) je exkluzivně rezervované pro X6 M Competition. Tato výbava je doplněna bočními výplněmi a opěrkami kolen na středovém tunelu z Alcantary.
  Kolenní opěrky BMW X6 M Competition F96 2020 SUV interiér detail

  Kolenní opěrky.

  Středová konzola BMW X6 M Competition je doplněna měkčenými opěrkami kolen pro řidiče a spolujezdce vpředu, které poskytnou další boční oporu. Ta přijde vhod zejména při velmi sportovní jízdě.
  M bezpečnostní pásy BMW X6 M Competition F96 2020 SUV interiér

  M bezpečnostní pásy.

  M bezpečnostní pásy jsou vybavené předpínači a omezovači tahu. Mají vyšitou exkluzivní M trikoloru a dokreslují výjimečně kvalitní a sportovní vzhled interiéru.
  M volič převodovky s přepínačem Drivelogic BMW X6 M Competition F96 2020 SUV interiér středová konzola

  M volič převodovky s přepínačem Drivelogic.

  M volič převodovky v novém designu s přepínačem Drivelogic a tlačítkem P se extrémně snadno používá a přesně padne do ruky řidiče.
  M specifický přístrojový panel BMW X6 M Competition F96 2020 SUV palubní deska

  M specifický přístrojový panel.

  Plně digitální M specifický přístrojový panel vám poskytuje všechny relevantní informace včetně možnosti upravit si výběr zobrazeného obsahu. Navíc si můžete v režimu M View zvolit pouze zobrazení základních informací, takže při vysoce sportovní jízdě nebudete nijak rušeni.
  M maska ve tvaru ledvinek BMW X6 M F96 2020 SUV pohled zepředu
  21'' M kola z lehké slitiny Bicolour Orbit Grey BMW X6 M F96 2020 SUV detail
  Zadní nárazník BMW X6 M F96 2020 SUV pohled zezadu
  M kožený volant s kontrastním prošíváním BMW X6 M F96 2020 SUV palubní deska
  M multifunkční sedadla s osvětleným logem X6 M BMW X6 M F96 2020 SUV interiér

  DESIGN BMW X6 M.

  Od rámečku mohutné M masky ve tvaru ledvinek, přes M boční ozdobné prvky a kryty zrcátek až po koncovky výfuku a logo M na zádi – chromované designové prvky dodávají exteriéru BMW X6 M sportovní a přitom elegantní výraz. Dojem výkonnosti posilují také velká 21'‘ kola z lehké slitiny v provedení Bicolour Orbit Grey. Exkluzivní charakter pokračuje i v interiéru. Počínaje osvětlenými prahovými lištami s logem X6 M v provedení broušený chrom se v interiéru objevují další exkluzivní detaily, jako je M kožený volant s kontrastním prošíváním nebo M multifunkční sedadla řidiče a spolujezdce čalouněná elegantní jemnozrnnou kůží Merino. Výjimečnou atmosféru dotváří bohatá výbava, do níž patří například BMW Live Cockpit Professional s 12,3'' kontrolním displejem s vysokým rozlišením a plně digitálním 12,3'' přístrojovým panelem.

  BMW X6 M50i – PŘEHLED VLASTNOSTÍ.

  Jízdní dynamika a designové prvky BMW X6 M50i.

  Dejte s bohem průměrnosti: Díky převratným technologiím pohonu, jako jsou výkonné zážehové a vznětové motory BMW M TwinPower Turbo, a mimořádně propracovaný prvků jízdní dynamiky, jako je Adaptivní M podvozek M Professional a systém pohonu všech kol xDrive, nabízí nové BMW X6 M50i agilitu nejvyšší úrovně.
  Můž stojící vedle BMW X6 M50i G06 2018 SUV ze tříčtvrtečního pohledu zezadu
  Zážehový 8válec BMW M TwinPower Turbo BMW X6 M50i G06 2018 SUV

  BMW X6 M50i.

  Zážehový 8válec BMW M TwinPower Turbo modelu BMW X6 M50i kombinuje dvě turbodmychadla s plně variabilním rozvodem ventilů Valvetronic a vysokotlakým přímým vstřikováním paliva. Výsledkem je největší výkon 390 kW (530 k) a maximální točivý moment 750 Nm. Obě turbodmychadla jsou umístěna úhledně mezi řadami válců.
  BMW X6 M50i G06 2018 SUV převodovka Steptronic Sport palubní deska M kožený volant

  Automatická převodovka Steptronic Sport.

  8stupňová převodovka Steptronic Sport se vyznačuje mimořádně sportovním řazením, a to jak v automatickém, tak manuálním režimu pomocí voliče nebo řadicích páček na volantu – pro komfortní či relaxovaný jízdní styl. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.
  BMW X6 M50i a M50d Adaptivní M podvozkem G06 2018 SUV

  Adaptivní M podvozek.

  Adaptivní M podvozek lze kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby odpovídal stavu vozovky a jízdním podmínkám. Kdykoliv můžete pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control upravit vlastnosti podvozku také s ohledem na preferovaný styl jízdy. Nabídne vše od komfortního až po extrémně sportovní chování s výraznou agilitou.
  Detail na volič převodovky s logem M BMW X6 M50i G06 2018 SUV

  Volič převodovky s logem M.

  Středový panel je ve spodní části před voličem převodovky doplněn barevným logem M, které v interiéru posiluje sportovní atmosféru a poukazuje na dynamické kvality vozidla.
  BMW X6 M50i záď M sportovní výfukový systém G06 2018 SUV

  M sportovní výfukový systém.

  Režimy SPORT a SPORT+ aktivované prostřednictvím tlačítek jízdní dynamiky jsou doprovázeny ještě výraznějším zvukem M sportovního výfukového systému*, zatímco v komfortních režimech je prioritou spíše tlumený zvuk motoru. 

  BMW X6 M50i s inteligentním pohonem všech kol xDrive G06 2018 SUV

  BMW xDrive.

  Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění maximální trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách a jeho cílem je také další zlepšení agility.
  BMW X6 M50i interiér se zaměřením na volič jízdních režimů G06 2018 SUV

  Volič jízdních režimů.

  Volič jízdních režimů Driving Experience Control nabízí řidiči výběr mezi standardním režimem COMFORT, režimem ECO PRO zaměřeným na hospodárnost a režimem SPORT, který umožňuje ještě dynamičtější jízdu. Nový interaktivní režim Adaptive neustále upravuje činnost aktivních tlumičů, řízení a automatické převodovky Steptronic s ohledem na aktuální jízdní situaci.
  BMW X6 M50i exteriér kola z lehké slitiny G06 2018 SUV

  22'' M kola z lehké slitiny 747 M.

  22'' M kola z lehké slitiny 747 M jsou působivým doplňkem BMW X6 M50i. Jsou navržena v designu s paprsky ve tvaru V a lakována M charakteristickou šedou barvou Cerium Grey. Dotvářejí sportovní a autoritativní výraz obou modelů SAC.

  Detail na BMW X6 M50i M karbonový zadní spoiler G06 2018 SUV

  M karbonový zadní spoiler.

  M karbonový zadní spoiler zvýrazňuje dynamický a sportovní vzhled a současně výrazně snižuje nechtěný vztlak zadní nápravy.
  Detail na BMW X6 M50i M50d G06 G06 2018 SUV interiér M kožený volant

  M kožený volant.

  Tříramenný M kožený volant s multifunkčními tlačítky, logem M a integrovaným airbagem řidiče. Zásluhou věnce z černé kůže Walknappa s černým prošíváním a vybráním na palce poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy.
  BMW X6 M50i M50d G06 2018 SUV detail na M karbonové kryty zrcátek

  M karbonové kryty zpětných zrcátek.

  M karbonové kryty zpětných zrcátek výkonnost a sportovnost vozidla.

  M MODELY BMW X6: ASISTENČNÍ SYSTÉMY & DIGITÁLNÍ TECHNOLOGIE.

  M modely BMW X6 zaujmou nejen svojí dynamikou a designem, ale nabízejí také širokou paletu asistenčních systémů a inteligentních funkcí. Inovativní výbava, jako je například BMW Digitální klíč, jasně ilustrují výjimečný komfort těchto vozů ještě před nastoupením. Pokrokové asistenční systémy vám pomáhají nejen během jízdy, ale také po příjezdu do cíle během parkování. Díky výbavě BMW Live Cockpit Professional a specifickému M Head-Up Displeji máte klíčové informace neustále na očích, přitom máte k dispozici hlasový asistent BMW Intelligent Personal Assistant, který je připraven Vám po celou dobu cesty poskytnout rady a pomoc.

  Driving Assistant Professional M modely BMW X6 F96 2020 SUV interiér

  Driving Assistant Professional.

  Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant obsahuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent při změně jízdního pruhu a nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.
  Parkovací asistent Plus M modely BMW X6 F96 2020 SUV interiér

  Parkovací asistent Plus.

  Parkovací asistent Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiného obsahuje funkce Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View, 3D Remote View, pomoc s příčným parkováním, funkci nouzového brzdění Active Park Distance Control, Parkovací asistent s vodicími příčnými a podélnými linkami a couvací asistent.
  BMW Intelligent Personal Assistant M modely BMW X6 F96 2020 SUV interiér

  BMW Intelligent Personal Assistant.

  Nebylo by skvělé, kdyby se Vaše BMW stalo i Vaším osobním expertem na váš vůz? Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat*. Pro pohodlné ovládání mnoha funkcí vozu stačí přirozeně vyslovit pokyny. Umí také vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete Vaše BMW lépe poznat.
  * Dostupné pouze v anglickém nebo německém jazyce 

  M specifický Head-Up Displej M modely BMW X6 F96 2020 SUV Interiér

  M specifický Head-Up Displej.

  Barevný BMW Head-Up Displej včetně M specifického zobrazení* promítá všechny důležité informace o jízdě přímo do zorného pole řidiče, který se tak může plně soustředit na řízení. Head-Up Displej zobrazuje informace o aktuální rychlosti a v závislosti na výbavě navigační pokyny, informace o omezení rychlosti včetně upozornění na zákaz předjíždění, telefonní seznam nebo seznamy skladeb. * Součást výbavy pouze modelů BMW X6 M Competition a BMW X6 M.
  BMW Live Cockpit Professional M modely BMW X6 F96 2020 SUV interiér

  BMW Live Cockpit Professional.

  Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 10,25" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3". BMW Operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.
  BMW Klíč s displejem M modely BMW X6 F96 2020 SUV G06

  BMW Klíč s displejem a logem M.

  BMW klíč s displejem a M logem zobrazuje různé informace o stavu vozu a umožňuje ovládat zvolené funkce pomocí integrovaného dotykového displeje. Umožňuje ovládat funkce vozu komfortně pomocí klíče.

  TECHNICKÉ ÚDAJE M MODELŮ BMW X6.

  BMW X6 M Competition a další modely.

  Výkon motoru v kW (k) při 1/min:

  441 (600) / 6000

  Max. točivý moment v Nm při 1/min:

  750 / 1800-5600

  Zrychlení 0–100 km/h v s:

  3,9

  Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km:

  13,3–13,1

  BMW X6 M F96 2020 technické údaje ze tříčtvrtečního pohledu zezadu
  BMW X6 G06 2018 SUV ze tříčtvrtečního pohledu zepředu při parkování

  THE X6

  BMW X6 se vyznačuje jedinečným vzhledem spojeným se sportovní suverenitou vytvořenou výkonným motorem, precizním podvozkem a výbavou, jako je například paket xOffroad.

  CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING M MODELŮ BMW X6.

  BMW FINANCIAL SERVICES BMW PRO M MODELY BMW X6.

  BMW Financial Services pro BMW X6 M Competition F96 2020 SUV tříčtvrteční pohled zepředu statický

  Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

  BMW SERVICE INCLUSIVE PRO M MODELY BMW X6.

  BMW Service Inclusive BMW Servis zaměstnanec vítá zákazníka

  #whateverhappens. Všestranně bezstarostné cestování: tento balíček nabízí 100% transparentnost a umožňuje snadné řešení servisních potřeb po zvolenou dobu trvání smlouvy nebo počet najetých kilometrů.

   

  • Kontrola vozu v souladu se směrnicemi BMW
  • Výměna mikrofiltru
  • Výměna brzdové kapaliny
  BMW zákaznický servis BMW Služby zaměstnanec mluví se zákaznicí

  CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

  Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na M modely BMW X6, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení specialisté BMW Vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

  Spotřeba paliva a emise CO2 M modelů BMW X6.

  BMW X6 M Competition:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,3–13,1
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 305–299

  BMW X6 M:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,3–13,1
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 305–299

  BMW X6 M50i:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12,0–11,2
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 275–256


  Uvedené údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.de/wltp.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva (DAT) CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Německo, a na www.dat.de/co2

  Více informací