NESPOUTANÝ CHARAKTER.

BMW X4.

NESPOUTANÝ CHARAKTER.BMW X4.

Max. výkon v kW (k) při 1/min (35i)

225 (306)/5 800–6 400

Zrychlení 0–100 km/h v s (35i)

5.5

Maximální rychlost v km/h (35i)

247

Kombinovaná spotřeba v l/100 km (35i)

8.3

BMW X4 působí vždy a všude okouzlujícím dojmem. Jeho extrovertní design v sobě spojuje životní styl a výkon a slučuje dvě věci, které v tomto segmentu nikdy spojovány nebyly: výkon typický pro řadu X a estetiku klasického coupé. Díky vysoce výkonným motorům BMW TwinPower Turbo a standardní výbavě, jako je variabilní sportovní řízení a diferenciál Performance Control, BMW X4 naplno předvádí svůj impulzivní charakter.

 

* Ceny a výbava: platnost od 1. srpna 2017 pro produkční měsíce srpen až listopad 2017.

VE STŘEDU POZORNOSTI.

BMW X4.

Jedinečný ve svém segmentu: BMW X4 v sobě spojuje estetiku vozu coupé s výkonnou dynamikou modelů BMW X.

Design

Jedno vozidlo, jedno sdělení. Jasné a rozhodné. Kombinace dynamických linií modelu BMW X4 vytváří siluetu typickou pro vozy coupé a současně zdůrazňuje široké boky a rozhodný postoj modelu X. Díky dvoudílnému prolisu je toto SAC (Sports Activity Coupé) nezaměnitelné. Jako součást volitelného M sportovního paketu výkonné otvory nasávání vzduchu a 20" M kola z lehkých slitin umožňují vozidlu pořádně si protáhnout svaly. A v interiéru BMW také vyzařuje naprosto jasný sebevědomý postoj.

Jízdní dynamika

Plynový pedál stačí jen mírně pohladit a BMW X4 se ocitne ve zcela novém vlastním světě. Osmistupňová sportovní samočinná převodovka Steptronic naplno využívá potenciálu motorů: BMW X4 xDrive35d dosahuje zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 5,2 sekundy. Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive přenáší výkon přímo na silnici s mimořádnou trakcí. Mezi další standardní funkce patří variabilní sportovní řízení a aktivní diferenciál Performance Control.

Modely & Výbava

Jakmile se objeví BMW X4, silnice se změní na velké jeviště. A jeho výkon se stane vaším představením. Upravte osobnost svého vozu tak, aby vyhovovala vašim potřebám a přáním. Přáli byste si u svého vozu ještě více zdůraznit geny modelů BMW X? Nebo zvýraznit dynamické aspekty vozu BMW X4? Díky výbavě xLine, M sportovnímu paketu a originálnímu příslušenství BMW je to jen na vás.

225 KW.

Paket inteligentních inovací, skládající se z turbodmychadla TwinScroll, systémů Valvetronic, double Vanos a vysokotlakého přímého vstřikování paliva, nejenže umožňuje BMW X4 xDrive35i dosahovat působivých výkonů, ale stojí také za jeho ohromující hospodárností. Zážehový řadový 6válec BMW TwinPower Turbo s objemem 3,0 litru a výkonem 225 kW (306 k) produkuje maximální točivý moment 400 Nm. Zajišťuje zrychlení z 0 na 100 km/h během 5,5 s a spotřebuje pouze 8,3 litru paliva na 100 km. Emise CO2 jsou 193 g/km.
Všechny údaje jsou naměřené v souladu s testovacím cyklem EU a jsou závislé na zvoleném rozměru pneumatik.