PROPOJTE SVÉ MOBILNÍ SVĚTY.

Funkce BMW Connected.

BMW Connected vás spojí s vaším BMW snadněji než kdy předtím a díky chytrým funkcím uspořádá vaši denní agentu. Díky funkci osobního asistenta vás BMW Connected pozná lépe a pomůže vám přijet do vašeho cíle v pohodě a včas. Někdy může být život jednoduchý.

Více informací
PROPOJTE SVÉ MOBILNÍ SVĚTY.Funkce BMW Connected.

  BMW CONNECTED+.

   

  VAŠE VOLBA.

  Používejte BMW Connected tak, jak vám nejlépe vyhovuje.

  Ať už jste venku nebo ve svém voze, během přestávek s pomocí chytrého telefonu nebo doma přes Amazon Alexa: BMW Connected nabízí ideální rozhranní pro vaše BMW v každé situaci – takže do svého cíle dorazíte vždy v pohodě a včas.

  Více informací
  Díky BMW Connected+ můžete ovládat mnoho užitečných funkcí aplikace přímo pomocí kontrolního displeje ve svém vozidle. Můžete si například importovat adresy z vašich kontaktů do navigačního systému nebo v reálném čase sdílet čas příjezdu a aktuální pozici s ostatními. Díky tomu se vaše cesty stanou ještě pohodlnějšími a uvolněnějšími.
  Více informací
  Se svým BMW Connected můžete komunikovat také prostřednistvím Amazon Echo – a získat tak přístup k mobilní agendě nebo ovládat funkce svého vozu přímo z domova. BMW Connected, váš digitální asistent osobní mobility, totiž nyní může komunikovat s přístroji Amazon Echo prostřednistvím funkce Alexa.
  Více informací
  Pomocí chytrého telefonu máte vždy plný přístup do BMW Connected a se svým BMW se tak můžete spojit kdykoliv chcete. Například můžete použít navigaci vašeho chytrého telefonu, aby vás navedla od vozidla ke dveřím domu nebo získat informaci o optimálním času odjezdu pomocí zprávy. Ať už s chytrým telefonem iPhone® nebo Android – vždy jste účinně spojeni a mobilní.
  Více informací
  Budoucnost mobility: pro specificky snadný přístup můžete ConnectedDrive ovládat i pomocí hodinek Apple Watch® nebo chytrých hodinek Android. Získejte přístup k užitečným funkcím přímo ze svého zápěstí a zůstaňte za všech okolností dokonale propojeni se svým BMW.
  Více informací

  STÁHNOUT BMW CONNECTED.

  Aplikace BMW Connected je připravena pouze pro operační systémy iOS a brzy Android. Aplikace je k dispozici zde:

  Více informací

  POSLAT CÍLOVOU DESTINACI DO VOZU.

  Destinace nalezené v aplikacích chytrých telefonů jako jsou Yelp, Apple Maps nebo Google Maps lze snadno a pohodlně přenést do BMW Connected a následně do vozidla. Schůzky, včetně zamýšlených časů příjezdu, které jsou uložené v kalendáři uživatele jsou automaticky importovány do BMW Connected. Stačí, aby u nich byla zadaná celá adresa. Doporučený čas odjezdu je vypočítán dle aktuální dopravní situace. S BMW Connected+ můžete přidat zastávky během cesty, například na dotankování vozu. Stačí jedno kliknutí a vybraná destinace bude pohodlně zaslána do intergovaného navigačního systému vozu.

  SDÍLEJTE AKTUÁLNÍ POLOHU.

  S funkcí sdílené polohy od BMW Connected+ můžete ostatní informovat o detailech své cesty živě a reálném čase. Abyste tak udělali, zašlete vybranému kontaktu link, který po rozkliknutí zobrazí náhled mapy s vaší aktuální pozicí, cílem cesty a odhadovaným časem příjezdu. Pokud se čas dojezdu do cíle má dramaticky změnit, BMW Connected+ automaticky pošle zprávu s novou informací.

  UPOZORNĚNÍ NA ČAS ODJEZDU.

  Aplikace BMW Connected prostřednistvím telefonu iPhone a hodinkami Apple Watch informuje uživatele, kdy je potřeba vyjet, aby do cíle dorazili včas. Systém pro výpočet doby odjezdu využívá dopravní informace v reálném čase a informaci o poloze vozu.

  MÉ DESTINACE.

  BMW Connected se učí z vašich jízdních návyků a je schopné přidat časté destinace – například domov nebo práci – do vaší osobní agendy mobility. Manuální ukládání cílů již není nutné. Časté a nedávné destinace lze hladce importovat do integrovaného navigačního systému vozu jedním kliknutím. Pokud ve svém vozidle hledáte určitou destinaci, BMW Connected+ vám umožní přístup ke všem vašim osobním adresám. Pro maximální pohodlí aplikace navíc zobrazuje poslední cíle z navigačního systému – a tím možnosti navádění k cíli ve vašem BMW ještě usnadňuje.

  NAVIGACE AŽ KE DVEŘÍM.

  S navigací až ke dveřím dorazíte na schůzku v bez stresu a včas. Před samotnou cestou uživetelé dostanou upozornění na času odjezdu včetně započítaného času chůze a přímého linku s pokyny pro navigaci chůzí. Při příjezdu do cíle se na obrazovce BMW Connected objeví zpráva, která oznamuje, že cesta nyní pokračuje pěšky za pomoci chytrého telefonu. Zároveň s tím uživatelé dostanou zprávu, která je nasměruje přímo k navigaci chůzí. Uživatelé poté dostávají instrukce ze svých zařízení iPhone®, Apple Watch®, chytrých telefonů Android nebo Samsung Gear S2/3, které je pěšky navedou od zaparkovaného vozu až do finální adresy. A pokud si následně nejsou zcela jisti, kde zaparkovali svůj vůz, BMW Connected+ je snadno navede zpět přímo k automobilu.
  REMOTE SERVICES.

  Součástí aplikace BMW Connected (zdarma v Apple App Store) jsou služby Remote Services, umožňující vzdálenou obsluhu různých funkcí v podobě například zamykání a odemykání vozu. S nalezením vozidla může pomoci vzdálená obsluha houkačky nebo bliknutí světlomety, případně zobrazení jeho polohy na mapě aplikace BMW Connected.
  Podobně, jako je tomu na zákaznickém portálu BMW ConnectedDrive, má také aplikace přístup k informacím o aktuálním stavu vozu v podobě dojezdu či uzavření oken a dveří. Díky tomu má řidič k dispozici neustále informace o svém voze, i když je v daném okamžiku od něj vzdálený. Všechny tyto informace jsou na jednom místě a velmi přehledně uspořádané.
  Pro používání služeb Remote Services je třeba je jednou jednoduše aktivovat na zákaznickém portálu BMW ConnectedDrive – na www.bmw-connecteddrive.cz.