MOBILITA & SLUŽBY.

MOBILITA & SLUŽBY.

  ENLIGHTEN.

  Použití aplikace EnLighten znamená méně stresu během jízdy. Aplikace EnLighten pomocí informací v reálném čase a GPS údajů o vaší poloze rozpozná, když řidič zastaví na červené. Potom použije patentovanou technologii Connected Signals k předpovědi, kdy červená na semaforech skončí. Pokud tento krok zvládne, řidiče informuje. Následně těsně před změnou světla na zelenou zvukem řidiče upozorní, aby se připravil. Abyste měli jistotu, že vás nikdo nevytroubí ve chvíli, kdy si chcete usrknout vaší kávy.

  • Přehled výhod

  GLYMPSE.

  Glympse nabízí rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak pomocí GPS sdílet vaši polohu s rodinou, přáteli a kolegy. Oznamte jim, že jste na cestě na domluvenou schůzku, a Glympse vypočítá čas vašeho příchodu. Pomocí funkce časovače rozhodnete, jak dlouho zůstane vaše pozice viditelná. Není nutná žádná registrace. Více informací zjistěte ve vašem oblíbeném obchodě.

  • Přehled výhod

  SIXT.

  Aplikace SIXT usnadňuje pronájem vozidla. Výběr probíhá pomocí filtrů, jako je například kategorie vozidel, váš rozpočet, výrobce a typ motoru. Zvolené vozidlo je pak do 30 minut připraveno. Aplikace vygeneruje čárový kód, který musíte při vyzvednutí vozidla předložit. Díky tomu je celý proces rychlejší a bez dlouhé čekací doby. Uživatelé aplikace mohou těžit z neustále aktualizovaných speciálních nabídek.

  • Přehled výhod