BMW aplikace BMW Mobility Services BMW Výbava

MOBILITY SERVICES & VÝBAVA."

MOBILITY SERVICES & VÝBAVA."
BMW Aplikace My BMW pro chytré telefony

APLIKACE MY BMW*: YOUR WORLD. MY BMW.

Aplikace My BMW vás propojuje s vaším BMW. Slouží pro přímé spojení s vaším BMW, i když v něm nesedíte, a nabízí toho ještě mnohem více. Už jste se zamysleli, kam se chcete vydat? Aplikace My BMW konkrétní plán rychle promění v realitu. Už z vašeho obývacího pokoje zadejte do navigace cíl cesty. Zjistěte, jak budete potřebovat natankovat, nebo si před vyjetím vyvětrejte interiér. S aplikací My BMW začne vaše cesta ještě dříve, než vyrazíte. Ale aplikace My BMW se může hodit i v situacích, kdy už jste ze svého vozu vystoupili. Když si třeba nejste jisti, zda jste vůz uzamkli, prostě si to zkontrolujte v aplikaci, a pokud ne, jednoduše jej z aplikace uzamkněte. Pro ideální údržbu vašeho BMW poslouží aplikace My BMW jako přímý kontakt na vašeho BMW Autorizovaného Dealera. Domluvte si návštěvu servisu, nebo v případě, že máte nějaké dotazy týkající se vašeho BMW, kontaktujte svého servisního specialistu napřímo. Když se i přesto něco pokazí a vy zůstanete někde stát, dostane se vám rychlé a komfortní pomoci, kterou si zavoláte prostřednictvím aplikace My BMW.

  • Přehled předností
BMW Aplikace BMW iV

BMW IV: VÁŠ ELEKTROMOBIL VE VAŠICH RUKOU.

BMW iV je nová aplikace, kterou můžete používat ve vaší domácí síti; nabízí funkce dálkového ovládání nabíjení vašeho elektrického či hybridního vozu pomocí nabíjecí stanice BMW i Wallbox nebo Connect. Umožňuje také nabíjet vaše vozidlo tehdy, kdy je to nejpohodlnější a nejefektivnější.

  • Co získáte?
BMW Aplikace BMW Advanced Car Eye 2.0

ADVANCED CAR EYE 2.0: VÁŠ SPOLEHLIVÝ OČITÝ SVĚDEK.

BMW Advanced Car Eye 2.0 se skládá ze dvou kvalitních Full HD širokoúhlých kamer. Používá radar a vibrační senzory k detekci kritických situací a jejich záznamu pro použití jako důkaz. Aplikace Advanced Car Eye 2.0 je ovládacím centrem vašich kamer. Nahraná videa a fotografie si můžete prohlédnout a stáhnout, nechybí ani možnost manuálního nahrávání videí a pořizování fotografií. A navíc, všechno nastavení lze řešit přímo přes aplikaci Advanced Car Eye 2.0:

Režim nahrávání

Kritéria nahrávání

Informace o videu/fotografii

  • Co získáte?
BMW Aplikace BMW India Aplikace BMW Customer

APLIKACE BMW CUSTOMER.

Pro uživatele BMW India je nyní mnohem snazší nejen objednání služeb určených pro vozidlo, ale taktéž přístup k celé řadě dalších výhod a služeb ze světa BMW. Představujeme aplikaci BMW Customer, intuitivní aplikaci od BMW India, v níž najdete všechny záležitosti související s vaším BMW. Pokud jste tedy majitelem BMW, stáhněte si aplikaci a vaši další návštěvu servisu si domluvte pomocí pouhých několika kliknutí na displeji vašeho chytrého telefonu. S aplikací zároveň můžete sledovat práce na vašem BMW od okamžiku, kdy přijede do servisu BMW, až do chvíle, kdy vám budou vráceny klíčky. Ale to nejsou všechny výhody. Až budete příště na cestě potřebovat asistenci, jednoduše sáhněte po mobilním telefonu a s pomocí aplikace BMW Customer si ve zlomku sekundy zažádejte o pomoc. To jsou jen některé z možností aplikace BMW Customer, díky nimž se svým BMW zažijete mnohem víc. Stáhněte si aplikaci a zažijte nové věci.

  • Co získáte?
BMW Aplikace Servisní aplikace 24/7

SERVISNÍ APLIKACE 24/7.

Servisní aplikace 24/7 byla vyvinutá proto, aby návštěvy servisů u BMW a MINI Autorizovaných Dealerů probíhaly rychleji, flexibilněji a příjemněji. Návštěvu si se svým dealerem můžete domluvit podle toho, kdy a kde se vám to hodí, můžete s ním komunikovat pouze digitální cestou. Tím, že vůz přistavíte nebo vyzvednete mimo otevírací dobu, se vyhnete dopravním zácpám. Všechny informace o dealerovi, smlouvě o údržbě nebo o chystané návštěvě jsou snadno dostupné několika kliknutími. Aplikace 24/7 vás hladce provede každou schůzkou a udrží vás v obraze.

  • Co získáte?
BMW Aplikace BMW Loyality+

LOYALITY+.

Digitalizace v nejlepší formě. Objevte a zapojte se do své nové mobilní aplikace, navržené tak, aby udělala váš život stejně bezproblémovým jako vaši jízdu. Získejte nejnovější aktualizace událostí, privilegované výhody a objevte pohodlí služeb BMW Financing, které jsou pro vás a váš vůz neustále k dispozici.

  • Co získáte?

*Aplikace My BMW je kompatibilní se všemi vozy BMW od modelového roku 2014, které jsou vybavené volitelnou výbavou ConnectedDrive Services, a odpovídajícími typy chytrých telefonů. Dostupnost a funkčnost aplikace My BMW závisí na konkrétním trhu.

Více informací