BMW M760e xDrive Sedan G70 M Performance paket BMW Individual dvoubarevné lakování Black Sapphire (černá) BMW Individual Dravite Grey (šedá) tříčtvrteční jízdní pohled zepředu na silnici
VýkonAž 571 hp (420 kW)*
Motor a druh palivaPlug-in Hybrid

THE NEW 7

BMW M

NOVÉ BMW M760e xDRIVE.

VýkonAž 571 hp (420 kW)*
Motor a druh palivaPlug-in Hybrid
THE NEW 7NOVÉ BMW M760e xDRIVE.

  NOVÉ BMW M760e xDRIVE SEDAN.

  Zažijte sportovní radost z jízdy vytvořenou dvojicí hnacích systémů působivě výkonného nového BMW M760e xDrive.

   

  • Plug-in hybridní pohon se zážehovým řadovým 6válcem BMW M TwinPower Turbo a technologií elektrického pohonu eDrive.
  • Maximální radost z jízdy s celkovým výkonem až 571 k (420 kW)*
  • Inovativní technologie, jako je M Sport Boost a M specifický podvozek Executive Drive Pro, zprostředkovávají schopnosti nového BMW M760e xDrive Sedan řidiči a umožňují dokonale vnímat jeho sportovní charakter.


  BMW M760e xDrive*:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 1,2–1,1
  Emise CO₂ v g/km (kombinované, WLTP): 28–25

  *Předběžné hodnoty

  Více informací

  NOVÉ BMW M760e xDRIVE SEDAN.

  Přehled sportovních vlastností.

  BMW M760e xDRIVE SEDAN.

  Unikátní kombinace výkonu, komfortu a luxusu.
  • Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo
  • M Hybrid
  • Podvozek Executive Drive Pro s M naladěním
  • 420 kW (571 k)*, 800 Nm*, 0–100 km za 4,3 s*
  BMW M760e xDrive Sedan G70

  *Do 03/23 pouze ve spojení s BMW Individual kombinací může Merino/vlna/kašmír s exkluzivním obsahem v barevné kombinaci Smoke White/Light Grey (bílá/šedá)

  **Zobrazení stropu se může od skutečnosti odlišovat.

  Více informací

  BMW M760e xDRIVE SEDAN – PŘEHLED VLASTNOSTÍ.

  Video BMW M760e xDrive Sedan G70
  Podvozek BMW M760e xDrive Sedan G70

  Výkonný systém pohonu.

  Hybridní pohon nového BMW M760e xDrive kombinuje výjimečnou zásobu výkonu zážehového 6válce BMW M TwinPower Turbo s 30 kW* elektrické funkce M Sport Boost systému M Hybrid, takže s celkovým výkonem 420 kW* zvládne akceleraci z 0 na 100 km/h za pouhé 4,3 sekundy*.

  M volant a BMW Prohnutý displej BMW M760e xDrive Sedan G70

  M Sport Boost.

  Po aktivaci funkce M Sport Boost páčkou dojde k nastavení podvozku a pohonu na co největší výkonnost. Když je potřeba, tedy například při předjíždění nebo akceleraci, je vždy k dispozici dodatečný výkon.

  Středová konzola BMW M760e xDrive Sedan G70 detail

  Executive Drive Pro.

  S M specificky naladěným podvozkem Executive Drive Pro si můžete užívat mimořádně komfortní i sportovní jízdu zároveň. Regulační systém podvozku aktivně vyrovnává nedokonalosti povrchu silnice. Současně minimalizuje síly působící na posádku při průjezdech zatáčkami. V každé situaci přináší mimořádné zážitky z jízdy.

  Kapota a ledvinky s logem M BMW M760e xDrive Sedan G70 BMW Individual dvoubarevné lakování Black Sapphire (černá) BMW Individual Dravite Grey (šedá) detail

  Vzrušující design přední části.

  Charakter masky ve tvaru ledvinek pokračuje v osobitém stylu až do kapoty motoru. V samotné masce je umístěno logo M, které je ztělesněním síly a mimořádného sportovního stylu. Svébytný charakter přední části je dále posílen nárazníkem ve stylu M, nízkými světly denního svícení a také specifickými M zpětnými zrcátky.

  Krystalické světlomety BMW Iconic Glow BMW Iconic Glow BMW M760e xDrive Sedan G70 BMW Individual dvoubarevné lakování Black Sapphire (černá) BMW Individual Dravite Grey (šedá)

  Krystalické světlomety BMW Iconic Glow.

  Krystalické světlomety BMW Iconic Glow dodávají vašemu BMW za jízdy i při stání nezaměnitelný vzhled. Krystalické skleněné prvky v horní části světlometu vytvářejí díky mnoha broušeným plochám odlesky. Tím je zajištěn unikátní výraz při jízdě ve dne a současně také působivé představení při přivítání řidiče a loučení s ním při odchodu.

  Pohled zezadu na výfukový systém se vzhledem 4 koncovek výfuku BMW M760e xDrive Sedan G70 BMW Individual dvoubarevné lakování Black Sapphire (černá) BMW Individual Dravite Grey (šedá) detail

  Sebevědomý design zadní části.

  Výfuková soustava se vzhledem se čtyřmi koncovkami prozrazuje již při prvním pohledu sportovní ambice nového BMW M760e xDrive. Každá z dvojice koncovek výfuku umístěná v krajích zadního nárazníku má nepravidelný tvar a dodává vozu sportovní a elegantní výraz.

  Palubní deska s M volantem, BMW Prohnutý displej a interaktivní lišta BMW M760e xDrive Sedan G70

  Palubní deska orientovaná na řidiče.

  Maximálně komfortní a přirozenou obsluhu poskytuje 14,9" BMW Prohnutý displej s vysokým rozlišením a multifunkční interaktivní lišta s broušeným vzhledem BMW Interaction Bar. Pro režim My Mode Sport specifická kombinace nastavení podvozku i světelného a zvukového designu vytváří mimořádně adrenalinové zážitky z jízdy.

  Interiér čalouněný kombinací BMW Individual kůže Merino a kašmírové vlny s exkluzivními ozdobnými prvky BMW M760e xDrive Sedan G70

  Interiér čalouněný kombinací BMW Individual kůže Merino a kašmírové vlny s exkluzivními ozdobnými prvky.

  Čalounění v kombinaci BMW Individual kůže Merino a kašmírové vlny s exkluzivními detaily doplňuje M volant potažený speciálním měkkým materiálem. Pocit při jeho držení je nejen mimořádně jistý, ale také velmi příjemný.

  Zadní část interiéru s BMW Theatre Screen BMW M760e xDrive Sedan G70

  Luxusní prostor na zadních sedadlech.

  Pocit, že sedíte ve VIP salónku, se dostaví hned po nastoupení. Širokoúhlý displej BMW Theatre Screen s úhlopříčkou 31,3" umístěný v zadní části interiéru, integrovaný Amazon Fire TV a komfortní sedadla promění pro milovníky filmů každou cestu v nové dobrodružství. ** Exkluzivní atmosféru dotvářejí detaily, jako jsou reproduktory integrované do dveří nebo koberce s dlouhým vlasem.

  M PERFORMANCE PAKET PRO NOVÉ BMW M760e xDRIVE SEDAN.

  BMW M760e xDrive Sedan G70 M Performance paket BMW Individual dvoubarevné lakování Black Sapphire (černá) BMW Individual Dravite Grey (šedá) tříčtvrteční jízdní pohled zezadu na silnici

  M Performance paket působivě podtrhuje sportovní DNA nového BMW M760e xDrive:
   

  • M zadní spoiler v černé barvě Black Sapphire je výrazným prvkem zadní části a současně zvyšuje přítlak.
  • M sportovní brzdy s leskle černými třmeny kombinují mimořádný vzhled s působivou účinností i v nenáročnějších podmínkách.
  • M Shadow Line s rozšířeným obsahem dodává vozu speciální výraz prostřednictvím leskle černých prvků, jako je rámeček masky ve tvaru ledvinek, zadní ozdobná lišta nebo koncovky výfuku.

  ELEKTRIZUJÍCÍ ZÁŽITKY Z JÍZDY V NOVÉM BMW M760e xDRIVE SEDAN.

  Inovativní technika pro ještě intenzivnější zážitky z elektrické jízdy a nabíjení.

  Dlouhý dojezd, inteligentní jízdní režimy a komfortní řešení nabíjení doplňují zážitky z jízdy v novém BMW M760e xDrive Sedan.
  BMW M760e xDrive Sedan G70 M Performance paket BMW Individual dvoubarevné lakování Black Sapphire (černá) BMW Individual Dravite Grey (šedá) tříčtvrteční pohled zepředu s modelem s nabíjecím kabelem u nabíjecí stanice
  Dojezd na elektřinu BMW M760e xDrive Sedan G70 M Performance paket BMW Individual dvoubarevné lakování Black Sapphire (černá) BMW Individual Dravite Grey (šedá) jízdní pohled z boku na silnici

  Dojezd na elektřinu.

  V čistě elektrickém režimu s dojezdem více než 80 km* se pohybujete téměř neslyšně a bez lokálně produkovaných emisí.

  Více informací
  Středová konzola BMW M760e xDrive Sedan G70 detail

  Inteligentní jízdní režimy.

  V bezemisních zónách se nové BMW M760e xDrive přepne do čistě elektrického režimu, takže se můžete bez omezení pohybovat i v samotných centrech městských oblastí.

  Více informací
  Nabíječka Wallbox BMW M760e xDrive Sedan G70 BMW Individual dvoubarevné lakování Black Sapphire (černá) BMW Individual Dravite Grey (šedá) detail u nabíječky

  BMW Charging.

  Řešení od BMW Charging vám poskytnou neomezenou mobilitu. Díky inteligentním službám v podobě domácího nabíjení nabíječkou Wallbox, rychlonabíječkou Flexible Fast Charger nebo přístupu k největší evropské síti veřejných nabíjecích stanic je elektromobilita mimořádně pohodlná, bezpečná a jednoduchá.

  Více informací

  PALUBNÍ DESKA A TECHNOLOGIE NOVÉHO BMW M760e xDRIVE SEDAN.

  M specifický přístrojový panel, intuitivní koncepce obsluhy, průkopnická technika a inteligentní asistenční systémy.

  Nové BMW M760e xDrive Sedan vám pomůže mnoha inovativními technologiemi:

  • M specifická grafika displejů, režim My Mode Sport spolu s intuitivním konceptem obsluhy kombinují mimořádnou přehlednost s nejvyšším komfortem.
  • Rozsáhlé funkce konektivity a inteligentní digitální služby se postarají o to, abyste vždy měli ty nejaktuálnější informace.
  • Mnoho inovativních asistenčních systémů zaručuje maximální úroveň bezpečnosti a komfortu.
  Interiér BMW M760e xDrive Sedan G70 pohled ze strany od spolujezdce
  Režim My Mode Sport přístroje BMW M760e xDrive Sedan G70 detail přístrojový panel

  Režim My Mode Sport.

  V režimu My Mode Sport mají displeje, sedadla, podvozek a další systémy mimořádně sportovní nastavení. M specifická grafika displejů dále umocňuje dynamický pocit z jízdy v novém BMW M760e xDrive Sedan.

  BMW Touch Command BMW M760e xDrive Sedan G70 detail zadní dveře

  BMW Touch Command.

  Inovativní komfort obsluhy: Dotykovými displeji BMW Touch Command ve dveřích můžete přirozeně obsluhovat různé funkce infotainmentu.

  M kožený volant BMW M760e xDrive Sedan G70

  M kožený volant.

  Se standardním M koženým volantem se středicím proužkem na 12 hodinách, prošíváním v M barvách a multifunkčními tlačítky poznáte sportovní a přímý pocit z řízení.

  Zábavní systém pro zadní sedadla Experience BMW M760e xDrive Sedan G70 BMW Theatre Screen

  Zábavní systém pro zadní sedadla Experience.

  Usaďte se a užívejte si: Širokoúhlý displej BMW Theatre Screen s úhlopříčkou 31,3" a integrovanou službou Amazon Fire TV vytváří na zadních sedadlech unikátní panoramatické zážitky při sledování filmů.**

  Zadní konzola Executive Lounge BMW M760e xDrive Sedan G70 se skleněným povrchem a čalouněním kombinace BMW Individual kůže Merino a kašmírové vlny v exkluzivním provedení White/Light Grey (bílá/světle šedá)

  Zadní konzola Executive Lounge.

  Funkční a současně propracovaná: Zadní konzola Executive Lounge zaujme mimořádně kvalitním skleněným povrchem a praktickou sklopnou funkcí.

  Funkce na přání BMW M760e xDrive Sedan G70 detail na displej

  Funkce na přání.

  Pokud si budete chtít později objednat nové funkce na přání, jako je vyhřívání volantu nebo Parkovací asistent Professional, můžete tak snadno učinit prostřednictvím obchodu BMW Store. Očekávaná dostupnost 4. čtvrtletí 2022.

  Driving Assistant Professional BMW M760e xDrive Sedan G70 BMW Prohnutý displej

  Driving Assistant Professional.

  Driving Assistant Professional automaticky udržuje jízdní pruh, rychlost a vzdálenost, a tím v mnoha jízdních situacích omezuje riziko nehody.

  Driving Assistant Professional BMW M760e xDrive Sedan G70 BMW Prohnutý displej

  Parkovací asistent Professional.

  Parkovací asistent Professional dokáže, navíc kromě funkcí Parkovacího asistentu Plus, vůz zaparkovat bez přítomnosti řidiče za volantem. Automaticky zopakuje manévr, který jste předtím sami provedli. Stačí jen držet stisknuté tlačítko na klíčku nebo v telefonu a celý proces pouze sledovat.

  BMW Intelligent Personal Assistant BMW M760e xDrive Sedan G70 BMW Prohnutý displej

  BMW Intelligent Personal Assistant.

  BMW Intelligent Personal Assistant je váš osobní specialista na váš vůz. Umožňuje používat přirozený jazyk k ovládání mnoha funkcí vozu a poskytovat personalizované návrhy.

  BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO NOVÉ BMW M760e xDRIVE.

  Extra sportovní výbava nového BMW M760e xDrive.

  BMW ramínko na šaty BMW M760e xDrive Sedan G70

  BMW ramínko na šaty pro systém Travel & Comfort.

  Věšák na oblečení lze zacvaknout do základního držáku nebo do držáku volitelné výbavy Travel & Comfort a lze jej používat i mimo vozidlo.

  Přejít na produkt
  BMW gumové rohože, přední BMW M760e xDrive Sedan G70

  BMW gumové rohože, přední.

  Mají přesný tvar prostoru pro nohy na předních sedadlech a účinně jej chrání před vlhkostí a špínou. S černou barvou a vložkou z nerezové oceli a se dokonale hodí do interiéru.

  Přejít na produkt
  22" M Performance kovaná kola Cross-spoke 912 M v šedé barvě Gunmetal Grey BMW M760e xDrive Sedan G70

  22" M Performance kovaná kola 912 M.

  Maximální sportovní styl: Kompletní sada letních kol 22" M Performance kovaná Cross-spoke 912 M v barvě Frozen Gunmetal Grey.

  Přejít na produkt

  TECHNICKÉ ÚDAJE NOVÉHO BMW M760e xDRIVE SEDAN.

  BMW M760e xDrive Sedan.

  Výkon motoru v kW (k):

  420 (571)

  Zrychlení 0–100 km/h v s:

  4,3

  Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km:

  1,2–1,1

  Kombinované emise CO₂ v g/km:

  28–25

  Skica rozměrů BMW M760e xDrive Sedan G70

  CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING NOVÉHO BMW M760e xDRIVE SEDAN.

  BMW FINANCIAL SERVICES PRO NOVÉ BMW M760e xDRIVE SEDAN.

  BMW Financial Services BMW M760e xDrive Sedan G70 M Performance paket BMW Individual dvoubarevné lakování Black Sapphire (černá) BMW Individual Dravite Grey (šedá) statický pohled z boku s mužem v popředí

  Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

  SERVIS A KONZULTACE PRO NOVÉ BMW M760e xDRIVE SEDAN.

  BMW SERVIS: PROAKTIVNÍ PÉČE PRO NOVÉ BMW M760e xDRIVE.

  BMW Servis Proaktivní péče BMW M760e xDrive Sedan G70

  Proaktivní péče automaticky rozpozná blížící se servis nebo opravu Vašeho vozu a proaktivně vás kontaktuje.

  • Okamžitá pomoc od expertů BMW.
  • Vzdálená údržba pro řešení problémů.
  • Předcházení možným poruchám.
  • Další individuální nabídky služeb.
  • Bezplatná součást aktivní smlouvy ConnectedDrive.
  Zaměstnanec BMW si podává ruku se zákazníkem

  CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

  Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW M760e xDrive, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě. Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  BMW M760e xDrive*:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 1,2–1,1
  Emise CO₂ v g/km (kombinované, WLTP): 28–25


  *Předběžné hodnoty

   

  Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp
   

  Při teplotách pod 0 stupňů Celsia je čistě elektrický jízdní režim tohoto plug-in hybridního modelu k dispozici až po zahřátí baterie na provozní teplotu po ujetí několika kilometrů.

  Více informací

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • BMW M760e xDrive*:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 1,2–1,1
   Emise CO₂ v g/km (kombinované, WLTP): 28–25

   *Předběžné hodnoty

   **Obsah, služby a funkce se mohou lišit, nemusí být dostupné ve všech oblastech a jazycích a mohou vyžadovat samostatné předplatné. Pro nabídku streamování a zábavy specifickou pro Čínu BMW spolupracuje se společnostmi Huawei a Iqiyi. Předpokladem pro streamování videa je ve vozidle aktivní Osobní eSIM zákazníka s datovým tarifem mobilního operátora.

   Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp

   Při teplotách pod 0 stupňů Celsia je čistě elektrický jízdní režim tohoto plug-in hybridního modelu k dispozici až po zahřátí baterie na provozní teplotu po ujetí několika kilometrů.