BMW M8 Competition Coupé v metalické barvě Marina Bay Blue, tříčtvrteční pohled zepředu.

THE M8

M AUTOMOBILY BMW ŘADY 8 COUPÉ V DETAILECH

THE M8M AUTOMOBILY BMW ŘADY 8 COUPÉ V DETAILECH

BMW M850i xDRIVE COUPÉ, BMW M8 COUPÉ A BMW M8 COMPETITION COUPÉ – VÝBAVA A FAKTA

Pro všechny M automobily z nabídky BMW řady 8 Coupé je k dispozici působivá paleta volitelné výbavy zaměřená na design, jízdní dynamiku i technické inovace. Je navržena tak, aby posunula radost z jízdy na novou úroveň. Celkově tyto působivé luxusně-sportovní vozy ztělesňují nejen nespoutaný výkon, zakotvený v jejich technické dokonalosti, ale nabízejí také luxusní prostředí, prvotřídní digitální služby a inovativní asistenční systémy.

  M AUTOMOBILY BMW ŘADY 8 COUPÉ VE SROVNÁNÍ

  RYCHLÁ FAKTA: TROJICE FASCINUJÍCÍ SPORTOVNOSTÍ A LUXUSEM

  BMW M8 COMPETITION COUPÉ

  Maximální jízdní dynamika a exkluzivita
  • Vysokovýkonný zážehový 8válec M TwinPower Turbo
  • M xDrive s Aktivním M diferenciálem a 8stupňovou převodovkou M Steptronic s funkcí Drivelogic
  • Exkluzivní prvky designu a výbava
  • 460 kW (625 k), 750 Nm, 0–100 km/h za 3,2 s
  BMW M8 Competition Coupé v metalické barvě Marina Bay Blue.

  BMW M8 COUPÉ

  Jízdní dynamika a luxus na špičkové úrovni
  • Vysokovýkonný zážehový 8válec M TwinPower Turbo
  • M xDrive s Aktivním M diferenciálem
  • 8stupňová převodovka M Steptronic s funkcí Drivelogic
  • 441 kW (600 k), 750 Nm, 0–100 km/h za 3,3 s
  BMW M8 Coupé v barvě Frozen Dark Silver

  BMW M850i xDRIVE COUPÉ

  Působivé výkony s luxusním charakterem
  • Zážehový 8válec M TwinPower Turbo
  • 8stupňová převodovka Steptronic Sport
  • BMW xDrive s M sportovním diferenciálem
  • 390 kW (530 k), 750 Nm, 0–100 km/h za 3,7 s
  BMW M850i xDrive Coupé v metalické barvě Barcelona Blue.
  • BMW M8 COMPETITION COUPÉ
  • BMW M8 COUPÉ
  • BMW M850i xDRIVE COUPÉ

  BMW M8 COMPETITION COUPÉ A BMW M8 COUPÉ

  PŘEHLED TECHNOLOGIÍ POHONNÉHO ÚSTROJÍ A PODVOZKU ZE SVĚTA MOTORSPORTU

  Pokrokové komponenty pohonného ústrojí a podvozku využívající zkušenosti ze světa závodních vozů přinášejí více výkonu, agility a přesnosti. A díky tomu i ještě více adrenalinem posílenou radost z jízdy.

  BMW M8 Competition Coupé, vysokovýkonný zážehový 8válec M TwinPower Turbo

  Vysokovýkonný zážehový 8válec BMW M TwinPower Turbo.

  Nejnovější varianta vysokovýkonného zážehového 8válce M TwinPower Turbo zaručuje výkony, které odpovídají nejnovějším standardům. Motor milující otáčky poskytuje výkon 460 kW (625 k). Dvojice turbodmychadel zajišťuje zásluhou křížených výfukových svodů propojujících obě řady válců optimální odezvu. Motor V8 je navržen i pro extrémní zátěž na závodním okruhu.
  BMW M8 Competition Coupé s Adaptivním M podvozkem.

  Adaptivní M podvozek.

  Adaptivní M podvozek umožňuje nastavit charakteristiku tlumičů tak, aby se přizpůsobila jakékoliv jízdní situaci. Tím pomáhá zlepšit jak jízdní dynamiku, tak i komfort. Kromě standardního nastavení COMFORT pro zvýšené jízdní pohodlí je připraven program SPORT s tužším nastavením tlumičů, a dále SPORT+, v němž lze vůz používat na závodním okruhu.
  BMW M8 Competition Coupé s M xDrive.

  M xDrive.

  BMW M xDrive s Aktivním M diferenciálem zaručuje maximální možnou trakci a jízdní dynamiku pro každodenní ježdění i použití na závodním okruhu. Specifické M technologie kombinují typickou agilitu vozů s pohonem zadních kol s jistotou pohonu všech kol. Volit můžete mezi režimy 4WD, 4WD Sport a s vypnutým stabilizačním systémem také 2WD.
  BMW M8 Competition Coupé s 8stupňovou převodovkou M Steptronic.

  8stupňová převodovka M Steptronic.

  8stupňová převodovka M Steptronic s ovládáním Drivelogic nabízí mnoho režimů řazení: od extrémně dynamického přes obzvláště komfortní a plynulý až po úsporný. Řidič může řadit manuálně prostřednictvím voliče nebo páček umístěných na volantu, případně zvolit automatický režim a nechat převodovku dělat její práci.
  BMW M8 Competition Coupé s M karbon-keramickými brzdami.

  M karbon-keramické brzdy.

  M karbon-keramické brzdy přinášejí ještě intenzivnější odezvu, odolnost vůči teplotám i korozi, vyznačují se delší životností a nižší hmotností, která se přímo podílí na zlepšení agility, dynamiky a akcelerace. Tyto speciální brzdy na pohled prozrazují zlatě lakované brzdové třmeny s logem M. Z důvodu specifických vlastností použitých materiálů se může objevit zvýšená hlučnost, to platí například těsně před zastavením po dlouhodobém lehkém brzdění nebo při jízdě za vlhka. Tento zvuk vycházející z konstrukce této brzdové soustavy zmizí po osušení brzd po jízdě za vlhka nebo po intenzivnějším zabrzdění po dlouhodobějším lehkém brzdění. Vlhkost nebo sůl používaná v zimě mohou, podobně jako u standardních brzdových soustav, ovlivnit jejich celkovou účinnost. Tuto změnu lze eliminovat větším tlakem na brzdový pedál. Tyto zvuky nemají vliv na výkonnost brzd, jejich bezpečnost a stabilitu.
  BMW M8 Competition Coupé s M MODE.

  M MODE.

  Tlačítkem M MODE umístěným na středové konzole lze nastavit intenzitu zásahů asistenčních systémů. Režim ROAD nabízí kompletní škálu funkcí elektronických asistentů. V nastavení SPORT jen varují, ale nezasahují. Volbou TRACK můžete asistenty zcela deaktivovat, například pro použití na závodním okruhu. Podle zvoleného režimu se také mění zobrazení na propojené soustavě displejů.
  BMW M8 Competition Coupé s konfigurovatelnými M brzdami.

  Konfigurovatelné M brzdy.

  Integrovaný brzdový systém s precizním citem v pedálu a pro vozy M specifickými možnostmi konfigurace spojuje funkce aktivace brzd, posilovače brzd a ovládání brzd v jednom kompaktním modulu. Řidiči také nabízí dvě nastavení pedálu – COMFORT a SPORT, které upravují tlak na brzdový pedál potřebný ke zpomalení vozu.
  BMW M8 Competition Coupé s M sportovním výfukovým systémem.

  M sportovní výfukový systém.

  M sportovní výfukový systém přináší dynamický zvuk, který lze upravit pomocí integrované klapky. Programy SPORT a SPORT+, jež lze zvolit prostřednictvím voliče jízdních režimů Driving Dynamics, jsou zdůrazněné ještě intenzivnějším zvukem motoru, zatímco na komfort zaměřené nastavení upřednostňuje diskrétnější akustiku motoru.

  BMW M8 COMPETITION COUPÉ

  SPECIFICKÉ M DESIGNOVÉ PRVKY EXTERIÉRU I INTERIÉRU

  Design nového BMW M8 Competition Coupé stanovuje v segmentu luxusních sportovních vozů nové standardy a představuje působivé vyjádření výjimečných výkonů. M designové prvky v leskle černém provedení se perfektně doplňují. Charakteristické komponenty exteriérového paketu M Carbon zdůrazňují sportovní potenciál tohoto výjimečného vozu. Dynamický charakter interiéru je podtržen exkluzivními a pro vozy M specifickými detaily modelu BMW M8 Competition Coupé.

  BMW M8 Competition Coupé v barvě Marina Bay Blue, tříčtvrteční pohled zpředu, za jízdy v noci.
  BMW M8 Competition Coupé s M specifickou maskou ve tvaru ledvinek.

  M specifická maska.

  Černá ornamentální maska chladiče s rámečkem v provedení Black Chrome a logem M8 v leskle černém provedení dále podtrhuje sportovní charakter vozu.
  BMW M8 Competition s karbonovými kryty zrcátek.

  Černé kryty zrcátek.

  Kryty zpětných zrcátek v leskle černém provedení dodávají M8 Competition zvláště sportovní charakter. S na přání dodávaným paketem exteriéru M Carbon jsou kryty zrcátek vyrobeny z karbonem vyztuženého plastu (CFRP).
  BMW M8 Competition Coupé s M karbonovými ozdobnými prvky na bocích.

  M černé ozdobné prvky na bocích.

  M ozdobné prvky na předních blatnících jsou navržené v černé barvě a doplněné logem M8 v provedení černého chromu. S paketem M Carbon dodávaným na přání jsou vyrobeny z karbonem využitého plastu (CFRP).
  BMW M8 Competition Coupé s 20” M koly z lehké slitiny 813 M.

  20” M kola z lehké slitiny 813 M.

  20” M kola z lehké slitiny 813 M Bicolour Jet Black ve stylu Star-spoke s nestejným rozměrem pneumatik, leštěné, vpředu 9,5 J x 20 s pneumatikami 275/35 R20, vzadu 10,5 J x 20 s pneumatikami 285/35 R20.
  BMW M8 Competition Coupé s M karbonovým zadním spoilerem.

  M zadní spoiler v černé barvě.

  M zadní spoiler v lesklém černém provedení zdůrazňuje sportovní siluetu vozu a významně snižuje nežádoucí vztlak. S na přání dodávaným paketem exteriéru M Carbon je M zadní spoiler vyroben z karbonem vyztuženého plastu (CFRP).
  Znak M8 Competition na BMW M8 Competition Coupé.

  Označení M8 Competition.

  Černé označení M8 Competition na zádi prozrazuje mimořádný řidičský potenciál vozu.
  BMW M8 Competition Coupé s jemnozrnným celokoženým čalouněním Merino/Alcantara.

  Celokožené čalounění Merino/Alcantara.

  Dvoutónové kožené čalounění Merino Black s kontrastní barvou Midrand Beige je vyhrazeno exkluzivně pro M8 Competition. Tato součást výbavy je doplněna bočnicemi a středními částmi sedadel v alcantarovém provedení.
  BMW M8 Competition Coupé, středová konzola s označením M8 Competition.

  Označení Competition.

  Středová konzola je osazena označením Competition, které zdůrazňuje sportovní atmosféru interiéru a poukazuje na dynamické kvality vozu.
  M bezpečnostní pásy v BWM M8 Competition Coupé.

  M bezpečnostní pásy.

  M bezpečnostní pásy s předpínači a omezovači tahu pásu se vyznačují vetkaným proužkem trikolory divize M a umocňují prostředí neobyčejně vysoké kvality a sportovního charakteru.
  Prahy BMW M8 Competition Coupé s označením M8 Competition.

  Prahy s označením M8 Competition.

  Vás i vašeho spolujezdce hned při nástupu přivítají prahy předních dveří s označením M8 Competition. Toto označení na černém obložení dveřních prahů vlevo i vpravo dává najevo kvalitu a exkluzivitu.
  M volič automatické převodovky BMW M8 Competition Coupé.

  M volič převodovky.

  M volič automatické převodovky v novém designu má pro vozy M jedinečné schéma řazení a neobyčejně snadné ovládání. V manuálním režimu S může řidič volit převody manuálně pomocí páky voliče nebo prostřednictvím páček na volantu navržených v typickém M designu. V režimu „D“ k řazení dochází automaticky. Přepínač Drivelogic pro tři programy řazení a tlačítko P pro parkovací režim převodovky jsou umístěny pod logem M.
  M specifický přístrojový panel BMW M8 Competition Coupé.

  M specifický přístrojový panel.

  Specifický M přístrojový panel vám umožňuje zobrazit doplňkové informace pro zvláště sportovní jízdu. Pokud jste zvolili režim TRACK pro použití na závodní trati, můžete na přístrojovém panelu sledovat plnicí tlak turbodmychadel, tlaky a teploty v pneumatikách nebo přetížení v příčném i podélném směru.
  BMW M8 Coupé v barvě Frozen Dark Silver, tříčtvrteční pohled zpředu.
  BMW M8 Coupé v barvě Frozen Dark Sivler, tříetvrteční pohled zezadu.
  BMW M8 Coupé, kokpit s M koženým volantem s tlačítky M1/M2 v červené barvě.
  BMW M8 Coupé, interiér s M sportovními sedadly s celokoženým čalouněním Merino Taruma Brown.
  BMW M8 Coupé, interiér s audiosystémem Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound.

  SPECIALITY DESIGNU BMW M8 COUPÉ

  Design BMW M8 Coupé je vyjádřením skutečného sportovního charakteru spojeného s nepopiratelným luxusem. Pro vozy M charakteristické specifické designové prvky, jako je rámeček masky chladiče ve tvaru ledvinek nebo sportovní výfukový systém s koncovkami v provedení černého chromu zušlechťují vnější vzhled. Naopak velké nasávací otvory s příčkami, přední splitter v leskle černém provedení spolu M vnějšími zpětnými zrcátky a M zadním spoilerem v barvě vozu poukazují na vysoké výkony BMW M8 Coupé. Expresivní 20palcová M kola z lehké slitiny dále podtrhují dynamický charakter. Exkluzivní sportovnost je patrná i v interiéru. M sportovní sedadla čalouněná kůží Merino, M kožený volant a další extravagantní detaily, jako je sportovní obložení interiéru nebo stropnice z Alcantary, stylově vytvářejí pocit luxusu.

  BMW M8 Competition Coupé, vstupy vzduchu exteriérového paketu M Carbon.
  BMW M8 Competition Coupé, zadní nárazník jako součást exteriérového paketu M Carbon.
  BMW M8 Competition Coupé, zadní spoiler exteriérového paketu M Carbon.
  BMW M8 Competition Coupé s karbonovými kryty zrcátek.

  PAKET EXTERIÉRU M CARBON

  Vysoce kvalitní prvky exteriérového paketu M Carbon podtrhují sportovní nároky a typicky dynamický charakter vozu. Součástí paketu exteriéru M Carbon jsou vzduchové clony v předním nárazníku vlevo a vpravo, kryty vnějších zrcátek a zadní spoiler vyrobené z karbonem vyztuženého plastu (CFRP). Paket je doplněn difuzorem vloženým do zadního nárazníku. Všechny prvky exteriéru jsou vyrobeny s velkou pozorností k detailům, společně působí velmi harmonickým dojmem a současně také nezaměnitelně sportovně. Komponenty vyrobené z karbonem vyztuženého plastu (CFRP) jsou lehčí než odpovídající sériové díly.

  BMW Individual M8 Coupé v metalické barvě BMW Individual Dravit Grey, tříčtvrteční pohled zepředu.
  BMW Individual M8 Coupé v metalické barvě BMW Individual Brilliant White, tříčtvrteční pohled zepředu.
  BMW Individual M8 Coupé v metalické barvě BMW Individual Aventurine Red, tříčtvrteční pohled zepředu.
  BMW Individual M8 Coupé v metalické barvě BMW Individual Frozen Dark Silver, tříčtvrteční pohled zepředu.
  BMW Individual M8 Coupé, sedadla M Sport v celokoženém čalounění Merino | Silverstone se znakem M8
  BMW Individual M8 Coupé, interiér v celokoženém čalounění jemnou kůží Merino | Silverstone a obložení interiéru BMW Individual v provedení Piano Finish Black.
  BMW M8 Competition Coupé, interiér v celokoženém čalounění jemnou kůží Merino | Black a obložení interiéru BMW Individual Piano Finish Black.

  BMW INDIVIDUAL.

  BMW M8 Coupé je silným vyjádřením osobnosti. Exkluzivní prvky výbavy od BMW Individual definují jedinečný charakter tohoto luxusního sportovního vozu. Vyberte si z řady jedinečných barevných odstínů, které brilantně ztělesňují exkluzivitu, jako jsou metalické laky Dravite Grey, Aventurine Red, Frozen Dark Silver nebo Frozen Brillant White, zobrazené zde. Auru elegantní exkluzivity zdůrazňují i ručně prošívaná sportovní sedadla s kontrastními lemy, čalouněná tou nejkvalitnější kůží Merino. Příkladem je celokožené čalounění Merino Black nebo Merino Silverstone White, stejně jako kombinace Merino Ivory White/Night Blue, všechny s propracovaným křížovým prošíváním. Exkluzivní obložení interiéru BMW Individual, jako je vyobrazené leskle černé Piano Black, nebo stropnice Individual Alcantara v provedení Black, Anthracite nebo Night Blue vhodně doplňují luxusní a přitom sportovní prostředí.

  BMW M850i xDRIVE COUPÉ

  VYBRANÉ PRVKY DESIGNU A JÍZDNÍ DYNAMIKY BMW M850i xDRIVE COUPÉ

  Progresivní design exteriéru BMW M850i xDrive Coupé fascinuje dynamickým vzhledem s nezaměnitelnými designovými prvky v provedení Cerium Grey. Exkluzivní dojem pokračuje i v interiéru se sportovním vzhledem, který splňuje nejvyšší nároky luxusu. Výjimečně sportovní a přitom komfortní jízdní zážitky jsou výsledkem speciálně navržených komponentů pohonu i podvozku, které zaručují adrenalinem posílenou radost z jízdy na jakékoliv silnici.

  BMW M850i xDrive Coupé v metalické barvě Barcelona Blue, tříčtvrteční pohled zepředu za jízdy.
  BMW M850i xDrive Coupé v metalické barvě Barcelona Blue, kryt zrcátka v provedení Galvanic Cerium Grey.

  BMW M850i prvky exteriéru.

  Prvky exteriéru v barvě Galvanic Cerium Grey, jako jsou kryty zrcátek, označení modelu, koncovky výfuků, vsadky vzduchových průduchů Air Breather, rámečky a lamely masky chladiče ve tvaru ledvinek, představují kontrast s barvou karoserie. Harmonicky zapadají do celkového stylu vozu a posilují jeho sportovní vzhled.
  BMW M850i xDrive Coupé v metalické barvě Barcelona Blue, s 20” M koly z lehké slitiny Y-spoke 728 M Bicolor Cerium Grey.

  20” M kola z lehké slitiny.

  20” M kola z lehké slitiny Y-spoke style 728 M Bicolor Cerium Grey, se sportovními kombinovanými pneumatikami, leštěná, 8 J x 20 vpředu s pneumatikami 245/35 R20, 9 J x 20 vzadu s pneumatikami 275/30 R20.
  BMW M850i xDrive Coupé v metalické barvě Barcelona Blue s M aerodynamickým paketem, nasávací otvory.

  M aerodynamický paket.

  M aerodynamický paket podtrhuje působivě sportovní charakter vozu a upravuje proudění vzduchu. Příď i záď je osazena nezaměnitelnými nárazníky v barvě karoserie. Speciální boční prahy jsou nalakovány v barvě vozu a zdůrazňují celkovou sportovnost. Kontrastní zadní vložený difuzor v metalické barvě Dark Shadow je dominantním prvkem zádi.
  Kokpit BMW M850i xDrive Coupé s M koženým volantem.

  M kožený volant.

  M kožený volant s multifunkčními ovladači má sportovní tříramenný design. Věnec volantu čalouněný kůží Walknappa Black s tvarovanými opěrkami pro palce je příjemný na omak a přináší přímou a sportovní zpětnou vazbu z řízení. Řidič může pohodlně ovládat řadu funkcí vozidla prostřednictvím multifunkčních tlačítek, aniž by musel dát ruce z volantu. Logo M na věnci volantu odkazuje na sportovní výkony vozu.
  BMW M850i xDrive, interiér, detail voliče převodovky se skleněnou aplikací CraftedClarity.

  Skleněné aplikace CraftedClarity.

  Exkluzivní skleněné aplikace CraftedClarity obsahují ručně vyrobené skleněné prvky na voliči převodovky, ovládání hlasitosti, ovladači iDrive a tlačítku start/stop, které vylepšují interiér na pohled i na omak.
  Nástupní práh BMW M850i xDrive Coupé s označením M850i.

  Práh s označením M850i.

  Kryty prahů s osvětleným označením M850i a nápisem Carbon Core zdůrazňují sportovní a elegantní charakter vozu. Působivé matně hliníkové detaily po otevření dveří zvyšují očekávání na nadcházející řidičské zážitky.
  BMW M850i xDrive Coupé s koncovkami výfuku vlevo a vpravo.

  Koncovky výfuku na obou stranách.

  Dvě koncovky výfuku jsou integrovány do zadního nárazníku na levé i pravé straně a navazují na lichoběžníkové zakončení v provedení Cerium Grey.
  Zážehový 8válec M TwinPower Turbo v BMW M850i xDrive Coupé.

  Zážehový 8válec BMW M TwinPower Turbo.

  Zážehový 8válec BMW M TwinPower Turbo používá dvě turbodmychadla v kombinaci s plně variabilním ovládáním ventilů Valvetronic a přímým vstřikováním paliva High-Precision Injection. Dosahuje nejvyššího výkonu 390 kW (530 k) a maximálního točivého momentu 750 Nm. Dvě turbodmychadla jsou umístěna kompaktně mezi řadami válců.
  BMW M850i xDrive Coupé s Adaptivním M podvozkem.

  Adaptivní M podvozek.

  Adaptivní M podvozek umožňuje charakteristiku tlumičů nastavit tak, aby odpovídala dané situaci a současně zvýšila jízdní dynamiku i komfort. Kromě standardního nastavení COMFORT určeného pro zvýšení pohodlí je připraven i režim SPORT, který nabízí tužší charakteristiku tlumičů.
  BMW M850i xDrive Coupé s inteligentním pohonem všech kol BMW xDrive.

  BMW xDrive.

  Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive hladce a variabilně distribuuje točivý moment mezi přední a zadní nápravu s cílem dosažení maximální trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti za každé situace. Inovativní propojení s regulačními systémy umožňuje celou řadu nastavení – od orientace na trakci až po maximálně sportovní jízdní dynamiku.
  BMW M850i xDrive Coupé s M sportovními brzdami.

  M sportovní brzdy.

  Jak odpovídá jeho obrovskému dynamickému potenciálu, je tento model vybaven výkonnými M sportovními brzdami, které za všech okolností nabízejí neobyčejně účinné zpomalení, a to i při sportovní jízdě za mokrého počasí. Exkluzivní modře lakované pevné třmeny s logem M jsou vizuálně působivé. Přední třmeny jsou osazeny čtyřmi pístky, zadní jsou jednopístkové. Extra velké brzdové kotouče mají vnitřní chlazení, jež přispívá k jejich výjimečnému brzdnému účinku.
  BMW M850i xDrive Coupé s M sportovním výfukovým systémem.

  M sportovní výfukový systém.

  M sportovní výfukový systém se dvěma elektricky ovládanými výfukovými klapkami přináší intenzivní zvukový projev, který lze podle přání řidiče přizpůsobit dané jízdní situaci. Samotná jízda je díky tomu i sluchově emocionálním zážitkem, a to při běžné projížďce i při sportovní jízdě.
  BMW M850i xDrive Coupé s M sportovním diferenciálem.

  M sportovní diferenciál.

  M sportovní diferenciál optimalizuje trakci a jízdní stabilitu při změně jízdních pruhů, ve výjezdech ze zatáček, při zatáčení ve vysokých rychlostech nebo na silnicích s měnícím se povrchem. Trakci optimalizuje elektronicky řízený závěr diferenciálu, omezující rozdíl otáček mezi zadními koly.
  BMW M850i xDrive Coupé s Integrálním aktivním řízením.

  Integrální aktivní řízení.

  Integrální aktivní řízení mění svůj převod podle úhlu natočení kol přední nápravy, ale do řízení se přidává i náprava zadní. V nižších rychlostech přináší větší manévrovatelnost a agilitu tím, že natáčí zadní kola opačně než ta přední. Ve vyšších rychlostech se zadní kola natáčejí ve směru předních, a tím dochází ke zvýšení stability a komfortu.

  M MODELY BMW ŘADY 8 COUPÉ

  ASISTENČNÍ SYSTÉMY A KONEKTIVITA

  Soustřeďte se na důležité: S inovativními asistenčními systémy a komfortními prvky v propojeném kokpitu představují M automobily BMW řady 8 Coupé špičku v technologiích současné mobility.

  M Automobily BMW řady 8 Coupé s výbavou Parking Assistant Plus.

  Parking Assistant Plus.

  Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiných funkcí obsahuje funkci Surround View včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View a také asistenta při podélném parkování, nouzové brzdění při manévrování, naváděcí linie na displeji a couvací asistent.
  M Automobily BMW řady 8 Coupé s výbavou Driving Assistant Professional.

  Driving Assistant Professional.

  Driving Assistant Professional přináší optimální míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu s rozšířenými funkcemi, asistent změny jízdního pruhu, asistent nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.
  M automobily BMW řady 8 Coupé s BMW Intelligent Personal Assistant.

  BMW Intelligent Personal Assistant.

  „Hey, BMW. Who are you?“ Nebylo by to skvělé, kdyby bylo vaše BMW vybaveno osobním asistentem? Komunikujte se svým vozem prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant. Zná vás, s každým dnem se zlepšuje a pomůže vám v jakékoliv situaci. Můžete mu přidělit vaše vlastní osobní aktivační slovo. Může vám vysvětlit všechno o vašem voze a pomůže vám tak poznat vaše BMW ještě lépe.
  M automobily BMW řady 8 Coupé se specifickým M Head-Up Displejem.

  M specifický Head-Up Displej.

  M specifický Head-Up Displej* s konfigurovatelným obsahem se zaměřuje na informace relevantní pro sportovní jízdu, jako je otáčkoměr s rozsahem pro zahřívání, řadicí světla, případně ukazatel zařazeného stupně. *K dispozici jen pro BMW M8 Competition Coupé a BMW M8 Coupé
  M automobily BMW řady 8 Coupé s výbavou BMW Live Cockpit Professional.

  BMW Live Cockpit Professional.

  Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 10,25" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3". BMW operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.
  Remote Software Upgrade pro M automobily BMW řady 8 Coupé.

  Remote Software Upgrade.

  Chcete, aby vaše BMW bylo vždy vybaveno nejnovějším software? S Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy aktualizované, aniž byste museli navštívit svého BMW Servisního partnera. Aktualizace jsou instalovány na dálku, stejně jako tomu je u vašeho telefonu. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce ve vašem vozidle.
  M Automobily BMW řady 8 Coupé, technické údaje.

  M AUTOMOBILY BMW ŘADY 8 COUPÉ, TECHNICKÉ ÚDAJE

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • BMW M8 Coupé:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,6–10,5
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 242–238

   BMW M8 Competition Coupé:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,6–10,5
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 242–238

   BMW M850i xDrive:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,0–9,9
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 227–224

   Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 ve znění platném v době schválení typu vozidla. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení.

   Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure). U těchto vozidel, se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit hodnoty CO2 od hodnot zde uvedených.