BMW X5 G05 2018 v metalické barvě Mineral White (bílá) z tříčtvrtečního pohledu zepředu při jízdě v noci

1 744 600 Kč

Cena

Benzín Diesel

Motor a druh paliva

THE X5

THE BMW X5

1 744 600 Kč

Cena

Benzín Diesel

Motor a druh paliva

THE X5THE BMW X5


Tohle je šéf, který ukáže každému, kde je jeho místo: BMW X5. Jeho majestátnost je okamžitě zjevná – je vysoké, silné a elegantní. Mohutné jednodílné ledvinky naznačují to, co se bude dít, když se zhluboka nadechne. A ani vyšperkovaný X design předních světel nenechá nikoho pochybovat o jeho vůdcovství. BMW X5, vybavené novými technologiemi pro vyšší bezpečnost a maximální jízdní dynamiku na každém povrchu, přesně ví, kam jde a jak se tam dostane jako první. 


BMW X5 xDrive40i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,1–8,5
Emise CO2 v g/km (kombinované): 207–193

Více informací

PŘEHLED VLASTNOSTÍ BMW X5.

Objevte design, jízdní dynamiku a asistenční systémy.

BMW X5 G05 2018 v metalické barvě Mineral White (bílá) při pohledu zepředu

EXTERIÉR BMW X5.

Mohutný vzhled BMW X5.

Přední část vozu s velkou jednodílnou maskou chladiče ve tvaru ledvinek s mírně šestiúhelníkovým tvarem, nové volitelné laserové světlomety s modrými elementy ve tvaru písmene X a velké nasávací otvory společně předvádějí, s kým máte tu čest. BMW X5 se jeví jako autoritativní lídr, který už na první pohled převádí svou sílu a dynamiku do vzrušujícího designového jazyka.

BMW X5 G05 2018 v metalické barvě Mineral White (bílá) z ptačí perspektivy přes panoramatickou skleněnou střechu

INTERIÉR BMW X5.

Typický design X, výrazně interpretovaný v BMW X5.

Uvítací světelný koberec již zvenku zaujme elegantním vzhledem, který předznamenává propracované a přitažlivé řešení interiéru. Exkluzivní prostředí, v němž je díky panoramatické skleněné střeše vždycky to nejhezčí světlo. A specialita navíc: Výjimečný optický zážitek zajišťují skvostné skleněné prvky na voliči převodovky, ovladači iDrive, tlačítku start/stop a ovladači hlasitosti. Zásluhou inovativních technologií konektivity je BMW X5 dokonalým místem, v němž budete dokonce i na cestách o krok napřed.

BMW X5 xDrive40i G05 2018 v metalické barvě Mineral White (bílá) při pohledu zezadu

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X5.

Objevte ryzí radost z jízdy s BMW X5.

Lehký dotyk plynového pedálu odstartuje v BMW X5 xDrive40i zábavu. I v nízkých otáčkách je turbodmychadlo s nepřímým chlazením stlačeného vzduchu schopné dodat působivý točivý moment. A s každou změnou rychlostního stupně uvolňuje volitelná 8stupňová sportovní samočinná převodovka maximální dynamiku, hospodárnost a čistou radost z jízdy.

BMW X5 G05 2018 interiér kokpit

INTELIGENTNÍ TECHNOLOGIE BMW X5.

Digitální služby a asistenční systémy BMW X5.

Dokonale propojeno, suverénně napřed. BMW X5 je vybaveno nejnovější generací konektivity. Inteligentní digitální služby a asistenční systémy vytvářejí intenzivní spojení s okolním světem a díky intuitivnímu ovládání nabízejí nejvyšší úroveň bezpečnosti.

" Nové BMW X5 je ztělesněním DNA rodiny BMW X. Čtvrtá generace tohoto modelu je z hlediska vzhledu a modernosti nejvýraznější. Robustním, zřetelným a precizním způsobem určuje nový designový jazyk modelů řady X. Nový interiér nabízí ještě více luxusu a intuitivní koncept ovládání. "
Adrian van Hooydonk, Head of BMW Group Design

DESIGN BMW X5.

Fascinace X: speciality exteriéru a interiéru.

Typické BMW X5 – každý jeho detail o něčem vypovídá. Přední část vozu s velkou jednodílnou maskou chladiče ve tvaru ledvinek s mírně šestiúhelníkovým tvarem, osobité přední světlomety a velké nasávací otvory společně odhalují, co může člověk od vozu očekávat: odhodlanost na 22palcových kolech z lehké slitiny. Díky panoramatické prosklené střeše Sky Lounge se interiér ukazuje v tom nejlepším světle. Skvostné skleněné prvky tvoří exkluzivní akcenty a nepřímé prostorové osvětlení vytváří speciální atmosféru. Styl lze dále individuálně doladit čtyřmi různými přírodními vůněmi paketu Ambient Air Package. O dokonalou kvalitu přehrávané hudby se na cestách postará audiosystém Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System
BMW X5 G05 2018 v metalické barvě Mineral White (bílá) z tříčtvrtečního pohledu zepředu, stojící v noci
BMW X5 xDrive40i G05 2018 v metalické barvě Mineral White (bílá) ze tříčtvrtečního pohledu zezadu
BMW X5 G05 2018 v metalické barvě Mineral White (bílá) při pohledu z boku
Panoramatická skleněná střecha BMW X5 G05 2018 v metalické barvě Mineral White (bílá)
Kožená sedadla BMW X5 G05 2018 interiér
BMW X5 G05 2018 v metalické barvě Mineral White (bílá) z tříčtvrtečního pohledu zepředu, stojící v noci
BMW X5 xDrive40i G05 2018 v metalické barvě Mineral White (bílá) ze tříčtvrtečního pohledu zezadu
BMW X5 G05 2018 v metalické barvě Mineral White (bílá) při pohledu z boku
Panoramatická skleněná střecha BMW X5 G05 2018 v metalické barvě Mineral White (bílá)
Kožená sedadla BMW X5 G05 2018 interiér

SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO2.

BMW X5 xDrive40i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,1–8,5
Emise CO2 v g/km (kombinované): 207–193


Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.


Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.


Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • BMW X5 xDrive40i:
    Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,1–8,5
    Emise CO2 v g/km (kombinované): 207–193

    Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 ve znění platném v době schválení typu vozidla. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení.

    Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure). U těchto vozidel, se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit hodnoty CO2 od hodnot zde uvedených.