BMW M8 Competition Cabrio v metalické barvě Motegi Red, tříčtvrteční pohled z boku na vozidlo stojící v noci před vilou.

THE M8

M AUTOMOBILY BMW ŘADY 8 CABRIO

THE M8M AUTOMOBILY BMW ŘADY 8 CABRIO

BMW M850I xDRIVE CABRIO, BMW M8 CABRIO A BMW M8 COMPETITION CABRIO

Extravagantně výkonný M automobil BMW řady 8 Cabrio povznáší kouzlo jízdy se staženou střechou na novou úroveň a vytváří tak zcela nové standardy jízdy luxusním vozem. BMW M850i xDrive Cabrio se vyznačuje avantgardním designem, vysokou exkluzivitou a brilantní vyvážeností mezi komfortem, dynamickým výkonem a hospodárností. BMW M8 Cabrio s pohonem všech kol M xDrive je svým nekompromisním výkonem a exkluzivním prostředím vysokovýkonným sportovním vozem, který ztělesňuje mimořádnou radost z jízdy se staženou střechou. BMW M8 Competition Cabrio s pohonem všech kol M xDrive nabízí ještě výraznější rovnováhu mezi každodenní využitelností a motorsportem inspirovanými výkony, jedinečnými designovými prvky a luxusním interiérem.

BMW M8 Cabrio:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,8–10,6
Emise CO2 v g/km (kombinované): 246–241

BMW M8 Competition Cabrio:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,8–10,6
Emise CO2 v g/km (kombinované): 246–241

BMW M850i xDrive Cabrio:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,2–10,0
Emise CO2 v g/km (kombinované): 231–228

 

Více informací

SPECIALITY BMW M8 CABRIO A BMW M8 COMPETITION CABRIO

KLIKNĚTE PRO VYSOKÉ VÝKONY NA PRVNÍ POHLED

BMW M8 Competition Cabrio v červené metalíze Motegi Red se staženou střechou, tříčtvrteční noční pohled zepředu na vozidlo jedoucí po pobřeží.

VÝJIMEČNÉ VÝKONY

VYSOKOVÝKONNÝ ZÁŽEHOVÝ 8VÁLEC M TWINPOWER TURBO

Výkonný biturbo motor o objemu 4,4 litru BMW M8 Competition Cabrio nabízí výkon ohromujících 460 kW (625 k) a točivý moment 750 Nm. Křížené výfukové svody propojující obě řady válců optimalizují reakce této M pohonné jednotky, podobná konstrukce se používá i v závodních vozech. Dvě dvoukomorová výfuková turbodmychadla Twin Scroll optimalizují výkon a pomáhají nabídnout výjimečné parametry – jak na silnici, tak na závodní dráze.

BMW M8 Competition Cabrio v červené metalíze Motegi Red se staženou střechou, tříčtvrteční noční pohled zezadu na vozidlo jedoucí po pobřeží.

NEOMEZENÁ RADOST Z JÍZDY SE STAŽENOU STŘECHOU

POHONNÉ ÚSTROJÍ A PODVOZEK BMW M8 CABRIO A BMW M8 COMPETITION CABRIO

Zážitky z jízdy v BMW M8 Cabrio s M xDrive a BMW M8 Competition Cabrio s M xDrive jsou zkrátka ohromující. Představují výsledek perfektního sladění mimořádně pokrokového pohonného ústrojí a podvozku, jejichž DNA pochází ze světa závodních vozů a jež představují vrchol inženýrského umění BMW. Pro maximální radost z jízdy v každé sekundě za volantem.

BMW M8 Competition Cabrio v červené metalíze Motegi Red se staženou střechou, tříčtvrteční noční pohled z boku na vozidlo stojící na asfaltu.

EXKLUZIVNÍ VÝHLED – BEZ HORNÍHO LIMITU

DESIGN EXTERIÉRU BMW M8 CABRIO A BMW M8 COMPETITION CABRIO

Nový designový jazyk pro luxusní sportovní vozy využívá velkých, dokonale propracovaných povrchů a jednoznačně vedených linií zdůrazňujících elegantní sportovnost BMW M8 Cabrio a BMW M8 Competition Cabrio. Dynamická příď, štíhlá silueta kupé s jemně klesající linií střechy a sportovní záď se spojují do působivého vyjádření dynamických schopností a nezaměnitelného vizuálního charakteru.

BMW M8 Competition Cabrio, noční kokpit s M koženým volantem a červeným prostorovým osvětlením.

V ZAJETÍ LUXUSU

DESIGN INTERIÉRU BMW M8 CABRIO A BMW M8 COMPETITION CABRIO

Pokud jde o luxus, exkluzivní interiér bez jakýchkoliv kompromisů podtrhuje jedinečný sportovní charakter M automobilů. Od M koženého volantu a M sportovních sedadel čalouněných kůží Merino, přes precizní světelné proužky na dveřích a středovém panelu až po typické červené kontrastní M ovládací prvky. Každý jednotlivý detail potvrzuje výrazně sportovní charakter vozu.

V případě nového BMW M8 Cabrio nabrala fascinace jízdy se staženou střechou zcela nových rozměrů: tato poutavá kombinace pocitu jízdy v kabrioletu je nyní plná luxusu, výkonu a elegance – vůbec poprvé v historii BMW.
Marcus Syring, šéfdesignér BMW M

DESIGN BMW M8 COMPETITION CABRIO

KLIKNUTÍM PROZKOUMEJTE TO NEJZAJÍMAVĚJŠÍ Z VNĚJŠÍHO I VNITŘNÍHO DESIGNU

Progresivní design BMW M8 Competition Cabrio na vás zapůsobí svými radikálně dynamickými a přitom neobyčejně elegantními konturami, které obvzláště vyniknou s otevřenou střechou. Výsledkem je působivý sportovní vůz, který z každé perspektivy nenuceně komunikuje svůj luxusní charakter. S využitím těch nejjemnějších materiálů a špičkovým zpracováním interiér vytváří ideální symbiózu čistého sportovního charakteru a vrcholného luxusu.
BMW M8 Competition Cabrio v červené metalíze Motegi Red se zářícími předními světlomety, jízdní pohled v noci zepředu.
BMW M8 Copmpetition Cabrio v červené metalíze Motegi Red se staženou střechou, pohled zezadu s mužem stojícím pod hvězdnou oblohou.
BMW M8 Copmpetition Cabrio v červené metalíze Motegi Red se staženou střechou, pohled z boku, stojící pod hvězdnou oblohou.
BMW M8 Competition Cabrio v červené metalíze Motegi Red se staženou střechou, pohled svrchu na stojící vůz v noci na asfaltu.
BMW M8 Competition Cabrio v červené metalíze Motegi Red, detailní pohled na zadní světla a znak M8 Competition.
BMW M8 Competition Cabrio se staženou střechou, noční pohled na interiér s červeným prostorovým osvětlením.
BMW M8 Competition Cabrio se staženou střechou pod hvězdnou oblohou, interiér s M sportovními sedadly čalouněnými kůží Merino a s červeným prostorovým osvětlením.
BMW M8 Competition Cabrio v červené metalíze Motegi Red se zářícími předními světlomety, jízdní pohled v noci zepředu.

Nízké přední laserové světlomety s technologií BMW Laserlight a charakteristická M maska chladiče ve tvaru ledvinek s dvojitými lamelami v lesklém černém provedení. Výrazně tvarovaný M přední nárazník s velkými vstupy vzduchu a dekorativní mřížka s voštinovým vzorem. Tyto jedinečné prvky spolu s nízkým profilem karoserie vytvářejí pocit výjimečné dynamiky a dojem luxusně-sportovního vozu připraveného kdykoliv vyrazit vpřed.

BMW M8 Copmpetition Cabrio v červené metalíze Motegi Red se staženou střechou, pohled zezadu s mužem stojícím pod hvězdnou oblohou.

Muskulaturní záď BMW M8 Competition Cabrio je výrazem maximálního výkonu. Tvarované boky kombinované s LED zadními světly a výraznými podběhy kol společně tvoří kompaktní celek. M zadní spoiler zlepšuje aerodynamiku tohoto vysokovýkonného kupé, snižuje nežádoucí vztlak na zadní nápravě, a tím vozu dodává ještě více jízdní stability.

BMW M8 Copmpetition Cabrio v červené metalíze Motegi Red se staženou střechou, pohled z boku, stojící pod hvězdnou oblohou.

Protažené proporce elegantním způsobem definuje plynulá silueta tohoto luxusního sportovního kabrioletu s dlouhou přední částí a sportovní zádí s krátkými převisy. Dynamický dojem zdůrazňují působivá 20'' kola z lehké slitiny a leskle černé ozdobné prvky průduchů Air Breather.

BMW M8 Competition Cabrio v červené metalíze Motegi Red se staženou střechou, pohled svrchu na stojící vůz v noci na asfaltu.

Se staženou střechou vypadá BMW M8 Competition Cabrio ještě protaženější a mimořádně elegantně. Natažená střecha dodává luxusnímu kabrioletu výraznou siluetu provedení Coupé s nezaměnitelným charakterem. Střechu lze během jízdy automaticky stáhnout a natáhnout během pouhých 15 sekund, a to do rychlosti až 50 km/h.

BMW M8 Competition Cabrio v červené metalíze Motegi Red, detailní pohled na zadní světla a znak M8 Competition.

Na přání dodávaný paket exteriéru M Carbon potvrzuje působivý potenciál BMW M8 Competition Cabrio v každém exkluzivním sportovním detailu. M difuzor v provedení Carbon Black ladí s výrazným zadním nárazníkem a spolu s dvojicí koncovek výfuku o průměru 100 mm po obou stranách tvoří jeho nejvýraznější prvek.

BMW M8 Competition Cabrio se staženou střechou, noční pohled na interiér s červeným prostorovým osvětlením.

Sportovní a luxusní kokpit BMW M8 Competition Cabrio s M specifickými přístroji je důkazem nekompromisního zaměření na řidiče.

BMW M8 Competition Cabrio se staženou střechou pod hvězdnou oblohou, interiér s M sportovními sedadly čalouněnými kůží Merino a s červeným prostorovým osvětlením.

Interiér BMW M8 Competition Cabrio je jak luxusní, tak neodolatelně sportovní. Ručně prošívaná M sportovní sedadla s osvětleným logem M na hlavových opěrkách jsou součástí celokoženého interiéru Merino a nabízejí nejen dokonalé boční vedení těla, ale také vynikající pohodlí na dlouhých cestách.

BMW M8 CABRIO A BMW M8 COMPETITION CABRIO V DETAILECH: INFORMACE A TECHNICKÉ ÚDAJE

SPECIALITY BMW M850i xDRIVE CABRIO

EFEKTIVNÍ SPORTOVNOST NA KLIKNUTÍ: MOTOR, JÍZDNÍ DYNAMIKA A DESIGN

BMW M850i xDrive Cabrio v šedé metalíze Dravit Grey se staženou střechou, tříčtvrteční pohled z boku, stojící před betonovou budovou.

PŘESVĚDČIVÝ VÝKON

POHONNÉ ÚSTROJÍ BMW M850i xDRIVE CABRIO

S objemem 4,4 litru, výkonem 390 kW (530 k) a točivým momentem 750 Nm poskytuje silný zážehový 8válec M TwinPower Turbo pod kapotou BMW M850i xDrive Cabrio okázalý přebytek výkonu za všech okolností.

BMW M850i xDrive Cabrio v šedé metalíze Dravit Grey se staženou střechou, tříčtvrteční pohled zezadu na vůz projíždějící betonovou budovou.

VÝJIMEČNÁ DYNAMIKA

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW M850i xDRIVE CABRIO

BMW M850i xDrive Cabrio spojuje výjimečnou jízdní dynamiku s mimořádným komfortem. Dokonalou trakci a optimální jízdní stabilitu zajišťují sportovní 20” kola, systém pohonu všech kol BMW xDrive s M sportovním diferenciálem, Adaptivní M podvozek a na přání dodávané adaptivní stabilizátory omezující naklánění karoserie.

BMW M850i xDrive Cabrio v šedé metalíze Dravit Grey se staženou střechou, tříčtvrteční pohled zepředu na vůz stojící na pobřeží.

EXTRAVAGANTNÍ VZHLED

DESIGN EXTERIÉRU BMW M850i xDRIVE CABRIO

Exteriér BMW M850i xDrive Cabrio ohromuje množstvím kvalitních prvků v provedení šedá Cerium Grey nebo volitelně v leskle černém provedení, jež tomuto luxusnímu sportovnímu kabrioletu propůjčují obzvláště elegantní vzhled.

BMW M850i xDrive Cabrio v šedé barvě Dravit Grey se staženou střechou, kokpit s M koženým volantem.

LUXUSNÍ SPORTOVNOST

DESIGN INTERIÉRU BMW M850i xDRIVE CABRIO

Interiér BMW M850i Cabrio na vás zapůsobí těmi nejjemnějšími materiály a kombinuje výjimečný komfort s exkluzivním sportovním charakterem.

DESIGN BMW M850i xDRIVE CABRIO

KLIKNĚTE A PROZKOUMEJTE EXTERIÉR I INTETERIÉR

Díky souhře precizních linií a mohutných proporcí vykazuje design BMW M850i xDrive Cabrio dynamiku a eleganci. Tento dojem podporují skvostné designové prvky v galvanizovaném šedém provedení Cerium Grey, případně v leskle chromovém provedení, které jsou k dispozici výhradně pro BMW M850i xDrive Cabrio. Patří mezi ně například rámeček masky chladiče ve tvaru ledvinek a lamely masky, stejně jako průduchy Air Breather a zkosené koncovky výfuku. Vysoce exkluzivní čalounění a zdobení navozují v interiéru každým svým detailem komfortní a exkluzivní atmosféru a zároveň zachovávají sportovní charakter tohoto luxusně-sportovního kabrioletu.
BMW M850i xDrive Cabrio v šedé metalíze Dravit Grey se staženou střechou, tříčtvrteční pohled zepředu na vůz stojící v betonové budově.
BMW M850i xDrive Cabrio v šedé metalíze Dravit Grey se staženou střechou, pohled z ptačí perspektivy na vůz zaparkovaný v betonové budově před oceánem.
BMW M850i xDrive Cabrio v šedé metalíze Dravit Grey se staženou střechou, tříčtvrteční pohled zezadu na vůz zaparkovaný před vyhlídkou na oceán.
BMW M850i xDrive Cabrio v šedé metalíze Dravit Grey se staženou střechou, interiér s M koženým volantem a sedadly čalouněnými bílou kůží BMW Individual Merino Ivory White.
BMW M850i xDrive Cabrio v šedé metalíze Dravit Grey se staženou střechou, interiér s multifunkčními sedadly čalouněnými bílou kůží BMW Individual Merino Ivory White.
BMW M850i xDrive Cabrio v šedé metalíze Dravit Grey se staženou střechou, tříčtvrteční pohled zepředu na vůz stojící v betonové budově.

Dynamická příď BMW M850i xDrive Cabrio jasně odhaluje sportovní ambice už na první pohled prostřednictvím dvojice šestiúhelníkových ledvinek tvořících masku chladiče s rámečkem v šedé barvě Cerium Grey nebo v chromovaném provedení. Její výrazný charakter podtrhují extrémně nízké LED světlomety s technologií BMW Laserlight a leskle černé nasávací otvory.

BMW M850i xDrive Cabrio v šedé metalíze Dravit Grey se staženou střechou, pohled z ptačí perspektivy na vůz zaparkovaný v betonové budově před oceánem.

U BMW M850i xDrive Cabrio přechází dlouhá a štíhlá silueta s jemně klesající linií střechy nenuceně do výrazně tvarovaných boků a vytváří tak dojem sportovnosti. Ten dále podtrhují expresivní 20” M kola z lehké slitiny a vzduchové průduchy v chromovaném provedení.

BMW M850i xDrive Cabrio v šedé metalíze Dravit Grey se staženou střechou, tříčtvrteční pohled zezadu na vůz zaparkovaný před vyhlídkou na oceán.

Charakteristická záď BMW M850i xDrive Cabrio s širokým rozchodem kol a svalnatými blatníky dokonale odráží výkony tohoto exkluzivního sportovního kabrioletu. Nízká, výrazně tvarovaná LED zadní světla a lichoběžníkové koncovky výfuků v chromovaném provedení působivě podtrhují dynamický charakter.

BMW M850i xDrive Cabrio v šedé metalíze Dravit Grey se staženou střechou, interiér s M koženým volantem a sedadly čalouněnými bílou kůží BMW Individual Merino Ivory White.

Interiér BMW M850i xDrive Cabrio je mimořádně přitažlivý svojí dynamikou a luxusem. Kožené čalounění BMW Individual Merino, stejně jako M kožený volant, exkluzivní kůží potažená palubní deska a prahové lišty s označením modelu nebo zde vyobrazené lesklé dřevěné obložení interiéru Fineline s měděným efektem zvýrazňují exkluzivní charakter.

BMW M850i xDrive Cabrio v šedé metalíze Dravit Grey se staženou střechou, interiér s multifunkčními sedadly čalouněnými bílou kůží BMW Individual Merino Ivory White.

Exkluzivní multifunkční sedadla pro řidiče a spolujezdce v BMW M850i xDrive Cabrio s aktivní ventilací a teplým ofukem krku přesahují i ta nejvyšší očekávání. Sedadla jsou potažena nejjemnější kůží a lze je optimálně přizpůsobit požadavkům osob pomocí elektrického nastavení šířky opěradla, variabilní bederní opěrky a manuálního nastavení sklonu sedáku. Kombinují maximální pohodlí a vynikající boční oporu v každé jízdní situaci.

BMW M850i xDRIVE CABRIO: MOTOR, VÝBAVA A TECHNICKÁ DATA

BMW M8 Competition Cabrio v červené metalíze Motegi Red se staženou střechou, tříčtvrteční pohled zezadu na vůz zaparkovaný na pobřeží.

M AUTOMOBILY BMW ŘADY 8 CABRIO

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW M8 Cabrio:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,8–10,6
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 246–241

  BMW M8 Competition Cabrio:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,8–10,6
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 246–241

  BMW M850i xDrive Cabrio:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,2–10,0
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 231–228

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 ve znění platném v době schválení typu vozidla. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení.

  Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure). U těchto vozidel, se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit hodnoty CO2 od hodnot zde uvedených.