Zcela nové BMW M8 Competition Gran Coupé F93 v metalické barvě BMW Individual Ametrine z bočního tříčtvrtečního pohledu

THE M8

ZCELA NOVÉ M MODELY BMW ŘADY 8 GRAN COUPÉ: VŠECHNY VLASTNOSTI

THE M8ZCELA NOVÉ M MODELY BMW ŘADY 8 GRAN COUPÉ: VŠECHNY VLASTNOSTI

  BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ, BMW M8 GRAN COUPÉ A BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ

  M modely BMW řady 8 Gran Coupé jsou výjimečnými sportovními vozy se čtyřmi dveřmi. Spojují v sobě inženýrské schopnosti divize BMW M s exkluzivitou luxusní třídy BMW, takže nabízejí mimořádné jízdní zážitky okořeněné prvotřídním luxusem. Vybrat si lze ze tří výjimečných verzí: BMW M850i xDrive Gran Coupé nabízí jedinečné spojení výkonu, hospodárnosti a komfortu. BMW M8 Gran Coupé s pohonem M xDrive zaujme velmi exkluzivním prostředím interiéru a dynamickým charakterem. Nejextravagantnějším modelem v nabídce je BMW M8 Competition Gran Coupé s pohonem M xDrive, jež nabízí fascinující výkonnost a je puristickým vyjádřením vysokovýkonného luxusu.

   

  BMW M8 Competition Gran Coupé(2):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,7–10,5
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 244–240

  BMW M8 Gran Coupé(2):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,7–10,5
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 244–240

  BMW M850i xDrive Gran Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,0–9,9
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 229–226
   

  Více informací

  PŘEHLED BMW M8 GRAN COUPÉ A BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ

  KLIKNĚTE PRO VYSOKÉ VÝKONY NA PRVNÍ POHLED

  BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 v metalické barvě BMW Individual Ametrine z předního pohledu za jízdy

  VÝJIMEČNÉ VÝKONY

  VYSOKOVÝKONNÝ ZÁŽEHOVÝ 8VÁLEC M TWINPOWER TURBO

  Výkonný zážehový 8válec M TwinPower Turbo o objemu 4,4 litru nabízí v BMW M8 Competition Gran Coupé ohromující výkon 460 kW (625 k) a točivý moment 750 Nm. Křížené výfukové svody propojující obě řady válců optimalizují reakce této M pohonné jednotky, podobná konstrukce se používá i v závodních vozech. Dvě dvoukomorová výfuková turbodmychadla Twin Scroll optimalizují výkon a pomáhají nabídnout výjimečné parametry – jak na silnici, tak na závodní dráze.

  BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 v metalické barvě BMW Individual Ametrine z předního tříčtvrtečního pohledu

  ULTIMATIVNÍ RADOST Z JÍZDY

  POHON A PODVOZEK BMW M8 GRAN COUPÉ A BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ

  BMW M8 Gran Coupé a BMW M8 Competition Gran Coupé, oba s pohonem M xDrive, nabízejí výjimečnou úroveň jízdních zážitků. Jde o výsledek dokonalého sladění mezi vysoce pokrokovým pohonným ústrojím a komponenty podvozku. Skutečné geny motoristického sportu jsou v tomto voze ztělesněním inženýrského umění BMW. Pro ultimativní radost z jízdy v každém okamžiku.

  BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 v metalické barvě BMW Individual Ametrine při pohledu z boku

  VZHLED IKONY

  DESIGN EXTERIÉRU BMW M8 GRAN COUPÉ A BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ

  BMW M8 Gran Coupé a BMW M8 Competition Gran Coupé představují v segmentu luxusních sportovních vozů nový specifický designový jazyk. Dynamická přední část, svažující se silueta kupé tvořená jemně klesající linií střechy a sportovní záď společně vytvářejí výraznou interpretaci dynamického výkonu a nepřehlédnutelnosti. Dokonale sportovně-elegantní vzhled těchto výjimečných sportovních kupé dokresluje dvojice dveří na každé straně vozu. Nápaditý design boků karoserie a elegantní přechod střechy do víka zavazadlového prostoru jsou exkluzivními prvky, které jsou obvykle k vidění pouze u ručně vyráběných vozidel.

  M sportovní sedadla v interiéru BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020

  EXTRAVAGANTNÍ SPORTOVNOST

  DESIGN INTERIÉRU BMW M8 GRAN COUPÉ A BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ

  Pokud jde o luxus, exkluzivní interiér bez jakýchkoliv kompromisů podtrhuje jedinečný sportovní charakter M automobilů. Od M koženého volantu a M sportovních sedadel čalouněných kůží Merino, přes precizní světelné proužky na dveřích a středovém panelu až po typické červené kontrastní M ovládací prvky. Každý jednotlivý detail potvrzuje výrazně sportovní charakter vozu.

  BMW M8 nabízí nejvyšší úroveň sportovnosti a elegance z celého portfolia BMW. BMW M8 Gran Coupé je ze všech nejvíce exotické a fascinující.
  Marcus Syring, šéfdesignér BMW M

  DESIGN BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ

  KLIKNUTÍM PROZKOUMEJTE TO NEJZAJÍMAVĚJŠÍ Z VNĚJŠÍHO I VNITŘNÍHO DESIGNU

  Progresivní design BMW M8 Competition Gran Coupé na vás zapůsobí svými radikálně dynamickými a přitom neobyčejně elegantními konturami. Výsledkem je působivý sportovní vůz, který z každé perspektivy nenuceně komunikuje svůj luxusní charakter. S využitím těch nejjemnějších materiálů a špičkovým zpracováním interiér vytváří ideální symbiózu čistého sportovního charakteru a vrcholného luxusu.
  BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 v metalické barvě BMW Individual Ametrine ze tříčtvrtečního pohledu zezadu od země
  Detailní pohled šikmo zepředu na BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 se světlomety BMW Laserlight v metalické barvě BMW Individual Ametrine
  BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 v metalické barvě BMW Individual Ametrine z tříčtvrtečního pohledu zezadu z boku
  BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 v metalické barvě BMW Individual Ametrine, detailní pohled na záď
  BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 v metalické barvě BMW Individual Ametrine s M karbonovou střechou z ptačí perspektivy
  Kokpit BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020
  M sportovní sedadla s logem M8 v interiéru BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020
  BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 v metalické barvě BMW Individual Ametrine ze tříčtvrtečního pohledu zezadu od země

  Zadní a boční část BMW M8 Competition Gran Coupé jsou vyjádřením maximální výkonnosti. Svalnaté linie boků tvoří ve spojení s LED zadními světly a širokými rozšířenými blatníky dokonale sladěný celek. Klesající linie střechy, dlouhý rozvor a opticky dokonale integrované dveře podtrhují sportovně-elegantní charakter tohoto čtyřdveřového sportovního kupé. M zadní spoiler není pouze součástí celkového konceptu aerodynamiky inspirovaného motorsportem, ale zároveň přitahuje pozornost okolí.

  Detailní pohled šikmo zepředu na BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 se světlomety BMW Laserlight v metalické barvě BMW Individual Ametrine

  Nízké přední laserové světlomety s technologií BMW Laserlight a charakteristická M maska chladiče ve tvaru ledvinek s dvojitými lamelami v lesklém černém provedení. Výrazně tvarovaný M přední nárazník s velkými vstupy vzduchu a dekorativní mřížka s voštinovým vzorem. Tyto jedinečné prvky spolu s nízkým profilem karoserie vytvářejí pocit výjimečné dynamiky a dojem luxusně-sportovního vozu připraveného kdykoliv vyrazit vpřed.

  BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 v metalické barvě BMW Individual Ametrine z tříčtvrtečního pohledu zezadu z boku

  Ladná silueta tohoto čtyřdveřového luxusního sportovního kupé s protaženou přední částí, dlouhým rozvorem, jemně klesající linií střechy a sportovní zádí s krátkými převisy elegantně definuje proporce skutečného sportovního vozu. Tento dynamický a elegantní dojem je dokreslen 20'' koly z lehké slitiny a vzduchovými průduchy Air Breather s dekorativními prvky v leskle černém provedení.

  BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 v metalické barvě BMW Individual Ametrine, detailní pohled na záď

  Svalnatá záď BMW M8 Competition Gran Coupé naznačuje sílu, i když vůz stojí. Tento silný pocit je podkreslen výrazným znakem Competition na víku kufru a efektním zadním nárazníkem s působivým leskle černým difuzorem a dvěma páry dvojitých koncovek o průměru 100 mm.

  BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 v metalické barvě BMW Individual Ametrine s M karbonovou střechou z ptačí perspektivy

  M karbonová střecha reprezentuje autentickou sportovní koncepci nejen vizuálně, ale současně významně snižuje hmotnost BMW M8 Competition Gran Coupé a posunuje těžiště blíže k povrchu silnice. Tím pomáhá dosáhnout výjimečné jízdní dynamiky.

  Kokpit BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020

  Sportovní a luxusní interiér BMW M8 Competition Gran Coupé s M specifickými přístroji je důkazem nekompromisního zaměření na řidiče.

  M sportovní sedadla s logem M8 v interiéru BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020

  Interiér BMW M8 Competition Gran Coupé je luxusní a současně neodolatelně sportovní. V extrémně elegantním celokoženém čalounění Merino září na M sportovních sedadlech osvětlené logo M8 v opěrkách hlavy. Tato sedadla poskytují jak dokonalé boční vedení, tak prvotřídní komfort na dlouhých cestách.

  BMW M8 GRAN COUPÉ A BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ – DETAILY: INFORMACE A TECHNICKÉ ÚDAJE

  SPECIALITY BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

  LUXUSNÍ SPORTOVNOST: MOTOR, JÍZDNÍ DYNAMIKA A DESIGN

  BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 v metalické barvě BMW Individual Frozen Bluestone ze tříčtvrtečního pohledu zepředu

  SPORTOVNÍ TVAR

  M SPECIFICKÝ DESIGN MODELU M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

  Dechberoucí designový styl BMW M850i xDrive Gran Coupé je dále podtržen exkluzivními M specifickými doplňky. Působivé designové prvky, jako je například maska chladiče v barvě Cerium Grey a velké nasávací otvory na předním nárazníku, dále vizuálně posilují výkonnost tohoto luxusně-sportovního kupé. Difuzor v metalické barvě Dark Shadow a koncovky výfuku v provedení Cerium Grey na zadní části jasně ukazují, že se jedná o člena rodiny BMW M.

  BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 v metalické barvě BMW Individual Frozen Bluestone ze tříčtvrtečního pohledu zezadu

  ZVUK MOTORU PLNÝ CHARAKTERU

  SPORTOVNÍ VÝFUKOVÝ SYSTÉM A HUTNÝ ZVUK 8VÁLCE

  Zvuk motoru BMW M850i xDrive Gran Coupé zvládá všechny dostupné oktávy – od poklidného piano po prudké fortissimo. Aktivní klapky umožňují sportovnímu výfuku nastavit charakteristiku zvukového projevu podle přání. V režimu COMFORT výfuk vyluzuje diskrétní sportovní zvuk, zatímco při volbě režimu SPORT a SPORT+ zaujme plným zvukem, klasickým a výrazným prvkem vozů BMW M.

  Adaptivní M podvozek Professional BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019

  DOKONALÝ GRIP V ZATÁČKÁCH

  ADAPTIVNÍ M PODVOZEK PROFESSIONAL

  Adaptivní M podvozek Professional poskytuje výjimečně přesné ovládání vozu, a to zejména v zatáčkách. Tento volitelný podvozek kombinuje vysokou dynamiku s minimálními pohyby karoserie a výjimečnou jízdní stabilitou. Díky tomu umožňuje dosáhnout při jízdě v zatáčkách vysokých rychlostí. Je tvořen stabilizátory s elektromechanicky měnitelnou tuhostí, které omezují naklánění karoserie v zatáčkách. Výsledkem je, že máte vždy plnou kontrolu nad vozem, a to i při prudkých změnách směru jízdy.

  Zážehový 8válec M TwinPower Turbo BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019

  VYSOKÝ VÝKON A HOSPODÁRNOST

  ZÁŽEHOVÝ 8VÁLEC M TWINPOWER TURBO

  S objemem 4,4 litru a výkonem 390 kW (530 k) stoupají otáčky zážehového 8válce M TwinPower Turbo do stejných výšin jako řidičův tep. Silný bi-turbo motor s točivým momentem 750 Nm zrychlí BMW M850i xDrive Gran Coupé z 0 na 100 km/h za 3,9 sekundy. Jeho sebevědomí je podkresleno hutným zvukem 8válcového motoru, který způsobuje husí kůži.

  INSPIRATIVNÍ ESTETIKA

  DESIGN EXTERIÉRU A INTERIÉRU BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

  Vzrušují sportovní vůz pro čtyři cestující: design BMW M850i xDrive Gran Coupé je nekompromisně sportovní a dynamický. Dokonce i když stojí na místě, nenechává prostor pro pochybnosti ohledně své výkonnosti, které je tento výjimečný vůz schopen. Se čtyřmi dveřmi a dlouhým rozvorem vyniká toto luxusně-sportovní kupé autentickými proporcemi sportovního vozu, a přitom cestujícím nabízí štědrou porci prostoru, a to navíc ve velmi exkluzivním prostředí.
  Silueta kupé BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 v metalické barvě BMW Individual Frozen Bluestone z bočního pohledu
  Maska chladiče BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 v metalické barvě BMW Individual Frozen Bluestone v detailním pohledu zpředu
  BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 v metalické barvě BMW Individual Frozen Bluestone z detailního pohledu zezadu
  Kokpit BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019
  Luxusní kožená sedadla uvnitř BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019
  Panoramatická skleněná střecha BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 v metalické barvě BMW Individual Frozen Bluestone z ptačí perspektivy
  Silueta kupé BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 v metalické barvě BMW Individual Frozen Bluestone z bočního pohledu

  SPORTOVNÍ SILUETA KUPÉ

  Zaoblené kontury BMW M850i xDrive Gran Coupé inspirují souhrou dokonale tvarovaných povrchů. S jemně klesající linií střechy ladná silueta kupé pokračuje k působivě sportovní zadní části s výrazně rozšířenými blatníky. Tím z něj neustále vyzařuje sebevědomí a charakter, které jsou dále dokreslené výraznými 20'' koly z lehké slitiny.

  Maska chladiče BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 v metalické barvě BMW Individual Frozen Bluestone v detailním pohledu zpředu

  M SPECIFICKÉ DESIGNOVÉ PRVKY

  BMW M850i xDrive Gran Coupé dále zdokonalují exkluzivní M specifické designové prvky. Mezi výrazné detaily karoserie patří rámeček a lamely masky chladiče, kryty zpětných zrcátek, vzduchové průduchy Air Breather a lichoběžníkové koncovky výfuku, kvalitně pokovené barvou Cerium Grey.

  BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 v metalické barvě BMW Individual Frozen Bluestone z detailního pohledu zezadu

  OSOBITÁ ZADNÍ ČÁST

  Osobitá zadní část se širokým postojem vyzařuje sílu a stabilitu. Zadní okno je vtisknuté mezi dvěma ploutvičkami, které plynule přecházejí do víka zavazadlového prostoru. Dokonalá aerodynamika je zajištěna integrovaným zadním spoilerem, jenž podtrhuje výrazně dynamický charakter BMW M850i xDrive Gran Coupé. To platí také pro koncovky výfuku integrované do difuzoru.

  Kokpit BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019

  SPORTOVNÍ A ELEGANTNÍ KOKPIT

  Interiér BMW M850i xDrive Gran Coupé je konzistentně navržen s orientací na řidiče. Jeho ultramoderní koncept ovládání a M kožený volant s páčkami řazení zajišťuje, že řidič má vše pod kontrolou. Luxusní styl dodávají interiéru výjimečně komfortní multifunkční sedadla pokrytá nejkvalitnější kůží, elegantní akcentní lišty interiéru a kvalitní detaily, jako například volitelné skleněné doplňky CraftedClarity.

  Luxusní kožená sedadla uvnitř BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019

  PROSTORNÝ INTERIÉR

  BMW M850i xDrive Gran Coupé zaujme dlouhým rozvorem a velkorysým prostorem a komfortem pro hlavy a nohy cestujících vzadu. Dokonce i při dlouhých jízdách si dva dospělí užijí nesmírně komfortní cestování. Přispívají k tomu i oddělená kožená sedadla s výrazným sportovním tvarem, čalouněná například kůží Merino Silverstone.

  Panoramatická skleněná střecha BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 v metalické barvě BMW Individual Frozen Bluestone z ptačí perspektivy

  PROSTŘEDÍ INSPIROVANÉ SVĚTLEM

  Volitelná panoramatická skleněná střecha BMW M850i xDrive Gran Coupé působí jedinečným dojmem a vytváří exkluzivní prostředí zalité světlem. Nabízí cestujícím světlou a příjemnou atmosféru. Ještě luxusnější dojem prostornosti pak vytvářejí další možnosti ventilace interiéru. Při intenzivním slunečním svitu lze elektrickým ovládáním snadno vysunout roletku zadního okna.

  BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ: MOTOR, VÝBAVA A TECHNICKÉ ÚDAJE

  Mladá žena stojí před tyrkysovým pozadím

  POZNEJTE MODERNÍ LUXUS

  BMW LUXUSNÍ TŘÍDA

  POZNEJTE MODERNÍ LUXUS

  BMW LUXUSNÍ TŘÍDA

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  BMW M8 Competition Gran Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,7–10,5
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 244–240

  BMW M8 Gran Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,7–10,5
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 244–240

  BMW M850i xDrive Gran Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,0–9,9
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 229–226

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/co2.

  Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.
   


  Více informací