BMW X4 G02 jízdní tříčtvrteční záběr zezadu 2021
X4 M40i
Shop The Look
Cena vč. DPH1 527 500 Kč
Spotřeba paliva, kombinovaná (WLTP)9,5 - 8,7 l/100 km
Druh pohonuBenzínDiesel

THE X4

BMW X4.

Cena vč. DPH1 527 500 Kč
Spotřeba paliva, kombinovaná (WLTP)9,5 - 8,7 l/100 km
Druh pohonuBenzínDiesel

  Je úplně jedno, jaké výzvy na Vás čekají, BMW X4 je s radostí přijme. Jeho progresivní design a silueta ve stylu kupé okamžitě avizují chuť k akci. Díky prvotřídní jízdní dynamice, inovativní lehké konstrukci a nízkému těžišti, spolu s vysokým výkonem, stojí mezi Vámi a Vaším cílem jenom jedno jediné: čistá radost z jízdy.

  Více informací

  VYBRANÉ KONFIGURACE PRO BMW X4.

  X4 xDrive20d

  ESSENCE.

  X4 xDrive30i

  BALANCE.

  X4 xDrive30d

  SIGNATURE.

  EXTERIÉR BMW X4.

  BMW X4 G02 exteriér 2021

  DESIGN PŘEDNÍ ČÁSTI BMW X4 S NOVOU MASKOU VE TVARU LEDVINEK.

  BMW X4 G02 Brooklyn Grey (šedá) detailní pohled na design přední části 2021
  BMW X4 působí díky zcela nově pojaté přední části progresivnějším dojmem než kdykoliv předtím. Hranatá maska ve tvaru ledvinek, přepracovaný nárazník s vertikálními vstupy vzduchu a LED světlomety snížené o 10 mm mu z každého úhlu pohledu propůjčují maximální míru modernosti a sportovnosti.

  DESIGN ZADNÍ ČÁSTI BMW X4 S LED ZADNÍMI SVĚTLY.

  BMW X4 G02 Brooklyn Grey design zadní části detail 2021
  Zadní část BMW X4 vysílá jasný signál autority a sportovnosti. Zadní LED světla s novým vzhledem jsou ještě výraznější, zatímco široké a zapuštěné koncovky výfuku s nepravidelným tvarem zdůrazňují modernost tohoto progresivního Sports Activity Coupé. V kombinaci s přepracovanou ochranou podvozku umístěnou mezi koncovkami výfuku působí záď BMW X4 jednoznačně svalnatým dojmem.

  DESIGN INTERIÉRU BMW X4.

  BMW X4 G02 interiér kůže Tacora Red 2021
  BMW X4 G02 BMW Live Cockpit Professional 2021

  BMW Live Cockpit Professional.

  Sledujte to, co je opravdu důležité: BMW Live Cockpit Professional s velkým Prohnutým displejem, Head-Up Displejem a rozšířenou realitou Vás spolehlivě dovede do cíle a poskytne při tom veškerou pomoc.

  BMW X4 G02 Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce 2021

  Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu.

  Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce se vyznačují širokými možnostmi manuálního nastavení podélné pozice či úhlu sklonu opěradla. Zásluhou zvýšených bočnic sedáku i opěradla a jejich pečlivě navrženého tvaru zajišťují prvotřídní ergonomii a účinnou boční oporu.

  BMW X4 G02 Galvanicky pokovené ovládací prvky 2021

  Galvanicky pokovené ovládací prvky.

  Dojem vysoké kvality vytvářejí volitelné galvanicky pokovené povrchy ovladačů oken, multifunkčních tlačítek na volantu, ovládacího panelu ve dveřích a spínače centrálního zamykání.

  DYNAMIKA BMW X4 M40i A BMW X4 M40d: TO MUSÍTE VYZKOUŠET.

  BMW X4 M40i a BMW X4 M40d se posouvají na novou úroveň jízdní dynamiky a výkonnosti. Poznejte toto progresivní Sports Activity Coupé s inteligentním pohonem všech kol BMW xDrive.
  Více informací
  BMW X4 G02 2021

  KOMPONENTY POHONU A PODVOZKU BMW X4.

  BMW X4 G02 Zážehový 4válec TwinPower Turbo 2021

  Motory TwinPower Turbo.

  Obě verze, tedy vznětové i zážehová jsou pro maximální radost z jízdy poháněly řadovým 4válcem BMW TwinPower Turbo o objemu 2,0 l. Vynikají zejména svým působivým nárůstem síly a spontánní odezvou dokonce i v nízkých otáčkách.

  BMW X4 G02 BMW xDrive 2021

  BMW xDrive.

  Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění nejlepší možné trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci.
  BMW X4 G02 Variabilní sportovní řízení 2021

  Variabilní sportovní řízení.

  Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímou a agilní odezvu řízení a současně vyžaduje méně fyzické námahy při otáčení volantem. Tím se zlepšuje ovládání vozidla při dynamičtějším stylu jízdy a omezuje se síla potřebná k otáčení volantu při parkování a zatáčení.
  BMW X4 G02 Automatická převodovka Steptronic Sport 2021

  Automatická převodovka Steptronic Sport.

  Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. To platí pro automatický i manuální režim, při němž se k řazení používá volič převodovky nebo řadicí páčky umístěné na volantu. Tím je zaručena jak klidná, tak mimořádně dynamická jízda.

  DIGITÁLNÍ SLUŽBY A ASISTENČNÍ SYSTÉMY BMW X4.

  Jízdní zážitky a bezpečnost BMW X4 posouvají na novou úroveň také inovativní technologie, mezi které patří integrace chytrého telefonu, služby BMW Maps a BMW News nebo ultramoderní asistenční systémy, jako například Driving Assistant Professional.
  IMG TITLE: BMW X4 G02 BMW Intelligent Personal Assistant.

  BMW Intelligent Personal Assistant.

  „Hey, BMW, I`m hungry“. Váš BMW Intelligent Personal Assistant najde nejbližší restauraci a naplánuje k němu trasu. Ale umí toho mnohem více. Váš BMW Intelligent Personal Assistant Vám také pomůže s mnoha funkcemi vozu. Praktické vlastnosti Vám srozumitelně vysvětlí. Tím zajistí, že funkce svého BMW budete snadno a intuitivně využívat.

  Více o Digitálních službách
  BMW X4 G02 Driving Assistant Professional 2021

  Driving Assistant Professional.

  Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.

  Digitální klíč BMW X4 G02

  BMW Digitální klíč.

  Klíče od vozu nechte doma. Díky BMW Digitálnímu klíči můžete místo klasického klíče použít svůj telefon. Pro odemknutí stačí pouze přiložit telefon ke klice dveří. Před nastartováním jej následně položte na určenou přihrádku. Chcete se o své BMW podělit s ostatními? Jednoduše pošlete Digitální klíč až pěti lidem.

  BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW X4.

  S BMW X4 je radost z jízdy zaručena. BMW Originální příslušenství je zde proto, aby splnilo Vaše speciální přání. Nabízíme celou řadu různých doplňků, které se k BMW X4 dokonale hodí a svojí kvalitou, designem a vlastnostmi poskytují maximální přidanou hodnotu, ať už máte na mysli cokoliv.
  BMW X4 G02 Financial Services Brooklyn Grey (šedá) tříčtvrteční statický pohled zezadu 2021
  BMW X4 G02 20" BMW kolo z lehké slitiny Y-spoke 695 M v matně černém provedení Jet Black, kompletní letní kolo 2021

  20" BMW kolo z lehké slitiny Y-spoke 695 M v matně černém provedení Jet Black, kompletní letní kolo.

  20" BMW kolo z lehké slitiny Y-spoke 695 M v matně černém provedení Jet Black. Kompletní letní kolo se systémem kontroly tlaku a pneumatikami runflat.
  BMW X4 G02 BMW WaterBlade 2021

  BMW WaterBlade.

  BMW WaterBlade je stěrač čelního skla vybavený inovativní technologií lišty, která výrazně zlepšuje účinnost stírání.
  BMW X4 G02 2021 BMW Střešní box 420 Black/Titan Silver (černá/stříbrná).

  BMW střešní box 420 Black/Titan Silver (černá/stříbrná).

  Uzamykatelný střešní box v provedení Black/Titan Silver (černá/stříbrná) je přístupný z obou stran, má objem 420 litrů a je kompatibilní se všemi systémy BMW střešních nosičů.
  BMW X4 G01 BMW Gumové podlahové koberce, přední 2021

  BMW celoroční podlahové koberce, přední.

  Dokonale padnoucí BMW gumové koberce ochraňují přední prostor pro nohy vpředu před vlhkostí a špínou. Jsou černé a mají vložku z nerezové oceli s nápisem X4.

  BMW X4 G02 BMW Zadní držák kol Pro 2.0. 2021

  BMW zadní držák kol Pro 2.0.

  Lehký a stabilní BMW zadní držák kol Pro 2.0 pro dvě kola/elektrokola. Maximální zatížení je 60 kg, držák lze efektivně složit.

  BMW X4 G02 Kamera BMW Advanced Car Eye 2 2.0

  Kamera BMW Advanced Car Eye 2.

  V případě narušení nebo mimořádného pohybu tato vysoce citlivá Full HD kamera automaticky zaznamená situaci před vozidlem a za ním.

  DÍLY BMW M PERFORMANCE PARTS PRO BMW X4.

  BMW X4 díky svému výraznému designu vystupuje z davu: S kvalitními díly BMW M Performance Parts dále posílíte dynamický charakter tohoto výrazného Sports Activity Coupé.
  BMW X4 G02 M Performance Karbonová maska chladiče 2021

  M Performance karbonová maska ve tvaru ledvinek.

  Předveďte svůj styl: M Performance rámeček masky chladiče ve tvaru ledvinek je vyroben z kvalitního karbonu. Pro extrémně elegantní, sportovní a individuální vzhled.
  BMW X4 G02 M Performance karbonové kryty zpětných zrcátek 2021

  M Performance karbonové kryty zrcátek.

  Nepřehlédnutelné M karbonové kryty vnějších zpětných zrcátek podtrhují high-tech charakter vozu a dodávají mu individualistický a sportovní nádech.
  BMW X4 G02 21" M Performance kované kolo Y-spoke 701 M Bicolour (matné černé Jet Black, frézované) 2021

  21" M Performance kola z lehké slitiny Y-spoke 701 M Bicolour (Jet Black matná, leštěná).

  21" M Performance kovaná kola Y-spoke 701 M v matně černém provedení Bicolour Jet Black, leštěná. Kompletní sada letních kol se systémem kontroly tlaku v pneumatikách runflat.
  BMW X4 G02 M Performance volant 2021

  M Performance volant.

  Se svým působivým tvarem a oblastmi pro držení potaženými Alcantarou přináší tento volant do interiéru nezaměnitelnou atmosféru motorsportu.
  BMW X4 G02 M Performance podlahové koberce 2021

  M Performance podlahové koberce.

  Prémiový vzhled, neuklouznou ani o milimetr: M Performance podlahové koberce dodávají prostoru pro nohy více individuální sportovnosti a celému vozidlu propůjčují ještě dynamičtější charakter.
  BMW X4 G02 M Performance aramidový kryt antény 2021

  M Performance aramidový kryt antény.

  Vizuální i funkční prvek střechy vozidla: M Performance aramidový kryt antény.

  TECHNICKÉ ÚDAJE BMW X4.

  Výkon motoru v kW (k):

  265 (360)

  Zrychlení 0–100 km/h v s:

  4,9

  Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km:

  9,5–8,7

  Kombinované emise CO2 v g/km:

  215–198

  BMW X4 G02 technické údaje a skici
  BMW Kola a pneumatiky Detail evropského štítku pro označování pneumatik

  BMW KOLA & PNEUMATIKY.

  Pneumatiky používané na našich vozech musí splňovat až 50 různých náročných kvalitativních kritérií, což je významně více, než předepisuje evropská legislativa pro označování pneumatik standardizovanými štítky. Na těchto štítcích najdete všechny informace o vlastnostech pneumatik používaných BMW.

  CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW X4.

  BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW X4.

  BMW X4 G02 Financial Services Brooklyn Grey (šedá) tříčtvrteční statický pohled zezadu 2021

  Uvažujete o financování Vašeho nového BMW X4, nebo potřebujete více informací? Stačí jednoduše kliknout na link níže a získáte detailní informace o finančně zajímavých nabídkách a produktech BMW Financial Services.

  SERVIS A ASISTENCE PRO BMW X4.

  BMW X4 G02 Servis & Asistenční služba a BMW konzultace 2012

  CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

  Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW X4, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení specialisté BMW vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

  BMW SERVICE INCLUSIVE PRO BMW X4.

  BMW Servis Zaměstnanec BMW si podává ruku se zákazníkem

  #whateverhappens. Zcela bezstarostné cestování: tento servisní balíček poskytuje 100% transparentnost a pohodlné plánování pro Vámi zvolenou dobu trvání nebo počet ujetých kilometrů.

   

  Obsah tohoto servisního balíčku:

  • Výměna oleje.
  • Servis vozidla v souladu se standardy BMW.
  • Výměna vzduchového filtru.
  • Výměna palivového filtru (u vznětových motorů).
  • Výměna mikrofiltru.
  • Výměna svíček (u zážehových motorů).
  • Výměna brzdové kapaliny.

  Spotřeba paliva a emise CO₂ BMW X4.

  BMW X4 xDrive30i:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,5–7,5
  Emise CO₂ v g/km (kombinované): 192–171

  BMW X4 M40i:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,5–8,7
  Emise CO₂ v g/km (kombinované): 215–198


  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují hodnoty pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.cz/wltp

  Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO₂ nových osobních automobilů lze získat z „Příručky spotřeby paliva, emisí CO₂ a spotřeby energie nových osobních automobilů“, která je k dispozici na všech prodejních místech a na Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Germany, and under https://www.dat.de/co2

  Více informací

  Spotřeba paliva a emise CO2 BMW X4.

  BMW X4 xDrive30i:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,5-7,5
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 192–171

  BMW X4 M40i:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,5-8,7
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 216–198

  Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2, spotřebě energie a dojezdu na elektřinu byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřících metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.cz/wltp

  Více informací

  Spotřeba paliva a emise CO2 BMW X4.

  • BMW X4 xDrive30i:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,5–7,5
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 192–171

   BMW X4 M40i:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,5–8,7
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 215–198

   Uvedené oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2, spotřeby elektrické energie a dojezdu vozidla byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp

  Spotřeba paliva a emise CO2 BMW X4.

  • BMW X4 xDrive30i:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,5–7,5
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 192–171

   BMW X4 M40i:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,5–8,7
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 215–198

   Uvedené oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2, spotřeby elektrické energie a dojezdu vozidla byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp