UKAŽ SE.

S novým BMW X4.

UKAŽ SE.S novým BMW X4.

Nezáleží na tom, jaké výzvy vás čekají. Zcela nové BMW X4 na ně už dychtivě čeká. Jeho progresivní design a tvary připomínající kupé okamžitě prozradí jeho touhu po akci. Díky prvotřídní jízdní dynamice, inovativní lehké konstrukci s nízko položeným těžištěm, a dokonce s ještě vyšším výkonem stojí mezi vámi a vaší cílovou destinací jediná věc: ryzí radost z jízdy.

 

 

Pro více informací kontaktujte svého BMW Autorizovaného dealera.


BMW X4 M40i(2)(3):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,2–9,0
Emise CO2 v g/km (kombinované): 213–209

Read more

5 PŘESVĚDČIVÝCH FAKTŮ

 • 01 Sportovní exteriér s výraznými tvary kupé
 • 02 Mimořádný výkon díky 353 k a 500 Nm
 • 03 Sportovní a elegantní interiér s palubní deskou čalouněnou umělou kůží Sensatec
 • 04 Nejinteligentnější asistenční systémy v paketu Driving Assistant Plus
 • 05 Vždy přesné a ideálně propojené díky inovativním digitálním službám
Nové BMW X4 kombinuje robustnost automobilů rodiny X a výkonnost sportovního vozu.
Adrian van Hooydonk, šéfdesignér BMW Group.
Design exteriéru navazuje na výrazný styl první generace čistým a moderním provedením.
Marc Michael Markefka, šéfdesignér automobilů BMW střední třídy

FUNGUJE TAKÉ ONLINE.

Digitální služby a asistenční systémy v BMW X4.

BMW X4 systematicky pokračuje v těch nejlepších výkonech nejen na silnici, ale také v oblasti internetového propojení. Nejmodernější asistenční systémy zaručují maximální úroveň bezpečnosti a pohodlí, zatímco inovativní informační a zábavný systém současně baví a informuje. A díky šikovným digitálním službám od BMW ConnectedDrive si můžete kdykoliv na cestách užít optimální konektivitu pro jednoduchou a uvolněnou každodenní mobilitu.

Read more

Týmový hráč a multitalent.

Driving Assistant Plus přináší více pohodlí a bezpečnosti během monotónních nebo složitých jízdních situacích. Mezi ně mohou patřit dopravní zácpy, kolony nebo dlouhé cesty městem, jízda po okresních silnicích nebo dálnicích.
Read more

Promění kokpit v řídící středisko.

Ovládání zábavního systému je nyní ještě jednodušší, přehlednější a informativnější. Řidič ho může podle svých preferencí obsluhovat prostřednictvím dotykového displeje, ovladače iDrive, hlasem nebo gesty. Dlaždice jsou nyní namísto staticky zobrazovány v hlavním menu živě.
Read more

Lepší přehled, méně rozptýlení.

Barevný BMW Head-Up Display promítá všechny důležité informace o jízdě přímo do zorného pole řidiče, ten se tak může plně koncentrovat na řízení. Displej zobrazuje například informace o aktuální rychlosti, navigační pokyny, informace o omezení rychlosti včetně upozornění na zákaz předjíždění, telefonní seznam nebo seznamy zábavních systémů.
Read more

Multifunkčnost ve 12,3 palce.

Multifunkční přístrojový panel s technologií Black Panel a s displejem o úhlopříčce 12,3 palce nabízí působivou vizuální prezentaci jízdních zážitků. Na přístrojovém panelu jsou specifickou grafikou a designem zobrazovány tři různé režimy – ECO PRO, COMFORT a SPORT – a jejich specifické prvky,
Read more

Přímá cesta k cíli.

Dostavte se na vaše schůzky uvolnění a včas. S navigací „od dveří ke dveřím“, která je jednou z funkcí aplikace BMW Connected, to není žádný problém. Po příjezdu na místo určení můžete pro pěší navigaci od zaparkovaného vozu až do cílové destinace využít chytrý telefon nebo chytré hodinky.
Read more

Vždy perfektně načasované.

BMW Connected vás prostřednictvím kompatibilního chytrého telefonu nebo inteligentních hodinek informuje o nejvhodnějším čase odjezdu a vy tak máte jistotu, že do svého dalšího cíle dorazíte včas. Doporučený čas odjezdu systém vypočítá na základě dopravních informací v reálném čase RTTI.
Read more

Urychlovač dat.

Součástí této výbavy je integrovaný WiFi hotspot, který používá standard LTE umožňující využívání placeného připojení k internetu. Automobil je připojen pomocí integrované SIM karty s placeným tarifem od poskytovatele připojení.
Read more

X ZPŮSOBŮ, JAK DOSÁHNOUT VAŠEHO CÍLE.

BMW Originální příslušenství.

Proč se rozhodovat jen pro jednu možnost, když je máte všechny najednou. BMW Originální příslušenství vám nabízí všechny dostupné prostředky, díky nimž nejenže zvládnete všechny své úkoly, ale budete si je také užívat.

Read more

Vyjádření sportovnosti.

Výrazné krytky zpětných zrcátek, které jsou pečlivě vyrobeny z uhlíkových vláken, podtrhují high-tech rodokmen vozu. Jejich dynamický design zaručuje okouzlující prémiový vzhled a dodává vozu individuální sportovní charakter.
Read more

Ochrana před čímkoliv.

Přední a zadní velurové koberečky skvěle pasují a jsou odolné vůči špíně a vodě. Odpovídají barvě koberců interiéru a současně ho chrání, usnadňují jeho čištění a dotvářejí vzhled prémiové kvality.
Read more

Udržuje oči otevřené.

BMW Advanced Car Eye 2.0 je vysoce citlivá kamera s rozlišením full HD, snímající dění kolem vozu ve dne i v noci. V případě narušení prostoru a mimořádného pohybu okolo vozu kamera automaticky nahraje danou situaci za účelem dokumentace případných poškození nebo vloupání, a to i ve stadiu pokusu.
Read more

Kovaná sportovnost ve dvoubarevném provedení.

Vysoce kvalitní 21" BMW M Performance kovaná kola z lehké slitiny Y-Spoke 701 M ohromují dvoubarevnou kombinací matných černých a leštěných kovových ploch na čelních plochách, stejně jako nízkou hmotností a logem BMW M. Letní sada je obuta do kombinovaných dojezdových pneumatik Runflat s rozměrem 8,5J x 21 a pneumatikami 245/40 R21 100Y XL RSC vpředu a 9,5J x 21 a pneumatikami 275/35 R21 103Y XL RSC vzadu.
Read more

Matně černé vyjádření sportovního stylu.

Matně černá prémiová 20” kola z lehké slitiny Y-spoke 695 se vyznačují dvouúrovňovými paprsky. Letní sada s kontrolou tlaku TPMS je obuta do kombinovaných dojezdových pneumatik Runflat s rozměrem 8,0J x 20 a pneumatikami 245/45 R20 103W XL RSC vpředu a 9,5J x 20 a pneumatikami 275/40 R20 106W XL RSC vzadu.
Read more

Výrazný design, přesvědčivá funkčnost.

Moderní černý střešní box s bočními panely v titanově stříbrné barvě má objem 420 litrů a je kompatibilní se všemi systémy střešních nosičů BMW. Vzhledem k tomu, že je možné ho otevřít z obou stran a na každé straně má trojité centrální zamykání, je jeho nakládání a vykládání pohodlné a je dobře chráněný proti vloupání.
Read more

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Hodnoty označené (2) jsou předběžné.

  Hodnoty pro vozidla označená (3) jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

  Specifikace CO2 jsou stanoveny podle směrnice 1999/94/ES a Pkw-EnVKV a jsou založeny na spotřebě paliva a hodnotách CO2 podle testovacího cyklu NEDC.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html