BMW X6 G06 2019 metalický lak Manhattan (zelená) tříčtvrteční pohled zezadu Shop The Look
Cena2 028 000 Kč
Motor a druh palivaBenzínDiesel

THE X6

SEBEVĚDOMÍ NA X ZPŮSOBŮ.

Cena2 028 000 Kč
Motor a druh palivaBenzínDiesel
THE X6SEBEVĚDOMÍ NA X ZPŮSOBŮ.

Nekompromisně nekomformní – nové BMW X6 znamená provokativní suverenitu. Vidět je to zejména na extrémně atletické karoserii vozidla spolu s novým, výrazným designovým jazykem, který se projevuje v špičkové exkluzivitě a vizionářských technologiích jako například impozantní BMW mřížka chladiče Iconic Glow. To všechno poukazuje především na jednu věc: absolutní dominanci, kterou nové BMW X6 dokazuje na každé trase díky výkonnému motoru, preciznímu podvozku a funkcím, jako například balík xOffroad. S novým BMW X6 zažijete doposud nevídaný způsob překonání očekávání.

 

BMW X6 M50i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12,0–11,2
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 275–256

Více informací

PŘEDVOLENÉ KONFIGURACE PRO BMW X6.

BMW X6 xDrive30d

PODSTATA.

BMW X6 G06 2019 tříčtvrteční pohled zepředu konfigurace xDrive30d v barvě Sparkling Brown (hnědá)
 • BMW X6 xDrive30d s výkonem 210 kW (286 k)
 • HiFi systém
 • DAB tuner (digitální příjem rádia)

BMW X6 xDrive40d

VYVÁŽENOST.

BMW X6 G06 2019 tříčtvrteční pohled zepředu konfigurace xDrive40d v barvě Flameco Red (červená)
 • Model xLine
 • Panoramatické elektricky ovládané skleněné střešní okno
 • Držák nápojů včetně chlazení/vyhřívání

BMW X6 xDrive40i

OSOBITOST.

BMW X6 G06 2019 tříčtvrteční pohled zepředu konfigurace xDrive40i v barvě Manhattan (zelená)
 • Balík M Sport
 • M sportovní brzdy s červenými třmeny
 • Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System

PŘEDVOLENÉ KONFIGURACE PRO BMW X6.

X6 xDrive30d

ESSENCE.

BMW X6 G06 2019 tříčtvrteční pohled zepředu konfigurace xDrive30d v barvě Sparkling Brown (hnědá)
 • BMW X6 xDrive30d s výkonem 210 kW (286 k)
 • HiFi systém
 • DAB tuner (digitální příjem rádia)

X6 xDrive40d

BALANCE.

BMW X6 G06 2019 tříčtvrteční pohled zepředu konfigurace xDrive40d v barvě Flameco Red (červená)
 • Model xLine
 • Panoramatické elektricky ovládané skleněné střešní okno
 • Držák nápojů včetně chlazení/vyhřívání

X6 xDrive40i

SIGNATURE.

BMW X6 G06 2019 tříčtvrteční pohled zepředu konfigurace xDrive40i v barvě Manhattan (zelená)
 • Balík M Sport
 • M sportovní brzdy s červenými třmeny
 • Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X6.

Prvotřídní výkon 530 koní motoru V8, příkladná preciznost Adaptivního M podvozku Professional nebo příkladná spolupráce vzduchového odpružení na obou nápravách a paketu xOffroad vytvářejí z BMW X6 Sports Acitvity Coupé pro každý terén.

M sportovní výfukový systém BMW X6 2019 G06 detail

M sportovní výfukový systém.

Režimy SPORT a SPORT+ aktivované prostřednictvím tlačítek jízdní dynamiky jsou doprovázeny ještě výraznějším zvukem motoru, zatímco v komfortních režimech je prioritou spíše tlumený zvuk motoru.
Adaptivní M podvozek BMW X6 G06 2019

Adaptivní M podvozek.

Adaptivní M podvozek lze kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby odpovídal stavu vozovky a jízdním podmínkám. Kdykoliv můžete pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control upravit vlastnosti podvozku také s ohledem na preferovaný styl jízdy. Nabídne vše od komfortního až po extrémně sportovní chování s výraznou agilitou.
M karbonový zadní spoiler BMW X6 G06 2019 detail

M karbonový zadní spoiler.

M karbonový zadní spoiler podtrhuje svalnatý a sportovní vzhled a současně výrazně snižuje nechtěný vztlak zadní nápravy.
Sportovní sedadla BMW X6 G06 2019 interiér

Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu.

Dynamicky tvarovaná i komfortní: standardně dodávaná a individuálně nastavitelná sportovní sedadla řidiče a spolujezdce se vyznačují širokými možnostmi elektrického nastavení, včetně nastavení šířky opěradla a úhlu sklonu sedáku. Spolu s nastavitelnou oporou stehen poskytují vyšší bočnice sedáku a opěradla vynikající ergonomii a lepší boční oporu při rychlých průjezdech zatáček.
Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive BMW X6 G06 2019

BMW xDrive.

Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění maximální trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách a jeho cílem je také další zlepšení agility.
Paket xOffroad BMW X6 G06 2019 přepínače terénních režimů, detail

Paket xOffroad.

BMW X6 zvládne díky paketu xOffroad cestovat bezpečně a rychle po silnicích, ale současně kdykoliv překoná i nezpevněné povrchy. Čtyři volitelné off-road režimy ještě přesněji upravují pohon všech kol BMW xDrive podle aktuálního povrchu, tím je zajištěna ještě lepší trakce na písku, kamenech, štěrku nebo sněhu.
Volič jízdních režimů BMW X6 G06 2019 tlačítka, detail

Volič jízdních režimů.

Volič jízdních režimů Driving Experience Control nabízí řidiči výběr mezi standardním režimem COMFORT, režimem ECO PRO zaměřeným na hospodárnost a režimem SPORT, který umožňuje ještě dynamičtější jízdu. Nový interaktivní režim Adaptive neustále upravuje činnost aktivních tlumičů, řízení a automatické převodovky Steptronic s ohledem na aktuální jízdní situaci.

POZNEJTE PŮSOBIVOST JÍZDNÍHO PROJEVU BMW X6.

Vozidlo ve videu je má volitelnou výbavu, která již není k dispozici.

BMW X6 G06 2019 tříčtvrteční jízdní záběr zepředu před městským prostředím

DESIGN BMW X6.

Uvítací světelný koberec BMW X6 G06 2019

Uvítací světelný koberec.

Uvítací světelný koberec projektuje na zem vedle předních dveří světelnou grafiku, kterou posádku zve k nastoupení. Navíc je ve tmě vystupování z vozu nejen komfortnější, ale také bezpečnější.
Panoramatická skleněná střecha BMW X6 G06 2019

Panoramatická skleněná střecha.

Když je panoramatická skleněná střecha otevřená, poskytuje dostatek čerstvého vzduchu. Když je zavřená, vytváří v interiéru jasnou a prosvětlenou atmosféru. Otevírá a zavírá se zcela automaticky stisknutím tlačítka nebo dálkově klíčkem od vozu. Je posuvná a je vybavena roletovou sluneční clonou a větrným deflektorem.
22'' M kola z lehké slitiny Double-spoke 742 M Jet Black s kombinovanými pneumatikami BMW X6 G06 2019

22" M kola z lehké slitiny Double-spoke 742 M Jet Black s kombinovanými pneumatikami.

22" M kola z lehké slitiny Double-spoke 742 M Jet Black s kombinovanými pneumatikami, přední kola 9,5 J x 22 s pneumatikami 275/35 R22, zadní kola 10,5 J x 22 s pneumatikami 315/30 R22.
Nepřímo osvětlení BMW X6 G06 2019

Nepřímé osvětlení.

Nepřímé osvětlení včetně světelných akcentních linek v předních a zadních dveřích vytváří v interiéru pohodovou a útulnou světelnou atmosféru. Světelný koberec Welcome Light Carpet osvětluje při nastupování a vystupování oblast vedle vozidla. K dispozici je šest světelných designů s nastavitelnou intenzitou v barvě bílá, modrá, oranžová, bronzová, fialová a zelená.
Skleněné aplikace CraftedClarity BMW X6 G06 2019

Skleněné aplikace CraftedClarity pro prvky v interiéru.

Skleněné aplikace CraftedClarity obsahují ručně vyráběné skleněné elementy, které vizuálně i hapticky pozdvihují interiér vozidla. Detaily na voliči převodovky, ovládání hlasitosti, ovladači BMW a tlačítku Start/Stop jsou vyrobeny z kvalitního křišťálu.
Panoramatická skleněná střecha Sky Lounge BMW X6 G06 2019

Panoramatická skleněná střecha Sky Lounge.

Panoramatická skleněná střecha Sky Lounge vytváří za dne dojem velkorysé prostornosti, zatímco v noci dodává interiéru příjemnou atmosféru zásluhou propracovaného osvětlení s s více než 15 000 světelnými body. Opěradla předních sedadel jsou navíc také vybavena zdroji nepřímého světla. Pro osvětlení interiéru i sedadel lze zvolit jednu ze šesti nabízených barev.

PŘÍSLUŠENSTVÍ A DÍLY M PERFORMANCE PARTS PRO BMW X6.

Díly BMW M Performance Parts dodají Vašemu BMW X6 maximálně závodní charakter. Vyberte si z opticky výraznějších designových doplňků exteriéru, atraktivních kovaných kol a kol z lehké slitiny. S BMW Originálním příslušenstvím přizpůsobíte své BMW Vašim osobním přáním: produkty jsou svojí kvalitou, designem i vlastnostmi navrženy přímo pro BMW X6.

BMW střešní příčníky BMW X6 G06 2019

BMW střešní příčníky.

Střešní příčníky mohou být kombinovány se všemi střešními nosiči a střešními boxy BMW a jsou dokonalým vizuálním doplňkem vozu jako celku. Snadno se instalují bez nářadí a díky své robustní konstrukci a zamykání proti krádeži splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.
BMW střešní box 520 černá/stříbrná Titanium BMW X6 G06 2019 exteriér

BMW střešní box 520 černá/stříbrná Titanium.

Moderní střešní box v černé barvě s bočními panely v titanově stříbrném provedení má objem 520 litrů a je kompatibilní se všemi systémy střešních nosičů BMW. Vzhledem k tomu, že jej lze otevřít z obou stran a má na každé straně trojité centrální zamykání, se snadno nakládá i vykládá a je chráněn před zloději.
Ochranná podlaha zavazadlového prostoru BMW X6 G06 2019

Ochranná podlaha zavazadlového prostoru.

Protiskluzová, nepromokavá a vysoce odolná ochranná podlaha se zvýšeným okrajem na všech stranách chrání zavazadlový prostor před nečistotami a vlhkostí. V černé barvě dokonale doplňuje interiér standardního provedení.
BMW Podlahové koberce, zadní BMW X6 G06 2019

BMW Podlahové koberce, zadní.

Spolehlivá funkčnost v kombinaci se sportovní elegancí: Protiskluzové, nepromokavé a odolné BMW Podlahové koberce se zvýšenými okraji na všech stranách chrání prostor pro nohy vpředu před vlhkostí a špínou. Jsou černé a mají vložku z nerezové oceli. Jejich speciální 3D tvar je ideálním řešením z pohledu vzhledu i funkce.
22" M Performance kolo z lehké slitiny Star-spoke 749 M v provedení Bicolour BMW X6 G06 2019

22" Performance kolo z lehké slitiny Star-spoke 749 M Bicolour.

Kvalitní odlehčené 22" M Performance kolo z lehké slitiny Star-spoke 749 M je navrženo ve dvoubarevném provedení Bicolour Jet Black, má lesklou povrchovou úpravu a barevné logo M Performance. Jedno přední kolo, rozměr kola 9,5 J x 22, bez pneumatiky.
22" M Performance kolo z lehké slitiny Star-spoke 749 M v matném provedení Jet Black BMW X6 G06 2019

22" M Performance kolo z lehké slitiny Star-spoke 749 M v matném provedení Jet Black.

Kvalitní odlehčené 22" M Performance kolo z lehké slitiny Star-spoke 749 M tvarované tlakem vody je navrženo v matném dvoubarevném provedení Jet Black s nápisem M Performance a barevným logem M. Jedno přední kolo, rozměr kola 9,5J x 22, bez pneumatiky.
M Performance karbonová maska chladiče ve tvaru ledvinek BMW X6 G06 2019

M Performance karbonová maska chladiče ve tvaru ledvinek.

Předveď svůj styl: M Performance rámeček masky chladiče ve tvaru ledvinek je vyroben z kvalitního, 100procentně ručně zpracovaného karbonu, lamely jsou z velmi odolného plastu. Optická specialita dodávající přední části vozu výjimečně elegantní, sportovní a individuální vzhled.
M Performance leskle černé odtrhové hrany BMW X6 G06 2019

M Performance leskle černé odtrhové hrany.

Elegantní nádech sportovního stylu: M Performance odtrhové hrany podtrhují dynamickou eleganci vozu. Zvýrazňují jeho sportovní charakter a individualitu.
M zadní karbonový spoiler BMW X6 G06 2019 exteriér

M zadní karbonový spoiler.

Ještě působivější: M zadní spoiler vyrobený z karbonu zdůrazňuje prémiový a současně i dynamický vzhled vozu. Technologicky špičkový materiál karbon je extrémně lehký, a zároveň velmi pevný. Ručně vyrobený z vysoce kvalitních uhlíkových vláken je dokonale sladěn s designem vozidla a dalšími komponenty M Performance, vyrobenými ze stejného materiálu.
M Performance karbonový kryt vnějšího zpětného zrcátka BMW X6 G06 2019

M Performance karbonový kryt vnějšího zpětného zrcátka.

Výrazné kryty vnějších zpětných zrcátek jsou pečlivě ručně vyrobeny z karbonu a podtrhují vysokou technickou úroveň vozidla. Jejich dynamický design posiluje celkovou přitažlivost a dodává vozu dotyk individuální sportovnosti.
M Performance nalepovací fólie Frozen Black BMW X6 G06 2019

M Performance matně černé polepy.

Sportovnost na palubě: M Performance nalepovací fólie Frozen Black (černá/matně šedá) posiluje individualitu a sportovní vzhled vozu. Je umístěna nad nástavci prahů a ladí s typickým designem a proporcemi.
M Performance volant BMW X6 G06 2019

M Performance volant.

Pevně uchopitelná fakta: Alcantara použitá v oblastech úchopu volantu M Performance zajistí jeho mimořádně příjemné a pevné držení takže přináší ještě přímější zážitek ze zatáčení. Jeho výrazné tvary a středová značka vyrobená z červené kůže dále posilují odkaz motorsportu.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY A DIGITÁLNÍ SLUŽBY BMW X6.

Kromě technologií a výbavy, jako je například BMW Head-up Displej, může být BMW X6 vybaveno také mnoha asistenčními systémy a službami.

BMW Digitální klíč BMW X6 G06 2019

BMW Digitální klíč.

Když s sebou máte svůj iPhone, nemusíte si brát klíč od vozu. Digitální klíč Vám dovoluje uzamknout nebo odemknout Vaše BMW a dokonce i nastartovat motor. K přístupu do Vašeho BMW můžete také autorizovat pět osob s kompatibilními telefony iPhone*. Kromě jiného je možné omezit maximální rychlost, což je praktická funkce například při půjčení vozu řidiči začátečníkovi. Digitální klíč je kompatibilní pouze s vybranými modely iPhone. Seznam kompatibilních telefonů iPhone je k dispozici na bmw.com/digitalkey
Remote Software Upgrade BMW X6 2019

Remote Software Upgrade.

Nejnovější verze softwaru na palubě. S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude Vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace si můžete jednoduše stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo SIM karty nainstalované ve vozidle a poté je nainstalovat. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce Vašeho BMW.
Driving Assistant Professional BMW X6 G06 2019 palubní deska

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent při změně jízdního pruhu a nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.
Connected Music BMW X6 G06 2019 displej

Connected Music.

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, ať už jste kdekoliv na cestách. Klasickou hudbu při jízdě po dálnici, jazz během dopravní špičky a při klidné projížďce třeba pop. Connected Music se Spotify znamená, že prostřednictvím hudebního partnera BMW Spotify můžete bez jakýchkoliv omezení napřímo streamovat mnoho milionů skladeb, a to pomocí SIM karty nainstalované ve Vašem voze.

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW X6.

BMW X6 xDrive40i a další motory.

Výkon motoru v kW (k) při 1/min:

245 (333)/5500–6250

Maximální rychlost v km/h:

248

Zrychlení 0–100 km/h v s:

5,7

Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km (WLTP):

10,5–9,0

Kombinované emise CO₂ v g/km (WLTP):

239 - 206

Skica BMW X6 rozměry
BMW Kola a pneumatiky Detail evropského štítku pro označování pneumatik

BMW KOLA & PNEUMATIKY.

Pneumatiky používané na našich vozech musí splňovat až 50 různých náročných kvalitativních kritérií, což je významně více, než předepisuje evropská legislativa pro označování pneumatik standardizovanými štítky. Na těchto štítcích najdete všechny informace o vlastnostech pneumatik používaných BMW.

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW X6.

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW X6.

BMW X6 parkování z ptačí perspektivy

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční produkty od BMW Financial Services. Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena podle Vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro Vaše nové BMW X6.

SERVIS A ASISTENCE PRO BMW X6.

Zaměstnanec BMW Servisu pomáhá zákazníkovi

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW X6, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení specialisté BMW Vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

BMW SERVICE INCLUSIVE PRO BMW X6.

Zaměstnanec BMW Servisu se zdraví se zákazníkem

#whateverhappens. Všestranně bezstarostné cestování: tento balíček nabízí 100% transparentnost a umožňuje snadné řešení servisních potřeb po zvolenou dobu trvání smlouvy nebo počet najetých kilometrů.

Obsah servisního balíčku:

 • Kontrola vozu v souladu se směrnicemi BMW.
 • Výměna mikrofiltru.
 • Výměna brzdové kapaliny.

Spotřeba paliva a emise CO2 BMW X6.

 • BMW X6 M50i:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12,0–11,2
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 275–256

  Uvedené údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.de/wltp

  Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO2 nových osobních automobilů lze získat z „Příručky spotřeby paliva, emisí CO2 a spotřeby energie nových osobních automobilů“, která je k dispozici na všech prodejních místech a na https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html