RADOST VŠECHNO UROVNÁ – ZARUČENĚ

BMW REPAIR INCLUSIVE.

BMW Repair Inclusive Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva nebo tři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 5 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

 

S BMW Repair Inclusive opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného BMW Autorizovaného prodejce nebo BMW Autorizovaného servisu, ať už doma nebo v zahraničí.

 

BMW Repair Inclusive zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka.

 

S platností od 31.3.2017 je možné BMW Repair Inclusive zakoupit pouze současně s novým vozem u jakéhokoliv BMW Autorizovaného dealera. Jakékoliv další rozšíření či aktualizace není dodatečně možná.