Poslání automobilu: nastavit nová měřítka. BMW řady 5 je ztělesněním moderního manažerského vozu. Díky svému dynamickému a zároveň elegantnímu vzhledu přesvědčivě naplňuje všechna očekávání, která jsou dnes kladena na vozy vyšší střední třídy: má sportovně elegantní tvary, přináší radost z jízdy a také špičkové technologie.

Myslete kreativně. Hýbejte s časem. To jsou dva základní koncepty pro trvalou udržitelnost. Plug-in hybridní BMW 530e oba přístupy perfektně propojuje a přitom zůstává stále před ostatními. Spoléhá na elektrizující radost z jízdy a díky plug-in hybridnímu pohonu vyráží vstříc zářivé budoucnosti.

Žádoucí: s BMW řady 5 Sedan v provedení M Performance posunete limity do dosud nepředstavitelných výšin. Čistý adrenalin. Sportovní charakter s kořeny v motorsportu. Protože dost vlastně není nikdy dost.

Mimořádná jízdní dynamika, sportovní design, maximální komfort – BMW řady 5 Touring je skutečným mistrem své kategorie. Je vybaveno špičkovými technologiemi, disponuje maximální praktičností a velkou dávkou sportovního stylu. Univerzální všeuměl nabízející v zavazadlovém prostoru s objemem až 1700 l dostatek místa pro všemožné aktivity. Garant radosti z jízdy, která povyšuje odpočinek a obchod na zcela novou úroveň.

Plug-in hybridní BMW 530e Touring kombinuje výkonný zážehový motor s elektromotorem s technologií BMW eDrive. Výsledkem je působivý výkon spojený se sníženou spotřebou paliva a produkcí CO2.

Ať už hledáte nové nebo ojeté BMW řady 5, na této stránce naleznete všechny informace, testy a finanční a leasingové nabídky současných modelů BMW řady 5 a samozřejmě také prodejce, s nímž si domluvíte testovací jízdu.

Více informací