Nové BMW X4

Dravost na X způsobů.

BMW X4 v exkluzívní zimní nabídce.

Dravost na X způsobů.

BMW X4 v exkluzívní zimní nabídce.

Dravost na X způsobů.BMW X4 v exkluzívní zimní nabídce.

Užívejte si nadhled. Dominujte světu po svém.

Využijte časově omezenou zimní nabídku na vybrané modely a získejte ke svému novému BMW X4 navíc sadu zimních kol, BMW Service Inclusive až na 5 let nebo BMW Repair Inclusive až na 3 roky.

Nabídka platí do 31. 12. 2019 a vztahuje se na limitovaný počet vozů.

Kontaktujte svého autorizovaného prodejce vozů BMW a vyberte si své vlastní BMW X4.

BMW X4 M40i(3):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,1–9,0
Emise CO2 v g/km (kombinované): 206–205

Více informací

5 PŘESVĚDČIVÝCH FAKTŮ

  • 01 Sportovní exteriér s výraznými tvary kupé
  • 02 Výjimečná výkonnost zásluhou 354 k a 500 Nm
  • 03 Sportovní a elegantní interiér s palubní deskou čalouněnou umělou kůží Sensatec
  • 04 Nejinteligentnější asistenční systémy v paketu Driving Assistant Plus
  • 05 Vždy přesné a ideálně propojené díky inovativním digitálním službám
Nové BMW X4 kombinuje robustnost automobilů rodiny X a výkonnost sportovního vozu.
Adrian van Hooydonk, šéfdesignér BMW Group.
Design exteriéru navazuje na výrazný styl první generace čistým a moderním provedením.
Marc Michael Markefka, šéfdesignér automobilů BMW střední třídy

FUNGUJE TAKÉ ONLINE.

Digitální služby a asistenční systémy v BMW X4.

BMW X4 systematicky pokračuje v těch nejlepších výkonech nejen na silnici, ale také v oblasti internetového propojení. Nejmodernější asistenční systémy zaručují maximální úroveň bezpečnosti a pohodlí, zatímco inovativní informační a zábavný systém současně baví a informuje. A díky šikovným digitálním službám od BMW ConnectedDrive si můžete kdykoliv na cestách užít optimální konektivitu pro jednoduchou a uvolněnou každodenní mobilitu.

Více informací

Týmový hráč a multitalent.

Driving Assistant Plus přináší více pohodlí a bezpečnosti během monotónních nebo složitých jízdních situacích. Mezi ně mohou patřit dopravní zácpy, kolony nebo dlouhé cesty městem, jízda po okresních silnicích nebo dálnicích.
Více informací

Promění kokpit v řídící středisko.

Ovládání zábavního systému je nyní ještě jednodušší, přehlednější a informativnější. Řidič ho může podle svých preferencí obsluhovat prostřednictvím dotykového displeje, ovladače iDrive, hlasem nebo gesty. Dlaždice jsou nyní namísto staticky zobrazovány v hlavním menu živě.
Více informací

Lepší přehled, méně rozptýlení.

Barevný BMW Head-Up Display promítá všechny důležité informace o jízdě přímo do zorného pole řidiče, ten se tak může plně koncentrovat na řízení. Displej zobrazuje například informace o aktuální rychlosti, navigační pokyny, informace o omezení rychlosti včetně upozornění na zákaz předjíždění, telefonní seznam nebo seznamy zábavních systémů.
Více informací

Multifunkčnost ve 12,3 palce.

Multifunkční přístrojový panel s technologií Black Panel a s displejem o úhlopříčce 12,3 palce nabízí působivou vizuální prezentaci jízdních zážitků. Na přístrojovém panelu jsou specifickou grafikou a designem zobrazovány tři různé režimy – ECO PRO, COMFORT a SPORT – a jejich specifické prvky,
Více informací

Přímá cesta k cíli.

Přijeďte včas a uvolnění. Navigace od dveří ke dveřím vás navede poslední metry od vašeho vozu do cíle vaší cesty a zpět. Získejte rychlý přístup k navigační službě pro pěší na vašem chytrém telefonu s podporou informací od Connected Onboard a notifikacemi aplikace BMW Connected.

Více informací

Vždy perfektně načasované.

Přijďte na další schůzku vždy včas. Upozornění na čas odjezdu aplikace BMW Connected vám prostřednictvím chytrého telefonu a chytrých hodinek v předstihu připomene, kdy je čas odjet. Dopravní informace v reálném čase RTTI pomáhají vypočítat optimální čas odjezdu, abyste měli jistotu, že do cíle dorazíte včas.

Více informací

Urychlovač dat.

Součástí této výbavy je integrovaný WiFi hotspot, který používá standard LTE umožňující využívání placeného připojení k internetu. Automobil je připojen pomocí integrované SIM karty s placeným tarifem od poskytovatele připojení.
Více informací

X ZPŮSOBŮ, JAK DOSÁHNOUT VAŠEHO CÍLE.

BMW Originální příslušenství.

Proč se rozhodovat jen pro jednu možnost, když je máte všechny najednou. BMW Originální příslušenství vám nabízí všechny dostupné prostředky, díky nimž nejenže zvládnete všechny své úkoly, ale budete si je také užívat.

Více informací

Vyjádření sportovnosti.

Výrazné krytky zpětných zrcátek, které jsou pečlivě vyrobeny z uhlíkových vláken, podtrhují high-tech rodokmen vozu. Jejich dynamický design zaručuje okouzlující prémiový vzhled a dodává vozu individuální sportovní charakter.
Více informací

Ochrana před čímkoliv.

Přední a zadní velurové koberečky skvěle pasují a jsou odolné vůči špíně a vodě. Odpovídají barvě koberců interiéru a současně ho chrání, usnadňují jeho čištění a dotvářejí vzhled prémiové kvality.
Více informací

Udržuje oči otevřené.

BMW Advanced Car Eye 2.0 je vysoce citlivá kamera s rozlišením full HD, snímající dění kolem vozu ve dne i v noci. V případě narušení prostoru a mimořádného pohybu okolo vozu kamera automaticky nahraje danou situaci za účelem dokumentace případných poškození nebo vloupání, a to i ve stadiu pokusu.
Více informací

Kovaná sportovnost ve dvoubarevném provedení.

Vysoce kvalitní 21" BMW M Performance kovaná kola z lehké slitiny Y-Spoke 701 M ohromují dvoubarevnou kombinací matných černých a leštěných kovových ploch na čelních plochách, stejně jako nízkou hmotností a logem BMW M. Letní sada je obuta do kombinovaných dojezdových pneumatik Runflat s rozměrem 8,5J x 21 a pneumatikami 245/40 R21 100Y XL RSC vpředu a 9,5J x 21 a pneumatikami 275/35 R21 103Y XL RSC vzadu.
Více informací

Matně černé vyjádření sportovního stylu.

Matně černá prémiová 20” kola z lehké slitiny Y-spoke 695 se vyznačují dvouúrovňovými paprsky. Letní sada s kontrolou tlaku TPMS je obuta do kombinovaných dojezdových pneumatik Runflat s rozměrem 8,0J x 20 a pneumatikami 245/45 R20 103W XL RSC vpředu a 9,5J x 20 a pneumatikami 275/40 R20 106W XL RSC vzadu.
Více informací

Výrazný design, přesvědčivá funkčnost.

Moderní černý střešní box s bočními panely v titanově stříbrné barvě má objem 420 litrů a je kompatibilní se všemi systémy střešních nosičů BMW. Vzhledem k tomu, že je možné ho otevřít z obou stran a na každé straně má trojité centrální zamykání, je jeho nakládání a vykládání pohodlné a je dobře chráněný proti vloupání.
Více informací

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Disclaimer reference invalid