BMW X4 G02 jízdní tříčtvrteční záběr zezadu 2021
X4 M40i
Shop The Look
Cena vč. DPH1 488 500 Kč
Motor a druh palivaBenzínDiesel

THE X4

Cena vč. DPH1 488 500 Kč
Motor a druh palivaBenzínDiesel

Je úplně jedno, jaké výzvy na Vás čekají, BMW X4 je s radostí přijme. Jeho progresivní design a silueta ve stylu kupé okamžitě avizují chuť k akci. Díky prvotřídní jízdní dynamice, inovativní lehké konstrukci a nízkému těžišti, spolu s vysokým výkonem, stojí mezi Vámi a Vaším cílem jenom jedno jediné: čistá radost z jízdy.

Více informací

VYBRANÉ KONFIGURACE PRO BMW X4.

X4 xDrive20d

ESSENCE.

X4 xDrive30i

BALANCE.

X4 xDrive30d

SIGNATURE.

EXTERIÉR BMW X4.

BMW X4 G02 exteriér 2021

DESIGN PŘEDNÍ ČÁSTI BMW X4 S NOVOU MASKOU VE TVARU LEDVINEK.

BMW X4 G02 Brooklyn Grey (šedá) detailní pohled na design přední části 2021
BMW X4 působí díky zcela nově pojaté přední části progresivnějším dojmem než kdykoliv předtím. Hranatá maska ve tvaru ledvinek, přepracovaný nárazník s vertikálními vstupy vzduchu a LED světlomety snížené o 10 mm mu z každého úhlu pohledu propůjčují maximální míru modernosti a sportovnosti.

DESIGN ZADNÍ ČÁSTI BMW X4 S LED ZADNÍMI SVĚTLY.

BMW X4 G02 Brooklyn Grey design zadní části detail 2021
Zadní část BMW X4 vysílá jasný signál autority a sportovnosti. Zadní LED světla s novým vzhledem jsou ještě výraznější, zatímco široké a zapuštěné koncovky výfuku s nepravidelným tvarem zdůrazňují modernost tohoto progresivního Sports Activity Coupé. V kombinaci s přepracovanou ochranou podvozku umístěnou mezi koncovkami výfuku působí záď BMW X4 jednoznačně svalnatým dojmem.

DESIGN INTERIÉRU BMW X4.

BMW X4 G02 interiér kůže Tacora Red 2021
BMW X4 G02 BMW Live Cockpit Professional 2021

BMW Live Cockpit Professional.

Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 12,3" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3". BMW Operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.
BMW X4 G02 Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce 2021

Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu.

Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce se vyznačují širokými možnostmi manuálního nastavení, včetně nastavení podélné pozice sedadla a úhlu sklonu opěradla. Navíc pro řidiče: nastavení šířky opěradla. Zásluhou výraznějších bočnic sedáku i opěradel a jejich pečlivě definovaného tvaru zajišťují prvotřídní ergonomii a účinnou boční oporu.

BMW X4 G02 Galvanicky pokovené ovládací prvky 2021

Galvanicky pokovené ovládací prvky.

Dojem vysoké kvality vytvářejí volitelné galvanicky pokovené povrchy ovladačů oken, multifunkčních tlačítek na volantu, ovládacího panelu ve dveřích a spínače centrálního zamykání.

DYNAMIKA BMW X4 M40i A BMW X4 M40d: TO MUSÍTE VYZKOUŠET.

BMW X4 M40i a BMW X4 M40d se posouvají na novou úroveň jízdní dynamiky a výkonnosti. Poznejte toto progresivní Sports Activity Coupé s inteligentním pohonem všech kol BMW xDrive.
Více informací
BMW X4 G02 2021

KOMPONENTY POHONU A PODVOZKU BMW X4.

BMW X4 G02 Zážehový 4válec TwinPower Turbo 2021

Motory TwinPower Turbo.

Obě verze, tedy vznětová i zážehová, jsou pro maximální radost z jízdy poháněny 4válcem BMW TwinPower Turbo o objemu 2,0 l. Vynikají zejména svým působivým nárůstem síly a spontánní odezvou dokonce i v nízkých otáčkách.
BMW X4 G02 BMW xDrive 2021

BMW xDrive.

Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění nejlepší možné trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci.
BMW X4 G02 Variabilní sportovní řízení 2021

Variabilní sportovní řízení.

Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímou a agilní odezvu řízení a současně vyžaduje méně fyzické námahy při otáčení volantem. Tím se zlepšuje ovládání vozidla při dynamičtějším stylu jízdy a omezuje se síla potřebná k otáčení volantu při parkování a zatáčení.
BMW X4 G02 Automatická převodovka Steptronic Sport 2021

Automatická převodovka Steptronic Sport.

Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. To platí pro automatický i manuální režim, při němž se k řazení používá volič převodovky nebo řadicí páčky umístěné na volantu. Tím je zaručena jak klidná, tak mimořádně dynamická jízda.

DIGITÁLNÍ SLUŽBY A ASISTENČNÍ SYSTÉMY BMW X4.

Jízdní zážitky a bezpečnost BMW X4 posouvají na novou úroveň také inovativní technologie, mezi které patří integrace chytrého telefonu, služby BMW Maps a BMW News nebo ultramoderní asistenční systémy, jako například Driving Assistant Professional.
IMG TITLE: BMW X4 G02 BMW Intelligent Personal Assistant.

BMW Intelligent Personal Assistant.

Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat. Pro pohodlné ovládání mnoha funkcí vozu stačí přirozeně vyslovit pokyny. Umí také vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete Vaše BMW lépe poznat. BMW Intelligent Personal Assistant je dostupný pouze v anglickém nebo německém jazyce.

Více o Digitálních službách
BMW X4 G02 Driving Assistant Professional 2021

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu s rozšířenými funkcemi.

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW X4.

S BMW X4 je radost z jízdy zaručena. BMW Originální příslušenství je zde proto, aby splnilo Vaše speciální přání. Nabízíme celou řadu různých doplňků, které se k BMW X4 dokonale hodí a svojí kvalitou, designem a vlastnostmi poskytují maximální přidanou hodnotu, ať už máte na mysli cokoliv.
BMW X4 G02 Financial Services Brooklyn Grey (šedá) tříčtvrteční statický pohled zezadu 2021
BMW X4 G02 20" BMW kolo z lehké slitiny Y-spoke 695 M v matně černém provedení Jet Black, kompletní letní kolo 2021

20" BMW kolo z lehké slitiny Y-spoke 695 M v matně černém provedení Jet Black, kompletní letní kolo.

20" BMW kolo z lehké slitiny Y-spoke 695 M v matně černém provedení Jet Black. Kompletní letní kolo se systémem kontroly tlaku a pneumatikami runflat.
BMW X4 G02 BMW WaterBlade 2021

BMW WaterBlade.

BMW WaterBlade je stěrač čelního skla vybavený inovativní technologií lišty, která výrazně zlepšuje účinnost stírání.
BMW X4 G02 2021 BMW Střešní box 420 Black/Titan Silver (černá/stříbrná).

BMW Střešní box 420 Black/Titan Silver (černá/stříbrná).

Uzamykatelný střešní box v provedení Black/Titan Silver (černá/stříbrná) je přístupný z obou stran, má objem 420 litrů a je kompatibilní se všemi systémy BMW střešních nosičů.
BMW X4 G01 BMW Gumové podlahové koberce, přední 2021

BMW Celoroční podlahové koberce, přední.

Dokonale padnoucí BMW Gumové koberce ochraňují přední prostor pro nohy vpředu před vlhkostí a špínou. Jsou černé a mají vložku z nerezové oceli s nápisem X4.