BMW TELESERVICES.

Nejlepší spojení pro zajištění vyššího komfortu a bezpečnosti.

Příští výměna oleje, prohlídka vozidla, nové brzdové obložení. Na tyto návštěvy již nebudete muset myslet. Pohodlně se usaďte a odpočívejte – Vaše BMW přesně ví, kdy a jaké opravy vyžaduje a v případě potřeby automaticky odesílá servisní údaje o vozidle do společnosti BMW. Váš vybraný servisní partner BMW má následně k těmto údajům rychlý přístup a může se s Vámi ihned spojit. Díky službám BMW Teleservices od BMW ConnectedDrive services si můžete užívat jízdu ve svém BMW absolutně bez starostí.

Více informací

BMW TELESERVICES – PŘEHLED.

BMW Teleservices představují inovativní služby BMW ConnectedDrive, které nabízejí maximální komfort a umožňují Vám zaměřit se na důležité věci ve Vašem životě. Prostřednictvím služeb BMW Teleservices obdrží Váš vybraný servisní partner BMW podrobné informace z vozidla BMW ohledně jeho stavu – informace, které byly dříve dostupné pouze při návštěvě servisu. To umožňuje poskytování nejlepšího možného servisu pro Vaše vozidlo a také rychlou reakci v případě závady.
Díky automatickému volání BMW Teleservice zná Vaše BMW termín prohlídky. Pomocí snímačů CBS (Condition Based Service) vozidlo identifikuje servisní požadavky a v případě potřeby automaticky odesílá veškeré servisní údaje do společnosti BMW. Váš vybraný servisní partner BMW data obdrží, je informován o servisních potřebách a stavu vozidla a zavolá Vám, abyste si sjednali návštěvu servisu, pokud to bude nutné.

Pomocí manuálního volání BMW Teleservice máte k dispozici způsob pohodlné komunikace se svým servisním centrem BMW za účelem získání konkrétního poradenství nebo spontánního naplánování návštěvy servisu. Vozidlo po stisknutí tlačítka odesílá všechny údaje potřebné pro servis do společnosti BMW. Váš servisní partner BMW informace obdrží, zavolá Vám zpět, zodpoví Vaše dotazy a v případě potřeby sjedná návštěvu servisu.

V případě poruchy nebo nesprávné funkce můžete získat asistenci prostřednictvím služby BMW Breakdown Call. BMW Teleservice Battery Guard neustále spolehlivě sleduje Váš akumulátor a informuje Vás, pokud stav nabití akumulátoru poklesne pod určitou úroveň.

BMW Teleservices

Podívejte se na film a získejte všechny potřebné informace o našich službách.

BMW CONNECTEDDRIVE.

BMW ConnectedDrive představuje inteligentní spojení vozidla, řidiče a okolního světa. Umožňuje Vám rychle a snadno provádět úkony, a Vy tak máte více času na nejdůležitější věci ve svém životě: Vaši rodinu, přátele nebo volný čas. Služby BMW Teleservices Vám zaručují maximální komfort v rámci údržby nebo v případě technické závady. Využívání funkcí BMW Teleservices je bezplatné pro zákazníky BMW ConnectedDrive, kteří si vybrali volitelnou výbavu ConnectedDrive Services nebo E-Call. Služby jsou automaticky aktivovány v okamžiku předání vozidla zákazníkovi.

 • BMW Teleservices pro vozidlo Vašich snů

  BMW Teleservices je standardní výbavou každého vozu BMW. Některé služby BMW Teleservices nejsou k dispozici ve všech zemích EU. Seznam služeb dostupných pro Českou republiku naleznete ve Všeobecných obchodních podmínkách.

 • Exkluzivní portál pro zákazníky BMW ConnectedDrive

  Vaše údaje, Vaše kontakty, Vaše poloha, Vaše nastavení – portál Můj BMW ConnectedDrive Vám přináší osobní zážitek z BMW ConnectedDrive.
  Přihlaste se nebo se zaregistrujte, abyste zjistili, zda můžete používat služby BMW Teleservices ve svém vozidle. Tak budete mít neustále přehled o všech svých službách BMW ConnectedDrive services a můžete je jednoduše spravovat.

PŘEHLED NABÍDEK TELESERVICES.

Automatické volání BMW Teleservice.

Obchodní schůzky, narozeniny, soukromé schůzky – již tak máte mnoho věcí, které musíte mít na paměti. Je tedy dobře, že vaše BMW ví, kdy je nutná další údržba a co má být provedeno. Automatické volání BMW Teleservice od BMW ConnectedDrive znamená, že již nebudete muset tyto záležitosti osobně řešit. Snímače zjistí termín další údržby a informace budou odeslány do společnosti BMW. Váš vybraný servisní partner BMW bude mít k těmto údajům přístup, vyhodnotí všechny relevantní informace týkající se vozidla a efektivně připraví jeho návštěvu v servisu – a to dokonce ještě předtím, než vám zavolá ohledně sjednání termínu. Přehled výhod - Využijte většího komfortu a hospodárnosti: • Automatické rozpoznání servisních požadavků. • Přímý přenos servisních dat do společnosti BMW. • Automatické připomenutí návštěv servisu. • Optimálně připravená a efektivnější údržba. • Kratší návštěvy servisu.
Více informací

Manuální volání BMW Teleservice.

Přejete si naplánovat návštěvu servisu nebo chcete vědět, co znamená kontrolní hlášení na displeji Vašeho vizidla? To není žádný problém díky službě Manuální volání BMW Teleservice umožnující Vám odeslat jedním stiskem servisní data Vašemu servisnímu partnerovi BMW a vyčkat na zpětné volání bez ohledu na to zda potřebujete opravit prasklinu čelního okna nebo si chcete nechat vyměnit zimní penumatiky. Jakmile aktivujete Manuální volání, vozidlo posbírá všechna servisní data a automaticky je předá do BMW. Váš vybraný servisní partner BMW bude mít k těmto údajům přístup, vyhodnotí všechny relevantní informace týkající se vozidla a efektivně připraví jeho návštěvu v servisu. Proč tedy nezkombinovat výměnu pneumatik zároveň s výměnou oleje, která se blíží. Přehled výhod - Sjednejte si schůzku kdykoli chcete: • Pohodlný způsob kontaktování servisního partnera se zárukou zpětného volání. • Individuální přístup založený na znalosti přenesených dat. • Zkrácená doba čekání na příslušenství. • Optimálně připravená a efektivnější údržba. • Kratší návštěvy servisu.
Více informací

Asistenční služba BMW.

Došlo na vašem BMW k poruše nebo nefunguje správným způsobem? V případě potřeby jsme vždy k dispozici prostřednictvím BMW Teleservice Breakdown Call od BMW ConnectedDrive: naše mobilní služby můžete volat přímo ze svého vozidla. To Vám mimo jiné ušetří cestu do servisu. Jak to funguje? Bezdrátové datové připojení umožňuje Asistenční službě BMW problémy nejen diagnostikovat, ale také je prostřednictvím vzdáleného přístupu odstranit. Přehled výhod: Při výskytu poruchy a nesprávné funkce se můžete spolehnout na naše odborné znalosti, které Vám pomohou zjistit příčinu problému. • Rychlá a přesná vzdálená diagnostika. • Vzdálená údržba v případě některých závad. • Odborná pomoc kdykoliv a v každé situaci. • V případě potřeby optimálně připravená údržba.
Více informací

BMW Teleservice Battery Guard.

Zaparkovali jste své BMW a zapomněli jste zhasnout světla? Žádný problém − díky BMW Teleservice Battery Guard, což je praktická služba od BMW ConnectedDrive, která brání selhání akumulátoru: pokud stav nabití akumulátoru klesne pod určitou úroveň, bude BMW Teleservice Battery Guard vás nebo vámi vybraného servisního partnera ihned nebo při dalším nastartování motoru informovat. To znamená, že můžete předejít problémům při startování nebo poruchám akumulátoru − protože vaše BMW může nyní samo monitorovat své elektrické napájení. Přehled výhod - Nepřetržité sledování vašeho akumulátoru. • Automatické oznámení kritického stavu nabití akumulátoru pomocí textové zprávy nebo e-mailu. • Rychlé rozpoznání závad akumulátoru. • Prémiová služba s ohledem na elektrické napájení.
Více informací
 • Jak funguje automatické volání BMW Teleservice

  Snímače CBS (Condition Based Service) trvale monitorují hladiny kapalin (např. motorový olej) nebo opotřebitelné díly (např. brzdové obložení). Pokud je nutné sjednat návštěvu servisu, Vaše BMW automaticky odešle veškeré servisní údaje do společnosti BMW. V případě potřeby Vám zavolá Váš vybraný servisní partner BMW pro sjednání termínu návštěvy. Díky přesnosti přenášených údajů se lze na návštěvu servisu dokonale připravit se všemi požadovanými součástmi a náhradními díly – takže vozidlo v servisním centru zůstává pouze minimální dobu. Zapomeňte na pevné servisní intervaly. Do servisu můžete jezdit, pouze když to budete potřebovat.

 • Jak funguje BMW Teleservice Breakdown Call

  V případě poruchy nebo nefunkčnosti Vašeho BMW, jednoduše zvolte BMW ConnectedDrive pomocí iDrive a vyberte z nabídky Asistenční služba BMW. Spusťe službu a vyčkejte na přenos dat pro naše specialisty z asistenční služby. Naši specialisty zaslaná data vyhodnotí a domluví s Vámi optimální způsob řešení pomocí navázaného hlasového spojení. V případě potřeby k Vám bude vysláno vozidlo asistenční služby nebo budete nasměřováni k nejbližší partnerovi BMW. Odeslaná data mohou být přeposlána servisnímu partnerovi pro optimální přípravu na servis Vašeho vozidla.

 • Jak funguje BMW Teleservice Battery Guard

  Neustálá kontrola akumulátoru: v případě, že stav nabití vašeho akumulátoru klesne pod určitou úroveň, například když necháte rozsvícená parkovací světla, dojde k automatické aktivaci funkce BMW Teleservice Battery Guard, která vás bude okamžitě informovat prostřednictvím textové zprávy nebo e-mailu podle toho, jakou variantu na portálu BMW ConnectedDrive zvolíte. Funkce BMW Teleservice Battery Guard zůstává aktivní do dalšího nastartování vašeho BMW. V případě potřeby vás bude kontaktovat váš vybraný servisní partner BMW pro sjednání termínu návštěvy.

 • Aktivace funkce Battery Guard

  Funkce Battery Guard jsou všeobecně k dispozici jako základní služby BMW Teleservices. Pro příjem textové zprávy nebo e-mailu od Battery Guard stačí pouze tuto službu nastavit na portálu Můj BMW ConnectedDrive a zadat číslo mobilního telefonu nebo e-mailovou adresu. Registrace a konfigurace na portálu Můj BMW ConnectedDrive je předpokladem plného využívání služby BMW Teleservice Battery Guard.

PRÁVNÍ RÁMEC.

 • Předpoklady pro používání

  Služby BMW Teleservices jsou k dispozici v mnoha zemích. Předpokladem používání je vozidlo s volitelnou výbavou E-Call nebo ConnectedDrive Services, v případě, že se jedná o starší vozidla. U nových vozů je již E-Call nebo ConnectedDrive Services součástí standardní výbavy.

 • Správa servisních partnerů

  Zjistěte na Vašem BMW ConnectedDrive portálu, u kterého servisního partnera BMW je Vaše vozidlo zaregistrováno případně proveďte změnu vybraného servisního partnera.

 • Upozornění pro ochranu osobních údajů

  Ochranu osobních údajů bereme velmi vážně. Zjistěte více o směrnicích pro ochranu osobních údajů pro služby BMW Teleservices.

 • Podmínky používání

  Přečtěte si prosím podmínky používání služeb BMW Teleservices.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY.

Otázky a odpovědi ke službám BMW Teleservices.

Máte nějaké dotazy ohledně služeb BMW Teleservices? Zde najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy.

Více informací
 • Jaké jsou náklady na používání těchto služeb?

  Využívání služeb BMW Teleservices je bezplatné v kombinaci se standardní výbavou ConnectedDrive Services nebo E-Call. V tomto případě lze služby doma i v zahraničí využívat prostřednictvím SIM karty integrované ve vozidle.

 • Pro která vozidla BMW jsou služby BMW Teleservices k dispozici?

  BMW Teleservices je standardní výbavou každého vozu BMW. Některé služby BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. O podrobnostech se informujte u svého autorizovaného dealera BMW.

 • Ke kterému servisnímu partnerovi BMW bude volání BMW Teleservice primárně odesláno?

  Vaše vozidlo odesílá údaje do společnosti BMW. K informacím má přístup Váš vybraný servisní partner BMW. Jako Váš výchozí servisní partner BMW je nastaven prodejce, u kterého jste své vozidlo BMW zakoupili.

 • Mohu změnit svého výchozího servisního partnera BMW?

  Svého servisního partnera BMW máte možnost kdykoliv změnit. Pokud jste se například přestěhovali a chcete zajistit, aby byly Vaše údaje zasílány jinému servisu BMW, kontaktujte prosím Zákaznický servis BMW ConnectedDrive, nebo proveďte změnu pomocí ConnectedDrive portálu, nebo se spojte se svým vybraným servisním partnerem.

 • Jak zajistím, aby byly služby BMW Teleservices dostupné v mém ojetém vozidle a aby byl můj servisní partner informován?

  Služby BMW Teleservices musí být ve vozidle aktivovány a přiřazeny k Vašemu vybranému servisnímu partnerovi BMW. Další informace Vám sdělí Váš servisní partner BMW.

 • Co musím vzít v úvahu při následném prodeji vozidla?

  Informujte kupujícího o funkci BMW Teleservices. Při prodeji vozidla postupujte v souladu s platnými Všeobecnými obchodními podmínkami.

 • Jak je možné služby BMW Teleservices ve vozidle aktivovat?

  Služby BMW Teleservices jsou vždy aktivovány již při předání vozidla. V případě jakýchkoliv dotazů na toto téma se prosím obraťte na svého servisního partnera BMW nebo Zákaznický servis BMW.

 • Jak je možné služby BMW Teleservices ve vozidle deaktivovat?

  Služby BMW Teleservices je možné kdykoliv deaktivovat. Služby BMW Teleservices lze vypnout pouze pomocí kompletní deaktivace celé konektivity vozidla. To zahrnuje také deaktivaci SIM karty integrované ve vozidle. Postup deaktivace služeb ConnectedDrive je popsán ve Všeobecných obchodních podmínkách.